RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
112 103 9 0 5 17 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1446ARNAU SUGRAÑES MATEUA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM01:10:13100:16:11100:45:5022.2501:02:01100:08:120:00:000:00:00
2 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:11:36200:16:34200:46:3921.8601:03:13200:08:230:00:000:00:00
3 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:12:18300:16:35300:47:0621.6601:03:41600:08:370:00:000:00:00
4 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:14:05400:16:57500:48:2821.0501:05:25700:08:400:00:000:00:00
5 1265ALBERT CAMPS SERRAT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:14:38500:17:08400:48:2721.0501:05:351600:09:030:00:000:00:00
6 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:15:23700:17:11700:49:4520.5001:06:56300:08:270:00:000:00:00
7 5715JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:16:041300:17:43600:49:3420.5801:07:171200:08:470:00:000:00:00
8 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:16:12600:17:111100:50:3020.2001:07:41400:08:310:00:000:00:00
9 1530OSCAR CARRASCO ORRIOLSVEC CYCLING & RUNABM01:16:15800:17:111000:50:2420.2401:07:35800:08:400:00:000:00:00
10 1512SERGI CARDONA ROSANASCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:16:201100:17:41800:49:5720.4201:07:38900:08:420:00:000:00:00
11 7002TONI SALAS FERRERALCUDIA SPORT CLUB TRIATLABM01:17:44900:17:251500:51:3219.7901:08:571100:08:470:00:000:00:00
12 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:18:002000:18:08900:50:2120.2601:08:293700:09:310:00:000:00:00
13 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:18:252500:18:161300:50:5020.0701:09:062800:09:190:00:000:00:00
14 3903MARC CIRERA CASELLASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:18:433100:18:241200:50:3920.1401:09:034200:09:400:00:000:00:00
15 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:18:591400:17:461600:51:5919.6201:09:452400:09:140:00:000:00:00
16 709GERMÀ BARROSO I PUJOLINDEPENDENTV1M01:19:052200:18:121400:51:2319.8501:09:353500:09:300:00:000:00:00
17 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM01:20:013300:18:251700:52:1119.5501:10:363200:09:250:00:000:00:00
18 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:20:261700:18:032100:53:1519.1501:11:181900:09:080:00:000:00:00
19 5521JOSEP MARIA PLANELLC.A. IGUALADAJNM01:20:313500:18:281800:52:4219.3501:11:102900:09:210:00:000:00:00
20 1302RUBEN CAMINAL SALLENTCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M01:20:402600:18:162000:52:5219.2901:11:083900:09:320:00:000:00:00
21 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:21:274100:18:541900:52:4819.3201:11:424500:09:450:00:000:00:00
22 867SANTI BARRERA MARTTNEZPRAT DISTANCE TRIATLOV2M01:21:322400:18:142500:54:1618.8001:12:301500:09:020:00:000:00:00
23 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM01:21:451800:18:043300:54:5018.6001:12:541300:08:510:00:000:00:00
24 3717ROMÁN IGLESIAS VERNETC.N. REUS PLOMSABM01:22:012700:18:173000:54:3718.6801:12:541800:09:070:00:000:00:00
25 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉREZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:22:032300:18:133200:54:3918.6601:12:522300:09:110:00:000:00:00
26 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:22:103600:18:282600:54:1618.8001:12:443300:09:260:00:000:00:00
27 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:22:263400:18:262900:54:2718.7301:12:534000:09:330:00:000:00:00
28 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:22:453900:18:452700:54:2118.7701:13:064100:09:390:00:000:00:00
29 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:22:574300:18:582300:54:1018.8301:13:084800:09:490:00:000:00:00
30 4314IVAN CORDON OCHOACERRR IGUALADAABM01:22:584900:19:122200:53:4718.9601:12:595300:09:590:00:000:00:00
31 7001JONATHAN SANABRIA CRUZALCUDIA SPORT CLUB TRIATLABM01:23:051000:17:264300:56:5617.9201:14:221000:08:430:00:000:00:00
32 2470XAVIER DURAN JUVINYAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:23:093800:18:443500:54:5318.5801:13:373800:09:320:00:000:00:00
33 6104DAVID ITARTE BELLÉSLLICENCIA DE DIAABM01:23:134800:19:112800:54:2118.7701:13:324300:09:410:00:000:00:00
34 6103JORDI ROTA GARROSLLICENCIA DE DIAABM01:23:231600:18:003400:54:5018.6001:12:506900:10:330:00:000:00:00
35 6106TONI ONORATO DAZALLICENCIA DE DIAV1M01:23:335000:19:123100:54:3918.6601:13:514400:09:420:00:000:00:00
36 5268ÓSCAR PÉREZ GARCÉSGAVA TRIATLOABM01:23:434200:18:553700:55:4018.3201:14:352100:09:080:00:000:00:00
37 2271JAIRO GARCIA ALONSOA. C. PARETS RAVET BIKEJNM01:23:454000:18:472400:54:1418.8101:13:017200:10:440:00:000:00:00
38 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:23:515100:19:203600:55:0318.5301:14:233400:09:280:00:000:00:00
39 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOJNM01:24:303700:18:304600:57:0417.8701:15:341400:08:560:00:000:00:00
40 7012JAVI SANCHEZ DOMINGUEZFEECV1M01:24:333000:18:184800:57:0917.8501:15:271700:09:060:00:000:00:00
41 4351JOAN CARLES ROSELLO PIÑOA.E. BLANCAFORT - TRIATLOV1M01:24:354400:18:584000:56:1518.1301:15:133100:09:220:00:000:00:00
42 2030XAVIER BARGALLO SEVECLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM01:24:422800:18:184700:57:0517.8701:15:232700:09:190:00:000:00:00
43 3853JOSEP RUBIO SOLAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:24:503200:18:254500:57:0317.8801:15:283000:09:220:00:000:00:00
44 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM01:25:032900:18:184900:57:3517.7101:15:532200:09:100:00:000:00:00
45 2555VICTOR DE SANTOS MARINA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM01:25:331900:18:075100:58:1117.5301:16:182500:09:150:00:000:00:00
46 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:25:382100:18:085200:58:2217.4801:16:302000:09:080:00:000:00:00
47 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M01:25:415600:19:344200:56:3618.0201:16:103600:09:310:00:000:00:00
48 217RAIMON CORRALES OROBITGINDEPENDENTABM01:25:505400:19:294100:56:3218.0401:16:014700:09:490:00:000:00:00
49 623PEDRO ROLDAN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM01:26:065800:19:483900:56:1318.1401:16:015500:10:050:00:000:00:00
50 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:26:576000:19:564400:56:5917.9001:16:555400:10:020:00:000:00:00
51 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:27:411200:17:415801:00:4316.8001:18:242600:09:170:00:000:00:00
52 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM01:28:105700:19:395000:58:0717.5501:17:466400:10:240:00:000:00:00
53 729LUCAS VALLEJO GONZALEZTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:29:321500:17:536201:03:0516.1701:20:58500:08:340:00:000:00:00
54 3496JORDI TRAPE GARROSC.N. TARRACOV2M01:29:586900:20:495300:58:3717.4001:19:266800:10:320:00:000:00:00
55 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:30:506500:20:245601:00:1516.9301:20:395800:10:110:00:000:00:00
56 5944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:30:506700:20:335500:59:5417.0301:20:276300:10:230:00:000:00:00
57 2140JORDI MAIQUES DERNC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:31:286400:20:225701:00:3516.8401:20:576700:10:310:00:000:00:00
58 6109MARC RIBERA LUQUEFEECJNM01:31:544700:19:106101:02:4716.2501:21:575200:09:570:00:000:00:00
59 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:33:225200:19:216401:04:1115.8901:23:324900:09:500:00:000:00:00
60 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:33:505500:19:326301:03:5515.9601:23:276200:10:230:00:000:00:00
61 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM01:34:307300:21:186001:01:4416.5201:23:027900:11:280:00:000:00:00
62 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT DISTANCE TRIATLOV3M01:34:386100:19:576501:04:3015.8101:24:275700:10:110:00:000:00:00
63 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:34:554500:19:017201:05:4415.5201:24:455600:10:100:00:000:00:00
64 1603FRANCISCO MARTÍNEZ LÓPEZINDEPENDENTABM01:35:375300:19:267101:05:4215.5301:25:086600:10:290:00:000:00:00
65 4898JORDI FERRER MARTININDEPENDENTABM01:36:085900:19:497501:06:2415.3601:26:135100:09:550:00:000:00:00
66 5891JAUME MESQUIDA FEBRERCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:36:106200:20:077301:06:0915.4201:26:165000:09:540:00:000:00:00
67 7010DAVID QUINTERO FUNESLLICENCIA DE DIAABM01:36:244600:19:107801:07:2815.1201:26:384600:09:460:00:000:00:00
68 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:38:126800:20:477701:06:5015.2601:27:377000:10:350:00:000:00:00
69 2207SERGI RODRIGUEZ GIMENEZCERDANYOLA CHV1M01:38:598000:22:086601:04:5315.7201:27:018600:11:580:00:000:00:00
70 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM01:39:128300:22:176801:05:0415.6801:27:218500:11:510:00:000:00:00
71 7013JOAN CARLES HERNÁNDEZ SAMLLICENCIA DE DIAV1M01:39:339000:22:566901:05:1215.6401:28:087600:11:250:00:000:00:00
72 2255JOSE VIZCAYA GRAVECLUB 226 LONG DISTANCEV2M01:39:497000:21:037901:07:5315.0301:28:567400:10:530:00:000:00:00
73 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:40:228600:22:327401:06:1015.4201:28:428300:11:400:00:000:00:00
74 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM01:40:268100:22:097601:06:4915.2701:28:587800:11:280:00:000:00:00
75 4439MOISES CERVERA CAMPSCERRR IGUALADAV1M01:41:399500:23:537001:05:2515.5901:29:189300:12:210:00:000:00:00
76 6101TONI PLANAGUMA OBRADORSLLICENCIA DE DIAV2M01:42:537900:22:058201:09:3514.6601:31:407500:11:130:00:000:00:00
77 4634ALBERT AGUIRRE RIALC.A. IGUALADAV1M01:43:227800:22:048301:09:4814.6101:31:528000:11:300:00:000:00:00
78 7011JORDI DOMENECH ANDREULLICENCIA DE DIAABM01:44:036300:20:178601:11:0814.3401:31:259700:12:380:00:000:00:00
79 1473ALFRED BALLABRIGA MILLAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:44:168200:22:108401:09:5114.6001:32:019200:12:150:00:000:00:00
80 6107RUBEN OLIVA ALIBAULLICENCIA DE DIAV1M01:45:058500:22:238501:10:0414.5601:32:279600:12:380:00:000:00:00
81 7008JORDI GARCIA TEYLLICENCIA DE DIAABM01:46:036600:20:309501:15:1413.5601:35:445900:10:190:00:000:00:00
82 6102VICTOR MARTIN LLAGASLLICENCIA DE DIAV1M01:46:228400:22:218801:12:2114.1001:34:428200:11:400:00:000:00:00
83 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV2M01:46:397700:22:049001:13:0913.9401:35:137700:11:260:00:000:00:00
84 3480SERGI TRUJILLO LUCHAC.A. IGUALADAV1M01:48:439700:23:538701:11:4914.2001:35:429800:13:010:00:000:00:00
85 7014ÒSCAR VICENS ARTÉSLLICENCIA DE DIAJNM01:49:067600:21:579801:16:4813.2801:38:456000:10:210:00:000:00:00
86 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M01:49:559300:23:299301:14:1313.7401:37:429100:12:130:00:000:00:00
87 5975TONI PAREJA CARDEALTRIATLO OLESAABM01:50:308800:22:349601:15:4813.4601:38:229000:12:080:00:000:00:00
88 7006ALBERTO OLVERAS FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:50:308700:22:349701:15:4913.4501:38:238900:12:070:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32