RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
201 182 178 4 0 5 22 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:29:29300:18:08101:01:2221.5101:19:30600:09:5900:01:0100:00:35
2 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:29:59100:18:07201:01:3821.4201:19:45800:10:1400:00:2900:00:30
3 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:30:15400:18:09301:01:4721.3601:19:561000:10:1900:00:3100:00:26
4 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:30:24200:18:08401:02:4421.0401:20:52100:09:3200:00:3200:00:31
5 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:32:57700:18:52501:03:2720.8001:22:191600:10:3800:00:3300:00:28
6 5279JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:33:28600:18:51601:04:1820.5301:23:091100:10:1900:00:3000:00:34
7 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:34:30500:18:43801:05:3320.1401:24:16900:10:1400:00:5300:00:30
8 5283ADRIA JIMÉNEZ MATEOVEC CYCLING & RUNABM01:34:56000:00:00000:00:000.0001:24:57500:09:5900:00:0000:00:00
9 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:34:56800:18:531101:06:0419.9801:24:57400:09:5900:00:3700:00:29
10 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:35:292000:19:55701:04:5520.3301:24:501900:10:3900:00:3200:00:37
11 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:36:151700:19:35901:05:4020.1001:25:152900:11:0000:00:3900:00:31
12 5331SERGI PESARRODONA ROVIRAVEC CYCLING & RUNABM01:37:151400:19:281401:07:0119.7001:26:292300:10:4600:00:4500:00:35
13 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:37:162400:20:161001:05:5920.0101:26:153000:11:0100:00:3900:00:30
14 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:37:201100:19:231701:08:0119.4101:27:24300:09:5600:00:4100:00:30
15 5305DÍDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:511900:19:421301:06:4719.7701:26:294600:11:2200:00:4600:00:32
16 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:38:40900:19:141901:08:5219.1701:28:061500:10:3400:00:3400:00:33
17 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:38:493800:20:561201:06:4419.7801:27:403600:11:0900:00:4900:00:34
18 3214DANI CUARTERO PASTORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:39:121000:19:152301:10:1218.8001:29:27200:09:4500:01:0200:00:56
19 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:39:221600:19:332001:09:0719.1001:28:402100:10:4200:00:4000:00:38
20 138MARIUS BLANCH PLANASC.N. VIC-ETBABM01:39:513000:20:311801:08:3619.2401:29:072200:10:4400:00:5200:00:43
21 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:40:174500:21:091601:07:4119.5001:28:505300:11:2700:00:4500:00:44
22 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:40:415500:21:301501:07:2119.6001:28:516200:11:5000:00:4400:00:40
23 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:41:082800:20:212101:10:0618.8301:30:272000:10:4100:01:0100:00:37
24 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM01:41:201500:19:302701:10:4618.6501:30:163400:11:0400:00:3200:00:39
25 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:41:351800:19:382401:10:3118.7201:30:094900:11:2600:00:4800:00:44
26 1530OSCAR CARRASCO ORRIOLSVEC CYCLING & RUNABM01:41:432100:20:042601:10:4318.6701:30:472800:10:5600:00:4800:00:48
27 5382VICTOR OLIVIER ADRASTETRI+9 EL MASNOUABM01:42:033100:20:342801:10:5118.6301:31:251800:10:3800:00:4100:00:30
28 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:42:324300:21:022201:10:0918.8201:31:114400:11:2100:00:3900:00:40
29 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:42:342200:20:103201:11:1318.5301:31:233800:11:1100:00:4800:00:39
30 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:42:372600:20:183301:11:1318.5301:31:313500:11:0600:00:5500:00:45
31 924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994JNM01:42:441200:19:243901:13:0718.0501:32:31700:10:1300:00:3800:00:30
32 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M01:42:451300:19:283701:12:5618.1001:32:241200:10:2100:00:4500:00:34
33 416RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:43:182500:20:173401:11:4118.4101:31:584300:11:2000:01:0900:01:05
34 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNV1M01:43:373400:20:423001:11:0718.5601:31:495900:11:4800:00:4800:00:43
35 7107ALEIX TORRENT RAMALLLICENCIA DE DIAABM01:43:483500:20:433101:11:1118.5401:31:546600:11:5400:00:5800:00:38
36 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:44:245800:21:422901:10:5618.6101:32:385800:11:4600:00:4900:00:27
37 2153LLUIS MARTINEZ RAVETLLATA.C. PARETS RAVET BIKEV1M01:44:415900:21:432501:10:3318.7101:32:168000:12:2500:00:4900:00:39
38 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:45:064000:20:583601:12:4218.1601:33:405000:11:2600:00:4900:00:39
39 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:45:383700:20:504001:13:3517.9401:34:253900:11:1300:00:3500:00:41
40 2513MARC FARRÉ CANALETACLUB MEDINA TRIATLOABM01:45:525200:21:213801:12:5818.0901:34:195500:11:3300:00:4300:00:38
41 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:46:132900:20:314701:14:3917.6801:35:103300:11:0300:00:4100:00:45
42 5216JOSEP MATEU ARBÓT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:46:175400:21:244201:13:5817.8501:35:222700:10:5500:01:0000:01:07
43 5280JULIO MONGE VIZMANOSCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:46:236300:22:043501:12:2818.2201:34:326400:11:5100:00:5900:00:49
44 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:46:444200:20:594901:14:5117.6401:35:502600:10:5400:00:4100:00:47
45 3242XAVI ABRIL DURANCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:46:533600:20:475001:14:5617.6201:35:433700:11:1000:00:4100:00:42
46 4905FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM01:47:274600:21:105501:15:4417.4301:36:541400:10:3300:00:4500:00:38
47 2470XAVIER DURAN JUVINYAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:47:396200:21:534401:14:2017.7601:36:135100:11:2600:01:0000:00:43
48 1197FRANCISCO JAVIER SANCHEZ A.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:47:513200:20:405701:16:1817.3001:36:582500:10:5300:00:4500:00:46
49 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:47:542700:20:216501:16:5517.1601:37:161700:10:3800:00:5800:00:36
50 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:47:576400:22:044101:13:4417.9001:35:487300:12:0900:00:4900:00:38
51 4262FRANCESC UROZ CRESPILLOCLUB NÀUTIC MASNOUV1M01:47:586700:22:114501:14:2517.7401:36:364500:11:2200:00:5800:00:41
52 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:47:594100:20:586101:16:3917.2201:37:371300:10:2200:00:5500:00:50
53 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:47:592300:20:126201:16:4517.2001:36:573100:11:0200:00:4400:00:41
54 3308DIEGO MEDINA RUEDAVEC CYCLING & RUNV1M01:48:255600:21:335201:15:2717.5001:37:004800:11:2500:01:0000:00:57
55 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:48:263300:20:425801:16:2017.2901:37:024700:11:2400:00:4200:00:36
56 1686CARLOS MOLINA ROBLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:48:284800:21:135901:16:2617.2701:37:392400:10:4900:01:0000:00:47
57 2131ORIOL FORNS NADALA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:48:345300:21:224801:14:4217.6701:36:048400:12:3000:00:4500:00:41
58 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:49:055700:21:345301:15:4117.4401:37:156000:11:5000:01:1300:00:50
59 1206ISIDORO MAYA AGUDOC.N. MOLINS DE REIABM01:49:274400:21:046601:16:5717.1501:38:015200:11:2600:00:5800:00:50
60 5213FRANCESC DOMÈNECH ROCAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:49:315000:21:166801:17:1317.0901:38:293200:11:0200:01:0100:01:00
61 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:50:058300:23:164301:14:1217.7901:37:288900:12:3700:00:5900:00:50
62 1535MANEL HIDALGO ÁLVAREZVEC CYCLING & RUNV1M01:50:264700:21:116901:17:1417.0901:38:256800:12:0100:00:5800:00:42
63 7106JAUME VILARO CARDONAFEECABM01:50:274900:21:146701:17:1117.1001:38:256900:12:0200:00:4200:00:41
64 7109MARC BELTRAN SASTRELLICENCIA DE DIAV1M01:50:315100:21:187001:17:3017.0301:38:485700:11:4300:01:1100:01:06
65 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:51:076600:22:086401:16:5017.1801:38:587400:12:0900:01:0200:01:33
66 5304SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:51:287200:22:406001:16:3717.2301:39:177500:12:1100:00:5000:00:40
67 5944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:51:376800:22:177101:17:3017.0301:39:476300:11:5000:01:0800:00:56
68 1565XAVI VALLRIBERA RIERACLUB NATACIO CALDESV1M01:52:4610800:24:215601:15:5017.4101:40:118700:12:3500:01:0600:00:50
69 3286BIEL OLIVERAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:53:293900:20:577301:18:4616.7601:39:4312700:13:4600:01:1700:00:48
70 5420SANTI ESTEBANELL PICHC.N. REUS PLOMSV2M01:54:4511800:24:416301:16:4717.1901:41:2811400:13:1700:01:1900:01:05
71 1441ALBERTO MITJANS AGUILARCLUB ATLETIC CASTELLARABM01:55:526900:22:248401:21:1916.2301:43:437200:12:0900:01:3600:00:51
72 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:55:5412300:24:587401:18:5416.7301:43:527000:12:0200:00:4900:00:48
73 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:55:5411500:24:367701:19:1216.6701:43:487100:12:0600:00:4900:00:45
74 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:56:239400:23:528001:19:4816.5401:43:409300:12:4300:00:3800:00:36
75 2409MARC CUADRENCH FRANCOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:56:287900:23:008501:21:5416.1201:44:545600:11:3400:00:5000:00:50
76 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:56:359600:24:047901:19:4716.5401:43:519400:12:4400:01:0500:00:50
77 723ARCADI ROMERA PASCUASC.N. VIC-ETBV2M01:56:399800:24:057601:19:1016.6701:43:1511700:13:2400:01:0900:00:50
78 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZPRAT TRIATLO 1994V1M01:56:4310900:24:247801:19:3916.5701:44:039100:12:4000:00:5400:00:50
79 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:56:468900:23:458101:20:2316.4201:44:089000:12:3800:00:5400:00:42
80 1468ALBERT CERDA VICENSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:56:5011400:24:347501:19:0216.7001:43:3611100:13:1400:00:4700:00:43
81 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:56:558700:23:258301:20:3416.3801:43:5910300:12:5600:00:4700:00:32
82 1274XAVIER GISPERT PORCART-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:57:126500:22:069101:23:5015.7501:45:564100:11:1600:00:4500:00:37
83 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTAC. TRIATLO MONTORNESV1M01:57:187500:22:528801:22:2616.0101:45:186700:12:0000:00:4400:00:42
84 3407GERARD GOMIS MOURECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:58:598100:23:099301:24:0015.7101:47:096100:11:5000:00:5200:00:41
85 802ORIOL SANTACREU ESCANDELLCLUB NATACIO CALDESABM01:59:1310700:24:218701:22:2216.0301:46:438500:12:3000:00:5100:00:47
86 8009XAVIER TARTER HOMSFEECABM01:59:4610500:24:198601:22:1916.0401:46:3810800:13:0800:01:0700:00:52
87 5251SERGIO CARMONA MAGAÑACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:00:3410600:24:208901:22:4315.9601:47:0312100:13:3100:00:5300:00:51
88 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M02:00:447400:22:509701:25:0415.5201:47:549900:12:5000:01:0900:00:54
89 3380MIGUEL ANGEL RIOS ORTEGAVEC CYCLING & RUNV1M02:01:467800:22:5910001:25:4615.3901:48:4510500:13:0100:00:5600:00:52
90 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:01:5611200:24:319501:24:3915.5901:49:109700:12:4600:00:5800:00:44
91 3253ÒSCAR FERNÁNDEZSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M02:02:089700:24:049601:24:5015.5601:48:5411000:13:1400:01:0600:01:03
92 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM02:02:3113300:25:369001:23:1815.8501:48:5412400:13:3700:00:4800:00:47
93 8010JESUS MARTIN RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1M02:02:368200:23:1210901:27:5215.0201:51:045400:11:3200:01:3500:00:50
94 5439PEP CLOSA FUSTAGUERASVEC CYCLING & RUNV1M02:02:4111300:24:339801:25:2315.4601:49:569600:12:4500:01:0700:01:01
95 8008FERRAN HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:02:488400:23:1910301:26:2915.2601:49:4810400:13:0000:01:0800:01:05
96 1104HÉCTOR HINOJOSA IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M02:02:528500:23:2110201:26:1215.3101:49:3311500:13:1900:01:0000:00:54
97 1304JOFRE CIURANS I MALLORQUIT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:03:069500:23:579401:24:2915.6201:48:2615200:14:4000:00:5700:00:58
98 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:04:3211600:24:3810501:27:1315.1301:51:519200:12:4100:01:0800:00:42
99 1733FERRAN BONÀS VEGACLUB ATLETIC CASTELLARV1M02:04:3611700:24:3910701:27:2415.1001:52:038600:12:3300:00:4400:00:41
100 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:04:4614800:26:369201:24:0015.7101:50:3614100:14:1000:00:5000:00:58
101 3617XAVIER MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:05:329300:23:5010801:27:4915.0301:51:3913400:13:5300:00:4800:00:52
102 5436DAVID SEGURA ALCOLETGECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:05:3511000:24:2611001:28:0314.9901:52:2910600:13:0600:01:4200:01:13
103 8003MARC PUJADAS CASASLLICENCIA DE DIAV1M02:06:0013100:25:2810101:25:5515.3601:51:2315000:14:3700:01:5000:01:50
104 7105JUAN JOSÉ PALOS TOMÁSLLICENCIA DE DIAABM02:06:2110000:24:0811201:28:2014.9401:52:2813300:13:5300:01:0000:00:58
105 5208JOSE CAYERO RODRIGUEZCERDANYOLA CHV2M02:06:579000:23:4611501:29:1414.7901:53:0013700:13:5700:01:0900:01:00
106 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM02:07:1713400:25:3711301:28:5614.8401:54:339500:12:4400:01:0000:00:56
107 5514CARLOS RECIO GALOBARDESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:07:2510300:24:1611701:30:2214.6101:54:389800:12:4700:01:1400:00:47
108 5412ARNAU NAVARRO LÓPEZ DEL CC. TRIATLO MONTORNESJNM02:07:3210400:24:1711101:28:1514.9601:52:3215500:15:0000:01:0000:01:03
109 7110JOSE LUIS GONZÁLEZ GÓMEZ LLICENCIA DE DIAABM02:08:0911100:24:2811601:29:5314.6901:54:2112900:13:4800:01:0400:00:51
110 2207SERGI RODRIGUEZ GIMENEZCLUB NATACIO VALLDOREIXV2M02:08:2711900:24:4411401:29:0414.8201:53:4815100:14:3900:00:4800:00:50
111 7104ESTEVE ROCA TEIXIDORFEECV2M02:08:4015800:26:5110601:27:1715.1201:54:0814600:14:3200:00:0000:00:00
112 5376DANIEL GIL GARCIATRI+9 EL MASNOUABM02:08:4412400:25:0311801:30:2514.6001:55:2811300:13:1600:00:5100:00:53
113 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M02:09:0713200:25:3310401:26:3715.2401:52:1017000:16:5700:01:0500:01:02
114 1452JOSÉ RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M02:11:0012700:25:1812801:32:0614.3301:57:2412300:13:3600:01:1400:01:25
115 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM02:11:048000:23:0013301:33:0414.1801:56:0415800:15:0000:01:0300:01:02
116 5679DAVID CARRION GARCIAC.A. LES TORTUGUESABM02:11:2613000:25:2612501:31:2614.4401:56:5214700:14:3400:01:0900:01:01
117 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:11:3416000:27:0012101:30:4514.5501:57:4513000:13:4900:01:1500:00:56
118 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M02:11:549900:24:0614601:36:3513.6702:00:414000:11:1300:01:2800:01:00
119 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:12:016100:21:5114801:37:3413.5301:59:258800:12:3600:00:5100:00:47
120 7103ENRIC OLIVAN TEJADALLICENCIA DE DIAABM02:12:1314000:26:0712601:31:4514.3901:57:5214300:14:2100:00:0000:00:00
121 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM CALELLA TRIATHLONV2M02:12:218600:23:2514701:36:3713.6602:00:027700:12:1900:01:2700:00:59
122 5398JOSEP MARIA MORENO RODRIGC.A. IGUALADAV1M02:12:3616100:27:0113101:32:4014.2401:59:4110100:12:5500:00:5800:00:58
123 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOV1M02:12:4410200:24:1313901:35:0213.8901:59:1511900:13:2900:00:5300:00:49
124 7108MARIO SACO RUIZLLICENCIA DE DIAV1M02:12:4614100:26:0713601:33:2414.1301:59:3111200:13:1500:00:0000:00:00
125 2740MARTÍN CÁRDENAS ACEDOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M02:12:4912900:25:2313501:33:2314.1401:58:4613800:14:0300:01:3500:01:09
126 738JOSEP SOLE VALLDAURACLUB NATACIO MINORISAV1M02:13:2713600:25:4513701:33:4914.0701:59:3413200:13:5300:01:0100:01:00
127 3068ÁNGEL LÁZARO ESCUDERTRI+9 EL MASNOUABM02:13:3112500:25:0414201:35:3213.8202:00:3610200:12:5500:00:5800:01:10
128 5360XAVIER ALVAREZ HERREROINDEPENDENTV1M02:13:5813500:25:4314001:35:0613.8802:00:4910900:13:0900:01:0500:00:43
129 5721ALBERT BELLMUNT BELLMUNTC.A. LES TORTUGUESV1M02:14:097600:22:5515301:38:4613.3602:01:418300:12:2800:01:1800:01:18
130 3315JOAQUIM VIURA BERENGUERCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:14:1816200:27:2012701:31:5714.3601:59:1715900:15:0100:00:5300:00:44
131 8002DAVID QUIRANT RECORTLLICENCIA DE DIAV1M02:14:1914200:26:0813801:34:4513.9302:00:5311800:13:2600:03:0500:01:14
132 8007TONI MARTINEZ RAMOS LLICENCIA DE DIAABM02:14:4112800:25:2014301:35:5713.7602:01:1711600:13:2400:00:5200:00:39
133 3023ORIOL DRAPER MUNTC.A. LES TORTUGUESABM02:16:1313700:25:4614501:36:3013.6802:02:1613600:13:5700:01:4200:01:24
134 592ROBERT SOPENA BERTCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:18:2814400:26:1814901:37:3813.5202:03:5614500:14:3200:01:0100:01:05
135 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM02:19:3012600:25:1014401:36:2013.7002:01:3017400:18:0000:01:0800:01:16
136 8006ROBERTO GOMEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM02:19:4014700:26:2815101:38:1213.4402:04:4015700:15:0000:01:2300:01:00
137 8001JOSE NUÑEZ PALOMINOLLICENCIA DE DIAV1M02:22:0915900:26:5615501:41:2113.0202:08:1713100:13:5200:02:2300:01:35
138 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM02:24:597300:22:4816101:46:0612.4402:08:5416600:16:0500:00:5600:03:10
139 8012JOSE ANDRES BUDIOS TUALLICENCIA DE DIAV2M02:25:1613900:25:5716001:45:0512.5602:11:0214200:14:1400:02:3500:02:33
140 8005JAVIER HERRERA ACUÑALLICENCIA DE DIAABM02:27:0515500:26:4416301:46:1312.4302:12:5713900:14:0800:01:3400:01:16
141 8011RAMON PICAS FARRIOLSLLICENCIA DE DIAV3M02:29:0217400:29:3215801:43:2512.7602:12:5716700:16:0500:01:0300:01:00
142 7102JONATHAN MARCO HILSDONLLICENCIA DE DIAABM02:29:1915200:26:4116401:47:1512.3102:13:5616000:15:2300:01:5400:00:38
143 2516JORDI DE LA FUENTE ESCAYOCLUB NATACIO MINORISAV2M02:32:0317300:29:3115901:44:2912.6302:14:0017500:18:0300:02:3100:01:11
144 3273ANTONI GILI GUALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:32:2516900:28:2416501:49:2412.0702:17:4814900:14:3700:01:3300:01:02
145 8013JUAN MANUEL GÓMEZ FUSTERCLUB ALMENARA TRIATLÓABM02:39:3516500:27:5116701:54:0011.5802:21:5117300:17:4400:00:0000:00:00
146 5791XAVIER BASTER ROBIRALTAC.A. XALOCABM02:47:4617500:29:3317101:58:3411.1302:28:0717600:19:3900:00:5500:00:51
147 7101ARNAU SOLÉ ROIGLLICENCIA DE DIAABM02:50:0015400:26:4317702:05:3710.5102:32:2017200:17:4000:02:0100:01:15
148 3022XAVIER SANYÉ MENGUALC.A. LES TORTUGUESABM02:51:4617600:30:3817502:01:2510.8702:32:0317700:19:4300:01:1500:01:48
149 3629EUDALD CURCO FILELLACLUB TRIATLÓ LLEIDA JNM02:57:4217700:31:0917602:02:5310.7402:34:0217800:23:4000:00:5900:01:34


NF 411RAMON BORRELL DANIELINDEPENDENTV2M00:00:00000:21:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5900:00:00
NF 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM00:00:00000:21:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0400:00:00
NF 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M00:00:00000:18:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4500:00:00
NF 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:00:00000:23:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5800:00:00




NP 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M
NP 741FRANCESC JOVE RIARTCERRR IGUALADAABM
NP 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M
NP 1451JAVI TRENCHS ALFONSOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM
NP 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M
NP 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M
NP 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M
NP 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM
NP 3462KARLOS VIANA CATALÁNTEAM CALELLA TRIATHLONABM
NP 3471CARLOS DELGADO GARCIACLUB MEDINA TRIATLOABM
NP 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM
NP 4596CRISTIAN PRESAS MARTINEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM
NP 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM
NP 5314SERGIO RUBIO SOLAA.C. PARETS RAVET BIKEABM
NP 5772JORDI DUART CASTELLSCLUB ESPORTIU Z5V1M
NP 5937DANIEL RODRIGUEZ GARCIACLUB ATLETIC CASTELLARV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32