RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
229 205 184 21 0 3800 180 42 26 18

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 41GREGORY VERSCHUERELLICENCIA DE DIAABM08:34:37100:52:57104:36:5339.0105:29:50203:04:470:00:000:00:00
2 103ALBERT JIMENEZ GARCESPRAT TRIATLO 1994ABM08:35:181500:56:58204:40:0138.5705:36:59102:58:190:00:000:00:00
3 119JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV1M08:59:271000:56:18604:50:0937.2205:46:27503:13:000:00:000:00:00
4 218DANIEL ROYO TORRESRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM09:03:00700:56:01404:49:1737.3305:45:18703:17:420:00:000:00:00
5 214EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM09:08:422100:58:09504:49:3037.3105:47:391003:21:030:00:000:00:00
6 108TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M09:12:561700:58:062305:07:1435.1506:05:20303:07:360:00:000:00:00
7 101ROBERTO TORIBIO NORIEGACOMPLUTUM TRIATLONV1M09:16:357701:06:56304:49:1137.3505:56:07903:20:280:00:000:00:00
8 176ANTONIO JOSE ADELL REVERTESPORTIU VINARÒSV1M09:19:292400:58:22704:53:1936.8205:51:411603:27:480:00:000:00:00
9 126ANDONI ILLARRAMENDI SAGARZUMEATARRA TALDEA TRIATLOV1M09:21:113100:59:311405:03:0835.6306:02:39803:18:320:00:000:00:00
10 118ENRIQUE BARAJAS OJEDACLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM09:26:34900:56:121505:03:2035.6005:59:321403:27:020:00:000:00:00
11 154JUAN MIGUEL MORENO RIVERTCLUB TRIATLO I RUN WITH LV1M09:30:064901:02:004005:18:0433.9606:20:04403:10:020:00:000:00:00
12 146JUAN ENRIQUE YXART ROMEUCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM09:30:142000:58:091105:01:4435.7905:59:531903:30:210:00:000:00:00
13 195VICENTE IGARZÁBAL VILLANUCD BETI GAZTEV1M09:32:4112201:11:34804:54:3336.6706:06:071303:26:340:00:000:00:00
14 212ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM09:36:591900:58:085205:23:4833.3506:21:56603:15:030:00:000:00:00
15 189JUAN PABLO SAAVEDRA ZANETA300W ELCHE T.C.V1M09:37:166901:04:47904:54:5136.6305:59:382703:37:380:00:000:00:00
16 178ROBERT MAYORAL SERRANOC.N. REUS PLOMSV1M09:37:24200:53:001205:02:3935.6805:55:393103:41:450:00:000:00:00
17 24EUGENI PRIETO SORIALLICENCIA DE DIAV1M09:43:068901:07:581805:04:5635.4206:12:541803:30:120:00:000:00:00
18 12NICOLAS ERIC GONZALEZ FAGCOMPLUTUM TRIATLONABM09:44:001400:56:303205:11:4034.6506:08:102203:35:500:00:000:00:00
19 213FERNANDO CONCHALLICENCIA DE DIAABM09:46:246801:04:433905:16:3834.1106:21:211203:25:030:00:000:00:00
20 228EUSEBIO PARADINAS MOMBIELC.T. GUADALAJARAV1M09:46:385101:02:462205:07:0035.1806:09:462603:36:520:00:000:00:00
21 32WARREN MASONLLICENCIA DE DIAV2M09:47:185901:03:391004:58:2236.2006:02:013203:45:170:00:000:00:00
22 165JORDI TORREJON GONZALEZCLUB NATACIO CALDESV1M09:48:045601:03:092605:08:1635.0306:11:252403:36:390:00:000:00:00
23 131DAVID JOUVELLICENCIA DE DIAV1M09:49:068001:07:052005:05:2335.3706:12:282303:36:380:00:000:00:00
24 7IÑIGO GARCIA ZABALAIRRINTZI-SMGV1M09:50:38600:54:232405:07:4635.0906:02:093503:48:290:00:000:00:00
25 192DOMINGO ROIG VAZQUEZLA SALLE SPORTV1M09:50:465401:03:033005:10:5134.7406:13:542503:36:520:00:000:00:00
26 143CARLOS FERNANDEZ DOBARROCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM09:53:1010301:09:202705:08:2735.0106:17:472103:35:230:00:000:00:00
27 185ANTONIO BABOT RABASAC.T. H.ABM09:54:012500:58:293805:16:3334.1206:15:022803:38:590:00:000:00:00
28 156ENRIQUE DEL REY PEDREGOSAC.E. RAYOTEAMV1M09:56:4015701:17:363105:10:5334.7406:28:291703:28:110:00:000:00:00
29 33DAMIAN BENNETTLLICENCIA DE DIAV1M09:58:012600:58:321605:03:3635.5706:02:084103:55:530:00:000:00:00
30 215JOSEP BONET OLIVARTCLUB TRIATLO PROSANV1M09:59:2211601:10:582105:06:4535.2106:17:433003:41:390:00:000:00:00
31 174SIMÓN JIMÉNEZ MARINCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM09:59:496001:03:406605:32:2032.5006:36:001103:23:490:00:000:00:00
32 116SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV1M10:01:056501:04:192805:09:0234.9506:13:213403:47:440:00:000:00:00
33 109JORDI MIRANDA ALFRANCAT3R TRIATLOABM10:04:012200:58:104205:19:1833.8206:17:283303:46:330:00:000:00:00
34 150SERGIO MATA ASEJOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M10:05:0312001:11:181905:05:0735.4006:16:253603:48:380:00:000:00:00
35 151JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M10:05:041300:56:283705:16:1034.1606:12:383803:52:260:00:000:00:00
36 97ANGEL POLO JUAREZCOMPLUTUM TRIATLONV1M10:11:05500:54:214605:19:4733.7706:14:084403:56:570:00:000:00:00
37 222XAVI ALVAREZ ESTANYCLUB TRITRAININGABM10:18:004301:01:383405:12:4634.5306:14:245004:03:360:00:000:00:00
38 124JOSE MARIA MORALES HERNANCERDANYOLA CHV1M10:18:0410501:09:277105:34:2932.2906:43:562003:34:080:00:000:00:00
39 209RUBEN CAMINAL SALLENTCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M10:22:0011401:10:552905:10:4034.7606:21:354604:00:250:00:000:00:00
40 18PETER JAMES OPENSHAWLLICENCIA DE DIAV2M10:23:031600:57:233305:12:3634.5506:09:597004:13:040:00:000:00:00
41 74LLUIS CABRERA ROCHLLICENCIA DE DIAABM10:24:043401:00:595305:26:1133.1106:27:104303:56:540:00:000:00:00
42 105CESAR MIRANDA RENAUINDEPENDIENTV1M10:25:045301:02:596305:31:5632.5406:34:553703:50:090:00:000:00:00
43 160MIQUEL TEIXIDO JULIANCLUB TRIATLO SABADELLABM10:25:057301:06:354805:21:4333.5706:28:184203:56:470:00:000:00:00
44 123FRANCESC MARTINEZ MARTINETRIATLO 3MPORDAV2M10:26:032800:58:514405:19:4133.7806:18:325704:07:310:00:000:00:00
45 133MARCOS RASTRILLACERRR IGUALADAABM10:26:044701:01:545605:28:3532.8706:30:294003:55:350:00:000:00:00
46 1ANTONIO LLEDO MARTINEZTRI-ORACULO SANTA POLAABM10:27:038101:07:078205:38:2131.9206:45:282903:41:350:00:000:00:00
47 230PETER SCHNEIDERLLICENCIA DE DIAV1M10:27:041100:56:211705:04:3235.4606:00:539104:26:110:00:000:00:00
48 40ROBERTO ASENSIO FLORESLLICENCIA DE DIAV1M10:28:023701:01:162505:07:5535.0706:09:117504:18:510:00:000:00:00
49 134ANTONI AMAT VENTURATRIATLO JOVENT 79V1M10:34:0510801:10:294305:19:3733.7906:30:065204:03:590:00:000:00:00
50 61TREIG FABIENLLICENCIA DE DIAABM10:38:052900:59:006705:32:3632.4706:31:365604:06:290:00:000:00:00
51 200CARLES REYES COMORERALLICENCIA DE DIAV2M10:38:059801:09:054105:18:4433.8806:27:496204:10:160:00:000:00:00
52 93RAÚL PÉREZ LIMONCHIINDEPENDIENTABM10:44:005001:02:307705:36:4932.0606:39:195404:04:410:00:000:00:00
53 96HECTOR VALIENTECLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M10:46:007901:07:016805:32:5432.4406:39:555504:06:050:00:000:00:00
54 161IGNASI FÀBREGUES BARCELÓLLICENCIA DE DIAABM10:46:016201:03:584505:19:4433.7806:23:428404:22:190:00:000:00:00
55 223RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M10:47:0512601:11:548805:40:3731.7106:52:313903:54:340:00:000:00:00
56 111SANTIAGO MATAMOROS CENTELC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV1M10:50:011800:58:068505:39:5431.7706:38:006804:12:010:00:000:00:00
57 100JORDI SOLÉ OLIVESLLICENCIA DE DIAABM10:50:039601:08:568105:38:0031.9506:46:564804:03:070:00:000:00:00
58 107TONI MADRID MORENOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM10:51:006101:03:559405:43:3031.4406:47:254904:03:350:00:000:00:00
59 206ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M10:51:029701:09:049105:41:1931.6406:50:234704:00:390:00:000:00:00
60 190JOAN MESTRES FABREGASCLUB TRIATLO USK TEAMABM10:51:045801:03:267405:35:5832.1506:39:246504:11:400:00:000:00:00
61 196MIGUEL GARCIA FORTOLLICENCIA DE DIAV1M10:51:047101:06:059005:41:0531.6606:47:105104:03:540:00:000:00:00
62 130NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M10:52:0313801:13:585705:28:5832.8306:42:565904:09:070:00:000:00:00
63 211JUAN CARLOS SERRAT GURRERCLUB NATACIO SITGESV1M10:53:00400:54:208405:39:2231.8206:33:427804:19:180:00:000:00:00
64 29SÉBASTIEN AMADOHIRU KIROL HENDAIAV1M10:53:033801:01:236105:29:4332.7606:31:068304:21:570:00:000:00:00
65 225JORGE UNZUETA MARCHINDEPENDIENTABM10:55:033601:01:101305:02:5335.6606:04:0312604:51:000:00:000:00:00
66 142MANUEL JOSÉ DÁVALOS JARAMTRIATLÓN PACENSEV1M10:55:0413901:14:027605:36:2232.1106:50:245304:04:400:00:000:00:00
67 168JORDI ABAD GIMENEZINDEPENDIENTEV1M10:56:0412301:11:367205:34:4732.2606:46:236004:09:410:00:000:00:00
68 180JUAN MORENO GARCÍACLUB BTT MONTBIKEABM10:57:0512101:11:257005:33:5732.3406:45:226704:11:430:00:000:00:00
69 145CARLOS GRIMAL SANCHEZW3TRIBCNV1M10:57:056301:04:106905:33:4532.3606:37:557704:19:100:00:000:00:00
70 11MITXEL SAGARZAZU CASTRILLTRI-ORACULO SANTA POLAV1M10:59:052700:58:438705:40:3031.7206:39:137904:19:520:00:000:00:00
71 148JOAQUIN SANCHEZ ALMAZANCERDANYOLA CHV1M11:00:029401:08:28000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
72 194MANUEL BODEGO LOPEZC.N. SABADELLV1M11:00:059101:08:078905:40:5331.6806:49:006304:11:050:00:000:00:00
73 80VITOR GRILOLLICENCIA DE DIAV2M11:01:014401:01:4010105:49:2030.9206:51:006104:10:010:00:000:00:00
74 175ALBERT PITART ABELLAC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM11:01:0514201:14:267305:34:5732.2406:49:236604:11:420:00:000:00:00
75 48STEFAN DAUWALDERLLICENCIA DE DIAABM11:03:0110201:09:163605:14:3634.3306:23:5210704:39:090:00:000:00:00
76 15SERGIO HERNÁNDEZ SÁNCHEZCLUB TRIATLON TRIFRIENDSABM11:05:0212901:12:125105:23:2933.3906:35:419704:29:210:00:000:00:00
77 89MARCOS COELLO MIGUELCERDANYOLA CHV1M11:05:044501:01:438305:39:1631.8306:40:598704:24:050:00:000:00:00
78 102TRISTAM KNOPHC.E. PENEDES COSTA DAURADABM11:08:031200:56:235005:22:4833.4606:19:1112004:48:520:00:000:00:00
79 121FRACISCO JAVIER FERNANDEZA300W ELCHE T.C.V1M11:12:0416901:20:239505:44:0131.3907:04:245804:07:400:00:000:00:00
80 193ALBERT OLCINA PUIGDEVALLTRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M11:13:0012401:11:396505:32:1632.5006:43:559604:29:050:00:000:00:00
81 184COCO HUERTA VARELACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M11:14:043901:01:2412406:00:2329.9707:01:476904:12:170:00:000:00:00
82 157XAVIER DIEZ BERTRANTRIATLO PALAFRUGELLV1M11:15:014801:01:569305:43:0431.4806:45:009804:30:010:00:000:00:00
83 114JOSEP SOLANELLAS SOLERLLICENCIA DE DIAV1M11:16:0314801:15:206405:32:0932.5206:47:299504:28:340:00:000:00:00
84 120MIQUEL ALIMBAU REVERTEC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M11:18:008301:07:179805:45:2731.2606:52:449004:25:160:00:000:00:00
85 155JORDI JOU OLIVERAST3R TRIATLOV1M11:20:033000:59:22000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
86 27TOMÀS SABATÉ FONTANETLLICENCIA DE DIAV1M11:23:0014301:14:419605:44:2831.3506:59:098604:23:510:00:000:00:00
87 82RUBEN SANGÜESA PRATSLLICENCIA DE DIAABM11:23:0117001:23:404905:21:5333.5506:45:3310404:37:280:00:000:00:00
88 37ANTONIO SALVADOR MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1M11:23:058201:07:1411705:56:4330.2807:03:577604:19:080:00:000:00:00
89 207JORDI GONZALEZ BAUTISTAC.A. XALOCV1M11:24:035501:03:085805:29:0932.8106:32:1713004:51:460:00:000:00:00
90 216JOSE RAMON SOLAUN EGURROLC.D.ATLETICO 42195.ES VITV2M11:25:007401:06:4410405:50:4130.8006:57:259304:27:350:00:000:00:00
91 90JORDI NOMDEDEU HERNANDEZC.N. SANTA PERPETUAV1M11:25:034201:01:3014006:08:5329.2807:10:237104:14:400:00:000:00:00
92 3BLAS CATALÀ BONANZAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSABM11:26:0214101:14:224705:20:5933.6506:35:2112404:50:410:00:000:00:00
93 219ALBERTO CUARESMA ALVAREZTRIATLO JOVENT 79ABM11:28:038701:07:3411505:55:5830.3407:03:328804:24:310:00:000:00:00
94 197XAVIER ACOSTA JULIACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M11:29:0115301:16:5910205:50:0630.8507:07:058204:21:560:00:000:00:00
95 94PAU CARRANZA SANGRÀINDEPENDIENTSUB23M11:29:053200:59:358005:37:5131.9706:37:2612904:51:390:00:000:00:00
96 163XAVIER GALLARDO ROMANC.N. SABADELLABM11:31:0111701:11:036205:29:5432.7406:40:5712204:50:040:00:000:00:00
97 95ROGER CASTILLO GARCIACLUB TRIATLO VALLIRANAABM11:33:00800:56:1110605:52:1530.6606:48:2611204:44:340:00:000:00:00
98 2ASIER ALZOLA LOPEZ DE ARMONDARRUKO KOAXI S CONCEPTV1M11:33:0212501:11:5012305:59:5830.0007:11:488104:21:140:00:000:00:00
99 52GARY BRADLEYLLICENCIA DE DIAV1M11:33:037201:06:289205:41:5031.5906:48:1811304:44:450:00:000:00:00
100 162TONI TIENDA MARTINEZCLUB NATACIO RUBIV1M11:34:0511501:10:5813506:07:4029.3707:18:387204:15:270:00:000:00:00
101 13ROBERTO RONCHERA RIBERAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV3M11:37:0510901:10:3410005:47:3031.0806:58:0410604:39:010:00:000:00:00
102 177JAVIER MEDINA DIAZLLICENCIA DE DIAV1M11:38:0213401:12:3913606:08:2229.3207:21:017404:17:010:00:000:00:00
103 203FRANCISCO JUAN LLORENS COA300W ELCHE T.C.V1M11:39:0011101:10:4810305:50:2230.8207:01:1010504:37:500:00:000:00:00
104 205JORGE CHIQUERO BLASCOLLICENCIA DE DIAV2M11:39:0116601:19:0210905:53:4330.5307:12:459204:26:160:00:000:00:00
105 16JOSEP MIQUEL BUERA REBULLLLICENCIA DE DIAABM11:40:0116801:19:5010705:52:3430.6307:12:249404:27:370:00:000:00:00
106 136JON MURUA ETXANIZUROLA TRAITLOI KLUBAABM11:43:016701:04:4112606:01:0629.9107:05:4710304:37:140:00:000:00:00
107 64ANTONIO MARIN RAMOSLLICENCIA DE DIAABM11:43:0511301:10:547805:36:4932.0606:47:4313404:55:220:00:000:00:00
108 47PABLO RAFAEL RUIZ MARTINELLICENCIA DE DIAV1M11:45:0016701:19:3414406:14:0328.8707:33:376404:11:230:00:000:00:00
109 39ANTONIO MOLINA AMOROSLLICENCIA DE DIAABM11:46:0410701:09:5914206:11:0029.1107:20:598904:25:050:00:000:00:00
110 122VICENÇ ALBIOL ALBESAC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M11:46:048401:07:2211405:55:2130.3907:02:4311004:43:210:00:000:00:00
111 17PAUL STUBBS JEFFRIESLLICENCIA DE DIAV2M11:47:0017601:24:547505:36:0832.1307:01:0211704:45:580:00:000:00:00
112 72TXOMIN ROMERO PECELLINLLICENCIA DE DIAV1M11:47:0315601:17:2313306:05:5729.5107:23:208504:23:430:00:000:00:00
113 152RICARDO LUIS LAZARTE CONQPRAT TRIATLO 1994V2M11:49:0515801:17:4411605:56:0030.3407:13:4410204:35:210:00:000:00:00
114 128GUILLERMO ORTEGA LATORREGETXO TRIATLOI TALDEAV1M11:51:044101:01:299705:45:2231.2706:46:5114305:04:130:00:000:00:00
115 188DAVID CAMPOS CUCARELLAC.T. PARETS DEL VALLESV1M11:53:007801:06:5611305:54:5830.4307:01:5412704:51:060:00:000:00:00
116 140FRANCESC MIQUEL VAQUER ALC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M11:53:045201:02:5411905:57:2830.2107:00:2213104:52:420:00:000:00:00
117 231DAVID CURTO RUEC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM11:53:044001:01:2712706:03:2729.7207:04:5411904:48:100:00:000:00:00
118 83FRANCISCO JAVIER GIMENO GLLICENCIA DE DIAV1M11:55:043301:00:0016906:39:0327.0607:39:037304:16:010:00:000:00:00
119 159JOSEP MARIA MORENO FURNERC.N. VIC-ETBV2M11:57:007001:06:0014806:16:1628.7007:22:1610104:34:440:00:000:00:00
120 132JOSE ANTONIO GRAU JUANGRUPO SPASERV-TRIALACANTV2M11:57:0112801:12:0811805:57:0530.2507:09:1311804:47:480:00:000:00:00
121 25JOSEP BIELSA GARGALLOLLICENCIA DE DIAABM11:58:0317101:23:4711105:53:5430.5207:17:4110804:40:220:00:000:00:00
122 65VICTOR JIMENEZ SEVILLALLICENCIA DE DIAV1M12:00:0010101:09:1213106:04:5629.5907:14:0811604:45:520:00:000:00:00
123 199JUAN CARLOS SEMINARIO APESALTOKI TRIKIDEAKV1M12:01:048601:07:2412506:00:2329.9707:07:4713304:53:170:00:000:00:00
124 187ANTONI YESTE BOIXINDEPENDIENTV1M12:02:0316001:18:0912005:58:3530.1207:16:4411504:45:190:00:000:00:00
125 56ALBERTO MARTINEZ SIERRALLICENCIA DE DIAABM12:03:0216101:18:125505:28:2732.8806:46:3915005:16:230:00:000:00:00
126 166DAVID NAVARRO RAMIREZESSENCIAL TRIATLOV2M12:03:0415001:16:3910805:53:1730.5707:09:5613204:53:080:00:000:00:00
127 45FERRAN ROSICH PRUNERALLICENCIA DE DIAABM12:04:0014401:14:4416406:28:1627.8207:43:008004:21:000:00:000:00:00
128 158DANIEL VILLENA FRESQUETCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M12:05:0411001:10:4713006:04:2829.6307:15:1512104:49:490:00:000:00:00
129 58ADOLFO PEREZ URIONDOLLICENCIA DE DIAV1M12:10:008801:07:4713206:05:0029.5907:12:4713604:57:130:00:000:00:00
130 167RUBEN TOLEDANO MARTINLLICENCIA DE DIAABM12:10:035701:03:2415406:22:2828.2407:25:5211104:44:110:00:000:00:00
131 201TOMAS LOPEZ CASTELLANOSI3 TRIATHLONABM12:12:036401:04:1314106:10:0529.1807:14:1813704:57:450:00:000:00:00
132 202JORDI PI PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLABM12:15:027501:06:4513806:08:4529.2907:15:3013904:59:320:00:000:00:00
133 46RAFAEL ALEDO VIVESLLICENCIA DE DIAV1M12:18:032300:58:185405:28:2132.8906:26:3917205:51:240:00:000:00:00
134 113RAMON FERRÉ BALSELLSCLUB BTT MONTBIKEV1M12:21:009001:08:0611005:53:5030.5207:01:5615305:19:040:00:000:00:00
135 138RICARD CARBÓ GIRONESLLICENCIA DE DIAV2M12:22:027601:06:5513406:07:2129.4007:14:1614605:07:460:00:000:00:00
136 115RAÜL CHACÓN CASESCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M12:28:0310001:09:1116706:37:2427.1807:46:3510904:41:280:00:000:00:00
137 14ROQUE EDUARDO RUBIO GARRITRI-ORACULO SANTA POLAV1M12:30:0111901:11:1512906:04:1429.6507:15:2914805:14:320:00:000:00:00
138 31JOAN BUENAFUENTE SANSLLICENCIA DE DIAV1M12:33:0313601:13:0314906:17:4828.5907:30:5114105:02:120:00:000:00:00
139 173RAUL BARBERO GONZALEZCLUB TRIATLO I RUN WITH LV1M12:34:019301:08:1415206:21:3828.3007:29:5214205:04:090:00:000:00:00
140 99JOSE LUIS GARZON LANDABASCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM12:34:0317701:25:0715606:23:4128.1507:48:4811404:45:150:00:000:00:00
141 54JOSEP BOYER , RIUSLLICENCIA DE DIAV1M12:35:0013201:12:3712806:03:4329.6907:16:2015205:18:400:00:000:00:00
142 4CARLOS NIÑEROLA GOMEZINDEPENDIENTABM12:36:0317801:26:1216806:37:3327.1708:03:459904:32:180:00:000:00:00
143 10LUIS ANGEL MARCOS GARCIATRI-ORACULO SANTA POLAV1M12:37:0215901:17:5810505:51:0630.7607:09:0416405:27:580:00:000:00:00
144 5FRANCISCO MORENO ORTIZC.T. SANTA POLA CICLES GAV1M12:38:0316301:18:2214506:14:4728.8207:33:0914405:04:540:00:000:00:00
145 42JEAN BARANDELLICENCIA DE DIAV1M12:38:0313001:12:2415706:25:0428.0507:37:2814005:00:350:00:000:00:00
146 63ALVAR CASANOVA CURTOLLICENCIA DE DIAV1M12:39:0114501:14:4714306:12:3228.9907:27:1914705:11:420:00:000:00:00
147 135JUAN JOSE MARTINEZ FERNANTRIATLO PALLEJAABM12:41:0515101:16:4217606:50:4926.2908:07:3110004:33:340:00:000:00:00
148 57JORGE LAHUERTA PEREZLLICENCIA DE DIAABM12:42:0015501:17:1216606:33:2527.4507:50:3712804:51:230:00:000:00:00
149 69PATRICE COIRIERHIRU KIROL HENDAIAV2M12:42:0316501:18:5616306:26:2627.9507:45:2213504:56:410:00:000:00:00
150 44RAFEL PULGARIN VIDALLLICENCIA DE DIAABM12:43:0318101:33:315905:29:3032.7807:03:0116705:40:020:00:000:00:00
151 88DANI ESCUDERO COLOMINESLLICENCIA DE DIAABM12:44:019501:08:3013906:08:5229.2807:17:2216205:26:390:00:000:00:00
152 171TONI FABREGA CASASLLICENCIA DE DIAV1M12:46:0314701:15:0117006:40:4726.9507:55:4812304:50:150:00:000:00:00
153 149MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM12:48:0115401:17:0914606:15:2328.7707:32:3214905:15:290:00:000:00:00
154 70CARLOS ANDRES RAMÍREZ DUACLUB TRIATLON TRES CANTOSV1M12:48:0214001:14:1011205:54:1030.4907:08:2016605:39:420:00:000:00:00
155 68JAIME JAVIER BERMUDEZ BERLLICENCIA DE DIAV2M12:48:0514601:14:4813706:08:3629.3007:23:2415905:24:410:00:000:00:00
156 8JOSE MANUEL CASAJUANA MASC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV2M12:48:0513301:12:3814706:16:0128.7207:28:3915405:19:260:00:000:00:00
157 137JOEL ROCA MARTICERRR IGUALADAABM12:53:0313701:13:0412205:59:0230.0807:12:0616805:40:570:00:000:00:00
158 53STUART MOTTRAMLLICENCIA DE DIAV2M12:55:0411801:11:1317306:45:0626.6607:56:1913804:58:450:00:000:00:00
159 34KRISTIAAN KOLKLLICENCIA DE DIAV2M12:58:0210601:09:4517106:42:1326.8507:51:5814505:06:040:00:000:00:00
160 78CARLOS CEDRÓN VALLESLLICENCIA DE DIAV1M12:59:006601:04:1912105:58:3930.1107:02:5817605:56:020:00:000:00:00
161 21DAN SAMSONLLICENCIA DE DIAV2M13:05:0310401:09:228605:40:1831.7406:49:4018106:15:230:00:000:00:00
162 127SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M13:07:0117501:24:5115306:21:4628.2907:46:3715605:20:240:00:000:00:00
163 220JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M13:11:0417901:26:2915506:23:1728.1807:49:4615705:21:180:00:000:00:00
164 26RAMON PASTO ADAMLLICENCIA DE DIAV1M13:15:0017201:23:5916006:25:3328.0107:49:3216005:25:280:00:000:00:00
165 60XAVIER ORIOL BESALDUCH CALLICENCIA DE DIAV1M13:18:049201:08:0815806:25:1428.0307:33:2216905:44:420:00:000:00:00
166 50RUBÉN DOMINGUEZ FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM13:21:009901:09:0915906:25:3228.0107:34:4117005:46:190:00:000:00:00
167 98ENRIC ALMIÑANA SERRALLICENCIA DE DIAV2M13:23:0014901:16:2317506:47:1126.5208:03:3415505:19:260:00:000:00:00
168 104LLUIS CIRERA ANTONINDEPENDIENTABM13:23:038501:07:2317706:58:1125.8308:05:3415105:17:290:00:000:00:00
169 81DAVID MONTES CORREDORLLICENCIA DE DIASUB23M13:26:0418201:36:367905:36:5632.0507:13:3218006:12:320:00:000:00:00
170 59BENIGNO PEINADO PEREZLLICENCIA DE DIAV1M13:27:0312701:12:0515106:21:2928.3107:33:3417305:53:290:00:000:00:00
171 9JOSEBA LETE AKARREGIONDARRUKO KOAXI S CONCEPTV1M13:30:0311201:10:4916106:25:3828.0107:36:2717405:53:360:00:000:00:00
172 182SALVADOR SABORIT BRACEROSCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M13:32:0217301:24:1717406:46:2126.5808:10:3815805:21:240:00:000:00:00
173 28JOSEP FLAQUE GIMENEZLLICENCIA DE DIAV2M13:41:0015201:16:4916506:33:2427.4507:50:1317105:50:470:00:000:00:00
174 51DANIEL CABRERA NUÑEZLLICENCIA DE DIAABM13:55:0113501:12:4818107:10:4225.0808:23:3016505:31:310:00:000:00:00
175 125JOAN JOSEP ALBALADEJO CABCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M13:57:0116401:18:2617206:44:0526.7308:02:3117505:54:300:00:000:00:00
176 22ALBERT CATLLÀ ROVIRALLICENCIA DE DIAV1M14:20:0118301:38:1518207:14:1324.8708:52:2816305:27:330:00:000:00:00
177 229PEDRO DIAZ PEREZLLICENCIA DE DIAV2M14:23:0517401:24:3816206:26:0627.9707:50:4418206:32:210:00:000:00:00
178 49DIEGO DOMÍNGUEZ CANOLLICENCIA DE DIAABM14:29:0416201:18:1617907:05:1525.4008:23:3117906:05:330:00:000:00:00
179 84FERNANDO CARNICERO GALANLLICENCIA DE DIAV1M14:39:0518001:31:4018007:05:5525.3608:37:3517806:01:300:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32