RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
87 87 0 0 300 7 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2456JEREMIE CLEMENTCLUB NATACIO SITGESABM00:23:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 5941ERIK GUILLEM STENINGER GACLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:23:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 2728SANTI PELLEJERO GACIATEAM CALELLA TRIATHLONV1M00:23:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 2396JOAN GRAS SOLERTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:23:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 1084GUILLEM ROJAS MORENOTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:24:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
6 2749XAVIER ANTEQUERA SÀNCHEZMARESME TRIATLO CLUBV1M00:24:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
7 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M00:24:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
8 2830SERGI LASHERAS RABIONETTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM00:24:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
9 2891ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM00:24:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
10 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM00:24:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
11 2674JOSE FRANCO BOC.E. INEF LLEIDAABM00:24:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
12 2921DAVID GARCÍA BURÉSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSCDM00:24:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
13 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM00:24:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
14 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994JNM00:25:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
15 3191EDU MASSO GRABULOSAABSOLUT SPORTABM00:25:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
16 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTJNM00:25:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
17 5273VÍCTOR GARRO OLIVERACLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:25:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
18 2764SANTIAGO CEINOS SALDAÑACLUB TRIBANDA TRIATLOABM00:25:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
19 2418JORDI GALIAN TORRASC.N. VIC-ETBABM00:25:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
20 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM00:25:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
21 667JORDI GARCIA BERCIALC.N. BADALONAABM00:25:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
22 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:25:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
23 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM00:25:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
24 785ROGER MANYÀ VALENZUELACLUB TRIBANDA TRIATLOCDM00:25:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
25 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM00:25:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
26 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:25:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
27 4104ADRIA FUENTE CERVERAC.N. VIC-ETBSUB23M00:25:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
28 5720DAVID MATEU BAGARIATRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M00:25:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
29 1454CRISTIAN GUILLAMOT CAELLEC.E. PICORNELLABM00:25:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
30 239JOSEP MARTI COROMINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:25:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
31 2879ESTEVE GONZALEZ CUXARTCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:26:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
32 4814EDUARDO BURGUETE BABICLUB NATACIO SITGESV2M00:26:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
33 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZMARESME TRIATLO CLUBABM00:26:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
34 4687FRANCISCO JESUS TOMAS CASCLUB NATACIO SITGESV1M00:26:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
35 4760OSCAR CLEMENTE VIDALPRAT TRIATLO 1994CDM00:26:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
36 2375JOEL FARRÀ CALVETC.E. INEF LLEIDAABM00:26:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
37 489ENRIC HERNANDEZ MARTINEZTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM00:26:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
38 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994CDM00:26:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
39 3712JORDI MONSERRAT TALTAVULC.E. PICORNELLABM00:26:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
40 1490CARLES SUMARROCA BOIXCLUB TRIBANDA TRIATLOSUB23M00:26:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
41 2041RICARD CESARI GÓMEZ-ESCALCLUB VO2 - SURALABM00:26:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
42 2756ABRAHAM SANCHEZ LAFUENTEMARESME TRIATLO CLUBABM00:26:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
43 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM00:26:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
44 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM00:26:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
45 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:26:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
46 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBSUB23M00:26:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
47 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:27:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
48 1794JOSEP MARIA DELLUNDE GUIVCLUB NATACIO BANYOLESABM00:27:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
49 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M00:27:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
50 5529JOAN BASSEDA PERADALTACLUB VO2 - SURALABM00:27:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
51 3481EDU LOPEZ BARRANCOCLUB VO2 - SURALABM00:27:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
52 1340ALEX ALDOMA BRUFAUTRIATLO PALLEJAV2M00:27:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
53 5890ÈRIC GAY JIMÉNEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M00:27:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
54 3830ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLJNM00:28:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
55 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM00:28:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
56 1434MARCEL FONTANILLAS PUIGDECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:28:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
57 3041CARLES ALLÉS PONSC.E. INEF LLEIDAABM00:28:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
58 2105MANUEL VILLALBA URISELC.A. XALOCABM00:28:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
59 4884JAVIER NAVARRO GUILLÉNTRIATLO PALLEJAABM00:28:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
60 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:28:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
61 1477ANTONI PAREJA CARRILLOCLUB TRIATLO BLANESABM00:28:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
62 2559JUAN JOSE MARTINEZ FERNANTRIATLO PALLEJAABM00:29:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
63 1115JAVIER NOTARIO PERICASC.N. BADALONAABM00:29:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
64 4205NARCÍS ROCA BALSELLSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:29:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
65 5418RUBEN MARTINEZ RIVEROSC.N. BADALONAABM00:31:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
66 839JOSEP M ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M00:31:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
67 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:31:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
68 5455RUBÉN MORENO BURGUÉSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M00:32:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
69 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:34:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32