RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
120 109 101 4 4 1500 38 10 35 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4475POL GIMENO FONQUERNIEC.N. CATALUNYASUB23M02:06:39100:23:21101:02:5236.2701:26:13400:40:260:00:000:00:00
2 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:13:351400:27:07401:07:1033.9501:34:17100:39:180:00:000:00:00
3 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM02:13:381100:26:56301:07:0134.0201:33:57200:39:410:00:000:00:00
4 4117CARLES SOLÀ BARDERATEAM CALELLA TRIATHLONABM02:16:23900:25:56501:07:3433.7401:33:30900:42:530:00:000:00:00
5 4248IVAN ROCA TORRENTEINDEPENDENTABM02:16:31400:24:441001:09:3532.7701:34:19700:42:120:00:000:00:00
6 1562ELOY JORGE DE LA FUENTE OABSOLUT SPORTABM02:17:41500:24:49801:08:2933.2901:33:181700:44:230:00:000:00:00
7 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:18:131300:27:04201:06:5034.1101:33:541600:44:190:00:000:00:00
8 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSSUB23M02:18:251000:26:21701:08:0633.4801:34:271300:43:580:00:000:00:00
9 2375JOEL FARRÀ CALVETC.E. INEF LLEIDAABM02:20:11700:25:09901:09:1732.9101:34:262500:45:450:00:000:00:00
10 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:21:51200:23:551501:10:2532.3801:34:203600:47:310:00:000:00:00
11 4906NOEL MUÑOZ NADALC.E. SISTRELLSABM02:22:252200:28:431301:10:1532.4601:38:581100:43:270:00:000:00:00
12 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM02:22:522500:28:541201:09:5432.6201:38:481400:44:040:00:000:00:00
13 2987MARC ARMENGOD RUIZC.E. SISTRELLSABM02:23:282000:28:381401:10:2032.4201:38:581900:44:300:00:000:00:00
14 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M02:23:34300:24:051701:10:4832.2001:34:534500:48:410:00:000:00:00
15 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:23:373300:29:303001:13:5030.8801:43:20300:40:170:00:000:00:00
16 299CARLES LERÍN MARTÍNFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M02:24:08800:25:352501:12:4231.3601:38:172600:45:510:00:000:00:00
17 8009DAVID DELGADO FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM02:24:144100:30:37601:08:0433.5001:38:412300:45:330:00:000:00:00
18 380MARC BENAGES DUCH ABSOLUT SPORTV1M02:25:212300:28:452701:13:2331.0701:42:081000:43:130:00:000:00:00
19 3932JULIÀ BERNABE FELIU3DYNAMICABM02:25:481600:27:432901:13:3930.9601:41:221800:44:260:00:000:00:00
20 5248JACINT CAROL BRUGUERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:25:504300:30:431901:11:2031.9601:42:031200:43:470:00:000:00:00
21 3337JORDI FLOTATS CASASCLUB TRIASME TRIATLOV1M02:27:292700:29:002601:13:0331.2101:42:032200:45:260:00:000:00:00
22 1642SERGIO JOSE MALLORQUIN GAC.E. MASQUES ST ANDREUV1M02:27:403800:30:24000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
23 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M02:27:412800:29:102201:11:5031.7401:41:003000:46:410:00:000:00:00
24 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:27:494400:30:561801:11:1532.0001:42:112400:45:380:00:000:00:00
25 2703CESAR LAZAROCLUB TRI-BUV1M02:27:534500:31:043101:14:1530.7101:45:19800:42:340:00:000:00:00
26 4762RAFAEL NAVARRO ALVAREZCLUB ESPORTIU WEFEELV1M02:27:568100:35:102101:11:3231.8701:46:42600:41:140:00:000:00:00
27 3130MARC CANETC.E.T. DISTANCEABM02:28:191900:28:371601:10:3532.3001:39:124700:49:070:00:000:00:00
28 5785JESUS SORROCHE GOMERANATS SPORT SAABM02:29:246200:32:512301:12:0031.6701:44:512000:44:330:00:000:00:00
29 4807EDGAR MANZANO PERARNAUCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:30:445100:31:492401:12:2831.4601:44:172900:46:270:00:000:00:00
30 629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUDCLUB NATACIO MINORISAV1M02:30:451800:28:062001:11:2131.9601:39:275900:51:180:00:000:00:00
31 2548ALEXIS GUILLÉN LERROUXCLUB VO2 - SURALABM02:30:582900:29:173301:14:3330.5801:43:503300:47:080:00:000:00:00
32 4770CARLES SENDRA MANAUTC.E. SISTRELLSV1M02:31:214800:31:353201:14:2630.6301:46:012100:45:200:00:000:00:00
33 651JUAN VALSERA  ROBLESCLUB CICLISTA BANYOLESV1M02:31:395000:31:445301:18:5328.9001:50:37500:41:020:00:000:00:00
34 2461PELAYO CORONADO BLASCOCLUB GASSS TRIATLOABM02:31:586400:33:001101:09:5132.6401:42:514800:49:070:00:000:00:00
35 5277BERNAT SÁNCHEZ TOROTRIATLO PALAFRUGELLABM02:32:446700:33:082801:13:3530.9901:46:432700:46:010:00:000:00:00
36 4614MARC GUINDO FALCOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:32:54600:25:033801:15:2030.2701:40:236600:52:310:00:000:00:00
37 540JOAN JUNCAROL REGUANTINDEPENDENTV2M02:33:452600:28:585201:18:4228.9701:47:402800:46:050:00:000:00:00
38 8023JOAN PAU ORTEGOLLICENCIA DE DIAABM02:34:503400:29:435901:20:5028.2101:50:331500:44:170:00:000:00:00
39 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM02:35:141200:27:033701:15:1630.2901:42:197000:52:550:00:000:00:00
40 2510JAVI BARRERA TOROINDEPENDENTV1M02:35:567100:33:193401:14:3330.5801:47:524000:48:040:00:000:00:00
41 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM02:35:593700:30:174501:17:0129.6001:47:184300:48:410:00:000:00:00
42 8011GUSTAVO ALCALÁ ORDÓÑEZLLICENCIA DE DIAV1M02:36:211700:27:535101:18:4228.9701:46:355100:49:460:00:000:00:00
43 3108SERGI CATALÁN YÁÑEZCLUB GASSS TRIATLOABM02:37:035900:32:474701:17:3229.4101:50:193100:46:440:00:000:00:00
44 1663JAUME MORROS MARTINEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:37:063000:29:183901:15:4330.1101:45:016300:52:050:00:000:00:00
45 3830ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLJNM02:37:083100:29:233501:14:5530.4301:44:186900:52:500:00:000:00:00
46 3650JOSÉ MIGUEL TERNERO MORILCERRR IGUALADAV1M02:37:396100:32:504901:17:4929.3001:50:393200:47:000:00:000:00:00
47 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM02:38:074900:31:394101:15:5330.0501:47:325600:50:350:00:000:00:00
48 3426JOSEP BEUMALA BUSQUETCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:38:095400:32:034301:16:3029.8001:48:334900:49:360:00:000:00:00
49 1404JOSEP MARIA GÜERA MARTINEABSOLUT SPORTABM02:39:056500:33:014201:16:0329.9801:49:045300:50:010:00:000:00:00
50 843AQUILINO BERDEJO LAZAROCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M02:39:138500:35:514001:15:4830.0801:51:393700:47:340:00:000:00:00
51 4598EDUARD SANCHEZ CAMPOSC.T. PARETS DEL VALLESV1M02:40:172400:28:465501:19:4628.5801:48:326100:51:450:00:000:00:00
52 343MARC PALLARÈS BERTRANC.A. IGUALADASUB23M02:40:286800:33:115401:19:1228.7901:52:234100:48:050:00:000:00:00
53 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:40:547000:33:193601:15:0630.3601:48:256500:52:290:00:000:00:00
54 8026ALBERT DOMENECH LOZANOLLICENCIA DE DIAV1M02:41:007200:33:225601:20:0228.4901:53:243800:47:360:00:000:00:00
55 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M02:41:492100:28:386501:21:5527.8301:50:335800:51:160:00:000:00:00
56 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MINORISAV2M02:42:566900:33:176301:21:3127.9701:54:484200:48:080:00:000:00:00
57 8025JOAQUIN DE ABREU NAVASLLICENCIA DE DIAABM02:43:057300:33:384801:17:4129.3501:51:196200:51:460:00:000:00:00
58 3054JORDI PUJOL BELLALTACLUB VO2 - SURALV1M02:43:298600:35:545701:20:1328.4201:56:073500:47:220:00:000:00:00
59 1555JORDI VIÑAS FORTINDEPENDENTV1M02:43:346600:33:056701:23:1527.3901:56:203400:47:140:00:000:00:00
60 7141ALBERTO RAMÍREZ AMAT LLICENCIA DE DIAABM02:43:474600:31:317101:24:1427.0701:55:453900:48:020:00:000:00:00
61 8022LLUÍS SALLENT COSTALLICENCIA DE DIAV1M02:44:084700:31:325001:18:0729.1901:49:397300:54:290:00:000:00:00
62 7145DAVID ESTELA RIBESLLICENCIA DE DIAABM02:45:087800:34:555801:20:2228.3701:55:175200:49:510:00:000:00:00
63 7144ARNAU CONTEL CASTELLSLLICENCIA DE DIAABM02:46:167600:34:256401:21:3127.9701:55:565500:50:200:00:000:00:00
64 684GERARD FRANCH MARGARITCERRR IGUALADAABM02:46:565600:32:306601:22:5927.4801:55:296000:51:270:00:000:00:00
65 1386JOSE MANUEL PEREZ GARCIAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:47:078900:36:566201:21:3027.9801:58:264400:48:410:00:000:00:00
66 2468JORDI LARIOS SANCHISABSOLUT SPORTV1M02:48:367700:34:317401:25:2026.7201:59:514600:48:450:00:000:00:00
67 8001OSCAR MENDEZ VIVARLLICENCIA DE DIAV1M02:49:139700:39:144601:17:2729.4401:56:416700:52:320:00:000:00:00
68 3092IGNASI TOMAS LÓPEZ-DORIGINDEPENDENTV1M02:49:243900:30:308201:28:4025.7101:59:105400:50:140:00:000:00:00
69 2668JOAN BALLESCA VILERTA.D. RUNNING VIGIASUB23M02:51:231500:27:128301:28:5125.6601:56:037600:55:200:00:000:00:00
70 4577CARLES VILADEMUNT AGÜERACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:51:425500:32:196001:21:1228.0801:53:318400:58:110:00:000:00:00
71 2485DANIEL ALGUÉ GODOYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:52:525200:31:518101:27:5925.9101:59:507100:53:020:00:000:00:00
72 7149JAUME ESTEBANELL PICHLLICENCIA DE DIAV1M02:54:108700:36:314401:16:5229.6601:53:238801:00:470:00:000:00:00
73 8021RUBÉN CALAVIA GÓMEZLLICENCIA DE DIAV1M02:54:129900:41:066901:23:2927.3102:04:355000:49:370:00:000:00:00
74 1332JOSE ANTONIO LOPEZ FERNANW3TRIBCNV1M02:55:027400:34:017901:27:1326.1402:01:147200:53:480:00:000:00:00
75 7147OSCAR URRUTIA CAELLASLLICENCIA DE DIAABM02:55:458400:35:367201:25:1426.7502:00:507400:54:550:00:000:00:00
76 1473ALFRED BALLABRIGA MILLAT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:55:555800:32:437501:25:5226.5501:58:358100:57:200:00:000:00:00
77 8002SANTI JOVE ORTEGALLICENCIA DE DIAABM02:56:537500:34:197801:26:5826.2202:01:177700:55:360:00:000:00:00
78 7150JOEL ERES RIBESLLICENCIA DE DIAABM02:58:298000:35:018001:27:4325.9902:02:447800:55:450:00:000:00:00
79 8012JESÚS NAVARRO HERENCIALLICENCIA DE DIAV1M02:59:133200:29:279001:31:5824.7902:01:258300:57:480:00:000:00:00
80 2157JOSE DAVID FERNANDEZ MARTC.E. SISTRELLSV1M03:02:439100:38:037001:23:3727.2702:01:408901:01:030:00:000:00:00
81 2943RAMON SUAREZ RAYACEMEV1M03:03:203600:30:168601:29:2125.5201:59:379401:03:430:00:000:00:00
82 7142XAVIER SUNYER VILAFRANCALLICENCIA DE DIAV1M03:04:149600:39:076801:23:2127.3502:02:289001:01:460:00:000:00:00
83 8020JUANVI MIÑANA SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M03:06:359400:38:288501:29:1025.5702:07:388600:58:570:00:000:00:00
84 7148VICTOR RUIZ RUIZLLICENCIA DE DIAABM03:06:506300:32:5810001:37:2523.4002:10:238000:56:270:00:000:00:00
85 8004JOSE ANTONIO CABALLERO FULLICENCIA DE DIAV1M03:07:066000:32:479501:35:2323.9002:08:108500:58:560:00:000:00:00
86 7143ALBERT ROVIRA CAUSLLICENCIA DE DIAV1M03:07:289500:39:069301:33:1624.4502:12:227500:55:060:00:000:00:00
87 8018MANEL HIDALGO CORTÉSLLICENCIA DE DIAABM03:08:119000:37:568701:31:0425.0402:09:008700:59:110:00:000:00:00
88 8024TOMÁS ZÚÑIGA CHODILLLICENCIA DE DIAABM03:09:138800:36:327701:26:5226.2502:03:249701:05:490:00:000:00:00
89 8010DÍDAC CAMPS SALAMEROLLICENCIA DE DIAABM03:10:015700:32:368901:31:5524.8102:04:319601:05:300:00:000:00:00
90 8005AARON BOSCH GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M03:12:4210100:43:188801:31:4324.8602:15:018200:57:410:00:000:00:00
91 8013VICENTE GARCÍA LÓPEZLLICENCIA DE DIAV1M03:13:278200:35:139401:35:0923.9602:10:229101:03:050:00:000:00:00
92 5246ALBERT GANDARILLAS GIMENECLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M03:14:339200:38:069201:33:1324.4602:11:199201:03:140:00:000:00:00
93 2832ISMAEL VILLAR EGUSKIZACLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M03:14:349300:38:079101:33:0724.4902:11:149301:03:200:00:000:00:00
94 8008MARC FONT GIMÉNEZLLICENCIA DE DIAABM03:21:109800:39:369701:36:0823.7202:15:449501:05:260:00:000:00:00
95 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV2M03:23:343500:30:149601:35:3523.8502:05:4910001:17:450:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32