RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
239 220 209 10 1 5 21 3 6 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7022ISRAEL NUÑEZ BATICONLLICENCIA DE DIAABM01:22:59600:18:45200:53:4423.4501:12:29800:10:3000:00:4300:00:40
2 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M01:23:07200:18:19500:54:5422.9501:13:13100:09:5400:00:3000:00:23
3 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:23:31400:18:44400:54:3623.0801:13:20200:10:1100:00:2600:00:29
4 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:23:45700:18:51300:54:2223.1801:13:131000:10:3200:00:3400:00:24
5 147JOAN FREIXA MARCELÓCERRR IGUALADAABM01:24:11300:18:27600:55:1922.7801:13:46500:10:2500:00:3200:00:34
6 5269MARIO SINUÈS MICÓT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:24:262100:19:34100:53:1523.6601:12:494500:11:3700:00:4100:00:38
7 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:25:53500:18:45900:56:1922.3701:15:041500:10:4900:00:3900:00:31
8 5282JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:26:281300:19:141100:56:4622.2001:16:00700:10:2800:00:3200:00:26
9 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:26:291100:19:111300:56:5122.1601:16:02600:10:2700:00:3900:00:21
10 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:26:562500:19:43700:56:0522.4701:15:482200:11:0800:00:3300:00:27
11 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:27:031700:19:251400:56:5622.1301:16:211400:10:4200:00:4600:00:43
12 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:27:121400:19:161200:56:5022.1701:16:061800:11:0600:00:3900:00:33
13 5279JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:27:191900:19:301000:56:4122.2301:16:112000:11:0800:00:3400:00:32
14 1389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:28:022900:19:48800:56:1622.3901:16:046500:11:5800:00:3100:00:31
15 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:28:181600:19:241700:57:4121.8401:17:052500:11:1300:00:4400:00:37
16 3835ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:28:22900:19:071900:57:4521.8201:16:524000:11:3000:00:4200:00:34
17 5423DAVID ADÁN FREIXESCERRR IGUALADAABM01:28:541000:19:092400:59:1021.3001:18:191100:10:3500:00:5400:00:35
18 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:29:203700:20:141800:57:4321.8301:17:573400:11:2300:00:3800:00:28
19 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:29:314800:20:391500:57:1522.0101:17:544400:11:3700:00:3300:00:26
20 5392DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:30:111200:19:132800:59:4721.0801:19:002400:11:1100:00:3900:00:36
21 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:30:162600:19:442500:59:1221.2801:18:563000:11:2000:00:4600:00:30
22 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:30:272700:19:472600:59:1321.2801:19:003900:11:2700:00:4800:00:37
23 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:30:357200:21:271600:57:2121.9701:18:485200:11:4700:00:3300:00:31
24 5305DÍDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:30:393000:19:492300:59:0521.3301:18:545000:11:4500:00:3700:00:32
25 741FRANCESC JOVE RIARTCERRR IGUALADAABM01:30:49800:19:063501:00:2620.8501:19:322800:11:1700:00:4600:00:32
26 7006IÑAKI GOENAGA ARISTILLICENCIA DE DIASUB23M01:31:053100:19:533001:00:0720.9601:20:001700:11:0500:01:0100:00:28
27 5325GUILLEM BUSQUETS PASCUALTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:31:145600:20:502200:59:0321.3401:19:533100:11:2100:00:3600:00:31
28 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:31:286400:20:582100:58:5421.3901:19:524100:11:3600:00:4100:00:28
29 1484ORIOL AGUILERA AGUSTÍCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:31:383200:19:593601:00:3120.8201:20:302100:11:0800:00:3900:00:28
30 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:31:463400:20:043401:00:2420.8601:20:282900:11:1800:00:3500:00:32
31 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:31:554000:20:173101:00:1420.9201:20:313600:11:2400:00:4200:00:30
32 2153LLUIS MARTINEZ RAVETLLATA.C. PARETS RAVET BIKEV1M01:32:134500:20:332700:59:3321.1601:20:066900:12:0700:00:4300:00:37
33 5331SERGI PESARRODONA ROVIRAVEC CYCLING & RUNABM01:32:193900:20:163201:00:1820.9001:20:345100:11:4500:00:4600:00:33
34 7002ARCADI GABARRO PLANELLFEECABM01:32:239300:22:232000:57:5121.7801:20:147000:12:0900:00:4500:00:40
35 3240JOAN VILA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:32:254900:20:392900:59:5321.0401:20:325900:11:5300:00:4300:00:29
36 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:33:002400:19:404501:03:0219.9901:22:42300:10:1800:00:2900:00:29
37 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:33:022800:19:474401:02:5420.0301:22:41400:10:2100:00:3300:00:25
38 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:33:175400:20:493301:00:2420.8601:21:136800:12:0400:00:4500:00:32
39 3471CARLOS DELGADO GARCIACLUB MEDINA TRIATLOABM01:33:356100:20:563801:00:5120.7101:21:475300:11:4800:00:5300:00:32
40 7001ALBERT PAJAROLS MORERALLICENCIA DE DIAABM01:33:495100:20:403701:00:5020.7101:21:307900:12:1900:01:1000:00:42
41 3214DANI CUARTERO PASTORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:33:521500:19:225301:03:5919.6901:23:21900:10:3100:01:0300:01:01
42 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:34:154300:20:284101:02:0320.3101:22:314900:11:4400:00:5200:00:46
43 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:34:251800:19:285701:04:1919.5901:23:471200:10:3800:00:3500:00:31
44 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:34:394100:20:254701:03:0719.9601:23:321900:11:0700:00:5300:00:33
45 7015CARLES FERRERES POCIELLOLLICENCIA DE DIAABM01:34:478200:21:433901:01:2420.5201:23:074700:11:4000:00:5400:00:55
46 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:35:072300:19:395401:04:0719.6501:23:463200:11:2100:00:4200:00:36
47 2835CÉSAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:35:173800:20:154301:02:2620.1801:22:419200:12:3600:00:4800:00:27
48 3368MARC GARCIA VILLODRESC. TRIATLO MONTORNESJNM01:35:592200:19:366101:04:5919.3901:24:353500:11:2400:00:4000:00:35
49 3242XAVI ABRIL DURANCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:36:016200:20:565001:03:2719.8601:24:234600:11:3800:00:3900:00:38
50 5216JOSEP MATEU ARBÓT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:36:116000:20:564901:03:2419.8701:24:205800:11:5100:00:5800:00:32
51 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:36:168500:21:534201:02:0920.2701:24:027500:12:1400:00:4200:00:26
52 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM01:36:23100:18:198601:07:2618.6901:25:451300:10:3800:00:4300:00:30
53 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:36:265500:20:505201:03:5519.7101:24:454800:11:4100:00:4700:00:45
54 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:36:285700:20:525501:04:0919.6401:25:013800:11:2700:00:5200:00:46
55 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM01:36:416800:21:174801:03:0719.9601:24:247700:12:1700:00:4200:00:42
56 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:36:483600:20:116401:05:2219.2801:25:332700:11:1500:00:4300:00:28
57 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:36:514400:20:306201:05:1219.3301:25:422300:11:0900:00:4000:00:35
58 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNV1M01:37:066900:21:214601:03:0219.9901:24:2310000:12:4300:00:4600:00:43
59 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:37:347000:21:225801:04:2219.5801:25:445400:11:5000:00:4900:00:33
60 3416XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:37:353500:20:096701:05:3619.2101:25:455600:11:5000:00:3100:00:31
61 7018SERGI MESTRES MATEOLLICENCIA DE DIAABM01:37:4410900:22:534001:01:2720.5001:24:2013100:13:2400:01:3000:00:42
62 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:37:465200:20:416901:05:4019.1901:26:213700:11:2500:00:3700:00:30
63 7004SERGI RABELLA GOLLLICENCIA DE DIAABM01:37:537400:21:315101:03:3919.8001:25:1010100:12:4300:00:4200:00:31
64 4596CRISTIAN PRESAS MARTINEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:38:136700:21:135901:04:3319.5201:25:468600:12:2700:00:4000:00:54
65 2136KIRIAN MARTORELL CARBONELA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:38:157600:21:335601:04:1919.5901:25:528300:12:2300:00:4300:00:31
66 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:39:037800:21:386301:05:2219.2801:27:006700:12:0300:00:5500:00:38
67 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:39:124600:20:338001:07:0318.7901:27:364200:11:3600:00:4100:00:53
68 2470XAVIER DURAN JUVINYAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:39:168100:21:426501:05:2419.2701:27:067100:12:1000:00:4200:00:43
69 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:39:278700:22:056001:04:4319.4701:26:489700:12:3900:01:1200:00:29
70 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:40:027300:21:287601:06:3818.9101:28:066100:11:5600:00:5100:00:36
71 5428JORDI GALL HEBLEVEC CYCLING & RUNABM01:40:055900:20:557101:06:0119.0901:26:5612400:13:0900:01:3600:01:00
72 746SERGIO MATA ASEJOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:40:146500:21:038401:07:2118.7101:28:245500:11:5000:00:4900:00:39
73 2513MARC FARRÉ CANALETACLUB MEDINA TRIATLOABM01:40:177900:21:397301:06:2318.9801:28:027600:12:1500:00:3900:00:31
74 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:40:386600:21:048501:07:2218.7001:28:267300:12:1200:00:4300:00:36
75 5307DANIEL CANET BUSQUETSCLUB MEDINA TRIATLOABM01:40:439800:22:386801:05:4019.1901:28:188400:12:2500:00:4900:00:34
76 5280JULIO MONGE VIZMANOSCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:40:4610700:22:506601:05:2719.2501:28:178700:12:2900:01:0600:00:41
77 4293MARC SERRA MASDEUC.E. MASQUES ST ANDREUABM01:40:498400:21:517401:06:2818.9601:28:198900:12:3000:00:3800:00:47
78 5350XAVI AVELLANEDA JURADOCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:40:586300:20:578801:07:4418.6001:28:417800:12:1700:01:1500:00:52
79 5213FRANCESC DOMÈNECH ROCAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:41:055300:20:429701:09:0018.2601:29:423300:11:2300:01:0400:01:01
80 5382VICTOR OLIVIER ADRASTETRI+9 EL MASNOUABM01:41:079500:22:317901:07:0018.8101:29:314300:11:3600:00:4300:00:39
81 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:41:119200:22:227001:05:5919.1001:28:2110800:12:5000:00:4500:00:33
82 8003DAVID MILLA SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:41:348000:21:419001:07:5718.5401:29:386300:11:5600:00:4800:00:49
83 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:41:367100:21:249601:08:5718.2701:30:212600:11:1500:00:3700:00:28
84 2131ORIOL FORNS NADALA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:41:405000:20:409801:09:0418.2401:29:446200:11:5600:00:4600:00:48
85 7012RAUL BARRIOS BRUFAULLICENCIA DE DIAJNM01:41:457700:21:368901:07:5718.5401:29:337400:12:1200:01:1600:00:42
86 3243JAVIER MORO BARRIOSCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:41:589100:22:218101:07:0618.7801:29:279000:12:3100:00:4100:00:43
87 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM01:42:128900:22:118201:07:1718.7301:29:2810200:12:4400:00:5500:00:40
88 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:42:2310500:22:477801:06:4718.8701:29:3410700:12:4900:00:4700:00:39
89 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV1M01:42:3911600:23:177701:06:4418.8801:30:019500:12:3800:00:5000:01:11
90 1535MANEL HIDALGO ÁLVAREZVEC CYCLING & RUNV1M01:42:518600:21:549201:08:1218.4801:30:0610300:12:4500:00:4600:00:39
91 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:43:084200:20:2611101:11:4217.5701:32:081600:11:0000:00:3600:00:26
92 3288JOSÉ ANTONIO MALLEN ROMERCERRR IGUALADAV1M01:43:1010000:22:408701:07:4418.6001:30:2410400:12:4600:01:0500:00:48
93 7021DAVID SEREROLS TORRASLLICENCIA DE DIAABM01:43:2911500:23:138301:07:1918.7201:30:3211400:12:5700:00:0000:00:00
94 3625CINTO DOMENECHC. TRIATLO MONTORNESABM01:43:493300:20:0010601:11:1817.6701:31:189100:12:3100:00:5300:00:43
95 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:44:477500:21:3110501:11:1617.6801:32:476600:12:0000:01:0700:00:55
96 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:45:1713900:24:109101:08:0218.5201:32:1211900:13:0500:00:4200:00:37
97 5944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:46:0311700:23:209901:09:1118.2101:32:3113300:13:3200:01:3100:00:47
98 5314SERGIO RUBIO SOLAA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:46:1812700:23:389401:08:4318.3401:32:2114700:13:5700:01:1800:00:49
99 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M01:46:295800:20:5312501:13:4517.0801:34:385700:11:5100:00:4900:00:55
100 8008TONI GARRIDO FLORESLLICENCIA DE DIAV1M01:46:348300:21:4311801:12:5717.2701:34:406000:11:5400:00:3900:00:35
101 336JORDI AMBRÒS ALEMANYC.A. IGUALADAV1M01:46:4715000:24:409501:08:4418.3301:33:2413000:13:2300:01:1400:01:20
102 3308DIEGO MEDINA RUEDAVEC CYCLING & RUNV1M01:46:489600:22:3611301:11:5317.5301:34:298000:12:1900:01:0500:00:39
103 1227JUAN ANTONIO HERNANDEZ ROC.E. RAYOTEAMV1M01:47:0210300:22:4310801:11:2117.6601:34:0411600:12:5800:00:4000:00:50
104 236RUBEN SANCHEZ NACIMIENTOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:47:1110100:22:4010901:11:3117.6201:34:1111700:13:0000:01:1500:01:08
105 3407GERARD GOMIS MOURECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:47:2210800:22:5111201:11:5217.5301:34:439800:12:3900:01:1200:00:51
106 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZPRAT TRIATLO 1994V1M01:47:3214500:24:3010101:09:4618.0601:34:1612900:13:1600:00:4800:00:46
107 3154DANIEL SANCHEZ COBOC. TRIATLO MONTORNESABM01:47:3810400:22:4311601:12:1717.4301:35:009400:12:3800:00:4900:00:49
108 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M01:47:402000:19:3214001:16:1016.5401:35:426400:11:5800:00:4500:00:46
109 7003ORIOL MARIMON RICOLLICENCIA DE DIASUB23M01:47:549700:22:3812001:13:0617.2401:35:447200:12:1000:00:5500:00:48
110 5420SANTI ESTEBANELL PICHC.N. REUS PLOMSV2M01:48:1117300:25:369301:08:3418.3801:34:1014900:14:0100:01:2300:01:09
111 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:48:2111900:23:2210701:11:2017.6601:34:4213900:13:3900:00:3800:00:34
112 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:48:5513700:24:0611001:11:3817.5901:35:4412600:13:1100:01:2900:01:04
113 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM01:49:0514900:24:3910201:09:5318.0301:34:3216300:14:3300:00:4800:00:48
114 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTAC. TRIATLO MONTORNESV1M01:49:0611300:23:0412201:13:1317.2101:36:1710600:12:4900:00:4900:00:40
115 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:50:0711400:23:0712801:13:5817.0301:37:0511800:13:0200:01:1300:01:02
116 7009DAVID GARCIA ROMANLLICENCIA DE DIAV1M01:50:1512600:23:3511901:13:0517.2401:36:4013600:13:3500:01:1000:00:57
117 8002AITOR ZUMAJO ESTEBAN FEECABM01:50:1911100:22:5613401:14:5416.8201:37:508800:12:2900:01:0100:01:06
118 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:50:279000:22:1313301:14:4816.8401:37:0113200:13:2600:00:4800:00:40
119 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUABM01:50:4713200:23:5412701:13:5617.0401:37:5011300:12:5700:00:4000:00:55
120 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:50:5013500:24:0311501:12:1717.4301:36:2015900:14:3000:00:4600:00:31
121 5439PEP CLOSA FUSTAGUERASVEC CYCLING & RUNV1M01:50:5315600:24:5511401:12:1617.4401:37:1114000:13:4200:00:5700:01:11
122 5408MARC MEDEL BALBOAC.A. IGUALADAJNM01:50:594700:20:3414901:17:2816.2701:38:0211200:12:5700:01:2200:00:56
123 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:51:0313400:23:5912601:13:4917.0701:37:4812800:13:1500:00:4700:00:54
124 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELLASCERRR IGUALADAV1M01:51:0611200:23:0013701:15:1816.7301:38:1810500:12:4800:00:3600:00:23
125 2348JAUME GRACIA ALCACERC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:51:3312900:23:4412901:14:1016.9901:37:5413800:13:3900:00:5200:00:41
126 8004JUANJO GALLARDO GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M01:51:3713300:23:5711701:12:5717.2701:36:5416900:14:4300:00:5300:00:47
127 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:51:4012800:23:3913501:14:5416.8201:38:3312200:13:0700:00:5300:00:47
128 5358JORDI PELEGRI CUENCACLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:51:4210600:22:4913801:15:3816.6601:38:2712700:13:1500:00:3900:00:34
129 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M01:52:4715900:25:0312301:13:3117.1401:38:3415400:14:1300:01:1400:01:02
130 7011SAUL VELA FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:52:5514700:24:3313201:14:2716.9201:39:0014500:13:5500:01:0700:00:48
131 5359GERARD SALVADO BOTELLACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:52:5814300:24:2912401:13:3717.1201:38:0617400:14:5200:00:4500:00:42
132 2543BERNAT PLA PRATC.A. IGUALADAABM01:53:3014200:24:2313601:15:1216.7601:39:3514600:13:5500:00:5600:00:39
133 1559DANIEL REYES HIDALGOVEC CYCLING & RUNSUB23M01:53:4217100:25:3312101:13:1117.2201:38:4417500:14:5800:00:5100:00:40
134 1163AGUSTI VICTOR CASTANCLUB TRIATLÓ LLEIDA V2M01:53:5512400:23:2915001:17:5916.1601:41:288500:12:2700:00:5700:00:45
135 5251SERGIO CARMONA MAGAÑACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:53:5816400:25:2113101:14:2516.9301:39:4615300:14:1200:00:4900:00:46
136 2101FRANCESC RECASENS ESCRIBACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:54:5312300:23:2615301:18:2216.0801:41:4812000:13:0500:00:5100:00:38
137 5874ALEX CASANOVAS FIGUERASTG TRIATLO SITGESABM01:55:0112100:23:2415601:19:1515.9001:42:398200:12:2200:01:0600:00:57
138 5208JOSE CAYERO RODRIGUEZCERDANYOLA CHV2M01:55:0713000:23:4915401:18:2516.0701:42:1410900:12:5300:01:3200:01:04
139 738JOSEP SOLE VALLDAURACLUB NATACIO MINORISAV1M01:55:1716100:25:0414401:16:3916.4401:41:4313500:13:3400:00:5400:01:09
140 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:55:5715800:24:5814201:16:1716.5201:41:1516700:14:4200:00:5800:00:48
141 2554DAVID SALA CASELLERASC.A. IGUALADAABM01:56:1915700:24:5815201:18:1416.1101:43:1212300:13:0700:01:3300:00:55
142 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:56:2514000:24:1614501:17:0716.3401:41:2317700:15:0200:01:1500:01:05
143 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:57:0917900:26:1913901:15:4316.6401:42:0218000:15:0700:01:0000:00:55
144 5398JOSEP MARIA MORENO RODRIGC.A. IGUALADAV1M01:57:1217500:26:0514701:17:1616.3101:43:2114400:13:5100:01:0900:01:02
145 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:57:4018200:26:2914101:16:1216.5401:42:4117600:14:5900:00:5600:00:47
146 3617XAVIER MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:57:4316900:25:2814801:17:2516.2801:42:5317200:14:5000:00:5900:00:44
147 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM01:57:4714100:24:1815501:18:5615.9601:43:1416200:14:3300:00:5400:00:48
148 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM01:57:5214600:24:3116001:20:4015.6201:45:119900:12:4100:01:0100:00:43
149 7014ESTEVE ROCA TEIXIDORFEECV2M01:58:1418400:26:3014301:16:2116.5001:42:5118500:15:2300:00:0000:00:00
150 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:58:4012500:23:3115701:19:1715.8901:42:4819000:15:5200:00:5400:00:41
151 5254DAVID PUJOL JIMENEZVEC CYCLING & RUNABM01:59:0018700:26:4514601:17:1316.3201:43:5817800:15:0200:00:5300:00:40
152 3380MIGUEL ANGEL RIOS ORTEGAVEC CYCLING & RUNV1M01:59:5512000:23:2317101:22:4415.2301:46:0714200:13:4800:00:5800:00:49
153 5376DANIEL GIL GARCIATRI+9 EL MASNOUABM02:01:0816200:25:1216601:21:1115.5201:46:2317100:14:4500:00:4500:01:04
154 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M02:01:1615200:24:4216901:22:1415.3201:46:5615600:14:2000:01:0600:00:59
155 1284JOSEP TORRAS MASC.A. IGUALADAV1M02:01:2316000:25:0416801:22:0515.3501:47:0915500:14:1400:01:0300:00:52
156 1134ANTONI RIBAS I ARENASC.N. MATAROV2M02:02:5118000:26:2716201:20:4615.6001:47:1318800:15:3800:01:0400:01:17
157 1217FRANCISCO JAVIER MORENO MC.E. NO TE PARESV1M02:03:5416800:25:2717401:23:5515.0101:49:2216100:14:3200:01:1800:01:15
158 2188DAVID POYATO ANILLOTRIATLO L´HOSPITALETABM02:04:1710200:22:4118201:29:1514.1201:51:568100:12:2100:01:0800:01:01
159 5412ARNAU NAVARRO LÓPEZ DEL CC. TRIATLO MONTORNESJNM02:04:4617800:26:1415901:20:3515.6401:46:4920300:17:5700:00:5100:00:50
160 8005JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV2M02:05:1017000:25:2917601:26:0814.6301:51:3713400:13:3300:00:4400:00:36
161 5360XAVIER ALVAREZ HERREROINDEPENDENTV1M02:05:3515400:24:4917701:27:0214.4801:51:5114100:13:4400:00:5500:00:50
162 880ELISEO REDON REDONCEMEV2M02:05:5815500:24:5017801:27:0514.4701:51:5515100:14:0300:01:0300:01:03
163 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:06:1017700:26:1217501:25:5714.6601:52:0915000:14:0100:01:5100:01:59
164 7019RAUL MARTI GARCIALLICENCIA DE DIAABM02:06:1118800:26:4717301:23:0415.1701:49:5119300:16:2000:01:0300:01:07
165 7020DAVID PALLARES GARCIALLICENCIA DE DIAV1M02:07:0820300:29:0516401:20:5615.5701:50:0119900:17:0700:00:5400:00:49
166 5628RODOLPHE THUILLIER BELMONTG TRIATLO SITGESABM02:08:4612200:23:2518801:31:4413.7401:55:0913700:13:3700:00:5800:00:47
167 5312FEDE MARTÍNEZ RODRÍGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M02:09:1616500:25:2318001:28:3614.2201:53:5918300:15:1700:01:0600:00:43
168 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M02:09:2613100:23:5318901:32:4013.6001:56:3311000:12:5300:00:3500:00:24
169 3865JORDI VENDRELL AUMATELLTG TRIATLO SITGESV1M02:09:5017200:25:3418401:30:1513.9601:55:4914800:14:0100:01:0200:00:48
170 5357PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:10:4316600:25:2318601:30:4913.8701:56:1216000:14:3100:01:0300:00:56
171 3858RICKY FERRE CARDUSCLUB TRI5UV1M02:13:1819900:28:3918101:28:5614.1701:57:3518900:15:4300:01:1100:00:56
172 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:13:1915300:24:4219101:34:0213.4001:58:4416400:14:3500:01:0500:01:07
173 7008TONI VAZQUEZ CUADRASLLICENCIA DE DIAJNM02:16:2511800:23:2019501:37:5812.8602:01:1818100:15:0700:00:4900:01:03
174 7010LLUÍS SORIANO CASTAÑOLLICENCIA DE DIAV1M02:16:3719500:27:5918701:31:1413.8101:59:1320100:17:2400:01:5900:01:44
175 470ADRIAN PEREZ CANTEROTRIATLO L´HOSPITALETV1M02:18:1318600:26:3319301:35:3913.1702:02:1219100:16:0100:00:3500:00:42
176 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M02:18:1416700:25:2519601:38:0512.8502:03:3017000:14:4400:01:2700:00:56
177 3273ANTONI GILI GUALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:22:4819700:28:2719401:37:5712.8602:06:2419400:16:2400:01:5000:01:32
178 2516JORDI DE LA FUENTE ESCAYOCLUB NATACIO MINORISAV2M02:25:0320700:31:5219001:33:2513.4902:05:1720700:19:4600:01:5300:01:18
179 5430JOSE MANUEL ORTEGA CASTELTRIATLO L´HOSPITALETV1M02:28:4620000:28:4019901:41:3912.4002:10:1920500:18:2700:01:3900:01:38
180 4467JAVI FERNANDEZ VALVERDETRIATLO L´HOSPITALETABM02:38:2119000:26:5420601:56:4610.7902:23:4016500:14:4100:01:2600:01:16
181 3629EUDALD CURCO FILELLACLUB TRIATLÓ LLEIDA JNM02:50:2720600:31:1920401:54:2711.0102:25:4620900:24:4100:01:0700:01:21


NF 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M00:00:00000:21:21001:03:0519.9701:24:26000:00:0000:00:4700:00:43
NF 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:00:00000:21:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3300:00:00
NF 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM00:00:00000:22:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0100:00:00
NF 4973JOSE LUIS BUENO RODRIGUEZC.E. RAYOTEAMV1M00:00:00000:28:24001:07:2518.6901:35:49000:00:0000:01:5100:02:22
NF 7007MARIO SACO RUIZLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:30:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994JNM
NP 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM
NP 1138SERGI BERMEJO BARNILSC.N. REUS PLOMSV1M
NP 1396JOAN PRIETO MARTOSC.A. IGUALADAV1M
NP 2396JOAN GRAS SOLERTEAM CALELLA TRIATHLONABM
NP 2678FERRAN TORRAS ARDERIUVEC CYCLING & RUNABM
NP 3302JONATAN CARDENAS PEREZA.C. PARETS RAVET BIKEABM
NP 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994ABM
NP 3480SERGI TRUJILLO LUCHAC.A. IGUALADAV1M
NP 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M
NP 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV2M
NP 5235RICARD JORDÀ AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM
NP 5283ADRIA JIMÉNEZ MATEOVEC CYCLING & RUNABM
NP 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M
NP 5891JAUME MESQUIDA FEBRERCLUB TRIATLO SABADELLV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32