RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
127 149 144 5 0 6 21 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 147JOAN FREIXA MARCELÓCERRR IGUALADAABM01:29:51100:22:41100:57:3621.8801:20:17100:09:340:00:000:00:00
2 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:32:38300:23:48200:59:0621.3201:22:54300:09:440:00:000:00:00
3 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:33:01400:23:50300:59:1521.2701:23:05400:09:560:00:000:00:00
4 8009ARNAU SUGRAÑES MATEULLICENCIA DE DIAABM01:33:28200:23:06401:00:1220.9301:23:18800:10:100:00:000:00:00
5 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M01:34:24500:23:51501:00:2420.8601:24:15700:10:090:00:000:00:00
6 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:36:12700:24:14701:01:5120.3701:26:05600:10:070:00:000:00:00
7 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:36:421000:24:37801:01:5320.3601:26:30900:10:120:00:000:00:00
8 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:36:55600:24:131001:02:4320.0901:26:56500:09:590:00:000:00:00
9 321PAU BOTELLA TARRESGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:37:371600:25:23601:01:3020.4901:26:532100:10:440:00:000:00:00
10 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:38:25800:24:361301:03:1219.9401:27:481700:10:370:00:000:00:00
11 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:38:551400:24:561401:03:2619.8601:28:221400:10:330:00:000:00:00
12 3835ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:39:351300:24:481701:04:2619.5601:29:141200:10:210:00:000:00:00
13 741FRANCESC JOVE RIARTCERRR IGUALADAABM01:39:471200:24:461601:04:2419.5701:29:101600:10:370:00:000:00:00
14 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:40:092200:26:131101:02:5820.0101:29:113200:10:580:00:000:00:00
15 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:41:062300:26:141501:04:1119.6301:30:252000:10:410:00:000:00:00
16 3647PAU MARZÁ BEDÓSC.N. REUS PLOMSABM01:41:264200:27:37901:02:1520.2401:29:524300:11:340:00:000:00:00
17 4738LUIS BIELSA ALLOZAA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:41:351100:24:392201:06:1119.0401:30:502200:10:450:00:000:00:00
18 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:42:173900:27:301201:03:0419.9801:30:344600:11:430:00:000:00:00
19 1530OSCAR CARRASCO ORRIOLSVEC CYCLING & RUNABM01:43:042000:25:432401:06:4318.8901:32:261800:10:380:00:000:00:00
20 2451JONATHAN ARRUFAT MAYACLUB GASSS TRIATLOABM01:43:261700:25:242501:07:0318.7901:32:273300:10:590:00:000:00:00
21 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:44:333400:27:191801:05:2219.2801:32:414800:11:520:00:000:00:00
22 3214DANI CUARTERO PASTORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:44:40900:24:363801:10:2517.8901:35:01200:09:390:00:000:00:00
23 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:44:591800:25:243401:09:1518.1901:34:391100:10:200:00:000:00:00
24 1299ROGER GOMEZ PIEDRACLUB TRI-BUABM01:45:072100:25:453101:08:0518.5101:33:503800:11:170:00:000:00:00
25 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:45:124600:27:471901:05:4319.1701:33:304500:11:420:00:000:00:00
26 3293GENÍS MATEU SALARICHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:45:223300:27:052701:07:2818.6801:34:332500:10:490:00:000:00:00
27 2982XAVI MARÍN MORATRI2WINABM01:45:234500:27:392301:06:2218.9901:34:013900:11:220:00:000:00:00
28 8010SERGI PESARRODONA ROVIRALLICENCIA DE DIAABM01:45:543800:27:282101:06:0719.0601:33:356900:12:190:00:000:00:00
29 204LLIBERT FORTUNY I CENDRAINDEPENDENTABM01:46:213700:27:272801:07:3018.6701:34:574200:11:240:00:000:00:00
30 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM01:46:232500:26:153501:09:3218.1201:35:471500:10:360:00:000:00:00
31 4850ALEIX BIEL BOLAÑOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERJNM01:46:291900:25:274201:10:4417.8101:36:111000:10:180:00:000:00:00
32 3418SERGIO GALISTEO CABANILLAC. TRIATLO MONTORNESABM01:47:167600:29:302001:05:4819.1501:35:185200:11:580:00:000:00:00
33 8004EDUARD PASCAL ROVIRAFEECABM01:47:361500:25:224901:11:3417.6101:36:561900:10:400:00:000:00:00
34 1528TONI MANZANEQUE GUITARTC.N. VIC-ETBABM01:47:485600:28:342601:07:0618.7801:35:405800:12:080:00:000:00:00
35 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:48:063600:27:233201:08:3118.3901:35:546100:12:120:00:000:00:00
36 3853JOSEP RUBIO SOLAA.C. PARETS RAVET BIKESUB23M01:48:144000:27:313701:10:1017.9601:37:411300:10:330:00:000:00:00
37 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:48:225300:28:252901:07:3318.6501:35:587400:12:240:00:000:00:00
38 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRI-BUV1M01:48:283100:27:023901:10:2617.8901:37:283400:11:000:00:000:00:00
39 3240JOAN VILA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:48:396300:28:523001:07:3518.6401:36:276300:12:120:00:000:00:00
40 374DOMINGO ROIG VAZQUEZLA SALLE SPORTV1M01:48:472800:26:374801:11:2417.6501:38:012300:10:460:00:000:00:00
41 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNV1M01:48:564700:27:543301:09:0018.2601:36:545600:12:020:00:000:00:00
42 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:48:582700:26:284701:11:2317.6501:37:513600:11:070:00:000:00:00
43 8006JEREMY MARTINEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:50:124900:27:594301:10:5017.7901:38:494100:11:230:00:000:00:00
44 2470XAVIER DURAN JUVINYAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:50:595800:28:404101:10:4017.8301:39:204400:11:390:00:000:00:00
45 233JUAN ANTONIO CRESPOC.E. SISTRELLSV1M01:51:204300:27:385501:12:5317.2901:40:312600:10:490:00:000:00:00
46 1197FRANCISCO JAVIER SANCHEZ A.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:51:363500:27:205801:13:2117.1801:40:413000:10:550:00:000:00:00
47 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:52:017000:29:074401:10:5517.7701:40:025400:11:590:00:000:00:00
48 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:52:103200:27:045601:12:5617.2801:40:006000:12:100:00:000:00:00
49 7112DAVID MUÑOZ TORRASLLICENCIA DE DIAABM01:52:198200:30:153601:09:4618.0601:40:016700:12:180:00:000:00:00
50 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:52:246000:28:474001:10:3817.8401:39:258800:12:590:00:000:00:00
51 1565XAVI VALLRIBERA RIERACLUB NATACIO CALDESV1M01:52:316600:29:004501:11:0117.7401:40:017700:12:300:00:000:00:00
52 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:52:396700:29:014601:11:1017.7001:40:117500:12:280:00:000:00:00
53 7101JAUME VILARO CARDONALLICENCIA DE DIAABM01:52:594800:27:565401:12:4417.3201:40:406800:12:190:00:000:00:00
54 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:53:032400:26:146801:15:5516.6001:42:092900:10:540:00:000:00:00
55 3494DANI RUBIO PEDRAZACLUB TRI-BUABM01:53:055100:28:075301:12:3017.3801:40:377600:12:280:00:000:00:00
56 2294BERNAT VALLS MATEUINDEPENDENTABM01:53:215000:28:025701:13:1517.2001:41:175700:12:040:00:000:00:00
57 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:53:407300:29:135201:12:2917.3801:41:425300:11:580:00:000:00:00
58 619OSCAR PUNTI FIESTASCLUB NATACIO RUBIV1M01:54:357700:29:335001:11:4917.5401:41:229500:13:130:00:000:00:00
59 2016ALBERTO GÓMEZ MOTACLUB GASSS TRIATLOV1M01:55:152600:26:217401:17:5716.1601:44:183100:10:570:00:000:00:00
60 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM01:55:296400:28:576101:14:3716.8901:43:345000:11:550:00:000:00:00
61 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:55:576500:28:596201:14:3916.8801:43:387000:12:190:00:000:00:00
62 3368MARC GARCIA VILLODRESC. TRIATLO MONTORNESJNM01:57:104400:27:396901:16:1716.5201:43:569600:13:140:00:000:00:00
63 1747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:57:247900:29:536401:14:4616.8501:44:398300:12:450:00:000:00:00
64 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:57:277800:29:506701:15:2216.7201:45:126400:12:150:00:000:00:00
65 1429ROGER FARNES MALASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:58:003000:26:588301:19:5615.7601:46:543500:11:060:00:000:00:00
66 4905FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM01:58:057400:29:187501:17:5716.1601:47:152700:10:500:00:000:00:00
67 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:58:155700:28:387101:17:2116.2901:45:596500:12:160:00:000:00:00
68 1535MANEL HIDALGO ÁLVAREZVEC CYCLING & RUNV1M01:58:395500:28:337001:17:2016.2901:45:538400:12:460:00:000:00:00
69 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:58:597200:29:097901:18:2716.0601:47:364000:11:230:00:000:00:00
70 743JORDI ABAD GIMENEZINDEPENDENTV1M01:59:365400:28:318001:19:0515.9301:47:365500:12:000:00:000:00:00
71 8002XAVIER TARTER HOMSFEECABM01:59:399400:31:236601:15:1916.7301:46:428700:12:570:00:000:00:00
72 7110ESTEVE ROCA TEIXIDORLLICENCIA DE DIAV2M01:59:548900:30:596301:14:4216.8701:45:4111000:14:130:00:000:00:00
73 8008JAUME ESTEBANELL PICHLLICENCIA DE DIAV1M02:00:1911200:33:135901:13:2117.1801:46:3410500:13:450:00:000:00:00
74 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M02:00:472900:26:519401:23:0315.1701:49:542800:10:530:00:000:00:00
75 5550GERMAN AGUD BORBONINDEPENDENTABM02:01:046100:28:518601:20:1815.6901:49:094900:11:550:00:000:00:00
76 5436DAVID SEGURA ALCOLETGECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:01:227100:29:088401:19:5815.7601:49:066600:12:160:00:000:00:00
77 3380MIGUEL ANGEL RIOS ORTEGAVEC CYCLING & RUNV1M02:01:416200:28:528101:19:4915.7901:48:418900:13:000:00:000:00:00
78 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTAC. TRIATLO MONTORNESV1M02:01:466900:29:058701:20:2915.6601:49:346200:12:120:00:000:00:00
79 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM02:02:489900:31:407701:18:0216.1501:49:429400:13:060:00:000:00:00
80 2750ALBERT SALVANY PINEDATRI2WINABM02:03:045900:28:419701:23:3515.0701:52:162400:10:480:00:000:00:00
81 8007JOSEP Mª CLOSA FUSTAGUERALLICENCIA DE DIAV1M02:03:1111000:32:447201:17:2216.2901:50:069200:13:050:00:000:00:00
82 3285MIQUEL TEJERO ORDASINDEPENDENTABM02:03:228100:30:118901:20:4815.5901:50:597300:12:230:00:000:00:00
83 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZPRAT TRIATLO 1994ABM02:03:3910500:32:237301:17:5416.1701:50:1710000:13:220:00:000:00:00
84 5891JAUME MESQUIDA FEBRERCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:03:437500:29:299101:22:1815.3101:51:475100:11:560:00:000:00:00
85 5975TONI PAREJA CARDEALCLUB TRIATLO SABADELLABM02:04:118800:30:588201:19:5015.7801:50:4810100:13:230:00:000:00:00
86 3253ÒSCAR FERNÁNDEZSOC ATLETICA CORBERAV1M02:04:209100:31:038501:20:1415.7001:51:179100:13:030:00:000:00:00
87 1733FERRAN BONÀS VEGACLUB ATLETIC CASTELLARABM02:04:219000:31:019001:21:0115.5501:52:027100:12:190:00:000:00:00
88 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:04:446800:29:029601:23:2015.1201:52:227200:12:220:00:000:00:00
89 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M02:06:374100:27:3511201:27:1214.4501:54:474700:11:500:00:000:00:00
90 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:07:578000:30:009201:22:4015.2401:52:4012200:15:170:00:000:00:00
91 7106JAVIER JIMÉNEZ PÉREZLLICENCIA DE DIAABM02:08:128600:30:289901:24:1814.9501:54:4610200:13:260:00:000:00:00
92 1603FRANCISCO MARTÍNEZ LÓPEZINDEPENDENTABM02:08:2910000:31:439801:23:4515.0401:55:289000:13:010:00:000:00:00
93 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM02:09:108500:30:2410801:26:0414.6401:56:288100:12:420:00:000:00:00
94 3462KARLOS VIANA CATALANTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:09:338400:30:2311001:26:2614.5801:56:498200:12:440:00:000:00:00
95 7102FRANCESC XAVIER SUBIRANA FEECV3M02:09:3412500:34:398801:20:4015.6201:55:1911100:14:150:00:000:00:00
96 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM02:10:0210600:32:2510001:24:3114.9101:56:569300:13:060:00:000:00:00
97 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:10:099700:31:3810701:25:5414.6701:57:327800:12:370:00:000:00:00
98 2427JORDI GONZALEZ BAROTRI2WINV1M02:10:4210200:31:5710501:25:2614.7501:57:239800:13:190:00:000:00:00
99 3028JAVIER PRETEL MESACLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM02:10:539300:31:0810401:25:1614.7801:56:2411600:14:290:00:000:00:00
100 1452JOSÉ RUIZ REYESC.E. SISTRELLSV3M02:12:0610700:32:3210301:25:1514.7801:57:4711200:14:190:00:000:00:00
101 7108MICHAEL MARTINEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM02:13:4710900:32:3511101:26:3414.5601:59:0911700:14:380:00:000:00:00
102 2207SERGI RODRIGUEZ GIMENEZCLUB NATACIO VALLDOREIXV2M02:14:2711300:33:1910101:24:5714.8301:58:1613200:16:110:00:000:00:00
103 5995FRANCESC ALBUERA REVERTÉCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM02:14:288700:30:3512001:30:3913.9002:01:149700:13:140:00:000:00:00
104 4961ANTONI LINARES TORRESCT LA BISBAL D´EMPORDAV2M02:17:329600:31:3612101:30:5613.8602:02:3212000:15:000:00:000:00:00
105 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M02:17:4613500:37:189301:22:5715.1902:00:1513700:17:310:00:000:00:00
106 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M02:20:2611800:33:4510601:25:3214.7301:59:1714300:21:090:00:000:00:00
107 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOV1M02:21:2612600:34:5212201:31:4113.7402:06:3311900:14:530:00:000:00:00
108 2746ANDRES ALVARADO SERFATYCLUB TRI5UABM02:21:2711600:33:2812301:33:5413.4202:07:2210700:14:050:00:000:00:00
109 3934FAUSTINO LORENZO ZAZOPRAT TRIATLO 1994ABM02:22:3112700:34:5712401:34:1313.3702:09:109900:13:210:00:000:00:00
110 3348RAUL GUARDIOLA ROCACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:27:2811100:33:1312501:38:3012.7902:11:4312700:15:450:00:000:00:00
111 2684JORDI HEREDIA POVEDAINDEPENDENTABM02:28:5611700:33:3013001:41:2012.4302:14:5010800:14:060:00:000:00:00
112 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M02:29:1611500:33:2512901:40:5112.4902:14:1612100:15:000:00:000:00:00
113 1304ALBERTO OLIVERAS FERNANDECLUB TRIATLO SABADELLABM02:30:0110800:32:3312801:40:2412.5502:12:5713600:17:040:00:000:00:00
114 7107ARNAU GRANDE MONFORTLLICENCIA DE DIAABM02:34:5113900:38:1612601:38:3112.7902:16:4714000:18:040:00:000:00:00
115 3273ANTONI GILI GUALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:35:1013300:36:2613101:43:5512.1302:20:2111800:14:490:00:000:00:00
116 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:42:3010400:32:1913801:53:3211.1002:25:5113400:16:390:00:000:00:00
117 4634ALBERT AGUIRRE RIALC.A. IGUALADAV1M02:42:3012000:33:5913601:51:4411.2802:25:4313500:16:470:00:000:00:00
118 2516JORDI DE LA FUENTE ESCAYOCLUB NATACIO MINORISAV2M02:46:4014000:38:5913401:48:5911.5602:27:5814200:18:420:00:000:00:00
119 3629EUDALD CURCO FILELLACLUB TRIATLÓ LLEIDA JNM02:58:0814400:43:0113701:51:5611.2602:34:5714400:23:110:00:000:00:00
120 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M02:59:1914100:39:1414102:01:4810.3402:41:0214100:18:170:00:000:00:00
121 7105DAVID VASQUEZ BLONDELLLLICENCIA DE DIAV1M03:01:4814300:42:1114002:01:3710.3602:43:4813900:18:000:00:000:00:00
122 7111JORDI CAMPRUBI RABINADLLICENCIA DE DIAABM03:01:5313700:37:5714402:08:069.8402:46:0312800:15:500:00:000:00:00
123 7103ORIOL CAMPRUBÍ RABINADLLICENCIA DE DIAABM03:01:5413800:37:5914302:08:039.8402:46:0213000:15:520:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32