RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
168 156 135 21 0 1900 90 21 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M04:30:141700:31:28202:35:0334.8303:06:31101:23:430:00:000:00:00
2 976ALBERT JIMENEZ GARCESPRAT TRIATLO 1994ABM04:33:121200:31:15302:37:3634.2603:08:51201:24:210:00:000:00:00
3 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.E. TRIATHLONBCNABM04:38:46500:30:30602:42:3333.2203:13:03301:25:430:00:000:00:00
4 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM04:42:451100:31:02502:41:3233.4303:12:341101:30:110:00:000:00:00
5 4870ISAM MOUNIR EL MRABETPRAT TRIATLO 1994ABM04:43:35800:30:56902:44:5832.7303:15:54401:27:410:00:000:00:00
6 4864JORDI GUZMAN PASCUALCERRR IGUALADAV1M04:44:285000:34:34402:39:5833.7603:14:321001:29:560:00:000:00:00
7 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM04:47:472100:31:40802:44:4032.7903:16:201401:31:270:00:000:00:00
8 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:48:312900:32:23702:43:3033.0303:15:531801:32:380:00:000:00:00
9 1588NACHO VILLARRUEL PRAT TRIATLO 1994ABM04:49:01100:28:092002:49:2831.8603:17:371301:31:240:00:000:00:00
10 3712JORDI MONSERRAT TALTAVULC.E. PICORNELLABM04:49:542500:32:021602:48:2832.0503:20:30801:29:240:00:000:00:00
11 8022ERNESTO GIL TESACLUB DEPORTIVO HUESCAABM04:51:021000:31:001202:47:3432.2303:18:341601:32:280:00:000:00:00
12 3334GREGORIO SAINZ PARDOC.E. PICORNELLABM04:51:343900:33:301002:44:5832.7303:18:281901:33:060:00:000:00:00
13 1259SERGI ESCOBAR ROUREC.E. SPEED REPUBLIKV1M04:51:454100:33:40102:31:2535.6603:05:054901:46:400:00:000:00:00
14 1557DÍDAC DOMINGO CARRASCOSATRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM04:54:063100:32:371402:47:5832.1503:20:352001:33:310:00:000:00:00
15 454JORDI SANCHEZ PADILLAC.N. REUS PLOMSABM04:55:516700:36:381102:46:3632.4103:23:141701:32:370:00:000:00:00
16 8020JON TRIGUEROS ALVAREZYEPA! TRIATLOI KLUBAABM04:57:0010400:41:181302:47:5632.1603:29:14501:27:460:00:000:00:00
17 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:57:191300:31:163202:56:3330.5903:27:49901:29:300:00:000:00:00
18 8009FRANKY TOLRA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM04:57:263000:32:351902:49:1731.9003:21:522301:35:340:00:000:00:00
19 3148JORDI RIERA VARGASC.E. RAYOTEAMABM05:00:42600:30:332102:50:0131.7603:20:343401:40:080:00:000:00:00
20 2636JORDI FERRE CAPAROTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM05:01:195200:34:503402:57:3230.4203:32:22701:28:570:00:000:00:00
21 8010MARC GIL RUIZLLICENCIA DE DIAABM05:01:555900:35:311702:48:5631.9703:24:272801:37:280:00:000:00:00
22 1621OMAR PALMA BASTEROCT LA BISBAL D´EMPORDAABM05:01:581900:31:342302:53:4331.0903:25:172601:36:410:00:000:00:00
23 8003PABLO LOPEZ BAENALLICENCIA DE DIAABM05:02:013300:32:442702:55:2030.8003:28:042101:33:570:00:000:00:00
24 8007DAVID ADANLLICENCIA DE DIAABM05:04:4912500:45:541502:48:2732.0603:34:211201:30:280:00:000:00:00
25 8001XAVI VIDAL FOLCHC.T. EVASION CASTELLONV1M05:05:152800:32:182202:52:4431.2603:25:023501:40:130:00:000:00:00
26 5618OSCAR PASTOR IGLESIASC.E. RAYOTEAMABM05:06:132600:32:032402:54:1031.0003:26:133301:40:000:00:000:00:00
27 2642JORDI BONILLA GONZALEZA.D. RUNNING VIGIAV1M05:08:117300:37:524503:01:4029.7203:39:32601:28:390:00:000:00:00
28 8008SES CORS FINESTRESLLICENCIA DE DIAABM05:09:08700:30:353102:56:3230.5903:27:073901:42:010:00:000:00:00
29 746SERGIO MATA ASEJOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M05:10:407000:37:012602:54:5830.8603:31:593101:38:410:00:000:00:00
30 872MARCOS RASTRILLACERRR IGUALADAABM05:11:414900:34:273302:56:5430.5303:31:213601:40:200:00:000:00:00
31 3329JOEL GOMEZ FARGASC.E. RAYOTEAMABM05:12:192700:32:093002:56:2330.6203:28:324201:43:470:00:000:00:00
32 4194RUBEN OTERO VIÑALSCLUB TRIATLO USK TEAMABM05:14:175300:34:514703:03:0029.5103:37:512501:36:260:00:000:00:00
33 8013ADRIÀ CIURANA LANAULLICENCIA DE DIASUB23M05:14:43000:00:00000:00:000.0003:36:103001:38:330:00:000:00:00
34 7004JOSE LABRADOR SAMPIETROLLICENCIA DE DIAABM05:16:514500:34:052802:55:3530.7503:29:405101:47:110:00:000:00:00
35 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.N. REUS PLOMSV1M05:16:554000:33:372502:54:3230.9403:28:095701:48:460:00:000:00:00
36 1771GUILLERMO SUSÍN CANALCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M05:17:194800:34:234603:01:5429.6903:36:173801:41:020:00:000:00:00
37 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLAC.N. VIC-ETBABM05:17:303400:32:554203:00:4529.8803:33:404301:43:500:00:000:00:00
38 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM05:17:31300:29:224303:01:0729.8203:30:295001:47:020:00:000:00:00
39 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M05:20:411400:31:183902:59:0030.1703:30:185901:50:230:00:000:00:00
40 1752CARLES PRAT ARANDACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M05:20:503700:33:183502:57:3630.4103:30:545801:49:560:00:000:00:00
41 8021CARLOS GINER CHELETKOMANDO C.T.V1M05:22:341600:31:275503:06:1229.0003:37:394601:44:550:00:000:00:00
42 4286JOSEP BONET OLIVARTCLUB TRIATLO PROSANV1M05:23:178100:38:074403:01:1929.7803:39:264401:43:510:00:000:00:00
43 5383SERGIO AGOST PORCARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M05:23:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
44 7015ENEAS ARISTI IRUETATRIRUNNERS GETXOABM05:25:077500:37:562902:55:3830.7503:33:346101:51:330:00:000:00:00
45 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M05:25:353800:33:273802:58:3230.2503:31:596601:53:360:00:000:00:00
46 479ORIOL NOMEN ESCODAW3TRIBCNABM05:27:241500:31:224103:00:0229.9903:31:247501:56:000:00:000:00:00
47 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M05:29:067900:38:025703:06:3528.9403:44:374501:44:290:00:000:00:00
48 739JORDI AGRAMUNT LUZONC.N. SABADELLV1M05:29:27200:28:164002:59:3630.0703:27:529302:01:350:00:000:00:00
49 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M05:30:144200:33:465903:08:5228.5903:42:385301:47:360:00:000:00:00
50 5422DAVID SOLER GRIMAC.E. RAYOTEAMV1M05:30:228300:38:144903:03:3929.4003:41:535601:48:290:00:000:00:00
51 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM05:31:545100:34:427503:17:5227.2903:52:343201:39:200:00:000:00:00
52 5584JOAN CASTILLO PIC.E. RAYOTEAMABM05:33:1010100:40:175103:04:2529.2803:44:425501:48:280:00:000:00:00
53 8016OSCAR AYBARLLICENCIA DE DIAABM05:36:548600:38:586903:15:4327.5903:54:414001:42:130:00:000:00:00
54 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M05:37:052200:31:476603:13:0227.9703:44:496401:52:160:00:000:00:00
55 4918ABEL MORENO DOMINGUEZC.N. SABADELLABM05:37:094700:34:116303:11:1028.2503:45:216201:51:480:00:000:00:00
56 7001JOSEP SEGUES SEGUESLLICENCIA DE DIAV1M05:38:2112700:46:175303:05:4929.0603:52:064801:46:150:00:000:00:00
57 8011XAVIER OTIN CARBONELLLLICENCIA DE DIAABM05:39:249200:39:285403:05:5629.0403:45:246801:54:000:00:000:00:00
58 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV1M05:40:136100:35:486203:09:4628.4603:45:347201:54:390:00:000:00:00
59 4410ANGEL VALERA MUÑOZSBR OPEN TEAMV1M05:40:216400:36:318403:23:3026.5404:00:013701:40:200:00:000:00:00
60 4689GUILLEM BUJOSA PORTELLSCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M05:41:046500:36:325203:04:5629.2003:41:288301:59:360:00:000:00:00
61 1209JORDI MOLINS ROMEROW3TRIBCNV1M05:42:163600:33:096403:11:4428.1603:44:537801:57:230:00:000:00:00
62 4277JOSE MARIA PUIG BELL-LLOCCLUB TRIATLO PROSANV2M05:43:348400:38:175003:03:4929.3803:42:069202:01:280:00:000:00:00
63 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M05:44:385700:35:076103:09:4028.4703:44:478501:59:510:00:000:00:00
64 8014RAMON FITO RIBALTALLICENCIA DE DIAV2M05:47:4811100:42:417403:17:4527.3104:00:265201:47:220:00:000:00:00
65 2064LAURIO PERDIGUERO MORALESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M05:48:021800:31:337303:16:4227.4503:48:158401:59:470:00:000:00:00
66 8002JAUME CHIVALLICENCIA DE DIAABM05:48:288500:38:187103:16:2927.4803:54:476701:53:410:00:000:00:00
67 2899JORDI CARBO POUGAVA TRIATLOV1M05:48:418900:39:197803:18:5827.1403:58:176001:50:240:00:000:00:00
68 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM05:48:494300:33:586703:14:0727.8203:48:059002:00:440:00:000:00:00
69 2646ALBERTO JOSE CAMPOS FLOREC.E. RAYOTEAMV1M05:50:348800:39:165603:06:2928.9603:45:459902:04:490:00:000:00:00
70 3007MANUEL NOGALES ALTESCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M05:51:375800:35:138503:24:2226.4203:59:356301:52:020:00:000:00:00
71 5544JORGE MERINO HERNÁNDEZINDEPENDENTV1M05:51:5413000:47:147203:16:3527.4704:03:495401:48:050:00:000:00:00
72 2720XAVI MATAS CARRERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M05:53:367100:37:058003:21:5926.7303:59:047101:54:320:00:000:00:00
73 7016ANDER ALKORTA URKIOLAC.D KAIROSCOREV1M05:55:2110800:42:018903:27:0526.0804:09:064701:46:150:00:000:00:00
74 1749JOSE MARIA GARCIA SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM05:56:0311600:43:406003:08:5828.5803:52:389802:03:250:00:000:00:00
75 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM05:56:153200:32:419203:27:3726.0104:00:187401:55:570:00:000:00:00
76 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M05:57:276000:35:396503:13:0027.9803:48:3910502:08:480:00:000:00:00
77 945JUAN JOSÉ ROBLES SANCHEZINDEPENDENTABM05:58:398200:38:099303:28:1025.9404:06:196501:52:200:00:000:00:00
78 771JOSE VIDAL GOMEZCLUB GASSS TRIATLOABM06:01:056200:35:566803:14:4727.7203:50:4310702:10:220:00:000:00:00
79 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSSUB23M06:02:115400:34:527003:15:5227.5703:50:4410802:11:270:00:000:00:00
80 399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M06:03:459100:39:278303:22:1126.7104:01:389402:02:070:00:000:00:00
81 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M06:05:09400:30:2210203:34:4925.1404:05:118701:59:580:00:000:00:00
82 7009MARC MOLINA ROIGLLICENCIA DE DIAABM06:07:0911700:43:578803:26:5826.0904:10:557601:56:140:00:000:00:00
83 3067JUAN LUIS FERNANDEZ MUÑOZGAVA TRIATLOABM06:08:537800:38:019403:28:1625.9304:06:179502:02:360:00:000:00:00
84 8006VICTOR PALOMAR ASENJOLLICENCIA DE DIAABM06:11:1610700:41:589803:30:0825.7004:12:068101:59:100:00:000:00:00
85 193EDUARD AGUILERA CASTELLÓINDEPENDENTABM06:12:0710000:40:1310103:34:1425.2104:14:277901:57:400:00:000:00:00
86 1278ARNAU GUILLEMAT NOVOC.N. REUS PLOMSJNM06:12:167700:37:598103:22:0126.7304:00:0011002:12:160:00:000:00:00
87 1571DAVID SANS SOLERGAVA TRIATLOV1M06:13:399300:39:309903:31:1025.5704:10:409602:02:590:00:000:00:00
88 5518MARIO ALBERTO BERNAL ORTIGAVA TRIATLOABM06:13:407600:37:5810303:36:1424.9704:14:128201:59:280:00:000:00:00
89 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M06:13:432000:31:387603:18:1327.2403:49:5112002:23:520:00:000:00:00
90 1517PERE FLORENSA LLUSÀC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M06:19:399800:40:0810603:38:4924.6804:18:578902:00:420:00:000:00:00
91 1488RAUL REY GEMARCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM06:20:065600:35:079603:28:5925.8404:04:0611202:16:000:00:000:00:00
92 7002SERGI CASAN FORNLLICENCIA DE DIAABM06:21:3713200:56:598703:26:3226.1504:23:318001:58:060:00:000:00:00
93 4676JOSEP MANUEL CALVO FERNANINDEPENDENTV1M06:22:2111900:44:1110803:40:5124.4504:25:027701:57:190:00:000:00:00
94 8019SERGI MARTINEZ CAPDEVILALLICENCIA DE DIAABM06:23:5111500:43:267903:20:0826.9804:03:3411502:20:170:00:000:00:00
95 7017PAU BRUNETLLICENCIA DE DIAJNM06:26:2412900:46:479003:27:0526.0804:13:5211102:12:320:00:000:00:00
96 1188JORDI VERA RAEZASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATABM06:27:407400:37:547703:18:1527.2403:56:0912502:31:310:00:000:00:00
97 7003JAUME GRANE SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM06:29:589000:39:2311103:44:0524.1004:23:2810002:06:300:00:000:00:00
98 5623CARLOS DURO ÁLVAREZA.D. RUNNING VIGIAABM06:31:0010500:41:3510903:41:0124.4304:22:3610402:08:240:00:000:00:00
99 7012JUAN ANTONIO RUIZ VERGELLLICENCIA DE DIAABM06:32:0112400:45:4211503:46:2123.8604:32:038601:59:580:00:000:00:00
100 3029EDGAR GAIG DIEGUEZA.C. PARETS RAVET BIKEABM06:34:385500:35:0012303:59:3422.5404:34:348802:00:040:00:000:00:00
101 7013EDUARD SERRES LOPEZLLICENCIA DE DIAABM06:34:436800:36:5110503:38:4524.6904:15:3611402:19:070:00:000:00:00
102 8018CRISTIAN MARQUEZ SERRANOLLICENCIA DE DIAABM06:35:0711800:44:109703:30:0725.7004:14:1711602:20:500:00:000:00:00
103 419LLUIS BORRÁS CONTRERASCLUB ESPORTIU DUETTRIABM06:39:1210600:41:3912003:54:1123.0604:35:509702:03:220:00:000:00:00
104 2201ANTONI BALAGUER BARCELU.C. SANT CUGATABM06:39:388700:39:0511903:52:4023.2104:31:4510302:07:530:00:000:00:00
105 4384SERGI SANCHEZ CARPINTEROC.E. RAYOTEAMABM06:43:228000:38:0610703:39:1724.6304:17:2312302:25:590:00:000:00:00
106 8017RAMON OSCAR TORRELLES PRULLICENCIA DE DIAV1M06:44:1811000:42:3211803:52:1023.2604:34:4210602:09:360:00:000:00:00
107 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM06:46:0612600:46:138603:25:3226.2704:11:4512702:34:210:00:000:00:00
108 900TOMAS AMADO CALVOINDEPENDENTV3M06:52:5112300:45:0311703:49:2623.5404:34:2911302:18:220:00:000:00:00
109 8015JAUME MORA MARSELLESLLICENCIA DE DIAABM06:56:246300:36:2810003:34:1325.2104:10:4112902:45:430:00:000:00:00
110 7006ALEXANDER KUBASOVLLICENCIA DE DIAV1M07:04:179400:39:3212403:59:4822.5204:39:2012202:24:570:00:000:00:00
111 219ALFONSO GALEANO GODOYINDEPENDENTV1M07:04:4312200:44:5111303:44:1524.0804:29:0612802:35:370:00:000:00:00
112 958VICENTE VALERO SANCHEZCLUB TRIASME TRIATLOV2M07:05:0612100:44:4413204:13:0121.3404:57:4510102:07:210:00:000:00:00
113 1651THIERRY DAVINFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M07:07:249500:39:4112103:55:2122.9404:35:0212602:32:220:00:000:00:00
114 978PASCUAL COLLADO VALDESC.N. CATALUNYAV2M07:08:5910900:42:1012804:05:5821.9504:48:0811702:20:510:00:000:00:00
115 257ALEIX MONMANY BALAGUERCERCLE SABADELLES 1856JNM07:14:5612000:44:3011003:42:3724.2604:27:0713002:47:490:00:000:00:00
116 4935FERRAN ARNALDO MAROTOINDEPENDENTABM07:18:2113300:59:2012904:06:5221.8705:06:1210902:12:090:00:000:00:00
117 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M07:26:1513100:50:1813104:09:2521.6504:59:4312402:26:320:00:000:00:00
118 7008DAVID MENDEZ HORMIGOLLICENCIA DE DIAABM07:33:166900:36:5712203:57:1222.7704:34:0913302:59:070:00:000:00:00
119 3977MIGUEL ANGEL MATAS CARRACLUB ESPORTIU DUETTRIV1M07:37:229700:40:0212604:02:0122.3104:42:0313202:55:190:00:000:00:00
120 4600XAVI BRUMOS CARBONELLCLUB TRIATLO USK TEAMSUB23M07:38:457200:37:3613004:07:0521.8504:44:4113102:54:040:00:000:00:00
121 7014JOSEP RIBES DUCHLLICENCIA DE DIAABM07:51:2912800:46:1812504:01:3122.3604:47:4913403:03:400:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32