RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
209 197 189 6 2 6 20 3 11 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:22:46200:17:53100:54:2022.0901:12:13200:10:3300:00:3400:00:39
2 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:22:51100:17:50200:54:3322.0001:12:23100:10:2800:00:3600:00:30
3 5269MARIO SINUÈS MICÓT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:25:34900:18:34300:54:5921.8201:13:332800:12:0100:00:5600:00:37
4 1389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:26:281800:18:54400:55:4821.5101:14:421700:11:4600:00:3700:00:38
5 5282JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:26:33600:18:19700:56:5721.0701:15:16700:11:1700:00:4300:00:40
6 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:27:001200:18:49500:56:3121.2301:15:201400:11:4000:00:3600:00:33
7 5279JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:27:251000:18:48900:57:2720.8901:16:15500:11:1000:00:4800:00:39
8 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:27:42800:18:23800:57:2620.8901:15:492100:11:5300:00:4600:00:41
9 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:27:56500:18:151100:58:1920.5801:16:34900:11:2200:00:4200:00:41
10 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:28:282400:19:27600:56:3521.2101:16:025300:12:2600:00:4300:00:33
11 5392DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:29:28300:18:121400:59:5420.0301:18:06800:11:2200:00:4100:00:37
12 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:29:442100:19:181200:58:5020.4001:18:081300:11:3600:00:5100:00:36
13 5283ADRIA JIMÉNEZ MATEOVEC CYCLING & RUNABM01:30:02700:18:201601:00:1719.9101:18:371100:11:2500:00:4800:00:43
14 5305DÍDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:30:162000:19:041300:59:0220.3301:18:064000:12:1000:00:4200:00:40
15 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:30:355700:20:311000:57:5620.7101:18:273700:12:0800:00:3900:00:34
16 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:30:481400:18:511801:00:4319.7601:19:34600:11:1400:00:3900:00:31
17 3471CARLOS DELGADO GARCIACLUB MEDINA TRIATLOABM01:31:593000:19:491500:59:5520.0301:19:444600:12:1500:00:4200:00:32
18 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:32:532200:19:222401:02:0819.3101:21:301000:11:2300:00:5300:00:43
19 2153LLUIS MARTINEZ RAVETLLATA.C. PARETS RAVET BIKEV1M01:33:043200:19:561901:01:1319.6001:21:092200:11:5500:00:4500:00:46
20 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:33:141900:19:002501:02:1419.2801:21:142500:12:0000:00:3900:00:36
21 924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994JNM01:33:151600:18:523001:03:2718.9101:22:19300:10:5600:00:4900:00:40
22 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:33:212700:19:462201:01:3419.4901:21:202700:12:0100:00:4600:00:37
23 1484ORIOL AGUILERA AGUSTÍCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:33:472600:19:442301:01:5419.3901:21:383800:12:0900:00:4600:00:38
24 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:33:515000:20:192101:01:2519.5401:21:443300:12:0700:00:4500:00:37
25 5331SERGI PESARRODONA ROVIRAVEC CYCLING & RUNABM01:33:542500:19:292601:02:1719.2701:21:463500:12:0800:00:5000:00:43
26 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:34:066200:20:391701:00:4119.7701:21:206600:12:4600:00:4000:00:43
27 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:34:233400:20:012001:01:2119.5601:21:227300:13:0100:00:4800:00:42
28 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:34:283100:19:542701:02:2619.2201:22:203600:12:0800:00:5000:00:41
29 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:34:302800:19:472801:02:4119.1401:22:283000:12:0200:00:5400:00:47
30 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:34:441700:18:543101:03:5118.7901:22:452400:11:5900:00:3800:00:35
31 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:35:484300:20:102901:03:0919.0001:23:195600:12:2900:00:4100:00:39
32 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:36:483600:20:043301:04:0918.7101:24:136000:12:3500:00:5300:00:46
33 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:37:254900:20:183801:05:1018.4101:25:282300:11:5700:00:5800:00:47
34 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:37:404200:20:093601:04:5218.5001:25:016300:12:3900:00:3900:00:37
35 3243JAVIER MORO BARRIOSCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:37:405800:20:333501:04:5118.5001:25:244800:12:1600:00:4400:00:50
36 7020ALEIX VILARDELL PINTÓLLICENCIA DE DIAJNM01:37:418000:21:203201:03:5618.7701:25:165200:12:2500:01:0800:00:51
37 4596CRISTIAN PRESAS MARTINEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:37:446500:20:433401:04:2718.6201:25:105900:12:3400:00:4600:00:42
38 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:38:194000:20:074801:06:2218.0801:26:292000:11:5000:00:5300:00:39
39 3240JOAN VILA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:38:205500:20:263701:05:0118.4601:25:276900:12:5300:00:3800:00:38
40 3242XAVI ABRIL DURANCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:38:204400:20:134001:05:5318.2101:26:064400:12:1400:00:4700:00:41
41 5216JOSEP MATEU ARBÓT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:38:253800:20:044401:06:1418.1201:26:183400:12:0700:00:5400:00:39
42 1573JORDI VILA RODRIGOGAVA TRIATLOV1M01:38:272300:19:235301:07:0317.9001:26:262600:12:0100:00:5900:00:40
43 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:38:374800:20:154601:06:1918.0901:26:343200:12:0300:00:5300:00:46
44 2835CÉSAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:38:414500:20:134501:06:1618.1101:26:294300:12:1200:00:5400:00:39
45 2131ORIOL FORNS NADALA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:38:513500:20:025001:06:3318.0301:26:354700:12:1600:00:5300:00:43
46 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:38:543300:19:584901:06:2918.0501:26:275400:12:2700:01:2000:00:46
47 7021ARTURO DALIA, GRASLLICENCIA DE DIASUB23M01:38:567800:21:144101:05:5418.2101:27:081900:11:4800:00:5300:00:40
48 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM01:39:053700:20:045101:06:3918.0001:26:435000:12:2200:01:0100:00:50
49 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:39:136700:20:474201:05:5518.2001:26:425800:12:3100:00:5400:00:42
50 3363DAN COSTA CAPDEVILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:39:234100:20:085401:07:1217.8601:27:203100:12:0300:00:5800:00:47
51 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:39:387600:21:113901:05:2418.3501:26:357600:13:0300:00:5800:00:41
52 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:39:455100:20:195601:07:1617.8401:27:353900:12:1000:00:4300:00:43
53 2513MARC FARRÉ CANALETACLUB MEDINA TRIATLOABM01:39:496400:20:414701:06:1918.0901:27:006700:12:4900:00:5100:00:45
54 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:40:257700:21:125501:07:1217.8601:28:242900:12:0100:00:4100:00:36
55 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNV1M01:40:317400:21:014301:06:0518.1601:27:069000:13:2500:00:5000:00:56
56 741FRANCESC JOVE RIARTCERRR IGUALADAABM01:40:32400:18:137701:11:1016.8601:29:23400:11:0900:00:4200:00:48
57 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:40:325400:20:245801:07:5017.6901:28:144900:12:1800:00:4300:00:37
58 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:40:423900:20:076101:08:2317.5501:28:304200:12:1200:00:4400:00:52
59 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM01:41:131300:18:517601:10:3716.9901:29:281600:11:4500:00:5000:00:44
60 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:41:554600:20:156701:09:2917.2701:29:444100:12:1100:00:5000:00:55
61 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:42:289100:21:425901:08:0517.6301:29:476500:12:4100:00:5200:00:56
62 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:42:506600:20:456301:08:5117.4301:29:368400:13:1400:00:5300:00:49
63 3317JOSEP MARTIN PINOCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:42:535300:20:206401:09:0417.3701:29:249600:13:2900:00:4000:00:34
64 5280JULIO MONGE VIZMANOSCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:43:139900:22:035701:07:4417.7201:29:479100:13:2600:01:0100:00:47
65 5235RICARD JORDÀ AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:43:3711700:22:525201:06:5317.9401:29:4510900:13:5200:01:0400:00:57
66 2470XAVIER DURAN JUVINYAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:44:138500:21:336601:09:2917.2701:31:028100:13:1100:00:5300:00:48
67 2136KIRIAN MARTORELL CARBONELA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:44:339800:22:026001:08:1417.5901:30:1612500:14:1700:00:5900:00:37
68 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:44:358600:21:356901:09:3117.2601:31:069500:13:2900:00:5500:00:53
69 5307DANIEL CANET BUSQUETSCLUB MEDINA TRIATLOABM01:44:459700:22:016801:09:3017.2701:31:318300:13:1400:01:0300:00:48
70 3288JOSÉ ANTONIO MALLEN ROMERCERRR IGUALADAV1M01:44:5010400:22:296201:08:4317.4601:31:1210300:13:3800:01:1600:01:03
71 7006JOAN ANDREU MORATÓ DALMAULLICENCIA DE DIAV1M01:44:509500:21:516501:09:2617.2801:31:179900:13:3300:00:0000:00:00
72 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:44:537300:21:008001:11:3016.7801:32:305100:12:2300:00:5900:00:55
73 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:44:584700:20:159201:12:5516.4601:33:101800:11:4800:01:0000:00:43
74 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:45:026000:20:378901:12:1016.6301:32:474500:12:1500:01:0800:00:52
75 3308DIEGO MEDINA RUEDAVEC CYCLING & RUNV1M01:45:039000:21:407401:10:2917.0301:32:097000:12:5400:01:1600:00:56
76 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:45:066100:20:388801:11:5716.6801:32:355700:12:3100:00:4300:00:39
77 5989ALBERT SOLA COLOMERAPRAT TRIATLO 1994ABM01:45:186300:20:408401:11:3516.7601:32:157500:13:0300:00:4400:00:46
78 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:45:421500:18:5210101:14:1016.1801:33:026400:12:4000:01:0000:00:55
79 1197FRANCISCO JAVIER SANCHEZ A.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:45:465900:20:358601:11:4616.7201:32:218900:13:2500:00:4700:00:44
80 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:45:487900:21:188701:11:5416.6901:33:126100:12:3600:00:5300:00:43
81 1535MANEL HIDALGO ÁLVAREZVEC CYCLING & RUNV1M01:45:527200:20:577901:11:1616.8401:32:1310600:13:3900:00:5700:00:43
82 175JAUME SOLER SERRANOINDEPENDENTV2M01:45:535600:20:279901:13:4516.2701:34:121500:11:4100:01:0800:01:14
83 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:45:548100:21:208101:11:3016.7801:32:507700:13:0400:01:0800:01:05
84 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:45:5410200:22:227201:10:1317.0901:32:358800:13:1900:00:5400:00:46
85 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM01:46:0411600:22:517001:09:4217.2201:32:339700:13:3100:01:0400:00:46
86 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:46:372900:19:4810901:15:1515.9501:35:031200:11:3400:00:3900:00:32
87 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:46:449600:21:577801:11:1316.8501:33:1010000:13:3400:01:0400:00:58
88 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:47:069200:21:439101:12:5416.4601:34:375500:12:2900:00:5800:00:59
89 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:47:1811500:22:507301:10:1317.0901:33:0312300:14:1500:01:1800:01:05
90 5304SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:47:2013000:23:177501:10:3617.0001:33:539300:13:2700:01:1300:00:56
91 7007ARTHUR ROUXLLICENCIA DE DIASUB23M01:47:467500:21:058501:11:3716.7601:32:4213600:15:0400:00:0000:00:00
92 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:48:1810800:22:389001:12:3516.5301:35:137800:13:0500:01:1800:00:48
93 1686CARLOS MOLINA ROBLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:48:207100:20:5610501:14:3216.1001:35:286800:12:5200:00:5800:00:53
94 8001ISIDORO MAYA AGUDOLLICENCIA DE DIAABM01:48:568300:21:2710401:14:1716.1501:35:448200:13:1200:00:5700:01:04
95 3154DANIEL SANCHEZ COBOC. TRIATLO MONTORNESABM01:49:278700:21:3710701:14:4016.0701:36:178000:13:1000:01:2100:00:53
96 3368MARC GARCIA VILLODRESC. TRIATLO MONTORNESJNM01:49:271100:18:4911301:16:5315.6101:35:4210800:13:4500:00:4800:01:10
97 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:49:5610300:22:239801:13:3216.3201:35:5511600:14:0100:00:4900:00:46
98 5230MARC FRAGOSO BRUIXCERDANYOLA CHSUB23M01:50:036800:20:4810801:15:0215.9901:35:5012100:14:1300:01:0100:01:30
99 5944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:50:2810500:22:339701:13:2216.3601:35:5512700:14:3300:01:1100:00:54
100 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTAC. TRIATLO MONTORNESV1M01:50:2910700:22:3710201:14:1416.1701:36:5110500:13:3800:01:0000:00:48
101 5314SERGIO RUBIO SOLAA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:50:3712400:23:018301:11:3116.7801:34:3216200:16:0500:01:3700:01:02
102 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:51:2313800:23:589601:13:1916.3701:37:1711700:14:0600:00:5900:01:13
103 8005CESAR SORIA SEVILLAFEECV1M01:51:3311300:22:4710601:14:3616.0901:37:2311900:14:1000:01:3200:01:12
104 1468ALBERT CERDA VICENSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:51:5413500:23:509301:13:0016.4401:36:5013500:15:0400:00:4800:00:43
105 5713SERGIO GARCIA MANZANO C.A. LES TORTUGUESV1M01:52:0214000:24:019401:13:0116.4301:37:0213300:15:0000:00:5700:00:55
106 1210PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:52:13000:00:00000:00:000.0001:38:469200:13:2700:00:0000:00:44
107 4905FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM01:52:337000:20:5612401:18:3815.2601:39:347100:12:5900:00:5400:00:55
108 8006CARLES SABATER CASALSC.N. SABADELLV1M01:53:3910900:22:4011601:17:4215.4401:40:228600:13:1700:01:2000:00:52
109 2348JAUME GRACIA ALCACERC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:54:0710600:22:3411501:17:3615.4601:40:1011300:13:5700:01:0700:00:37
110 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:54:1610100:22:2012101:17:4915.4201:40:0911800:14:0700:00:5800:00:51
111 8003ELOI MASSÓ FONTFEECABM01:54:2010000:22:0412301:18:2115.3201:40:2511200:13:5500:00:4900:00:51
112 3253ÒSCAR FERNÁNDEZSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:54:3313300:23:4211101:16:3915.6601:40:2112000:14:1200:01:0200:00:50
113 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:54:3411000:22:4212201:17:5915.3901:40:4111000:13:5300:01:0100:01:08
114 2543BERNAT PLA PRATC.A. IGUALADAABM01:54:3512500:23:0311401:17:1915.5201:40:2212200:14:1300:00:5400:00:45
115 3302JONATAN CARDENAS PEREZA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:54:3812000:22:5611201:16:5215.6101:39:4813000:14:5000:01:2000:01:05
116 1543JESUS MANUEL SONO RAZURIPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:54:529300:21:4612001:17:4715.4301:39:3313900:15:1900:00:5400:00:50
117 7001EDU MOLIST SOLÀLLICENCIA DE DIAABM01:54:5617200:26:1110301:14:1516.1601:40:2612600:14:3000:01:4300:01:07
118 1472JOSEP Mª LLORENS IBORRACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:55:255200:20:2014601:22:2814.5501:42:486200:12:3700:00:5600:01:12
119 2666MARC CASADEMONT FONTCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:56:0415400:25:0411001:15:3015.8901:40:3414500:15:3000:01:0900:00:52
120 1545IVAN BLANCO CAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:57:1711800:22:5413301:20:3814.8801:43:3210700:13:4500:01:0400:00:56
121 5296MIGUEL PÉREZ NOGUERASC.E. NO TE PARESABM01:57:1812700:23:1011901:17:4715.4301:40:5716700:16:2100:01:0500:00:56
122 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M01:57:2514900:24:4412701:19:0415.1801:43:4810100:13:3700:01:0700:00:48
123 1163AGUSTI VICTOR CASTANCLUB TRIATLÓ LLEIDA V2M01:57:2811900:22:5613901:21:3214.7201:44:287200:13:0000:01:1100:01:03
124 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:57:3611100:22:4213601:20:5414.8301:43:3611400:14:0000:01:1000:01:01
125 3380MIGUEL ANGEL RIOS ORTEGAVEC CYCLING & RUNV1M01:58:258400:21:2714101:21:5614.6501:43:2313400:15:0200:00:5700:00:44
126 5891JAUME MESQUIDA FEBRERCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:58:2912600:23:0714001:21:4514.6801:44:5210200:13:3700:01:1800:01:05
127 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTABM01:58:3012200:22:5814201:22:0414.6201:45:029400:13:2800:00:5600:00:50
128 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:58:5814700:24:3813101:20:2714.9201:45:0511100:13:5300:01:0800:00:55
129 1559DANIEL REYES HIDALGOVEC CYCLING & RUNSUB23M01:59:0916000:25:2811701:17:4215.4401:43:1015700:15:5900:00:5700:00:45
130 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:59:1912100:22:5713201:20:3414.8901:43:3115400:15:4800:00:5100:00:51
131 7010ESTEVE ROCA TEIXIDORFEECV2M01:59:4516900:25:5811801:17:4415.4401:43:4216000:16:0300:00:0000:00:00
132 5251SERGIO CARMONA MAGAÑACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:59:5015100:24:4812801:19:2915.1001:44:1714700:15:3300:01:0800:01:17
133 5324ALVARO CANTARERO PRIETOPRAT TRIATLO 1994ABM02:00:299400:21:4714801:23:1414.4201:45:0114400:15:2800:01:1900:00:56
134 3028JAVIER PRETEL MESACLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM02:00:3112900:23:1513501:20:4414.8601:43:5917100:16:3200:01:0100:00:51
135 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M02:00:5015500:25:0712601:18:5715.2001:44:0417500:16:4600:01:0800:01:04
136 4766ROGER ANGLADA BUSQUETSC.A. LES TORTUGUESV1M02:00:5414100:24:0114301:22:0714.6101:46:0812900:14:4600:01:0500:00:54
137 7011FRANCESC XAVIER SUBIRANAFEECV3M02:00:5517000:26:0012901:19:2915.1001:45:2914100:15:2600:01:0100:01:03
138 5231ERIC BERMÚDEZ PAMOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:01:056900:20:5616101:27:0313.7901:47:597900:13:0600:01:0800:00:36
139 5254DAVID PUJOL JIMENEZVEC CYCLING & RUNABM02:01:3215900:25:1613001:19:4615.0401:45:0216900:16:3000:01:0500:01:10
140 7005SAUL VELA FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:01:5916700:25:5213401:20:4114.8701:46:3314000:15:2600:01:0400:00:54
141 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994ABM02:02:1314200:24:1314401:22:1714.5801:46:3015100:15:4300:01:0800:00:57
142 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M02:03:208900:21:3815201:24:3514.1901:46:1317900:17:0700:00:4900:00:50
143 3617XAVIER MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:03:4314500:24:3114701:22:5414.4801:47:2516500:16:1800:00:5700:00:48
144 3462KARLOS VIANA CATALÁNTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:03:5713600:23:5515101:24:2114.2301:48:1615000:15:4100:00:5900:00:47
145 4961ANTONI LINARES TORRESCT LA BISBAL D´EMPORDAV2M02:04:5513100:23:2815601:25:2514.0501:48:5315900:16:0200:01:1900:01:03
146 7015ARNAU NAVARRO LÓPEZ DEL CLLICENCIA DE DIAJNM02:05:1915800:25:1313801:21:0414.8001:46:1718800:19:0200:01:2100:01:05
147 3990ANDRES GUERRERO SANCHEZC.E. NO TE PARESABM02:05:2215200:24:4816201:27:1613.7501:52:048700:13:1800:01:0200:00:43
148 5876FIDEL COMPTE RABELLCERRR IGUALADASUB23M02:05:2214800:24:3815501:25:1714.0701:49:5514300:15:2700:01:0000:00:39
149 3023ORIOL DRAPER MUNTC.A. LES TORTUGUESABM02:06:5315600:25:0915701:25:4314.0001:50:5215800:16:0100:01:1000:01:00
150 4402SERGIO FUENTES ROSALESCLUB ESPORTIU Z5ABM02:06:5516100:25:2915801:25:5913.9601:51:2814200:15:2700:01:2100:01:22
151 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM02:07:0815000:24:4716001:26:4913.8201:51:3614600:15:3200:01:0100:00:43
152 7018PERE DOU FERRANFEECV1M02:10:0413900:23:5916601:32:3212.9701:56:319800:13:3300:02:5000:02:30
153 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOV1M02:10:2814600:24:3216501:29:4813.3601:54:2016300:16:0800:01:0100:01:01
154 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M02:16:558800:21:3717201:40:4111.9202:02:1812800:14:3700:01:0400:07:01
155 7019JOSE NUÑEZ PALOMINOLLICENCIA DE DIAV1M02:19:4616800:25:5517101:38:1212.2202:04:0714900:15:3900:02:5200:02:29
156 8002RAFAEL CORTÉS MONTEAGUDOLLICENCIA DE DIAABM02:20:4716400:25:4917001:37:4112.2802:03:3018000:17:1700:01:3800:01:00
157 7009EDUARD ACEDO MANYLLICENCIA DE DIAABM02:21:3317100:26:0716801:36:3412.4302:02:4118500:18:5200:01:0200:02:19
158 7017IGNASI PURSALS GIMÉNEZLLICENCIA DE DIAV1M02:28:5212800:23:1218001:48:5611.0202:12:0817400:16:4400:03:0100:01:58
159 7003ARNAU PIELLA PRATFEECABM02:42:5318400:28:5118401:58:1910.1402:27:1015300:15:4300:00:5800:00:56
160 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M02:45:3214400:24:2818702:03:209.7302:27:4818100:17:4400:01:4800:01:10
161 3629EUDALD CURCO FILELLACLUB TRIATLÓ LLEIDA JNM02:54:2818700:32:5818201:51:4410.7402:24:4218900:29:4600:00:5600:01:47


NF 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:00:00000:19:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4200:00:00
NF 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDENTV2M00:00:00000:21:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4800:00:00
NF 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM00:00:00000:21:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0500:00:00
NF 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:00:00000:22:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5600:00:00
NF 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M00:00:00000:22:58001:32:2013.0001:55:18000:00:0000:00:0000:00:00




NP 4111JAUME VALLS CURSELLASCERRR IGUALADAABM
NP 5333DAMIÁN BARRANCO GÓMEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M
NP 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM
NP 7004ISAAC CRUZ ALBACETELLICENCIA DE DIAABM
NP 7008JOSE LUIS GONZALEZ GOMEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 7012MARC GONZÁLEZ SOLÍSLLICENCIA DE DIASUB23M
NP 7013RAMÓN GONZÁLEZ VALLELLICENCIA DE DIAV2M
NP 7016XAVIER QUINTASFEECV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32