RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
89 84 81 1 2 2500 1000 2500 24 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSC.N. REUS PLOMSABM00:35:04100:09:00100:16:093715.1700:25:09100:09:550:00:000:00:00
2 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZMTC CABRERA DE MARABM00:36:13700:09:30200:16:143696.1000:25:44800:10:290:00:000:00:00
3 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM00:36:54200:09:22700:17:193464.8700:26:41300:10:130:00:000:00:00
4 667JORDI GARCIA BERCIALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:37:18300:09:23900:17:373405.8700:27:00400:10:180:00:000:00:00
5 7006FRAN TORVISCO EREÑASLLICENCIA DE DIACDM00:37:27900:09:331100:17:473373.9500:27:20200:10:070:00:000:00:00
6 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:37:301800:10:02600:16:573539.8200:26:591100:10:310:00:000:00:00
7 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM00:37:58800:09:311300:17:573342.6200:27:28900:10:300:00:000:00:00
8 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAABM00:38:192600:10:19300:16:483571.4300:27:072400:11:120:00:000:00:00
9 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM00:38:332300:10:071000:17:393399.4300:27:461600:10:470:00:000:00:00
10 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M00:38:381600:09:551600:18:133293.6900:28:081000:10:300:00:000:00:00
11 4760OSCAR CLEMENTE VIDALPRAT TRIATLO 1994JNM00:38:402800:10:20500:16:513560.8300:27:113100:11:290:00:000:00:00
12 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLOCDM00:38:43600:09:281700:18:153287.6700:27:431900:11:000:00:000:00:00
13 3164JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM00:38:472700:10:19800:17:333418.8000:27:521800:10:550:00:000:00:00
14 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM00:39:092200:10:061200:17:573342.6200:28:032300:11:060:00:000:00:00
15 1179ALBERT BONILLA SOLERCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM00:39:101000:09:371500:18:083308.8200:27:453000:11:250:00:000:00:00
16 5299MIQUEL ANTUNEZ TIRADOPRAT TRIATLO 1994JNM00:39:281300:09:441400:18:073311.8700:27:513400:11:370:00:000:00:00
17 1621OMAR PALMA BASTEROCT LA BISBAL D´EMPORDAABM00:39:37500:09:262900:19:513022.6700:29:17600:10:200:00:000:00:00
18 7010SERGI ESPINAR CUELLARLLICENCIA DE DIAJNM00:39:523600:10:49400:16:483571.4300:27:374800:12:150:00:000:00:00
19 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M00:39:563400:10:342000:18:403214.2900:29:141300:10:420:00:000:00:00
20 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:40:16400:09:243200:20:272933.9900:29:51700:10:250:00:000:00:00
21 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M00:40:333300:10:332100:18:433205.7000:29:162600:11:170:00:000:00:00
22 7002MARC JURADOLLICENCIA DE DIAV1M00:40:503100:10:312500:19:153116.8800:29:462100:11:040:00:000:00:00
23 4619ANT. JOSE HERNANDEZ TALAVCLUB NATACIO MINORISAV1M00:40:564400:11:062200:18:463197.1600:29:522200:11:040:00:000:00:00
24 3087FR. XAVIER PI HEREDIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:41:162900:10:202400:18:523180.2100:29:124300:12:040:00:000:00:00
25 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M00:41:411700:10:003400:20:372910.2700:30:372000:11:040:00:000:00:00
26 4500FREDERIC CORDERAS IBARZABSOLUT SPORTABM00:41:442400:10:173000:20:082980.1300:30:252800:11:190:00:000:00:00
27 8005MARÇAL BARRERALLICENCIA DE DIAABM00:42:083500:10:452700:19:213100.7800:30:064200:12:020:00:000:00:00
28 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZTG TRIATLO SITGESABM00:42:122100:10:063100:20:102975.2100:30:164000:11:560:00:000:00:00
29 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM00:42:471400:09:485100:22:392649.0100:32:27500:10:200:00:000:00:00
30 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:42:574500:11:092800:19:373058.6200:30:464500:12:110:00:000:00:00
31 7009PAU CASAS SERRATSLLICENCIA DE DIACDM00:43:053200:10:323700:20:402903.2300:31:123700:11:530:00:000:00:00
32 1185JOSE CRESPO MOLINAC.N. REUS PLOMSCDM00:43:381100:09:435900:23:162578.8000:32:591200:10:390:00:000:00:00
33 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:43:481200:09:436100:23:212569.5900:33:041400:10:440:00:000:00:00
34 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M00:43:534000:10:584600:21:382773.5000:32:362700:11:170:00:000:00:00
35 2077JORDI IZQUIERDO MARTINEZG EXC ESPORTIU GIRONI GEIV1M00:43:581900:10:045800:23:102589.9300:33:141500:10:440:00:000:00:00
36 2105MANUEL VILLALBA URISELC.A. XALOCABM00:43:592000:10:045700:23:042601.1600:33:081700:10:510:00:000:00:00
37 3175CARLES MALLOL NABOTTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM00:44:465700:11:423800:20:422898.5500:32:245000:12:220:00:000:00:00
38 4787SANTIAGO MOLINA ALAMOSCERDANYOLA CHABM00:44:494700:11:164400:21:212810.3000:32:374600:12:120:00:000:00:00
39 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM00:45:121500:09:506400:23:342545.9700:33:243600:11:480:00:000:00:00
40 480EDUARD COLLADO ALSINATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM00:45:164800:11:244300:21:072841.3600:32:315300:12:450:00:000:00:00
41 5369DAVID QUER GUICHTRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M00:45:213700:10:505400:22:552618.1800:33:453300:11:360:00:000:00:00
42 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M00:45:374100:11:054800:21:572733.4900:33:025100:12:350:00:000:00:00
43 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:46:025600:11:423900:20:512877.7000:32:336200:13:290:00:000:00:00
44 8003MIGUEL SÁNCHEZ RECHELLICENCIA DE DIASUB23M00:46:124300:11:066500:23:422531.6500:34:482900:11:240:00:000:00:00
45 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M00:47:276800:12:473300:20:292929.2100:33:166800:14:110:00:000:00:00
46 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:47:425200:11:326200:23:222567.7600:34:545400:12:480:00:000:00:00
47 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHV1M00:47:445800:11:435600:22:582612.4800:34:415600:13:030:00:000:00:00
48 898JORDI FERRERAS JEREZC.E. TRIATHLONBCNABM00:48:446700:12:195000:22:382650.9600:34:576500:13:470:00:000:00:00
49 7011XAVIER HERNANDEZ FOLCHLLICENCIA DE DIAV1M00:48:546600:12:096000:23:182575.1100:35:276100:13:270:00:000:00:00
50 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M00:49:005900:11:436700:24:062489.6300:35:495800:13:110:00:000:00:00
51 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:49:077100:13:034700:21:422764.9800:34:457100:14:220:00:000:00:00
52 4422GERARD QUER GUICHTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM00:49:465300:11:376800:24:172470.8300:35:546700:13:520:00:000:00:00
53 7007PAU ARENAS PUJOLLLICENCIA DE DIAJNM00:50:335500:11:417000:25:042393.6200:36:456600:13:480:00:000:00:00
54 839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M00:50:556900:12:496600:23:542510.4600:36:436900:14:120:00:000:00:00
55 3938MIQUEL SANROMA COMESPRAT TRIATLO 1994V1M00:51:216100:12:027200:25:412336.1500:37:436300:13:380:00:000:00:00
56 903PERE MONCAS MIRALLESINDEPENDENTV1M00:51:437000:12:557100:25:242362.2000:38:196000:13:240:00:000:00:00
57 961ANTONIO PAREJA MOCHALESCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:52:256300:12:077300:26:032303.2600:38:107000:14:150:00:000:00:00
58 7001IBRAHIM TAKLIATLLICENCIA DE DIAABM00:53:212500:10:178100:30:421954.4000:40:594900:12:220:00:000:00:00
59 8002DAVID GOMEZ VALLEJOLLICENCIA DE DIAV1M00:53:356000:11:477900:28:462085.7500:40:335500:13:020:00:000:00:00
60 920JORDI CODINA SANTOLARIACLUB NATACIO MINORISAV2M00:53:397300:13:057600:26:552229.1000:40:006400:13:390:00:000:00:00
61 8001ÀNGEL BORDAS ARNAULLICENCIA DE DIAV3M00:56:398100:14:437400:26:372254.2300:41:207700:15:190:00:000:00:00
62 1423PERE PONTE PERISCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:59:257700:13:518000:30:321965.0700:44:237400:15:020:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32