RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
305 288 10 7 1500 40 10 19 21

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTC.E. WHERE IS THE LIMIT ?SUB23M01:54:07400:19:17101:01:5738.7401:21:14100:32:530:00:000:00:00
2 2426IÑAKI BALDELLOU VERDEJOC.N. VIC-ETBABM01:56:05500:19:20201:02:0238.6901:21:22500:34:430:00:000:00:00
3 303ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON CLUBABM01:57:03300:19:15301:02:0438.6701:21:19900:35:440:00:000:00:00
4 1617ALBERT REIG FLORENSACLUB TRIATLO PROSANABM01:58:16200:19:13401:02:2038.5001:21:332500:36:430:00:000:00:00
5 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM01:59:231500:20:463001:04:0537.4501:24:51300:34:320:00:000:00:00
6 1177GENIS GRAU PLANAPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:59:30600:19:256401:05:2636.6801:24:51400:34:390:00:000:00:00
7 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBSUB23M01:59:44700:19:266301:05:2536.6901:24:51700:34:530:00:000:00:00
8 1587ALEJANDRO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM02:00:362000:21:002501:03:5437.5601:24:54800:35:420:00:000:00:00
9 1782CRISTIAN BAIZAN DIAZC.N. VIC-ETBABM02:00:511100:19:535601:05:0236.9001:24:551400:35:560:00:000:00:00
10 3627JORDI TRAPÉ PÈREZC.N. TARRACOSUB23M02:00:561000:19:515801:05:1136.8201:25:021100:35:540:00:000:00:00
11 5621JOHN MANUEL GALINDO ROONEPRAT TRIATLO 1994ABM02:00:58800:19:506001:05:1436.7901:25:041300:35:540:00:000:00:00
12 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABM02:01:011700:20:583201:04:0937.4101:25:071200:35:540:00:000:00:00
13 1176POL RECOBER PLANAPRAT TRIATLO 1994ABM02:01:03900:19:515501:05:0136.9101:24:521500:36:110:00:000:00:00
14 1588NACHO VILLARRUEL PRAT TRIATLO 1994SUB23M02:01:141800:20:587101:05:5836.3801:26:56200:34:180:00:000:00:00
15 430HECTOR NADAL PEREZC.N. CATALUNYAABM02:01:192100:21:012901:04:0437.4601:25:051600:36:140:00:000:00:00
16 344ALEX LLAVERIA JIMENEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:01:243000:22:064101:04:3137.2001:26:37600:34:470:00:000:00:00
17 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB GASSS TRIATLOABM02:02:442500:21:042701:04:0037.5001:25:043700:37:400:00:000:00:00
18 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM02:02:594000:22:114001:04:2637.2501:26:371900:36:220:00:000:00:00
19 201AARON PAGES URBANOFASTTRIATLON CLUBSUB23M02:03:131900:20:592301:03:5337.5701:24:525000:38:210:00:000:00:00
20 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBABM02:03:173500:22:084201:04:3137.2001:26:392400:36:380:00:000:00:00
21 2674JOSE FRANCO BOC.E. INEF LLEIDAABM02:03:201600:20:562801:04:0337.4701:24:595100:38:210:00:000:00:00
22 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBABM02:03:245300:23:101401:03:2837.8201:26:382600:36:460:00:000:00:00
23 2891ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM02:03:283700:22:094801:04:4837.0401:26:572000:36:310:00:000:00:00
24 2065VÍCTOR GARANTO FAJOCERDANYOLA CHABM02:03:324900:22:521901:03:4937.6101:26:412700:36:510:00:000:00:00
25 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV1M02:03:494200:22:154501:04:4037.1101:26:552800:36:540:00:000:00:00
26 332SERGI MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAABM02:03:505700:23:181201:03:2337.8601:26:413000:37:090:00:000:00:00
27 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBSUB23M02:03:554100:22:113801:04:2337.2801:26:343100:37:210:00:000:00:00
28 3644MIQUEL SOLÉ VIVESC.E. TRIATHLONBCNABM02:04:126100:23:255201:04:5736.9501:28:221000:35:500:00:000:00:00
29 4303GUIM GORGUES POBLETCLUB GASSS TRIATLOJNM02:04:153600:22:094401:04:3837.1301:26:473200:37:280:00:000:00:00
30 4707LUKASZ KOMARCLUB TRIATLO BLANESABM02:04:315100:23:002601:03:5737.5301:26:573500:37:340:00:000:00:00
31 1380JORDI COROMINAS JODARCERRR IGUALADAABM02:04:391200:19:545901:05:1236.8101:25:066800:39:330:00:000:00:00
32 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOJNM02:05:005800:23:201801:03:4137.6901:27:014200:37:590:00:000:00:00
33 838DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM02:05:032900:21:515101:04:5636.9601:26:474600:38:160:00:000:00:00
34 639ALBERT FERNANDEZ CANOCERDANYOLA CHABM02:05:047400:24:223101:04:0837.4201:28:302200:36:340:00:000:00:00
35 388ELOY SERRANO RODRIGUEZC.N. REUS PLOMSABM02:05:055600:23:171501:03:3037.8001:26:474700:38:180:00:000:00:00
36 2760EDMON MARTINEZ MARTIPRAT TRIATLO 1994ABM02:05:283800:22:094701:04:4737.0501:26:565400:38:320:00:000:00:00
37 2416IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM02:05:534300:22:306701:05:3736.5801:28:073900:37:460:00:000:00:00
38 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM02:06:137700:24:502201:03:5337.5701:28:433300:37:300:00:000:00:00
39 1336FABIAN ENRIQUE BRITO MELOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM02:06:156300:23:291101:03:2037.8901:26:496400:39:260:00:000:00:00
40 616IBAN LOPEZ GASCONINDEPENDENTABM02:06:166500:23:317201:06:1136.2601:29:422300:36:340:00:000:00:00
41 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:06:174500:22:423301:04:1237.3801:26:546300:39:230:00:000:00:00
42 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M02:06:186400:23:305701:05:0836.8501:28:383800:37:400:00:000:00:00
43 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROSUB23M02:06:268700:25:05801:03:1437.9501:28:194400:38:070:00:000:00:00
44 739JORDI AGRAMUNT LUZONC.N. SABADELLABM02:06:332300:21:028701:06:5935.8301:28:015300:38:320:00:000:00:00
45 2163SERGI GONZALEZ AGRASC.N. REUS PLOMSABM02:06:353100:22:064901:04:4837.0401:26:547200:39:410:00:000:00:00
46 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM02:06:459000:25:16901:03:1537.9401:28:314500:38:140:00:000:00:00
47 2451JONATHAN ARRUFAT MAYACLUB GASSS TRIATLOABM02:06:468900:25:14701:03:0938.0001:28:235200:38:230:00:000:00:00
48 3639PABLO DURAN URBANC.E. RAYOTEAMJNM02:07:24000:00:00000:00:000.0001:28:365600:38:480:00:000:00:00
49 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:07:3511000:25:492001:03:5137.5901:29:404100:37:550:00:000:00:00
50 325FERRAN BARCELO BADIAC.N. CATALUNYAABM02:07:438500:25:001701:03:3537.7501:28:355900:39:080:00:000:00:00
51 4850ALEIX BIEL BOLAÑOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERJNM02:07:522600:21:059001:07:0635.7701:28:117000:39:410:00:000:00:00
52 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM02:07:539500:25:213401:04:1237.3801:29:334900:38:200:00:000:00:00
53 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:07:535200:23:102401:03:5437.5601:27:049500:40:490:00:000:00:00
54 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:08:018300:24:572101:03:5337.5701:28:506000:39:110:00:000:00:00
55 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBSUB23M02:08:379900:25:271301:03:2637.8301:28:537300:39:440:00:000:00:00
56 1378JAUME SALVADOR LOPEZCLUB TRIATLO BLANESV1M02:08:4810300:25:383501:04:1437.3601:29:525800:38:560:00:000:00:00
57 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:08:569700:25:25601:03:0738.0201:28:328600:40:240:00:000:00:00
58 695TITO PUEYO FARREROC.A. RIBAGORÇANAABM02:08:574600:22:453901:04:2537.2601:27:1011400:41:470:00:000:00:00
59 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM02:09:016800:23:395301:04:5936.9301:28:388500:40:230:00:000:00:00
60 331DAVID MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAV1M02:09:037600:24:485001:04:4937.0301:29:376600:39:260:00:000:00:00
61 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M02:09:165400:23:148101:06:3936.0101:29:536200:39:230:00:000:00:00
62 1198ALBERT BARRACHINA MORENOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:09:229800:25:273701:04:2137.3001:29:486900:39:340:00:000:00:00
63 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLAC.N. VIC-ETBABM02:09:339600:25:221001:03:1637.9301:28:389600:40:550:00:000:00:00
64 1528TONI MANZANEQUE GUITARTC.N. VIC-ETBABM02:09:372400:21:037001:05:5636.4001:26:5912700:42:380:00:000:00:00
65 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM02:09:395900:23:246101:05:1736.7601:28:419700:40:580:00:000:00:00
66 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANYOSPARKV1M02:09:455500:23:157901:06:3136.0801:29:467800:39:590:00:000:00:00
67 717DANIEL SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM02:09:4613200:26:406601:05:3536.5901:32:153400:37:310:00:000:00:00
68 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:09:4913000:26:36501:03:0538.0401:29:418000:40:080:00:000:00:00
69 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLOABM02:10:046000:23:247601:06:1736.2101:29:418400:40:230:00:000:00:00
70 3086GERARD LOPEZ GOMEZCLUB TRIATLO PROSANJNM02:10:178400:24:5810201:07:4135.4601:32:393600:37:380:00:000:00:00
71 5299MIQUEL ANTUNEZ TIRADOFASTTRIATLON CLUBJNM02:10:222700:21:0710101:07:4135.4601:28:4811100:41:340:00:000:00:00
72 4587CESAR HERNANDEZ CEBRIANC.E. SISTRELLSABM02:10:333300:22:077501:06:1636.2201:28:2312100:42:100:00:000:00:00
73 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM02:10:3816100:27:527401:06:1436.2401:34:062100:36:320:00:000:00:00
74 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM02:10:4414200:27:086901:05:4636.4901:32:544000:37:500:00:000:00:00
75 803XAVIER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM02:10:4516300:27:584601:04:4337.0801:32:414300:38:040:00:000:00:00
76 618RAUL LORENZA MASEDAC.N. REUS PLOMSABM02:10:563900:22:108001:06:3436.0501:28:4412200:42:120:00:000:00:00
77 3701ZOÉ SORIA FERNANDEZABSOLUT SPORTABM02:11:0312300:26:177801:06:2736.1201:32:444800:38:190:00:000:00:00
78 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM02:11:1311300:25:543601:04:1837.3301:30:129800:41:010:00:000:00:00
79 3848ALEJANDRO ASENSIO FLORESC.A. RIBAGORÇANAV1M02:11:338600:25:045401:05:0036.9201:30:0410800:41:290:00:000:00:00
80 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERABSOLUT SPORTABM02:12:002200:21:0111201:08:5234.8501:29:5311900:42:070:00:000:00:00
81 799EDGAR SARABIA BALDOMÀCLUB TRIATLO PROSANABM02:12:1914100:27:066801:05:4136.5401:32:476700:39:320:00:000:00:00
82 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:12:2912400:26:191601:03:3337.7701:29:5212600:42:370:00:000:00:00
83 795ANTONI HERENA MONTULLCERDANYOLA CHABM02:12:3211400:25:559401:07:1735.6701:33:126100:39:200:00:000:00:00
84 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV1M02:12:5312200:26:128201:06:4835.9301:33:007600:39:530:00:000:00:00
85 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM02:13:045000:22:5213701:11:2233.6301:34:145700:38:500:00:000:00:00
86 6101JORGE REY PLANA226ARAGÓNABM02:13:0613500:26:477301:06:1336.2401:33:007900:40:060:00:000:00:00
87 2279RICARD BLANCAFORT OMENATC.N. VIC-ETBV1M02:13:2010600:25:418501:06:5835.8401:32:399200:40:410:00:000:00:00
88 2409MARC CUADRENCH FRANCOC.N. VIC-ETBABM02:13:5910500:25:399201:07:1235.7101:32:5110000:41:080:00:000:00:00
89 1613EDUARD BARBA GÓMEZ-ÁLVAREC.E. RAYOTEAMABM02:14:0716200:27:5312301:09:5434.3301:37:471800:36:200:00:000:00:00
90 2299JESUS PORTA SANUYCLUB TRIATLO PROSANABM02:14:1114700:27:186501:05:3036.6401:32:4810500:41:230:00:000:00:00
91 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSJNM02:14:1210100:25:348901:07:0535.7801:32:3911000:41:330:00:000:00:00
92 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTJNM02:14:4010400:25:388401:06:5735.8501:32:3511800:42:050:00:000:00:00
93 1432ISIDRE BANCELLS SABORITC.N. VIC-ETBABM02:15:241300:19:5812801:10:2734.0701:30:2516700:44:590:00:000:00:00
94 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:15:3814800:27:208801:07:0335.7901:34:2310300:41:150:00:000:00:00
95 1577FERRAN GARCIA CASADÓC.T. TRIOMF TEAMSUB23M02:15:3915700:27:489101:07:0735.7601:34:559400:40:440:00:000:00:00
96 5836ADRIÀ COMA RIBOTCLUB NATACIO SALLENTSUB23M02:15:4515100:27:259901:07:3935.4801:35:049100:40:410:00:000:00:00
97 417CARLES CASERO ROCACLUB TRIATLO BLANESV1M02:16:0019600:29:499601:07:2635.5901:37:155500:38:450:00:000:00:00
98 1124JAUME ALMIRALL MATASCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:16:1810200:25:357701:06:2436.1401:31:5915200:44:190:00:000:00:00
99 4778RICARD PÉREZ BISBALU.C. SANT CUGATABM02:16:2011900:26:0812101:09:4434.4201:35:528700:40:280:00:000:00:00
100 6103XAVIER VIDAL FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM02:16:4110700:25:424301:04:3237.1901:30:1419100:46:270:00:000:00:00
101 1562ELOY JORGE DE LA FUENTE OABSOLUT SPORTABM02:16:434400:22:3912501:10:0434.2501:32:4314800:44:000:00:000:00:00
102 5890ÈRIC GAY JIMÉNEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M02:16:4617100:28:2411401:08:5634.8201:37:206500:39:260:00:000:00:00
103 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM02:16:5913800:26:579801:07:3735.4901:34:3412400:42:250:00:000:00:00
104 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M02:17:063400:22:0815401:13:3232.6401:35:4010600:41:260:00:000:00:00
105 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:17:1317500:28:4311001:08:4434.9201:37:277400:39:460:00:000:00:00
106 7005SERGI MATEU VIDALLLICENCIA DE DIAABM02:17:2913600:26:5511101:08:4834.8801:35:4311300:41:460:00:000:00:00
107 1729ENRIC PINTADO BOIXADOSCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV2M02:17:4414400:27:1510301:07:4735.4101:35:0212900:42:420:00:000:00:00
108 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSJNM02:17:4515500:27:4310501:08:0635.2401:35:4911700:41:560:00:000:00:00
109 4243ALBERTO CASTEL AYLAGASW3TRI CLUB ESPORTIUABM02:17:4611200:25:5113901:11:3433.5401:37:258300:40:210:00:000:00:00
110 1771GUILLERMO SUSÍN CANALCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:17:5811500:26:0510901:08:4234.9301:34:4713200:43:110:00:000:00:00
111 1679LLUIS MARIA BORRERO CLARAC.N. TARRACOABM02:17:5815300:27:3612901:10:4133.9501:38:177100:39:410:00:000:00:00
112 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M02:18:1413400:26:4410701:08:1235.1901:34:5613900:43:180:00:000:00:00
113 2511CARLES DEBÓN UTIELFASTTRIATLON CLUBABM02:18:1817300:28:3011801:09:1734.6401:37:478800:40:310:00:000:00:00
114 2165CARLOS BUJALANCE LUNAC.E. PENEDES MARITIMSUB23M02:18:3515000:27:258301:06:5035.9101:34:1515400:44:200:00:000:00:00
115 370JOSE ANTONIO VAZQUEZ LUQUCLUB NATACIO RUBIABM02:18:399200:25:189301:07:1235.7101:32:3018300:46:090:00:000:00:00
116 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINECLUB TRIATLO TECNIBIKE CAV2M02:18:4811100:25:508601:06:5935.8301:32:4918100:45:590:00:000:00:00
117 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M02:19:007900:24:5413101:10:5233.8701:35:4613500:43:140:00:000:00:00
118 3818SALVADOR ZURITA RIERAFASTTRIATLON CLUBSUB23M02:19:147300:24:2110601:08:0835.2301:32:2919400:46:450:00:000:00:00
119 2029MARC BENAGES DUCH CLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M02:19:1516400:28:0113801:11:2433.6101:39:257500:39:500:00:000:00:00
120 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M02:19:2113300:26:4211601:09:0334.7601:35:4514200:43:360:00:000:00:00
121 5277BERNAT SÁNCHEZ TOROC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM02:19:4518800:29:3710801:08:1635.1601:37:5311600:41:520:00:000:00:00
122 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:19:5117400:28:4212401:09:5634.3201:38:3810200:41:130:00:000:00:00
123 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M02:19:5412800:26:3310401:08:0635.2401:34:3917100:45:150:00:000:00:00
124 1171JOAN CARRASCO REVERTEC.N. SABADELLABM02:20:3516900:28:1813501:11:1033.7201:39:289900:41:070:00:000:00:00
125 5335JOSEP GONZÁLEZ FERNÁNDEZCLUB NATACIO SALLENTABM02:20:5515900:27:5014001:11:3733.5101:39:2710700:41:280:00:000:00:00
126 1357LUIS NUÑEZ PINEDATRIATLO BCN-TRIFORFUNABM02:21:0312100:26:1113301:11:0633.7601:37:1714300:43:460:00:000:00:00
127 3922ALBERT RUIZ RODRIGUEZCLUB TRIATLO BLANESABM02:21:0810800:25:459701:07:2835.5701:33:1320800:47:550:00:000:00:00
128 2987MARC ARMENGOD RUIZC.E. SISTRELLSABM02:21:1115200:27:289501:07:2535.6001:34:5319000:46:180:00:000:00:00
129 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:21:1817700:28:5411501:09:0134.7701:37:5514000:43:230:00:000:00:00
130 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:21:3610000:25:2914601:12:1533.2201:37:4414600:43:520:00:000:00:00
131 1663JAUME MORROS MARTINEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:22:1812500:26:2011701:09:1334.6701:35:3319500:46:450:00:000:00:00
132 5563ORIOL VIDAL CAYROTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:22:2612600:26:2714201:11:4233.4701:38:0915000:44:170:00:000:00:00
133 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM02:22:5918100:29:2411301:08:5334.8401:38:1716200:44:420:00:000:00:00
134 2159FRANCESC RIERA CARRERASCLUB TRIATLO BLANESV1M02:23:0012900:26:3514101:11:4033.4901:38:1516400:44:450:00:000:00:00
135 5403ADRIÁN MEDINA GALLARDOC.N. VIC-ETBABM02:23:0117800:28:5611901:09:2534.5701:38:2116000:44:400:00:000:00:00
136 2764SANTIAGO CEINOS SALDAÑACLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:23:166200:23:2815701:13:5832.4501:37:2617700:45:500:00:000:00:00
137 2461PELAYO CORONADO BLASCOCLUB GASSS TRIATLOABM02:23:5918400:29:3110001:07:4135.4601:37:1219600:46:470:00:000:00:00
138 1434MARCEL FONTANILLAS PUIGDECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:24:124800:22:5116601:14:2532.2501:37:1619800:46:560:00:000:00:00
139 4976ALBERT FERRE RUIZA.E. BLANCAFORT - TRIATLOSUB23M02:24:4014500:27:166201:05:2036.7301:32:3625800:52:040:00:000:00:00
140 672JORDI BAUS RAMONC.E. PICORNELLV1M02:24:4319700:29:5412601:10:1134.2001:40:0515800:44:380:00:000:00:00
141 408ANTONIO RUIZ CATALANCLUB TRIATLO BLANESV1M02:25:0618000:29:1814801:12:3733.0501:41:5513300:43:110:00:000:00:00
142 3012ALBERT QUIRCE MINGOTCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M02:25:167500:24:4017001:14:4832.0901:39:2817400:45:480:00:000:00:00
143 1627JAVIER CARVAJAL PICHELC.E. RAYOTEAMABM02:25:1818200:29:2814701:12:3433.0701:42:0213600:43:160:00:000:00:00
144 719JORDI MORENO MONTANERC.A. IGUALADAV2M02:25:3720200:30:0516001:14:1332.3401:44:1810400:41:190:00:000:00:00
145 922JOSE ALFONSO LORENTE TORRC.E. PICORNELLV1M02:25:4414600:27:1719301:17:1631.0601:44:3310100:41:110:00:000:00:00
146 6104PERE BALCELLS PRATLLICENCIA DE DIAV3M02:26:047200:24:1015901:14:0532.4001:38:1520300:47:490:00:000:00:00
147 5785JESUS SORROCHE GOMERANATS SPORT SAABM02:26:3122100:31:4013001:10:4933.8901:42:2914900:44:020:00:000:00:00
148 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MINORISAV2M02:26:4320900:30:3715801:13:5832.4501:44:3512000:42:080:00:000:00:00
149 7016PERE BIFET VERGÉLLICENCIA DE DIAABM02:26:4424500:33:4715001:13:0132.8701:46:487700:39:560:00:000:00:00
150 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLOABM02:26:4820400:30:1023001:20:2229.8601:50:321700:36:160:00:000:00:00
151 1532MARIO SEBASTIÁN SÁNCHEZC.E. PENEDES MARITIMABM02:27:2718600:29:3514401:11:5333.3901:41:2818200:45:590:00:000:00:00
152 5321MARC CAPARROS BONETC.N. TARRACOABM02:27:4719300:29:4215301:13:3132.6501:43:1315700:44:340:00:000:00:00
153 3430JOSE MANUEL GARCIA CALATACERDANYOLA CHV2M02:27:5710900:25:4523901:21:5829.2801:47:438200:40:140:00:000:00:00
154 3426JOSEP BEUMALA BUSQUETCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:28:1718300:29:3017301:15:1931.8701:44:4914100:43:280:00:000:00:00
155 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV1M02:28:2723600:32:5815601:13:4832.5201:46:4611200:41:410:00:000:00:00
156 4713ALEIX SELLARÉS GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTSUB23M02:28:4321400:31:1813401:11:0833.7401:42:2618800:46:170:00:000:00:00
157 3220ISAAC IDIARTE VALLSC.E. PENEDES MARITIMV1M02:29:0016600:28:0920101:17:3430.9401:45:4313800:43:170:00:000:00:00
158 7009LLUIS SULLASTRES TENASLLICENCIA DE DIAABM02:29:0115600:27:4513201:10:5433.8501:38:3923900:50:220:00:000:00:00
159 4155DANI PONS PEREZCLUB TRIATLO BLANESABM02:29:0522500:32:0116301:14:2432.2601:46:2512800:42:400:00:000:00:00
160 1616JORDI JIMENEZ OLMEDOGAVA TRIATLOJNM02:29:1613100:26:3725501:25:3828.0301:52:152900:37:010:00:000:00:00
161 2743LUÍS CASADO ALCALDEI3 TRIATHLONV1M02:29:2817900:29:1416401:14:2532.2501:43:3917500:45:490:00:000:00:00
162 5544JORGE MERINO HERNÁNDEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M02:29:3421800:31:2716201:14:1632.3201:45:4314500:43:510:00:000:00:00
163 2703CESAR LAZAROCLUB TRI-BUV1M02:29:3519900:29:5618201:16:2731.3901:46:2313400:43:120:00:000:00:00
164 1578FRANCESC OTEO MARTÍNU.C. SANT CUGATV1M02:30:119300:25:2018701:16:4131.3001:42:0121200:48:100:00:000:00:00
165 2690ROGER ARDÈVOL LATORREABSOLUT SPORTV1M02:30:2925500:34:3114501:12:0133.3301:46:3214700:43:570:00:000:00:00
166 3486JUAN RUIZ COMASPRAT TRIATLO 1994ABM02:30:3516500:28:0315201:13:1832.7401:41:2122800:49:140:00:000:00:00
167 7015TONI MATEO LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M02:30:5619200:29:4119501:17:2630.9901:47:0714400:43:490:00:000:00:00
168 5958BERNAT VINYALS VILARNAUC.A. IGUALADAABM02:31:1715800:27:4916101:14:1532.3201:42:0422700:49:130:00:000:00:00
169 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁLEZABSOLUT SPORTABM02:31:2516700:28:1216801:14:4232.1301:42:5422000:48:310:00:000:00:00
170 4164JOSEP ANTONI PEDROSA SANTCLUB TRIATLO BLANESABM02:31:4221100:31:0815101:13:0732.8201:44:1520000:47:270:00:000:00:00
171 1517PERE FLORENSA LLUSÀC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:31:5019500:29:4821301:18:4630.4701:48:3413700:43:160:00:000:00:00
172 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV1M02:32:039400:25:2019201:17:0031.1701:42:2023400:49:430:00:000:00:00
173 2986RAUL NUEVA FUENTESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:32:1621600:31:2117101:15:0231.9901:46:2317800:45:530:00:000:00:00
174 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M02:32:248200:24:5520401:17:5330.8201:42:4823200:49:360:00:000:00:00
175 215MARC ROURA GONELLC.E. RAYOTEAMABM02:32:3224900:34:0917901:16:0631.5401:50:1512300:42:170:00:000:00:00
176 7017ISMA MARTÍNEZ DELGADOLLICENCIA DE DIAABM02:32:3224100:33:1918801:16:4631.2601:50:0512500:42:270:00:000:00:00
177 2367JAN CATALÀ REISSC.E. VILA OLIMPICASUB23M02:32:3720100:30:0216501:14:2532.2501:44:2721100:48:100:00:000:00:00
178 4192JUAN JAVIER GOMEZ GARCIACERDANYOLA CHABM02:33:0120500:30:1219001:16:5331.2201:47:0517900:45:560:00:000:00:00
179 7014JOSE RAMON GONZALEZ GONZALLICENCIA DE DIAABM02:33:0322800:32:1820501:17:5430.8101:50:1213000:42:510:00:000:00:00
180 6110ADRIAN VERA ORTIZLLICENCIA DE DIAABM02:33:0513700:26:5618601:16:4031.3001:43:3623100:49:290:00:000:00:00
181 5569ALEX MORA ESTOPACLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M02:33:349100:25:1723501:21:1129.5601:46:2819900:47:060:00:000:00:00
182 1232JORDI SEGADE QUINTELAPRAT TRIATLO 1994ABM02:33:3416800:28:1719401:17:2231.0201:45:3920700:47:550:00:000:00:00
183 1268ISRAEL PEREZ MACAYACLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:34:2021200:31:0923801:21:4029.3901:52:4910900:41:310:00:000:00:00
184 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:35:0425200:34:1618101:16:2331.4201:50:3915500:44:250:00:000:00:00
185 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:35:0521900:31:2721501:18:5530.4101:50:2216300:44:430:00:000:00:00
186 7003ALEX MORENO LARALLICENCIA DE DIAABM02:35:0623500:32:5120201:17:3630.9301:50:2715900:44:390:00:000:00:00
187 4315JORDI LLAVEROLA VIDALCERRR IGUALADAABM02:35:0620800:30:3717801:16:0431.5501:46:4121700:48:250:00:000:00:00
188 352ISMAEL VICENTE JOYERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:35:5525700:34:4119101:16:5531.2001:51:3615300:44:190:00:000:00:00
189 1786MARC RUBIO DIAZINDEPENDENTABM02:36:0819100:29:4022801:20:1729.8901:49:5718400:46:110:00:000:00:00
190 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM02:36:2821000:30:4517701:16:0331.5601:46:4823300:49:400:00:000:00:00
191 1075CRISTIAN CHIRVECHES LOPEZINDEPENDENTABM02:36:4222600:32:0222301:19:4830.0801:51:5016500:44:520:00:000:00:00
192 1404JOSEP MARIA GÜERA MARTINEABSOLUT SPORTABM02:36:5223000:32:2317401:15:4531.6801:48:0822200:48:440:00:000:00:00
193 7011MARC LLOVERALLICENCIA DE DIAABM02:37:0324000:33:1719701:17:3030.9701:50:4718700:46:160:00:000:00:00
194 2646ALBERTO JOSE CAMPOS FLOREC.E. RAYOTEAMV1M02:37:0922200:31:4321101:18:3130.5701:50:1419700:46:550:00:000:00:00
195 3391DANIEL JIMÉNEZ GUTIÉRREZCERDANYOLA CHABM02:37:1524300:33:2920001:17:3230.9501:51:0118500:46:140:00:000:00:00
196 2629LLUÍS BARNAUS OBIOLSCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV2M02:37:2016000:27:5219901:17:3130.9601:45:2325600:51:570:00:000:00:00
197 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M02:37:2111700:26:0717501:15:4931.6601:41:5627000:55:250:00:000:00:00
198 2579SANTIAGO AGRAÑARAZ FERNANTRIENJOY TEAMABM02:37:4419000:29:3920601:17:5930.7801:47:3823600:50:060:00:000:00:00
199 4463ADRIÀ MARIN BATETCERRR IGUALADASUB23M02:37:4628300:41:0718301:16:2931.3801:57:368100:40:100:00:000:00:00
200 3431JUAN MIGUEL ALBA RODRIGUECLUB NATACIO SITGESABM02:38:0520700:30:1918001:16:2131.4301:46:4025100:51:250:00:000:00:00
201 845JOSUE FERNANDEZ ARIASCERDANYOLA CHV1M02:38:1421500:31:1921601:18:5630.4101:50:1520900:47:590:00:000:00:00
202 7007IVAN GARCIA TRIGUEROLLICENCIA DE DIAABM02:38:3123300:32:4122901:20:2129.8701:53:0217300:45:290:00:000:00:00
203 5584JOAN CASTILLO PIC.E. RAYOTEAMABM02:39:0727900:39:2221801:19:0230.3701:58:249300:40:430:00:000:00:00
204 958VICENTE VALERO SANCHEZCLUB TRIASME TRIATLOV2M02:39:3022900:32:2123301:20:5229.6801:53:1318900:46:170:00:000:00:00
205 2638CARLES FARRES CISTEROINDEPENDENTABM02:40:0526100:35:0218901:16:4831.2501:51:5021400:48:150:00:000:00:00
206 1100ALBERT ALGADO ENSEÑATCLUB ESPORTIU DUETTRIABM02:40:1526500:35:3822101:19:4230.1101:55:2016600:44:550:00:000:00:00
207 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:40:2926200:35:1020301:17:3930.9101:52:4920100:47:400:00:000:00:00
208 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M02:40:3025300:34:2021001:18:2830.5901:52:4820200:47:420:00:000:00:00
209 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M02:40:3912700:26:2923701:21:1629.5301:47:4526400:52:540:00:000:00:00
210 5291JAUME POLO ESCUDÉASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFAV1M02:40:5418700:29:3524201:22:1429.1901:51:4922600:49:050:00:000:00:00
211 978PASCUAL COLLADO VALDESC.N. CATALUNYAV2M02:41:0225100:34:1621201:18:3830.5201:52:5421000:48:080:00:000:00:00
212 512EDUARDO ROS FERNÁNDEZ-PORC.E. VILA OLIMPICAV1M02:41:2021700:31:2323101:20:3329.8001:51:5622900:49:240:00:000:00:00
213 1291ENRIC COLLADO GILIC.N. SWIMFASTER TRIATLOV1M02:41:5123100:32:2523401:20:5829.6401:53:2321800:48:280:00:000:00:00
214 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAABM02:42:3722400:31:5620901:18:2430.6101:50:2026000:52:170:00:000:00:00
215 5338ALBERTO MILLAN MARTÍNC.E. RAYOTEAMABM02:42:4725900:34:4622701:20:1129.9301:54:5720400:47:500:00:000:00:00
216 6102IVAN SANCHEZ ESCUREDOLLICENCIA DE DIAABM02:42:48000:00:00000:00:000.0001:53:5422400:48:540:00:000:00:00
217 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV3M02:44:2026000:34:5220801:18:2430.6101:53:1624800:51:040:00:000:00:00
218 3092IGNASI TOMAS LÓPEZ-DORIGINDEPENDENTV1M02:44:21000:00:00000:00:000.0001:57:4019300:46:410:00:000:00:00
219 1419DANIEL PARDO MARTINCLUB ATLETIC CASTELLARABM02:44:2621300:31:1624001:22:0429.2401:53:2024900:51:060:00:000:00:00
220 5863JOEL ROCA MARTICERRR IGUALADAABM02:44:3820300:30:0923201:20:4929.7001:50:5826700:53:400:00:000:00:00
221 2255JOSE VIZCAYA GRAVECLUB 226 LONG DISTANCEV2M02:45:3626700:35:5724801:24:2928.4102:00:2617000:45:100:00:000:00:00
222 5742ALEX VERA GUZMANC.E. PENEDES MARITIMJNM02:46:157800:24:5312201:09:4534.4101:34:3828601:11:370:00:000:00:00
223 5702JAVIER GALLEGO AGUAGILC.E. VILA OLIMPICAV2M02:46:1625800:34:4421401:18:5430.4201:53:3826200:52:380:00:000:00:00
224 2762MARCO DE DAVIDEI3 TRIATHLONV1M02:46:5522300:31:4625101:25:0228.2201:56:4823800:50:070:00:000:00:00
225 1109FRANCESCO FERROC.E. VILA OLIMPICAABM02:47:3727500:37:1422001:19:3530.1601:56:4924600:50:480:00:000:00:00
226 2537DAVID GARCIA PERUCHOC.N. MOLINS DE REIV1M02:47:5825400:34:2525001:25:0028.2401:59:2522100:48:330:00:000:00:00
227 6106RAMON ROIG NAVARROLLICENCIA DE DIAV1M02:48:0026400:35:2420701:18:2130.6301:53:4526800:54:150:00:000:00:00
228 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M02:48:4126900:36:0224101:22:0929.2101:58:1124100:50:300:00:000:00:00
229 2540JOSEP MALAVE SOTERASC.A. IGUALADAABM02:49:2427600:37:2117601:15:5631.6101:53:1727400:56:070:00:000:00:00
230 2468JORDI LARIOS SANCHISABSOLUT SPORTABM02:49:2820600:30:1826001:28:1527.2001:58:3324700:50:550:00:000:00:00
231 6105JOSEP MASSÓ SALALLICENCIA DE DIAABM02:50:4928400:41:4223601:21:1229.5602:02:5420600:47:550:00:000:00:00
232 7004RAFAEL ÁGUILA PARTIDALLICENCIA DE DIAABM02:50:5427200:36:5625401:25:3828.0302:02:3421600:48:200:00:000:00:00
233 3495CARLOS CRUZ GALLEGOC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM02:51:0327100:36:4918501:16:3731.3201:53:2627900:57:370:00:000:00:00
234 5308CHRISTIAN GOMEZ MUÑOZC.E. RAYOTEAMABM02:51:5527700:37:2424701:23:5228.6202:01:1624300:50:390:00:000:00:00
235 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M02:54:1725600:34:3525601:26:5827.6002:01:3326300:52:440:00:000:00:00
236 705MARC GISPERT  GIRONC.E. PICORNELLABM02:56:0424400:33:4027201:32:5625.8202:06:3623000:49:280:00:000:00:00
237 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M02:57:2123800:33:0324601:23:1928.8101:56:2228301:00:590:00:000:00:00
238 2220MARIO MESTRE MARTINEZCLUB TRIATLO BLANESV3M02:59:1126300:35:1026201:28:2427.1502:03:3427100:55:370:00:000:00:00
239 1141JORDI VERDU BARBEA.E. EKKE V1M03:02:1025000:34:1427001:32:0826.0502:06:2227300:55:480:00:000:00:00
240 7008XAVIER PASCUAL SANTISTEVELLICENCIA DE DIAV1M03:02:3427400:37:1127401:34:4525.3302:11:5624200:50:380:00:000:00:00
241 977FLAVIO PIETROCOLA FOSSATIC.N. CATALUNYAV3M03:05:0727300:37:0526601:30:1826.5802:07:2328000:57:440:00:000:00:00
242 890JOSEP MARIA CASAJUANA VILCLUB TRIATLO SABADELLV2M03:15:1327800:37:3627601:36:5224.7802:14:2828201:00:450:00:000:00:00
243 7013ROGER TURRÓ JOVERLLICENCIA DE DIAABM03:16:2128200:40:4327301:33:4825.5902:14:3128401:01:500:00:000:00:00
244 6109JORDI POUS ALOLLICENCIA DE DIAV2M03:23:5028100:39:5228401:50:5021.6502:30:4226500:53:080:00:000:00:00
245 7002EMILIO BARTA PASTORLLICENCIA DE DIAV2M03:27:3628500:43:2628501:51:3721.5002:35:0326100:52:330:00:000:00:00
246 973EMILIO FERRER CORCHUELOC.N. CATALUNYAV2M03:33:3928000:39:4627901:38:5224.2802:18:3828701:15:010:00:000:00:00
247 1113ISIDRE GUITART PERERACLUB NATACIO MINORISAV2M03:34:5223900:33:0428301:45:3122.7502:18:3528801:16:170:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32