RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
274 266 6 2 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3174PAU CASTELLVELL BELLAFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:58:11200:15:22400:36:0033.3300:51:22100:06:490:00:000:00:00
2 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM00:58:15600:15:26100:35:4433.5800:51:10300:07:050:00:000:00:00
3 417CARLES CASERO ROCACLUB TRIATLO BLANESABM00:58:22300:15:23200:35:5733.3800:51:20200:07:020:00:000:00:00
4 1177GENIS GRAU PLANACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLJNM00:58:36100:15:22700:36:0833.2100:51:30400:07:060:00:000:00:00
5 2014POL SAMSO JOVESC.N. MATAROJNM00:58:38500:15:26300:35:5833.3600:51:24600:07:140:00:000:00:00
6 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARC.N. PRAT-TRIATLOABM00:59:341500:16:15600:36:0833.2100:52:23500:07:110:00:000:00:00
7 6001ANDREU MARIMON SASTREFASTTRIATLON CLUBABM00:59:44900:16:041700:36:2532.9500:52:29800:07:150:00:000:00:00
8 2217NIL MASNOU NOGUEC.N. VIC-ETBJNM00:59:461800:16:16500:36:0733.2300:52:231100:07:230:00:000:00:00
9 3645MARTI LAZARO CORDEROC.N. VIC-ETBSUB23M00:59:511200:16:14800:36:1233.1500:52:261200:07:250:00:000:00:00
10 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM00:59:52800:15:581800:36:4032.7300:52:38700:07:140:00:000:00:00
11 4371DAVID CALDERON CARMONAFASTTRIATLON CLUBABM00:59:55400:15:262600:37:0732.3300:52:331000:07:220:00:000:00:00
12 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM01:00:021100:16:131500:36:2033.0300:52:331500:07:290:00:000:00:00
13 1176POL RECOBER PLANACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:00:041400:16:151100:36:1733.0700:52:321700:07:320:00:000:00:00
14 436JORDI BONET NIETOC. TRI. GRANOLLERSABM01:00:072400:16:25900:36:1433.1200:52:391300:07:280:00:000:00:00
15 203ISAAC DUARTE MARTINEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:00:091300:16:141600:36:2332.9800:52:371600:07:320:00:000:00:00
16 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM01:00:121700:16:161000:36:1633.0900:52:322600:07:400:00:000:00:00
17 280RODRIGO TORRES HERNANC.N. PRAT-TRIATLOABM01:00:171000:16:131200:36:1833.0600:52:313000:07:460:00:000:00:00
18 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROSUB23M01:00:231600:16:161400:36:2033.0300:52:363200:07:470:00:000:00:00
19 2391CARLOS GALINDO ROONEYTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:00:31700:15:542100:36:4932.5900:52:433300:07:480:00:000:00:00
20 1662JORDI PUIGDOLLERS TONDOC.N. VIC-ETBABM01:00:382100:16:241300:36:2033.0300:52:443700:07:540:00:000:00:00
21 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBABM01:01:282000:16:233900:37:3231.9700:53:551800:07:330:00:000:00:00
22 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBSUB23M01:01:334000:16:532800:37:1232.2600:54:051400:07:280:00:000:00:00
23 1311LUCAS CHIRICOC.N. PRAT-TRIATLOABM01:01:373300:16:423100:37:1932.1600:54:012500:07:360:00:000:00:00
24 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBJNM01:01:392900:16:373600:37:2732.0400:54:042300:07:350:00:000:00:00
25 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV1M01:01:463800:16:513200:37:2232.1100:54:132000:07:330:00:000:00:00
26 319AIMAR ASSAMA PELAEZC.T. RUNNERSWORLD TARRAGOABM01:01:512500:16:344600:37:4431.8000:54:181900:07:330:00:000:00:00
27 5219PEP SERRA CROSSASC.N. VIC-ETBV1M01:01:511900:16:235300:37:5431.6600:54:172200:07:340:00:000:00:00
28 3890ERNEST LOPEZ PUIGVERTC.N. OLOTCDM01:01:523500:16:443400:37:2532.0700:54:092800:07:430:00:000:00:00
29 1390ALBERT LOPEZ MUÑOZTRITEAM GIRONAABM01:02:012600:16:354100:37:3631.9100:54:113500:07:500:00:000:00:00
30 363ALEX ZANUY FANALSC.N. PRAT-TRIATLOABM01:02:075300:17:191900:36:4432.6700:54:034900:08:040:00:000:00:00
31 729LUCAS VALLEJO GONZALEZTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:02:092700:16:365600:37:5831.6100:54:342400:07:350:00:000:00:00
32 822ORIOL DURAN DURANC.A. IGUALADASUB23M01:02:164300:17:032700:37:0832.3200:54:115100:08:050:00:000:00:00
33 3672OSCAR MARTÍNEZ CASTROC.N. REUS PLOMSJNM01:02:172800:16:364400:37:3731.9000:54:134800:08:040:00:000:00:00
34 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBSUB23M01:02:183000:16:404300:37:3631.9100:54:164400:08:020:00:000:00:00
35 325FERRAN BARCELO BADIAC.N. CATALUNYAABM01:02:315100:17:182400:37:0032.4300:54:185800:08:130:00:000:00:00
36 1782CRISTIAN BAIZAN DIAZTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:02:353100:16:415400:37:5531.6500:54:364200:07:590:00:000:00:00
37 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:02:383400:16:425900:38:0531.5100:54:473600:07:510:00:000:00:00
38 3181JAMES MCKENNAC.N. PRAT-TRIATLOABM01:02:403200:16:414700:37:4531.7900:54:265900:08:140:00:000:00:00
39 2680PEP PRAT COLOMINDEPENDENTABM01:02:414500:17:064500:37:3931.8700:54:454100:07:560:00:000:00:00
40 2548ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:02:443700:16:495700:37:5931.5900:54:484000:07:560:00:000:00:00
41 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM01:02:465000:17:172300:36:5932.4500:54:168300:08:300:00:000:00:00
42 269JAVIER CASTRO ROMEROC.N. MATAROABM01:02:483900:16:524800:37:4631.7700:54:385500:08:100:00:000:00:00
43 806XAVIER MANEL.LA PUJOLC.N. OLOTABM01:02:595500:17:252000:36:4632.6400:54:1110000:08:480:00:000:00:00
44 3299MANEL TORRES VELASCOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:03:084100:16:556100:38:1731.3500:55:123900:07:560:00:000:00:00
45 989ROGER SEGUÍ SARDÀTRITEAM GIRONAABM01:03:112200:16:246700:38:4131.0200:55:055200:08:060:00:000:00:00
46 1459TOMAS COLLDECARRERA SUNYEC.N. OLOTJNM01:03:165700:17:295800:38:0331.5400:55:322900:07:440:00:000:00:00
47 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC.N. MATAROABM01:03:233600:16:487000:38:4730.9400:55:353400:07:480:00:000:00:00
48 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO-TRIAABM01:03:326100:17:385200:37:5231.6900:55:304600:08:020:00:000:00:00
49 499EMILIO MOLINA GOMEZTRITEAM GIRONAABM01:03:348600:18:123800:37:2732.0400:55:393800:07:550:00:000:00:00
50 4692JOAN MARTÍ CAÑAMARESC.A. XALOCABM01:03:377400:18:013700:37:2732.0400:55:285400:08:090:00:000:00:00
51 5204DANI LOPEZ LOPEZTRITEAM GIRONAABM01:03:406200:17:395100:37:4931.7300:55:285700:08:120:00:000:00:00
52 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAININDEPENDENTABM01:03:465200:17:196200:38:2131.2900:55:405300:08:060:00:000:00:00
53 633ALBERT FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBABM01:03:486000:17:374900:37:4731.7600:55:247300:08:240:00:000:00:00
54 665CARLOS GONZALEZ-TARRIO AGC.N. CATALUNYAJNM01:03:494200:16:596500:38:3231.1400:55:316300:08:180:00:000:00:00
55 311ENZO ROSSIGNANI ROURAC.N. MATAROSUB23M01:03:526900:17:534200:37:3631.9100:55:297200:08:230:00:000:00:00
56 1545ENRIC VIDAL LLORACHC.A. IGUALADAABM01:03:5210100:18:352200:36:5532.5100:55:307100:08:220:00:000:00:00
57 1639JOAN MOLIST CANIVELLCLUB TRIATLO BLANESABM01:03:568700:18:143000:37:1732.1900:55:317500:08:250:00:000:00:00
58 3490DANIEL MARTINEZ VALENTINFASTTRIATLON CLUBJNM01:03:564400:17:048100:39:3130.3700:56:35900:07:210:00:000:00:00
59 4475POL GIMENO FONQUERNIEC.N. CATALUNYAJNM01:03:566400:17:425000:37:4831.7500:55:307700:08:260:00:000:00:00
60 5280GABRIEL BOSSY ANGUERAC. ATLETISME MONTORNESCDM01:03:572300:16:248800:39:5930.0100:56:232100:07:340:00:000:00:00
61 6011GERARD MOLEST PALOMERASLLICENCIA DE DIAABM01:03:584700:17:116900:38:4530.9700:55:564500:08:020:00:000:00:00
62 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBSUB23M01:04:009200:18:252500:37:0232.4000:55:278600:08:330:00:000:00:00
63 169DANI JUAN SALLESTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:04:048300:18:084000:37:3431.9400:55:427000:08:220:00:000:00:00
64 3770FRANCISCO LINARES DIAZCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:04:304900:17:147200:38:4830.9300:56:028100:08:280:00:000:00:00
65 4459ADRIA IGLESIAS ROSICHC.N. MATAROJNM01:04:368400:18:113500:37:2532.0700:55:3611500:09:000:00:000:00:00
66 149ENRIC SALVANS MORATOC.N. VIC-ETBABM01:04:5810000:18:355500:37:5731.6200:56:327800:08:260:00:000:00:00
67 1709MIQUEL GENOLLÀ SUBIRATSINDEPENDENTV2M01:05:078000:18:066600:38:3631.0900:56:427600:08:250:00:000:00:00
68 6007JORDI CAU CORCÓLLICENCIA DE DIAABM01:05:116500:17:437600:39:1130.6300:56:546200:08:170:00:000:00:00
69 2634SALVADOR GONZALEZ GARCIATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:05:196600:17:447800:39:1730.5500:57:016400:08:180:00:000:00:00
70 4104ADRIA FUENTE CERVERAC.N. VIC-ETBJNM01:05:217200:17:597500:39:0730.6800:57:066000:08:150:00:000:00:00
71 2376ROGER PASARELL VIÑASC.N. VIC-ETBABM01:05:309600:18:266000:38:1531.3700:56:4110100:08:490:00:000:00:00
72 2060GAËTAN VANHEESKRONOS TRIATLOABM01:05:358200:18:077100:38:4730.9400:56:549600:08:410:00:000:00:00
73 6016ALBERT AUBET FINESTRESLLICENCIA DE DIASUB23M01:05:437900:18:066400:38:3031.1700:56:3612200:09:070:00:000:00:00
74 5347ENRIC PULIDO ESCRUELAC.E. MEDITERRANIABM01:05:486700:17:498500:39:4730.1600:57:365600:08:120:00:000:00:00
75 3257DANI RUBIO PEDRAZACLUB TRIATLO BLANESABM01:05:557700:18:037900:39:1930.5200:57:228800:08:330:00:000:00:00
76 312ANDREU MONTERO CAMACHOC.N. OLOTV1M01:05:5810500:18:376800:38:4530.9700:57:229200:08:360:00:000:00:00
77 2892SERGI MINGOTE MORENOC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:06:0310800:18:407300:38:4830.9300:57:289100:08:350:00:000:00:00
78 276JOAN BORRELL VENTURAC.N. MATAROABM01:06:076300:17:418900:40:0729.9100:57:486500:08:190:00:000:00:00
79 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROSUB23M01:06:118500:18:127400:39:0730.6800:57:1910800:08:520:00:000:00:00
80 4415BENJAMIN LATORRE DESCANECLUB TRIATLO BLANESJNM01:06:1310700:18:406300:38:2631.2200:57:0612300:09:070:00:000:00:00
81 7001LLUIS JULIA XAMPENYLLICENCIA DE DIAV1M01:06:159500:18:268000:39:2430.4600:57:507400:08:250:00:000:00:00
82 4945MARC RIERA VIGUÉCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:06:248800:18:167700:39:1430.5900:57:3010900:08:540:00:000:00:00
83 2370ANGEL FUERTES MURCIEGOCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLSUB23M01:06:325400:17:2011200:41:1229.1300:58:324300:08:000:00:000:00:00
84 887MARTÍ SEUBA MACIÀCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:06:589000:18:1710400:40:5429.3400:59:113100:07:470:00:000:00:00
85 3277VICTOR GONZALEZ MUÑOZGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:07:0611900:18:558300:39:3830.2800:58:338700:08:330:00:000:00:00
86 518AMADEU BOSCH BRILLASCLUB ATLETISME SANT BOIABM01:07:097500:18:029900:40:3929.5200:58:418000:08:280:00:000:00:00
87 1751JOAQUIM GUITART ROCATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:07:2110200:18:358600:39:5230.1000:58:2711000:08:540:00:000:00:00
88 3311MARC MALLARACHC.N. OLOTJNM01:07:227800:18:0510500:40:5829.2900:59:036700:08:190:00:000:00:00
89 5278QUIM ALBÓ FERNÁNDEZCLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M01:07:2512600:19:133300:37:2432.0900:56:3723800:10:480:00:000:00:00
90 328JAUME AGUILERA LOPEZCLUB TRIATLO SPARTRIANSABM01:07:305800:17:3611400:41:1429.1000:58:509400:08:400:00:000:00:00
91 718JORDI PAJUELO MUÑOZCLUB TRIATLO BLANESABM01:07:317300:18:0010000:40:4129.5000:58:4110400:08:500:00:000:00:00
92 7002ARNAU ALVAREZ CAPELLALLICENCIA DE DIAABM01:07:317100:17:5711900:41:2928.9300:59:265000:08:050:00:000:00:00
93 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRI. GRANOLLERSABM01:07:357600:18:0311500:41:1529.0900:59:186100:08:170:00:000:00:00
94 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:07:388100:18:0610600:41:0029.2700:59:068500:08:320:00:000:00:00
95 2640CARLES GARCIA DELGADOC.T. S.J. ABADESSESABM01:07:405600:17:2812300:41:4228.7800:59:108200:08:300:00:000:00:00
96 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:07:449800:18:3410300:40:5029.3900:59:246900:08:200:00:000:00:00
97 1179ALBERT BONILLA SOLERCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLSUB23M01:07:509900:18:348400:39:4430.2000:58:1817000:09:320:00:000:00:00
98 2245JOSEP ORIOL ABANTE ALERTTOT VICI EN BICI CLUB ESPJNM01:08:0511100:18:449700:40:3829.5300:59:229700:08:430:00:000:00:00
99 5371ROBERT JUANOLA JUANOLAINDEPENDENTABM01:08:079100:18:209400:40:2929.6400:58:4913900:09:180:00:000:00:00
100 3250VÍCTOR AGUILERA REVUELTAC.N. PRAT-TRIATLOJNM01:08:119400:18:2511600:41:1529.0900:59:408400:08:310:00:000:00:00
101 3007ISRAEL MARFIL FLORESTRITEAM GIRONAABM01:08:1712100:18:579200:40:2329.7200:59:2011100:08:570:00:000:00:00
102 3290MEL OBAMA MÍNGUEZC.N. VIC-ETBABM01:08:2311400:18:479000:40:1729.7900:59:0414100:09:190:00:000:00:00
103 4502JORDI CUTRINA ILLAMOLACLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:08:3411300:18:4610100:40:4429.4600:59:3011700:09:040:00:000:00:00
104 1456JAUME DE DIAGO CALLAOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:08:3913600:19:318700:39:5430.0800:59:2513300:09:140:00:000:00:00
105 2460XAVIER RIERA MARGARITC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:08:4915000:19:508200:39:3430.3300:59:2415300:09:250:00:000:00:00
106 442EDUARD TARRE FREIXASC.T. S.J. ABADESSESV1M01:08:5411500:18:509500:40:3529.5700:59:2516000:09:290:00:000:00:00
107 2435ABEL TERRADELLAS DANESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMSUB23M01:08:5811600:18:529600:40:3629.5600:59:2816500:09:300:00:000:00:00
108 6010JORDI ROURA CAPDEVILALLICENCIA DE DIAABM01:09:004600:17:0816100:43:4927.3901:00:574700:08:030:00:000:00:00
109 1587ALEJANDRO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM01:09:0113000:19:1811800:41:2428.9901:00:426600:08:190:00:000:00:00
110 5368EDUARD PALOMER ROCATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:09:055900:17:3615900:43:4827.4001:01:242700:07:410:00:000:00:00
111 503DANI GONZALEZ JIMENEZC.N. MATAROJNM01:09:106800:17:5313200:41:5928.5800:59:5214000:09:180:00:000:00:00
112 3179ALEIX ROIG ANTOJAC.N. MATAROJNM01:09:187000:17:5612500:41:4528.7400:59:4117800:09:370:00:000:00:00
113 2887ADAM FELIU PELACHC.N. OLOTABM01:09:2812300:18:5912400:41:4528.7401:00:449800:08:440:00:000:00:00
114 4696ANTONI RUIZ BASSOLSC.N. OLOTJNM01:09:4215500:19:5410200:40:4929.4001:00:4311300:08:590:00:000:00:00
115 1287JORDI MIRO I PEREZC. TRI. GRANOLLERSV2M01:09:4612500:19:0512100:41:3428.8701:00:3912100:09:070:00:000:00:00
116 6013MARC SOLERNOU OMATELLLLICENCIA DE DIAABM01:09:4810300:18:3713800:42:1928.3601:00:5610700:08:520:00:000:00:00
117 3944VICTOR PANYELLA BASSÓCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:09:5014200:19:4011100:41:1129.1401:00:5111200:08:590:00:000:00:00
118 3085MARC GUARDIOLA LUCASC.N. BADALONAABM01:09:5312800:19:1611000:41:1029.1501:00:2615500:09:270:00:000:00:00
119 2843ENRIC CABALLE SERRATRITEAM GIRONAABM01:09:5412000:18:5613600:42:0828.4801:01:0410200:08:500:00:000:00:00
120 5205PEP LAFONT BOLDUILLUSION TRIATLONABM01:10:1310600:18:3914400:42:4228.1001:01:2110600:08:520:00:000:00:00
121 2570WOLF KISKERGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:10:1618000:20:279100:40:1829.7801:00:4516600:09:310:00:000:00:00
122 891MIQUEL PUJOL CASADEVALLTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M01:10:1614800:19:5010900:41:0529.2101:00:5514900:09:210:00:000:00:00
123 1781CARLES ESCARRE ROMEUC.N. VIC-ETBABM01:10:1812200:18:5913700:42:1428.4101:01:1311900:09:050:00:000:00:00
124 2771GERARD FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBSUB23M01:10:1815600:19:579800:40:3929.5201:00:3618800:09:420:00:000:00:00
125 5330HÉCTOR ESTEBAN CABEZOSCLUB TRIATLO ABSOLUT SPORJNM01:10:274800:17:1317700:44:2627.0101:01:399900:08:480:00:000:00:00
126 1601MARC PONS BONJORNINDEPENDENTABM01:10:3013500:19:2712000:41:3328.8801:01:0016300:09:300:00:000:00:00
127 1634FRANCISCO JOSE MOLINA CAÑC.E. MEDITERRANIV1M01:10:3312700:19:1613500:42:0828.4801:01:2412500:09:090:00:000:00:00
128 4358JESUS RODRIGUEZ CHARLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:10:419300:18:2515500:43:4227.4601:02:079000:08:340:00:000:00:00
129 1065JOAN TANTIÑA HIJANOC.N. VIC-ETBABM01:10:4514500:19:4212900:41:5128.6701:01:3312800:09:120:00:000:00:00
130 4278JORDI GARCIA BANALC.T.S.J. ABADESSESV2M01:10:5418900:20:519300:40:2429.7001:01:1518100:09:390:00:000:00:00
131 370JOSE ANTONIO VÁZQUEZ LUQUCLUB NATACIO RUBIABM01:11:0417600:20:2011300:41:1329.1101:01:3316800:09:310:00:000:00:00
132 5213NIL GAJA BALLARÓTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMSUB23M01:11:0513300:19:2014500:42:4528.0701:02:0511400:09:000:00:000:00:00
133 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROABM01:11:0715200:19:5314100:42:2428.3001:02:1710300:08:500:00:000:00:00
134 345DAVID AGUILERA SALVADORC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:11:1114100:19:3513400:42:0628.5001:01:4116200:09:300:00:000:00:00
135 3249ALBERT SUBIRATS CALZADILLC BTT LLIÇA D´AMUNT CONCOABM01:11:2016600:20:0713100:41:5328.6501:02:0014300:09:200:00:000:00:00
136 1258ALBERT JIMÉNEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M01:11:3416500:20:0612600:41:4728.7201:01:5318500:09:410:00:000:00:00
137 1758ANTONIO JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAABM01:11:3516200:20:0212800:41:5028.6901:01:5218900:09:430:00:000:00:00
138 5279RAIMON AMARO PUJOLESPORTIU RIPOLLABM01:11:4316900:20:1213000:41:5128.6701:02:0318400:09:400:00:000:00:00
139 5365MARC DAVESA I REIXACHTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:11:5013700:19:3314300:42:3628.1701:02:0918600:09:410:00:000:00:00
140 396SERGIO DÁVILA CÓZARCLUB NATACIO RUBIABM01:11:5417000:20:1313900:42:2128.3401:02:3414500:09:200:00:000:00:00
141 2955JUAN CARLOS DEL BARRIO  PC.T.S.J. ABADESSESV2M01:12:1116100:20:0014600:42:5028.0201:02:5014800:09:210:00:000:00:00
142 2481IGNASI PUJADO ESPAÑOLC.E.T. DISTANCEABM01:12:1611700:18:5416200:43:5027.3801:02:4417100:09:320:00:000:00:00
143 2964MARC GARCIA ROYC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:12:2415100:19:5214900:43:1827.7101:03:1013200:09:140:00:000:00:00
144 1785GABRIEL CAMPISTOL PRUJACLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:12:2713200:19:2016000:43:4927.3901:03:0913800:09:180:00:000:00:00
145 689LLUÍS BONET OSORIOCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:12:2915400:19:5414700:42:5627.9501:02:5018000:09:390:00:000:00:00
146 2938JORDI VADILLO JIMENEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:12:319700:18:2718500:44:4926.7801:03:1613500:09:150:00:000:00:00
147 2689MARC TARROCH GARCIACLUB TRIATLO BLANESABM01:12:4211200:18:4513300:42:0528.5101:00:5025300:11:520:00:000:00:00
148 3772JOAN FONTBERNAT MACHCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:12:5314400:19:4216600:44:0027.2701:03:4212600:09:110:00:000:00:00
149 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:12:5815800:19:5915700:43:4527.4301:03:4413100:09:140:00:000:00:00
150 6009XEVI GARCIA GILLLICENCIA DE DIAV1M01:13:0512900:19:1717000:44:0727.2001:03:2418700:09:410:00:000:00:00
151 3807AARON GONZALEZ CANADESTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:13:0613800:19:3417500:44:2027.0701:03:5412900:09:120:00:000:00:00
152 490ALBERT LOPEZ ANTONC.T.S.J. ABADESSESV1M01:13:1011800:18:5418200:44:4126.8601:03:3517400:09:350:00:000:00:00
153 2130FERRAN COLL LOPEZC.T. RUNNERSWORLD TARRAGOABM01:13:1717900:20:2515100:43:2327.6601:03:4815900:09:290:00:000:00:00
154 2833DAVID QUINTANAS SANCHEZCLUB NATACIO BANYOLESABM01:13:4614300:19:4018700:45:0326.6401:04:4311600:09:030:00:000:00:00
155 1722CARLES MASNOU MORENOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMSUB23M01:13:5016800:20:1217100:44:0827.1901:04:2016400:09:300:00:000:00:00
156 4418MANUEL ANGEL RODRIGUEZ COCLUB TRIATLO BLANESABM01:14:1117100:20:1515600:43:4227.4601:03:5721500:10:140:00:000:00:00
157 915JOSEP MARIA MORENO FURNERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:14:1619100:20:5216800:44:0227.2501:04:5415000:09:220:00:000:00:00
158 5369DAVID QUER GUICHTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:14:2017800:20:2317600:44:2327.0401:04:4617300:09:340:00:000:00:00
159 2498JUAN MANUEL BORRAS VIDALCLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:14:2424400:22:3711700:41:1729.0701:03:5422800:10:300:00:000:00:00
160 585ABEL MORA LIZANACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:14:2624300:22:3612700:41:4828.7101:04:2420900:10:020:00:000:00:00
161 5270ROBERT HUGAS PASCUALCLUB TRIATLO BLANESABM01:14:2719400:21:0015000:43:2027.6901:04:2021000:10:070:00:000:00:00
162 3037TONI LOPEZ CRUZCLUB NATACIÓ BANYOLESV1M01:14:2920200:21:1715800:43:4727.4101:05:0415200:09:250:00:000:00:00
163 3420SEBASTIA MONCUSI RODRIGUETRITEAM GIRONAABM01:14:3020700:21:2415300:43:3327.5501:04:5717200:09:330:00:000:00:00
164 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBSUB23M01:14:3121600:21:4514000:42:2228.3201:04:0722400:10:240:00:000:00:00
165 750ANDRES JOSE SUAREZ GALLOC.N. CATALUNYAABM01:14:3318500:20:3318100:44:4026.8701:05:1314400:09:200:00:000:00:00
166 2782GABRIEL PASCUAL GONZÁLEZINDEPENDENTABM01:14:4318400:20:3217900:44:3226.9501:05:0418300:09:390:00:000:00:00
167 818ANTONI JOAN HUMBERTCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV2M01:14:4520300:21:1815400:43:3827.5001:04:5619700:09:490:00:000:00:00
168 2957GUILLEM PEREDA GIJÓNCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:14:5912400:18:5922400:47:2125.3401:06:209300:08:390:00:000:00:00
169 4461JOAN ARAGONES GORDIC.N. MATAROV2M01:15:0221000:21:3116300:43:5527.3201:05:2617500:09:360:00:000:00:00
170 4578ARNAU LLORET CABOTINDEPENDENTABM01:15:0416300:20:0316500:43:5627.3101:03:5924300:11:050:00:000:00:00
171 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:15:0614700:19:4921200:46:3725.7401:06:269500:08:400:00:000:00:00
172 2520ANTONIO MARTOS GARCIAINDEPENDENTV1M01:15:1016400:20:0419300:45:3926.2901:05:4315400:09:270:00:000:00:00
173 2336ROBERT TRENCH I GARCÍATRIATLO JOVENT 79V1M01:15:1518700:20:3518900:45:0926.5801:05:4416900:09:310:00:000:00:00
174 6012JORDI COROMINAS PAGÈSLLICENCIA DE DIAV1M01:15:1715700:19:5919700:45:5926.1001:05:5814200:09:190:00:000:00:00
175 1602CARLES VILADEMUNT AGUERAC.N. VIC-ETBABM01:15:2619500:21:0116700:44:0127.2601:05:0222300:10:240:00:000:00:00
176 5227VICTOR MARCO SURROCASOC ATLETICA CORBERAABM01:15:3518800:20:3819100:45:2126.4601:05:5917600:09:360:00:000:00:00
177 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM01:15:3618200:20:3119000:45:1726.5001:05:4819600:09:480:00:000:00:00
178 2654LLUÍS AMAT GARCIASOC ATLETICA CORBERASUB23M01:15:4914600:19:4520700:46:2525.8501:06:1018200:09:390:00:000:00:00
179 1359RAMON CONESA BAGUENACLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:15:5017400:20:1819800:46:0126.0801:06:1916700:09:310:00:000:00:00
180 3203RAIMON PUJOL MOLLAC.N. VIC-ETBABM01:15:5420100:21:1418300:44:4426.8301:05:5820700:09:560:00:000:00:00
181 1713WILLIAM RIBASTRIATHLON CATALANV1M01:15:5722900:22:0814800:43:1427.7601:05:2222900:10:350:00:000:00:00
182 4412VICTOR PERAIRE POUSINDEPENDENTJNM01:16:0111000:18:4321500:46:5025.6201:05:3322500:10:280:00:000:00:00
183 4702ELISARDO RUBIO BESERTRITEAM GIRONASUB23M01:16:0616700:20:0820900:46:3025.8101:06:3815700:09:280:00:000:00:00
184 2579JUAN LUIS LOPEZ TOLEDANOGAVA TRIATLOV1M01:16:0820500:21:2217300:44:1727.1001:05:3922600:10:290:00:000:00:00
185 5274EDUARD BASTIDAINDEPENDENTABM01:16:2319900:21:0619400:45:4826.2001:06:5415800:09:290:00:000:00:00
186 1607CARLES COROMINOLA COLOMC.N. VIC-ETBABM01:16:2822500:22:0316400:43:5527.3201:05:5822700:10:300:00:000:00:00
187 5367DANIEL SÁNCHEZ GARCIAC. TRI. GRANOLLERSV1M01:16:3218100:20:2920300:46:1125.9801:06:4020200:09:520:00:000:00:00
188 5360CRISTIAN VIVERO SIERRAC.N. PRAT-TRIATLOJNM01:16:3215300:19:5422500:47:2225.3301:07:1613600:09:160:00:000:00:00
189 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M01:17:1122400:22:0218400:44:4726.8001:06:4922100:10:220:00:000:00:00
190 5222SERGIO LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM01:17:1513100:19:1823200:49:2324.3001:08:418900:08:340:00:000:00:00
191 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M01:17:2423000:22:0918800:45:0526.6201:07:1421400:10:100:00:000:00:00
192 5364XAVIER BABOT SALAINDEPENDENTABM01:17:3421200:21:4117800:44:3026.9701:06:1124700:11:230:00:000:00:00
193 6004RICARDO ZUÑIGA CARRASCOLLICENCIA DE DIAV2M01:17:5222800:22:0418600:44:5826.6901:07:0223900:10:500:00:000:00:00
194 2519DAVID ROMANCE VILARDELLCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:17:5519000:20:5122300:47:1725.3801:08:0819500:09:470:00:000:00:00
195 5370DAVID CANALS CAMPSTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:18:0419700:21:0322600:47:2425.3201:08:2717700:09:370:00:000:00:00
196 912ANTONI TAMAYO MILLANCLUB TRIATLO BLANESV3M01:18:1823100:22:0920600:46:2425.8601:08:3319100:09:450:00:000:00:00
197 1035ANTONI YESTE BOIXC.N. OLOTV1M01:18:3419600:21:0122200:47:1625.3901:08:1721800:10:170:00:000:00:00
198 289OSCAR TORRES LLORENTEC.N. MATAROV1M01:18:4823400:22:1820200:46:1025.9901:08:2822000:10:200:00:000:00:00
199 3600DANIEL MIRÓ FUENTESCEMEABM01:18:5822200:21:5121700:47:0025.5301:08:5121100:10:070:00:000:00:00
200 6002FRANCISCO DE ARCOS FERNANLLICENCIA DE DIAABM01:19:0223200:22:1421000:46:3225.7901:08:4621700:10:160:00:000:00:00
201 3120ALBERT GRAU CATALÁNTRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M01:19:1415900:19:5923400:49:3724.1901:09:3617900:09:380:00:000:00:00
202 756SERGI FUENTES SALASC. TRI. GRANOLLERSCDM01:19:1713400:19:2523700:50:0223.9801:09:2719900:09:500:00:000:00:00
203 4582MARC LLORET CABOTINDEPENDENTABM01:19:4121700:21:4719500:45:5526.1301:07:4225500:11:590:00:000:00:00
204 674JORDI MASNOU MORENOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMJNM01:19:5423800:22:2221900:47:0825.4601:09:3022200:10:240:00:000:00:00
205 2622RAFAEL CHUECA BLASCOKRONOS TRIATLÓV1M01:20:0517300:20:1824000:50:3823.7001:10:5612400:09:090:00:000:00:00
206 3957CHRISTOPHE LE GRIX DE LA C.N. MANRESAV1M01:20:1820600:21:2322800:48:0824.9301:09:3123600:10:470:00:000:00:00
207 2910BERNAT COROMINAS OLUCHACLUB TRIATLO RUNNERSWORLDCDM01:20:1910900:18:4124800:52:4822.7301:11:2910500:08:500:00:000:00:00
208 5276ALEX MARTI CARULLACLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:20:2724900:23:1920800:46:2725.8301:09:4623200:10:410:00:000:00:00
209 5244ALBERT CAMPUZANO LOPEZCLUB TRIATLO BLANESJNM01:20:3010400:18:3724900:52:4822.7301:11:2512000:09:050:00:000:00:00
210 7003RAFAEL FERNANDEZ PELEGRILLICENCIA DE DIAV1M01:20:3321900:21:4922900:48:3624.6901:10:2521200:10:080:00:000:00:00
211 854VICTOR MARIN CASANOVASC.N. MATAROV2M01:20:4823500:22:1822700:47:4425.1401:10:0223400:10:460:00:000:00:00
212 4590MARC GONZALEZ MONTIJANOC.N. VIC-ETBJNM01:21:0024200:22:2521300:46:4625.6601:09:1125200:11:490:00:000:00:00
213 2706JORDI ESTRADA TANYÀC.N. VIC-ETBSUB23M01:21:1223900:22:2423000:48:4824.5901:11:1220800:10:000:00:000:00:00
214 1642MARÇAL SOLÉ AMATC.N. VIC-ETBCDM01:21:2624100:22:2521400:46:4825.6401:09:1325800:12:130:00:000:00:00
215 4629JAUME CAÑAS BERNABEUINDEPENDENTV1M01:21:4522100:21:5023300:49:3624.1901:11:2621900:10:190:00:000:00:00
216 5357MARC AIXALÀINDEPENDENTJNM01:21:5122300:21:5422100:47:1625.3901:09:1026400:12:410:00:000:00:00
217 1566EDUARDO RATERA APARICIOINDEPENDENTV1M01:22:1525100:23:5120100:46:0826.0101:09:5925900:12:160:00:000:00:00
218 4152ELOI MARTINEZ SADURNIINDEPENDENTABM01:22:3722700:22:0323900:50:1823.8601:12:2121600:10:160:00:000:00:00
219 6015DAVID ROS HOMSLLICENCIA DE DIAABM01:23:1924500:22:4523600:49:5724.0201:12:4223000:10:370:00:000:00:00
220 708JOSEP PUJADES GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:23:1924600:22:5823100:49:2024.3201:12:1824200:11:010:00:000:00:00
221 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:25:0723600:22:2024200:50:4523.6501:13:0525600:12:020:00:000:00:00
222 2160OMAR CASADO I TAHIRICLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:25:5525000:23:3524300:51:0723.4801:14:4224500:11:130:00:000:00:00
223 4162ALBERT GARCIA GISBERTCLUB TRIATLO SABADELLABM01:28:3325600:24:3724700:52:4722.7301:17:2424400:11:090:00:000:00:00
224 6006PABLO SELVALLICENCIA DE DIAJNM01:30:1920900:21:2725900:56:2821.2501:17:5526100:12:240:00:000:00:00
225 6003ABRAHAM ELAIDI BALLESTEROLLICENCIA DE DIAABM01:30:3325200:23:5725700:55:1721.7101:19:1424600:11:190:00:000:00:00
226 2126JOSE LUIS LOPEZ PINEDOCLUB NATACIO RUBIV1M01:30:4425800:24:5625100:53:0722.5901:18:0326500:12:410:00:000:00:00
227 1313JENARO LOPEZ PINEDOINDEPENDENTV1M01:30:4425900:24:5825000:53:0722.5901:18:0526300:12:390:00:000:00:00
228 1418PERE RAMONEDA BONASTREINDEPENDENTV1M01:31:2826500:26:3524500:52:0923.0101:18:4426600:12:440:00:000:00:00
229 2921DAVID GARCÍA BURÉSCLUB TRIATLO RUNNERSWORLDCDM01:32:1022600:22:0326501:00:5419.7001:22:5713000:09:130:00:000:00:00
230 2915DANIEL MOLÉS SÁNCHEZ OCAÑCLUB TRIATLO RUNNERSWORLDCDM01:33:4523700:22:2126401:00:4219.7701:23:0323300:10:420:00:000:00:00
231 6005JOSEP RAMON MARTINEZ RUIZLLICENCIA DE DIAV2M01:37:2524800:23:1926601:02:3319.1801:25:5225000:11:330:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32