RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
194 179 156 23 0 3800 180 42 17 19

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4ROBERT KARASLLICENCIA DE DIAABM08:29:54100:49:44104:28:4140.2005:18:25403:11:2900:00:4500:00:53
2 186ALBERT JIMENEZ GARCESRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM08:45:041701:00:18304:38:0138.8505:38:19103:06:4500:01:2200:01:19
3 162JOAN TOMÀS ACOSTAINDEPENDENTABM08:55:592101:02:07204:35:0839.2505:37:15703:18:4400:02:0100:01:11
4 171ENRIQUE BARAJAS OJEDACLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM09:01:55800:55:47804:54:5636.6205:50:43303:11:1200:01:2100:01:01
5 175MARC GIL RUIZLLICENCIA DE DIAABM09:02:331901:00:55504:54:0336.7305:54:58203:07:3500:02:0600:01:41
6 119ENRIC GUSSINYER  COMACLUB NATACIO OLOTV1M09:08:07200:49:53604:54:1036.7105:44:031003:24:0400:01:3900:01:53
7 182TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M09:16:021100:58:101605:04:0135.5206:02:11603:13:5100:02:0300:01:07
8 29MICHAEL JOLLEYLLICENCIA DE DIAABM09:17:202301:02:08404:40:1838.5305:42:262103:34:5400:02:0900:01:27
9 87EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M09:19:381801:00:481204:59:0536.1105:59:53803:19:4500:01:1100:06:28
10 114SERGI BERMEJO BARNILSC.N. REUS PLOMSV1M09:19:47500:55:21704:54:4436.6405:50:051503:29:4200:01:5300:00:57
11 118PAU BUSQUETS GILTGCBINNV1M09:21:43400:55:181305:02:5335.6605:58:11903:23:3200:01:0900:01:23
12 89ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM09:23:431400:59:592305:09:5534.8506:09:54503:13:4900:01:3900:01:35
13 28WARREN MASONLLICENCIA DE DIAV2M09:30:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 147ALEX CARRERAS FABREGATC.E. PICORNELLV1M09:34:206901:08:391004:58:1336.2206:06:521403:27:2800:00:0000:01:26
15 152SERGIO MATA ASEJOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M09:36:535901:07:421405:03:1335.6206:10:551203:25:5800:02:2400:01:20
16 109JUAN PABLO SAAVEDRA ZANETA300W ELCHE TCPV1M09:43:585401:07:01904:56:0036.4906:03:012703:40:5700:02:4700:01:32
17 195SERGI RODRÍGUEZ CUSCÓCLUB TRIATLO VALLIRANAABM09:44:223001:03:171104:58:5336.1306:02:102803:42:1200:02:4700:01:42
18 136ORIOL PALAU I FERNANDEZU.C. SANT CUGATABM09:48:18700:55:442005:05:2835.3606:01:123303:47:0600:01:5500:00:48
19 176CHRISTIAN MÉNDEZ JAROTRIATLO JOVENT 79ABM09:48:29600:55:293405:20:4233.6806:16:111803:32:1800:02:2200:01:50
20 3EUGENI PRIETO SORIALLICENCIA DE DIAV1M09:52:5210301:15:262105:06:4935.2006:22:151603:30:3700:01:5600:01:12
21 157IVÁN HERRERO MORALESC.D. ALCUDIADEVEOTEAMABM09:53:053801:04:052405:10:2934.7806:14:342503:38:3100:02:0600:02:44
22 161DAVID JOUVELLICENCIA DE DIAV1M09:55:405501:07:081705:04:1435.5006:11:222903:44:1800:02:4500:01:55
23 83EDUARDO MAS HERNANDEZMAS TRAINERABM09:59:188001:11:103705:22:2833.4906:33:381103:25:4000:06:1800:01:52
24 90SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM10:03:015801:07:394505:29:0232.8206:36:411303:26:2000:02:3500:01:27
25 127ROBERT MAYORAL SERRANOINDEPENDENTV1M10:05:05300:52:163105:19:2133.8206:11:373603:53:2800:01:2400:01:59
26 101RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M10:07:057401:09:273205:19:5933.7506:29:262303:37:3900:02:0800:04:12
27 133ZEUS SELVA SANCHEZA300W ELCHE TCPABM10:11:0111701:19:201805:04:4835.4306:24:083203:46:5300:02:2800:01:07
28 93JOAQUIN GIL GARCIARICHARD CALLE TRIATLO CLUABM10:11:023901:04:204405:28:2432.8906:32:442403:38:1800:02:0100:00:59
29 30PATRIK NIKLASSONLLICENCIA DE DIAABM10:15:004801:06:174705:29:2032.7906:35:372603:39:2300:01:5600:01:23
30 11JOAN BASSA FERRUSLLICENCIA DE DIAABM10:16:004101:04:502505:11:0934.7106:15:594404:00:0100:02:4000:02:35
31 97MARC FERNÀNDEZ SOLÉC.E. MASQUES ST ANDREUV1M10:21:021200:59:563905:24:2933.2806:24:253903:56:3700:02:1300:01:32
32 143OSCAR GOMEZ FERNANDEZTRIATLO JOVENT 79ABM10:22:022801:02:403005:18:2433.9206:21:044604:00:5800:01:5300:01:52
33 108TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M10:22:047701:10:271505:03:5135.5406:14:185204:07:4600:01:3900:01:12
34 150JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M10:22:051000:58:103805:22:3133.4906:20:414704:01:2400:02:3400:04:46
35 66DIEGO FERRIZ DEL REYDOCE TRIATLÓN VILLENAABM10:26:016101:07:564205:26:4633.0506:34:423503:51:1900:05:2300:03:31
36 53RUBEN FERNANDEZ ESCALONALLICENCIA DE DIAABM10:26:042901:02:422605:12:1534.5906:14:575704:11:0700:03:0600:02:46
37 190SERGI MEDINA GARCIACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM10:27:037601:10:222205:09:3134.8906:19:535004:07:1000:02:4000:01:48
38 42JAVIER HEREDIA ROJOLLICENCIA DE DIAABM10:28:043501:03:566105:38:4631.8806:42:423103:45:2200:03:3700:03:10
39 17RAFAEL VIDAL CAMARASALLICENCIA DE DIAABM10:29:023101:03:314605:29:0332.8206:32:343803:56:2800:02:5900:01:19
40 72IBON IRIONDO GOENAGAINDEPENDENTV1M10:29:0315101:35:363305:20:2133.7106:55:571903:33:0600:09:0500:05:59
41 73JOSE CALABUIG BARTUALC.T. BANYERES DE MARIOLAABM10:31:042401:02:141905:04:5935.4106:07:137304:23:5100:02:2800:01:40
42 107ANTONIO ESPINOSA CERDAA300W ELCHE TCPV1M10:36:056001:07:557205:43:4331.4206:51:383003:44:2700:03:2700:01:35
43 189HECTOR VALIENTELLICENCIA DE DIAV1M10:39:004701:06:134105:25:1133.2106:31:245104:07:3600:03:1200:02:02
44 25ALFONSO MÉNDEZ-VILLAMIL GLLICENCIA DE DIAV1M10:43:018801:12:205205:33:0432.4306:45:244103:57:3700:02:5600:01:36
45 58BLAS CATALÀ BONANZAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSABM10:43:0311301:17:153605:21:5433.5506:39:094804:03:5400:02:3600:01:14
46 164EDGAR GAIG DIEGUEZA.C. PARETS RAVET BIKEV1M10:44:004901:06:255905:36:5632.0506:43:214504:00:3900:04:0800:02:46
47 84ALBERTO CUARESMA ALVAREZTRIATLO JOVENT 79V1M10:44:036401:08:196005:38:4631.8806:47:054003:56:5800:05:2900:02:07
48 121XAVIER ORTIN FONTCLUB BTT MONTBIKEV1M10:45:018701:12:029405:58:4030.1107:10:422003:34:1900:04:1100:02:57
49 37CARLOS MARCO FERRÉLLICENCIA DE DIAABM10:45:0312201:19:578505:54:1230.4907:14:091703:30:5400:08:0300:02:36
50 80DIEGO RUIZ LALINDETRIATLON SORIANOABM10:49:0210701:16:222705:17:0434.0606:33:266404:15:3600:03:2600:03:34
51 79GERARDO GOMEZ PELAEZC.T. ALMERIAABM10:50:003601:03:576305:39:1931.8306:43:164904:06:4400:02:0600:02:46
52 76RODRIGO PUCH LARREYTRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAV1M10:52:0212801:21:063505:21:4333.5706:42:495304:09:1300:03:4300:02:15
53 160JOSE ANTONIO GRAU JUANCLUB ESPORTIU TRIALACANTV2M10:53:049701:13:546505:39:3331.8106:53:274303:59:3700:04:0000:02:32
54 156JAVIER GARCÍA RODRÍGUEZU.C. SANT CUGATV1M10:55:008301:11:365105:31:3832.5706:43:145804:11:4600:03:0200:03:20
55 33JULEN PARRAMON ZUBILLAGABIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.ABM10:56:004401:05:544005:24:4333.2606:30:377604:25:2300:02:3800:02:40
56 116DAVID CAMPOS CUCARELLAC.T. PARETS DEL VALLESV1M10:56:046601:08:355505:34:3432.2806:43:096104:12:5500:05:1600:02:32
57 22VALTER NOGUEIRALLICENCIA DE DIAABM10:57:0211501:18:556905:42:5731.4907:01:523703:55:1000:02:4600:01:39
58 67GAIZKA ARANBURU ERAÑAINDEPENDENTV1M11:05:041501:00:016805:42:3831.5206:42:397204:22:2500:02:4200:02:35
59 34ORIOL VALLS GARCIALLICENCIA DE DIAABM11:08:00900:56:435705:34:5332.2506:31:369004:36:2400:02:1700:03:30
60 94ENRIC DOMINGO SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM11:08:0312401:20:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
61 173JORDI SIMON PALOULLICENCIA DE DIAV1M11:09:0210501:16:168705:54:5030.4407:11:064203:57:5600:03:4400:02:55
62 181TONI LAPUENTE SALABERTC.T. PARETS DEL VALLESV1M11:09:027801:10:284305:27:3132.9806:37:598404:31:0300:02:5700:01:39
63 169MIQUEL ALIMBAU REVERTEC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M11:09:034601:06:107305:43:4431.4206:49:546804:19:0900:04:3900:03:19
64 149JOSE MANUEL MILLAN OTONCLUB TRIATLÓN CARTAGENAV2M11:09:056301:08:124905:30:3732.6706:38:498304:30:1600:01:4400:01:28
65 140IGNASI FÀBREGUES BARCELÓCLUB BTT MONTBIKEABM11:09:0510201:15:215405:34:0632.3306:49:277004:19:3800:01:5100:01:46
66 104ALBERT OLCINA PUIGDEVALLTGCBINNV1M11:15:027301:09:209005:55:5630.3407:05:165404:09:4600:02:2500:01:29
67 183MARCOS TOLOS SALVADORC.T. JIJI-JAJA VINARÒSABM11:17:002601:02:277605:48:2331.0006:50:507904:26:1000:01:3900:01:51
68 54MARIAN PLETEALLICENCIA DE DIAV1M11:18:0010401:15:406605:40:2231.7306:56:027104:21:5800:04:0800:02:24
69 98XAVIER VIDAL FERNANDEZCLUB TRIATLO PROSANABM11:18:031300:59:582805:17:5333.9706:17:5111605:00:1200:02:0900:03:31
70 88ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M11:20:014201:04:542905:17:5733.9706:22:5111304:57:1000:03:0800:02:25
71 92JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM11:22:048401:11:398205:51:2630.7307:03:056704:18:5900:02:3400:01:28
72 193JORDI NOMDEDEU HERNANDEZC.N. SANTA PERPETUAV1M11:23:052201:02:0710706:10:3229.1507:12:395504:10:2600:04:5000:02:54
73 59JOSE JULIO FERRER CODINAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV1M11:24:039101:13:348305:52:0330.6807:05:376504:18:2600:05:0100:03:37
74 158JOSE DOMINGO JUAN ALCANTAC.T.TRAVESIAS MITOSABM11:26:037901:10:539806:03:1429.7307:14:075904:11:5600:05:1800:04:12
75 19CARLES ROMERA PAJARESLLICENCIA DE DIAABM11:26:0411001:16:477005:43:0531.4806:59:528004:26:1200:03:3700:02:34
76 65AITOR MENDIA ARANATOLOSALDEKO T.T.V1M11:27:0013001:21:266405:39:3131.8107:00:577704:26:0300:03:0200:01:34
77 194MARC FARRÚS COLOMLLICENCIA DE DIAABM11:28:035101:06:295005:31:2632.5906:37:5510604:50:0800:05:1900:05:08
78 20PEDRO TEIXEIRA PEREIRALLICENCIA DE DIAABM11:31:023701:04:008605:54:2530.4706:58:258704:32:3700:02:2800:03:14
79 40JUAN CARLOS GARCIA GÓMEZLLICENCIA DE DIAV1M11:33:035601:07:105605:34:3832.2706:41:4810804:51:1500:03:1200:02:07
80 139SERGI RECHE LAMOLLALLICENCIA DE DIAABM11:33:048501:11:537105:43:3131.4406:55:249204:37:4000:03:5200:02:34
81 177FRANCISCO JAVIER ROMERO GTRIATLÓ SANTA EULÀRIAV1M11:34:033301:03:515805:36:3832.0806:40:2911004:53:3400:02:5600:02:05
82 8JESUS PASCUAL CASTILLOLLICENCIA DE DIAV1M11:36:027501:10:179605:59:4030.0307:09:577804:26:0500:06:1200:07:13
83 49DAN SAMSONLLICENCIA DE DIAV2M11:36:046801:08:385305:33:1132.4106:41:4911104:54:1500:03:1700:04:57
84 13JUAN MANUEL VALERO PABLOLLICENCIA DE DIAV1M11:37:0114101:25:1112206:22:0428.2707:47:153403:49:4600:05:2200:01:58
85 18JUAN IGNACIO NICOLAS BONALLICENCIA DE DIAV1M11:37:025301:06:5710106:05:5829.5107:12:557404:24:0700:02:1000:02:59
86 102SERGIO ORTIGOSA MARCOSLLICENCIA DE DIAABM11:38:0111901:19:379906:04:0329.6707:23:406304:14:2100:05:3000:02:55
87 137JUAN GREGORIO SANCHEZ MORTRIBU TRIATLON VALDEMOROV1M11:38:052701:02:339305:58:3530.1207:01:089104:36:5700:02:0300:03:20
88 60LUIS ALCALDE CANTEROC.T. ALMERIAABM11:39:009401:13:4310006:05:4129.5307:19:246904:19:3600:04:0900:03:14
89 52RAJMUND NAFALSKILLICENCIA DE DIAV1M11:40:018901:12:507405:44:4631.3306:57:369704:42:2500:04:0400:03:10
90 142JORDI GARCIA PACHECOPRAT TRIATLO 1994ABM11:40:0312301:20:037505:47:4431.0607:07:478604:32:1600:05:0600:03:24
91 155JOSEP TORRENT VALLSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM11:44:016701:08:367905:49:4130.8906:58:1710104:45:4400:02:5800:03:20
92 64VICENT BURGUERA ORQUINMORTES BIKES -VRP ELECTRIV1M11:45:016501:08:347705:48:5930.9506:57:3310404:47:2800:02:1300:02:14
93 74JUAN CARLOS FLORES FAZESPORTIU VINARÒSV1M11:46:038201:11:358105:51:1830.7407:02:539804:43:1000:03:2800:01:56
94 134RUBÉN TOLEDANO MARTÍNTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM11:48:004501:06:049105:55:5930.3407:02:0310204:45:5700:05:1100:04:53
95 123JUAN MORENO GARCÍACLUB BTT MONTBIKEABM11:50:048601:11:586705:41:5731.5806:53:5511204:56:0900:02:5400:02:50
96 69ALFONSO CAMPINS MENAMORTES BIKES -VRP ELECTRIV1M11:51:017101:09:0311406:13:4228.9007:22:458104:28:1600:05:0800:04:08
97 95ROBERTO RONCHERA RIBERAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV3M11:52:038101:11:348905:55:2830.3807:07:029904:45:0100:03:3700:02:20
98 111ISMAEL SOLA ORTIGOSALLICENCIA DE DIAV1M11:57:0114801:33:039505:59:0730.0707:32:107504:24:5100:04:1400:03:27
99 122RAUL FUENTE ABRAIRALLICENCIA DE DIAABM11:58:036201:08:076205:39:0031.8606:47:0712705:10:5600:03:3600:03:20
100 81XAVI ALVAREZ ESTANYCLUB TRITRAININGABM11:58:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
101 145ENRIQUE DEL REY PEDREGOSAC.E. RAYOTEAMV1M11:59:0114201:25:1412106:19:5528.4307:45:096204:13:5200:04:3300:05:02
102 178ORIOL MACIA GARCIACEMEABM12:02:013201:03:468005:50:2030.8306:54:0612405:07:5500:01:3500:01:38
103 166AGUSTIN BEREZIBAR OIARTZATRIKU CLUB DEPORTIVOV2M12:05:035201:06:4812306:23:5228.1307:30:408804:34:2300:04:2000:02:26
104 91FRANCISCO JAVIER ROSA RUITRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M12:08:0511401:18:5113106:30:2327.6707:49:146604:18:5100:05:4600:04:12
105 100ORIOL ALCARAZCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M12:11:0513701:23:1311906:16:3828.6807:39:518504:31:1400:05:3500:04:27
106 61JAVIER SAN MIGUEL ORÚSTRIATLON CIERZOABM12:14:0213801:23:1510506:09:5229.2007:33:079504:40:5500:05:1200:03:47
107 131GENÍS FERNÁNDEZ CRESPÍLLICENCIA DE DIAV1M12:15:0110101:15:1311206:12:3428.9907:27:4710304:47:1400:06:3400:04:47
108 9DIEGO MERINO DEL TORNOLLICENCIA DE DIAABM12:18:029801:13:5714006:51:4326.2308:05:406004:12:2200:10:3000:06:53
109 78CARLOS ANDRES RAMÍREZ DUACLUB TRIATLON TRES CANTOSV1M12:18:039501:13:478405:53:3430.5507:07:2112605:10:4200:03:2000:03:21
110 153NOE CHALER CABANESC.T. JIJI-JAJA VINARÒSABM12:21:0112501:20:4011606:15:0628.7907:35:4610004:45:1500:02:5900:09:52
111 126JORDI VILARDAGA PRATC. TRIATLO CINGLES DE BERV1M12:22:022501:02:1813806:44:4126.6907:46:598904:35:0300:03:3500:04:24
112 115BRANKO PIEDRA DURANDCLUB TRIATLO SABADELLV1M12:22:024001:04:2112606:26:3927.9307:31:0010704:51:0200:04:2500:02:48
113 144SANTI OLIVA LEALLLICENCIA DE DIAABM12:27:009601:13:5213306:34:5127.3507:48:439304:38:1700:04:4700:03:30
114 148RICARDO LUIS LAZARTE CONQPRAT TRIATLO 1994V2M12:29:0213101:21:339705:59:5630.0107:21:2912305:07:3300:02:5900:01:53
115 2RAMÓN PASTÓ ADAMLLICENCIA DE DIAV1M12:30:0312701:21:0410206:06:5029.4407:27:5412005:02:0900:02:5600:01:18
116 179ORIOL FOGUERAS BAYARRITEAM CALELLA TRIATHLONV1M12:31:0414501:30:3410306:07:2029.4007:37:5410904:53:1000:05:5700:03:27
117 110ÁLVARO RIBAS I SELLARÉSLLICENCIA DE DIAV1M12:33:0315201:37:1412406:26:3427.9408:03:488204:29:1500:07:2800:04:03
118 99RAIMON AMARO I PUJOLLLICENCIA DE DIAABM12:33:0510601:16:1810606:10:2629.1607:26:4412205:06:2100:05:1600:04:24
119 68ILDEFONSO ROMAN TEJEDORC.T. INDALOV1M12:33:051601:00:1111706:15:3428.7607:15:4513505:17:2000:04:0600:03:26
120 154ANTONIO SANCHEZ ESCRIBANOHIRUBI-K SOPELANAV1M12:38:004301:05:1810406:07:2029.4007:12:3813805:25:2200:02:0100:03:35
121 113MANOLO AUDI VALLSLLICENCIA DE DIAV2M12:38:049001:13:3413406:36:1327.2607:49:4710504:48:1700:05:3400:02:16
122 38JORGE FERNANDESLLICENCIA DE DIAV2M12:39:0513901:24:3611306:13:4028.9007:38:1611805:00:4900:04:3300:05:01
123 41IKERBANE MORADLLICENCIA DE DIAV2M12:42:039301:13:4112706:27:0227.9007:40:4311905:01:2000:02:5700:02:04
124 196JOSE ANTONIO SANCHEZ SERRLLICENCIA DE DIAV1M12:42:0412001:19:4914507:11:1325.0508:31:025604:11:0200:06:0700:05:40
125 51ALBERTO MARTINEZ SIERRALLICENCIA DE DIAABM12:44:0110901:16:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:04:4500:00:00
126 32VICTOR SELENOWLLICENCIA DE DIAV3M12:44:055701:07:2611006:12:0129.0307:19:2713705:24:3800:02:5500:01:55
127 128MANUEL REAL PEREZLLICENCIA DE DIAV3M12:46:0215401:38:3813006:29:0327.7608:07:419404:38:2100:11:2800:05:15
128 163JOAN FORES AGUILOC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M12:47:0311101:17:0212006:16:3928.6707:33:4113005:13:2200:07:5500:06:59
129 185LLUIS CIRERA ANTONINDEPENDENTV1M12:47:049901:14:027805:49:1330.9307:03:1514405:43:4900:05:1100:03:43
130 77ENRIC VICENTE ANDRESC.E. RAYOTEAMV2M12:50:0114001:24:5612906:27:4627.8507:52:4211404:57:1900:05:0800:05:01
131 167JORDI SAMANIEGO MUÑOZTRI+9 EL MASNOUV1M12:50:057201:09:089205:58:0730.1607:07:1514305:42:5000:03:4300:02:54
132 6KRISTIAAN KOLKLLICENCIA DE DIAV2M12:51:007001:08:5112506:26:3727.9307:35:2813205:15:3200:05:5800:06:35
133 132JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M12:57:0411801:19:2510906:11:3729.0607:31:0213905:26:0200:04:3800:02:22
134 45ALVAR CASANOVA CURTOLLICENCIA DE DIAV1M13:04:0212601:20:5712806:27:3527.8607:48:3213105:15:3000:03:4600:03:46
135 146ALBERT ALTEMIR SANCHOLLICENCIA DE DIAV1M13:08:053401:03:5510806:11:3129.0707:15:2614905:52:3900:03:5000:01:43
136 70FRANCISCO JOSÉ ZAFRA HITACTR 360V2M13:12:0413201:21:4211806:16:0328.7207:37:4514205:34:1900:06:2500:04:35
137 47JULIO ALBERTO MARTÍN ALONLLICENCIA DE DIAABM13:18:005001:06:2615007:30:0524.0008:36:319604:41:2900:05:1500:06:01
138 117ANTONI YESTE BOIXINDEPENDENTV1M13:19:0113401:21:4411106:12:1329.0207:33:5714505:45:0400:03:0900:03:39
139 48JOSEP FLAQUE GIMENEZLLICENCIA DE DIAV2M13:25:0314401:28:0713906:48:2826.4408:16:3512505:08:2800:05:2200:04:59
140 44XAVIER TELLERIA ASTIGARRALLICENCIA DE DIAV2M13:27:019201:13:3913606:42:1826.8507:55:5714105:31:0400:03:1200:04:06
141 62CARLOS NIÑEROLA GOMEZBURJASSOT TRI&BIKEABM13:29:0314701:32:4714206:55:5525.9708:28:4211705:00:2100:03:4100:02:08
142 191JORGE ANDRES MARTINLLICENCIA DE DIAV2M13:31:0014601:31:2213706:42:4826.8108:14:1013305:16:5000:07:1800:10:40
143 46JOAQUIN TURON SALVADOLLICENCIA DE DIAV1M13:40:0012101:19:528805:54:5930.4207:14:5115206:25:0900:03:0600:02:59
144 141PERE BOU PLANELLLLICENCIA DE DIAV1M13:42:0213601:22:2314306:57:0425.9008:19:2713605:22:3500:14:4200:15:34
145 16CARLES CASTRO PARCERISASLLICENCIA DE DIAABM13:51:0310001:14:1114907:23:4224.3408:37:5312905:13:1000:06:5000:04:01
146 165SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M13:53:0513301:21:4313206:34:1627.3907:55:5915105:57:0600:07:0600:06:20
147 112JORDI CUGAT MATA C.N. REUS PLOMSABM14:09:0515301:38:3613506:41:3926.8908:20:1514805:48:5000:09:1100:07:51
148 7MANUEL ROMAN PIÑOLLLICENCIA DE DIAV3M14:19:0211601:19:0314707:14:5024.8408:33:5314605:45:0900:05:2700:03:23
149 168ANGEL ENRIQUE EUGENIO CUBLLICENCIA DE DIAV1M14:37:0014901:34:1715107:45:3323.2009:19:5013405:17:1000:07:0200:03:49
150 15JORDI CAÑON MALLENLLICENCIA DE DIAV1M14:48:0415001:34:3714807:17:1724.7008:51:5415005:56:1000:04:2700:05:45


NF 5FERNANDO CARNICEROLLICENCIA DE DIAV2M00:00:00001:27:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:08:2700:00:00
NF 27PETER OPENSHAWLLICENCIA DE DIAV2M00:00:00000:55:50005:02:2235.7205:58:12000:00:0000:02:1800:02:16
NF 31MARK WRIGLEYLLICENCIA DE DIAV2M00:00:00001:13:53005:49:4730.8807:03:40000:00:0000:03:4600:06:33
NF 39JOÃO ANTUNESLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00001:10:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:0800:00:00
NF 50JUANJO LOPEZ HERRAIZLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00001:17:19008:03:3722.3309:20:56000:00:0000:09:1700:10:04
NF 56ANTONIO MARIN RAMONLLICENCIA DE DIAABM00:00:00001:08:30005:16:2234.1406:24:52000:00:0000:09:0100:03:10
NF 57JOSE MANUEL CASAJUANA MASC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV2M00:00:00001:11:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:04:4900:00:00
NF 63OSCAR VÁZQUEZ MARTINSCDE  AGUAVERDEV1M00:00:00001:03:24005:51:0530.7606:54:29000:00:0000:03:2100:01:40
NF 71PEDRO ANTONIO FERNÁNDEZ RPILOÑA.DEPORTEV1M00:00:00001:08:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:0800:00:00
NF 75PETER SCHNEIDERLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00001:00:18005:06:2235.2506:06:40000:00:0000:01:5800:01:44
NF 86MARC BONSOMS GONZÀLEZINDEPENDENTABM00:00:00001:09:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:06:3300:00:00
NF 96ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M00:00:00001:11:16005:38:5531.8706:50:11000:00:0000:03:3800:02:17
NF 106RAIMON GARRIGAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M00:00:00001:02:12007:34:3323.7608:36:45000:00:0000:02:2600:04:37
NF 120FERNANDO LUIÑA VELAPILOÑA.DEPORTEV1M00:00:00000:55:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3300:00:00
NF 130ÀLEX CENTELLES PARDOLLICENCIA DE DIAABM00:00:00001:38:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:04:5300:00:00
NF 135FERRAN BETLLOCH SANDALINAC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:00:00000:49:47006:07:5429.3606:57:41000:00:0000:02:2500:03:27
NF 138XAVIER GALLARDO ROMANC.N. SABADELLV1M00:00:00001:14:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3500:00:00
NF 151DAVID LLIBRE GRAUPERATEAM CALELLA TRIATHLONV1M00:00:00001:33:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:05:2400:00:00
NF 159DIDAC LORENTE GRACIALLICENCIA DE DIAABM00:00:00001:06:36006:37:5027.1507:44:26000:00:0000:05:4300:04:49
NF 172RUBEN NAVARRO GARCIAPRAT TRIATLO 1994V1M00:00:00001:02:01005:21:5933.5406:24:00000:00:0000:02:3400:02:52
NF 180IVAN CASTELLVI RUIZLLICENCIA DE DIAABM00:00:00001:17:06006:25:0928.0407:42:15000:00:0000:03:2300:03:08
NF 187JORDI SOLÉ OLIVESLLICENCIA DE DIAABM00:00:00001:19:39005:52:4330.6207:12:22000:00:0000:02:3300:02:35




NP 1DAVID MARTIN LAZCANOLLICENCIA DE DIAABM
NP 10JORDI VALBUENA ROSET LLICENCIA DE DIAABM
NP 14GUETARI NACEURLLICENCIA DE DIAV1M
NP 21VLADIMIR MATVEEVLLICENCIA DE DIAV1M
NP 23DEONE GAMMAGELLICENCIA DE DIAV1M
NP 35GUILLERMO CAÑARDO CERVERALLICENCIA DE DIAV1M
NP 36ESTRADE QUENTINLLICENCIA DE DIASUB23M
NP 55ALFREDO OLABEGOIA VENTURILLICENCIA DE DIAV3M
NP 82JORDI RODRIGUEZ GARCIAVILADECANS TRIATLOABM
NP 103MANUEL BODEGO LOPEZC.N. SABADELLV1M
NP 105JAUME MORGADES VIDALINDEPENDENTV2M
NP 124GENARO FREIDIAS IGLESIASLLICENCIA DE DIAV1M
NP 129JOSÉ MANUEL FIGUEIRA GOC.N. CASTELLET TRIATLÓV2M
NP 170JOAN  MARC FONS VILAGRASACLUB BTT MONTBIKEV1M
NP 188GORKA LUCENA MARTINEZC.T. LABORATORIO SYSABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32