RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
217 207 10 0 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2437EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZC.T.S.J. ABADESSESSUB23M01:28:282000:19:22100:57:4220.8001:17:041200:11:240:00:000:00:00
2 2909JOSEP CHAVARRIA BALMANYAC.N. REUS PLOMSABM01:28:311000:19:05200:57:5720.7101:17:021500:11:290:00:000:00:00
3 224ALBERT SOLEY CASTELLSC. TRI. GRANOLLERSABM01:29:39600:18:51300:59:2620.1901:18:171100:11:220:00:000:00:00
4 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADAJNM01:29:43400:18:30401:00:1719.9101:18:47200:10:560:00:000:00:00
5 938GABRIEL CROSAS SALVANSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:30:15100:17:481001:01:4019.4601:19:28100:10:470:00:000:00:00
6 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSSUB23M01:30:46300:18:13901:01:2919.5201:19:42400:11:040:00:000:00:00
7 3899PAU BARTOLÓ ROCACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:31:001300:19:09601:00:3919.7901:19:48600:11:120:00:000:00:00
8 277JAUME CARO MAAOSAC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:31:262200:19:23501:00:2619.8601:19:491700:11:370:00:000:00:00
9 3895XAVIER MADRONA VILLCLUB TRIATLO LLUUANESABM01:31:31700:19:00701:00:5119.7201:19:511800:11:400:00:000:00:00
10 3894MARC CASANOVA SOLÀCLUB NATACIO CENTELLESSUB23M01:32:55800:19:001201:02:3619.1701:21:361000:11:190:00:000:00:00
11 424ORIOL BUCH BAUTISTAC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:33:062100:19:231101:01:5719.3701:21:202100:11:460:00:000:00:00
12 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:33:484200:20:22801:00:5919.6801:21:214300:12:270:00:000:00:00
13 294MARCEL GUAL ANDUJARC. TRI. GRANOLLERSABM01:33:571400:19:111501:03:2818.9101:22:39900:11:180:00:000:00:00
14 346XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:34:151900:19:211301:02:4819.1101:22:093100:12:060:00:000:00:00
15 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUUANESABM01:34:152300:19:251401:02:5019.1001:22:152800:12:000:00:000:00:00
16 692EDUARD QUERALT RADUAC.N. REUS PLOMSABM01:36:16200:18:122601:06:1118.1301:24:232600:11:530:00:000:00:00
17 831ALBERT TARTER BRAVOCN VIC-ETBABM01:36:161100:19:061701:04:5318.4901:23:593600:12:170:00:000:00:00
18 5013LLUIS FIGOLS MORALFEECABM01:36:212400:19:262001:05:1518.3901:24:411900:11:400:00:000:00:00
19 1154TONI CASALS CASTELLARCN VIC-ETBV1M01:36:492500:19:382501:06:0218.1701:25:40500:11:090:00:000:00:00
20 861DANIEL SAGRERA VULARTLA SALLE TRIATLOABM01:36:511600:19:172701:06:1918.0901:25:36800:11:150:00:000:00:00
21 847JORDI ARTAU PLENACOSTACLUB TRI-BUABM01:36:542600:19:422301:05:4418.2601:25:261400:11:280:00:000:00:00
22 1469MARC SOLE AMETLLERC. TRI. GRANOLLERSABM01:36:58500:18:422901:06:4917.9601:25:311300:11:270:00:000:00:00
23 2188XEVI VILA CODINACLUB TRIATLO LLUUANESV1M01:37:164900:20:421601:04:1018.7001:24:524100:12:240:00:000:00:00
24 776MARC REAL GARCÍAC.E. TRIBIKE CABRILSV1M01:37:193200:20:012401:05:4618.2501:25:471600:11:320:00:000:00:00
25 5001ERIC TORREJON COSTARROSALLICENCIA DE DIAABM01:37:303000:19:572201:05:4218.2601:25:392400:11:510:00:000:00:00
26 436JORDI BONET NIETOC. TRI. GRANOLLERSABM01:38:01900:19:013201:07:0917.8701:26:102300:11:510:00:000:00:00
27 2466JUAN MANUEL PERSONAL FERNC.E. TRIBIKE CABRILSV1M01:38:174100:20:212101:05:2818.3301:25:494500:12:280:00:000:00:00
28 3800BERNAT POU AREGALLTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:38:286000:21:071901:05:0218.4501:26:093900:12:190:00:000:00:00
29 923ENRIQUE SANTAMARÍA MARTÍNC.N. MOLINS DE REIABM01:38:301200:19:083901:08:0817.6101:27:16700:11:140:00:000:00:00
30 986JORDI ESCLUSA PRATESPORTIU RIPOLLABM01:39:054600:20:321801:04:5818.4701:25:308800:13:350:00:000:00:00
31 5054OSCAR CARRASCO ORRIOLSLLICENCIA DE DIAABM01:39:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
32 244JOSE ANTONIO PEREZ MARINC. TRI. GRANOLLERSV1M01:39:343700:20:123101:06:5317.9401:27:054600:12:290:00:000:00:00
33 5041JORDI VILÀ RODRIGOLLICENCIA DE DIAABM01:39:461700:19:184201:08:3817.4801:27:562200:11:500:00:000:00:00
34 438JOAN SOLE CANALCLUB TRIATLO LLEIX DE NAVABM01:40:173100:20:013701:07:3817.7401:27:395300:12:380:00:000:00:00
35 418RAMON VILA MORACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:40:206500:21:262801:06:2518.0701:27:514700:12:290:00:000:00:00
36 4165CARLES JUANUIX VILARDELLCLUB ATLETIC TORELLO-TRIAABM01:40:425500:21:023601:07:2917.7801:28:313400:12:110:00:000:00:00
37 4501VICTOR PEREZ VAZQUEZC.N. REUS PLOMSSUB23M01:40:443900:20:183501:07:2817.7901:27:466400:12:580:00:000:00:00
38 3878ANTONI NICUESA CASTAÑOCLUB NATACIO CENTELLESABM01:40:464700:20:393401:07:2517.8001:28:045400:12:420:00:000:00:00
39 3903MARC CIRERACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:40:535900:21:063001:06:5117.9501:27:576200:12:560:00:000:00:00
40 6011GIL CASAS SALAFEECABM01:41:445800:21:054001:08:0817.6101:29:134900:12:310:00:000:00:00
41 4686FERRAN FRANQUESA SENTIASC.N. VIC-ETBV1M01:41:477400:21:353301:07:1117.8601:28:466500:13:010:00:000:00:00
42 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO-TRIAABM01:41:543500:20:084501:09:3717.2401:29:453300:12:090:00:000:00:00
43 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:42:044400:20:303801:07:4817.7001:28:1810000:13:460:00:000:00:00
44 887MARTÍ SEUBA MACIÀCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:42:087800:21:384101:08:2717.5301:30:052900:12:030:00:000:00:00
45 5014XAVI PASCUAL NARANJOFEECABM01:43:223300:20:065401:11:0916.8701:31:153200:12:070:00:000:00:00
46 633ALBERT FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBABM01:43:384800:20:424901:10:2917.0301:31:114400:12:270:00:000:00:00
47 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:43:464300:20:245101:10:5316.9301:31:174800:12:290:00:000:00:00
48 5051SERGI CARDONA ROSANASLLICENCIA DE DIAJNM01:43:494500:20:315501:11:2516.8001:31:562500:11:530:00:000:00:00
49 5039DAVID QUILES ALAMINOSLLICENCIA DE DIAABM01:43:517000:21:284301:08:4317.4601:30:119100:13:400:00:000:00:00
50 342JORDI ARIAS SUNYERC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:43:571500:19:167101:12:5916.4401:32:152000:11:420:00:000:00:00
51 6010JORDI ILLAMOLA ROURAFEECABM01:44:166400:21:244701:10:0017.1401:31:246000:12:520:00:000:00:00
52 2548ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:44:213400:20:085801:11:3816.7501:31:465100:12:350:00:000:00:00
53 709GERMÀ BARROSO I PUJOLINDEPENDENTABM01:44:412800:19:545901:11:3916.7501:31:336900:13:080:00:000:00:00
54 148JORDI COMADEVALL PLANASCLUB NATACIO BANYOLESABM01:45:025100:20:515201:10:5516.9201:31:467500:13:160:00:000:00:00
55 2595EMILI FONT SANMIGUELINDEPENDENTV1M01:45:257900:21:404601:09:5417.1701:31:3410300:13:510:00:000:00:00
56 3079ANGEL PAVON GARCCALA SALLE TRIATLOV1M01:45:327200:21:334801:10:1817.0701:31:519300:13:410:00:000:00:00
57 5025JAUME REIG PUENTEFEECV1M01:45:383800:20:177201:13:0016.4401:33:174000:12:210:00:000:00:00
58 844XAVI QUINTAS GARCÍACN VIC-ETBV1M01:45:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
59 1798FERRAN BOFILL BARGUUOCLUB NAUTIC MASNOUABM01:46:049000:22:065001:10:4916.9501:32:557100:13:090:00:000:00:00
60 857JAUME FREIXES PUIGCLUB TRI-BUABM01:46:126600:21:265701:11:3716.7601:33:037200:13:090:00:000:00:00
61 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROC. TRI. GRANOLLERSV1M01:46:165700:21:056301:12:1016.6301:33:156600:13:010:00:000:00:00
62 5038OSCAR PUNTI FIESTASLLICENCIA DE DIAV1M01:46:287600:21:365601:11:3016.7801:33:068000:13:220:00:000:00:00
63 1069JAVIER SIERRA SILESSBRV1M01:46:376700:21:266201:12:0616.6401:33:326800:13:050:00:000:00:00
64 914MARC JULIA BONMATICLUB NATACIO BANYOLESABM01:47:397700:21:386801:12:4016.5101:34:187900:13:210:00:000:00:00
65 200JOSEP ANTONI GARCIA MARTTCLUB TRIATLO LLEIX DE NAVV1M01:48:0010600:22:296601:12:2116.5901:34:507400:13:100:00:000:00:00
66 1083ALEJANDRO MARTINEZ NUUEZCLUB NÀUTIC MASNOUABM01:48:112700:19:509501:17:2115.5101:37:11300:11:000:00:000:00:00
67 900VICTOR MANUEL GIMENEZ MARCLUB TRIATLO LLEIX DE NAVABM01:48:158500:21:487501:13:1916.3701:35:077000:13:080:00:000:00:00
68 3363DAN COSTA CAPDEVILAC. TRI. GRANOLLERSABM01:48:186300:21:177901:14:1516.1601:35:325600:12:460:00:000:00:00
69 3768JORDI MARTINEZ SANTIAGOC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:48:217300:21:348001:14:1516.1601:35:495000:12:320:00:000:00:00
70 866MARC ANDRES ROBRESCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:48:249400:22:146901:12:4116.5101:34:558300:13:290:00:000:00:00
71 860JUAN ROTA BOTELLAC.T.S.J. ABADESSESABM01:48:408100:21:447401:13:1316.3901:34:579500:13:430:00:000:00:00
72 1246ALBERT JORBA LÓPEZC.E. TRIBIKE CABRILSV1M01:49:0114900:24:275301:11:0616.8801:35:338200:13:280:00:000:00:00
73 5049PAU VILADRICH SOLANOLLICENCIA DE DIAABM01:49:0217400:25:504401:08:4617.4501:34:3612500:14:260:00:000:00:00
74 5037DAVID SANCHEZ RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM01:49:0311800:23:006501:12:1916.5901:35:199700:13:440:00:000:00:00
75 6019JOSE MANUEL VILLANUEVA CALLICENCIA DE DIAV1M01:49:035600:21:038701:15:4215.8501:36:453800:12:180:00:000:00:00
76 996SANTI RIBOT TERRICABRASC. TRI. GRANOLLERSV2M01:49:0510100:22:227301:13:1216.3901:35:348400:13:310:00:000:00:00
77 1637MARC PEREZ HERRADORCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:49:1510800:22:336101:12:0416.6501:34:3713400:14:380:00:000:00:00
78 3877ANDREU GARCIA QUINTANILLACLUB NATACIO CENTELLESABM01:49:176200:21:138301:15:1315.9501:36:265900:12:510:00:000:00:00
79 763JOAQUIN COMAS ROCACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:49:2912300:23:186401:12:1216.6201:35:3010800:13:590:00:000:00:00
80 822ORIOL DURAN DURANC.A. IGUALADASUB23M01:50:142900:19:569601:17:2715.4901:37:235800:12:510:00:000:00:00
81 6008XAVIER ALVAREZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:50:208400:21:488501:15:2915.9001:37:176700:13:030:00:000:00:00
82 5024XAVIER MARTIN LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:50:288700:22:038801:15:4815.8301:37:515200:12:370:00:000:00:00
83 5045MARC CARBONELL CUBÍLLICENCIA DE DIAABM01:50:3010200:22:238101:14:3216.1001:36:558700:13:350:00:000:00:00
84 3730ANTONIO ESPINOLA HINOJOSACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:50:4413700:23:476001:11:5916.6701:35:4614700:14:580:00:000:00:00
85 354VICTOR DOBAÑO LAZAROC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:50:459300:22:119001:16:1615.7301:38:273700:12:180:00:000:00:00
86 5040DAVID GARRIDOLLICENCIA DE DIAABM01:50:505000:20:448401:15:2215.9201:36:0613800:14:440:00:000:00:00
87 6027JOAN CASTAÑO PADILLAFEECV2M01:50:5213400:23:437001:12:5316.4601:36:3611700:14:160:00:000:00:00
88 5022MARC VILASECA PUIGLLICENCIA DE DIAABM01:50:528300:21:468901:16:1215.7501:37:586100:12:540:00:000:00:00
89 1691FRANCESC CUEVAS PEREZC. ATLETISME MONTORNESABM01:50:591800:19:218601:15:3415.8801:34:5516800:16:040:00:000:00:00
90 937SERGI DURBAU JULIÀCLUB TRI-BUABM01:51:005300:20:568201:14:5216.0301:35:4815300:15:120:00:000:00:00
91 3997CARLES GARCCA PANTRIGOCLUB TRIATLO LLEIX DE NAVV1M01:51:1112700:23:257801:13:5116.2501:37:1610500:13:550:00:000:00:00
92 6026FRANCESC PADRO BAROLLICENCIA DE DIAV1M01:51:2713000:23:357701:13:3616.3001:37:1111600:14:160:00:000:00:00
93 4164MARC CAMARA OLIVACLUB ATLETIC TORELLO-TRIAABM01:51:535400:21:0110201:18:0315.3701:39:045700:12:490:00:000:00:00
94 1728JORDI NAVARRO DARNESC.N. MATAROABM01:52:226800:21:2710801:18:5715.2001:40:242700:11:580:00:000:00:00
95 5048JORDI RAFART RIBERAFEECABM01:52:337100:21:309301:17:1015.5501:38:4010400:13:530:00:000:00:00
96 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAINDEPENDENTABM01:52:4411400:22:529201:16:5415.6001:39:466300:12:580:00:000:00:00
97 5056IÑIGO TERCERO IRURZUNOÑATIKO TRI TALDEAABM01:53:019900:22:206701:12:3816.5201:34:5819600:18:030:00:000:00:00
98 5063ROGER PAIXOLLICENCIA DE DIAABM01:53:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
99 5009JOAQUIM GUITART ROCALLICENCIA DE DIAABM01:53:2510000:22:219101:16:5115.6101:39:1211500:14:130:00:000:00:00
100 5019NIL GAJA BALLARRLLICENCIA DE DIASUB23M01:53:299600:22:169701:17:4115.4501:39:578500:13:320:00:000:00:00
101 2848GABRIEL BARRIOS HERNANDEZC.E.T. DISTANCEABM01:53:314000:20:2012201:21:0014.8101:41:203500:12:110:00:000:00:00
102 936MOISES TORRES JUANOLACLUB NATACIO BANYOLESABM01:53:348200:21:4511101:19:0715.1701:40:525500:12:420:00:000:00:00
103 935MIQUEL PINO ESTAÑOLCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:53:366100:21:0810501:18:4415.2401:39:529600:13:440:00:000:00:00
104 585ABEL MORA LIZANACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:53:4516500:25:177601:13:3216.3201:38:4914600:14:560:00:000:00:00
105 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM01:53:578900:22:0610101:18:0315.3701:40:0910100:13:480:00:000:00:00
106 5015JOAQUIM MAYORAL CLAPERSFEECABM01:54:069500:22:1510301:18:1715.3301:40:328600:13:340:00:000:00:00
107 2187ISMA MARTINEZ PONTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:54:0812800:23:309401:17:1515.5301:40:458100:13:230:00:000:00:00
108 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM01:54:4210700:22:3110701:18:5215.2201:41:237700:13:190:00:000:00:00
109 4721PACO GIL GARCCACLUB NAUTIC MASNOUABM01:54:5610500:22:2810601:18:4915.2301:41:179000:13:390:00:000:00:00
110 4102DAVID GUTIERREZ CAMARAC.N. VIC-ETBABM01:55:0011700:22:599801:17:4215.4401:40:4111900:14:190:00:000:00:00
111 5028BENJAMI SUNYER PALOMOFEECABM01:55:505200:20:5413201:22:3114.5401:43:254200:12:250:00:000:00:00
112 6015PEDRO CASTILLOFEECABM01:55:5312400:23:1910901:18:5915.1901:42:188900:13:350:00:000:00:00
113 2243LUIS DE PABLO LOPEZC.E.T. DISTANCEABM01:55:5713600:23:459901:17:4215.4401:41:2712800:14:300:00:000:00:00
114 3944VICTOR PANYELLA BASSÓCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:56:069100:22:1012001:20:3514.8901:42:457800:13:210:00:000:00:00
115 5023MARC CALVET GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:56:098600:21:5011801:20:2214.9301:42:1210600:13:570:00:000:00:00
116 1505ORIOL PUEYO VALLETCLUB NATACII BANYOLESABM01:56:1411200:22:4211501:19:5015.0301:42:329400:13:420:00:000:00:00
117 352ISMAEL VICENTE JOYERAC. TRI. GRANOLLERSABM01:56:259200:22:1012301:21:0514.8001:43:157300:13:100:00:000:00:00
118 1045SIM VENTURA COMASC NAUTIC MASNOUABM01:56:2811500:22:5511401:19:3215.0901:42:2711000:14:010:00:000:00:00
119 5017MIQUEL JUTGLAR SABATALLICENCIA DE DIAABM01:56:4112100:23:1311001:19:0715.1701:42:2012200:14:210:00:000:00:00
120 835RAMON SALVANS ISERNCN VIC-ETBSUB23M01:56:567500:21:3511901:20:3414.8901:42:0914100:14:470:00:000:00:00
121 6007JORDI POU VILALLICENCIA DE DIAV2M01:57:018000:21:4412701:21:2814.7301:43:1210200:13:490:00:000:00:00
122 2183GERMAN GARROTE BORRULLC.N. MATAROABM01:57:059700:22:1712801:21:3014.7201:43:477600:13:180:00:000:00:00
123 6024ANTONIO ROQUE PUIGLLICENCIA DE DIAV1M01:57:2012000:23:0911601:19:5215.0301:43:0112000:14:190:00:000:00:00
124 5026ALBERT MACIASDIAZFEECABM01:57:2713100:23:3611301:19:1815.1301:42:5413000:14:330:00:000:00:00
125 5027ALEX MILA PUIGFEECABM01:57:2716000:24:5810001:17:5615.4001:42:5413100:14:330:00:000:00:00
126 898DANIEL GONZALEZ MONTANERINDEPENDENTABM01:58:0012500:23:2111701:20:1614.9501:43:3712300:14:230:00:000:00:00
127 5060DAVID OCHOA JUFREFEECABM01:58:1110900:22:3612601:21:2814.7301:44:0411200:14:070:00:000:00:00
128 5034FRAN CARRERA LLORETLLICENCIA DE DIAABM01:59:2712900:23:3112501:21:2214.7501:44:5313200:14:340:00:000:00:00
129 5053JORDI ROSELL TAYADELLALLICENCIA DE DIAABM01:59:479800:22:1913301:22:4914.4901:45:0813500:14:390:00:000:00:00
130 5047JOSEP VAQUÉ SERRALLICENCIA DE DIAABM01:59:5814800:24:2612401:21:0514.8001:45:3112600:14:270:00:000:00:00
131 6016IVAN GIL FERNÁNDEZ LLICENCIA DE DIAABM01:59:5912200:23:1413001:22:0514.6201:45:1913600:14:400:00:000:00:00
132 921PAU QUINTANAS PORTCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M02:00:288800:22:0413701:23:3014.3701:45:3414500:14:540:00:000:00:00
133 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:00:3213300:23:4213401:22:5114.4801:46:3310700:13:590:00:000:00:00
134 5044XAVIER PUJOLS CIRERALLICENCIA DE DIAABM02:00:3514000:24:0413101:22:0714.6101:46:1112400:14:240:00:000:00:00
135 867SANTI BARRERA MARTTNEZC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:01:1211900:23:0613601:23:2214.3901:46:2814000:14:440:00:000:00:00
136 3781MIQUEL FERNANDEZINDEPENDENTV2M02:01:3217800:26:0712101:20:4214.8701:46:4913700:14:430:00:000:00:00
137 5035XAVIER SOLÀ RUBIOLLICENCIA DE DIAABM02:01:3811000:22:3814201:24:4214.1701:47:2011800:14:180:00:000:00:00
138 644ALBERT BOSCH RIERAC.T.S.J.ABADESSESV1M02:01:4411100:22:4014101:24:0514.2701:46:4514800:14:590:00:000:00:00
139 5020FRANCESC XAVIER SUBIRANA FEECV2M02:01:4716400:25:1612901:21:5514.6501:47:1113300:14:360:00:000:00:00
140 5052RUBÉN LUUIS MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAABM02:02:3315000:24:2813801:23:5314.3101:48:2111300:14:120:00:000:00:00
141 5059JOSEP VALLS BAROLLICENCIA DE DIAV1M02:03:3415500:24:3913501:23:1414.4201:47:5316000:15:410:00:000:00:00
142 5033ISRAEL RODRIGUEZ ALVAREZFEECABM02:05:1812600:23:2315101:26:3113.8701:49:5415500:15:240:00:000:00:00
143 4185OSCAR PIERA SANCHEZSBRV1M02:05:3015900:24:5714801:25:3214.0301:50:2914900:15:010:00:000:00:00
144 5042ENRIC MARTINEZ SAUQUETLLICENCIA DE DIAABM02:05:3218500:26:2814301:24:5914.1201:51:2711100:14:050:00:000:00:00
145 6020JOSE MIGUEL RODRIGUEZ OLILLICENCIA DE DIAABM02:05:3614200:24:1214501:25:2514.0501:49:3716600:15:590:00:000:00:00
146 5046MARC ROSSELL VERDAGUERLLICENCIA DE DIAABM02:05:3914400:24:2114701:25:2514.0501:49:4616200:15:530:00:000:00:00
147 495CARLES PARES MARTINEZC.N. VIC-ETBV1M02:05:4211300:22:4215901:28:4713.5201:51:2911400:14:130:00:000:00:00
148 832POL GOL CARALTCN VIC-ETBABM02:05:5415200:24:3314901:25:4114.0101:50:1415900:15:400:00:000:00:00
149 5030GUILLEM MOLIST BASSASFEECABM02:05:5814100:24:0615201:27:0813.7701:51:1413900:14:440:00:000:00:00
150 926AGUSTIN BERTI BLANCOCLUB NATACIO BANYOLESJNM02:05:5917900:26:0713901:23:5814.2901:50:0516400:15:540:00:000:00:00
151 818ANTONI JOAN HUMBERTCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV2M02:06:1415100:24:3015401:27:2413.7301:51:5412100:14:200:00:000:00:00
152 3702ENRIC GGMEZ MARRNC.E.T. DISTANCEABM02:06:266900:21:2716501:31:1913.1401:52:469200:13:400:00:000:00:00
153 6017JORDI GRANELLLLICENCIA DE DIAV1M02:06:5417100:25:3115001:26:2113.9001:51:5215000:15:020:00:000:00:00
154 5005JORDI GIMENEZ VILLARROYALLICENCIA DE DIAABM02:07:1117300:25:4314601:25:2514.0501:51:0816700:16:030:00:000:00:00
155 809MARC ESLAVA PEREZC.E. WHERE IS THE LIMIT ?JNM02:07:4010300:22:2316301:30:2613.2701:52:4914300:14:510:00:000:00:00
156 6013RODIGO FUENTES BALLEGAFEECV2M02:07:5118200:26:1714401:25:2314.0501:51:4017200:16:110:00:000:00:00
157 2625ALBERT CASAS MEYALA SALLE TRIATLOABM02:08:4913800:23:5116101:29:2213.4301:53:1315800:15:360:00:000:00:00
158 6009RAMON SALVANS BOVERLLICENCIA DE DIAV3M02:10:0716200:25:1415601:28:1113.6101:53:2517800:16:420:00:000:00:00
159 433ALBERT CUATRECASAS FREIXAC.E. PICORNELLV1M02:10:2311600:22:5617001:33:4112.8101:56:379900:13:460:00:000:00:00
160 821DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAABM02:10:4918000:26:0815501:27:2813.7201:53:3618600:17:130:00:000:00:00
161 5043MARÇAL BOVER COROMNASLLICENCIA DE DIAABM02:11:3318400:26:2815701:28:2613.5701:54:5417600:16:390:00:000:00:00
162 944LLUÍS BELTRAN MATEUINDEPENDENTABM02:12:2310400:22:2717901:36:1012.4801:58:379800:13:460:00:000:00:00
163 6012JORDI NARANJO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M02:12:2416900:25:2416201:29:5113.3601:55:1518400:17:090:00:000:00:00
164 5004CARLES MASNOU MORENOLLICENCIA DE DIASUB23M02:12:3014700:24:2615801:28:3713.5401:53:0320100:19:270:00:000:00:00
165 5050JOAQUIM MOLERA TRAVERIALLICENCIA DE DIAABM02:13:4514300:24:1417301:34:2412.7101:58:3815200:15:070:00:000:00:00
166 456JOSE LUIS BALLESTER CANTOLA SALLE TRIATLOV1M02:14:2916700:25:1817101:34:0912.7501:59:2715100:15:020:00:000:00:00
167 5055JOAN SOCIATS ARNAUSFEECABM02:15:1617000:25:2616601:32:3912.9501:58:0518500:17:110:00:000:00:00
168 5031JORDI SUFUENTES PEREZLLICENCIA DE DIAV1M02:15:3018800:26:4016701:32:5612.9101:59:3616300:15:540:00:000:00:00
169 6028JORDI CODINA ESCUEROLLICENCIA DE DIAABM02:15:3219500:27:4616001:28:5313.5001:56:3919900:18:530:00:000:00:00
170 5011SALVADOR VENTO ASTURIASLLICENCIA DE DIAABM02:15:3615600:24:4117601:34:5812.6401:59:3916500:15:570:00:000:00:00
171 5006XAVIER CASTILLERO LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M02:15:4917700:26:0516901:33:3812.8201:59:4316900:16:060:00:000:00:00
172 817ORIOL GOMEZ PARECLUB NAUTIC MASNOUABM02:16:3813500:23:4418001:36:4612.4002:00:3017000:16:080:00:000:00:00
173 6006ROGER VERDERA FIGUERASFEECABM02:17:1416600:25:1717801:36:0912.4802:01:2616100:15:480:00:000:00:00
174 5003ISMAEL MUUOZ SESTELOLLICENCIA DE DIAABM02:17:1515700:24:4617401:34:4912.6601:59:3519300:17:400:00:000:00:00
175 4464JORDI FONBECA SAÑEINDEPENDENTABM02:17:2015300:24:3418301:38:4712.1502:03:2110900:13:590:00:000:00:00
176 5018JOSEP MARIA RUBIO SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M02:17:3519000:26:4816801:33:2512.8502:00:1318900:17:220:00:000:00:00
177 5016ALBERT MOLERA VILALLICENCIA DE DIAABM02:21:1916800:25:1918401:38:4712.1502:04:0618700:17:130:00:000:00:00
178 5036XAVIER MOLIST FONTFEECABM02:21:2116300:25:1518801:39:2312.0702:04:3817900:16:430:00:000:00:00
179 819DAVID MENDEZ TENACLUB NÀUTIC MASNOUABM02:21:5614500:24:2219001:42:0811.7502:06:3015600:15:260:00:000:00:00
180 5008XAVIER BERMUDEZ YEBRAFEECV1M02:22:0017600:26:0118901:39:4512.0302:05:4617300:16:140:00:000:00:00
181 2605GABRIEL PUIG ROMAGOSAC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:22:0417500:25:5518601:39:1012.1002:05:0518200:16:590:00:000:00:00
182 5062MAGI FUENTES SERRANOLLICENCIA DE DIAABM02:22:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
183 6014MIQUEL DUTRAS MARTINEZCLUB NATACIO BANYOLESJNM02:22:4018100:26:0818501:39:0312.1202:05:1119100:17:290:00:000:00:00
184 5032JORDI RIERA PLANASLLICENCIA DE DIAABM02:22:4518700:26:3918701:39:2212.0802:06:0118000:16:440:00:000:00:00
185 5029CARLES TALEN ARJONALLICENCIA DE DIAABM02:25:0714600:24:2519401:44:2611.4902:08:5117400:16:160:00:000:00:00
186 5002JORDI BORRELL VILALLICENCIA DE DIAABM02:28:2218300:26:2419301:44:1211.5202:10:3619400:17:460:00:000:00:00
187 5010ORIOL GIRBAULLICENCIA DE DIAABM02:28:4319800:28:3119101:42:2011.7302:10:5119500:17:520:00:000:00:00
188 3752MIQUEL MARTINEZ ARMENGOLTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M02:29:4219300:27:0519501:45:2411.3902:12:2918800:17:130:00:000:00:00
189 6005ALEJANDRO GOMEZ MARINLLICENCIA DE DIAABM02:30:1717200:25:3519601:49:2610.9702:15:0115400:15:160:00:000:00:00
190 5007DAVID PLAYY I MANENTLLICENCIA DE DIAABM02:32:2520000:29:1219201:43:1711.6202:12:2920200:19:560:00:000:00:00
191 5064ROGER MESTRE SUÑERLLICENCIA DE DIAABM02:50:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32