RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
414 375 370 5 0 7 33 3 5 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:29:33100:21:57700:57:1134.6301:19:08200:10:250:00:000:00:00
2 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:29:58200:21:58800:57:1234.6201:19:10900:10:480:00:000:00:00
3 640MANUEL LLORET ZARAGOZICLUB NATACIO SITGESABM01:30:302300:23:35100:55:3535.6201:19:102300:11:200:00:000:00:00
4 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM01:30:57500:22:261500:57:4134.3301:20:071000:10:500:00:000:00:00
5 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM01:31:24400:22:152700:58:4633.6901:21:01100:10:230:00:000:00:00
6 3304MANEL VACA LÓPEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:31:44600:22:292600:58:3433.8101:21:03700:10:410:00:000:00:00
7 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:31:50700:22:292800:58:5133.6401:21:20300:10:300:00:000:00:00
8 4870ISAM MOUNIR EL MRABETPRAT TRIATLO 1994ABM01:31:521300:23:032400:58:1633.9801:21:19500:10:330:00:000:00:00
9 3627JORDI TRAPÉ PÈREZC.N. VIC-ETBSUB23M01:31:531900:23:151600:57:4434.3001:20:591100:10:540:00:000:00:00
10 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM01:31:53300:22:132900:59:0433.5201:21:17600:10:360:00:000:00:00
11 2426IÑAKI BALDELLOU VERDEJOC.N. VIC-ETBABM01:32:05800:22:292200:58:0934.0501:20:383200:11:270:00:000:00:00
12 976ALBERT JIMENEZ GARCESPRAT TRIATLO 1994ABM01:32:062200:23:311300:57:3434.3901:21:051200:11:010:00:000:00:00
13 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:32:101600:23:042500:58:1933.9501:21:23800:10:470:00:000:00:00
14 2256JAKUB CHARACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:32:121500:23:032000:57:5934.1501:21:021500:11:100:00:000:00:00
15 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM01:32:132100:23:301200:57:2834.4501:20:581800:11:150:00:000:00:00
16 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:32:173500:24:06300:56:5434.8001:21:001900:11:170:00:000:00:00
17 5392DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:32:231100:23:022100:58:0134.1301:21:032400:11:200:00:000:00:00
18 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAC.N. TARRACOSUB23M01:32:251800:23:151900:57:4934.2501:21:042500:11:210:00:000:00:00
19 8037GUILLEM SOLER BUADESXTREMCALVIÀSUB23M01:32:302400:23:361400:57:4134.3301:21:171700:11:130:00:000:00:00
20 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.N. REUS PLOMSV1M01:32:312800:23:38900:57:2334.5001:21:013600:11:300:00:000:00:00
21 4375FÈLIX CASTILLO RAYATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:32:333100:23:531100:57:2834.4501:21:211600:11:120:00:000:00:00
22 2728SANTI PELLEJERO GACIACLUB VO2 - SURALV1M01:32:353600:24:10400:56:5534.7901:21:053500:11:300:00:000:00:00
23 3835ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:32:402700:23:371000:57:2534.4801:21:024100:11:380:00:000:00:00
24 8015PABLO LOPEZ BAENALLICENCIA DE DIAABM01:32:442600:23:371800:57:4634.2801:21:232700:11:210:00:000:00:00
25 4850ALEIX BIEL BOLAÑOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERJNM01:32:452500:23:371700:57:4434.3001:21:212900:11:240:00:000:00:00
26 5909MARC PUIG AMIELTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:32:473200:23:54600:57:0934.6501:21:034400:11:440:00:000:00:00
27 4779FERRAN ANGUERA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABM01:32:531200:23:032300:58:1533.9901:21:183800:11:350:00:000:00:00
28 3775MARC CASADEVALL GAYACLUB NATACIO BANYOLESABM01:32:543700:24:11500:57:0334.7101:21:144200:11:400:00:000:00:00
29 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBABM01:33:083900:24:16200:56:4234.9201:20:586500:12:100:00:000:00:00
30 344ALEX LLAVERIA JIMENEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:36:501700:23:076701:03:1231.3301:26:19400:10:310:00:000:00:00
31 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M01:36:532000:23:304001:01:5232.0001:25:223700:11:310:00:000:00:00
32 3825JAN MISSÉ XANDRICLUB TRIATLO ANDORRASUB23M01:37:194100:24:203101:00:5732.4901:25:175700:12:020:00:000:00:00
33 3481EDU LOPEZ BARRANCOC.N. MATAROABM01:37:193000:23:515001:02:1931.7701:26:101400:11:090:00:000:00:00
34 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLOABM01:37:27900:23:016401:03:0831.3601:26:092000:11:180:00:000:00:00
35 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:37:29000:00:00000:00:000.0001:26:112100:11:180:00:000:00:00
36 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M01:37:344200:24:204201:01:5531.9801:26:152200:11:190:00:000:00:00
37 497PAU BUSQUETS GILTRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M01:37:373800:24:164401:01:5631.9701:26:123100:11:250:00:000:00:00
38 589HERMIES BUSQUE CALSINAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:37:394900:24:244101:01:5232.0001:26:162800:11:230:00:000:00:00
39 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM01:37:505300:24:383401:01:3632.1401:26:143900:11:360:00:000:00:00
40 2453OSCAR MARTINEZ LARIOSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:38:004600:24:223801:01:5032.0201:26:124600:11:480:00:000:00:00
41 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM01:38:004700:24:223501:01:4932.0301:26:114800:11:490:00:000:00:00
42 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNSUB23M01:38:134500:24:213601:01:4932.0301:26:105900:12:030:00:000:00:00
43 923ENRIQUE SANTAMARIA MARTINC.N. MOLINS DE REIABM01:38:133300:23:564901:02:1831.7801:26:145400:11:590:00:000:00:00
44 8034RUBEN BARRIO LORESPRAT TRIATLO 1994ABM01:38:131000:23:026301:03:0731.3701:26:096000:12:040:00:000:00:00
45 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:38:393400:24:047001:03:1431.3101:27:182600:11:210:00:000:00:00
46 3691ARTUR CUÑAT PELLICERC.N. SABADELLABM01:38:485500:24:405401:02:4031.6001:27:203300:11:280:00:000:00:00
47 2860ROMAN DEL OLMO MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:38:505400:24:395501:02:4231.5801:27:213400:11:290:00:000:00:00
48 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV1M01:38:571400:23:036901:03:1431.3101:26:179300:12:400:00:000:00:00
49 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:39:006100:24:575101:02:2631.7101:27:234000:11:370:00:000:00:00
50 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:39:016300:24:584701:02:1431.8201:27:124900:11:490:00:000:00:00
51 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:39:072900:23:477201:03:3231.1601:27:194700:11:480:00:000:00:00
52 2795FRANCISCO JAVIER DIAZ CALCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:39:084800:24:245701:02:5131.5001:27:155200:11:530:00:000:00:00
53 1097IGNASI SANTAFE VENTEOCLUB TRIATLO BLANESABM01:39:107800:25:303901:01:5032.0201:27:205000:11:500:00:000:00:00
54 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 - SURALV1M01:39:286500:25:054801:02:1731.7901:27:226200:12:060:00:000:00:00
55 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:39:285600:24:465301:02:3531.6401:27:216300:12:070:00:000:00:00
56 7116GERARD MOLIST PALOMERASLLICENCIA DE DIAABM01:39:314000:24:196201:03:0431.4001:27:236400:12:080:00:000:00:00
57 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM01:39:406200:24:585201:02:2731.7101:27:257200:12:150:00:000:00:00
58 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:39:5810900:26:333001:00:4432.6001:27:179400:12:410:00:000:00:00
59 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:40:004400:24:217801:03:5730.9601:28:184300:11:420:00:000:00:00
60 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:40:087700:25:294301:01:5531.9801:27:249900:12:440:00:000:00:00
61 2375JOEL FARRÀ CALVETC.E. INEF LLEIDAABM01:40:287100:25:224501:02:0331.9101:27:2512400:13:030:00:000:00:00
62 5210ALEJANDRO REAL SALANOVAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:40:439600:26:173201:01:0432.4201:27:2114800:13:220:00:000:00:00
63 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM01:40:487400:25:285601:02:5031.5101:28:188300:12:300:00:000:00:00
64 5411JORDI ALBA SANTAMARIAW3TRIBCNABM01:41:025100:24:348801:04:2630.7301:29:005800:12:020:00:000:00:00
65 1211ISIDRE GUIXA MARTICERRR IGUALADAV1M01:41:0411000:26:334601:02:1331.8201:28:467400:12:180:00:000:00:00
66 2817DAVID BUSQUETS MASSACLUB NATACIO BANYOLESABM01:41:155800:24:517601:03:4531.0601:28:369100:12:390:00:000:00:00
67 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:41:174300:24:2010001:05:1130.3801:29:314500:11:460:00:000:00:00
68 8042ANDER MUÑOZ VITORIACLUB TRIATLÓ GANDIAABM01:41:195700:24:508101:04:0930.8701:28:597700:12:200:00:000:00:00
69 7101ARTHUR ROUXLLICENCIA DE DIAJNM01:41:27000:00:00000:00:000.0001:28:3011300:12:570:00:000:00:00
70 8003MARC PRAT CIRERALLICENCIA DE DIAABM01:41:387900:25:417101:03:2031.2601:29:019000:12:370:00:000:00:00
71 3090EDUARD GALLARDO MARTINEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:41:455900:24:529501:04:5230.5201:29:445500:12:010:00:000:00:00
72 1753ALAN SALVADOR RODRIGUEZTRI+9 EL MASNOUABM01:41:488200:25:537701:03:5031.0201:29:436100:12:050:00:000:00:00
73 2760EDMON MARTINEZ MARTIPRAT TRIATLO 1994ABM01:42:007000:25:189001:04:2830.7101:29:467000:12:140:00:000:00:00
74 131RICARD VIOLA MONSENYC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:42:0513200:27:063701:01:4932.0301:28:5513100:13:100:00:000:00:00
75 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:42:078700:26:057501:03:4231.0801:29:477600:12:200:00:000:00:00
76 2802RAMON FIGUERAS MONERCLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M01:42:1912000:26:426001:03:0231.4101:29:448500:12:350:00:000:00:00
77 2835CÉSAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:42:2115100:27:283301:01:3332.1701:29:0114500:13:200:00:000:00:00
78 709GERMÀ BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:42:237600:25:298001:04:0930.8701:29:3810000:12:450:00:000:00:00
79 5603ORIOL VILAPLANA VILARCERRR IGUALADAABM01:42:286000:24:5411201:06:0929.9301:31:033000:11:250:00:000:00:00
80 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDENTV2M01:42:309500:26:157301:03:3331.1601:29:489600:12:420:00:000:00:00
81 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV1M01:42:3811800:26:415901:03:0031.4301:29:4111400:12:570:00:000:00:00
82 2780JUAN VALLS GARCÉSCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:42:416800:25:089901:05:0730.4101:30:158100:12:260:00:000:00:00
83 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:42:4311500:26:376801:03:1431.3101:29:5110600:12:520:00:000:00:00
84 5529JOAN BASSEDA PERADALTACLUB VO2 - SURALABM01:42:516700:25:0810701:05:4230.1401:30:505600:12:010:00:000:00:00
85 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUABM01:43:0211100:26:346501:03:0831.3601:29:4214600:13:200:00:000:00:00
86 3134ENRIC CASTELLOTE TOSTTG TRIATLO SITGESABM01:43:0410000:26:288701:04:2230.7601:30:506800:12:140:00:000:00:00
87 4967ALESANDER JAGOBA VILCHEZ PRAT TRIATLO 1994ABM01:43:057300:25:2810201:05:2530.2701:30:536600:12:120:00:000:00:00
88 2830SERGI LASHERAS RABIONETTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:43:0811400:26:368401:04:1530.8201:30:517300:12:170:00:000:00:00
89 229MANEL LÓPEZ SAMPIETROCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M01:43:1010400:26:318201:04:1330.8301:30:448000:12:260:00:000:00:00
90 526HECTOR HERRERA ROCC.E. RAYOTEAMABM01:43:1412800:26:597901:04:0030.9401:30:597100:12:150:00:000:00:00
91 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:43:199900:26:279201:04:3330.6701:31:007500:12:190:00:000:00:00
92 8039DAVID RIBAS MASIPLLICENCIA DE DIAV1M01:43:228400:25:568901:04:2730.7201:30:2311800:12:590:00:000:00:00
93 5989ALBERT SOLA COLOMERAPRAT TRIATLO 1994ABM01:43:277500:25:2810101:05:2330.2801:30:518900:12:360:00:000:00:00
94 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M01:43:3011600:26:386601:03:0931.3501:29:4717400:13:430:00:000:00:00
95 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV2M01:43:428800:26:069701:04:5630.4901:31:029200:12:400:00:000:00:00
96 3328JORDI ARANDA GONZALEZ GAVA TRIATLOV1M01:43:4410300:26:309101:04:3130.6901:31:019800:12:430:00:000:00:00
97 309POL NIN MORANCLUB ATLETISME OLESAABM01:43:4615600:27:446101:03:0231.4101:30:4611900:13:000:00:000:00:00
98 1248DANIEL CRUZ MENCIATRIATLO L´HOSPITALETV1M01:43:5413500:27:117401:03:4131.0901:30:5212200:13:020:00:000:00:00
99 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV1M01:43:5911300:26:368601:04:2130.7701:30:5712300:13:020:00:000:00:00
100 3936JAVIER VALLESPÍ CAÑADILLACLUB GASSS TRIATLOABM01:44:0612400:26:448301:04:1530.8201:30:5912700:13:070:00:000:00:00
101 1746BERNAT RAMON CASTELLACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:44:136600:25:0811801:06:5129.6201:31:596900:12:140:00:000:00:00
102 5470FERNANDO MORENO BARRANTESCLUB VO2 - SURALABM01:44:1910600:26:328501:04:1630.8101:30:4816100:13:310:00:000:00:00
103 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:44:258500:26:0110601:05:4130.1401:31:429700:12:430:00:000:00:00
104 7106JORDI MIÀS VENCELLSLLICENCIA DE DIAV1M01:44:2610100:26:289301:04:3730.6401:31:0514700:13:210:00:000:00:00
105 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:44:4214500:27:189401:04:3830.6301:31:5610100:12:460:00:000:00:00
106 5368EDUARD PALOMER ROCATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:44:567200:25:2310501:05:3530.1901:30:5819600:13:580:00:000:00:00
107 2620MARTÍ BOSCH VILAMALAC.N. VIC-ETBABM01:44:598000:25:4611401:06:1529.8901:32:0111600:12:580:00:000:00:00
108 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM01:45:0710800:26:3310301:05:2530.2701:31:5813000:13:090:00:000:00:00
109 2282JORDI GIMFERRER QUINTANAC.A. LES TORTUGUESV1M01:45:1913100:27:019801:05:0730.4101:32:0813300:13:110:00:000:00:00
110 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV1M01:45:2219500:28:485801:03:0031.4301:31:4816600:13:340:00:000:00:00
111 8010ALBERTO RODRIGUEZ PONTEVELLICENCIA DE DIAABM01:45:279100:26:1310901:05:5230.0601:32:0515000:13:220:00:000:00:00
112 8013VÍCTOR GONZÁLEZ MUÑOZ LLICENCIA DE DIAABM01:45:278900:26:1111901:06:5429.6001:33:057800:12:220:00:000:00:00
113 1636CARMELO COLACIOS GAÑÁNC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:45:28000:00:00000:00:000.0001:32:558400:12:330:00:000:00:00
114 1686CARLOS MOLINA ROBLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:45:389800:26:2711301:06:1329.9001:32:4011700:12:580:00:000:00:00
115 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM01:45:495000:24:2816001:09:3028.4901:33:585100:11:510:00:000:00:00
116 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:46:165200:24:3414301:08:2628.9301:33:0014100:13:160:00:000:00:00
117 7108ANDREU MORENO MARTINLLICENCIA DE DIASUB23M01:46:206400:25:0317601:10:1128.2101:35:141300:11:060:00:000:00:00
118 2176DAVID ALDEA PERONATRI PONS BCNABM01:46:3810700:26:3312001:06:5629.5801:33:2912900:13:090:00:000:00:00
119 3922ALBERT RUIZ RODRIGUEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:46:4614000:27:1411501:06:1729.8701:33:3113900:13:150:00:000:00:00
120 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:46:568300:25:5314101:08:1529.0101:34:0810300:12:480:00:000:00:00
121 2822EDUARD BATLLOSERA BATLLOSTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:47:0516700:28:0611001:06:0329.9801:34:0911100:12:560:00:000:00:00
122 1143JÉRÔME G.R. SEGUINBARCELONA DRAGONS TRIATHLABM01:47:098100:25:5113301:07:5229.1701:33:4315300:13:260:00:000:00:00
123 4236SERGIO RODRÍGUEZ BENEGASCLUB VO2 - SURALABM01:47:1310500:26:3113801:08:0629.0701:34:378800:12:360:00:000:00:00
124 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M01:47:1613300:27:0712201:06:5929.5601:34:0613200:13:100:00:000:00:00
125 2361XAVIER DIAZ BADIAC.A. LES TORTUGUESABM01:47:209300:26:1514001:08:1429.0201:34:2910500:12:510:00:000:00:00
126 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:47:2412500:26:4412801:07:2829.3501:34:1213500:13:120:00:000:00:00
127 5320MANUEL TORTOSA MARTINEZC.N. TARRACOV1M01:47:2613700:27:1312101:06:5729.5701:34:1014000:13:160:00:000:00:00
128 5587MARCOS MUELAS MORENOPRAT TRIATLO 1994ABM01:47:3410200:26:2813901:08:1329.0301:34:4110700:12:530:00:000:00:00
129 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:47:4514800:27:2414501:08:2828.9201:35:525300:11:530:00:000:00:00
130 1608IVÁN REDONDO VALERACENTRE ATLETIC LAIETANIAABM01:47:5218400:28:3311101:06:0629.9501:34:3913700:13:130:00:000:00:00
131 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:48:0118900:28:4610801:05:4330.1301:34:2916300:13:320:00:000:00:00
132 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:48:0213900:27:1412601:07:1829.4201:34:3215700:13:300:00:000:00:00
133 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:48:0613800:27:1312501:07:1529.4401:34:2816800:13:380:00:000:00:00
134 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:48:1320500:28:5810401:05:3330.2101:34:3117200:13:420:00:000:00:00
135 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:48:1416000:27:5511701:06:4629.6601:34:4116500:13:330:00:000:00:00
136 3337JORDI FLOTATS CASASCLUB TRIASME TRIATLOV1M01:48:1611900:26:4113601:08:0229.1001:34:4316400:13:330:00:000:00:00
137 399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:48:1714700:27:2312401:07:1529.4401:34:3817100:13:390:00:000:00:00
138 930CARLOS ALEGRE PILARC.E. PICORNELLV1M01:48:2714300:27:1613401:07:5429.1601:35:1014200:13:170:00:000:00:00
139 2703CESAR LAZAROCLUB TRI-BUV1M01:48:329400:26:1516501:09:3528.4601:35:509500:12:420:00:000:00:00
140 3628DAVID CASTILLO TAMAYOC.A. LES TORTUGUESABM01:48:3416900:28:0911601:06:3029.7701:34:3919100:13:550:00:000:00:00
141 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:48:4312700:26:5715301:09:1028.6301:36:078700:12:360:00:000:00:00
142 2922JOSEP BADIA CALDERONCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:48:5516300:27:5613701:08:0429.0901:36:0011000:12:550:00:000:00:00
143 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:48:5617000:28:1213101:07:4629.2201:35:5811500:12:580:00:000:00:00
144 352ISMAEL VICENTE JOYERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:49:2315200:27:3714201:08:2328.9501:36:0015100:13:230:00:000:00:00
145 2627MANEL PARDO FABREGATCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:49:2611700:26:4015801:09:2928.5001:36:0914300:13:170:00:000:00:00
146 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:49:4113400:27:0815001:08:4828.7801:35:5617700:13:450:00:000:00:00
147 3282ROGER BERNAT MACIANW3TRIBCNABM01:49:4118100:28:3212701:07:2529.3701:35:5717500:13:440:00:000:00:00
148 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV1M01:49:539700:26:2618201:10:4028.0201:37:0610200:12:470:00:000:00:00
149 2828XEVI GALLART GARANGOUTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:50:059200:26:1417901:10:2128.1401:36:3515800:13:300:00:000:00:00
150 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:50:1319700:28:4912301:07:0929.4901:35:5821100:14:150:00:000:00:00
151 7103ISAAC COLOMER GONZÁLEZ LLICENCIA DE DIAABM01:50:2617500:28:2212901:07:3729.2801:35:5922700:14:270:00:000:00:00
152 1507ELOI SOLA LAGARESCLUB VO2 - SURALABM01:50:2914600:27:2016901:09:4528.3901:37:0515200:13:240:00:000:00:00
153 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:50:3412300:26:4317801:10:2028.1501:37:0315900:13:310:00:000:00:00
154 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM01:50:4018200:28:3215101:08:5128.7601:37:2314400:13:170:00:000:00:00
155 4918ABEL MORENO DOMINGUEZC.N. SABADELLABM01:51:0215400:27:4217501:10:0928.2301:37:5113400:13:110:00:000:00:00
156 2437DANIEL CARRASCO LUQUECLUB TRIATLO SABADELLABM01:51:0518800:28:3914401:08:2628.9301:37:0519800:14:000:00:000:00:00
157 4214EDUARD TORRES ROSINDEPENDENTV1M01:51:0616200:27:5616301:09:3328.4701:37:2916700:13:370:00:000:00:00
158 3713ANTONI FRANCO GRAUJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:51:1119100:28:4615201:08:5828.7101:37:4415400:13:270:00:000:00:00
159 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:51:1821400:29:2513501:07:5729.1401:37:2219200:13:560:00:000:00:00
160 3996CARLES SALA PIQUÉCERRR IGUALADASUB23M01:51:2719600:28:4817301:10:0428.2601:38:528600:12:350:00:000:00:00
161 4766ROGER ANGLADA BUSQUETSC.A. LES TORTUGUESABM01:51:3117800:28:3015701:09:2328.5401:37:5317000:13:380:00:000:00:00
162 2308XAVIER DURAN CARVAJALTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:51:3420900:29:0814601:08:2928.9101:37:3719500:13:570:00:000:00:00
163 8019CARLES ROCHA CUTILLERLLICENCIA DE DIAABM01:51:3914400:27:1718001:10:3028.0901:37:4718700:13:520:00:000:00:00
164 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:51:4416500:28:0016201:09:3128.4801:37:3121000:14:130:00:000:00:00
165 8016ARTURO LÓPEZ CRESPOLLICENCIA DE DIAABM01:51:5114100:27:1514801:08:4728.7901:36:0228900:15:490:00:000:00:00
166 7107SERGI CASAN FORNLLICENCIA DE DIAABM01:51:579000:26:1319701:11:4827.5801:38:0119300:13:560:00:000:00:00
167 5995FRANCESC ALBUERA REVERTÉCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:52:1115800:27:4616701:09:4328.4001:37:2924000:14:420:00:000:00:00
168 3904JORDI GARCIA IGLESIASCLUB ESPAI ESPORT WELLNESABM01:52:1822800:29:4813201:07:5029.1901:37:3823800:14:400:00:000:00:00
169 1624SANTIAGO ANGUERA TARRAGÓCLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M01:52:2112600:26:5520101:11:5827.5101:38:5315500:13:280:00:000:00:00
170 1274XAVIER GISPERT PORCART-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:52:2517200:28:1519001:11:2027.7601:39:3510400:12:500:00:000:00:00
171 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:52:2612200:26:4221501:12:4427.2201:39:2612000:13:000:00:000:00:00
172 7105NICOLAS MADRID HERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:52:2619300:28:4714901:08:4828.7801:37:3524300:14:510:00:000:00:00
173 1583ALBERT FERRER CABANASC.E. PICORNELLABM01:52:2821600:29:2615601:09:1628.5901:38:4218000:13:460:00:000:00:00
174 5518MARIO ALBERTO BERNAL ORTIGAVA TRIATLOABM01:52:3213000:27:0120401:12:0927.4401:39:1014900:13:220:00:000:00:00
175 1748MARC RAYA ARREBOLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:52:3716400:27:5716401:09:3528.4601:37:3225600:15:050:00:000:00:00
176 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:52:3822500:29:4013001:07:4429.2301:37:2426300:15:140:00:000:00:00
177 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M01:52:4912100:26:4221901:13:0527.0901:39:4712100:13:020:00:000:00:00
178 1630CRISTOBAL DOMINGUEZ CAÑACLUB TRIATLO BLANESV1M01:52:5014200:27:1520801:12:2227.3601:39:3713600:13:130:00:000:00:00
179 932JONATAN NIETO JIMÉNEZ C.E. PICORNELLABM01:52:5514900:27:2720701:12:2127.3701:39:4812600:13:070:00:000:00:00
180 4150HECTOR HERRERO FRANCOCLUB ATLETISME OLESAABM01:53:2724000:30:0416101:09:3128.4801:39:3518600:13:520:00:000:00:00
181 1039CARLES SABATER CASALSC.N. SABADELLV1M01:53:3115700:27:4520501:12:1427.4101:39:5916200:13:320:00:000:00:00
182 444XAVI MENA PONSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:53:3724900:30:1415501:09:1528.5901:39:2920400:14:080:00:000:00:00
183 3054JORDI PUJOL BELLALTACLUB VO2 - SURALV1M01:53:4818600:28:3519101:11:2227.7401:39:5718500:13:510:00:000:00:00
184 5581ALBERTO CARRASCO GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:53:4918300:28:3218501:11:0127.8801:39:3321300:14:160:00:000:00:00
185 3956ALFRED AGUILAR COLLADOCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV2M01:53:5222900:29:5716601:09:4028.4201:39:3721200:14:150:00:000:00:00
186 8038HIBAI BASKONES LLANOENKARTERRI TRIATLOI.ABM01:53:5215900:27:4719901:11:5527.5301:39:4220800:14:100:00:000:00:00
187 1329JOSEP COSTA MARGENETCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:53:5724700:30:1015901:09:2928.5001:39:3921400:14:180:00:000:00:00
188 1570FELIX CARMONA POUC.E. PICORNELLV1M01:54:0021800:29:2717701:10:1328.2001:39:4021600:14:200:00:000:00:00
189 5960OSCAR MACIÀ ROJOTG TRIATLO SITGESV1M01:54:0322000:29:3417401:10:0728.2401:39:4122000:14:220:00:000:00:00
190 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:54:5018500:28:3418901:11:1727.7801:39:5124900:14:590:00:000:00:00
191 4495ORIOL BAYOD GASOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:55:1522200:29:3515401:09:1528.5901:38:5031100:16:250:00:000:00:00
192 3714CARLOS SAN FELIPE ALCARAZJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:55:1619000:28:4618701:11:0827.8401:39:5427200:15:220:00:000:00:00
193 8007LINO L. DOSOUTO LLICENCIA DE DIAV1M01:55:1711200:26:3524301:15:3526.2001:42:1012500:13:070:00:000:00:00
194 2637CARLOS ARGÜELLO FERRERC.E.T. DISTANCEABM01:55:2615300:27:3822701:13:5126.8101:41:2919400:13:570:00:000:00:00
195 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOC ATLETICA CORBERAV1M01:55:3020400:28:5518601:11:0327.8701:39:5827900:15:320:00:000:00:00
196 2364XAVIER GARCIA NARANJO C.A. LES TORTUGUESABM01:55:3718700:28:3621401:12:4227.2401:41:1821500:14:190:00:000:00:00
197 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:55:3824200:30:0716801:09:4328.4001:39:5028800:15:480:00:000:00:00
198 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM01:55:4217600:28:2719201:11:2527.7201:39:5229100:15:500:00:000:00:00
199 2413MARC SERRA MARIMONC.N. VIC-ETBABM01:55:4519900:28:5222001:13:0827.0701:42:0017800:13:450:00:000:00:00
200 308JORDI COROMINAS PAGESCLUB TRI-BUV2M01:55:4616600:28:0622101:13:1527.0301:41:2122200:14:250:00:000:00:00
201 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MINORISAV2M01:55:5117300:28:1622501:13:5026.8201:42:0617900:13:450:00:000:00:00
202 8017JAUME CHIVA RODENASLLICENCIA DE DIAABM01:55:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
203 8028OSCAR SÁNCHEZ ARRIBASLLICENCIA DE DIAV1M01:55:5320300:28:5521801:12:5927.1301:41:5419700:13:590:00:000:00:00
204 2463LLORENÇ ARNAU GUITARTC.E. PICORNELLV1M01:56:1723300:30:0020001:11:5727.5201:41:5721800:14:200:00:000:00:00
205 3486JUAN RUIZ COMASPRAT TRIATLO 1994ABM01:56:2225400:30:2018301:10:5927.8901:41:1925300:15:030:00:000:00:00
206 1520VICENÇ CLARENA RIERAC.N. SABADELLV1M01:56:2823100:29:5819401:11:3727.6501:41:3524700:14:530:00:000:00:00
207 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDENTV3M01:56:4120000:28:5222901:13:5526.7901:42:4719000:13:540:00:000:00:00
208 2128CARLES MORENO ANDREUC. TRIATLO MONTORNESV1M01:56:4519400:28:4822801:13:5426.7901:42:4220000:14:030:00:000:00:00
209 2101FRANCESC RECASENS ESCRIBACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:56:4621700:29:2622201:13:2826.9501:42:5418800:13:520:00:000:00:00
210 674AGUSTI PEREZ CAPDEVILATRICBMV1M01:56:4624300:30:0819501:11:3727.6501:41:4525100:15:010:00:000:00:00
211 4483JAUME RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:56:5013600:27:1226001:17:1625.6301:44:287900:12:220:00:000:00:00
212 2489ALBERT RANDÉ PUIGCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM01:56:5219200:28:4723301:14:2726.6001:43:1416900:13:380:00:000:00:00
213 1504RICARD TORRES PUIGHERMANACLUB VO2 - SURALV1M01:56:5922400:29:3720901:12:2427.3501:42:0124800:14:580:00:000:00:00
214 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:57:0626100:30:3618801:11:1027.8201:41:4627000:15:200:00:000:00:00
215 5477POL GELABERT PALOMARESBARCELONA DRAGONS TRIATHLABM01:57:1115500:27:4223901:15:2026.2801:43:0220500:14:090:00:000:00:00
216 8001DAVID ARANDA MUÑOZLLICENCIA DE DIAV1M01:57:2722300:29:3521101:12:3227.3001:42:0726900:15:200:00:000:00:00
217 2592ISAAC GARCIA TOROA.D. RUNNING VIGIAABM01:57:2925800:30:2621301:12:3927.2501:43:0522100:14:240:00:000:00:00
218 2842ALBERT LOPEZ FAUCLUB ATLETIC CASTELLARABM01:57:3425600:30:2320201:12:0027.5001:42:2326200:15:110:00:000:00:00
219 2573ADRIAN VERA ORTIZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:57:4220200:28:5419801:11:5427.5401:40:4833300:16:540:00:000:00:00
220 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994ABM01:57:4625200:30:1921601:12:4827.2001:43:0723700:14:390:00:000:00:00
221 4595ANTONIO JOSE GOMEZ DIAZCLUB NATACIO SITGESV1M01:57:5221300:29:2223201:14:2126.6301:43:4320600:14:090:00:000:00:00
222 2336ROBERT TRENCH I GARCÍATRIATLO JOVENT 79V1M01:58:0221500:29:2523801:15:0626.3601:44:3116000:13:310:00:000:00:00
223 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:58:0924400:30:0817101:09:5028.3501:39:5835600:18:110:00:000:00:00
224 4310JOSE LUIS LOPEZ FERNANDEZJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:58:14000:00:00000:00:000.0001:43:5421700:14:200:00:000:00:00
225 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAV1M01:58:1826700:30:5520301:12:0527.4701:43:0026800:15:180:00:000:00:00
226 3711ALBERTO TORIJA DE LA VEGAJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:58:3219800:28:5124601:15:5526.0801:44:4618200:13:460:00:000:00:00
227 8031ARTURO MEDINA BAREA LLICENCIA DE DIAV1M01:58:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
228 3241ARTURO GIL JOHANSSONC.N. TARRACOV1M01:58:4321000:29:0823101:14:1926.6401:43:2726500:15:160:00:000:00:00
229 3075MANEL GUTIERREZ RODRIGUEGAVA TRIATLOV1M01:58:4821900:29:2923601:14:5426.4401:44:2322300:14:250:00:000:00:00
230 849PERE GAY SERRAC.A. LES TORTUGUESABM01:59:1217700:28:2723701:14:5926.4101:43:2628700:15:460:00:000:00:00
231 4616TONI CAÑAS GUILLENC.A. IGUALADAABM01:59:1321200:29:1624101:15:2126.2801:44:3723600:14:360:00:000:00:00
232 7119JOAN REIG PLANTALECHLLICENCIA DE DIAABM01:59:2922100:29:3524001:15:2026.2801:44:5523400:14:340:00:000:00:00
233 8030OSCAR DURAN QUÍLEZLLICENCIA DE DIAV1M02:00:14000:00:00000:00:000.0001:47:1811200:12:560:00:000:00:00
234 7104MARC CATALÀ CAMARALLICENCIA DE DIAABM02:00:4326200:30:4222401:13:4826.8301:44:3030700:16:130:00:000:00:00
235 8012ENRIC DOMINGO SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM02:00:5715000:27:2828301:19:3824.8601:47:0618400:13:510:00:000:00:00
236 521CARLES GOMEZ LOPEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:01:1227000:31:0524201:15:2626.2501:46:3123900:14:410:00:000:00:00
237 1332JOSE ANTONIO LOPEZ FERNANW3TRIBCNV1M02:01:2925500:30:2225101:16:3525.8501:46:5723100:14:320:00:000:00:00
238 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:01:5025000:30:1424501:15:5326.0901:46:0728500:15:430:00:000:00:00
239 4816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRACLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M02:01:5318000:28:3127401:18:5325.1001:47:2423000:14:290:00:000:00:00
240 8011VICTOR HERRERO FRANCOLLICENCIA DE DIAABM02:01:5526500:30:5124901:16:1125.9901:47:0224600:14:530:00:000:00:00
241 8033DANIEL AUTET GUBIERASLLICENCIA DE DIAV1M02:02:1633100:33:2121001:12:2627.3401:45:4731700:16:290:00:000:00:00
242 3973BRUNO JOURDANINDEPENDENTV1M02:02:2626000:30:3625301:16:4825.7801:47:2425200:15:020:00:000:00:00
243 7115FRANCISCO JOSE EZQUERRALLICENCIA DE DIASUB23M02:02:2927500:31:1223501:14:4926.4601:46:0131500:16:280:00:000:00:00
244 8041DAVID GAZO GIMENEZLLICENCIA DE DIAV1M02:02:3924800:30:1226101:17:2025.6001:47:3225900:15:070:00:000:00:00
245 2540JOSEP MALAVE SOTERASC.A. IGUALADAABM02:02:5528900:31:4123001:14:1626.6601:45:5733600:16:580:00:000:00:00
246 4265SERGIO BARTOLOME LOPEZCLUB ESPORTIU DUETTRIABM02:03:2424100:30:0427301:18:3025.2201:48:3424200:14:500:00:000:00:00
247 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:03:3229300:32:0023401:14:2826.5901:46:2833900:17:040:00:000:00:00
248 8009RAÚL GONZÁLEZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M02:03:3517900:28:3030101:20:3224.5901:49:0223300:14:330:00:000:00:00
249 4698LUIS GUIJARRO RUBINATT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:03:3830400:32:2922601:13:5126.8101:46:2034300:17:180:00:000:00:00
250 1282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORCLUB TRIATLO MALGRATABM02:03:4828500:31:3125401:17:0025.7101:48:3126600:15:170:00:000:00:00
251 8024DAVID REYES CORONELLLICENCIA DE DIAABM02:03:5621100:29:0930201:20:3724.5601:49:4620700:14:100:00:000:00:00
252 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:04:0526900:31:0325801:17:1025.6601:48:1329200:15:520:00:000:00:00
253 8029JOSE MANUEL RACERO ORTEGALLICENCIA DE DIAABM02:04:1127800:31:2025901:17:1325.6401:48:3328300:15:380:00:000:00:00
254 3431JUAN MIGUEL ALBA RODRIGUECLUB NATACIO SITGESABM02:04:1928800:31:3625501:17:0125.7101:48:3728400:15:420:00:000:00:00
255 5916JORDI TRAVESSET SANCHEZTRI+9 EL MASNOUABM02:04:2328000:31:2227901:19:0825.0201:50:3018900:13:530:00:000:00:00
256 925ALFRED LIEURY BOHERTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:04:2623000:29:5730401:20:4424.5301:50:4117600:13:450:00:000:00:00
257 7117XEVI IGLESIAS MATEOSLLICENCIA DE DIAV1M02:04:4923400:30:0026701:17:5625.4101:47:5633200:16:530:00:000:00:00
258 2006SEBASTIAN SALMERON ORTIZINDEPENDENTV1M02:04:5226800:30:5826501:17:4425.4701:48:4230100:16:100:00:000:00:00
259 2231JAVIER MONTILLA BELLIDOINDEPENDENTV1M02:05:0223800:30:0328201:19:3224.9001:49:3527700:15:270:00:000:00:00
260 3023ORIOL DRAPER MUNTC.A. LES TORTUGUESABM02:05:0428400:31:3127101:18:1025.3301:49:4127300:15:230:00:000:00:00
261 713OSCAR GOMEZ PAUC.E. PICORNELLV1M02:05:2626600:30:5329401:20:0524.7201:50:5822800:14:280:00:000:00:00
262 8006DAVID COSTA MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM02:05:3331400:32:4925001:16:3125.8801:49:2030600:16:130:00:000:00:00
263 8008JAVIER DEL AGUILA RODALLICENCIA DE DIAV2M02:05:3423500:30:0128101:19:2424.9401:49:2530000:16:090:00:000:00:00
264 943JUAN ANTONIO DE GEA PÉREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:05:4023900:30:0330001:20:3124.5901:50:3425800:15:060:00:000:00:00
265 8023MARKOS PARADINAS ARANJUELLLICENCIA DE DIAABM02:05:4927600:31:1827201:18:2125.2701:49:3930200:16:100:00:000:00:00
266 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:05:5130800:32:3625701:17:0425.6901:49:4030300:16:110:00:000:00:00
267 1275JOSEP FIGUEREO BAULENASTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:05:5929200:31:5726301:17:4025.4901:49:3731000:16:220:00:000:00:00
268 7111GUILLEM PARES PANAMALLICENCIA DE DIAABM02:06:1225300:30:1931601:22:1024.1001:52:2917300:13:430:00:000:00:00
269 7110JOAN BARBANY BUFÍLLICENCIA DE DIAV1M02:06:1329800:32:0527501:18:5925.0701:51:0426100:15:090:00:000:00:00
270 2340FERNANDO PRUÑONOSA GUILLECLUB VO2 - SURALV2M02:06:1731700:32:5726801:17:5725.4001:50:5427400:15:230:00:000:00:00
271 2737ALVAR PELLEJERO MONELLSCLUB VO2 - SURALV1M02:06:1726400:30:5030301:20:4224.5401:51:3224100:14:450:00:000:00:00
272 4944CARLES MARTINEZ SANCHEZT-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:06:3830600:32:3327701:19:0225.0501:51:3525400:15:030:00:000:00:00
273 605HECTOR MEDRANO MARTINEZTRI+9 EL MASNOUABM02:06:5229100:31:5728701:19:4924.8101:51:4625700:15:060:00:000:00:00
274 841ALEJANDRO ENRIQUE ARRIBASCERDANYOLA CHABM02:07:0028200:31:2729301:20:0224.7401:51:2927800:15:310:00:000:00:00
275 8021JOSEP SANTISO LÓPEZLLICENCIA DE DIAV2M02:07:0927700:31:1828401:19:3924.8601:50:5730400:16:120:00:000:00:00
276 3700FRANCESC GAMITO GARCIAGAVA TRIATLOABM02:07:3125100:30:1725201:16:4625.7901:47:0336700:20:280:00:000:00:00
277 4925JOAN GORDILLO GARCÍATEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:07:3428600:31:3229901:20:2524.6201:51:5728200:15:370:00:000:00:00
278 5478MARCOS LOPEZ RUBIOTRIATLO PALLEJAABM02:07:5632500:33:0127001:18:0725.3501:51:0832800:16:480:00:000:00:00
279 2234JOSEP GONFAUSCLUB TRIATLO BERGAV1M02:08:0329000:31:5328001:19:2024.9601:51:1333000:16:500:00:000:00:00
280 8032MANEL DELGADO FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM02:08:5629500:32:0430601:20:4824.5001:52:5229800:16:040:00:000:00:00
281 2832ISMAEL VILLAR EGUSKIZACLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M02:09:4931900:32:5828901:19:5324.7901:52:5133500:16:580:00:000:00:00
282 2563XAVIER PÉREZ DÁVILATRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:10:0233400:33:2529101:19:5824.7601:53:2332300:16:390:00:000:00:00
283 8002FRANCISCO ROLDAN ORTEGA LLICENCIA DE DIAV1M02:10:1530000:32:0831001:21:1924.3501:53:2732900:16:480:00:000:00:00
284 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀTG TRIATLO SITGESV1M02:10:2131500:32:5131501:21:5424.1801:54:4528100:15:360:00:000:00:00
285 8020XAVIER FERRER BALLESTERLLICENCIA DE DIAV2M02:10:3431600:32:5230901:21:1324.3801:54:0531800:16:290:00:000:00:00
286 5246ALBERT GANDARILLAS GIMENECLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M02:10:5732100:32:5829201:20:0224.7401:53:0035300:17:570:00:000:00:00
287 4882JORDI ZABALETA GASCOGAVA TRIATLOV2M02:11:0230500:32:3230701:20:5424.4701:53:2634900:17:360:00:000:00:00
288 2156MANEL BOLAÑOS PUJOLINDEPENDENTV1M02:11:3031000:32:4232401:23:3423.6901:56:1626400:15:140:00:000:00:00
289 8018SANTI PELAEZ SALALLICENCIA DE DIAABM02:12:3232700:33:0231301:21:4624.2201:54:4835200:17:440:00:000:00:00
290 8022JORDI PARERA MARTINELLLLICENCIA DE DIAV2M02:12:5433000:33:1532001:22:5923.8601:56:1432400:16:400:00:000:00:00
291 5914JOSEP SOLE RODRIGUEZC.A. LES TORTUGUESV2M02:13:0932200:32:5931901:22:4923.9101:55:4834500:17:210:00:000:00:00
292 2400JOSEP HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOV1M02:13:44000:00:00000:00:000.0001:57:4329600:16:010:00:000:00:00
293 8035OMAR CASADO I TAHIRIC.D.E. 3STYLE TRIATLONABM02:13:5328700:31:3233201:25:4923.0701:57:2132100:16:320:00:000:00:00
294 3687PEDRO BORGEO MATEOC.E. PICORNELLV1M02:14:1832800:33:1232601:24:0123.5701:57:1334100:17:050:00:000:00:00
295 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M02:14:3031100:32:4432801:24:2323.4601:57:0734600:17:230:00:000:00:00
296 482DAVID CUBEDO BERGACLUB NATACIO SITGESV1M02:14:5634400:34:2832701:24:1623.5001:58:4430500:16:120:00:000:00:00
297 8025BLAI LUJAN FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:15:0731200:32:4832901:24:3523.4101:57:2335100:17:440:00:000:00:00
298 3801CEDRIC ESCORIZA REDÓNC.E. NO TE PARESABM02:15:3230300:32:2633401:26:3522.8701:59:0131900:16:310:00:000:00:00
299 2516JORDI DE LA FUENTE ESCAYOCLUB NATACIO MINORISAV2M02:16:1034200:34:1932501:23:5123.6101:58:1035400:18:000:00:000:00:00
300 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M02:18:5935000:35:0633301:26:2322.9202:01:2934800:17:300:00:000:00:00
301 634MARC CANO CANALFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM02:19:1734600:34:3634001:27:3722.6002:02:1334000:17:040:00:000:00:00
302 8005DAVID PELEGRÍN MORALESLLICENCIA DE DIAV1M02:19:4730200:32:2535101:31:2121.6702:03:4629500:16:010:00:000:00:00
303 7113LLUIS ROVIRALLICENCIA DE DIAV2M02:22:1533900:33:5635001:29:3422.1102:03:3036100:18:450:00:000:00:00
304 8036MARTI VERDEJO AMENGUALXTREMCALVIÀSUB23M02:22:1634100:34:0734701:29:0422.2302:03:1136400:19:050:00:000:00:00
305 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:22:4527100:31:0735901:36:1520.5702:07:2227500:15:230:00:000:00:00
306 4935FERRAN ARNALDO MAROTOINDEPENDENTABM02:23:1934900:35:0435201:31:4821.5702:06:5231400:16:270:00:000:00:00
307 8026VICTOR VALVERDE RIVASLLICENCIA DE DIAABM02:24:0135600:36:3134501:28:2522.3902:04:5636500:19:050:00:000:00:00
308 7112JAVI GARCÍA QUIRÓS LLICENCIA DE DIAABM02:27:1035700:36:3135601:33:4421.1202:10:1533400:16:550:00:000:00:00
309 8040JORGE MELENDO ARRUFATLLICENCIA DE DIAJNM02:30:4335500:36:3035801:35:1220.8002:11:4236300:19:010:00:000:00:00
310 8004SERGIO SEGOVIA DIAZLLICENCIA DE DIAV1M02:31:1633500:33:3736201:41:0719.5802:14:4432000:16:320:00:000:00:00
311 5600GUILLERMO MORALES BERMUDOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M02:31:2635800:36:4435501:33:4321.1302:10:2736800:20:590:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32