RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
89 82 4 3 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2437EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZC.T.S.J. ABADESSESSUB23M01:34:35100:22:30101:01:5419.3901:24:24200:10:110:00:000:00:00
2 5022ADRIAN MERINO FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:35:13200:22:30201:02:5119.0901:25:21100:09:520:00:000:00:00
3 5009ARITZ ZUÑIGA MONREALFEECABM01:43:16500:23:48501:08:2317.5501:32:11600:11:050:00:000:00:00
4 4825ARNAU PERICAS FIGUERASFASTTRIATLON CLUBABM01:45:37300:23:15401:08:1017.6001:31:254500:14:120:00:000:00:00
5 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:45:39400:23:27601:11:1916.8301:34:46400:10:530:00:000:00:00
6 1681CRISTIAN NAVARRO MARCOSC.T. S.J. ABADESSESABM01:46:54900:24:08701:11:4916.7101:35:57500:10:570:00:000:00:00
7 606PAU ZAMORA PEREZC.E.T. DISTANCEABM01:47:05800:24:04301:06:5717.9201:31:016500:16:040:00:000:00:00
8 5011ÒSCAR ARROYO FEIXASFEECABM01:47:541000:24:09801:12:0716.6401:36:161400:11:380:00:000:00:00
9 5007JUAN ANTONIO RODRIGUEZ GALLICENCIA DE DIAABM01:51:181300:24:191001:15:0016.0001:39:192000:11:590:00:000:00:00
10 5010SALVADOR RIGOL MOLINERLLICENCIA DE DIAABM01:51:382900:26:36901:12:3916.5201:39:152400:12:230:00:000:00:00
11 3759MANUEL CARRIÓN RUBIOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:52:391800:25:281101:15:1415.9501:40:421900:11:570:00:000:00:00
12 342JORDI ARIAS SUNYERC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:53:58600:23:591601:19:1515.1401:43:14300:10:440:00:000:00:00
13 1758ANTONIO JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAABM01:54:031900:25:331501:17:0415.5701:42:371000:11:260:00:000:00:00
14 5023JESUS RISQUES TOLEDOFEECABM01:54:152400:26:111401:16:1415.7401:42:251700:11:500:00:000:00:00
15 2470XAVIER DURAN JUVINYAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:54:171600:25:271301:16:0115.7901:41:283100:12:490:00:000:00:00
16 6003RAMON MEDINA ESPARZALLICENCIA DE DIAABM01:54:383200:26:461201:15:2515.9101:42:112500:12:270:00:000:00:00
17 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOC ATLETICA CORBERAV1M01:55:571200:24:151801:20:1714.9501:44:32900:11:250:00:000:00:00
18 1203XAVIER GARCIA MONELLC.E. TERRASSASPORTS V2M01:59:051500:24:532101:22:1214.6001:47:052100:12:000:00:000:00:00
19 5015JUANJO TORRES MONREALFEECABM01:59:40700:24:032501:24:0214.2801:48:051100:11:350:00:000:00:00
20 1438DAVID ROLDÁN TERCEROINDEPENDENTABM02:00:221700:25:282301:22:5914.4601:48:271800:11:550:00:000:00:00
21 4876PATRICIO ROSSIC.E. SISTRELLSABM02:00:482500:26:282201:22:4414.5001:49:121200:11:360:00:000:00:00
22 5018JOSE MARIA CARTANA PUJOLFEECV1M02:01:251400:24:40000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
23 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M02:01:272600:26:312401:23:0714.4401:49:381600:11:490:00:000:00:00
24 2563DANIEL CANET BUSQUETSMON BIKE & RUN ABM02:02:204200:27:522001:21:4414.6801:49:363000:12:440:00:000:00:00
25 6007TINO PALENCIA COLLADOLLICENCIA DE DIAV1M02:03:052100:25:572601:24:5414.1301:50:512300:12:140:00:000:00:00
26 5033IVAN ROLDAN HERRERALLICENCIA DE DIAABM02:03:086700:30:021701:19:2315.1201:49:254300:13:430:00:000:00:00
27 1128BERNARDO GONZALEZ MARTÍNEVILADECANS TRIATLOV1M02:03:091100:24:093201:27:3813.6901:51:47800:11:220:00:000:00:00
28 6001CARLOS GARCIA ALONSOVALLE EGÜES HIRUKI TRIATLABM02:03:382000:25:532901:25:4513.9901:51:382200:12:000:00:000:00:00
29 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB NATACIO BANYOLESJNM02:04:015300:28:571901:21:1514.7701:50:124400:13:490:00:000:00:00
30 2245JOSEP ORIOL ABANTE ALERTINDEPENDENTJNM02:04:412200:26:053001:26:0813.9301:52:132600:12:280:00:000:00:00
31 2223PABLO VILLAJOS PUNZANOCERDANYOLA CHV1M02:05:103300:26:502701:25:2914.0401:52:193200:12:510:00:000:00:00
32 6005RAUL GONZALEZ JUNCALLICENCIA DE DIAABM02:05:333900:27:162801:25:3914.0101:52:552700:12:380:00:000:00:00
33 5019SERGI CARRASCO SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM02:07:133100:26:433301:27:4713.6701:54:302900:12:430:00:000:00:00
34 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFC.N. PRAT-TRIATLOV2M02:08:373400:26:553501:28:3613.5401:55:313800:13:060:00:000:00:00
35 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM02:08:482300:26:074001:29:5913.3401:56:062800:12:420:00:000:00:00
36 3282ROGER BERNAT MACIÁNC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM02:08:564300:27:523401:28:0013.6401:55:523700:13:040:00:000:00:00
37 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOC ATLETICA CORBERAV1M02:09:475500:28:583101:26:2013.9001:55:185100:14:290:00:000:00:00
38 6006ANTONIO VIÑAS PORTOLLICENCIA DE DIAV1M02:09:524600:27:574101:30:0713.3201:58:041500:11:480:00:000:00:00
39 1285TONI MABRAS LLORETC.A. IGUALADAABM02:11:446400:29:433801:29:0913.4601:58:523300:12:520:00:000:00:00
40 5014JOSE V. SOTO GULLÓMFEECABM02:11:542800:26:363601:29:0713.4701:55:436600:16:110:00:000:00:00
41 5012SALVADOR URRACA CONTRERASLLICENCIA DE DIAV1M02:12:014700:27:594201:31:0413.1801:59:033600:12:580:00:000:00:00
42 1258ALBERT JIMÉNEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M02:12:404900:28:023901:29:5513.3501:57:575400:14:430:00:000:00:00
43 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E.T. DISTANCEV1M02:15:443000:26:414501:37:4712.2702:04:28700:11:160:00:000:00:00
44 1351JACINT HITOS CARMONAINDEPENDENTABM02:17:544500:27:564401:35:3412.5602:03:304800:14:240:00:000:00:00
45 2337GERMAN MORENO VALEROJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM02:18:003500:27:044601:37:5912.2502:05:033500:12:570:00:000:00:00
46 5028JORDI GUIRADO OÑALLICENCIA DE DIAV1M02:20:297600:34:043701:29:0913.4602:03:137100:17:160:00:000:00:00
47 5035JAVIER CANO ADALIDLLICENCIA DE DIAABM02:20:533600:27:06000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
48 5029ANTONIO MUÑIZ GONZALEZLLICENCIA DE DIAV2M02:21:225000:28:105001:39:5812.0002:08:083900:13:140:00:000:00:00
49 5001RAÜL VIVAS I ATIENZALLICENCIA DE DIAABM02:21:324400:27:535101:40:1411.9702:08:074000:13:250:00:000:00:00
50 5004LUIS IÑIGO GUILLEMLLICENCIA DE DIAABM02:22:353800:27:154901:39:3812.0402:06:536200:15:420:00:000:00:00
51 5031EDUARDO ALARCON,FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM02:22:583700:27:11000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
52 5024DAVID MARTINEZ LEGARRETALLICENCIA DE DIAABM02:23:374000:27:185301:40:4511.9102:08:036100:15:340:00:000:00:00
53 5005ENRIQUE PINEDA COSANOLLICENCIA DE DIAABM02:24:255900:29:125201:40:3011.9402:09:425300:14:430:00:000:00:00
54 6012JORDI GOL TAMARITLLICENCIA DE DIAABM02:24:277000:30:144801:39:1712.0902:09:315500:14:560:00:000:00:00
55 5003BERNAT TERMES COLLLLICENCIA DE DIASUB23M02:25:065400:28:585401:40:5611.8902:09:545700:15:120:00:000:00:00
56 5013MARTÍ CEREZO GRÀCIALLICENCIA DE DIAABM02:26:365200:28:205801:44:0111.5402:12:214700:14:150:00:000:00:00
57 3182ANTONI ISASI-ISASMENDIC.E.T. DISTANCEV2M02:27:157100:30:254701:38:4312.1602:09:087200:18:070:00:000:00:00
58 5021JOSEP HERNANDEZ PARESLLICENCIA DE DIAABM02:27:176900:30:105601:42:5311.6602:13:034600:14:140:00:000:00:00
59 2298JUAN ANTONIO CABALLERO HEINDEPENDENTABM02:27:266500:30:005701:43:0011.6502:13:004900:14:260:00:000:00:00
60 6011RODRIGO FUENTES BALLEGAFEECV2M02:27:596800:30:045501:41:5211.7802:11:566400:16:030:00:000:00:00
61 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:30:125100:28:196201:48:5611.0202:17:153400:12:570:00:000:00:00
62 5020FRANCISCO JAVIER VEGAS MOLLICENCIA DE DIAABM02:30:596600:30:015901:44:3011.4802:14:316700:16:280:00:000:00:00
63 2567MANEL VALLÉS LOPEZC.E. SISTRELLSV1M02:32:525600:29:016401:49:2310.9702:18:245000:14:280:00:000:00:00
64 2315HECTOR MOLINA GIMENEZC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM02:33:457300:33:126001:44:4411.4602:17:566300:15:490:00:000:00:00
65 4753XAVI GOMEZ PALLARÈSC.E. WHERE IS THE LIMIT ?JNM02:34:482700:26:346901:56:3710.2902:23:111300:11:370:00:000:00:00
66 6010GERMAN AVILES MAURILLICENCIA DE DIAABM02:35:185800:29:046601:51:4310.7402:20:475200:14:310:00:000:00:00
67 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAABM02:36:536100:29:146701:52:3110.6702:21:455600:15:080:00:000:00:00
68 3724ORIOL PERIS MURCIAJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM02:37:197200:31:046301:49:2310.9702:20:276900:16:520:00:000:00:00
69 2797POL CHERTÓ SARRETINDEPENDENTABM02:39:284800:28:017301:57:4910.1902:25:504200:13:380:00:000:00:00
70 6004ESTEBAN MARIN PERISLLICENCIA DE DIAV1M02:40:126300:29:266501:50:1810.8802:19:447800:20:280:00:000:00:00
71 5006RAFAEL GALLARDO PIEDRALLICENCIA DE DIAABM02:41:137500:33:326101:48:5511.0202:22:277500:18:460:00:000:00:00
72 2559JUAN JOSE MARTINEZ FERNANINDEPENDENTABM02:45:454100:27:337201:57:0410.2502:24:377900:21:080:00:000:00:00
73 5032JOSE PINTO MOLINALLICENCIA DE DIAABM02:46:537400:33:206801:55:1110.4202:28:317300:18:220:00:000:00:00
74 6009JOSÉ VEGARA PÉREZLLICENCIA DE DIAV3M02:47:097700:34:487101:56:5210.2702:31:405900:15:290:00:000:00:00
75 453XAVI LOPEZ CELEIROCERDANYOLA CHABM02:47:107800:34:497001:56:5110.2702:31:406000:15:300:00:000:00:00
76 5030TONI MAS MARTINLLICENCIA DE DIAABM02:49:365700:29:037402:04:009.6802:33:036800:16:330:00:000:00:00
77 5034JORDI ALVARO ARQUÉSLLICENCIA DE DIAABM02:50:546000:29:147602:04:429.6202:33:567000:16:580:00:000:00:00
78 3743JAVIER NICOLAS GARCIACLUB MINDUNDIS TEAMV1M03:02:547900:36:237702:08:009.3802:44:237400:18:310:00:000:00:00
79 5025CARLOS SERRANO CORPASLLICENCIA DE DIAV1M03:07:528200:48:097502:04:159.6602:52:245800:15:280:00:000:00:00
80 5008RAFAEL ESTEBAN ZARAGÜETALLICENCIA DE DIAABM03:10:518000:36:527802:13:408.9802:50:327700:20:190:00:000:00:00
81 3793JUAN CARLOS GONZALEZ ESTECLUB MINDUNDIS TEAMV1M03:25:208100:39:477902:26:368.1903:06:237600:18:570:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32