RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
206 206 0 0 5 22 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM01:09:02100:15:26200:46:4728.2201:02:13300:06:490:00:000:00:00
2 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM01:09:16300:15:33100:46:4228.2701:02:15600:07:010:00:000:00:00
3 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADAJNM01:10:241000:15:52500:47:4427.6501:03:36200:06:480:00:000:00:00
4 240LLUIS VILA AGUILARC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:10:29200:15:29800:48:1827.3301:03:47100:06:420:00:000:00:00
5 1595JOSEP VILADOMS BELLARTC.N. REUS PLOMSV1M01:10:511100:15:56600:47:4827.6201:03:44900:07:070:00:000:00:00
6 5014ANDREU MARIMON SASTREFASTTRIATLON CLUBABM01:10:59900:15:51700:47:5527.5501:03:461200:07:130:00:000:00:00
7 3645MARTI LAZARO CORDEROC.N. VIC-ETBSUB23M01:11:291700:16:39300:47:0728.0201:03:463300:07:430:00:000:00:00
8 366JOAQUIM JORDI SOLER ITURRC.N. MATAROABM01:11:432000:16:45400:47:1727.9201:04:022900:07:410:00:000:00:00
9 6031LUCAS MOLA DIAZFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:12:11700:15:47900:49:0226.9201:04:491600:07:220:00:000:00:00
10 473ALEX CASABLANCASCLUB NATACIO SITGESSUB23M01:12:54800:15:511700:50:1226.2901:06:03400:06:510:00:000:00:00
11 346XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:13:001400:16:311100:49:2526.7101:05:56700:07:040:00:000:00:00
12 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM01:13:05500:15:461800:50:1426.2801:06:00800:07:050:00:000:00:00
13 2823ANTONI CARULLA ABADALC.N. REUS PLOMSABM01:13:271200:15:572000:50:1726.2501:06:141100:07:130:00:000:00:00
14 273FRANCESC PRAT BABILONIC.N. MATAROABM01:13:301900:16:441000:49:1126.8401:05:552400:07:350:00:000:00:00
15 692EDUARD QUERALT RADUAC.N. REUS PLOMSABM01:13:37600:15:471200:49:3726.6001:05:245200:08:130:00:000:00:00
16 1436IVAN LIMIA BOOC. ATLETISME MONTORNESABM01:13:55400:15:332400:51:2625.6601:06:59500:06:560:00:000:00:00
17 2534MIKI MARZO TORRESC.T.S.J. ABADESSESABM01:14:041500:16:381900:50:1626.2601:06:541000:07:100:00:000:00:00
18 943DANI BAYES PRATC.N. VIC-ETBABM01:14:051800:16:401400:49:4826.5101:06:282700:07:370:00:000:00:00
19 2183GERMAN GARROTE BORRULLC.N. MATAROABM01:14:262400:16:551600:50:0926.3201:07:041500:07:220:00:000:00:00
20 1211ISIDRE GUIXA MARTICERRR IGUALADAV1M01:14:303000:17:061500:49:5326.4601:06:592200:07:310:00:000:00:00
21 1311LUCAS CHIRICOC.N. PRAT-TRIATLOABM01:14:382900:17:061300:49:4626.5201:06:523600:07:460:00:000:00:00
22 201AARON PAGES URBANOFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:15:143800:17:182100:50:3126.1301:07:491700:07:250:00:000:00:00
23 6016JOSEP Mª CASTELLÓ BALAGUÉLLICENCIA DE DIAABM01:15:152200:16:492300:51:0825.8101:07:571400:07:180:00:000:00:00
24 476RUBEN MARTIN PEINADOC.N. PRAT-TRIATLOABM01:15:411300:16:092900:52:0725.3301:08:161800:07:250:00:000:00:00
25 4290RAMON NICOLAS SANCHEZ FERCERRR IGUALADAABM01:15:462300:16:492500:51:2725.6601:08:161900:07:300:00:000:00:00
26 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM01:16:173100:17:072200:51:0325.8601:08:104800:08:070:00:000:00:00
27 729LUCAS VALLEJO GONZALEZTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:17:011600:16:393800:52:4025.0601:09:193100:07:420:00:000:00:00
28 363ALEX ZANUY FANALSC.N. PRAT-TRIATLOABM01:17:093500:17:123200:52:1325.2801:09:253500:07:440:00:000:00:00
29 741FRANCESC JOVE RIARTC.E. BLUE MOTORS PONTSABM01:17:172500:17:013700:52:4025.0601:09:412600:07:360:00:000:00:00
30 2453OSCAR MARTINEZ LARIOSC.T. S.J. ABADESSESABM01:17:382700:17:034000:53:0024.9101:10:032500:07:350:00:000:00:00
31 5001ERNESTO GIL TESACLUB DEPORTIVO HUESCAABM01:17:414000:17:223500:52:3825.0801:10:002800:07:410:00:000:00:00
32 2163SERGI GONZÀLEZ AGRÀSC.N. REUS PLOMSABM01:17:494900:17:573000:52:0825.3201:10:053400:07:440:00:000:00:00
33 803XAVIER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM01:17:553400:17:103900:52:5424.9501:10:043700:07:510:00:000:00:00
34 633ALBERT FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBABM01:17:574800:17:562600:51:3425.6001:09:306600:08:270:00:000:00:00
35 4379CARLES ARISA GONZALEZC.E. PICORNELLABM01:17:593900:17:194100:53:0924.8401:10:282000:07:310:00:000:00:00
36 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:18:142600:17:014300:53:1224.8101:10:134300:08:010:00:000:00:00
37 946GUILLEM FERNÁNDEZ BRUCHCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:18:192100:16:465200:54:1724.3201:11:031300:07:160:00:000:00:00
38 2551VICENT GARCIA ARGENTÓCLUB ESPORTIU LA CALAABM01:18:223300:17:104800:53:2924.6801:10:393200:07:430:00:000:00:00
39 4197RAFAEL ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:18:253200:17:084400:53:1724.7701:10:254200:08:000:00:000:00:00
40 1709MIQUEL GENOLLÀ SUBIRATSINDEPENDENTV2M01:18:325500:18:193100:52:0925.3101:10:284500:08:040:00:000:00:00
41 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:18:455800:18:232700:52:0325.3601:10:265800:08:190:00:000:00:00
42 2375JOEL FARRÀ CALVETC.E. INEF LLEIDAABM01:18:493600:17:134200:53:1124.8201:10:246400:08:250:00:000:00:00
43 2162EDUARD SERRA SOLEC.N. REUS PLOMSABM01:18:545000:18:003300:52:1725.2501:10:177700:08:370:00:000:00:00
44 913MARC CODINA PRATSC.A. IGUALADASUB23M01:19:014500:17:324500:53:2324.7301:10:554600:08:060:00:000:00:00
45 1298EDUARD PALAU BORREGUEROCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:19:025700:18:222800:52:0725.3301:10:297200:08:330:00:000:00:00
46 3181JAMES MCKENNAC.N. PRAT-TRIATLOABM01:19:142800:17:045100:54:1624.3201:11:203900:07:540:00:000:00:00
47 4133MARIO TURRION DAURAC.A. RIBAGORÇANACDM01:19:526200:18:303400:52:3625.1001:11:068800:08:460:00:000:00:00
48 4342JAUME GONZALEZ INSENSÉC. TRI. GRANOLLERSABM01:20:184700:17:515700:54:3224.2101:12:234000:07:550:00:000:00:00
49 4462CARLOS MANCERA ROBLESC.N. MATAROSUB23M01:20:243700:17:167100:55:3523.7501:12:512300:07:330:00:000:00:00
50 4314IVAN CORDON OCHOACERRR IGUALADAABM01:21:077000:18:454900:53:3024.6701:12:159500:08:520:00:000:00:00
51 3176JORDI ALTAYÓ RIPOLLC. TRI. GRANOLLERSABM01:21:228600:19:144600:53:2524.7101:12:398400:08:430:00:000:00:00
52 4611RAFAEL BURN ALVAREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:21:326000:18:256300:54:5524.0401:13:205100:08:120:00:000:00:00
53 2962LUIS JAVIER SANCHEZ RAJACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:21:336400:18:356100:54:4524.1101:13:205300:08:130:00:000:00:00
54 671JORDI PUIGFEL PALACÍNC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:21:346500:18:366200:54:5124.0701:13:274700:08:070:00:000:00:00
55 922JOSE ALFONSO LORENTE TORRC.E. PICORNELLV1M01:21:374400:17:306600:55:1623.8801:12:469300:08:510:00:000:00:00
56 6013CARLES ORÓ BEÀLLICENCIA DE DIAABM01:21:394100:17:237700:56:1423.4701:13:374400:08:020:00:000:00:00
57 6017ISIDRE TORRUELLA BEÀLLICENCIA DE DIAV1M01:21:496900:18:445600:54:2824.2401:13:127800:08:370:00:000:00:00
58 1204SERGI OSCAR ESCOBAR ROUREGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:21:559000:19:174700:53:2924.6801:12:4611500:09:090:00:000:00:00
59 1760JOAN NEBLEZA MIRABENTCLUB NATACIO SITGESV1M01:22:064300:17:277400:55:5423.6101:13:218700:08:450:00:000:00:00
60 817ORIOL GOMEZ PARECLUB NAUTIC MASNOUABM01:22:146100:18:287000:55:3023.7801:13:585700:08:160:00:000:00:00
61 4488XAVIER GRÀCIA JOVELLARCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:22:3310500:19:325000:53:3724.6201:13:0913200:09:240:00:000:00:00
62 695TITO PUEYO FARREROC.A. RIBAGORÇANAABM01:22:389200:19:195500:54:2824.2401:13:479400:08:510:00:000:00:00
63 3906ORIOL PONS BONJORNC.T.S.J. ABADESSESABM01:22:439800:19:255800:54:3224.2101:13:578900:08:460:00:000:00:00
64 2601JAVIER IZQUIERDO DEL ARCOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:22:435300:18:077900:56:2123.4301:14:285500:08:150:00:000:00:00
65 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRI. GRANOLLERSABM01:22:444600:17:399200:57:3422.9301:15:132100:07:310:00:000:00:00
66 662JORDI SAMANIEGO MUÑOZCLUB NÀUTIC MASNOUV1M01:22:4511200:19:505300:54:2124.2901:14:117500:08:340:00:000:00:00
67 865JOAQUIN PERIBAÑEZ PLUMEDCERDANYOLA CHV1M01:22:478100:19:076400:55:0923.9301:14:166800:08:310:00:000:00:00
68 5002JAVIER OLIVA RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM01:22:498400:19:126900:55:2523.8201:14:375000:08:120:00:000:00:00
69 5003ALEJANDRO RENALES PRIETOLLICENCIA DE DIASUB23M01:23:087600:18:596500:55:1623.8801:14:159800:08:530:00:000:00:00
70 566JOSEP TERMENS NADALCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:23:257900:19:066800:55:2323.8301:14:299900:08:560:00:000:00:00
71 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLO LLEIDA V1M01:23:2811700:19:595400:54:2224.2801:14:2111300:09:070:00:000:00:00
72 2704CARLES SISCART GONZÁLEZINDEPENDENTV1M01:23:417100:18:478300:56:4723.2501:15:344900:08:070:00:000:00:00
73 4841FRANCISCO JAVIER FOLGOSO C.N. PRAT-TRIATLOABM01:23:488500:19:147600:56:1123.4901:15:256100:08:230:00:000:00:00
74 1425SERGIO FERRIZ CASTAÑOC.N. MANRESAABM01:23:537800:19:037300:55:4123.7101:14:4411600:09:090:00:000:00:00
75 3860MARC MIRABALL GÓMEZCLUB TRIATLO LLEIDA JNM01:24:0010600:19:377200:55:4023.7101:15:178300:08:430:00:000:00:00
76 2460XAVIER RIERA MARGARITC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:24:1711300:19:525900:54:4024.1501:14:3215000:09:450:00:000:00:00
77 3284SERGI PUIGFEL MORENOC.E. BLUE MOTORS PONTSABM01:24:239100:19:187800:56:2023.4301:15:388600:08:450:00:000:00:00
78 4278JORDI GARCIA BANALC.T.S.J. ABADESSESV2M01:24:2712500:20:126000:54:4224.1301:14:5414200:09:330:00:000:00:00
79 2674JOSE FRANCO BOC.E. INEF LLEIDAABM01:24:318700:19:158100:56:3523.3301:15:508100:08:410:00:000:00:00
80 1702JAUME CANELA MATEUCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:24:4210400:19:317500:56:0623.5301:15:3710900:09:050:00:000:00:00
81 1601MARC PONS BONJORNINDEPENDENTABM01:24:479600:19:248000:56:3423.3401:15:589100:08:490:00:000:00:00
82 3041CARLES ALLÉS PONSC.E. INEF LLEIDAABM01:24:5112400:20:116700:55:2223.8401:15:3312500:09:180:00:000:00:00
83 4363RUBEN TOLEDANO MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:24:515900:18:249800:58:3122.5601:16:554100:07:560:00:000:00:00
84 3854RAMON JORDANA PEREZC.A. RIBAGORÇANAABM01:25:1010100:19:268500:56:5623.1901:16:229000:08:480:00:000:00:00
85 4849SERGI LIZ MADRIDTRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23M01:25:209400:19:228200:56:4123.2901:16:0312400:09:170:00:000:00:00
86 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM01:25:3710300:19:299400:57:4622.8501:17:156000:08:220:00:000:00:00
87 426FRANCISCO GARCIA LASHERASINDEPENDENTV1M01:25:518300:19:109600:58:1722.6501:17:276200:08:240:00:000:00:00
88 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:26:0311400:19:538700:57:1423.0601:17:0710000:08:560:00:000:00:00
89 4380JORDI ARISA GONZALEZC.E. PICORNELLABM01:26:399900:19:2610000:58:4922.4401:18:156300:08:240:00:000:00:00
90 1628JULIO RAMONET CARRILLOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:26:3912100:20:048900:57:2023.0201:17:2412100:09:150:00:000:00:00
91 1479DANIEL ALARCÓN VILAC. TRI. GRANOLLERSABM01:26:556600:18:3810600:59:4422.1001:18:227000:08:330:00:000:00:00
92 1722CARLES MASNOU MORENOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMSUB23M01:26:5610900:19:449900:58:4522.4701:18:296500:08:270:00:000:00:00
93 2130FERRAN COLL LOPEZC.T. RUNNERSWORLD TARRAGOABM01:27:0014200:20:468800:57:1523.0601:18:0110200:08:590:00:000:00:00
94 728ALBERTO VIZCAINO NICOLASC.E. PICORNELLABM01:27:069700:19:2510200:58:5922.3801:18:248200:08:420:00:000:00:00
95 3466SERGI JURADO FOIXCLUB TRIATLO LLEIDA SUB23M01:27:105100:18:0410500:59:3622.1501:17:4013700:09:300:00:000:00:00
96 3290MEL OBAMA MÍNGUEZC.N. VIC-ETBABM01:28:076800:18:439700:58:1922.6401:17:0218900:11:050:00:000:00:00
97 2101XAVIER VIDAL FERNANDEZCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:28:0914800:21:039000:57:2522.9901:18:2814600:09:410:00:000:00:00
98 3797MANUEL NOGALES ALTESCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:28:1111000:19:4510700:59:5022.0601:19:357600:08:360:00:000:00:00
99 370JOSE ANTONIO VÁZQUEZ LUQUCLUB NATACIO RUBIABM01:28:1913600:20:409500:58:1122.6901:18:5113400:09:280:00:000:00:00
100 4358JESUS RODRIGUEZ CHARLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:28:267200:18:4912601:01:4421.3801:20:333800:07:530:00:000:00:00
101 3246ALEX TREPAT TREPATC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:28:356300:18:3311501:00:2521.8501:18:5814300:09:370:00:000:00:00
102 1787ORIOL ALEJO VALLECLUB TRIATLO LLEIDA SUB23M01:28:465200:18:0513101:02:0221.2801:20:078000:08:390:00:000:00:00
103 3298RAFAEL MORGADO MORAINDEPENDENTABM01:28:558900:19:1712001:00:3221.8101:19:4911200:09:060:00:000:00:00
104 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.T.S.J. ABADESSESV2M01:28:5811900:20:0011201:00:0721.9601:20:079200:08:510:00:000:00:00
105 2958ABEL CLAVER MONTANÉINDEPENDENTV1M01:29:1910800:19:4011301:00:1721.9001:19:5713100:09:220:00:000:00:00
106 3051LLUÍS MIQUEL PLA ARAGONÈSC.E. INEF LLEIDAV1M01:29:2310700:19:3711901:00:2921.8201:20:0612300:09:170:00:000:00:00
107 579JESUS SOLANA BENETC.N. LLEIDAABM01:29:2512300:20:0911401:00:2021.8801:20:2910100:08:560:00:000:00:00
108 6007RAMON FIGUERAS CUADRILLERLLICENCIA DE DIAABM01:29:287300:18:5213201:02:0321.2701:20:557100:08:330:00:000:00:00
109 2910BERNAT COROMINAS OLUCHACLUB TRIATLO RUNNERSWORLDCDM01:29:346700:18:4213501:02:3121.1101:21:135900:08:210:00:000:00:00
110 3755ALEIX SIMARRO GENESCAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:29:3511100:19:4611801:00:2821.8301:20:1412900:09:210:00:000:00:00
111 4228JORDI RUBIO BONETCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:29:4116000:21:2310100:58:5822.3901:20:2112700:09:200:00:000:00:00
112 2498JUAN MANUEL BORRAS VIDALCLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:29:4417900:22:428600:56:5723.1801:19:3916700:10:050:00:000:00:00
113 4202DANIEL MATEU FONTOVAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:29:5513000:20:1811001:00:0521.9701:20:2314100:09:320:00:000:00:00
114 490ALBERT LOPEZ ANTONC.T.S.J. ABADESSESV1M01:30:2111800:19:5912301:00:5121.6901:20:5013800:09:310:00:000:00:00
115 6003GERARD POU SANSLLICENCIA DE DIAJNM01:30:265600:18:2014201:03:0020.9501:21:2011100:09:060:00:000:00:00
116 734CARLOS ARIZA PEREZC.E. PICORNELLABM01:30:4114900:21:0411101:00:0621.9601:21:1013900:09:310:00:000:00:00
117 6006JORGE MERINO HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:30:4713200:20:2512201:00:4421.7301:21:0914500:09:380:00:000:00:00
118 1163AGUSTI VICTOR CASTANCLUB TRIATLO LLEIDA V2M01:30:5012000:20:0313601:02:3221.1101:22:355600:08:150:00:000:00:00
119 6020SERGIO SANCHEZ PIZARROLLICENCIA DE DIAV1M01:30:5116800:21:4410300:59:0822.3201:20:5215900:09:590:00:000:00:00
120 139JAUME COLOMINES CUADRADC. ATL. ASCO-RIBERA D EBRSUB23M01:30:555400:18:1014801:03:5220.6701:22:029700:08:530:00:000:00:00
121 5004CARLES CIVERA MERCADERLLICENCIA DE DIAV1M01:30:577700:19:0013801:02:4021.0601:21:4012200:09:170:00:000:00:00
122 3160CARLES MANICH VALLÈSLA SALLE TRIATLOCDM01:31:009300:19:2013701:02:4021.0601:22:0010300:09:000:00:000:00:00
123 819DAVID MENDEZ TENACLUB NÀUTIC MASNOUABM01:31:0415100:21:1510800:59:5622.0201:21:1115400:09:530:00:000:00:00
124 6014JOAN NAVARRO MATEUS LLICENCIA DE DIAV1M01:31:1810200:19:2714501:03:2120.8401:22:486700:08:300:00:000:00:00
125 2772FRANCISCO JOSE GARCIA CANCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:31:229500:19:2414001:02:5520.9801:22:1910700:09:030:00:000:00:00
126 3969JAUME TORRA MATEUC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM01:31:2814400:20:4812801:01:4821.3601:22:369600:08:520:00:000:00:00
127 3245CARLES ESCALE MARTINEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:31:3515900:21:2210900:59:5622.0201:21:1817400:10:170:00:000:00:00
128 3403FELIPE RECIO VALCARCELC.N. PRAT-TRIATLOABM01:31:4315700:21:2111701:00:2621.8401:21:4715700:09:560:00:000:00:00
129 483JOSÉ MARÍA CASTRO ALONSCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:31:538800:19:1615001:04:0420.6001:23:207400:08:330:00:000:00:00
130 2867ELOY AVELLAN MARTÍNEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:31:5714600:20:5712701:01:4521.3801:22:4211900:09:150:00:000:00:00
131 1200DANI MACARRILLA MORENOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:32:1812200:20:0514301:03:1020.9001:23:1510600:09:030:00:000:00:00
132 645JORDI CASTELLÀ BOVÉP.C. CERVERA-TRIATLOABM01:33:0916500:21:4212401:01:2721.4801:23:0916100:10:000:00:000:00:00
133 5011MARC PUBILL TRAVESETLLICENCIA DE DIAABM01:33:2214500:20:5513301:02:1021.2301:23:0517300:10:170:00:000:00:00
134 1136JOSEP CURTO GRANELLC.N. TARRACO - BIKILAABM01:33:3315600:21:2013001:02:0221.2801:23:2217100:10:110:00:000:00:00
135 1205JOSEP QUEVEDO REYESCLUB TRIATLO BERGAV1M01:33:4414700:21:0214401:03:1420.8801:24:1613300:09:280:00:000:00:00
136 3292LUIS ENRIQUE RAMOS FERRERCLUB DIRABM01:34:188200:19:1016901:06:3619.8201:25:466900:08:320:00:000:00:00
137 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M01:34:2517600:22:2712901:01:5821.3001:24:2516200:10:000:00:000:00:00
138 5012ROMAN PEDRA AGULLESLLICENCIA DE DIAV1M01:34:2715800:21:2214101:02:5720.9701:24:1917000:10:080:00:000:00:00
139 1695EDUARD SALVADOR PAPASEITCLUB NÀUTIC MASNOUABM01:34:3313500:20:3615401:04:4220.4001:25:1812000:09:150:00:000:00:00
140 4326JESUS ARCHIDONA ADELLC.N. PRAT-TRIATLOABM01:34:3615200:21:1614701:03:5120.6701:25:0713600:09:290:00:000:00:00
141 2336ROBERT TRENCH I GARCÍATRIATLO JOVENT 79V1M01:34:4015400:21:1714901:03:5520.6501:25:1213500:09:280:00:000:00:00
142 3798NIL MUNNÉ RAVELLINDEPENDENTSUB23M01:34:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
143 6002RAFAEL GARCIA NIEVASLLICENCIA DE DIAV2M01:34:5315000:21:0614601:03:4420.7101:24:5016500:10:030:00:000:00:00
144 3633RUBEN ARIAS MUÑOZBICIXTREM TRIATLOABM01:35:3012900:20:1715501:04:4820.3701:25:0517700:10:250:00:000:00:00
145 6012MARC FARRÚS COLOMLLICENCIA DE DIAABM01:35:5516200:21:2615201:04:2320.5001:25:4916900:10:060:00:000:00:00
146 3265ALBERT FIGUEROLA PRIOC.N. TARRACO - BIKILAABM01:35:5615500:21:1915101:04:0820.5801:25:2717900:10:290:00:000:00:00
147 6011CARLOS TORRUELLA SOLDEVILLLICENCIA DE DIAABM01:36:0812800:20:1616701:06:3419.8301:26:5012600:09:180:00:000:00:00
148 1359RAMON CONESA BAGUENACLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:36:1012600:20:1417001:06:4819.7601:27:0211400:09:080:00:000:00:00
149 5010ELOI ROSELLS UBIERGOLLICENCIA DE DIAABM01:36:40000:00:00000:00:000.0001:25:5418400:10:460:00:000:00:00
150 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:37:0313300:20:2617401:07:3619.5301:28:0210400:09:010:00:000:00:00
151 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:37:2116400:21:4116401:06:2919.8501:28:1011700:09:110:00:000:00:00
152 5008GERARD CAPITÀ CANFRANLLICENCIA DE DIAABM01:37:3514300:20:4815801:05:0720.2701:25:5519800:11:400:00:000:00:00
153 6010JOSEP CAPITA MORELLOLLICENCIA DE DIAV2M01:37:3616300:21:4016001:05:5020.0501:27:3016800:10:060:00:000:00:00
154 5006CRISTOBAL RAMOS ROSALESLLICENCIA DE DIAV1M01:37:4316600:21:4215701:05:0720.2701:26:4918600:10:540:00:000:00:00
155 5005OCTAVI RUIZ I ANDREULLICENCIA DE DIAV1M01:38:5812700:20:1617901:09:1119.0801:29:2714000:09:310:00:000:00:00
156 229MANEL LÓPEZ SAMPIETROINDEPENDENTABM01:39:1013400:20:2917801:08:5719.1401:29:2614800:09:440:00:000:00:00
157 5007DAVID ARILLA AMORESLLICENCIA DE DIAJNM01:39:1617000:22:0117101:06:5019.7501:28:5117800:10:250:00:000:00:00
158 1689ALEJANDRO LUQUE CLEMENTECLUB NÀUTIC MASNOUV1M01:39:3417500:22:1416601:06:3419.8301:28:4818200:10:460:00:000:00:00
159 2786JORGE MELENDO ARRUFATINDEPENDENTCDM01:39:4811600:19:5718001:10:0618.8301:30:0314900:09:450:00:000:00:00
160 1566EDUARDO RATERA APARICIOINDEPENDENTV1M01:39:5018800:23:4615301:04:3820.4201:28:2419400:11:260:00:000:00:00
161 3261LLUIS ROPERO TAPIAINDEPENDENTCDM01:39:5817300:22:0517601:07:5919.4201:30:0415600:09:540:00:000:00:00
162 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:41:2418700:23:2017201:06:5119.7501:30:1119100:11:130:00:000:00:00
163 3666OSCAR TORNER ALTIMIRAC.T. RUNNERSWORLD TARRAGOV1M01:44:1816900:21:5518601:12:3018.2101:34:2515500:09:530:00:000:00:00
164 1783JORDI CARDEÑES CUCURULLSCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:45:2916700:21:4318501:12:2118.2401:34:0419200:11:250:00:000:00:00
165 5009DAVID GIRIBETS ALMUZARALLICENCIA DE DIAABM01:45:2918000:22:4818301:11:5318.3601:34:4118500:10:480:00:000:00:00
166 3178POL FERNÁNDEZ LOSADAC.N. PRAT-TRIATLOCDM01:45:3418300:22:5018201:11:4518.4001:34:3518700:10:590:00:000:00:00
167 2921DAVID GARCÍA BURÉSCLUB TRIATLO RUNNERSWORLDCDM01:46:5216100:21:2419201:15:1617.5401:36:4017200:10:120:00:000:00:00
168 6008ORIOL MONGUILLOTLLICENCIA DE DIAV1M01:47:1217200:22:0519301:15:1917.5301:37:2415200:09:480:00:000:00:00
169 6005ALBERT FIGUERAS PELIJEROLLICENCIA DE DIAABM01:48:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
170 6015BALDOMER VALLVERDÚ CERCÓSLLICENCIA DE DIAV3M01:48:1719600:25:0818101:11:0518.5701:36:1320200:12:040:00:000:00:00
171 6019JAUME MEROLA MONCASILLICENCIA DE DIAABM01:48:5219100:23:5718801:13:2917.9601:37:2619300:11:260:00:000:00:00
172 4995JOAN MIQUEL MARTINEZ ESTINDEPENDENTABM01:50:1319400:24:2819001:14:3917.6801:39:0719000:11:060:00:000:00:00
173 664CHECHU MUÑOZ DANIELC.A. RIBAGORÇANAABM01:52:2817700:22:3619501:20:0916.4701:42:4514700:09:430:00:000:00:00
174 6009IGNASI GIBERT I PONSETILLICENCIA DE DIAV1M01:52:4417400:22:1319601:20:3216.3901:42:4516000:09:590:00:000:00:00
175 3802JOSEP LLUÍS JUSTRIBÓ LÓPECLUB TRIATLO LLEIDA V2M01:54:53000:00:00000:00:000.0001:42:5520000:11:580:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32