RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
191 177 13 1 5 18 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:33:07300:21:11101:02:3017.2801:23:41100:09:260:00:000:00:00
2 7004JULEN LARRUCEA LOROÑOURDAITRI T.T.ABM01:33:08100:21:05201:02:3617.2501:23:41200:09:270:00:000:00:00
3 1476ADRIAN MERINO FERNANDEZC.T. S.J. ABADESSESABM01:34:36200:21:11301:03:0417.1201:24:151700:10:210:00:000:00:00
4 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:35:501400:22:20501:03:0917.1001:25:291600:10:210:00:000:00:00
5 1389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:36:281500:22:22401:03:0817.1101:25:303200:10:580:00:000:00:00
6 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:36:371000:21:581001:05:0816.5801:27:06300:09:310:00:000:00:00
7 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:36:39500:21:301101:05:0916.5801:26:39600:10:000:00:000:00:00
8 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:241100:21:59601:04:3616.7201:26:352700:10:490:00:000:00:00
9 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:37:282200:22:35701:04:3716.7101:27:121300:10:160:00:000:00:00
10 3471CARLOS DELGADO GARCIATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:37:301600:22:26801:04:5216.6501:27:18800:10:120:00:000:00:00
11 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:33900:21:571401:05:3916.4501:27:36400:09:570:00:000:00:00
12 7002JOSE ANTONIO GARRIDO LIMAURBIKO TT BASAUV1M01:37:381800:22:30901:05:0016.6201:27:30700:10:080:00:000:00:00
13 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:38:01800:21:521501:05:5316.3901:27:451100:10:160:00:000:00:00
14 1265ALBERT CAMPS SERRAT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:38:40700:21:381701:06:2716.2501:28:052000:10:350:00:000:00:00
15 6026RUBEN ZABALETA APAOLAZALLICENCIA DE DIAABM01:39:553400:23:111201:05:3016.4901:28:414600:11:140:00:000:00:00
16 6002UNAI ARTOLA USANDIZAGAIRRINTZI-SMGSUB23M01:41:202800:22:511901:07:2516.0201:30:163600:11:040:00:000:00:00
17 4501VICTOR PEREZ VAZQUEZC.N. REUS PLOMSABM01:41:345200:23:471601:06:1216.3101:29:596000:11:350:00:000:00:00
18 1512SERGI CARDONA ROSANASCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:41:502400:22:492301:08:2015.8001:31:092300:10:410:00:000:00:00
19 923ENRIQUE SANTAMARIA MARTINC.N. MOLINS DE REIABM01:41:57600:21:313001:10:1315.3801:31:441000:10:130:00:000:00:00
20 5908ALBERT MENDOZA SILLEROCLUB TRI-BUABM01:42:156600:24:271301:05:3216.4801:29:597800:12:160:00:000:00:00
21 6029ARITZ ZUÑIGA MONREALLLICENCIA DE DIAABM01:42:216500:24:261801:06:4016.2001:31:064700:11:150:00:000:00:00
22 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:42:244300:23:392001:07:2916.0001:31:084900:11:160:00:000:00:00
23 3741IVAN ACOSTA SEGOVIAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:42:552600:22:502401:09:0615.6301:31:563300:10:590:00:000:00:00
24 294MARCEL GUAL ANDUJART-BIKES CLUB TRIATLOABM01:43:063100:23:052601:09:4415.4901:32:491400:10:170:00:000:00:00
25 881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:43:095100:23:462101:07:3315.9901:31:196800:11:500:00:000:00:00
26 1484ORIOL AGUILERA AGUSTÍCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:43:513500:23:192701:09:5515.4501:33:142100:10:370:00:000:00:00
27 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:44:002000:22:323201:10:4315.2701:33:152500:10:450:00:000:00:00
28 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:44:232300:22:423301:10:5015.2501:33:322900:10:510:00:000:00:00
29 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:44:305000:23:452501:09:4115.5001:33:263700:11:040:00:000:00:00
30 6003IBAN URDANGARIN AGIRRETRIGOI T.T.ABM01:44:372700:22:503801:11:2815.1101:34:181500:10:190:00:000:00:00
31 2153LLUIS MARTINEZ RAVETLLATA. C. PARETS RAVET BIKEABM01:44:594100:23:382901:10:1315.3801:33:514000:11:080:00:000:00:00
32 5715JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:45:043000:22:574001:11:5115.0301:34:481200:10:160:00:000:00:00
33 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:45:054500:23:403501:10:5715.2201:34:371800:10:280:00:000:00:00
34 938GABRIEL CROSAS SALVANSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:45:05400:21:164701:13:5014.6301:35:06500:09:590:00:000:00:00
35 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM01:45:215800:23:592801:10:0315.4201:34:025100:11:190:00:000:00:00
36 6025ENEKO GARITAGOITIA ARANBULLICENCIA DE DIAABM01:45:303700:23:223701:11:1815.1501:34:402800:10:500:00:000:00:00
37 7003ION KORTA ARREGUIBAXURDE TXIKI USURBILABM01:46:031200:22:134201:12:2214.9201:34:355400:11:280:00:000:00:00
38 6001ENEKO GURRUTXAGA UGARTEIRRINTZI-SMGABM01:46:039500:25:582201:07:4115.9601:33:398400:12:240:00:000:00:00
39 4738LUIS BIELSA ALLOZAA. C. PARETS RAVET BIKEABM01:46:031300:22:144301:12:4014.8601:34:544100:11:090:00:000:00:00
40 6005LIHER ETXEBERRIA ARTOLATOLOSALDEKO T.T.ABM01:46:041900:22:313601:11:1115.1701:33:428200:12:220:00:000:00:00
41 3903MARC CIRERA CASELLASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:46:216200:24:183101:10:2415.3401:34:426100:11:390:00:000:00:00
42 790ANDRES BARBERO SANCHEZINDEPENDENTABM01:47:232900:22:564601:13:1214.7501:36:084800:11:150:00:000:00:00
43 7001CARLOS OSUNA JIMNENEZGALDAKAOKO MOZOILO TRIATHV1M01:47:387800:25:003901:11:2815.1101:36:284300:11:100:00:000:00:00
44 3878ANTONI NICUESA CASTAÑOCLUB FIT GYMABM01:47:473600:23:204501:12:5614.8101:36:165600:11:310:00:000:00:00
45 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:48:225400:23:504101:12:2114.9301:36:117500:12:110:00:000:00:00
46 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:48:326100:24:114401:12:4714.8401:36:585800:11:340:00:000:00:00
47 6023IÑIGO YURREBASO BERNAOLALLICENCIA DE DIAABM01:48:433200:23:085201:14:4314.4501:37:513000:10:520:00:000:00:00
48 1681CRISTIAN NAVARRO MARCOSC.T. S.J. ABADESSESABM01:49:236700:24:284901:14:0314.5801:38:313100:10:520:00:000:00:00
49 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:50:364400:23:404801:13:5914.6001:37:3910100:12:570:00:000:00:00
50 5909MARC PUIG AMIELCLUB TRI-BUABM01:51:022500:22:496401:17:2913.9401:40:182400:10:440:00:000:00:00
51 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALC.T. S.J. ABADESSESABM01:51:037900:25:015001:14:2814.5001:39:295900:11:340:00:000:00:00
52 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉREZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:51:055900:24:065501:16:1114.1801:40:172600:10:480:00:000:00:00
53 461DANIEL SAGRERA VULARTLA SALLE SPORTV1M01:51:184600:23:435401:16:0614.1901:39:495500:11:290:00:000:00:00
54 6019IBAN SANJUAN ARRIETALLICENCIA DE DIAABM01:51:324700:23:435801:16:4214.0801:40:253800:11:070:00:000:00:00
55 357LLUÍS BORRÀS RIERACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:51:581700:22:276801:18:2213.7801:40:494200:11:090:00:000:00:00
56 3759MANUEL CARRION RUBIOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:52:015700:23:595701:16:4014.0901:40:395200:11:220:00:000:00:00
57 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:52:024800:23:446101:17:0814.0001:40:524400:11:100:00:000:00:00
58 6006EKAIZ LOIS LAISECAINDEPENDENTSUB23M01:52:155300:23:485601:16:3714.1001:40:256900:11:500:00:000:00:00
59 867SANTI BARRERA MARTTNEZPRAT DISTANCE TRIATLOV2M01:52:286000:24:096001:17:0014.0301:41:095000:11:190:00:000:00:00
60 3079ANGEL PAVON GARCIALA SALLE SPORTV1M01:52:337000:24:375301:15:2914.3101:40:068600:12:270:00:000:00:00
61 2136KIRIAN MARTORELL CARBONELA. C. PARETS RAVET BIKEABM01:53:507100:24:466201:17:1713.9701:42:036600:11:470:00:000:00:00
62 6012OSCAR ARROYO FEIXASFEECABM01:53:537200:24:486301:17:2613.9501:42:146200:11:390:00:000:00:00
63 4199SERGIO LOPEZ MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:54:024200:23:386901:18:2413.7801:42:027200:12:000:00:000:00:00
64 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:54:208600:25:245901:16:4714.0701:42:117400:12:090:00:000:00:00
65 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:54:366800:24:307101:18:3813.7301:43:085300:11:280:00:000:00:00
66 184FERRAN CALERO GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:54:564900:23:457601:19:3913.5601:43:245700:11:320:00:000:00:00
67 374DOMINGO ROIG VAZQUEZLA SALLE SPORTV1M01:55:013900:23:348001:20:4613.3701:44:202200:10:410:00:000:00:00
68 6024SERGI MIRANDA I SABATÉLLICENCIA DE DIAABM01:55:2614800:29:503401:10:5215.2401:40:4214600:14:440:00:000:00:00
69 6014JULEN ROZAS CLEMENTEFEECSUB23M01:55:302100:22:338501:22:2713.1001:45:001900:10:300:00:000:00:00
70 709GERMÀ BARROSO I PUJOLINDEPENDENTV1M01:56:207400:24:536701:18:1913.7901:43:1210700:13:080:00:000:00:00
71 7017XAVI MARÍN MORALLICENCIA DE DIAABM01:56:258700:25:267001:18:2813.7601:43:548700:12:310:00:000:00:00
72 2482ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:56:328400:25:137401:19:0413.6601:44:177700:12:150:00:000:00:00
73 2271JAIRO GARCIA ALONSOA. C. PARETS RAVET BIKEJNM01:56:496300:24:227501:19:1013.6401:43:3211300:13:170:00:000:00:00
74 6032PASQUAL CANALS FLIXLLICENCIA DE DIAABM01:56:589400:25:566501:18:0813.8201:44:049900:12:540:00:000:00:00
75 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:57:077300:24:537201:18:4513.7101:43:3811500:13:290:00:000:00:00
76 619OSCAR PUNTI FIESTASC.T. S.J. ABADESSESV1M01:57:228900:25:307301:19:0213.6701:44:329400:12:500:00:000:00:00
77 2470XAVIER DURAN JUVINYAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:57:567500:24:557901:20:4113.3901:45:368000:12:200:00:000:00:00
78 1462JOSE MANUEL VILLANUEVA CAINDEPENDENTV1M01:58:086400:24:248601:22:3613.0801:47:003900:11:080:00:000:00:00
79 1784JOSEP MATEU ARBOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:58:277600:24:568101:21:1813.2801:46:147600:12:130:00:000:00:00
80 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:58:348200:25:118301:21:4013.2201:46:516300:11:430:00:000:00:00
81 4765JOAN IGLESIES BARCIAT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:58:368800:25:268201:21:2613.2601:46:526500:11:440:00:000:00:00
82 4314IVAN CORDON OCHOACERRR IGUALADAABM01:59:549600:26:057701:20:3613.4001:46:4111000:13:130:00:000:00:00
83 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM02:00:085600:23:599001:24:2112.8001:48:206700:11:480:00:000:00:00
84 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:01:373800:23:2910301:27:0612.4001:50:353400:11:020:00:000:00:00
85 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV1M02:01:428000:25:059401:25:3412.6201:50:393500:11:030:00:000:00:00
86 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:01:478500:25:139301:24:5112.7301:50:046400:11:430:00:000:00:00
87 217RAIMON CORRALES OROBITGINDEPENDENTABM02:02:038300:25:126601:18:1213.8101:43:2417200:18:390:00:000:00:00
88 6031PEDRO LUIS ALVAREZ HIDALGLLICENCIA DE DIAV1M02:02:2210700:26:488701:22:4513.0501:49:339300:12:490:00:000:00:00
89 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM02:02:273300:23:1010901:29:0412.1301:52:14900:10:130:00:000:00:00
90 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M02:02:5410500:26:349101:24:2512.7901:50:597100:11:550:00:000:00:00
91 5944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M02:03:3910200:26:189201:24:3612.7701:50:549200:12:450:00:000:00:00
92 3631DAVID VIANA CASASC.T. S.J. ABADESSESABM02:04:1713800:29:067801:20:3913.3901:49:4514400:14:320:00:000:00:00
93 6021JULIO CESAR GAONA NUÑEZLLICENCIA DE DIAABM02:04:349200:25:529801:25:4812.5901:51:409800:12:540:00:000:00:00
94 244JOSEP A. PEREZ MARINCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:04:574000:23:3711101:29:2612.0801:53:037000:11:540:00:000:00:00
95 4764RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:05:3112700:27:548901:24:0012.8601:51:5411900:13:370:00:000:00:00
96 4587CESAR HERNANDEZ CEBRIANC.E. SISTRELLSABM02:05:527700:25:0010601:28:3512.1901:53:357900:12:170:00:000:00:00
97 2531JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV1M02:05:588100:25:0710501:27:5812.2801:53:059700:12:530:00:000:00:00
98 1747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM02:06:0110300:26:189501:25:4212.6001:52:0013000:14:010:00:000:00:00
99 6013ISMAEL LÓPEZ VEGAFEECV1M02:06:109800:26:129901:26:2712.4901:52:3911600:13:310:00:000:00:00
100 4775JORDI GONZALEZ TELLOJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM02:06:1411800:27:359701:25:4612.5901:53:219600:12:530:00:000:00:00
101 2131ORIOL FORNS NADALA. C. PARETS RAVET BIKEABM02:06:169000:25:3710701:28:3812.1901:54:157300:12:010:00:000:00:00
102 2087NESTOR NICOLAU RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:06:5310400:26:3410401:27:5312.2901:54:278500:12:260:00:000:00:00
103 352ISMAEL VICENTE JOYERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:07:5211100:27:0410201:27:0412.4001:54:0812400:13:440:00:000:00:00
104 5256GERARD FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBSUB23M02:08:2111000:26:589601:25:4612.5901:52:4415300:15:370:00:000:00:00
105 1543JESUS MANUEL SONO RAZURIPRAT DISTANCE TRIATLOSUB23M02:08:439700:26:0910801:28:5212.1501:55:0112200:13:420:00:000:00:00
106 4652ANTONIO GARCIA GARCIACERDANYOLA CHV1M02:08:466900:24:3511601:31:5011.7601:56:258100:12:210:00:000:00:00
107 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT DISTANCE TRIATLOV3M02:08:479100:25:5011301:30:3411.9201:56:248300:12:230:00:000:00:00
108 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M02:09:5913700:29:0610001:26:3612.4701:55:4213900:14:170:00:000:00:00
109 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M02:10:1710000:26:1611201:30:1711.9601:56:3312300:13:440:00:000:00:00
110 1611DAVID DOMINGUEZ NAVARROC.N. VIC-ETBV1M02:12:3413000:27:5811401:30:3811.9201:58:3612800:13:580:00:000:00:00
111 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM02:12:5010100:26:1711501:30:5111.8901:57:0815500:15:420:00:000:00:00
112 5895MARTÍ FOREST TITOSCLUB TRI-BUABM02:13:009300:25:5412101:34:0611.4802:00:0010200:13:000:00:000:00:00
113 6020DAVID DÍAZ LOZANOLLICENCIA DE DIAABM02:13:4715000:30:1111001:29:1312.1101:59:2414000:14:230:00:000:00:00
114 6018JOSEBA GORTAZAR ASTONDOALLICENCIA DE DIAABM02:14:4012500:27:4811901:33:1411.5802:01:0212000:13:380:00:000:00:00
115 2348JAUME GRACIA ALCACERC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:15:0212400:27:4712001:33:5911.4902:01:4611200:13:160:00:000:00:00
116 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTACLUB BE HEALTHY NOVARTISV1M02:15:2510900:26:5312401:35:4111.2902:02:349500:12:510:00:000:00:00
117 2692JOSE MARIA VELEZ ROMATRIATLO PALLEJAV1M02:15:3911200:27:0512201:35:2111.3302:02:2611100:13:130:00:000:00:00
118 350JOAN MONTEJO CUNILLERASTRIATLO PALLEJAV1M02:15:3910800:26:4912501:36:0611.2402:02:559100:12:440:00:000:00:00
119 6015JORDI GIL NAVASLLICENCIA DE DIAV1M02:16:4014600:29:4611801:32:4111.6502:02:2713800:14:130:00:000:00:00
120 6009JUAN ZUBIA GOIKOETXEALLICENCIA DE DIAV1M02:17:1012200:27:4612601:36:1911.2102:04:0510400:13:050:00:000:00:00
121 6004MERITXEL HENALES BURGOATRIATLON SANTANDERV1M02:17:1012300:27:4612301:35:3911.2902:03:2512500:13:450:00:000:00:00
122 1460RAMON PUJOL DANOTCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M02:19:4912000:27:4413101:39:0310.9002:06:4710300:13:020:00:000:00:00
123 3791LLUIS FUMANYA PUJOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M02:20:3713600:28:3912901:38:1211.0002:06:5112600:13:460:00:000:00:00
124 1620MARC MOLERO CAMPOYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:20:4311700:27:2713201:39:4310.8302:07:1011700:13:330:00:000:00:00
125 1575CECILIO MONTAVEZ LAGUNAINDEPENDENTV2M02:22:0512600:27:5313501:40:4810.7102:08:4111400:13:240:00:000:00:00
126 7009MIGUEL ABAD VEGALLICENCIA DE DIAV1M02:22:0715100:30:1212701:36:4011.1702:06:5214900:15:150:00:000:00:00
127 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M02:22:1615500:31:0412801:36:4511.1602:07:4914200:14:270:00:000:00:00
128 7016JOSE MANUEL RUIZ MORENOLLICENCIA DE DIAV1M02:22:3910600:26:4413601:41:4710.6102:08:3113300:14:080:00:000:00:00
129 7015JOSEP ANTONI TROYA GARCIALLICENCIA DE DIAV1M02:23:2811900:27:4013701:41:5010.6102:09:3012900:13:580:00:000:00:00
130 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:23:4512800:27:5514001:42:4010.5202:10:3510900:13:100:00:000:00:00
131 1343BERNAT TERMES COLLTRIATLO PALLEJASUB23M02:24:1715300:30:2113301:39:4610.8302:10:0713500:14:100:00:000:00:00
132 1545IVAN BLANCO CAROPRAT DISTANCE TRIATLOV1M02:24:2313300:28:2914201:42:4810.5102:11:1710500:13:060:00:000:00:00
133 7007UNAI YUS KEREJETASALTOKI TRIKIDEAKV1M02:25:1611300:27:1314601:45:2410.2502:12:379000:12:390:00:000:00:00
134 821DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAABM02:26:4913500:28:3513801:42:0710.5802:10:4215700:16:070:00:000:00:00
135 2255JOSE VIZCAYA GRAVECLUB 226 LONG DISTANCEV2M02:26:5313900:29:0714401:44:0410.3802:13:1112100:13:420:00:000:00:00
136 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:28:0311600:27:1714701:46:1210.1702:13:2914500:14:340:00:000:00:00
137 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELLASCERRR IGUALADAABM02:31:5013400:28:3115101:48:489.9302:17:1914300:14:310:00:000:00:00
138 5905JORGE RODRIGUEZ GARRIDOCLUB BE HEALTHY NOVARTISV1M02:32:5714500:29:4114901:47:2510.0502:17:0615600:15:510:00:000:00:00
139 1658MANUEL RUANO RODRÍGUEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:33:4713100:28:2615201:48:589.9102:17:2416100:16:230:00:000:00:00
140 7018JORDI BELTRAN ANDUJARLLICENCIA DE DIAV2M02:39:0514300:29:3515401:52:299.6002:22:0416300:17:010:00:000:00:00
141 6011JOSEP BORRAS HUGUETLLICENCIA DE DIAABM02:40:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
142 6008JULIO CHASCO DOMINGUEZLLICENCIA DE DIAV1M02:41:1917400:36:3114801:46:5410.1002:23:2516700:17:540:00:000:00:00
143 7010JOAN DEL TORMO I MARINLLICENCIA DE DIAV1M02:41:1914400:29:4015601:53:579.4802:23:3716400:17:420:00:000:00:00
144 7012JOSE JORDANA SALAZARLLICENCIA DE DIAV1M02:44:5717100:35:0715301:51:269.6902:26:3316900:18:240:00:000:00:00
145 6016XAVI MONTESÓ FALCÓLLICENCIA DE DIAABM02:47:4816500:33:3915701:58:009.1502:31:3915900:16:090:00:000:00:00
146 6017ALEXANDRE PINEAULLICENCIA DE DIAABM02:47:4816400:33:3915801:58:019.1502:31:4015800:16:080:00:000:00:00
147 6022JESUS PONS FAVALLICENCIA DE DIAABM02:48:5415200:30:1315901:59:349.0302:29:4717300:19:070:00:000:00:00
148 7008XAVIER SUÑÉ PRIETOLLICENCIA DE DIAV1M03:01:0015800:31:4216702:09:278.3402:41:0917400:19:510:00:000:00:00
149 7014DAVID MARQUEZ VILANOVALLICENCIA DE DIAV1M03:09:1116600:33:4517102:16:527.8902:50:3717000:18:340:00:000:00:00
150 3131GUILLEM MASDEU SARRETINDEPENDENTV1M03:16:5315600:31:0517202:25:477.4102:56:5217500:20:010:00:000:00:00
151 765ENRIC ELVIRA TORRADOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM03:17:5116200:33:2617402:29:277.2303:02:5314700:14:580:00:000:00:00
152 848DAVID GARCIA MARLESINDEPENDENTABM03:24:2316700:34:0717502:32:067.1003:06:1316800:18:100:00:000:00:00
153 7013RAUL GONZALEZ PEREZLLICENCIA DE DIAABM03:31:2217500:37:3617602:33:237.0403:10:5917600:20:230:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32