RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
275 266 7 2 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1177GENIS GRAU PLANACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLSUB23M00:58:01100:15:22500:35:5133.4700:51:13100:06:480:00:000:00:00
2 3174PAU CASTELLVELL BELLAFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:58:08300:15:24300:35:4733.5400:51:11300:06:570:00:000:00:00
3 710ALEIX DOMENECH GUIXCLUB NATACIO OLOTJNM00:58:10200:15:24200:35:4633.5500:51:10400:07:000:00:000:00:00
4 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M00:58:23500:15:27100:35:4533.5700:51:12600:07:110:00:000:00:00
5 666FERNANDO LOPEZ DE SAGREDOFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:58:31400:15:25400:35:4833.5200:51:13900:07:180:00:000:00:00
6 692EDUARD QUERALT RADUAC.N. REUS PLOMSABM00:59:22600:15:28800:36:0933.2000:51:373500:07:450:00:000:00:00
7 2775ROGER SELLES OLOMIC.N. VIC-ETBJNM00:59:411200:16:001700:36:3932.7400:52:39500:07:020:00:000:00:00
8 4107XAVI QUERALT FORCADELL C.N. REUS PLOMSABM00:59:46800:15:332900:37:1732.1900:52:50200:06:560:00:000:00:00
9 2217NIL MASNOU NOGUEC.N. VIC-ETBJNM00:59:551800:16:111200:36:2632.9400:52:371100:07:180:00:000:00:00
10 822ORIOL DURAN DURANC.N. VIC-ETBSUB23M00:59:562300:16:131100:36:2532.9500:52:381000:07:180:00:000:00:00
11 5654MICHELE SARZILLAC.E. TRIATHLONBCNABM00:59:57900:15:412500:37:0532.3600:52:46700:07:110:00:000:00:00
12 417CARLES CASERO ROCACLUB TRIATLO BLANESV1M01:00:02700:15:312700:37:0932.3000:52:401500:07:220:00:000:00:00
13 319AIMAR ASSAMA PELAEZC.N. TARRACOABM01:00:033000:16:33600:36:0833.2100:52:411400:07:220:00:000:00:00
14 4387LLUIS VILLARO CAPDEVILACLUB NATACIO MINORISAV1M01:00:071400:16:061800:36:4332.6800:52:491200:07:180:00:000:00:00
15 3627JORDI TRAPÉ PÈREZC.N. TARRACOJNM01:00:132900:16:33700:36:0833.2100:52:412000:07:320:00:000:00:00
16 1782CRISTIAN BAIZAN DIAZTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:00:152500:16:171000:36:2332.9800:52:402200:07:350:00:000:00:00
17 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:00:172000:16:121300:36:2832.9100:52:402400:07:370:00:000:00:00
18 5221IGNACIO FERNANDEZ JARILLOC.N. TARRACOJNM01:00:202200:16:131400:36:3132.8600:52:442300:07:360:00:000:00:00
19 2339JESUS ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM01:00:221500:16:072100:36:5432.5200:53:011300:07:210:00:000:00:00
20 5435JOSEP VIÑOLAS CRUAÑASCLUB TRIATLO TECNIBIKE CAABM01:00:231100:15:552400:37:0432.3700:52:591800:07:240:00:000:00:00
21 329GERARD MOLIST PALOMERASC.T. S.J. ABADESSESABM01:00:241300:16:031600:36:3732.7700:52:403300:07:440:00:000:00:00
22 1176POL RECOBER PLANACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:00:301900:16:111500:36:3632.7900:52:473200:07:430:00:000:00:00
23 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM01:00:363200:16:34900:36:1433.1200:52:483800:07:480:00:000:00:00
24 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSSUB23M01:01:443400:16:384700:37:5031.7200:54:28800:07:160:00:000:00:00
25 648JOAN ALVAREZ TUBAUC.N. VIC-ETBABM01:01:493300:16:354800:37:5031.7200:54:251700:07:240:00:000:00:00
26 5502XAVI TOMASA SERRANOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:01:522100:16:136300:38:1631.3600:54:291600:07:230:00:000:00:00
27 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBJNM01:01:563900:17:022800:37:0932.3000:54:113400:07:450:00:000:00:00
28 5941ERIK GUILLEM STENINGER GACLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:01:573800:16:553200:37:2732.0400:54:222100:07:350:00:000:00:00
29 691GABRIEL CARDEÑOSA ARRAYASC.N. CATALUNYAABM01:01:574400:17:152300:37:0232.4000:54:172800:07:400:00:000:00:00
30 3644MIQUEL SOLÉ VIVESC.E. TRIATHLONBCNABM01:02:004200:17:033000:37:1832.1700:54:212500:07:390:00:000:00:00
31 503DANI GONZALEZ JIMENEZC.N. MATAROSUB23M01:02:014100:17:033100:37:1932.1600:54:222600:07:390:00:000:00:00
32 413IGNASI GIRONES PUJADESCLUB TRIATLO BLANESABM01:02:043500:16:423800:37:3931.8700:54:213000:07:430:00:000:00:00
33 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:02:065400:17:251900:36:4632.6400:54:114500:07:550:00:000:00:00
34 201AARON PAGES URBANOFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:02:105500:17:252000:36:4932.5900:54:144600:07:560:00:000:00:00
35 717DANIEL SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM01:02:152600:16:295300:37:5631.6300:54:254000:07:500:00:000:00:00
36 4290RAMON NICOLAS SANCHEZ FERCERRR IGUALADAABM01:02:162700:16:295600:37:5831.6100:54:273900:07:490:00:000:00:00
37 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:02:212800:16:326200:38:0631.5000:54:383100:07:430:00:000:00:00
38 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM01:02:235000:17:212200:36:5932.4500:54:205400:08:030:00:000:00:00
39 3490DANIEL MARTINEZ VALENTINFASTTRIATLON CLUBJNM01:02:304000:17:022600:37:0732.3300:54:098100:08:210:00:000:00:00
40 3250VÍCTOR AGUILERA REVUELTAFASTTRIATLON CLUBJNM01:02:363700:16:533400:37:3131.9900:54:246600:08:120:00:000:00:00
41 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM01:02:541700:16:106500:38:2331.2600:54:337900:08:210:00:000:00:00
42 587SERGI CINCA MORROSCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:02:581600:16:107500:39:0230.7400:55:123600:07:460:00:000:00:00
43 2817DAVID BUSQUETS MASSACLUB NATACIO BANYOLESABM01:03:035300:17:245700:37:5831.6100:55:222900:07:410:00:000:00:00
44 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM01:03:165600:17:255400:37:5631.6300:55:214300:07:550:00:000:00:00
45 3446JORDI MONTRAVETA MOYAP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:03:176300:17:323600:37:3831.8900:55:105900:08:070:00:000:00:00
46 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV1M01:03:227500:17:453500:37:3631.9100:55:215100:08:010:00:000:00:00
47 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:03:237000:17:374000:37:4231.8300:55:195500:08:040:00:000:00:00
48 2256JAKUB CHARACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:03:233100:16:347400:39:0230.7400:55:363700:07:470:00:000:00:00
49 4417LUIS NAJERA HISADOCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:03:237600:17:453300:37:3032.0000:55:156200:08:080:00:000:00:00
50 4415BENJAMIN LATORRE DESCANECLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:03:245200:17:244900:37:5131.7000:55:156400:08:090:00:000:00:00
51 4957FABIÁN HUERTAS JUDERÍASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:256700:17:334300:37:4431.8000:55:176100:08:080:00:000:00:00
52 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM01:03:277800:17:473900:37:4031.8600:55:274900:08:000:00:000:00:00
53 1587ALEJANDRO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM01:03:294800:17:205800:38:0031.5800:55:206300:08:090:00:000:00:00
54 2453OSCAR MARTINEZ LARIOSC.T. S.J. ABADESSESABM01:03:306200:17:325100:37:5331.6800:55:255600:08:050:00:000:00:00
55 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:03:316600:17:336000:38:0431.5200:55:374200:07:540:00:000:00:00
56 3877ANDREU GARCIA QUINTANILLACLUB FIT GYMABM01:03:334500:17:156400:38:1931.3200:55:344800:07:590:00:000:00:00
57 5646RAUL LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROCDM01:03:347300:17:413700:37:3931.8700:55:207100:08:140:00:000:00:00
58 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM01:03:377900:17:474600:37:4831.7500:55:355300:08:020:00:000:00:00
59 5890ÈRIC GAY JIMÉNEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:03:397200:17:395200:37:5431.6600:55:335700:08:060:00:000:00:00
60 1206JOAQUIM GARCIA ROMERAC.N. PRAT-TRIATLOCDM01:03:423600:16:537100:38:4830.9300:55:415200:08:010:00:000:00:00
61 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDENTV2M01:03:468500:17:504200:37:4231.8300:55:327200:08:140:00:000:00:00
62 5635RICARD ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM01:03:486100:17:286100:38:0431.5200:55:327500:08:160:00:000:00:00
63 3374DANIEL LUCENA BUSTOSFASTTRIATLON CLUBJNM01:04:118200:17:494400:37:4531.7900:55:3410300:08:370:00:000:00:00
64 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROSUB23M01:04:208000:17:474100:37:4231.8300:55:2912100:08:510:00:000:00:00
65 1128BERNARDO GONZALEZ MARTINEVILADECANS TRIATLOV1M01:04:225700:17:267300:39:0130.7600:56:274400:07:550:00:000:00:00
66 3155FRANCISCO JAVIER LORENTE VILADECANS TRIATLOABM01:04:265800:17:267600:39:0630.6900:56:324100:07:540:00:000:00:00
67 2908FÈIX PERDOMO PRATSCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:04:365100:17:216800:38:4031.0300:56:019500:08:350:00:000:00:00
68 1296DAVID ALDEA PERONAC.E. PICORNELLABM01:04:397100:17:385500:37:5631.6300:55:3414600:09:050:00:000:00:00
69 353XAVIER DALMAU I BERTRÁNCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M01:04:406800:17:336900:38:4330.9900:56:168300:08:240:00:000:00:00
70 3921XAVIER CLERIES VILAMAJORCLUB TRIATLO BLANESABM01:04:4211000:18:274500:37:4631.7700:56:138700:08:290:00:000:00:00
71 1030JORDI VILA MORACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:04:444900:17:207200:38:5230.8700:56:129100:08:320:00:000:00:00
72 5509ROGER CAMPRUBI GALLETCLUB TRIATLO BERGACDM01:04:454700:17:167800:39:1730.5500:56:336800:08:120:00:000:00:00
73 756SERGI FUENTES SALASC.N. MATAROCDM01:04:488900:17:586600:38:2731.2100:56:258200:08:230:00:000:00:00
74 2689MARC TARROCH GARCIACLUB TRIATLO BLANESABM01:04:5610900:18:275000:37:5231.6900:56:1910400:08:370:00:000:00:00
75 2482ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:04:5810300:18:175900:38:0331.5400:56:2010600:08:380:00:000:00:00
76 5919MARC MORENO MARTINC.A. IGUALADAABM01:05:041000:15:4112600:41:5728.6100:57:381900:07:260:00:000:00:00
77 6109JORDI ROURA CAPDEVILALLICENCIA DE DIAABM01:05:052400:16:1311400:41:1229.1300:57:252700:07:400:00:000:00:00
78 913MARC CODINA PRATSC.A. IGUALADASUB23M01:05:099200:18:027000:38:4830.9300:56:507700:08:190:00:000:00:00
79 4239GERARD TABOADA SEGUÍ C.N. PRAT-TRIATLOSUB23M01:05:264300:17:128200:39:2330.4700:56:3512200:08:510:00:000:00:00
80 5869ADRIA PARRA MOYAC.N. MATAROJNM01:05:278300:17:496700:38:3731.0700:56:2613800:09:010:00:000:00:00
81 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:05:309500:18:037700:39:1330.6000:57:167300:08:140:00:000:00:00
82 5976ALEX MATESANZ SALVADOTRIATLO BCN-TRIFORFUNJNM01:05:398800:17:578100:39:2230.4800:57:197800:08:200:00:000:00:00
83 4932DANIEL CALVERAS CARDONATRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:05:456400:17:329500:40:0529.9400:57:376000:08:080:00:000:00:00
84 2601JAVIER IZQUIERDO DEL ARCOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:05:468600:17:568300:39:2530.4400:57:218400:08:250:00:000:00:00
85 5757ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROCDM01:05:536500:17:329400:40:0329.9600:57:357600:08:180:00:000:00:00
86 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROCDM01:05:579100:18:018000:39:2130.5000:57:229600:08:350:00:000:00:00
87 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:06:018100:17:499200:40:0030.0000:57:496700:08:120:00:000:00:00
88 2642JORDI BONILLA GONZALEZTRIATLO RUNNING VIGIAV1M01:06:025900:17:2810600:40:3329.5900:58:015000:08:010:00:000:00:00
89 3887RICARD VALENZUELA CRUZUNIO ATLETICA RUBIV2M01:06:0510100:18:178600:39:3330.3400:57:507400:08:150:00:000:00:00
90 2887ADAM FELIU PELACHCLUB NATACIO OLOTABM01:06:079000:17:599000:39:5530.0600:57:546900:08:130:00:000:00:00
91 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV1M01:06:147700:17:459900:40:1629.8000:58:017000:08:130:00:000:00:00
92 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M01:06:2510800:18:257900:39:2030.5100:57:4510800:08:400:00:000:00:00
93 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:06:299400:18:038900:39:5030.1300:57:539900:08:360:00:000:00:00
94 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM01:06:3110500:18:228400:39:3030.3800:57:5210700:08:390:00:000:00:00
95 3778DAVID BADOSA GONZÁLEZC.N. VIC-ETBABM01:06:519800:18:109100:39:5530.0600:58:0511100:08:460:00:000:00:00
96 2342JOSE MARIA BARBACHANO LANTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:07:1010400:18:229800:40:1129.8600:58:3310000:08:370:00:000:00:00
97 442EDUARD TARRE FREIXASC.T. S.J. ABADESSESV1M01:07:1011200:18:308800:39:5030.1300:58:2012000:08:500:00:000:00:00
98 4104ADRIA FUENTE CERVERAC.N. VIC-ETBSUB23M01:07:3711600:18:4410000:40:1629.8000:59:0010500:08:370:00:000:00:00
99 1179ALBERT BONILLA SOLERCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLSUB23M01:07:3910700:18:2410200:40:2529.6900:58:4911800:08:500:00:000:00:00
100 3746XAVIER RICO CALDERONINDEPENDENTV2M01:07:4410600:18:2210400:40:3029.6300:58:5212500:08:520:00:000:00:00
101 1767CARLOS ALBERTO VILELLA PEVILADECANS TRIATLOABM01:07:4913000:18:5810100:40:2529.6900:59:238500:08:260:00:000:00:00
102 2422JOSEP MARIA TOLDRA MARTINCLUB NATACIO OLOTABM01:07:5212000:18:4910300:40:2629.6800:59:1510100:08:370:00:000:00:00
103 2854SERGI PEREZ DORDAC.N. MATAROABM01:07:5411800:18:479700:40:1029.8800:58:5712900:08:570:00:000:00:00
104 2349DANIEL LEÓN FERRERC.A. XALOCSUB23M01:07:5811100:18:3010800:40:3629.5600:59:0612400:08:520:00:000:00:00
105 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:07:5912500:18:549300:40:0329.9600:58:5713900:09:020:00:000:00:00
106 5524SERGI RIO MIRATCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:08:016000:17:2812900:42:0028.5700:59:289200:08:330:00:000:00:00
107 6106PAU REIG COMAJUANLLICENCIA DE DIAABM01:08:024600:17:1613900:42:1728.3800:59:338800:08:290:00:000:00:00
108 4458MARCEL ARAGONES I MASC.N. MATAROSUB23M01:08:0310000:18:1711100:40:5929.2800:59:1611300:08:470:00:000:00:00
109 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:08:1012900:18:589600:40:0529.9400:59:0315000:09:070:00:000:00:00
110 514TOMAS CALDAS CASAÑASC.N. MATAROJNM01:08:128400:17:4913100:42:0228.5500:59:518000:08:210:00:000:00:00
111 418RAMON VILA MORACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:08:1814400:19:348500:39:3230.3500:59:0615500:09:120:00:000:00:00
112 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTCDM01:08:479300:18:0214600:42:3828.1501:00:405800:08:070:00:000:00:00
113 1655CARLES SANCHEZ MARSALCLUB TRIATLO BLANESABM01:08:5114500:19:378700:39:4930.1400:59:2616500:09:250:00:000:00:00
114 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUIINDEPENDENTABM01:08:5511400:18:3411800:41:2329.0000:59:5713500:08:580:00:000:00:00
115 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:09:0812700:18:5711500:41:1229.1301:00:0913600:08:590:00:000:00:00
116 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:09:138700:17:5714200:42:2728.2701:00:2411400:08:490:00:000:00:00
117 3648SANTI CHINCHILLA CANOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:09:3316300:20:0610500:40:3029.6301:00:3613000:08:570:00:000:00:00
118 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:09:4111900:18:4813200:42:0428.5301:00:5211500:08:490:00:000:00:00
119 1554AMADOR DEL RIO ANDREUC.N. VIC-ETBABM01:09:4212600:18:5611600:41:2129.0201:00:1716600:09:250:00:000:00:00
120 5613JOAN BAGET I PANADESC.N. VIC-ETBABM01:09:4613100:19:0912000:41:3428.8701:00:4314100:09:030:00:000:00:00
121 2955JUAN CARLOS DEL BARRIO  PC.T. S.J. ABADESSESV2M01:10:04000:00:00000:00:000.0001:01:0613200:08:580:00:000:00:00
122 1635BENJAMIN ESTEVE KAYCLUB TRIATLO BLANESABM01:10:0813700:19:2412100:41:3728.8301:01:0114900:09:070:00:000:00:00
123 3827ANTONI NAVAS MONTEROUNIO ATLETICA RUBIABM01:10:099900:18:1515700:43:1427.7601:01:2910900:08:400:00:000:00:00
124 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:10:2614300:19:3312200:41:3928.8101:01:1215600:09:140:00:000:00:00
125 878SERGIO GUZMAN ARROYOCERDANYOLA CHV1M01:10:2711500:18:4314000:42:2328.3101:01:0616200:09:210:00:000:00:00
126 670DANIEL JUNCA BAREACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:10:2813200:19:1214300:42:2728.2701:01:3911700:08:490:00:000:00:00
127 4418MANUEL ANGEL RODRIGUEZ COCLUB TRIATLO BLANESABM01:10:3212400:18:5413800:42:1628.3901:01:1016300:09:220:00:000:00:00
128 4753XAVI GOMEZ PALLARESC.E. TRIATHLONBCNJNM01:10:4513500:19:2115000:42:4328.0901:02:0411000:08:410:00:000:00:00
129 1785GABRIEL CAMPISTOL PRUJACLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:10:5316200:20:0512800:41:5928.5801:02:0411600:08:490:00:000:00:00
130 3160CARLES MANICH VALLÈSDISTANCE LA SALLECDM01:10:5513400:19:1615600:43:0327.8701:02:199700:08:360:00:000:00:00
131 3820EMILIO LINCOLN VILAPLANADISTANCE LA SALLEABM01:11:0119400:21:1811000:40:4029.5101:01:5814200:09:030:00:000:00:00
132 3772JOAN FONTBERNAT MACHCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:11:0314600:19:4014400:42:2928.2501:02:0912600:08:540:00:000:00:00
133 2236HUGO BERMUDEZ CARPIOCLUB NATACIO BANYOLESABM01:11:0314700:19:4013400:42:1228.4401:01:5215200:09:110:00:000:00:00
134 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:11:0610200:18:1716200:43:5127.3701:02:0813300:08:580:00:000:00:00
135 184FERRAN CALERO GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:11:0812100:18:5213500:42:1328.4201:01:0520100:10:030:00:000:00:00
136 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:11:0916900:20:1712500:41:5428.6401:02:1113400:08:580:00:000:00:00
137 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M01:11:1717800:20:2912400:41:5228.6601:02:2112700:08:560:00:000:00:00
138 915JOSEP MARIA MORENO FURNERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:11:1717600:20:2412300:41:4228.7801:02:0615400:09:110:00:000:00:00
139 3757SERGI LLAGOSTERA MAURIC.N. VIC-ETBABM01:11:2517900:20:3111700:41:2229.0101:01:5317300:09:320:00:000:00:00
140 2922JOAN CASANOVAS SORSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:11:3315600:19:5614100:42:2628.2801:02:2215300:09:110:00:000:00:00
141 5362RAMON VIDAL GONZALEZCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:11:4114800:19:4014900:42:4128.1101:02:2116100:09:200:00:000:00:00
142 2938JORDI VADILLO JIMENEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:11:497400:17:4217900:45:0026.6701:02:4215100:09:070:00:000:00:00
143 2576ABBAS ABBASSICLUB TRIATLO BLANESABM01:11:4917300:20:2113000:42:0128.5601:02:2216900:09:270:00:000:00:00
144 239JOSEP MARTI COROMINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:11:5513800:19:2516300:43:5927.2801:03:249000:08:310:00:000:00:00
145 3189JOSE GERRERO NICOLÁSTRIATLO RUNNING VIGIAABM01:11:589700:18:1017100:44:3326.9401:02:4315700:09:150:00:000:00:00
146 3906ORIOL PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:12:0517000:20:1713300:42:0828.4801:02:2518000:09:400:00:000:00:00
147 1601MARC PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:12:1016500:20:0813700:42:1528.4001:02:2318600:09:470:00:000:00:00
148 2615XAVIER MIRANDA GARCIACLUB TRIATLO BLANESABM01:12:2815300:19:5015400:43:0027.9101:02:5017900:09:380:00:000:00:00
149 5679JUAN MARTOS ARANDAC.N. PRAT-TRIATLOABM01:12:2816000:20:0315200:42:5727.9401:03:0017000:09:280:00:000:00:00
150 3037TONI LOPEZ CRUZCLUB NATACIÓ BANYOLESV1M01:12:5219000:20:5114700:42:3928.1401:03:3016400:09:220:00:000:00:00
151 2282JORDI GIMFERRER QUINTANATRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M01:13:0318700:20:4614800:42:4028.1301:03:2617800:09:370:00:000:00:00
152 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM01:13:1112800:18:5715900:43:2727.6201:02:2423900:10:470:00:000:00:00
153 3932JULIA BERNABE FELIUCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:13:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
154 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV1M01:13:3515800:19:5916500:44:1127.1601:04:1016700:09:250:00:000:00:00
155 486JAUME ANGELATS DE LAS HERTRIATLÓ GIRONA COSTA BRAVV1M01:13:3716600:20:0815800:43:2527.6401:03:3320300:10:040:00:000:00:00
156 3658ALBERT ALQUEZAR PRATCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLSUB23M01:14:0615700:19:5717300:44:3626.9101:04:3317500:09:330:00:000:00:00
157 308JORDI COROMINES PAGESINDEPENDENTV1M01:14:0916800:20:1317400:44:3926.8801:04:5215900:09:170:00:000:00:00
158 5962FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:14:1314900:19:4218300:45:1526.5201:04:5715800:09:160:00:000:00:00
159 891MIQUEL PUJOL CASADEVALLTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:14:3615500:19:5616800:44:2926.9801:04:2521100:10:110:00:000:00:00
160 2592ISAAC GARCIA TOROTRIATLO RUNNING VIGIAABM01:14:3719600:21:1916100:43:3327.5501:04:5218300:09:450:00:000:00:00
161 5975TONI PAREJA CARDEALTRIATLO OLESAABM01:15:5918900:20:5018000:45:0826.5901:05:5819700:10:010:00:000:00:00
162 3856JAUME JUST BIELSAC.N. REUS PLOMSCDM01:15:5919800:21:2416900:44:3026.9701:05:5420600:10:050:00:000:00:00
163 2664DAVID OTAL DE SANROMÀCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:16:0715200:19:4719000:45:3826.3001:05:2523400:10:420:00:000:00:00
164 3846IVAN MARTORI ARTAUCLUB TRIATLO BLANESV1M01:16:0820100:21:2817200:44:3526.9201:06:0320500:10:050:00:000:00:00
165 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV2M01:16:2320600:21:3817600:44:4726.8001:06:2519400:09:580:00:000:00:00
166 3448JOEL CASTELLA ROVIRAP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:16:3520400:21:3517700:44:5026.7701:06:2521000:10:100:00:000:00:00
167 3837FRANCESC DE MONTELLA VILACLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:16:3818000:20:3419200:46:0026.0901:06:3420400:10:040:00:000:00:00
168 2831CHRISTIAN FERNANDEZ SAMPRFASTTRIATLON CLUBABM01:16:4618100:20:3820000:46:3425.7701:07:1217600:09:340:00:000:00:00
169 5244ALBERT CAMPUZANO LOPEZCLUB TRIATLO BLANESJNM01:17:05000:00:00000:00:000.0001:08:299800:08:360:00:000:00:00
170 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M01:17:1021700:22:2516600:44:1327.1401:06:3822800:10:320:00:000:00:00
171 3742ISRAEL GONZALEZ PEREZCLUB TRIATLO BLANESABM01:17:2320500:21:3718400:45:1626.5101:06:5322700:10:300:00:000:00:00
172 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:17:2617200:20:2020900:47:3425.2301:07:5417400:09:320:00:000:00:00
173 2600JORDI COSTA ROMEOCLUB TRIATLO BLANESABM01:17:5620800:21:4118600:45:2326.4401:07:0424100:10:520:00:000:00:00
174 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV2M01:17:5821600:22:2417800:44:5226.7501:07:1623500:10:420:00:000:00:00
175 3744RAUL JIMENEZ NAVARRETECLUB TRIATLO BLANESABM01:17:5918800:20:5020400:47:2025.3501:08:1018700:09:490:00:000:00:00
176 289OSCAR TORRES LLORENTEC.N. MATAROV1M01:18:0121400:22:1319300:46:0126.0801:08:1418400:09:470:00:000:00:00
177 3847ALEX PUIGVERT GONZALEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:18:1818600:20:4321000:47:3625.2101:08:1919500:09:590:00:000:00:00
178 3468JOAN DALMAU BERENGUETRIATLO RUNNING VIGIAABM01:18:3919500:21:1820500:47:2425.3201:08:4219300:09:570:00:000:00:00
179 2622RAFAEL CHUECA BLASCOABSOLUT SPORTV1M01:18:4517100:20:1922300:49:2124.3201:09:4014400:09:050:00:000:00:00
180 1786MARC RUBIO DIAZINDEPENDENTABM01:18:4721500:22:1919700:46:2325.8701:08:4220700:10:050:00:000:00:00
181 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M01:18:4922100:22:3519500:46:0826.0101:08:4320800:10:060:00:000:00:00
182 6103EDU FIGUERAS MUNDÓLLICENCIA DE DIAV1M01:18:5018300:20:3921600:48:1524.8701:08:5419000:09:560:00:000:00:00
183 5261DAVID FERNANDEZ FERNANDEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:18:5224500:23:5816700:44:1927.0801:08:1723100:10:350:00:000:00:00
184 6108IVAN BADOSA MASLLORENSLLICENCIA DE DIAABM01:19:0817700:20:2723000:50:0423.9701:10:3110200:08:370:00:000:00:00
185 2160OMAR CASADO I TAHIRICLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:19:2319900:21:2421100:47:3725.2001:09:0121800:10:220:00:000:00:00
186 2900CARLES SADÓ CASEROCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:19:3620000:21:2721300:47:5425.0501:09:2121400:10:150:00:000:00:00
187 5429JORDI MAYMO JIMÉNEZINDEPENDENTABM01:19:4518500:20:4222200:48:4124.6501:09:2321900:10:220:00:000:00:00
188 419LLUIS BORRÁS CONTRERASCLUB TRITRAININGABM01:20:0715900:20:0322400:49:2824.2601:09:3123200:10:360:00:000:00:00
189 818ANTONI JOAN HUMBERTCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV2M01:20:1322900:23:0020300:47:1125.4301:10:1119900:10:020:00:000:00:00
190 2279RICARD BLANCAFORT OMENATC.N. VIC-ETBABM01:21:1519700:21:2022800:49:5324.0601:11:1320000:10:020:00:000:00:00
191 2651JAVIER COBOS FERNANDEZCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:21:4721300:22:1221900:48:2924.7501:10:4124700:11:060:00:000:00:00
192 3303JUAN ANTONIO GÓMEZ GÓMEZTRITEAM GIRONAABM01:22:1222000:22:3421700:48:2124.8201:10:5524800:11:170:00:000:00:00
193 462RAFAEL GIMENO GARCIAC.T. S.J. ABADESSESV1M01:23:5723400:23:0823500:50:5923.5401:14:0718800:09:500:00:000:00:00
194 3488VICENTE PASTOR VALVERDEC.A. IGUALADAABM01:24:2520300:21:3124300:52:2122.9201:13:5223000:10:330:00:000:00:00
195 3617XAVIER MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:24:2924000:23:3122500:49:3324.2201:13:0425000:11:250:00:000:00:00
196 3923ALBERT SABATER RUSCALLEDACLUB TRIATLO BLANESABM01:24:4123700:23:2123700:51:1823.3901:14:3919800:10:020:00:000:00:00
197 1461DAVID FERNANDEZ CORTADAC.E. SISTRELLSV1M01:25:5422800:22:5624000:52:0423.0501:15:0024300:10:540:00:000:00:00
198 6104JORDI GARCIA PINZONLLICENCIA DE DIAABM01:26:1023900:23:3124700:52:3522.8201:16:0620200:10:040:00:000:00:00
199 3025MIGUEL ANGEL LOPEZ RIBERACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:26:1324100:23:3325000:52:4722.7301:16:2018900:09:530:00:000:00:00
200 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:26:4823500:23:0823900:51:5623.1101:15:0425600:11:440:00:000:00:00
201 3480SERGI TRUJILLO LUCHAC.A. IGUALADAV1M01:27:0025000:24:3823300:50:4423.6501:15:2225300:11:380:00:000:00:00
202 1418PERE RAMONEDA BONASTREINDEPENDENTV1M01:28:0226000:26:0822700:49:4524.1201:15:5326100:12:090:00:000:00:00
203 6107CHRISTIAN ANDRÉ VIGILLLICENCIA DE DIAABM01:28:2225200:25:3024100:52:0923.0101:17:3923700:10:430:00:000:00:00
204 6105FÉLIX PÉREZ ALEJOSLLICENCIA DE DIAV1M01:29:3024200:23:3525500:55:0421.7901:18:3924000:10:510:00:000:00:00
205 7002ROLF GEBHARDT DELMÁS LLICENCIA DE DIAABM01:29:3625600:25:3924800:52:3722.8101:18:1624900:11:200:00:000:00:00
206 226SERGI MARTINEZ PEÑAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:30:0124600:24:0325600:55:0521.7901:19:0824200:10:530:00:000:00:00
207 5600GUILLERMO MORALES BERMUDOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:30:5325100:24:4425300:53:2822.4401:18:1226300:12:410:00:000:00:00
208 2326BRIAN JAMES GREENCLUB TRIATLO BLANESV2M01:31:3826100:26:1025400:53:4622.3201:19:5625400:11:420:00:000:00:00
209 7001JORDI GOL TAMARITLLICENCIA DE DIAABM01:33:1524300:23:4525900:57:0521.0201:20:5026200:12:250:00:000:00:00
210 3238ENRIC GAMITO BAUSC.A. XALOCV1M01:33:4525300:25:3625800:56:1521.3301:21:5125900:11:540:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32