RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
200 183 181 1 1 2500 1000 2500 25 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:30:09100:07:46500:15:453809.5200:23:31100:06:380:00:000:00:00
2 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:30:17200:07:58300:15:333858.5200:23:31200:06:460:00:000:00:00
3 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSC.N. REUS PLOMSABM00:30:20000:00:00000:00:000.0000:23:31400:06:490:00:000:00:00
4 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:30:57300:08:031000:16:073722.8500:24:10300:06:470:00:000:00:00
5 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM00:31:13700:08:19700:15:583757.8300:24:17700:06:560:00:000:00:00
6 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM00:31:31500:08:18800:15:583757.8300:24:161300:07:150:00:000:00:00
7 7015FRANCHO ARTAL MATEOLLICENCIA DE DIACDM00:31:443500:09:13100:14:434077.0100:23:563300:07:480:00:000:00:00
8 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZMTC CABRERA DE MARABM00:31:482000:08:40400:15:363846.1500:24:162200:07:320:00:000:00:00
9 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIC.E. MASQUES ST ANDREUCDM00:32:381300:08:271300:16:413596.4000:25:082000:07:300:00:000:00:00
10 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM00:32:411900:08:361700:16:563543.3100:25:32800:07:090:00:000:00:00
11 667JORDI GARCIA BERCIALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:32:431800:08:311900:17:003529.4100:25:31900:07:120:00:000:00:00
12 2117POL SENABRE SUÑERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:32:46900:08:202100:17:133485.0000:25:331000:07:130:00:000:00:00
13 2416IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM00:33:02800:08:202400:17:193464.8700:25:391900:07:230:00:000:00:00
14 7025ALEX PÉREZ GÓMEZLLICENCIA DE DIACDM00:33:063100:09:121200:16:403600.0000:25:521200:07:140:00:000:00:00
15 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:33:262200:08:462500:17:223454.8900:26:081500:07:180:00:000:00:00
16 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAABM00:33:324200:09:17900:16:033738.3200:25:206000:08:120:00:000:00:00
17 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONACDM00:33:484300:09:171100:16:363614.4600:25:534200:07:550:00:000:00:00
18 7019FRAN TORVISCO EREÑASLLICENCIA DE DIACDM00:33:492500:09:012900:17:273438.4000:26:281800:07:210:00:000:00:00
19 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M00:33:501000:08:244500:18:353228.7000:26:59500:06:510:00:000:00:00
20 7036JORDI BOSCH PLANASLLICENCIA DE DIASUB23M00:33:566900:09:56200:14:584008.9100:24:5410900:09:020:00:000:00:00
21 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERABSOLUT SPORTABM00:34:083200:09:121800:16:593532.8800:26:114500:07:570:00:000:00:00
22 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M00:34:151500:08:294200:18:303243.2400:26:591400:07:160:00:000:00:00
23 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:34:271100:08:254300:18:313240.3200:26:562100:07:310:00:000:00:00
24 204LLIBERT FORTUNY I CENDRAFERRER HOTELS - M3TABM00:34:313300:09:122800:17:253444.9800:26:373900:07:540:00:000:00:00
25 1057GABI RODRIGUEZ CALLEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:34:331600:08:295300:19:093133.1600:27:38600:06:550:00:000:00:00
26 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:34:402700:09:073000:17:393399.4300:26:464000:07:540:00:000:00:00
27 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROSUB23M00:34:42400:08:175000:18:513183.0200:27:082400:07:340:00:000:00:00
28 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:34:46600:08:185600:19:143119.5800:27:321100:07:140:00:000:00:00
29 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM00:34:58000:00:00000:00:000.0000:27:073600:07:510:00:000:00:00
30 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M00:35:042900:09:113500:18:023327.1700:27:133400:07:510:00:000:00:00
31 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROSUB23M00:35:072300:08:574600:18:373222.9200:27:342300:07:330:00:000:00:00
32 3087FR. XAVIER PI HEREDIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:35:164600:09:283300:17:533355.0800:27:214100:07:550:00:000:00:00
33 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSSUB23M00:35:432100:08:445500:19:123125.0000:27:563200:07:470:00:000:00:00
34 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M00:35:46000:00:00000:00:000.0000:27:553500:07:510:00:000:00:00
35 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:35:464700:09:293700:18:073311.8700:27:365900:08:100:00:000:00:00
36 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:35:481700:08:297000:19:593002.5000:28:281700:07:200:00:000:00:00
37 1115JAVIER NOTARIO PERICASC.N. BADALONAABM00:36:058800:10:101600:16:553546.8000:27:0510600:09:000:00:000:00:00
38 7002MARC JARAMILLO FERNANDEZLLICENCIA DE DIACDM00:36:058700:10:102600:17:223454.8900:27:328100:08:330:00:000:00:00
39 2382ROGER PEREZ BETORETCLUB NATACIO BARCELONACDM00:36:084000:09:165200:18:583163.4400:28:143800:07:540:00:000:00:00
40 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM00:36:094100:09:164800:18:483191.4900:28:045100:08:050:00:000:00:00
41 4619ANT. JOSE HERNANDEZ TALAVCLUB NATACIO MINORISAV1M00:36:137700:10:003100:17:443383.4600:27:447600:08:290:00:000:00:00
42 7023MANUEL GONZALEZ SANTOSLLICENCIA DE DIAABM00:36:152600:09:036100:19:293079.5600:28:322700:07:430:00:000:00:00
43 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:36:35000:00:00000:00:000.0000:28:562600:07:390:00:000:00:00
44 4837FREDDY CHILAN SANTANACLUB NATACIO RUBIABM00:36:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
45 5684MARC RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDM00:36:442400:09:016800:19:573007.5200:28:583100:07:460:00:000:00:00
46 7003PAU MAJÓ VALIENTELLICENCIA DE DIACDM00:36:519000:10:114000:18:203272.7300:28:316400:08:200:00:000:00:00
47 1317DÍDAC GARCIA VILARMAUCLUB NÀUTIC MASNOUABM00:36:515000:09:315400:19:113127.7200:28:425700:08:090:00:000:00:00
48 4500FREDERIC CORDERAS IBARZABSOLUT SPORTABM00:36:574500:09:285800:19:203103.4500:28:485600:08:090:00:000:00:00
49 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:37:109500:10:144400:18:313240.3200:28:457200:08:250:00:000:00:00
50 8005ISRAEL REYES PALEROLLICENCIA DE DIAV1M00:37:106400:09:44000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
51 2381CÈSAR ARAUZO LLOBETCLUB NATACIO BARCELONACDM00:37:143900:09:167400:20:142965.4000:29:302900:07:440:00:000:00:00
52 4744POL RUBIO SARABIACLUB NÀUTIC MASNOUJNM00:37:173400:09:137600:20:202950.8200:29:332800:07:440:00:000:00:00
53 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:37:396500:09:495700:19:183108.8100:29:077900:08:320:00:000:00:00
54 1449ALBERT GISBERT BRULLASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:37:435900:09:416000:19:233095.4400:29:048800:08:390:00:000:00:00
55 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M00:37:455500:09:377300:20:122970.3000:29:494400:07:560:00:000:00:00
56 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M00:37:486300:09:446300:19:423045.6900:29:266800:08:220:00:000:00:00
57 2223ORIOL PALAU I FERNANDEZU.C. SANT CUGATABM00:37:517600:10:006400:19:443040.5400:29:445400:08:070:00:000:00:00
58 7012AITOR PÉREZ COTSLLICENCIA DE DIACDM00:38:0210200:10:215900:19:203103.4500:29:416700:08:210:00:000:00:00
59 259ORIOL PLANS ROSSELLÓC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM00:38:034800:09:307200:20:122970.3000:29:426600:08:210:00:000:00:00
60 2865TONI SOLA SANCHEZC.N. BADALONAABM00:38:105100:09:336900:19:573007.5200:29:308900:08:400:00:000:00:00
61 5450FRANCESC ESCOLÀ RUIZINDEPENDENTSUB23M00:38:211200:08:258500:20:562866.2400:29:2110500:09:000:00:000:00:00
62 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV2M00:38:275200:09:337700:20:212948.4000:29:548000:08:330:00:000:00:00
63 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:38:365700:09:418200:20:392905.5700:30:206300:08:160:00:000:00:00
64 4787SANTIAGO MOLINA ALAMOSCERDANYOLA CHABM00:38:518100:10:067100:20:032992.5200:30:099200:08:420:00:000:00:00
65 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM00:38:594900:09:319700:21:372775.6400:31:083700:07:510:00:000:00:00
66 3682JOSE ANTONIO GARCIA TELLOTRIATLO JOVENT 79ABM00:39:073600:09:149400:21:162821.3200:30:308600:08:370:00:000:00:00
67 1642SERGIO JOSE MALLORQUIN GAC.E. MASQUES ST ANDREUV1M00:39:478000:10:059300:21:132827.9700:31:187500:08:290:00:000:00:00
68 4285ADRIA GARCIA FONTCLUB NÀUTIC MASNOUABM00:39:48000:00:00000:00:000.0000:31:079100:08:410:00:000:00:00
69 8014ADRIÀ ALCALÀ BECERRALLICENCIA DE DIAABM00:40:073800:09:1511300:22:522623.9100:32:074700:08:000:00:000:00:00
70 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M00:40:127000:09:569800:21:412767.1000:31:378500:08:350:00:000:00:00
71 8001ALBERT CABALLERO RECIOLLICENCIA DE DIAV1M00:40:201400:08:2713000:24:342442.3300:33:011600:07:190:00:000:00:00
72 2499ALEX MARTÍNEZ RUIZC.E. RAYOTEAMJNM00:40:22000:00:00000:00:000.0000:32:145500:08:080:00:000:00:00
73 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHV1M00:40:2310000:10:208900:21:072841.3600:31:2710300:08:560:00:000:00:00
74 3050JORGE MORILLAS SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M00:40:245300:09:3411000:22:402647.0600:32:145800:08:100:00:000:00:00
75 3131GUILLEM MASDEU SARRETINDEPENDENTV1M00:40:2711600:10:487900:20:272933.9900:31:1512000:09:120:00:000:00:00
76 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M00:40:405800:09:4110600:22:252676.5800:32:068300:08:340:00:000:00:00
77 8009GUILLEM FONT LLACAYLLICENCIA DE DIASUB23M00:40:429400:10:139100:21:092836.8800:31:2212500:09:200:00:000:00:00
78 2671MAURICI SAMPONS MIRASCLUB NATACIO RUBIABM00:40:4411200:10:448300:20:402903.2300:31:2412400:09:200:00:000:00:00
79 3436ROBERT AMAT GARCIAC.N. BADALONAV1M00:40:455400:09:3610700:22:382650.9600:32:147800:08:310:00:000:00:00
80 235JORDI CIVIT LIZARTECERRR IGUALADAV1M00:40:5312100:11:017800:20:242941.1800:31:2512800:09:280:00:000:00:00
81 3204ORIOL MERCADE CANALSC.E. TRIATHLONBCNABM00:41:045600:09:3712300:23:412533.4300:33:183000:07:460:00:000:00:00
82 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:41:118200:10:0710500:22:202686.5700:32:279300:08:440:00:000:00:00
83 5876FIDEL COMPTE RABELLCERRR IGUALADAJNM00:41:20000:00:00000:00:000.0000:33:164800:08:040:00:000:00:00
84 8011IVAN HARO CARDONA LLICENCIA DE DIAABM00:41:248300:10:0811200:22:522623.9100:33:007000:08:240:00:000:00:00
85 2351ALBERTO CORONADO CORCHEROTRIATLO L´HOSPITALETABM00:41:259100:10:1210800:22:382650.9600:32:508400:08:350:00:000:00:00
86 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV1M00:41:3713600:11:228700:21:002857.1400:32:2212200:09:150:00:000:00:00
87 4442ALEXIS DAUPHINUNIO ATLETICA RUBISUB23M00:42:0011400:10:459900:21:442760.7400:32:2913100:09:310:00:000:00:00
88 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:42:3913200:11:199200:21:112832.4200:32:3014900:10:090:00:000:00:00
89 7030DENNIS RAMOS ROTLLICENCIA DE DIAABM00:42:417400:09:5912700:24:122479.3400:34:117700:08:300:00:000:00:00
90 7027DANIEL GUTIERREZ MOYALLICENCIA DE DIAABM00:42:497500:09:5912500:23:542510.4600:33:5310200:08:560:00:000:00:00
91 2936JAVIER RAMOS PEDRERACLUB ESPORTIU DUETTRIABM00:43:246700:09:5113800:25:092385.6900:35:006900:08:240:00:000:00:00
92 7032ADRIÀ MIQUEL ROCALLICENCIA DE DIACDM00:43:346800:09:5413400:24:592401.6000:34:539000:08:410:00:000:00:00
93 8002AVEL·LÍ MARTORELL ESTRENJLLICENCIA DE DIAV2M00:43:3611700:10:5311100:22:422643.1700:33:3514700:10:010:00:000:00:00
94 1050FRANCESC NAVARRO I PLATERC.N. MOLINS DE REIV2M00:43:476200:09:4314300:25:592309.1700:35:425000:08:050:00:000:00:00
95 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M00:43:5011000:10:4312600:24:052491.3500:34:4810700:09:020:00:000:00:00
96 3683ALEX ZAHINO PEREZGAVA TRIATLOCDM00:43:5516400:13:086200:19:363061.2200:32:4417000:11:110:00:000:00:00
97 7013JUAN OBRERO HERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM00:43:598900:10:1013600:25:002400.0000:35:109800:08:490:00:000:00:00
98 839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M00:44:0713700:11:2411900:23:102589.9300:34:3413200:09:330:00:000:00:00
99 2596ANDRES GONZALEZ ORTIZCLUB TRITRAININGABM00:44:1710800:10:4012900:24:322445.6500:35:1211200:09:050:00:000:00:00
100 3831DAVID GARCIA FERRITRIATLO PALLEJAV1M00:44:1915000:12:1510000:21:482752.2900:34:0315300:10:160:00:000:00:00
101 5418RUBEN MARTINEZ RIVEROSC.N. BADALONAABM00:44:3712400:11:0410900:22:402647.0600:33:4416600:10:530:00:000:00:00
102 4776OSCAR JUVEC.N. BADALONAV1M00:44:5013900:11:2611400:22:572614.3800:34:2315600:10:270:00:000:00:00
103 8010IGNASI AYALA MARTINEZLLICENCIA DE DIASUB23M00:44:518400:10:0815100:26:232274.1600:36:316500:08:200:00:000:00:00
104 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM00:44:5610900:10:4113200:24:372437.3700:35:1813400:09:380:00:000:00:00
105 4491MARC ZNAIDA GONZÁLEZGAVA TRIATLOCDM00:44:5613800:11:2412100:23:382538.7900:35:0214100:09:540:00:000:00:00
106 2797POL CHERTO SARRETINDEPENDENTABM00:45:152800:09:1015800:27:362173.9100:36:467400:08:290:00:000:00:00
107 4402SERGIO FUENTES ROSALESC.E. SISTRELLSABM00:45:329800:10:1614700:26:112291.5300:36:2711100:09:050:00:000:00:00
108 2157JOSE DAVID FERNANDEZ MARTC.E. SISTRELLSV1M00:45:409900:10:1715200:26:372254.2300:36:549600:08:460:00:000:00:00
109 8004JAVIER VERA MARQUEZLLICENCIA DE DIAV1M00:45:468600:10:0915400:27:042216.7500:37:138200:08:330:00:000:00:00
110 8003MANEL CALERO SEGURALLICENCIA DE DIAV1M00:45:4912600:11:0712800:24:322445.6500:35:3915000:10:100:00:000:00:00
111 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTAT-BIKES CLUB TRIATLOABM00:46:169200:10:1214800:26:132288.6200:36:2514000:09:510:00:000:00:00
112 3938MIQUEL SANROMA COMESPRAT TRIATLO 1994V1M00:46:3013400:11:2213900:25:132379.3800:36:3514200:09:550:00:000:00:00
113 7031RICARDO ANDRÉS NUÑOLLICENCIA DE DIAABM00:46:37000:00:00000:00:000.0000:37:0413300:09:330:00:000:00:00
114 2363ENDIKA RUIZ LLAMOSASTRIATLO L´HOSPITALETABM00:46:467800:10:0115900:27:412167.3700:37:4211000:09:040:00:000:00:00
115 1687ANTONIO SANTAMARIA QUIROGTRIATLO L´HOSPITALETV1M00:46:467900:10:0216300:28:192118.8900:38:217100:08:250:00:000:00:00
116 2597FRANCISCO DAMASO GOMERAA.D. RUNNING VIGIAV1M00:46:4714500:11:4713700:25:042393.6200:36:5114400:09:560:00:000:00:00
117 2173JORDI RICART ARIÑOINDEPENDENTV1M00:47:0810600:10:3515700:27:252188.4500:38:0011500:09:080:00:000:00:00
118 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:47:4212800:11:1515500:27:182197.8000:38:3311600:09:090:00:000:00:00
119 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M00:47:4712700:11:0915300:26:532231.8700:38:0213800:09:450:00:000:00:00
120 8008TONI MARTÍNEZ RAMOS LLICENCIA DE DIAABM00:47:5012000:10:5816000:27:502155.6900:38:4810800:09:020:00:000:00:00
121 7029DAVID MONJE MILLALLICENCIA DE DIAV1M00:48:0414400:11:4614900:26:182281.3700:38:0414500:10:000:00:000:00:00
122 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M00:48:0911800:10:5316100:27:522153.1100:38:4512700:09:240:00:000:00:00
123 3066MANUEL MOLINA MARINPRAT TRIATLO 1994ABM00:48:5613300:11:2115600:27:242189.7800:38:4515100:10:110:00:000:00:00
124 5655JAVIER GOMEZ CONEJOSC.N. BADALONAABM00:49:3416700:13:3212400:23:472522.7800:37:1917500:12:150:00:000:00:00
125 8007RAFAEL CORTÉS MONTEAGUDOLLICENCIA DE DIAABM00:49:4214600:11:5116200:28:102130.1800:40:0113600:09:410:00:000:00:00
126 7026OSCAR BERMUDEZ CABRERALLICENCIA DE DIAV1M00:52:4616900:14:3114200:25:472327.0800:40:1817700:12:280:00:000:00:00
127 7001VICTOR RASTRILLA ANTONLLICENCIA DE DIAABM00:52:5417000:14:31000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
128 1423PERE PONTE PERISCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:53:0016200:13:0616400:28:342100.3500:41:4017100:11:200:00:000:00:00
129 7018XAVIER MANSILLA EROLESLLICENCIA DE DIAABM00:54:4615400:12:3516800:31:331901.7400:44:0815800:10:380:00:000:00:00
130 7033MARTÍ DE DALMASES PEDRÓLLICENCIA DE DIACDM00:59:4214300:11:4517000:37:071616.5200:48:5216300:10:500:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32