RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
160 159 1 0 5000 20 2500 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:58:47100:18:061800:33:5535.3800:52:01400:06:460:00:000:00:00
2 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM00:58:48500:18:111900:33:5635.3600:52:07100:06:410:00:000:00:00
3 280RODRIGO TORRES HERNANFASTTRIATLON CLUBABM00:58:50200:18:101600:33:5435.4000:52:04300:06:460:00:000:00:00
4 344ALEIX LLAVERIA JIMENEZCAMBRILS CLUB TRIATLOSUB23M00:58:531100:18:491100:33:1936.0200:52:08200:06:450:00:000:00:00
5 4870ISAM MOUNIR EL MRABETCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM00:58:55700:18:121700:33:5535.3800:52:07600:06:480:00:000:00:00
6 2775ROGER SELLES OLOMIC.N. VIC-ETBJNM00:58:581200:18:501000:33:1836.0400:52:08800:06:500:00:000:00:00
7 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:00900:18:132100:34:0135.2800:52:14500:06:460:00:000:00:00
8 1436IVAN LIMIA BOOC. ATLETISME MONTORNESABM00:59:03300:18:102000:34:0035.2900:52:10900:06:530:00:000:00:00
9 3834JORDI GRAU SOGASC. ATLETISME MONTORNESABM00:59:05600:18:121400:33:4135.6300:51:531700:07:120:00:000:00:00
10 3304MANEL VACA LÓPEZCLAROU TEAM ATTITUDEABM00:59:05800:18:122300:34:0435.2300:52:16700:06:490:00:000:00:00
11 2396JOAN GRAS SOLERCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM00:59:071400:18:56800:33:1436.1100:52:101000:06:570:00:000:00:00
12 2391CARLOS GALINDO ROONEYCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM00:59:12400:18:112200:34:0235.2600:52:131100:06:590:00:000:00:00
13 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:59:131600:18:58900:33:1536.0900:52:131200:07:000:00:000:00:00
14 3645MARTI LAZARO CORDEROC.N. VIC-ETBSUB23M00:59:141900:19:05400:33:0136.3500:52:061400:07:080:00:000:00:00
15 2217NIL MASNOU NOGUEC.N. VIC-ETBJNM00:59:161500:18:58700:33:0736.2400:52:051600:07:110:00:000:00:00
16 319AIMAR ASSAMA PELAEZC.N. TARRACOABM00:59:182200:19:10200:32:5436.4700:52:041800:07:140:00:000:00:00
17 692EDUARD QUERALT RADUAC.N. REUS PLOMSABM00:59:311000:18:191500:33:5135.4500:52:102500:07:210:00:000:00:00
18 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:59:311800:19:05600:33:0636.2500:52:112400:07:200:00:000:00:00
19 1564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZC. ATLETISME MONTORNESABM00:59:331300:18:541300:33:2435.9300:52:182000:07:150:00:000:00:00
20 5621JOHN MANUEL GALINDO ROONECLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM00:59:362500:19:17100:32:5036.5500:52:073700:07:290:00:000:00:00
21 640MANUEL LLORET ZARAGOZICLUB NATACIO SITGESABM01:00:172100:19:09500:33:0536.2700:52:146700:08:030:00:000:00:00
22 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBABM01:01:341700:19:041200:33:2335.9500:52:2711200:09:070:00:000:00:00
23 822ORIOL DURAN DURANC.N. VIC-ETBSUB23M01:01:452700:19:25300:32:5436.4700:52:1912700:09:260:00:000:00:00
24 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBABM01:01:463000:19:30000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
25 4290RAMON NICOLAS SANCHEZ FERCERRR IGUALADAABM01:01:522800:19:292600:34:5834.3200:54:273000:07:250:00:000:00:00
26 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSSUB23M01:01:522600:19:183200:35:1933.9800:54:371900:07:150:00:000:00:00
27 329GERARD MOLIST PALOMERASC.T. S.J. ABADESSESABM01:02:022300:19:113400:35:2833.8300:54:392600:07:230:00:000:00:00
28 1691FRANCESC CUEVAS PEREZC. ATLETISME MONTORNESABM01:02:073500:19:333000:35:0834.1600:54:413100:07:260:00:000:00:00
29 3299MANEL TORRES VELASCOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:02:143200:19:313900:35:3833.6800:55:091300:07:050:00:000:00:00
30 258JORDI CARRASCO BALDÓFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:02:185000:20:152500:34:5334.4000:55:081500:07:100:00:000:00:00
31 1595JOSEP VILADOMS BELLARTC.N. REUS PLOMSV1M01:02:202900:19:30000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
32 182HECTOR COLOM CASASSANYESCERRR IGUALADAV1M01:02:252000:19:074000:35:3933.6600:54:464900:07:390:00:000:00:00
33 201AARON PAGES URBANOFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:02:283100:19:313800:35:3733.6900:55:082300:07:200:00:000:00:00
34 363ALEX ZANUY FANALSC.N. PRAT-TRIATLOABM01:02:364700:20:142400:34:4934.4700:55:034000:07:330:00:000:00:00
35 5408JUANJO AGÜERO RUIZFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:02:403300:19:322800:35:0234.2500:54:347100:08:060:00:000:00:00
36 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:02:462400:19:165500:36:0633.2400:55:222900:07:240:00:000:00:00
37 3148JORDI RIERA VARGASCLAROU TEAM ATTITUDEABM01:02:515200:20:162700:34:5834.3200:55:144600:07:370:00:000:00:00
38 4389MIGUEL ÁNGEL SÁNCHEZ ALIACLUB NATACIO MINORISAV1M01:02:564900:20:152900:35:0334.2400:55:184700:07:380:00:000:00:00
39 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV1M01:03:034100:20:023100:35:1534.0400:55:175300:07:460:00:000:00:00
40 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:03:113800:19:493500:35:2833.8300:55:176100:07:540:00:000:00:00
41 2256JAKUB CHARACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:03:143400:19:324300:35:4333.6000:55:156500:07:590:00:000:00:00
42 5635RICARD ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM01:03:184400:20:084100:35:4133.6300:55:493600:07:290:00:000:00:00
43 3979JOAQUIN MARTINEZ GARCIACERRR IGUALADASUB23M01:03:244300:20:05000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
44 454JORDI SANCHEZ PADILLAC.N. REUS PLOMSABM01:03:333700:19:385900:36:0933.2000:55:475500:07:460:00:000:00:00
45 4382ARNAU ESTEFANELL PRADESCLUB NATACIO MINORISASUB23M01:03:494000:20:013300:35:2433.9000:55:258500:08:240:00:000:00:00
46 4779FERRAN ANGUERA GARCIAC.N. PRAT-TRIATLOSUB23M01:03:543900:19:564700:35:5333.4400:55:496900:08:050:00:000:00:00
47 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLACLUB NATACIÓ SITGESABM01:03:595500:20:305200:36:0133.3200:56:313500:07:280:00:000:00:00
48 2817DAVID BUSQUETS MASSACLUB NATACIO BANYOLESABM01:03:595300:20:166200:36:2732.9200:56:432100:07:160:00:000:00:00
49 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:04:005400:20:216000:36:2033.0300:56:412200:07:190:00:000:00:00
50 803XAVIER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM01:04:026200:20:424800:35:5633.4000:56:382700:07:240:00:000:00:00
51 1746BERNAT RAMON CASTELLÀCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:04:035800:20:325300:36:0433.2700:56:363400:07:270:00:000:00:00
52 2453OSCAR MARTINEZ LARIOSC.T. S.J. ABADESSESABM01:04:066100:20:404500:35:4733.5400:56:274800:07:390:00:000:00:00
53 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:04:077000:20:583700:35:3533.7200:56:334100:07:340:00:000:00:00
54 4957FABIÁN HUERTAS JUDERÍASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:107100:21:013600:35:3333.7600:56:344500:07:360:00:000:00:00
55 3417GERARD LLIGADAS PUIGC.N. REUS PLOMSABM01:04:125100:20:166300:36:3232.8500:56:482800:07:240:00:000:00:00
56 1492MANEL DORADO DORADOCLUB NATACIO MINORISAABM01:04:134800:20:156100:36:2432.9700:56:394200:07:340:00:000:00:00
57 2636JORDI FERRE CAPAROCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:04:145600:20:315800:36:0933.2000:56:404300:07:340:00:000:00:00
58 2312JOSEBA ARANA ESCALADACLUB NATACIO SITGESABM01:04:186500:20:504200:35:4333.6000:56:335100:07:450:00:000:00:00
59 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:04:185900:20:365000:36:0033.3300:56:365000:07:420:00:000:00:00
60 5602JONATHAN MARQUEZ GARCIAC.N. TARRACOABM01:04:196300:20:445100:36:0033.3300:56:444400:07:350:00:000:00:00
61 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:194600:20:126400:36:4032.7300:56:523300:07:270:00:000:00:00
62 3685VICTOR RODRÍGUEZ ORTIZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:204200:20:036600:36:4532.6500:56:483900:07:320:00:000:00:00
63 1429ROGER FARNES MALASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:214500:20:106500:36:4032.7300:56:503800:07:310:00:000:00:00
64 4342JAUME GONZALEZ INSENSÉCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:286000:20:375400:36:0533.2600:56:425400:07:460:00:000:00:00
65 2640CARLES GARCIA DELGADOC.T. S.J. ABADESSESABM01:04:376400:20:474400:35:4433.5800:56:317200:08:060:00:000:00:00
66 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:04:376600:20:514900:35:5833.3600:56:495700:07:480:00:000:00:00
67 1760JOAN NEBLEZA MIRABENTCLUB NATACIO SITGESV1M01:04:405700:20:325700:36:0833.2100:56:406600:08:000:00:000:00:00
68 3887RICARD VALENZUELA CRUZUNIO ATLETICA RUBIV2M01:04:566700:20:545600:36:0633.2400:57:006300:07:560:00:000:00:00
69 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAV1M01:05:167200:21:024600:35:5133.4700:56:538400:08:230:00:000:00:00
70 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM01:06:458000:21:296700:37:2332.1000:58:526000:07:530:00:000:00:00
71 490ALBERT LOPEZ ANTONC.T. S.J. ABADESSESV1M01:06:546800:20:567200:38:0031.5800:58:566400:07:580:00:000:00:00
72 4611RAFAEL BURN ALVAREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:07:177300:21:137000:37:4931.7300:59:027900:08:150:00:000:00:00
73 483JOSÉ MARÍA CASTRO ALONSCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:07:228100:21:326800:37:2432.0900:58:568700:08:260:00:000:00:00
74 1747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:07:238300:21:346900:37:2732.0400:59:018300:08:220:00:000:00:00
75 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZANCERDANYOLA CHV1M01:08:057400:21:177400:38:1631.3600:59:339100:08:320:00:000:00:00
76 3776MARC SERRAT BARCELOCLUB NATACIO BANYOLESABM01:08:129100:22:047600:38:2131.2901:00:255600:07:470:00:000:00:00
77 2879ESTEVE GONZALEZ CUXARTCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:08:137800:21:288900:38:5530.8401:00:235900:07:500:00:000:00:00
78 878SERGIO GUZMAN ARROYOCERDANYOLA CHV1M01:08:157700:21:267300:38:1031.4400:59:369700:08:390:00:000:00:00
79 4363RUBEN TOLEDANO MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:08:158500:21:478100:38:3831.0601:00:255800:07:500:00:000:00:00
80 2464RUBEN BONA CARNEROSCERDANYOLA CHABM01:08:203600:19:3711200:41:1629.0801:00:533200:07:270:00:000:00:00
81 3799JORDI RANGEL MORATAUNIO ATLETICA RUBIABM01:08:297500:21:197100:38:0031.5800:59:1911500:09:100:00:000:00:00
82 2162EDUARD SERRA SOLEC.N. REUS PLOMSABM01:08:439400:22:137700:38:2331.2601:00:367400:08:070:00:000:00:00
83 1089ALEX ALTES DURANCLUB NATACIO SITGESABM01:08:498700:21:508500:38:4730.9401:00:377700:08:120:00:000:00:00
84 3017BERNAT VAQUÉ PIEDRAFITACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23M01:08:528400:21:379300:39:1030.6401:00:477000:08:050:00:000:00:00
85 788JAVIER PEREZ NUÑEZTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:08:589000:22:038300:38:4231.0101:00:457800:08:130:00:000:00:00
86 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONACDM01:09:008600:21:499100:39:0630.6901:00:556800:08:050:00:000:00:00
87 1276ANGEL PEREZ ZAMORAC.N. TARRACOABM01:09:058800:21:528000:38:3431.1101:00:269400:08:390:00:000:00:00
88 3071SERGI MATEU VIDALCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:09:078900:21:588600:38:5030.9001:00:488000:08:190:00:000:00:00
89 3636JORGE EDWARD RODRIGUEZ COC.N. PRAT-TRIATLOABM01:09:108200:21:339400:39:3030.3801:01:037300:08:070:00:000:00:00
90 5962FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:09:109600:22:197500:38:1831.3301:00:379200:08:330:00:000:00:00
91 4209ERIC MEYA CARRETEROCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:09:279300:22:137900:38:3331.1301:00:469800:08:410:00:000:00:00
92 356MIGUEL ÁNGEL CASTRO GARCC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:09:389800:22:227800:38:2331.2601:00:4510500:08:530:00:000:00:00
93 1788POL VAQUE PIEDRAFITACLUB TRIATLO LLEIDA SUB23M01:09:419200:22:078200:38:4231.0101:00:4910400:08:520:00:000:00:00
94 4735JONATHAN GARCIA RUBIOC.N. TARRACOABM01:09:487600:21:259500:39:3430.3301:00:5910200:08:490:00:000:00:00
95 862MANUEL LARA PASCUALC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:10:509700:22:2010000:40:1929.7601:02:397600:08:110:00:000:00:00
96 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:10:5110200:23:148700:38:5330.8601:02:0710000:08:440:00:000:00:00
97 3886TONI TIENDA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:11:1910000:22:449600:39:5030.1301:02:3410100:08:450:00:000:00:00
98 2446GERARD VIVO ESCUDEROCERDANYOLA CHABM01:11:2810700:23:239200:39:0930.6501:02:3210600:08:560:00:000:00:00
99 870SERGIO HERNÁN LUNAC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:11:3310100:23:149000:39:0330.7301:02:1711800:09:160:00:000:00:00
100 4556ADRIAN RODRIGUEZTRIATLO L´HOSPITALETJNM01:12:206900:20:5712700:43:2727.6201:04:246200:07:560:00:000:00:00
101 5963MARIO PERALTA CALDERONTG TRIATLO SITGESABM01:12:279900:22:2810200:40:4029.5101:03:0812100:09:190:00:000:00:00
102 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MINORISAV1M01:12:309500:22:1610500:40:5129.3801:03:0712400:09:230:00:000:00:00
103 5607EDUARD RODRÍGUEZ PERISCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:12:387900:21:2812500:42:4228.1001:04:108800:08:280:00:000:00:00
104 2563JOAN CARLES SARSAL LLAMESC.N. TARRACOABM01:13:1810400:23:2010700:40:5929.2801:04:1910800:08:590:00:000:00:00
105 3265ALBERT FIGUEROLA PRIOC.N. TARRACOABM01:13:2710900:23:3510400:40:4529.4501:04:2011100:09:070:00:000:00:00
106 2113RAFAEL ÁNGEL CORONADO PÉRTG TRIATLO SITGESABM01:13:3211100:23:4210100:40:2429.7001:04:0612800:09:260:00:000:00:00
107 2056FRANCISCO JAVIER HERENCIAC.N. TARRACOV1M01:13:3611400:24:169800:40:0030.0001:04:1612200:09:200:00:000:00:00
108 3042ERIK FERNANDEZ ARRABALCERDANYOLA CHSUB23M01:13:3610500:23:2011000:41:0529.2101:04:2511700:09:110:00:000:00:00
109 632RUBEN GALLART SAENZCLAROU TEAM ATTITUDESUB23M01:14:0611300:24:119700:39:5430.0801:04:0513700:10:010:00:000:00:00
110 1425SERGIO FERRIZ CASTAÑOCLUB NATACIO MINORISAABM01:14:2910600:23:2110900:41:0129.2601:04:2213800:10:070:00:000:00:00
111 462RAFAEL GIMENO GARCIAC.T. S.J. ABADESSESV1M01:15:2911000:23:4012300:42:2428.3001:06:0412600:09:250:00:000:00:00
112 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.T. S.J. ABADESSESV2M01:18:0711700:24:2113100:44:3526.9201:08:5611600:09:110:00:000:00:00
113 397TONI MARTOS CAMPOSC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:18:3812100:25:1112900:43:4727.4101:08:5813200:09:400:00:000:00:00
114 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCLUB NATACIO SITGESV2M01:21:1413400:26:2513000:43:4727.4101:10:1214800:11:020:00:000:00:00
115 3440MIQUEL JODAR CORREROTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:21:1713300:26:0413300:45:1426.5301:11:1813500:09:590:00:000:00:00
116 861VICTOR ADOLFO ARTUNDUAGA C.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:22:5612200:25:1414600:47:4325.1501:12:5713600:09:590:00:000:00:00
117 5712DANIEL ARNAU MONTERDECLAROU TEAM ATTITUDESUB23M01:26:3515300:29:3314500:47:3225.2501:17:0513000:09:300:00:000:00:00
118 5828MIGUEL PEREZ NUÑEZTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:26:4913500:26:5815100:49:4124.1501:16:3914000:10:100:00:000:00:00
119 4727ANDREW LANETG TRIATLO SITGESABM01:30:5215400:29:4114900:49:1524.3701:18:5615400:11:560:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32