RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
198 186 12 0 750 24 5 25 27

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1782CRISTIAN BAIZAN DIAZC.N. VIC-ETBABM01:14:02400:10:25200:43:1733.2700:53:421400:20:200:00:000:00:00
2 3627JORDI TRAPÉ PÈREZC.N. TARRACOSUB23M01:14:51700:10:39900:44:3732.2700:55:16200:19:350:00:000:00:00
3 1587ALEJANDRO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM01:15:171200:11:02700:44:1632.5300:55:18500:19:590:00:000:00:00
4 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBSUB23M01:15:34600:10:381100:44:3932.2500:55:171100:20:170:00:000:00:00
5 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:15:363000:11:51400:43:3233.0800:55:231000:20:130:00:000:00:00
6 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISAJNM01:15:53200:10:181000:44:3832.2600:54:562200:20:570:00:000:00:00
7 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM01:15:592000:11:271400:44:4532.1800:56:12400:19:470:00:000:00:00
8 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.N. MATAROABM01:16:151900:11:261500:44:4632.1700:56:12800:20:030:00:000:00:00
9 332SERGI MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAABM01:16:234500:12:28500:43:4732.8900:56:15900:20:080:00:000:00:00
10 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBSUB23M01:16:372400:11:34800:44:2132.4700:55:551700:20:420:00:000:00:00
11 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBABM01:16:593300:12:00100:43:1533.2900:55:154300:21:440:00:000:00:00
12 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM01:17:115600:12:42300:43:2033.2300:56:023000:21:090:00:000:00:00
13 4475POL GIMENO FONQUERNIEC.N. CATALUNYASUB23M01:17:352500:11:341300:44:4132.2300:56:153600:21:200:00:000:00:00
14 2728SANTI PELLEJERO GACIATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:17:46100:10:171700:45:2131.7500:55:385200:22:080:00:000:00:00
15 1206JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994JNM01:17:502200:11:292300:46:0131.2900:57:301300:20:200:00:000:00:00
16 4303GUIM GORGUES POBLETCLUB GASSS TRIATLOJNM01:18:112600:11:351200:44:3932.2500:56:144700:21:570:00:000:00:00
17 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M01:18:215200:12:382800:46:2631.0100:59:04100:19:170:00:000:00:00
18 639ALBERT FERNANDEZ CANOCERDANYOLA CHABM01:18:275300:12:382600:46:0931.2000:58:47300:19:400:00:000:00:00
19 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB GASSS TRIATLOABM01:18:292300:11:322400:46:0231.2800:57:342100:20:550:00:000:00:00
20 2891ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM01:19:081700:11:252200:45:5931.3200:57:244200:21:440:00:000:00:00
21 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROCDM01:19:111000:10:553000:46:3530.9100:57:304100:21:410:00:000:00:00
22 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM01:19:20300:10:224000:47:4430.1700:58:063300:21:140:00:000:00:00
23 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM01:19:226200:12:541900:45:2331.7300:58:172400:21:050:00:000:00:00
24 3272MARC PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM01:19:273100:11:563700:47:1330.5000:59:091200:20:180:00:000:00:00
25 407JOAN WAGER PONSCLUB GASSS TRIATLOCDM01:19:393700:12:091800:45:2231.7400:57:315100:22:080:00:000:00:00
26 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:19:462900:11:50600:44:1532.5400:56:059000:23:410:00:000:00:00
27 739JORDI AGRAMUNT LUZONC.N. SABADELLABM01:20:081300:11:053100:46:3730.8900:57:426100:22:260:00:000:00:00
28 413IGNASI GIRONES PUJADESCLUB TRIATLO BLANESABM01:20:082100:11:284200:47:4730.1400:59:152000:20:530:00:000:00:00
29 838DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM01:20:111400:11:132700:46:2331.0500:57:366400:22:350:00:000:00:00
30 3191EDU MASSO GRABULOSAABSOLUT SPORTABM01:20:194600:12:292100:45:3931.5400:58:085500:22:110:00:000:00:00
31 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:20:232800:11:483800:47:2030.4200:59:083400:21:150:00:000:00:00
32 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:20:433500:12:044400:47:5930.0101:00:031600:20:400:00:000:00:00
33 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:20:467300:13:083400:46:5430.7001:00:021900:20:440:00:000:00:00
34 1336FABIAN ENRIQUE BRITO MELOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:20:496700:13:031600:45:2131.7500:58:246000:22:250:00:000:00:00
35 2451JONATHAN ARRUFAT MAYACLUB GASSS TRIATLOABM01:20:507000:13:053200:46:3930.8700:59:442600:21:060:00:000:00:00
36 1752CARLES PRAT ARANDACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:21:116800:13:032000:45:2431.7200:58:277100:22:440:00:000:00:00
37 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROSUB23M01:21:313400:12:012500:46:0331.2700:58:048200:23:270:00:000:00:00
38 1746BERNAT RAMON CASTELLACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:21:362700:11:374800:48:3229.6701:00:093700:21:270:00:000:00:00
39 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZC.N. TARRACOV1M01:21:446600:13:025100:48:4029.5901:01:42600:20:020:00:000:00:00
40 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV1M01:21:521500:11:144900:48:3929.6000:59:534800:21:590:00:000:00:00
41 2493SERGI VALLS GIMENEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:22:067700:13:232900:46:3530.9100:59:585300:22:080:00:000:00:00
42 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAABM01:22:14900:10:494700:48:2029.7900:59:097700:23:050:00:000:00:00
43 851ALBERT BERROCAL CABALLEROABSOLUT SPORTCDM01:22:17500:10:325300:48:4529.5400:59:177600:23:000:00:000:00:00
44 4707LUKASZ KOMARCLUB TRIATLO BLANESABM01:22:217200:13:083900:47:3330.2801:00:414000:21:400:00:000:00:00
45 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:22:233900:12:184300:47:4930.1201:00:075700:22:160:00:000:00:00
46 5884ROGER MIRABET BULLICHCLUB TRIATLÓ LLEIDA CDM01:22:271800:11:255000:48:3929.6001:00:045900:22:230:00:000:00:00
47 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLOABM01:22:394900:12:353600:47:0830.5500:59:437500:22:560:00:000:00:00
48 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M01:22:486400:12:585400:49:0629.3301:02:041800:20:440:00:000:00:00
49 4834GUILLEM FERNANDEZ VILALTAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:23:187900:13:343500:47:0330.6101:00:377000:22:410:00:000:00:00
50 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM01:23:293600:12:076600:50:0228.7801:02:093500:21:200:00:000:00:00
51 177ELOI MORAGUES PAÑELLAC.N. CATALUNYAABM01:23:335800:12:485600:49:1429.2501:02:023900:21:310:00:000:00:00
52 4587CESAR HERNANDEZ CEBRIANC.E. SISTRELLSABM01:23:431600:11:246400:49:5828.8201:01:225800:22:210:00:000:00:00
53 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:23:478500:13:413300:46:4130.8501:00:228100:23:250:00:000:00:00
54 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:24:125500:12:407300:50:1928.6201:02:593200:21:130:00:000:00:00
55 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:24:588600:13:426000:49:2629.1301:03:084500:21:500:00:000:00:00
56 3293GENÍS MATEU SALARICHCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:25:134300:12:274100:47:4430.1701:00:1111000:25:020:00:000:00:00
57 4458MARCEL ARAGONES I MASC.N. MATAROSUB23M01:25:255900:12:497900:50:4428.3801:03:334600:21:520:00:000:00:00
58 717DANIEL SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM01:25:329400:14:047500:50:2628.5501:04:302300:21:020:00:000:00:00
59 1124JAUME ALMIRALL MATASCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:25:398300:13:395200:48:4429.5501:02:238000:23:160:00:000:00:00
60 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM01:25:443200:11:584500:48:1229.8801:00:1011800:25:340:00:000:00:00
61 5890ÈRIC GAY JIMÉNEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:25:4512400:15:195900:49:1929.2001:04:382800:21:070:00:000:00:00
62 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSJNM01:25:577600:13:206500:50:0028.8001:03:206600:22:370:00:000:00:00
63 1613EDUARD BARBA GÓMEZ-ÁLVAREC.E. RAYOTEAMABM01:25:5811700:15:118000:50:4428.3801:05:55700:20:030:00:000:00:00
64 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:25:599700:14:116300:49:4128.9801:03:525000:22:070:00:000:00:00
65 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:26:125400:12:387700:50:4028.4201:03:187400:22:540:00:000:00:00
66 933PAUL CAILTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:26:1511500:15:107400:50:2628.5501:05:361500:20:390:00:000:00:00
67 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:26:384800:12:327600:50:2928.5201:03:018800:23:370:00:000:00:00
68 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM01:26:4112600:15:227000:50:1328.6801:05:352700:21:060:00:000:00:00
69 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTJNM01:26:447100:13:058400:51:2628.0001:04:315600:22:130:00:000:00:00
70 1472JOSEP Mª LLORENS IBORRACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:26:519100:13:575700:49:1629.2301:03:138900:23:380:00:000:00:00
71 5521JOSEP MARIA PLANELLC.A. IGUALADAJNM01:26:529000:13:556100:49:2829.1101:03:238300:23:290:00:000:00:00
72 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM01:26:556300:12:589300:52:5127.2501:05:492500:21:060:00:000:00:00
73 663JORDI GONZALEZ BAUTISTAC.A. XALOCV1M01:27:377500:13:146700:50:0628.7401:03:209700:24:170:00:000:00:00
74 4794TONI FONT MARTICLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:27:4910100:14:286900:50:1128.6901:04:397800:23:100:00:000:00:00
75 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM01:27:495100:12:377800:50:4228.4001:03:1910100:24:300:00:000:00:00
76 3378JAUME MEMBRIVE SERRACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:28:206100:12:529700:52:5927.1801:05:516200:22:290:00:000:00:00
77 5349ROGER ACIN SALAPRAT TRIATLO 1994CDM01:28:234000:12:196200:49:3729.0201:01:5613200:26:270:00:000:00:00
78 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M01:28:264200:12:2610400:53:2526.9601:05:516500:22:350:00:000:00:00
79 3954DANIEL RIVERA ALAMOSC.N. REUS PLOMSABM01:28:414100:12:2210600:53:3826.8501:06:006900:22:410:00:000:00:00
80 2360DANIEL ALTABELLA AGUILARPRAT TRIATLO 1994ABM01:28:5310000:14:238600:51:4427.8401:06:077300:22:460:00:000:00:00
81 5919MARC MORENO MARTINC.A. IGUALADAABM01:29:0116300:17:367100:50:1428.6701:07:503100:21:110:00:000:00:00
82 1771GUILLERMO SUSÍN CANALCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:29:178400:13:398200:51:1028.1401:04:499800:24:280:00:000:00:00
83 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994CDM01:29:201100:10:5912800:56:1625.5901:07:154900:22:050:00:000:00:00
84 2105MANUEL VILLALBA URISELC.A. XALOCABM01:29:4313400:15:406800:50:0828.7201:05:489100:23:550:00:000:00:00
85 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:30:1015700:17:137200:50:1728.6401:07:306800:22:400:00:000:00:00
86 4180ALEX BUITRAGO FIGOLSCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:30:1316700:17:425800:49:1629.2301:06:587900:23:150:00:000:00:00
87 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:30:3711300:15:059200:52:4727.2801:07:527200:22:450:00:000:00:00
88 3323VICTOR GONZALEZ MARTINEZC.N. REUS PLOMSCDM01:30:465000:12:3610000:53:1327.0601:05:4910700:24:570:00:000:00:00
89 2690ROGER ARDÈVOL LATORREABSOLUT SPORTV1M01:30:5415100:16:338500:51:4227.8501:08:156700:22:390:00:000:00:00
90 3925CARLOS MOLINA GUISADOABSOLUT SPORTABM01:31:0315800:17:214600:48:1229.8801:05:3311500:25:300:00:000:00:00
91 2355CARLES TABERNE BARRI C.A. LES TORTUGUESV1M01:31:0713900:15:5410500:53:2526.9601:09:194400:21:480:00:000:00:00
92 2987MARC ARMENGOD RUIZC.E. SISTRELLSABM01:31:1812300:15:188800:52:0427.6601:07:229200:23:560:00:000:00:00
93 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:32:187800:13:3110800:53:4726.7701:07:1810900:25:000:00:000:00:00
94 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:32:3011100:15:009000:52:1127.6001:07:1111300:25:190:00:000:00:00
95 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:32:3510200:14:368300:51:1828.0701:05:5413400:26:410:00:000:00:00
96 2601JAVIER IZQUIERDO DEL ARCOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:32:4510300:14:4110900:53:5326.7201:08:349600:24:110:00:000:00:00
97 4126JAVIER BUISÁN GUARGACERDANYOLA CHV1M01:32:5412700:15:2811800:55:1626.0601:10:445400:22:100:00:000:00:00
98 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM01:32:594700:12:3012500:55:4125.8601:08:1110400:24:480:00:000:00:00
99 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:33:1113800:15:528900:52:1027.6001:08:0211200:25:090:00:000:00:00
100 1072PABLO DANIEL CAMPOS MARTIC.N. REUS PLOMSABM01:33:139800:14:1412300:55:3025.9501:09:448400:23:290:00:000:00:00
101 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:33:3112200:15:179400:52:5327.2301:08:1011400:25:210:00:000:00:00
102 3472BERNAT FERRIOLS COLOMARCERDANYOLA CHABM01:33:4617400:18:408100:51:0528.1901:09:459300:24:010:00:000:00:00
103 4836ROGER ALBADALEJO CASTANYT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:34:113800:12:169900:53:0627.1201:05:2215600:28:490:00:000:00:00
104 2906ROGER MUÑOZ I ALEJANDROCLUB GASSS TRIATLOCDM01:34:3110800:14:4910300:53:2326.9701:08:1212700:26:190:00:000:00:00
105 1039CARLES SABATER CASALSC.N. SABADELLV1M01:34:3910500:14:4413000:56:2325.5401:11:078500:23:320:00:000:00:00
106 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM01:35:3716600:17:4113100:56:2825.5001:14:093800:21:280:00:000:00:00
107 540JOAN JUNCAROL REGUANTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:35:5012900:15:349600:52:5727.2001:08:3114200:27:190:00:000:00:00
108 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLOABM01:35:5213500:15:419100:52:2427.4801:08:0514700:27:470:00:000:00:00
109 215MARC ROURA GONELLC.E. RAYOTEAMABM01:35:5717500:18:459800:53:0527.1301:11:509400:24:070:00:000:00:00
110 4502JORDI CUTRINA ILLAMOLACLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:36:0014900:16:2512200:55:2625.9801:11:519500:24:090:00:000:00:00
111 483JOSÉ MARÍA CASTRO ALONSCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:36:0614800:16:2411700:55:0826.1201:11:3210200:24:340:00:000:00:00
112 4213OSCAR RUIZ GOMEZCERDANYOLA CHV1M01:36:4816000:17:2910700:53:4626.7801:11:1511600:25:330:00:000:00:00
113 1520VICENÇ CLARENA RIERAC.N. SABADELLABM01:36:5212500:15:2111200:54:1426.5501:09:3514100:27:170:00:000:00:00
114 4317CARLOS CARRASCO RODRIGUECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:36:588700:13:438700:51:5927.7001:05:4216900:31:160:00:000:00:00
115 1185JOSE CRESPO MOLINAC.N. REUS PLOMSCDM01:37:0913600:15:4313700:56:5725.2901:12:409900:24:290:00:000:00:00
116 2510JAVI BARRERA TOROCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:37:2415200:16:5412600:55:4725.8101:12:4110300:24:430:00:000:00:00
117 1210PERE RECHE QUINTANAC.E. SISTRELLSSUB23M01:37:3214700:16:1712400:55:3325.9201:11:5012000:25:420:00:000:00:00
118 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV2M01:37:368100:13:3814200:57:3525.0101:11:1312900:26:230:00:000:00:00
119 5976ALEX MATESANZ SALVADOTRIATLO BCN-TRIFORFUNJNM01:37:4312800:15:3010100:53:1427.0501:08:4415700:28:590:00:000:00:00
120 549ALEX DIAZ LEONCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:37:5210600:14:4512700:56:0125.7101:10:4614000:27:060:00:000:00:00
121 4693JORDI EXTREMERA VAZQUEZC.A. XALOCABM01:38:0311800:15:1211600:54:5726.2101:10:0915000:27:540:00:000:00:00
122 2526JORDI LOBATO TORREÑOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:38:1612000:15:1413800:57:0725.2101:12:2112100:25:550:00:000:00:00
123 5653ALVARO DIEZ BERENGENOC.T. ATENEU LES BASESCDM01:38:2414400:16:0214300:57:5324.8801:13:5510000:24:290:00:000:00:00
124 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:38:319300:14:0311100:54:0626.6201:08:0916300:30:220:00:000:00:00
125 2094RAUL LARROSA CASTANC.N. TARRACOCDM01:38:4514000:15:5512100:55:1926.0301:11:1414400:27:310:00:000:00:00
126 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:39:1016200:17:3111000:53:5426.7201:11:2514600:27:450:00:000:00:00
127 2266JOAN GONZALEZ CAPARROSCERDANYOLA CHV1M01:39:138000:13:3715000:59:5724.0201:13:3411900:25:390:00:000:00:00
128 3391DANIEL JIMÉNEZ GUTIÉRREZCERDANYOLA CHABM01:39:5317100:18:2313400:56:3325.4601:14:5610800:24:570:00:000:00:00
129 5330MARC HERNANDEZ GONZALEZC.E. RAYOTEAMABM01:39:5516400:17:3714100:57:3025.0401:15:0710500:24:480:00:000:00:00
130 2364XAVIER GARCIA NARANJO C.A. LES TORTUGUESABM01:40:1313200:15:3713200:56:2825.5001:12:0515100:28:080:00:000:00:00
131 3830ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLJNM01:40:1710400:14:4311400:54:3426.3901:09:1716700:31:000:00:000:00:00
132 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM01:40:2816500:17:3913300:56:3325.4601:14:1212600:26:160:00:000:00:00
133 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV2M01:40:3617600:18:4612000:55:1826.0401:14:0413300:26:320:00:000:00:00
134 845JOSUE FERNANDEZ ARIASCERDANYOLA CHV1M01:40:3915400:17:0414000:57:1325.1701:14:1712800:26:220:00:000:00:00
135 2504BERNAT MARCILLA JIMENEZC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:44:295700:12:4716401:06:0921.7701:18:5611700:25:330:00:000:00:00
136 5721ALBERT BELLMUNT BELLMUNTC.A. LES TORTUGUESABM01:45:4115900:17:2715201:00:3923.7401:18:0614500:27:350:00:000:00:00
137 1473ALFRED BALLABRIGA MILLAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:45:5315000:16:2715101:00:1523.9001:16:4215800:29:110:00:000:00:00
138 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUIC.T. ATENEU LES BASESV1M01:46:0315500:17:1215601:01:5823.2401:19:1013600:26:530:00:000:00:00
139 981RAMON BERNALDO GRAUCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:46:5915300:16:5614900:59:5524.0301:16:5116200:30:080:00:000:00:00
140 2191JORDI PINO CONTRERASGAVA TRIATLOCDM01:48:437400:13:1115801:03:4222.6101:16:5317100:31:500:00:000:00:00
141 3836JOFRE CIURANS MALLORQUINT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:50:16000:00:00000:00:000.0001:24:1412200:26:020:00:000:00:00
142 1700JOAN RUBIROLA BOSCHCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:51:0418000:20:2616101:04:3322.3101:24:5912300:26:050:00:000:00:00
143 1646RAFEL PLANAS MAYOLASCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:51:0417900:20:2516201:04:3422.3001:24:5912400:26:050:00:000:00:00
144 5791XAVIER BASTER ROBIRALTAC.A. XALOCABM01:51:2617200:18:2415901:04:3122.3201:22:5515300:28:310:00:000:00:00
145 5914JOSEP SOLE RODRIGUEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:52:0618400:22:0514700:59:3224.1901:21:3716500:30:290:00:000:00:00
146 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:52:4616800:17:5616601:06:1621.7301:24:1215400:28:340:00:000:00:00
147 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV2M01:54:1011000:15:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
148 141LLUIS FABRE DOLSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:56:3317800:19:15000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
149 2071VICENÇ CLOTET ANTUNEZCLUB NATACIO MINORISAV3M01:57:4916100:17:31000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
150 2185JOEL HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOCDM02:00:1710900:14:50000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
151 2400JOSEP HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOV1M02:00:1714500:16:14000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
152 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:04:5218500:23:18000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32