RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
438 427 10 1 6 18 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM00:56:15000:00:00000:00:000.0000:47:35400:08:400:00:000:00:00
2 640MANUEL LLORET ZARAGOZICLUB NATACIO SITGESABM00:56:401900:18:52100:28:4437.5900:47:362100:09:040:00:000:00:00
3 808JORDI GARCIA GRÀCIAFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:57:04500:18:31400:30:0235.9600:48:33200:08:310:00:000:00:00
4 1436IVAN LIMIA BOOC. ATLETISME MONTORNESABM00:57:05900:18:321000:30:0835.8400:48:40100:08:250:00:000:00:00
5 280RODRIGO TORRES HERNANFASTTRIATLON CLUBABM00:57:16300:18:31600:30:0535.9000:48:36500:08:400:00:000:00:00
6 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M00:57:171000:18:33500:30:0335.9400:48:36600:08:410:00:000:00:00
7 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON CLUBABM00:57:24600:18:31700:30:0735.8600:48:38800:08:460:00:000:00:00
8 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM00:57:25200:18:311200:30:1135.7800:48:42700:08:430:00:000:00:00
9 2775ROGER SELLES OLOMIC.N. VIC-ETBJNM00:57:291400:18:40200:29:5836.0400:48:38900:08:510:00:000:00:00
10 692EDUARD QUERALT RADUAC.N. REUS PLOMSABM00:57:35100:18:281300:30:1135.7800:48:391200:08:560:00:000:00:00
11 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM00:57:39400:18:311600:30:1535.7000:48:461100:08:530:00:000:00:00
12 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:58:021500:18:47300:29:5936.0200:48:463400:09:160:00:000:00:00
13 4387LLUIS VILLARO CAPDEVILACLUB NATACIO MINORISAV1M00:58:131100:18:37800:30:0735.8600:48:444700:09:290:00:000:00:00
14 5297QUIM SANCHEZ ORDUÑAFASTTRIATLON CLUBABM00:59:033000:19:064500:31:0534.7500:50:111000:08:520:00:000:00:00
15 5502XAVI TOMASA SERRANOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM00:59:04800:18:328300:31:5433.8600:50:26300:08:380:00:000:00:00
16 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:59:081600:18:485700:31:1734.5200:50:052000:09:030:00:000:00:00
17 2896ORIOL BARBANY BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:59:121300:18:407200:31:3634.1800:50:161300:08:560:00:000:00:00
18 4870ISAM MOUNIR EL MRABETCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM00:59:162000:18:546300:31:2434.3900:50:181400:08:580:00:000:00:00
19 3644MIQUEL SOLÉ VIVESC.E. TRIATHLONBCNABM00:59:173500:19:114000:30:5734.8900:50:082400:09:090:00:000:00:00
20 2193FERRAN BOSCH MASOLIVERCLUB NATACIO OLOTABM00:59:182400:18:595800:31:1734.5200:50:161900:09:020:00:000:00:00
21 1049ORIOL DALMAU ROSETCERRR IGUALADAABM00:59:191700:18:515600:31:1734.5200:50:082900:09:110:00:000:00:00
22 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:59:213200:19:084800:31:0934.6700:50:172200:09:040:00:000:00:00
23 5919MARC MORENO MARTINC.A. IGUALADAABM00:59:21700:18:328100:31:4933.9400:50:211500:09:000:00:000:00:00
24 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:59:222900:19:054400:31:0434.7600:50:093200:09:130:00:000:00:00
25 329GERARD MOLIST PALOMERASINDEPENDENTABM00:59:231200:18:397800:31:4334.0500:50:221700:09:010:00:000:00:00
26 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBABM00:59:243600:19:114300:31:0334.7800:50:142700:09:100:00:000:00:00
27 1176POL RECOBER PLANACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM00:59:262500:19:005500:31:1634.5400:50:162800:09:100:00:000:00:00
28 2339JESUS ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM00:59:322200:18:566800:31:2834.3200:50:242300:09:080:00:000:00:00
29 1390ALBERT LOPEZ MUÑOZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:59:354300:19:193100:30:4935.0500:50:084500:09:270:00:000:00:00
30 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M00:59:353700:19:124600:31:0534.7500:50:173500:09:180:00:000:00:00
31 5523JOAN CUCURELL RAVETLLATCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM00:59:402300:18:576200:31:2334.4100:50:203700:09:200:00:000:00:00
32 5408JUANJO AGÜERO RUIZFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:59:444500:19:231100:30:1035.8000:49:339900:10:110:00:000:00:00
33 4290RAMON NICOLAS SANCHEZ FERCERRR IGUALADAABM00:59:453300:19:095000:31:1034.6500:50:194300:09:260:00:000:00:00
34 2256JAKUB CHARACLUB NATACIO BANYOLESJNM00:59:462800:19:055300:31:1434.5800:50:194600:09:270:00:000:00:00
35 2217NIL MASNOU NOGUEC.N. VIC-ETBJNM00:59:483900:19:155100:31:1134.6300:50:264200:09:220:00:000:00:00
36 822ORIOL DURAN DURANC.N. VIC-ETBSUB23M00:59:554000:19:154100:31:0034.8400:50:155700:09:400:00:000:00:00
37 717DANIEL SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM00:59:552700:19:045400:31:1634.5400:50:205200:09:350:00:000:00:00
38 1595JOSEP VILADOMS BELLARTC.N. REUS PLOMSV1M01:00:021800:18:524900:31:0934.6700:50:018500:10:010:00:000:00:00
39 3490DANIEL MARTINEZ VALENTINFASTTRIATLON CLUBJNM01:00:034700:19:256400:31:2534.3800:50:503300:09:130:00:000:00:00
40 3250VÍCTOR AGUILERA REVUELTAFASTTRIATLON CLUBJNM01:00:083100:19:079000:32:0133.7300:51:081600:09:000:00:000:00:00
41 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM01:00:194200:19:197500:31:3934.1200:50:583900:09:210:00:000:00:00
42 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM01:00:204800:19:307700:31:4034.1100:51:102500:09:100:00:000:00:00
43 2923MARC TORO GARCIACLUB ESPORTIU TEAM CALELLV1M01:00:205200:19:407400:31:3834.1400:51:181800:09:020:00:000:00:00
44 3299MANEL TORRES VELASCOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:00:235000:19:337300:31:3834.1400:51:113100:09:120:00:000:00:00
45 2198JAVIER RODRÍGUEZ MILLÁNCLUB ESPORTIU SHISSESUB23M01:00:233400:19:108500:31:5533.8400:51:053600:09:180:00:000:00:00
46 5946JOSEP Mª CASTELLÓ BALAGUÉASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFAABM01:00:255300:19:445900:31:1934.4900:51:034000:09:220:00:000:00:00
47 4688ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:00:265600:19:506600:31:2534.3800:51:153000:09:110:00:000:00:00
48 346XAVI PADROS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:00:335500:19:496100:31:2334.4100:51:123800:09:210:00:000:00:00
49 363ALEX ZANUY FANALSC.N. PRAT-TRIATLOABM01:00:386300:20:082300:30:3935.2400:50:476800:09:510:00:000:00:00
50 1235JAUME ROY VICENTEC.N. MOLINS DE REIABM01:00:409500:20:431500:30:1335.7400:50:566000:09:440:00:000:00:00
51 6045JOSEP ROVIRA DACHSLLICENCIA DE DIAABM01:00:425400:19:497000:31:3134.2700:51:204100:09:220:00:000:00:00
52 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:00:446800:20:142400:30:3935.2400:50:536700:09:510:00:000:00:00
53 1019DAVID CANO IRANZOC. BCN TRIATHLON TOTAL3SUB23M01:00:465900:19:556700:31:2534.3800:51:204400:09:260:00:000:00:00
54 1198ALBERT BARRACHINA MORENOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:00:465800:19:526500:31:2534.3800:51:174800:09:290:00:000:00:00
55 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM01:00:475700:19:506000:31:1934.4900:51:095600:09:380:00:000:00:00
56 1589ENOC NAVARRO VALLESCLUB NATACIO RUBIABM01:00:508800:20:372500:30:4035.2200:51:175100:09:330:00:000:00:00
57 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFASTTRIATLON CLUBABM01:00:532600:19:0310200:32:2033.4000:51:235000:09:300:00:000:00:00
58 2312JOSEBA ARANA ESCALADACLUB NATACIO SITGESABM01:00:557400:20:223200:30:5035.0300:51:125900:09:430:00:000:00:00
59 4342JAUME GONZALEZ INSENSÉCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:577700:20:243400:30:5234.9900:51:165800:09:410:00:000:00:00
60 3673MARC CUNYAT CARBALLALC.N. PRAT-TRIATLOSUB23M01:00:574100:19:168200:31:4933.9400:51:057000:09:520:00:000:00:00
61 1503DAVID ALONSO VAZQUEZC.E. PENEDES MARITIMABM01:00:579000:20:402000:30:2835.4500:51:086500:09:490:00:000:00:00
62 6040GUILLEM SOLER BUADESXTREMCALVIÀSUB23M01:00:586200:20:073600:30:5434.9500:51:017800:09:570:00:000:00:00
63 2001SANTI COLLELL LLEONARTB.B. TRIATLÓ L´AMETLLA DEV1M01:00:596100:20:064700:31:0534.7500:51:116400:09:480:00:000:00:00
64 1564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZC. ATLETISME MONTORNESABM01:01:033800:19:1410000:32:1933.4200:51:334900:09:300:00:000:00:00
65 3775MARC CASADEVALL GAYACLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:01:069700:20:461900:30:2835.4500:51:147100:09:520:00:000:00:00
66 3998JUAN BILBAO URIARTEDISTANCE LA SALLESUB23M01:01:0611200:21:01900:30:0835.8400:51:098000:09:570:00:000:00:00
67 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLJNM01:01:074400:19:199200:32:0433.6800:51:236100:09:440:00:000:00:00
68 2844CARLOS FERNANDEZ DOBARROCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM01:01:079300:20:431800:30:2735.4700:51:107900:09:570:00:000:00:00
69 3471CARLOS DELGADO GARCIAINDEPENDENTABM01:01:096400:20:093800:30:5634.9100:51:058900:10:040:00:000:00:00
70 3446JORDI MONTRAVETA MOYAP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:01:118100:20:282700:30:4235.1800:51:108600:10:010:00:000:00:00
71 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:01:138300:20:312800:30:4235.1800:51:138300:10:000:00:000:00:00
72 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBSUB23M01:01:146700:20:113900:30:5634.9100:51:079500:10:070:00:000:00:00
73 2908FÈIX PERDOMO PRATSCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:01:157600:20:233700:30:5534.9300:51:188100:09:570:00:000:00:00
74 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBJNM01:01:256500:20:092900:30:4535.1200:50:5413100:10:310:00:000:00:00
75 4611RAFAEL BURN ALVAREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:01:258700:20:352100:30:3535.3100:51:1011000:10:150:00:000:00:00
76 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV1M01:01:289100:20:402600:30:4135.2000:51:219400:10:070:00:000:00:00
77 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM01:01:339600:20:442200:30:3735.2700:51:2110200:10:120:00:000:00:00
78 2910BERNAT COROMINAS OLUCHACLUB ESPORTIU PRORUNNERSCDM01:01:358200:20:293300:30:5234.9900:51:2110700:10:140:00:000:00:00
79 3627JORDI TRAPÉ PÈREZC.N. TARRACOJNM01:01:5510400:20:501700:30:2335.5500:51:1314900:10:420:00:000:00:00
80 5509ROGER CAMPRUBI GALLETCLUB TRIATLO BERGACDM01:01:595100:19:3713200:33:1232.5300:52:492600:09:100:00:000:00:00
81 7019ERIC MONASTERIO BONETLLICENCIA DE DIAABM01:02:057000:20:165200:31:1334.6000:51:2914000:10:360:00:000:00:00
82 5966LUIS SALA-BELLSOLELL FERRDISTANCE LA SALLEABM01:02:087300:20:224200:31:0134.8200:51:2315400:10:450:00:000:00:00
83 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLACLUB NATACIÓ SITGESABM01:02:1611100:21:011400:30:1335.7400:51:1418600:11:020:00:000:00:00
84 1557DÍDAC DOMINGO CARRASCOSAINDEPENDENTABM01:02:177500:20:223500:30:5334.9700:51:1518800:11:020:00:000:00:00
85 4825ARNAU PERICAS FIGUERASFASTTRIATLON CLUBABM01:02:304600:19:233000:30:4935.0500:50:1230800:12:180:00:000:00:00
86 1211ISIDRE GUIXA MARTICERRR IGUALADAV1M01:02:3811600:21:037900:31:4434.0300:52:476900:09:510:00:000:00:00
87 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:416600:20:1011600:32:5532.8100:53:055500:09:360:00:000:00:00
88 3979JOAQUIN MARTINEZ GARCIACERRR IGUALADASUB23M01:02:436000:20:0012900:33:0832.6000:53:085300:09:350:00:000:00:00
89 1206JOAQUIM GARCIA ROMERAC.N. PRAT-TRIATLOCDM01:02:474900:19:3114300:33:2632.3000:52:576600:09:500:00:000:00:00
90 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:5310500:20:529300:32:0533.6600:52:577500:09:560:00:000:00:00
91 750ANDRES JOSE SUAREZ GALLOC.N. CATALUNYAABM01:02:5311900:21:047600:31:4034.1100:52:449800:10:090:00:000:00:00
92 5205PEP LAFONT BOLDUCLUB ESPORTIU BONASPORTABM01:02:538000:20:2610700:32:2633.3000:52:528700:10:010:00:000:00:00
93 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB BE HEALTHY NOVARTISABM01:02:579900:20:479600:32:1033.5800:52:578200:10:000:00:000:00:00
94 1302RUBEN CAMINAL SALLENTCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M01:03:0112200:21:097100:31:3534.2000:52:4411700:10:170:00:000:00:00
95 4414ALBERTO DIAZ LOPEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:03:038500:20:3210100:32:2033.4000:52:5210000:10:110:00:000:00:00
96 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M01:03:058900:20:3810400:32:2333.3500:53:018800:10:040:00:000:00:00
97 5635RICARD ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM01:03:0910000:20:489400:32:0633.6400:52:5411100:10:150:00:000:00:00
98 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:03:126900:20:1511300:32:4532.9800:53:0010400:10:120:00:000:00:00
99 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:03:1812300:21:148000:31:4833.9600:53:0211400:10:160:00:000:00:00
100 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:03:2010600:20:538900:32:0033.7500:52:5312700:10:270:00:000:00:00
101 2625ALBERT CASAS MEYADISTANCE LA SALLEABM01:03:2111800:21:048700:31:5733.8000:53:0112300:10:200:00:000:00:00
102 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:03:2511000:21:008400:31:5533.8400:52:5512900:10:300:00:000:00:00
103 817ORIOL GOMEZ PARECLUB NAUTIC MASNOUABM01:03:2810800:20:549100:32:0233.7100:52:5613200:10:320:00:000:00:00
104 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:03:307800:20:2513600:33:1732.4500:53:426300:09:480:00:000:00:00
105 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:03:3113000:21:199800:32:1833.4400:53:377300:09:540:00:000:00:00
106 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:03:339800:20:4611900:33:0032.7300:53:466200:09:470:00:000:00:00
107 3887RICARD VALENZUELA CRUZUNIO ATLETICA RUBIV2M01:03:3412900:21:199900:32:1933.4200:53:387700:09:560:00:000:00:00
108 5524SERGI RIO MIRATCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:03:358400:20:3112800:33:0832.6000:53:397400:09:560:00:000:00:00
109 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM01:03:3912500:21:1510500:32:2333.3500:53:388400:10:010:00:000:00:00
110 3701ZOÉ SORIA FERNANDEZABSOLUT SPORTABM01:03:478600:20:3212000:33:0232.6900:53:3410500:10:130:00:000:00:00
111 1203XAVIER GARCIA MONELLTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV2M01:03:4812800:21:1810300:32:2233.3700:53:409700:10:080:00:000:00:00
112 5214ALBERT FELIP SEGURAC.A. IGUALADAV1M01:03:4814400:21:376900:31:3034.2900:53:0714400:10:410:00:000:00:00
113 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM01:03:5011300:21:0211200:32:4333.0100:53:459000:10:050:00:000:00:00
114 3215JORDI VIDAL RUBIOC.E. PENEDES MARITIMV1M01:03:5113100:21:199700:32:1833.4400:53:3710600:10:140:00:000:00:00
115 3147SERGI PRADOS SANCHEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:03:519400:20:4313100:33:1232.5300:53:557600:09:560:00:000:00:00
116 7031DAVID MENDEZ DURANLLICENCIA DE DIAABM01:03:527200:20:1814100:33:2232.3700:53:4010300:10:120:00:000:00:00
117 5618OSCAR PASTOR IGLESIASC.E. RAYOTEAMABM01:03:5311400:21:0311100:32:4333.0100:53:469300:10:070:00:000:00:00
118 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTCDM01:03:547900:20:2515200:33:3632.1400:54:017200:09:530:00:000:00:00
119 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM01:04:1511500:21:038600:31:5733.8000:53:0021000:11:150:00:000:00:00
120 3374DANIEL LUCENA BUSTOSFASTTRIATLON CLUBJNM01:04:2212000:21:0511000:32:4233.0300:53:4713600:10:350:00:000:00:00
121 3648SANTI CHINCHILLA CANOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:04:2713700:21:289500:32:0733.6300:53:3516300:10:520:00:000:00:00
122 2962LUIS JAVIER SANCHEZ RAJACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:04:2912400:21:1510800:32:3233.2000:53:4714700:10:420:00:000:00:00
123 4104ADRIA FUENTE CERVERAC.N. VIC-ETBSUB23M01:04:3714300:21:378800:31:5833.7900:53:3519000:11:020:00:000:00:00
124 1577FERRAN GARCIA CASADÓC.T. TRIOMF TEAMSUB23M01:04:3710300:20:4912100:33:0332.6800:53:5215200:10:450:00:000:00:00
125 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:04:4112600:21:1611500:32:4932.9100:54:0513800:10:360:00:000:00:00
126 5627XAVIER FARRÉ RIUCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:04:489200:20:4213400:33:1632.4600:53:5815900:10:500:00:000:00:00
127 3060XAVIER ROCA GOMEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:04:5610900:20:5512400:33:0632.6300:54:0116900:10:550:00:000:00:00
128 2873QUIM PEREIRA BURGADAFASTTRIATLON CLUBJNM01:05:0313400:21:2310600:32:2533.3200:53:4820900:11:150:00:000:00:00
129 490ALBERT LOPEZ ANTONC.T. S.J. ABADESSESV1M01:05:0413200:21:1914500:33:2832.2700:54:4711600:10:170:00:000:00:00
130 2244MARC MAJOS CULLELLC.N. CATALUNYAABM01:05:0715000:21:4712200:33:0332.6800:54:5011500:10:170:00:000:00:00
131 5964XAVIER VALERO GONZALEZDISTANCE LA SALLEABM01:05:0911700:21:0416600:33:5831.8000:55:029100:10:070:00:000:00:00
132 5581ALBERTO CARRASCO GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:05:1813300:21:2215600:33:4032.0800:55:0211300:10:160:00:000:00:00
133 617DANIEL ALBALAT ARGÜELLOC.N. MOLINS DE REIABM01:05:1813900:21:3014800:33:3332.1900:55:0310900:10:150:00:000:00:00
134 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:05:1810100:20:4917600:34:0731.6600:54:5612400:10:220:00:000:00:00
135 1586OSCAR GONZALEZ GARCIASBR OPEN TEAMSUB23M01:05:1910200:20:4918900:34:2231.4300:55:119600:10:080:00:000:00:00
136 1412CRISTIAN PEREZ LATRILLACLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:2116800:22:0512300:33:0532.6400:55:1010100:10:110:00:000:00:00
137 2764SANTIAGO CEINOS SALDAÑACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:05:3312700:21:1716900:34:0231.7300:55:1910800:10:140:00:000:00:00
138 1033DANIEL RIVERA LINARESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:05:3417700:22:1910900:32:3333.1800:54:5214600:10:420:00:000:00:00
139 3808MARTÍN TORRES GALVÁNC.E. TRIATHLONBCNV1M01:05:3714800:21:4214000:33:2232.3700:55:0413400:10:330:00:000:00:00
140 531XAVIER HERENCIA SANCHEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:05:3814200:21:3613700:33:2032.4000:54:5614800:10:420:00:000:00:00
141 333XAVIER BERNAUS ALDOMAP.C. CERVERA-TRIATLOABM01:05:4714900:21:4513800:33:2032.4000:55:0514500:10:420:00:000:00:00
142 4488XAVIER GRÀCIA JOVELLARCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:05:5416600:21:5912700:33:0732.6100:55:0615500:10:480:00:000:00:00
143 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV1M01:06:0414600:21:3914400:33:2732.2900:55:0617600:10:580:00:000:00:00
144 4703GERARD JOSEP ALCALDE GASCC.N. PRAT-TRIATLOJNM01:06:0616400:21:5812600:33:0732.6100:55:0518500:11:010:00:000:00:00
145 1479DANIEL ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:0814100:21:3515900:33:4931.9400:55:2415100:10:440:00:000:00:00
146 2288ANGEL SANCHEZ ILLANASGAVA TRIATLOV1M01:06:127100:20:1723100:35:4830.1700:56:059200:10:070:00:000:00:00
147 1480JORDI MESAS BROSACLUB ESPORTIU CUBE MANRESSUB23M01:06:1713800:21:2919300:34:3031.3000:55:5912000:10:180:00:000:00:00
148 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:06:1820000:22:4611800:32:5832.7600:55:4413500:10:340:00:000:00:00
149 4500FREDERIC CORDERAS IBARZTG TRIATLO SITGESABM01:06:2017600:22:1915700:33:4532.0000:56:0411200:10:160:00:000:00:00
150 2879ESTEVE GONZALEZ CUXARTCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:06:2112100:21:0920900:34:5330.9600:56:0212100:10:190:00:000:00:00
151 878SERGIO GUZMAN ARROYOCERDANYOLA CHV1M01:06:2314000:21:3015500:33:4032.0800:55:1020600:11:130:00:000:00:00
152 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZTG TRIATLO SITGESABM01:06:2417100:22:1516100:33:5231.8900:56:0711800:10:170:00:000:00:00
153 4363RUBEN TOLEDANO MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:06:2614500:21:3718600:34:1831.4900:55:5513000:10:310:00:000:00:00
154 5773TONI GARRIDO CASTILLOC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:06:2913500:21:2419800:34:3631.2100:56:0012800:10:290:00:000:00:00
155 516JOSEP CANTERO DURANC.A. IGUALADAV2M01:06:4018200:22:2315300:33:3832.1100:56:0114200:10:390:00:000:00:00
156 603CARLOS AZNAR SABADOC. ATLETISME MONTORNESABM01:06:4413600:21:2720400:34:4231.1200:56:0913700:10:350:00:000:00:00
157 5995FRANCESC ALBUERA REVERTÉCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:06:4916700:22:0417700:34:0731.6600:56:1114100:10:380:00:000:00:00
158 1141MARC CLÈRIES ARANC.E. INEF LLEIDASUB23M01:06:5016900:22:0615800:33:4831.9500:55:5417300:10:560:00:000:00:00
159 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:06:5019700:22:4413300:33:1332.5100:55:5716500:10:530:00:000:00:00
160 4195DAVID PASTOR CAMPANOCEMEABM01:06:5117900:22:2215000:33:3432.1700:55:5617000:10:550:00:000:00:00
161 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:06:5518500:22:2914600:33:3132.2200:56:0016800:10:550:00:000:00:00
162 654ANTONIO GORDUN QUILESC.A. RIBAGORÇANAV2M01:07:0119000:22:3415100:33:3632.1400:56:1016200:10:510:00:000:00:00
163 629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUDCLUB NATACIO MINORISAV1M01:07:0215300:21:5218800:34:2231.4300:56:1415700:10:480:00:000:00:00
164 5637ANDREU MARSAL FORTUNYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:07:1119800:22:4513900:33:2132.3800:56:0619300:11:050:00:000:00:00
165 1201PERE PORTA SANUYC.A. IGUALADAV1M01:07:1218600:22:2915400:33:3832.1100:56:0719200:11:050:00:000:00:00
166 655XAVIER MARTINEZ MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:07:1417200:22:1618400:34:1731.5000:56:3314300:10:410:00:000:00:00
167 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:07:2419600:22:4314200:33:2532.3200:56:0821200:11:160:00:000:00:00
168 330RAÚL CARRIZOSA PEDROLINDEPENDENTABM01:07:2515400:21:5219200:34:2631.3600:56:1819600:11:070:00:000:00:00
169 1506DAVID LOPEZ PIÑOLCLUB NATACIÓ SITGESV1M01:07:2722900:23:0711400:32:4932.9100:55:5624100:11:310:00:000:00:00
170 1755JOANJO RIVERA MARTINEZC.N. VIC-ETBV1M01:07:2815900:21:5617500:34:0631.6700:56:0223000:11:260:00:000:00:00
171 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIABM01:07:3020400:22:5212500:33:0732.6100:55:5924200:11:310:00:000:00:00
172 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M01:07:3219200:22:3614900:33:3332.1900:56:0922500:11:230:00:000:00:00
173 1702JAUME CANELA MATEUCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:07:3423200:23:0811700:32:5732.7800:56:0523600:11:290:00:000:00:00
174 5222SERGIO LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM01:07:3410700:20:5326400:37:0629.1100:57:595400:09:350:00:000:00:00
175 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:07:4116300:21:5821300:35:0730.7500:57:0513900:10:360:00:000:00:00
176 1081GERARD PONS RODRIGUEZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:07:5322000:23:0016500:33:5831.8000:56:5817200:10:550:00:000:00:00
177 1205JOSEP QUEVEDO REYESCLUB TRIATLO BERGAV1M01:07:5422500:23:0416400:33:5731.8100:57:0116600:10:530:00:000:00:00
178 426FRANCISCO GARCIA LASHERASINDEPENDENTV1M01:07:5520900:22:5418500:34:1831.4900:57:1215000:10:430:00:000:00:00
179 7034XAVI PARADELL CANOLLICENCIA DE DIAABM01:07:5621100:22:5517200:34:0431.7000:56:5917400:10:570:00:000:00:00
180 4753XAVI GOMEZ PALLARESC.E. TRIATHLONBCNJNM01:08:0018100:22:2316700:33:5931.7800:56:2225100:11:380:00:000:00:00
181 2966PABLO LAPREA BARROSOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:08:0317400:22:1721000:34:5430.9500:57:1116400:10:520:00:000:00:00
182 1089ALEX ALTES DURANCLUB NATACIO SITGESABM01:08:0821000:22:5418300:34:1531.5300:57:0917800:10:590:00:000:00:00
183 815ALBERT LOPEZ CABALLEROCLUB NATACIO MINORISAV2M01:08:1117300:22:1720700:34:5330.9600:57:1018400:11:010:00:000:00:00
184 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:08:1219300:22:3613500:33:1732.4500:55:5330900:12:190:00:000:00:00
185 2869PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLOV2M01:08:1319900:22:4619900:34:3831.1800:57:2415800:10:490:00:000:00:00
186 5373JAVIER MIMOSO MORENOCERDANYOLA CHABM01:08:1921600:22:5917100:34:0331.7200:57:0221600:11:170:00:000:00:00
187 3996CARLES SALA PIQUÉCERRR IGUALADASUB23M01:08:2019100:22:3519600:34:3531.2300:57:1020200:11:100:00:000:00:00
188 4270JAVIER MORALES MATAMOROSC.E. RAYOTEAMABM01:08:2421900:23:0019100:34:2531.3800:57:2518000:10:590:00:000:00:00
189 5217ALBERT PARRA MARTINEZCLUB NATACIO MINORISAABM01:08:2822700:23:0616300:33:5631.8300:57:0222800:11:260:00:000:00:00
190 2409MARC CUADRENCH FRANCOC.N. VIC-ETBABM01:08:3521400:22:5713000:33:0932.5800:56:0632200:12:290:00:000:00:00
191 1017CARLOS SALGADO PIZARROCLUB TRIATLO CASTELLBISBASUB23M01:08:3614700:21:4124600:36:2329.6800:58:0413300:10:320:00:000:00:00
192 3411JESÚS MANZANO MARTÍNEZGAVA TRIATLOABM01:08:4220300:22:5018200:34:1331.5600:57:0325600:11:390:00:000:00:00
193 7027EDUARD NAFRÍA MITJANSLLICENCIA DE DIAV1M01:08:4720700:22:5317800:34:1131.5900:57:0426800:11:430:00:000:00:00
194 7025CARLOS FERNÁNDEZ GUERREROLLICENCIA DE DIAABM01:08:5116200:21:5723900:36:0629.9200:58:0315600:10:480:00:000:00:00
195 1785GABRIEL CAMPISTOL PRUJACLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:08:5423000:23:0720800:34:5330.9600:58:0016700:10:540:00:000:00:00
196 3218SERGI RIBA MASSANATG TRIATLO SITGESABM01:09:0126400:23:3714700:33:3232.2100:57:0928100:11:520:00:000:00:00
197 4490IGNASI FREIXA FURIOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:09:0222300:23:0320100:34:3931.1700:57:4221900:11:200:00:000:00:00
198 7030SERGI RUBIO GARRIDOLLICENCIA DE DIAABM01:09:0315100:21:4724500:36:2129.7100:58:0817100:10:550:00:000:00:00
199 620PAU PALLÀS NAVARROCLUB ESPORTIU SHISSEJNM01:09:0723900:23:1820200:34:4031.1500:57:5820000:11:090:00:000:00:00
200 3469JOSEP Mª VIDAL VIDALC.N. REUS PLOMSABM01:09:1023700:23:1517300:34:0631.6700:57:2127600:11:490:00:000:00:00
201 891MIQUEL PUJOL CASADEVALLTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:09:1123300:23:1016800:34:0131.7500:57:1128800:12:000:00:000:00:00
202 5359SERGIO NAVARRO REDONDOCLUB ATLETISME SANT BOIABM01:09:1127200:23:4619000:34:2431.4000:58:1018200:11:010:00:000:00:00
203 7017XAVIER NAFRÍA MITJANSLLICENCIA DE DIAV2M01:09:1721300:22:5619700:34:3631.2100:57:3227200:11:450:00:000:00:00
204 1554AMADOR DEL RIO ANDREUC.N. VIC-ETBABM01:09:1920600:22:5318000:34:1331.5600:57:0630400:12:130:00:000:00:00
205 3772JOAN FONTBERNAT MACHCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:09:1918000:22:2323200:35:4930.1500:58:1219500:11:070:00:000:00:00
206 3307SEBASTIÀ JUSTICIA RECIOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:09:2816500:21:5923500:35:5230.1100:57:5124800:11:370:00:000:00:00
207 1601MARC PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:09:3123400:23:1018100:34:1331.5600:57:2330100:12:080:00:000:00:00
208 483JOSÉ MARÍA CASTRO ALONSCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:09:3322600:23:0521700:35:1930.5800:58:2420100:11:090:00:000:00:00
209 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM01:09:3317000:22:1424000:36:0929.8800:58:2320300:11:100:00:000:00:00
210 1481AITOR IRIGOYEN BAUZADISTANCE LA SALLEV1M01:09:3722100:23:0120500:34:4231.1200:57:4328300:11:540:00:000:00:00
211 607RAMON RICARD COMELLA GILCLUB NATACIO MINORISAV1M01:09:4520100:22:4721600:35:1930.5800:58:0625500:11:390:00:000:00:00
212 184FERRAN CALERO GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:09:4816100:21:5624800:36:2429.6700:58:2023500:11:280:00:000:00:00
213 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIABM01:09:4826300:23:3520600:34:4531.0800:58:2023400:11:280:00:000:00:00
214 1636CARMELO COLACIOS GAÑÁNC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:09:5028200:23:5718700:34:1931.4700:58:1624500:11:340:00:000:00:00
215 5962FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:09:5521800:23:0023800:36:0429.9400:59:0416000:10:510:00:000:00:00
216 7024MIQUEL PUY ALMAGROLLICENCIA DE DIAABM01:10:0417500:22:1825400:36:4529.3900:59:0318100:11:010:00:000:00:00
217 2499DAVID SOLIVA RODRIGUEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:10:0824700:23:2821200:35:0430.8000:58:3224700:11:360:00:000:00:00
218 1065JOAN TANTIÑA HIJANOC.N. VIC-ETBABM01:10:1023100:23:0721800:35:2230.5400:58:2925800:11:410:00:000:00:00
219 680JOSÉ ANTONIO GALLARDO PÁMTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:10:1025100:23:3022100:35:3430.3700:59:0419400:11:060:00:000:00:00
220 5374JOSÉ GINÉS ZAMORA BURGUESC.N. MOLINS DE REIABM01:10:1124000:23:2422700:35:4530.2100:59:0918700:11:020:00:000:00:00
221 358JUAN GONZÁLEZ ARIASINDEPENDENTV1M01:10:1724600:23:2822300:35:3730.3200:59:0520500:11:120:00:000:00:00
222 3178POL FERNÁNDEZ LOSADAC.N. PRAT-TRIATLOCDM01:10:1727700:23:5021400:35:1130.7000:59:0121300:11:160:00:000:00:00
223 742JORDI COSTA SUBIRANAC.A. IGUALADAABM01:10:1825900:23:3422900:35:4730.1800:59:2117500:10:570:00:000:00:00
224 3151FRANCISCO JAVIER PEREZ VEC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:10:2226100:23:3422200:35:3530.3500:59:0920700:11:130:00:000:00:00
225 7026EDUARDO ALARCON FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:10:2521500:22:5824200:36:1829.7500:59:1619900:11:090:00:000:00:00
226 3757SERGI LLAGOSTERA MAURIC.N. VIC-ETBABM01:10:2629400:24:1919500:34:3431.2400:58:5324300:11:330:00:000:00:00
227 2460XAVIER RIERA MARGARITC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:10:3028800:24:0916000:33:5231.8900:58:0132300:12:290:00:000:00:00
228 547ALEX MARTÍNEZ AVILAVILADECANS TRIATLOJNM01:10:3324100:23:2423600:35:5730.0400:59:2120400:11:120:00:000:00:00
229 1620MARC MOLERO CAMPOYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:10:3322200:23:0223000:35:4830.1700:58:5026400:11:430:00:000:00:00
230 3886TONI TIENDA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:10:3725000:23:2923400:35:5130.1300:59:2021400:11:170:00:000:00:00
231 571MIGUEL MEJIAS VALDERRAMATRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:10:4026500:23:3922000:35:3430.3700:59:1323200:11:270:00:000:00:00
232 2450JEROME LOOSCERRR IGUALADAABM01:10:4529000:24:1121100:34:5630.9200:59:0725000:11:380:00:000:00:00
233 3820EMILIO LINCOLN VILAPLANADISTANCE LA SALLEABM01:10:4830700:24:4217900:34:1131.5900:58:5328600:11:550:00:000:00:00
234 2694ORIOL PONS MARQUESA.E. EVASION RUNNING ABM01:10:5626700:23:4222500:35:4330.2400:59:2524000:11:310:00:000:00:00
235 219ALFONSO GALEANO GODOYINDEPENDENTV1M01:10:5829300:24:1620000:34:3931.1700:58:5529400:12:030:00:000:00:00
236 2212DOMINGO LÓPEZ MARIMÓNC.N. REUS PLOMSABM01:10:5928300:24:0121500:35:1530.6400:59:1626500:11:430:00:000:00:00
237 2947DIEGO RODRIGUEZ CATALANCERDANYOLA CHABM01:10:5921700:22:5925200:36:3429.5400:59:3322900:11:260:00:000:00:00
238 5871ALVARO LECHUGA SAPIÑAC.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M01:11:0124800:23:2922600:35:4530.2100:59:1427500:11:470:00:000:00:00
239 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M01:11:0327100:23:4522400:35:3930.2900:59:2425400:11:390:00:000:00:00
240 5451JOSEP MARIA ALCALA PRIETOC.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:11:1020200:22:4924400:36:2129.7100:59:1029000:12:000:00:000:00:00
241 5221IGNACIO FERNANDEZ JARILLOC.N. TARRACOJNM01:11:132100:18:5535600:41:0226.3200:59:5721100:11:160:00:000:00:00
242 5806DAVID JORQUES BACETEFASTTRIATLON CLUBABM01:11:1420800:22:5325300:36:3829.4800:59:3126600:11:430:00:000:00:00
243 4485EMILIANO PARDO CESPEDESCLUB TRIATLO LLEIDA V1M01:11:2018900:22:3424300:36:2029.7200:58:5431900:12:260:00:000:00:00
244 5762FRANCISCO MARIN PALLISERCLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M01:12:0523800:23:1827300:37:2328.8901:00:4122600:11:240:00:000:00:00
245 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBSUB23M01:12:1820500:22:5223700:36:0329.9600:58:5536500:13:230:00:000:00:00
246 635DANI CANADELL PICARTCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:12:2129700:24:2124100:36:1129.8501:00:3227800:11:490:00:000:00:00
247 3651RAMON COLOM I SALLACERDANYOLA CHV2M01:12:3219400:22:3732400:39:1027.5701:01:4715300:10:450:00:000:00:00
248 3051LLUÍS MIQUEL PLA ARAGONÈSC.E. INEF LLEIDAV1M01:12:3225400:23:3127000:37:1628.9801:00:4727000:11:450:00:000:00:00
249 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:12:4024200:23:2529500:37:5328.5101:01:1822200:11:220:00:000:00:00
250 3067JUAN LUIS FERNANDEZ MUÑOZGAVA TRIATLOABM01:12:4730400:24:3926500:37:0629.1101:01:4518900:11:020:00:000:00:00
251 915JOSEP MARIA MORENO FURNERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:12:5624400:23:2628900:37:4428.6201:01:1027300:11:460:00:000:00:00
252 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZGAVA TRIATLOABM01:12:5940000:28:0819400:34:3131.2901:02:3912200:10:200:00:000:00:00
253 1614MIGUEL GORDON CAÑIZARESGAVA TRIATLOABM01:12:5937000:26:4220300:34:4131.1401:01:2324600:11:360:00:000:00:00
254 5360CRISTIAN VIVERO SIERRAC.N. PRAT-TRIATLOSUB23M01:12:5926600:23:3929600:37:5328.5101:01:3223300:11:270:00:000:00:00
255 5998VICENT DOMÈNECH FERRIC.E. NO TE PARESABM01:13:0031900:24:5422800:35:4630.2001:00:4031100:12:200:00:000:00:00
256 5398FRAN RUIZ ROMANTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:13:0426000:23:3427500:37:2328.8901:00:5729900:12:070:00:000:00:00
257 1786MARC RUBIO DIAZINDEPENDENTABM01:13:0431100:24:4326000:36:5829.2201:01:4122300:11:230:00:000:00:00
258 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELLASCERRR IGUALADAABM01:13:0527000:23:4429200:37:5128.5301:01:3523800:11:300:00:000:00:00
259 462RAFAEL GIMENO GARCIAC.T. S.J. ABADESSESV1M01:13:0628000:23:5428700:37:4328.6301:01:3723700:11:290:00:000:00:00
260 3695FRANCESC CABEZA REINAINDEPENDENTABM01:13:0828400:24:0328400:37:4228.6501:01:4522400:11:230:00:000:00:00
261 3906ORIOL PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:13:1125500:23:3129000:37:4528.6101:01:1628500:11:550:00:000:00:00
262 2166MANOLO DEL VALLE CAPITÁNC.E. PENEDES MARITIMV2M01:13:1322400:23:0331000:38:3228.0301:01:3525200:11:380:00:000:00:00
263 1488RAUL REY GEMARCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:13:1327500:23:4827200:37:1928.9401:01:0729800:12:060:00:000:00:00
264 4150HECTOR HERRERO FRANCOINDEPENDENTABM01:13:1731300:24:4525500:36:4829.3501:01:3326900:11:440:00:000:00:00
265 4304MANUEL MONTES MESACERDANYOLA CHV1M01:13:1828700:24:0726200:37:0229.1601:01:0930200:12:090:00:000:00:00
266 3694RAUL CHAVARRI CABEZASINDEPENDENTABM01:13:1928500:24:0327900:37:3328.7601:01:3626300:11:430:00:000:00:00
267 5573JESÚS ÁNGEL GALVÁN RODRÍGGAVA TRIATLOABM01:13:2829200:24:1526800:37:1429.0101:01:2928700:11:590:00:000:00:00
268 7035JUANJO CONSTANS VALLEJOLLICENCIA DE DIAABM01:13:3223500:23:1231400:38:4627.8601:01:5824400:11:340:00:000:00:00
269 4817LLUIS GENE TORRANDELLINDEPENDENTV1M01:13:3526900:23:4330300:38:1028.3001:01:5326200:11:420:00:000:00:00
270 355RAFAEL DE LA VEGA GIMENEZSBR OPEN TEAMV1M01:13:3523600:23:1431900:39:0027.6901:02:1422100:11:210:00:000:00:00
271 308JORDI COROMINES PAGESINDEPENDENTV1M01:13:3924500:23:2732300:39:0827.6001:02:3519100:11:040:00:000:00:00
272 949ALFONSO CID GARCIAINDEPENDENTV1M01:13:4028100:23:5629400:37:5328.5101:01:4928000:11:510:00:000:00:00
273 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:13:4130800:24:4225700:36:5529.2601:01:3729500:12:040:00:000:00:00
274 3305MANUEL MORENO CADENASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV2M01:13:4931700:24:4727600:37:2428.8801:02:1125300:11:380:00:000:00:00
275 4512ADOLFO AREVALO DELGADOFASTTRIATLON CLUBABM01:13:5721200:22:5629800:37:5728.4601:00:5335200:13:040:00:000:00:00
276 3080DAVID ROVELLADA BALLESTERGAVA TRIATLOJNM01:14:1430300:24:3825800:36:5629.2401:01:3433300:12:400:00:000:00:00
277 3093MIGUEL ANGEL BAÑOS SILLATG TRIATLO SITGESV1M01:14:2329600:24:2028500:37:4228.6501:02:0231300:12:210:00:000:00:00
278 5742ALEX VERA GUZMANC.E. PENEDES MARITIMJNM01:14:2834500:25:3824700:36:2329.6801:02:0132100:12:270:00:000:00:00
279 3880CARLOS PARDOS MARINUNIO ATLETICA RUBIABM01:14:3032300:24:5626300:37:0329.1501:01:5932600:12:310:00:000:00:00
280 3491XAVIER RIBERA SABATÉCLUB TRITRAININGABM01:14:3932600:25:0027800:37:2728.8401:02:2730300:12:120:00:000:00:00
281 7023JAUME FELIU CASASLLICENCIA DE DIAABM01:14:3927900:23:5232200:39:0427.6501:02:5626700:11:430:00:000:00:00
282 235JORDI CIVIT LIZARTECERRR IGUALADAABM01:14:4033500:25:2225100:36:3129.5801:01:5333900:12:470:00:000:00:00
283 5246ALBERT GANDARILLAS GIMENECLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M01:15:0430000:24:3231500:38:4627.8601:03:1827400:11:460:00:000:00:00
284 6043ENRIQUE MONASTERIO VIVESLLICENCIA DE DIAV2M01:15:1233300:25:2027400:37:2328.8901:02:4332500:12:290:00:000:00:00
285 2498JUAN MANUEL BORRAS VIDALCLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:15:1337500:26:4821900:35:2230.5401:02:1035100:13:030:00:000:00:00
286 3066MANUEL MOLINA MARINC.N. PRAT-TRIATLOABM01:15:1630200:24:3531300:38:4127.9201:03:1628900:12:000:00:000:00:00
287 1777MARC DEL VALLE RIUSC.E. PENEDES MARITIMCDM01:15:1933600:25:2224900:36:2429.6701:01:4637500:13:330:00:000:00:00
288 2113RAFAEL ÁNGEL CORONADO PÉRTG TRIATLO SITGESABM01:15:2529500:24:1931600:38:4927.8201:03:0830700:12:170:00:000:00:00
289 5506JOAN PUJOL DUARRIINDEPENDENTABM01:15:3332700:25:0329100:37:4728.5801:02:5033600:12:430:00:000:00:00
290 558RUBEN GARCIA TALLANTEC.N. SABADELLCDM01:15:3530500:24:4030200:38:0628.3501:02:4634200:12:490:00:000:00:00
291 3938MIQUEL SANROMA COMESC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:15:3834600:25:3926100:37:0129.1801:02:4034700:12:580:00:000:00:00
292 3448JOEL CASTELLA ROVIRAP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:15:3931200:24:4428800:37:4428.6201:02:2835800:13:110:00:000:00:00
293 2094RAUL LARROSA CASTANC.N. TARRACOCDM01:15:3919500:22:4234500:40:3626.6001:03:1831500:12:210:00:000:00:00
294 4381EDU GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:15:4129900:24:3031100:38:3428.0001:03:0433100:12:370:00:000:00:00
295 3352TOMAS CORREDOR PEREZCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:15:4232900:25:0927700:37:2528.8601:02:3435500:13:080:00:000:00:00
296 5939JOAN ANTONI MARTÍNEZ MEDICLUB ATLETISME SANT BOIV1M01:15:4230100:24:3432100:39:0427.6501:03:3829700:12:040:00:000:00:00
297 5963RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:15:4532500:24:5929900:37:5828.4501:02:5734100:12:480:00:000:00:00
298 3103MARC LLONCH BLANQUEGAVA TRIATLOCDM01:15:5724900:23:2933600:39:5427.0701:03:2333000:12:340:00:000:00:00
299 2519DAVID ROMANCE VILARDELLCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:15:5928600:24:0632700:39:2427.4101:03:3032400:12:290:00:000:00:00
300 2626ORIOL SICART CASAINC.N. MOLINS DE REIABM01:16:1031800:24:5130700:38:2328.1401:03:1434600:12:560:00:000:00:00
301 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESCDM01:16:2925200:23:3034800:40:3926.5701:04:0931200:12:200:00:000:00:00
302 5492JOSÉ MA. RODRÍGUEZ MUÑOZCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:16:5124300:23:2536400:41:2426.0901:04:4929300:12:020:00:000:00:00
303 5918ENRIC GUIX MÁRQUEZC.A. IGUALADAABM01:17:1425600:23:3135100:40:5226.4301:04:2334300:12:510:00:000:00:00
304 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M01:17:1536800:26:3729300:37:5328.5101:04:3033800:12:450:00:000:00:00
305 3995PAU JORNET RIBAC.E. INEF LLEIDASUB23M01:17:1615200:21:5038700:43:2524.8801:05:1529100:12:010:00:000:00:00
306 3805JOAN DE LA TORRE JIMENEZC.T. PARETS DEL VALLESABM01:17:1738400:27:1423300:35:5130.1301:03:0539900:14:120:00:000:00:00
307 5859RAFAEL ARAGÓN BORREGUEROGAVA TRIATLOABM01:17:1837600:26:5225000:36:2929.6001:03:2139300:13:570:00:000:00:00
308 3882JOSE JOAQUIN PINHEIRO GONUNIO ATLETICA RUBIV2M01:17:2127300:23:4737000:41:4925.8301:05:3627100:11:450:00:000:00:00
309 2921DAVID GARCÍA BURÉSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSCDM01:17:2531400:24:4635000:40:5026.4501:05:3627700:11:490:00:000:00:00
310 3210ALBERT LOPEZ PEREZINDEPENDENTABM01:17:2934300:25:3632800:39:2827.3601:05:0431700:12:250:00:000:00:00
311 6041RAMON CONESA TEJEROLLICENCIA DE DIAABM01:17:3735200:25:5930400:38:1228.2701:04:1137100:13:260:00:000:00:00
312 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:17:3933400:25:2133500:39:5127.1001:05:1232000:12:270:00:000:00:00
313 5429JORDI MAYMO JIMÉNEZINDEPENDENTABM01:17:5931000:24:4234700:40:3826.5801:05:2033200:12:390:00:000:00:00
314 5975TONI PAREJA CARDEALTRIATLO OLESAABM01:18:0335400:26:1232900:39:2827.3601:05:4031600:12:230:00:000:00:00
315 2832ISMAEL VILLAR EGUSKIZACLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M01:18:0334800:25:4732000:39:0227.6701:04:4936000:13:140:00:000:00:00
316 5518MARIO ALBERTO BERNAL ORTIGAVA TRIATLOABM01:18:0418800:22:3239000:43:5024.6401:06:2225900:11:420:00:000:00:00
317 251FRAN VIEDMA RUSINDEPENDENTV1M01:18:2435900:26:2131200:38:3927.9401:05:0036900:13:240:00:000:00:00
318 5940ALBERT DE LA TORRE JIMÉNEC.T. PARETS DEL VALLESSUB23M01:19:0235100:25:5933000:39:3827.2501:05:3737000:13:250:00:000:00:00
319 3182ANTONI ISASI-ISASMENDIDISTANCE LA SALLEV2M01:19:1835000:25:5534900:40:4126.5501:06:3633400:12:420:00:000:00:00
320 2915DANIEL MOLÉS SÁNCHEZ OCAÑCLUB ESPORTIU PRORUNNERSCDM01:19:1931600:24:4635500:41:0226.3201:05:4837300:13:310:00:000:00:00
321 2180SEBASTIA PI PUIGC.N. MOLINS DE REIV1M01:19:3936000:26:2233200:39:4127.2201:06:0337700:13:360:00:000:00:00
322 1697SERGI LOPEZ SILVAINDEPENDENTABM01:20:0134900:25:4935800:41:0526.2901:06:5435300:13:070:00:000:00:00
323 955JOSÉ LUIS CID GARCIAINDEPENDENTV1M01:20:0936500:26:3433400:39:4627.1601:06:2038600:13:490:00:000:00:00
324 700JAN CASAS COMPTECLUB NATACIO SITGESCDM01:20:0929800:24:2938800:43:4724.6701:08:1628200:11:530:00:000:00:00
325 5971FERMIN BELLIDO MELLADOC.T. PARETS DEL VALLESABM01:20:1237700:26:5533100:39:4027.2301:06:3537900:13:370:00:000:00:00
326 6044CARLOS LOPEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:20:4034700:25:4434600:40:3726.5901:06:2140200:14:190:00:000:00:00
327 6048JOAN CONILL PIJUANLLICENCIA DE DIAV1M01:20:4633900:25:2637400:42:0525.6601:07:3136100:13:150:00:000:00:00
328 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:20:5634400:25:3736500:41:2826.0501:07:0538900:13:510:00:000:00:00
329 2248JEROEN MEIJSCLUB NÀUTIC MASNOUABM01:21:0336900:26:3834000:40:2426.7301:07:0239500:14:010:00:000:00:00
330 2841IVAN HIDALGO CABALLEROFASTTRIATLON CLUBABM01:21:0537400:26:4736000:41:0726.2701:07:5435700:13:110:00:000:00:00
331 3042ERIK FERNANDEZ ARRABALCERDANYOLA CHSUB23M01:21:0534200:25:3338600:43:1524.9701:08:4830600:12:170:00:000:00:00
332 6042MARC NAVAL EGEALLICENCIA DE DIAABM01:21:3433700:25:2338100:42:5225.1901:08:1536200:13:190:00:000:00:00
333 1616JORDI JIMENEZ OLMEDOGAVA TRIATLOJNM01:21:4632400:24:5838900:43:4924.6501:08:4734800:12:590:00:000:00:00
334 4385JOSÉ MARIA GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLÓV2M01:22:1638800:27:2036300:41:2326.1001:08:4337600:13:330:00:000:00:00
335 6046JOSEP BISBAL ALTÉSLLICENCIA DE DIAV1M01:22:4333800:25:2339500:44:3724.2101:10:0033500:12:430:00:000:00:00
336 3981ANDRES BARRON BASTERRACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:22:5140700:28:2334100:40:3326.6301:08:5639200:13:550:00:000:00:00
337 694IGNASI VILLAMAYOR ROZADOSCLUB TRIATLO ANYOSPARKV1M01:22:5433100:25:1839600:44:4224.1601:10:0034500:12:540:00:000:00:00
338 2940SERGI ROYO COLOMATRIDIRABM01:23:1336700:26:3638000:42:4925.2201:09:2538500:13:480:00:000:00:00
339 4562FRANCISCO PEREZ PEREZI3 TRIATHLONV3M01:23:2237800:26:5738400:43:0125.1101:09:5836600:13:240:00:000:00:00
340 5761MARC JIMÉNEZ RIBASPINNINGDELBUENOABM01:23:2539300:27:4137700:42:2025.5101:10:0136800:13:240:00:000:00:00
341 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:23:3038600:27:1937900:42:2525.4601:09:4438300:13:460:00:000:00:00
342 3617XAVIER MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:23:5239400:27:4537200:41:5525.7701:09:4040000:14:120:00:000:00:00
343 4854DAVID LAPEÑA BOUC.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:24:0039600:27:5536600:41:3325.9901:09:2840400:14:320:00:000:00:00
344 3343QUIQUE HERNÁNDEZ MULLERASGAVA TRIATLOV2M01:24:0838700:27:1938500:43:0625.0601:10:2538200:13:430:00:000:00:00
345 1149DAVID PONS BELLIDOTG TRIATLO SITGESV1M01:24:4739900:28:0538200:42:5425.1701:10:5938400:13:480:00:000:00:00
346 5994DANIEL GARCIA ORTIGATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:25:0136300:26:3039900:44:5324.0601:11:2338100:13:380:00:000:00:00
347 1418PERE RAMONEDA BONASTREINDEPENDENTV1M01:26:3441600:29:3337100:41:5125.8101:11:2441000:15:100:00:000:00:00
348 7032ROGER MARTIN FLOREZLLICENCIA DE DIAABM01:26:5741700:29:5136900:41:3425.9801:11:2541500:15:320:00:000:00:00
349 564JUAN BORRELL MARTINCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:27:1339500:27:5540300:45:2523.7801:13:2039100:13:530:00:000:00:00
350 3743JAVIER NICOLAS GARCIACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:27:5140100:28:1040000:45:0723.9401:13:1740600:14:340:00:000:00:00
351 1461DAVID FERNANDEZ CORTADAC.E. SISTRELLSV1M01:28:2638000:27:0640100:45:1423.8801:12:2041800:16:060:00:000:00:00
352 2878RUBEN BENITEZ PEREZFASTTRIATLON CLUBABM01:28:2940200:28:1039800:44:5324.0601:13:0341300:15:260:00:000:00:00
353 5600GUILLERMO MORALES BERMUDOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:29:4241400:29:1439300:44:1124.4401:13:2541900:16:170:00:000:00:00
354 5808JORDI VIDAL VAZQUEZINDEPENDENTABM01:30:3539100:27:2741000:48:1522.3801:15:4240700:14:530:00:000:00:00
355 7018JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV1M01:30:4340900:28:3141100:48:1922.3501:16:5039000:13:530:00:000:00:00
356 2706JORDI ESTRADA TANYAC.N. VIC-ETBSUB23M01:31:0841000:29:0240600:46:3023.2301:15:3241600:15:360:00:000:00:00
357 7036XAVIER VICENTE ALEMANYLLICENCIA DE DIAV2M01:31:4439800:28:0241700:49:3421.7901:17:3639800:14:080:00:000:00:00
358 6049ANGEL SALGADO GARZOLLICENCIA DE DIAV3M01:34:0341900:30:3740800:47:2922.7401:18:0641700:15:570:00:000:00:00
359 2185JOEL HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOCDM01:36:3741300:29:1342100:52:0120.7601:21:1441200:15:230:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32