RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
104 95 9 0 6 22 3 5 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 147JOAN FREIXA MARCELÓCERRR IGUALADAABM01:45:17400:18:59201:17:1717.0801:36:16200:09:010:00:000:00:00
2 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:45:26500:18:59101:17:1217.1001:36:11300:09:150:00:000:00:00
3 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:48:38100:18:55301:19:4416.5601:38:391300:09:590:00:000:00:00
4 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:49:26600:19:03401:20:3616.3801:39:39800:09:470:00:000:00:00
5 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:50:24800:19:10601:21:1416.2501:40:241500:10:000:00:000:00:00
6 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:50:501500:19:50501:21:0916.2701:40:59900:09:510:00:000:00:00
7 1512SERGI CARDONA ROSANASCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:52:311600:19:52701:22:4215.9601:42:341100:09:570:00:000:00:00
8 2396JOAN GRAS SOLERTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:53:07700:19:051201:25:0815.5101:44:13100:08:540:00:000:00:00
9 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:53:18900:19:181001:24:4415.5801:44:02400:09:160:00:000:00:00
10 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:53:471000:19:29801:24:1215.6801:43:411600:10:060:00:000:00:00
11 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:54:501200:19:381101:25:0215.5201:44:401900:10:100:00:000:00:00
12 741FRANCESC JOVE RIARTCERRR IGUALADAABM01:55:411300:19:461401:26:1715.3001:46:03500:09:380:00:000:00:00
13 3903MARC CIRERA CASELLASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:55:561100:19:381301:25:4415.4001:45:222500:10:340:00:000:00:00
14 5880DAVID MALAGON LOPEZC.T. S.J. ABADESSESABM01:56:053800:21:37901:24:3415.6101:46:111000:09:540:00:000:00:00
15 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSABM01:56:59200:18:552001:28:2514.9301:47:20600:09:390:00:000:00:00
16 294MARCEL GUAL ANDUJART-BIKES CLUB TRIATLOABM01:57:021400:19:491601:27:2915.0901:47:18700:09:440:00:000:00:00
17 2133DAVID GALVANY JIMENEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:57:121700:19:581501:27:0615.1501:47:041700:10:080:00:000:00:00
18 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:58:171900:20:011801:27:3715.0701:47:382800:10:390:00:000:00:00
19 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:58:381800:19:591901:28:1714.9501:48:162100:10:220:00:000:00:00
20 1534SERGI PESARRODONA ROVIRAVEC CYCLING & RUNABM01:58:562600:20:411701:27:3215.0801:48:132900:10:430:00:000:00:00
21 1524JORDI GALL HEBLEVEC CYCLING & RUNABM02:00:212300:20:312101:28:3614.9001:49:073900:11:140:00:000:00:00
22 2033JAN MARGARIT SOLEC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM02:00:36300:18:582901:31:3914.4001:50:371400:09:590:00:000:00:00
23 4738LUIS BIELSA ALLOZAA. C. PARETS RAVET BIKEABM02:01:422700:20:432301:29:5714.6701:50:403600:11:020:00:000:00:00
24 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM02:02:122100:20:192501:31:2214.4501:51:412200:10:310:00:000:00:00
25 5715JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M02:02:292000:20:072601:31:2614.4401:51:333400:10:560:00:000:00:00
26 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM02:02:303900:21:462201:29:5414.6801:51:403000:10:500:00:000:00:00
27 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:02:542800:20:502701:31:2914.4301:52:192700:10:350:00:000:00:00
28 244JOSEP A. PEREZ MARINCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:02:543100:21:072401:31:1614.4601:52:232300:10:310:00:000:00:00
29 3213PASCUAL RODRIGUEZ REQUENAC. TRIATLO MONTORNESABM02:03:212500:20:382801:31:3614.4101:52:143700:11:070:00:000:00:00
30 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALC.T. S.J. ABADESSESABM02:05:002200:20:313101:33:3514.1101:54:063200:10:540:00:000:00:00
31 2153LLUIS MARTINEZ RAVETLLATA. C. PARETS RAVET BIKEABM02:05:552400:20:373001:33:0914.1701:53:464800:12:090:00:000:00:00
32 416RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM02:08:093000:21:023301:36:5713.6201:57:591800:10:100:00:000:00:00
33 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM02:10:463600:21:343801:38:4013.3802:00:142400:10:320:00:000:00:00
34 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:10:563300:21:233601:38:3813.3802:00:013300:10:550:00:000:00:00
35 4117CARLES SOLÀ BARDERATEAM CALELLA TRIATHLONABM02:11:253200:21:163901:39:3513.2602:00:512600:10:340:00:000:00:00
36 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNABM02:12:324100:22:183401:38:1513.4402:00:334700:11:590:00:000:00:00
37 867SANTI BARRERA MARTTNEZPRAT DISTANCE TRIATLOV2M02:12:443700:21:354301:41:1013.0502:02:451200:09:590:00:000:00:00
38 2136KIRIAN MARTORELL CARBONELA. C. PARETS RAVET BIKEABM02:13:125300:23:553201:36:5213.6302:00:475300:12:250:00:000:00:00
39 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT DISTANCE TRIATLOV1M02:13:324500:22:423501:38:3013.4002:01:125100:12:200:00:000:00:00
40 2271JAIRO GARCIA ALONSOA. C. PARETS RAVET BIKEJNM02:14:434700:23:033701:38:3813.3802:01:416700:13:020:00:000:00:00
41 1462JOSE MANUEL VILLANUEVA CAINDEPENDENTV1M02:14:474400:22:354501:41:5212.9602:04:272000:10:200:00:000:00:00
42 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM02:15:432900:20:524901:44:0012.6902:04:523100:10:510:00:000:00:00
43 623PEDRO ROLDAN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM02:16:475800:24:214101:40:1213.1702:04:335000:12:140:00:000:00:00
44 3853JOSEP RUBIO SOLAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M02:17:174800:23:124701:43:0512.8102:06:173500:11:000:00:000:00:00
45 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM02:17:324300:22:314601:42:3012.8802:05:015500:12:310:00:000:00:00
46 4314IVAN CORDON OCHOACERRR IGUALADAABM02:19:185200:23:494201:41:0713.0502:04:568200:14:220:00:000:00:00
47 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:19:415600:24:154801:43:5412.7002:08:094100:11:320:00:000:00:00
48 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM02:20:515700:24:165001:44:0112.6902:08:175800:12:340:00:000:00:00
49 1299ROGER GOMEZ PIEDRACLUB TRI-BUABM02:21:09000:00:00000:00:000.0002:08:584900:12:110:00:000:00:00
50 887MARTÍ SEUBA MACIACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:21:204900:23:175101:46:2312.4102:09:404400:11:400:00:000:00:00
51 2482ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M02:22:085000:23:235301:47:0012.3402:10:234600:11:450:00:000:00:00
52 811MIQUEL COMELLA OLIVECLUB NATACIO CALDESV2M02:22:234200:22:215601:48:2612.1702:10:474300:11:360:00:000:00:00
53 325FERRAN BARCELO BADIAC.N. CATALUNYAABM02:23:473400:21:335901:50:3311.9402:12:064500:11:410:00:000:00:00
54 1747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM02:24:004000:22:155801:48:5912.1102:11:146200:12:460:00:000:00:00
55 6003DAVID MIR VILALLICENCIA DE DIAABM02:24:595400:24:115501:48:1212.2002:12:235900:12:360:00:000:00:00
56 3496JORDI TRAPE GARROSC.N. TARRACOV2M02:25:316700:24:575401:47:5112.2402:12:486100:12:430:00:000:00:00
57 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV1M02:27:256200:24:386001:51:3211.8402:16:104000:11:150:00:000:00:00
58 1535MANEL HIDALGO ÁLVAREZVEC CYCLING & RUNV1M02:28:175100:23:376301:51:4811.8102:15:256400:12:520:00:000:00:00
59 4315JORDI LLAVEROLA VIDALCERRR IGUALADAABM02:30:557600:26:296101:51:3311.8302:18:026500:12:530:00:000:00:00
60 2372SERGIO MESAS RUBIOC.A. IGUALADAABM02:31:047300:26:046501:52:4011.7202:18:445200:12:200:00:000:00:00
61 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM02:32:176100:24:366801:54:3211.5302:19:087000:13:090:00:000:00:00
62 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M02:35:048400:27:226401:52:0411.7802:19:268700:15:380:00:000:00:00
63 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT DISTANCE TRIATLOV3M02:35:575500:24:127101:59:1111.0802:23:235600:12:340:00:000:00:00
64 5317JAUME PLANES OCAÑACLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M02:37:486300:24:397302:00:0111.0002:24:406900:13:080:00:000:00:00
65 1604MATTEO MASTRONARDIINDEPENDENTV1M02:40:106400:24:417502:01:5410.8302:26:357300:13:350:00:000:00:00
66 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:40:218600:27:287201:59:2911.0502:26:577200:13:240:00:000:00:00
67 1559DANIEL REYES HIDALGOVEC CYCLING & RUNJNM02:40:498900:28:166901:56:1211.3602:24:288900:16:210:00:000:00:00
68 7005JOAN CARLES HERNÁNDEZ SAMLLICENCIA DE DIAV1M02:43:148500:27:257602:01:5710.8202:29:227800:13:520:00:000:00:00
69 5891JAUME MESQUIDA FEBRERCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:44:377700:26:357902:06:2910.4402:33:044200:11:330:00:000:00:00
70 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:45:057500:26:277802:04:3810.5902:31:057900:14:000:00:000:00:00
71 665CARLOS GONZALEZ-TARRIO AGC.N. CATALUNYASUB23M02:45:473500:21:348102:08:5410.2402:30:288500:15:190:00:000:00:00
72 3826ANTONI JANDULA NOGUERAVEC CYCLING & RUNABM02:48:268200:27:108002:07:1110.3802:34:218100:14:050:00:000:00:00
73 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:54:467100:25:488302:12:349.9602:38:229100:16:240:00:000:00:00
74 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOABM02:55:237200:26:028502:15:179.7602:41:198000:14:040:00:000:00:00
75 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM02:56:368000:26:418402:14:179.8302:40:588600:15:380:00:000:00:00
76 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV2M02:57:356000:24:308702:19:219.4702:43:517600:13:440:00:000:00:00
77 4634ALBERT AGUIRRE RIALC.A. IGUALADAV1M03:02:378100:26:478902:20:109.4202:46:578800:15:400:00:000:00:00
78 6001XAVIER ANTÓ RIUSLLICENCIA DE DIAABM03:25:468300:27:159302:40:578.2003:08:129300:17:340:00:000:00:00
79 2450JEROME LOOSCERRR IGUALADAABM03:27:019000:30:239202:40:158.2403:10:389000:16:230:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32