RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERC.D. FASTTRIATLONG25-29M00:28:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 1177GENIS GRAU PLANACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLG17-19M00:28:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 710ALEIX DOMENECH GUIXC.N. OLOTG17-19M00:28:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERG20-24M00:28:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 5175ALEIX GONZALEZ CALLLLICENCIA DE DIAG20-24M00:29:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
6 1176POL RECOBER PLANACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLG20-24M00:29:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
7 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROG30-34M00:29:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
8 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC.N. MATAROG25-29M00:29:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
9 3076DAVID GIL MOLDESCLUB ATLETISME SANT BOIG35-39M00:30:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
10 2206CARLOS LOPEZ HERNANDOC.D. FASTTRIATLONG35-39M00:30:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
11 3490DANIEL MARTINEZ VALENTINC.N. REUS PLOMSG16-17M00:30:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
12 342JORDI ARIAS SUNYERC.N. PRAT-TRIATLOG35-39M00:30:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
13 3707ROMAN KESSLERINDEPENDENTG25-29M00:30:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
14 4330FRANCISCO CUESTA ALLERTRIATL´H  C.E. L´HOSPITALG30-34M00:30:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
15 3890ERNEST LOPEZ PUIGVERTC.N. OLOTG16-17M00:30:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
16 218CARLOS ANTONES POYCLUB NATACIÓ SITGESG30-34M00:30:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
17 3933DAVID PONS BELDAC.N. PRAT-TRIATLOG25-29M00:30:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
18 2292MODESTO DURAN RIQUELMEC.N. SABADELLG35-39M00:30:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
19 4197RAFAEL ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESG30-34M00:30:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
20 1693EDUARDO BURGUETE BABICLUB NATACIO SITGESG50-54M00:31:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
21 212JESUS VALLADARES GOMEZINDEPENDENTG40-44M00:31:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
22 258JORDI CARRASCO BALDÓC.D. FASTTRIATLONG17-19M00:31:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
23 1482TIAGO MACARA COUTINHOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESG30-34M00:31:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
24 372NICOLAS ALFREDO SAENZ BRICLUB NATACIÓ SITGESG35-39M00:31:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
25 2288ÁNGEL SÁNCHEZ ILLANASGAVA TRIATLOG40-44M00:31:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
26 1760JOAN NEBLEZA MIRABENTCLUB NATACIO SITGESG35-39M00:31:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
27 383SERGIO GARCIA RODRIGUEZC.N. PRAT-TRIATLOG30-34M00:31:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
28 5127JONATHAN ARRUFAT MAYALLICENCIA DE DIAG25-29M00:31:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
29 6120RAFAEL CATALAN CARRETEROLLICENCIA DE DIAG45-49M00:31:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
30 913MARC CODINA PRATSC.A. IGUALADAG20-24M00:31:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
31 6146GUILLEM FOUCAULT LLOPARTLLICENCIA DE DIAG17-19M00:31:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
32 6044RAFA PUERTO CASALSLLICENCIA DE DIAG17-19M00:31:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
33 796OLIVER GARRIDO LUQUECLUB TRIATLO BADIA DEL VAG35-39M00:31:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
34 4126JAVIER BUISÁN GUARGAINDEPENDENTG35-39M00:31:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
35 5055CARLOS GONZALEZ-TARRIO AGLLICENCIA DE DIAG17-19M00:31:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
36 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESG35-39M00:31:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
37 2456JEREMIE CLEMENTCLUB NATACIÓ SITGESG25-29M00:31:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
38 2246RABE DAKI BEN ABOUDCLUB WATERPOLO FIGUERESG35-39M00:31:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
39 852VÍCTOR CORTINA HONRADOINDEPENDENTG20-24M00:31:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
40 6179JOSE VALERO MARINLLICENCIA DE DIAG30-34M00:31:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
41 2928CARLOS MIR RIERAC.N. PRAT-TRIATLOG25-29M00:31:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
42 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLG17-19M00:31:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
43 5246ARNAU MARTÍNEZ MURLLICENCIA DE DIAG20-24M00:31:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
44 3148JORDI RIERA VARGASC.N. SABADELLG25-29M00:31:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
45 518AMADEU BOSCH BRILLASCLUB ATLETISME SANT BOIG30-34M00:32:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
46 5234JORDI ROCA CABEROLLICENCIA DE DIAG17-19M00:32:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
47 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRI. GRANOLLERSG30-34M00:32:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
48 5135JORDI PINYOL MASANALLICENCIA DE DIAG35-39M00:32:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
49 4458MARCEL ARAGONES I MASC.N. MATAROG17-19M00:32:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
50 3691ARTUR CUÑAT PELLICERC.N. SABADELLG25-29M00:32:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
51 4532EDUARD GARGALLOCLUB TRIATLO RUNNERSWORLDG45-49M00:32:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
52 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCAG20-24M00:32:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
53 6062JOEL VALLDOSERA SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAG20-24M00:32:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
54 879ALEIX CARBONELL GARCIAC.A. IGUALADAG35-39M00:32:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
55 1459TOMAS COLLDECARRERA SUNYEC.N. OLOTG16-17M00:32:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
56 1009MARC FITÉ SOLÀC.N. MANRESAG17-19M00:32:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
57 2029MARC BENAGES DUCHCLUB TRIATLO RUNNERSWORLDG35-39M00:32:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
58 400ESTEBAN BAFALLUY SOBRINOC.E. PICORNELLG45-49M00:32:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
59 490ALBERT LOPEZ ANTONC.T.S.J. ABADESSESG40-44M00:32:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
60 5165JAVIER RODRIGUEZ MILLANLLICENCIA DE DIAG20-24M00:32:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
61 806XAVIER MANEL.LA PUJOLC.N. OLOTG30-34M00:32:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
62 198ORIOL TEIXIDO GONZALEZSPINNINGDELBUENO.COMG30-34M00:32:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
63 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMG35-39M00:32:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
64 1773FERRAN GIONES VALLSLA SALLE TRIATLOG30-34M00:32:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
65 5206ENRIC PULIDO ESCRUELALLICENCIA DE DIAG25-29M00:32:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
66 1454CRISTIAN GUILLAMOT CAELLEC.E. PICORNELLG30-34M00:32:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
67 6178ANTONIO POLO LÓPEZLLICENCIA DE DIAG20-24M00:32:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
68 6006ANDOR CANOVAS ALCALDELLICENCIA DE DIAG30-34M00:32:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
69 2254SERGI POLO GUTIERREZCLUB WATERPOLO FIGUERESG30-34M00:32:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
70 4984JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLG45-49M00:32:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
71 714SANTI SANCHEZ ALMAZANTRIATLO BCN-TRIFORFUNG40-44M00:32:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
72 1179ALBERT BONILLA SOLERCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLG20-24M00:32:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
73 1435JORGE LLORENTE QUIROGACLUB WATERPOLO FIGUERESG30-34M00:32:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
74 5226CRISTIAN VIVERO SIERRALLICENCIA DE DIAG17-19M00:32:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
75 6118ORIOL RIBO RUBIOLLICENCIA DE DIAG35-39M00:32:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
76 4712OSCAR VALENTIN GARCIAC.D. FASTTRIATLONG35-39M00:32:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
77 4623AITOR GARCIA SERDATRIATLO VILANOVAG17-19M00:32:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
78 6028IVAN SANCHEZ ALCARAZLLICENCIA DE DIAG25-29M00:33:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
79 2550DANIEL ESPINOSA PEREZC.N. SABADELLG25-29M00:33:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
80 2905JONATHAN GALÁN CARRACEDOC.D. FASTTRIATLONG25-29M00:33:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
81 2599DAVID CURTO PRIETOCLUB NATACIO SITGESG35-39M00:33:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
82 2690ROGER ARDÉVOL LATORRETRIATLO FISIORUTPUJOL.COMG40-44M00:33:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
83 1089ALEX ALTES DURANCLUB NATACIO SITGESG35-39M00:33:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
84 2251PABLO GARCIA MANITZCLUB WATERPOLO FIGUERESG25-29M00:33:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
85 2253JOSEP SANMARTÍ PUJOLCLUB NATACIO CALDESG35-39M00:33:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
86 6171JORDI CANDELA GARRIGALLICENCIA DE DIAG35-39M00:33:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
87 6116RAMON LADEROLLICENCIA DE DIAG35-39M00:33:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
88 5115MANUEL TERRAZA REBOLLOLLICENCIA DE DIAG25-29M00:33:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
89 6092DANIEL LUCENA BUSTOSLLICENCIA DE DIAG17-19M00:33:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
90 3252XAVIER OLIVERAS MUMANYC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEG25-29M00:33:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
91 4797VICTOR LOZANO LOPEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAG20-24M00:33:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
92 5181JORDI SOLÉ VERA LLICENCIA DE DIAG20-24M00:33:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
93 1287JORDI MIRO I PEREZC. TRI. GRANOLLERSG45-49M00:33:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
94 1631GUILLEM GARRO TOMILLEROC.E. MEDITERRANIG20-24M00:33:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
95 5073PAU FONT VENDRELLLLICENCIA DE DIAG25-29M00:33:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
96 5072QUIM SANCHEZ ORDUÑALLICENCIA DE DIAG25-29M00:33:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
97 5193JUAN DELGADO CRESPOLLICENCIA DE DIAG50-54M00:33:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
98 2409MARC CUADRENCH FRANCOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESG20-24M00:33:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
99 5231BORJA SERRA GÓMEZLLICENCIA DE DIAG20-24M00:33:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
100 5141SALVADOR GARCIA NOGUERALLICENCIA DE DIAG20-24M00:33:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
101 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUICLUB VO2G30-34M00:33:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
102 4630DIDAC MARTINEZ MARTINC.E. PICORNELLG30-34M00:33:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
103 4120EDGAR DOMINI BENAIGESC.N. REUS PLOMSG16-17M00:34:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
104 381ALBERT GUILUZ DOMENECHCLUB NATACIO SITGESG25-29M00:34:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
105 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAG30-34M00:34:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
106 5237ADRIÀ MESTRES RICARTLLICENCIA DE DIAG20-24M00:34:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
107 811MIQUEL COMELLA OLIVECLUB NATACIO CALDESG45-49M00:34:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
108 1146ORIOL PADROS VERATRIATLO BCN-TRIFORFUNG25-29M00:34:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
109 4708ALBERT FERRE RUIZA.E. BLANCAFORT - TRIATLOG17-19M00:34:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
110 2666JOSEBA IZTUETAINDEPENDENTG30-34M00:34:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
111 1257POL VIZUETE SANDOVALC.N. PRAT-TRIATLOG17-19M00:34:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
112 5010MIGUEL TREMUL PAREDESLLICENCIA DE DIAG40-44M00:34:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
113 3236DAVID SOLE VERAC.N. VILAFRANCAG25-29M00:34:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
114 5120ORIOL AGUILAR PEIRONLLICENCIA DE DIAG25-29M00:34:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
115 3311MARC MALLARACHC.N. OLOTG17-19M00:34:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
116 3697JOEL BLANCA ARTEROC.N. SABADELLG17-19M00:34:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
117 1281JOAN RAMON MARTINEZ ESCORTRIATLO VILANOVAG40-44M00:34:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
118 1238MANUEL BODEGO LOPEZC.N. SABADELLG40-44M00:34:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
119 4380JORDI ARISA GONZALEZC.E. PICORNELLG25-29M00:34:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
120 3222JOAN CASTELLANOS ALCAZARC.N. VILAFRANCAG25-29M00:34:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
121 6095JORDI ESCARABAJALLLICENCIA DE DIAG25-29M00:34:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
122 6111FERRAN ALONSOLLICENCIA DE DIAG20-24M00:34:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
123 4303GUIM GORGUES POBLETCERDANYOLA CHG16-17M00:34:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
124 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAG50-54M00:34:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
125 1362DAVID PARRA VILLALOBOSGAVA TRIATLOG35-39M00:34:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
126 2310JOSEP GARCIA BROSSAC.N. SABADELLG25-29M00:34:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
127 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROG17-19M00:34:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
128 6094MIKI IZQUIERDO DELGADOLLICENCIA DE DIAG20-24M00:34:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
129 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLACLUB NATACIÓ SITGESG20-24M00:34:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
130 1020EDU REVIDIEGO HERNANDEZCLUB WATERPOLO FIGUERESG30-34M00:34:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
131 1324RUBÉN BOTÍA GARCÍATRIATL´H  C.E. L´HOSPITALG30-34M00:34:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
132 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOC. TRI. GRANOLLERSG25-29M00:34:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
133 5158JULIAN RUEDALLICENCIA DE DIAG25-29M00:34:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
134 2177FRANCISCO AYASO MONTEAGUDC.N. PRAT-TRIATLOG35-39M00:34:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
135 426FRANCISCO GARCIA LASHERASINDEPENDENTG45-49M00:34:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
136 5116DAVID LASCORZ MORENOLLICENCIA DE DIAG20-24M00:34:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
137 2861RICARDO MONASTERIO VIVESC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEG45-49M00:34:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
138 3218SERGI RIBA MASSANAKOMANDO 226 ERSG30-34M00:34:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
139 4981ARNAU BATALLA PUIGFACVAC TRIATLOG20-24M00:34:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
140 4553GERARD LLOBREGAT BLAZQUEZTRIATLO VILANOVAG25-29M00:34:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
141 657JOSE R. BERTOLIN EDOC. TRI. CINGLES DE BERTIG45-49M00:34:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
142 2223PABLO VILLAJOS PUNZANOCERDANYOLA CHG40-44M00:34:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
143 5209JEREMY BOESMANSLLICENCIA DE DIAG35-39M00:34:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
144 1670DANIEL ANTÚNEZ TIRADOC.E. MEDITERRANIG20-24M00:34:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
145 2532LLUIS GANDÍA SOLDEVILAC.E.T. DISTANCEG40-44M00:34:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
146 1460FRANCISCO ABARCA GONZALEZCLUB WATERPOLO FIGUERESG35-39M00:34:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
147 4130JUAN JOSE MUÑOZ GARCIACLUB ESPORTIU TRIENJOY RAG25-29M00:34:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
148 968JOAN JOFRESA BARBANYCLUB NATACIO CALDESG50-54M00:34:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
149 5199JOAN FRANCESC LARA LÓPEZLLICENCIA DE DIAG30-34M00:34:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
150 5163ANTONIO JAVIER MANCHÓN GOLLICENCIA DE DIAG30-34M00:34:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
151 4329ANTONIO CABALLERO CARVAJAINDEPENDENTG35-39M00:34:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
152 1737JAUME LLORDES MATEUC.N. VILAFRANCAG35-39M00:34:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
153 5212CARLOS RAMIREZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAG25-29M00:34:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
154 6097DAVID JUAN GARCIALLICENCIA DE DIAG20-24M00:34:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
155 4312DAVID CARREÑO CERRILLOASS CICLISTA PARETSG20-24M00:35:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
156 3215JORDI VIDAL RUBIOCLUB ESPORTIU CALAFELL RUG35-39M00:35:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
157 2294BERNAT VALLS MATEUINDEPENDENTG25-29M00:35:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
158 197XAVI PEÑA ROYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVG25-29M00:35:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
159 2715ANDREU IZQUIERDO VIVARSPINNINGDELBUENO.COMG45-49M00:35:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
160 1018FILIPPO FACCICLUB ESPORTIU TRIENJOY RAG35-39M00:35:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
161 4143DANIEL SEGOVIA BUJONSINDEPENDENTG35-39M00:35:08000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
162 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAG30-34M00:35:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
163 2826MARC REYES CAMPSTRIATLO OLESAG25-29M00:35:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
164 5106RICARD ESPAÑOL GARCIALLICENCIA DE DIAG25-29M00:35:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
165 1248DANIEL CRUZ MENCIATRIATL´H  C.E. L´HOSPITALG35-39M00:35:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
166 5069ALBERT TRIUS CODESLLICENCIA DE DIAG40-44M00:35:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
167 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLG20-24M00:35:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
168 4978JOSÉ ANTONIO GARCIA CARPICLUB CICLISTA REPUBLIK BIG30-34M00:35:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
169 4849SERGI LIZ MADRIDTRIATLO BCN-TRIFORFUNG17-19M00:35:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
170 5113JORDI DICHÓSLLICENCIA DE DIAG30-34M00:35:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
171 6005XAVIER RAMON GUINARTLLICENCIA DE DIAG25-29M00:35:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
172 662JORDI SAMANIEGO MUÑOZC. TRI. CINGLES DE BERTIG40-44M00:35:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
173 2413JUAN JOSE POVEDA URBANOCLUB NATACIÓ SITGESG40-44M00:35:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
174 5180ADRIÁN MEDINA GALLARDOLLICENCIA DE DIAG30-34M00:35:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
175 6101ORIOL PONS MARQUESLLICENCIA DE DIAG25-29M00:35:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
176 2249MARIUS FABREGA RIERACLUB WATERPOLO FIGUERESG30-34M00:35:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
177 5012JUAN PABLO MARTIN TRIASLLICENCIA DE DIAG25-29M00:35:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
178 4790MANUEL SÁNCHEZ-VILLANUEVAINDEPENDENTG40-44M00:35:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
179 6098JUAN VILLARREAL CINTASLLICENCIA DE DIAG35-39M00:35:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
180 2786JORGE MELENDO ARRUFATINDEPENDENTG16-17M00:35:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
181 2317XAVIER VILATERSANA FLIXVILADECANS TRIATLOG30-34M00:35:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
182 3216JUSTIN CLACKSONC.E. PICORNELLG35-39M00:35:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
183 6112SANDRO DE VAZEILLES SALA-LLICENCIA DE DIAG35-39M00:35:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
184 5157MARCOS BASSOLSLLICENCIA DE DIAG20-24M00:35:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
185 4206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGCLUB TRIATLO RUNNERSWORLDG30-34M00:35:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
186 4327MIQUEL GRAU PLANACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLG16-17M00:35:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
187 6086ALBERT FAINÉ BOADALLICENCIA DE DIAG40-44M00:35:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
188 1333VICENS CASTELLTORT CASELLSPINNINGDELBUENO.COMG30-34M00:35:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
189 3104DAVID RODRIGUEZ GARROFECLUB NATACIÓ SITGESG40-44M00:35:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
190 5007SANTIAGO GIL VELARDIEZLLICENCIA DE DIAG35-39M00:35:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
191 2821MARC CARBONELL GARCIAC.A. IGUALADAG25-29M00:35:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
192 1771GUILLERMO SUSIN CANALCLUB ESPORTIU CUBE MANRESG45-49M00:35:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
193 6093VICTOR AGUILERA REVUELTALLICENCIA DE DIAG16-17M00:35:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
194 6108SERGIO NUÑEZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAG30-34M00:35:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
195 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHG40-44M00:35:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
196 4512ADOLFO AREVALO DELGADOC.D. FASTTRIATLONG30-34M00:36:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
197 3786XAVIER CERÉS MATEOINDEPENDENTG35-39M00:36:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
198 2675DANIEL RODRÍGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOG25-29M00:36:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
199 5144ALFONS NAVARRO DELGADOLLICENCIA DE DIAG30-34M00:36:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
200 1332JOSE ANTONIO LOPEZ FERNANC.E. WHERE IS THE LIMIT ?G40-44M00:36:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
201 4653JORGE RODRÍGUEZ JIMÉNEZC.A. RIBAGORÇANAG35-39M00:36:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
202 5020IGNASI RAVENTÓS AIXALÀLLICENCIA DE DIAG20-24M00:36:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
203 1071TONI GRACIA MARTÍNC.D. FASTTRIATLONG50-54M00:36:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
204 5171PADDY CONNORLLICENCIA DE DIAG35-39M00:36:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
205 5220SERGI GARCIA CANOLLICENCIA DE DIAG25-29M00:36:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
206 5245EDUARDO ALCARAZ RUBIOLLICENCIA DE DIAG25-29M00:36:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
207 6018JOSE M. BLANCO FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAG40-44M00:36:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
208 2797POL CHERTÓ SARRETINDEPENDENTG20-24M00:36:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
209 4170ESAU PÉREZ GUTIÉRREZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAG30-34M00:36:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
210 5225IVAN GOMEZ ROMEROLLICENCIA DE DIAG30-34M00:36:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
211 2460XAVIER RIERA MARGARITC.N. TERRASSA-CICLES MOREG30-34M00:36:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
212 5067NACHO REVENGALLICENCIA DE DIAG40-44M00:36:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
213 4725ISAIAS ARMERO CARRASCOCLUB ESPORTIU TRIENJOY RAG30-34M00:36:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
214 1349ALBERTO CUERPO ROMEROC.N. SABADELLG35-39M00:36:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
215 6081ALFREDO MORENO CANOLLICENCIA DE DIAG30-34M00:36:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
216 4730CARLOS GRACIA CALETCERDANYOLA CHG25-29M00:36:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
217 6158ERIK RENOBELL CHALERLLICENCIA DE DIAG35-39M00:36:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
218 5086CACHO SALMERON GUTIERREZLLICENCIA DE DIAG35-39M00:36:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
219 5087JORDI PUIG HERMSLLICENCIA DE DIAG30-34M00:36:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
220 5241LUIS ARIAS GARCÍALLICENCIA DE DIAG17-19M00:36:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
221 6083EDU MASSO GRABULOSALLICENCIA DE DIAG20-24M00:36:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
222 5196VICTOR RIOS ARANDALLICENCIA DE DIAG25-29M00:36:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
223 3156JUAN CARLOS SERRAT GURRERCLUB NATACIÓ SITGESG35-39M00:36:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
224 1053ALFONS MARTINEZ VALLSC.N. MANRESAG35-39M00:36:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
225 3122IVAN FERRER CAYUELAKRONOS TRIATLÓG35-39M00:36:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
226 4919ALBERT PLANAS MARTÍNEZCLUB TRITRAININGG30-34M00:36:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
227 4201TONI SANCHEZ COLETOINDEPENDENTG30-34M00:36:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
228 5065ELVIS COCA ROCHALLICENCIA DE DIAG25-29M00:36:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
229 5110DAVID SANCHEZ SASTRELLICENCIA DE DIAG25-29M00:36:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
230 5013JUAN ANTONIO LORENZO FERNLLICENCIA DE DIAG35-39M00:36:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
231 5174PERE SERRA MITJÀLLICENCIA DE DIAG30-34M00:36:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
232 4207ALBERT MORENO OZONCLUB TRIATLO RUNNERSWORLDG40-44M00:36:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
233 4335JAVIER MATEOS LOPEZC.N. VILAFRANCAG17-19M00:37:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
234 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOG16-17M00:37:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
235 5238XAVIER MALDONADO PEREZLLICENCIA DE DIAG20-24M00:37:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
236 6156JOSEP SOTO PEREZLLICENCIA DE DIAG25-29M00:37:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
237 6173JAVIER CENALMOR MARTÍNLLICENCIA DE DIAG30-34M00:37:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
238 6060ORIOL MASCARO LAZAROLLICENCIA DE DIAG30-34M00:37:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
239 6164LLUIS ALMODOVARLLICENCIA DE DIAG40-44M00:37:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
240 6150RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEZLLICENCIA DE DIAG35-39M00:37:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
241 3017NOEL RODRIGUEZ RODRIGUEZINDEPENDENTG30-34M00:37:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
242 5044JORDI VIURA ORIOLLLICENCIA DE DIAG35-39M00:37:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
243 5242FELIX DARIO PONCELLICENCIA DE DIAG35-39M00:37:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
244 5054FRANCISCO RUIZ ROMANLLICENCIA DE DIAG30-34M00:37:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
245 5145BERNAT VILLANUEVALLICENCIA DE DIAG20-24M00:37:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
246 6166TONI KERPACH MARTINEZLLICENCIA DE DIAG30-34M00:37:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
247 2212DOMINGO LÓPEZ MARIMÓNCLUB ESPORTIU CALAFELL RUG35-39M00:37:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
248 4452DANIEL ZALBA ESTRADAINDEPENDENTG25-29M00:37:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
249 6096PAU BERGADA CUDOSLLICENCIA DE DIAG25-29M00:37:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
250 5247ALEXANDER RUCKENSTEINERLLICENCIA DE DIAG45-49M00:37:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
251 4461JOAN ARAGONES GORDIC.N. MATAROG50-54M00:37:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
252 1145JOSE IGNACIO ALCARAZ RUBICLUB NATACIÓ SITGESG35-39M00:37:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
253 5213KOLDOBIKA GOIKOETXEA RICOLLICENCIA DE DIAG25-29M00:37:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
254 2107ALEJANDRO MORCILLO BERMUDC.N. PRAT-TRIATLOG20-24M00:37:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
255 4332IURI FARRÚS ROCACLUB NATACIO SITGESG30-34M00:37:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
256 2812DAVID ATIENZA VALEROCLUB NATACIÓ SITGESG35-39M00:37:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
257 2507CARLOS DAPENA GONZALEZCERDANYOLA CHG35-39M00:37:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
258 1276ANGEL PEREZ ZAMORATRIATLO VILANOVAG20-24M00:37:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
259 3066MANUEL MOLINA MARINC.N. PRAT-TRIATLOG30-34M00:37:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
260 5235DAVID CURTO RUELLICENCIA DE DIAG25-29M00:37:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
261 6054JOAQUIM ROMAÑACH PLANELLALLICENCIA DE DIAG50-54M00:37:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
262 5123ISAAC CASTILLO JAENLLICENCIA DE DIAG40-44M00:37:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
263 3256JAUME XAVIER RAMIREZ FERRC.N. VILAFRANCAG30-34M00:37:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
264 6014HECTOR SOLA MENDEZLLICENCIA DE DIAG45-49M00:37:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
265 3414MIQUEL CIRERA PLANASC.E.T. DISTANCEG40-44M00:37:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
266 5183POL PARCERISAS KUHNLEINLLICENCIA DE DIAG20-24M00:37:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
267 5004ALBERT CATLLA ROVIRALLICENCIA DE DIAG35-39M00:37:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
268 4714ALEJANDRO BUENO ROMÁNINDEPENDENTG50-54M00:37:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
269 5188MILOS CHRISTOFOROULLICENCIA DE DIAG16-17M00:37:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
270 2311IVAN JUAN LOPEZDIAF TRIATLOG30-34M00:37:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
271 784JAVIER CANO LAINEZCLUB TRIATLO SABADELLG45-49M00:37:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
272 4625JORDI SURANELL ARAGONCILLVILADECANS TRIATLOG30-34M00:37:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
273 3838RAMON SERRA BADOSACLUB POLIESPORTIU PUIGCERG35-39M00:37:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
274 6033DANIEL NAVAS OLIVERALLICENCIA DE DIAG30-34M00:37:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
275 6145PEP ROCA CENTELLASLLICENCIA DE DIAG45-49M00:38:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
276 4522MARC TRULLS MÉNDEZC.N. MANRESAG25-29M00:38:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
277 6010CAMILO TORRÓN SOSALLICENCIA DE DIAG20-24M00:38:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
278 6034JOAN NAVAS OLIVERALLICENCIA DE DIAG35-39M00:38:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
279 6124MARC RUBIO DIAZLLICENCIA DE DIAG35-39M00:38:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
280 5066MIGUEL ÁNGEL VICEDO MARZOLLICENCIA DE DIAG35-39M00:38:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
281 5084JOAN ESCUDERO GARCIALLICENCIA DE DIAG40-44M00:38:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
282 2359IÑAKI CABRERA ABIZANDAINDEPENDENTG35-39M00:38:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
283 4129FRANCESC MOLINS RUIZCLUB ESPORTIU TRIENJOY RAG30-34M00:38:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
284 5125FERNANDO JAVIER BOBBIOLLICENCIA DE DIAG40-44M00:38:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
285 5191JAVIER MARTIN DIAZLLICENCIA DE DIAG35-39M00:38:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
286 3993ENRIQUE ORTEGA TORIJACLUB NATACIO SITGESG30-34M00:38:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
287 6134JORDI MUÑOZ ROYOLLICENCIA DE DIAG30-34M00:38:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
288 1579OSCAR ABRIL ABADC.E. MEDITERRANIG20-24M00:38:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
289 4817LLUIS GENE TORRANDELLINDEPENDENTG45-49M00:38:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
290 2204ALEXANDRE CATALA I GARCIACLUB NATACIÓ SITGESG40-44M00:38:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
291 5133MIGUEL ÁNGEL BAÑOS SILLALLICENCIA DE DIAG45-49M00:38:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
292 396SERGIO DÁVILA CÓZARCLUB NATACIO RUBIG30-34M00:38:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
293 370JOSE ANTONIO VÁZQUEZ LUQUCLUB NATACIO RUBIG30-34M00:38:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
294 3393JORDI BORONATDIAF TRIATLOG35-39M00:38:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
295 2991ORIOL MULET BORRASINDEPENDENTG35-39M00:38:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
296 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGG35-39M00:38:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
297 2985CARLES PADROS PASCUALTRIATL´H  C.E. L´HOSPITALG35-39M00:38:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
298 5215IVAN MARIN DOMINGUEZLLICENCIA DE DIAG25-29M00:38:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
299 6056ALBERTO RODRÍGUEZ NOGALESLLICENCIA DE DIAG25-29M00:38:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
300 5102CARLOS ORDOÑEZ MORILLOLLICENCIA DE DIAG35-39M00:38:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
301 2329PAU ARAGONES TRIADUCLUB TRIBANDA TRIATLOG25-29M00:38:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
302 5088RAUL OLMOS MESALLICENCIA DE DIAG40-44M00:38:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
303 5129OSCAR CORBALANLLICENCIA DE DIAG30-34M00:38:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
304 3220ISAAC IDIARTE VALLSCLUB ESPORTIU CALAFELL RUG35-39M00:38:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
305 3394CHARLES HAMILTONDIAF TRIATLOG40-44M00:38:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
306 6144JOSEP SANTISO LOPEZLLICENCIA DE DIAG45-49M00:38:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
307 6143CARLES MARTINEZ GRASALLICENCIA DE DIAG45-49M00:38:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
308 5064DANIEL GAVALDÀ CASTETLLICENCIA DE DIAG20-24M00:38:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
309 6148IVAN YEPES MALRASLLICENCIA DE DIAG30-34M00:38:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
310 5214CARLOS LOPEZ CADENASLLICENCIA DE DIAG25-29M00:38:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
311 6078DAVID SÀNCHEZ JUSTOLLICENCIA DE DIAG30-34M00:38:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
312 6049OSCAR VENTOSA VICENTELLICENCIA DE DIAG25-29M00:38:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
313 5155RAFAEL ANGEL CORONADO PERLLICENCIA DE DIAG30-34M00:38:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
314 6113EDGAR PONS FORNLLICENCIA DE DIAG20-24M00:39:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
315 6048AXEL RUISLLICENCIA DE DIAG35-39M00:39:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
316 2951ANTONIO TRIBALDOS HURTADOVILADECANS TRIATLOG40-44M00:39:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
317 5195MIQUEL GURI LOPEZLLICENCIA DE DIAG40-44M00:39:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
318 6126JOSEP M. COSTEJÀ CROSLLICENCIA DE DIAG30-34M00:39:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
319 2594JORDI RAMON SEDOC.D. FASTTRIATLONG35-39M00:39:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
320 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATL´H  C.E. L´HOSPITALG45-49M00:39:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
321 6042JORDI GARCIA GODALLLLICENCIA DE DIAG40-44M00:39:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
322 5098TONI ONORATOLLICENCIA DE DIAG40-44M00:39:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
323 6077ANTONIO VALLEJO DOMINGOLLICENCIA DE DIAG30-34M00:39:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
324 1272MARCOS FERNANDEZ HEREDIACLUB NATACIÓ SITGESG40-44M00:39:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
325 5041ROMAN CHRISTOFOROULLICENCIA DE DIAG17-19M00:39:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
326 6117XAVIER VALLS CALVETLLICENCIA DE DIAG45-49M00:39:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
327 1013PEDRO NUNCIO  HERNANDEZTRIATLO BCN-TRIFORFUNG55-59M00:39:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
328 1285TONI MABRAS LLORETC.A. IGUALADAG30-34M00:39:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
329 6047FERNANDO SÁNCHEZ POZALLICENCIA DE DIAG35-39M00:39:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
330 6066JESÚS MUÑOZ VIDALLLICENCIA DE DIAG35-39M00:39:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
331 2160OMAR CASADO I TAHIRICLUB TRIATLO L´EIX DE NAVG30-34M00:39:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
332 5061JAVIER PÉREZ ORTÍZLLICENCIA DE DIAG35-39M00:39:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
333 3221JORDI SANS MONCLÚSC.N. VILAFRANCAG30-34M00:39:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
334 5228SERGI AYALA ARIASLLICENCIA DE DIAG35-39M00:39:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
335 5179JOSEP MARIA FONTS SOLERLLICENCIA DE DIAG45-49M00:39:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
336 1094J. ORIOL CASADEMUNT SATORTRIATLO JOVENT 79G45-49M00:39:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
337 4634ANTONIO VARELA CASTAÑOCLUB TRITRAININGG40-44M00:39:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
338 6037CARLES SAENZ RIBERALLICENCIA DE DIAG35-39M00:39:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
339 6068MARC VALLHONESTA ROBLESLLICENCIA DE DIAG30-34M00:39:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
340 6152JOAN FERNÁNDEZ CAMPALLLICENCIA DE DIAG50-54M00:39:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
341 5216HUGO FERNANDEZ SOTOLLICENCIA DE DIAG35-39M00:39:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
342 6099OSCAR PELEGRI MUÑIZLLICENCIA DE DIAG40-44M00:39:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
343 5014ENRIC ALMIÑANA SERRALLICENCIA DE DIAG45-49M00:39:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
344 321CARLES CENTELLES GARCIASPINNINGDELBUENO.COMG25-29M00:39:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
345 5031JAVIER BELLIDO ESCUDEROLLICENCIA DE DIAG35-39M00:39:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
346 6020DAVID RUFAT LLADOLLICENCIA DE DIAG35-39M00:39:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
347 5104CARLOS CABESTANYLLICENCIA DE DIAG40-44M00:39:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
348 6115XAVI ALCOCEBA GARCIALLICENCIA DE DIAG35-39M00:39:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
349 1066JORDI VALLDEPERAS YZAGACLUB ATLETISME SANT BOIG40-44M00:39:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
350 6110JOSE GUERRA MANRESALLICENCIA DE DIAG25-29M00:39:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
351 6059OSCAR LÓPEZ DE ANDRÉS LLICENCIA DE DIAG30-34M00:39:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
352 6132OSCAR PADILLA CALVÓLLICENCIA DE DIAG25-29M00:39:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
353 6174JOAN TAULE VALLDEPERASLLICENCIA DE DIAG40-44M00:40:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
354 6125ABEL CARRASCOLLICENCIA DE DIAG25-29M00:40:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
355 5096ALEJANDRO ZAPATER GARCÍALLICENCIA DE DIAG45-49M00:40:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
356 5222RUBÉN ARIAS MUÑOZLLICENCIA DE DIAG20-24M00:40:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
357 1684CARLOS FERNANDEZ MURILLOCLUB NATACIÓ SITGESG40-44M00:40:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
358 3431DIDAC GODOY RODRIGUEZCLUB NATACIÓ SITGESG45-49M00:40:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
359 4509OSCAR MUÑOZTRIATLO VILANOVAG30-34M00:40:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
360 6019JOSE MARIA SERRA CABRERALLICENCIA DE DIAG45-49M00:40:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
361 2586GERARD JUAREZ ALMENDROSGAVA TRIATLOG17-19M00:40:08000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
362 839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCG55-59M00:40:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
363 145IVO PEDRO SANDOVAL SOTOTRIATLO BCN-TRIFORFUNG30-34M00:40:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
364 4933SANDRO DE MATTEI CLUB ESPORTIU TRIENJOY RAG50-54M00:40:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
365 6159JAVI QUIRANTES GARCIALLICENCIA DE DIAG35-39M00:40:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
366 5184VÍCTOR BARRO OJEDALLICENCIA DE DIAG25-29M00:40:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
367 4141GABRIEL AVILES BASC.E.T. DISTANCEG16-17M00:40:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
368 5243JOAN MELLADO RIVEROLLICENCIA DE DIAG35-39M00:40:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
369 6138DAVID KHAZAM RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAG30-34M00:40:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
370 5080ARMAND MURCIA CONTRERASLLICENCIA DE DIAG20-24M00:40:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
371 5046ALEIX CAMINAL BOBETLLICENCIA DE DIAG25-29M00:40:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
372 5258POL BENEDI RIUSLLICENCIA DE DIAG16-17M00:40:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
373 6119RAUL LOZANO GAMEZLLICENCIA DE DIAG30-34M00:40:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
374 5077ALEJANDRO MONTAÑÉS VICENTLLICENCIA DE DIAG20-24M00:40:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
375 4572ANDREU CANALS VIDALSPINNINGDELBUENO.COMG45-49M00:40:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
376 5108TIJMEN SELMANLLICENCIA DE DIAG40-44M00:40:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
377 6154CARLOS LUQUE VIDALLLICENCIA DE DIAG35-39M00:40:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
378 6080BORJA PARRA ALBARESLLICENCIA DE DIAG25-29M00:40:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
379 5187JOAN MASSÓ GRABULOSALLICENCIA DE DIAG17-19M00:40:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
380 5051XAVIER CASTILLEROLLICENCIA DE DIAG35-39M00:40:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
381 5166ENRIC SABATÉ CALVOLLICENCIA DE DIAG50-54M00:40:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
382 5203ALFRED FAYOS BUENOLLICENCIA DE DIAG40-44M00:40:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
383 5250WENCESLAO TRAPERO ZARCOLLICENCIA DE DIAG40-44M00:40:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
384 5003IGNASI LLOBREGAT BLAZQUEZLLICENCIA DE DIAG35-39M00:40:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
385 5089ANTONIO LLAMAS CAMBALLICENCIA DE DIAG50-54M00:40:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
386 5023TREVOR CAIRNSLLICENCIA DE DIAG45-49M00:40:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
387 6021JOAN MUÑOZ AYORALLICENCIA DE DIAG30-34M00:40:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
388 6026ARTUR VALBUENA RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAG35-39M00:41:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
389 5040JAUME PALLÉ PORTALLICENCIA DE DIAG30-34M00:41:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
390 5058MATHIAS LOUMEDELLICENCIA DE DIAG35-39M00:41:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
391 5137ROGER VIÑALLONGA BLASCOLLICENCIA DE DIAG25-29M00:41:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
392 6045MARIANO GALLEGO GATOLLICENCIA DE DIAG55-59M00:41:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
393 6035RAIMON PONS SALALLICENCIA DE DIAG50-54M00:41:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
394 5223SERGI FENOLLOSA RUIZLLICENCIA DE DIAG40-44M00:41:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
395 6016ALBERT DE PABLO LATORRELLICENCIA DE DIAG20-24M00:41:08000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
396 782FABRICE CURTYINDEPENDENTG40-44M00:41:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
397 5099JOSEP ESCUDÉ MARSÀLLICENCIA DE DIAG30-34M00:41:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
398 6142DAVID ARTES DIAZLLICENCIA DE DIAG40-44M00:41:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
399 6046PABLO CASTILLO SOLERLLICENCIA DE DIAG35-39M00:41:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
400 6065MIGUEL PÉREZ NÚÑEZLLICENCIA DE DIAG50-54M00:41:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
401 5194ANTONI RIGOL URGELLESLLICENCIA DE DIAG25-29M00:41:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
402 5114MARCOS LANZAROTE ABENOZALLICENCIA DE DIAG25-29M00:41:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
403 5071ANTONIO SUBIRATSLLICENCIA DE DIAG45-49M00:41:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
404 4921JOSEP GARCIA GARCIACLUB TRITRAININGG25-29M00:41:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
405 5111XAVIER RUBIO RAMÓNLLICENCIA DE DIAG25-29M00:41:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
406 5100JOAN RUBAU FORNESA RUBAU LLICENCIA DE DIAG35-39M00:41:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
407 4734CRISTIAN ROBLES ORTIZC.E. PICORNELLG35-39M00:41:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
408 5074MARK CAPDEVILA MARTÍLLICENCIA DE DIAG30-34M00:41:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
409 6011DAVID GALLEGO ESTEBANLLICENCIA DE DIAG30-34M00:41:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
410 6087JOAN CIRUELA RIVERALLICENCIA DE DIAG40-44M00:41:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
411 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEC.N. PRAT-TRIATLOG45-49M00:42:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
412 5070JORDI CUMELLASLLICENCIA DE DIAG45-49M00:42:08000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
413 5083ABEL DE VEGA HAROLLICENCIA DE DIAG45-49M00:42:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
414 5208CARLOS CARRASCO SANSLLICENCIA DE DIAG35-39M00:42:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
415 3105JOSEP CUBEDO BERGACLUB NATACIO SITGESG45-49M00:42:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
416 6029DANIEL LUQUE POLOLLICENCIA DE DIAG40-44M00:42:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
417 4662JOAN PLANAS PAYANC.E. WHERE IS THE LIMIT ?G40-44M00:42:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
418 2982MARCELO ORTEGA CASTELLANOTRIATL´H  C.E. L´HOSPITALG30-34M00:42:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
419 3229VICTOR IBAÑEZ FERNANDEZTRIATL´H  C.E. L´HOSPITALG35-39M00:42:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
420 6030JAVIER DIAZ FANDOSLLICENCIA DE DIAG35-39M00:42:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
421 6043WILFRED MURILLO PEREZLLICENCIA DE DIAG40-44M00:42:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
422 3360JORDI LÓPEZ ALMENDROSC.D. FASTTRIATLONG40-44M00:42:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
423 6009JOSEP RODRÍGUEZ LÓPEZLLICENCIA DE DIAG45-49M00:42:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
424 5097ALEX ENSEÑAT ROCAFORTLLICENCIA DE DIAG35-39M00:42:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
425 4171FERNANDO VELASCO MORCILLCLUB TRIATLO BADIA DEL VAG50-54M00:42:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
426 524LUIS BODEGO LOPEZINDEPENDENTG45-49M00:42:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
427 5257ENRIC CLARÀ TAYLORLLICENCIA DE DIAG40-44M00:42:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
428 5255POL MOLINA MARCHLLICENCIA DE DIAG20-24M00:42:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
429 3131GUILLEM MASDEU SARRETINDEPENDENTG40-44M00:42:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
430 1153FRANCISCO CARMONA SALAC.N. PRAT-TRIATLOG40-44M00:42:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
431 4279FERNANDO GUERRICO GAZPIOINDEPENDENTG45-49M00:42:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
432 4319JESUS BELLAVISTA RIBERADIVERSPORT CLUBG50-54M00:42:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
433 4368DANIEL PEREZ CRESPOINDEPENDENTG45-49M00:42:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
434 5018RUBEN QUIROGA EXPOSITOLLICENCIA DE DIAG35-39M00:42:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
435 5052ALBERT LOPEZ PÉREZLLICENCIA DE DIAG25-29M00:43:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
436 5019JOHN ESCOTTLLICENCIA DE DIAG50-54M00:43:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
437 4110ADOLFO SANCHEZ OLMOSC.E.T. DISTANCEG35-39M00:43:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
438 5128HANS PIKETLLICENCIA DE DIAG40-44M00:43:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
439 5049JAVIER RASCHE CASTILLOLLICENCIA DE DIAG40-44M00:43:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
440 1252ALFREDO JULIÀ GUILERAC.E.T. DISTANCEG40-44M00:43:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
441 3693FRANCISCO PEREZ LOPEZC.N. SABADELLG25-29M00:43:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
442 1511MANUEL ALLER LLAMAZARESCLUB NATACIO SITGESG35-39M00:43:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
443 5033ANTON GUASCH ESTRADALLICENCIA DE DIAG35-39M00:43:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
444 2207SERGI RODRÍGUEZ GIMÉNEZCERDANYOLA CHG45-49M00:43:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
445 5229CARLOS LÓPEZ HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAG40-44M00:43:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
446 5230JORDI SERRANO BARTOLOMELLICENCIA DE DIAG45-49M00:43:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
447 2629LLUÍS BARNAUS OBIOLSINDEPENDENTG50-54M00:43:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
448 4244RAUL RAMOS TOMASC.N. SABADELLG16-17M00:43:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
449 5178ERIC SIEMONSMALLICENCIA DE DIAG40-44M00:43:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
450 3073CARLOS FRAILE OLIVACLUB NATACIO BARCELONAG30-34M00:43:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
451 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCLUB NATACIO SITGESG45-49M00:43:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
452 3959LLUÍS MORENO BIGASC.E. TERRASSASPORTS G35-39M00:43:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
453 5075PENA VINCENTLLICENCIA DE DIAG45-49M00:43:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
454 4396JAVIER MURILLO MARTÍINDEPENDENTG35-39M00:43:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
455 5030SVEN CRAMERLLICENCIA DE DIAG45-49M00:43:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
456 5021VENANCIO ALVAREZ MARTINLLICENCIA DE DIAG40-44M00:44:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
457 5090ALBERT OLLER HUMETLLICENCIA DE DIAG40-44M00:44:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
458 5190JORDI ROVIRA ESCOFETLLICENCIA DE DIAG50-54M00:44:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
459 6167JUAN CAROL RUBAULLICENCIA DE DIAG45-49M00:44:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
460 1318MANUEL AGUSTIÑO OTEROVILADECANS TRIATLOG45-49M00:44:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
461 1028EDUARDO ESTER RAMOSINDEPENDENTG25-29M00:44:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
462 6170ANTONIO LÓPEZ SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAG25-29M00:44:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
463 991MANUEL SUAREZ GARCIAC.N. MONTJUICG60-64M00:44:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
464 4827ROBERT FABRA GILABERTSPINNINGDELBUENO.COMG35-39M00:44:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
465 5218SJORS ALTEPOSTLLICENCIA DE DIAG45-49M00:44:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
466 6001ALEJANDRO SUAREZ NOGUERALLICENCIA DE DIAG45-49M00:44:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
467 6041DIDAC MORENO NAVARROLLICENCIA DE DIAG35-39M00:44:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
468 5009XAVIER CLARÀ TAYLORLLICENCIA DE DIAG40-44M00:44:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
469 5219FERRAN GRAU LEALLLICENCIA DE DIAG20-24M00:45:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
470 6121JUAN CUESTA SANTELIZLLICENCIA DE DIAG30-34M00:45:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
471 4788DANIEL AMIL LEÓNCEMEG30-34M00:45:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
472 6053JORDI ROMAÑACH PLANELLALLICENCIA DE DIAG45-49M00:45:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
473 4802MARCELO VASOIN SEIJASINDEPENDENTG60-64M00:45:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
474 6175ANDREU VALERO IZQUIERDOLLICENCIA DE DIAG50-54M00:45:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
475 5204FRANCISCO ROMERO MOCHÓNLLICENCIA DE DIAG25-29M00:45:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
476 6139JAVIER DIAZ LOPEZLLICENCIA DE DIAG25-29M00:45:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
477 6160JUAN DELGADO FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAG35-39M00:45:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
478 5182ERIC LIPCHIS CANEDALLICENCIA DE DIAG30-34M00:45:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
479 5146JOAN MIQUEL MARTINEZ ESTRLLICENCIA DE DIAG35-39M00:45:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
480 5168JAN FREYMUTHLLICENCIA DE DIAG45-49M00:46:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
481 6072CARLES MIRALLES BASSEDALLICENCIA DE DIAG45-49M00:46:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
482 2071VICENÇ CLOTET ANTUNEZC.N. MANRESAG65-70M00:46:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
483 5037ANDREAS GROHNERTLLICENCIA DE DIAG45-49M00:46:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
484 4135ALEX GIRALT PORTUSACHC.E.T. DISTANCEG40-44M00:46:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
485 5124JEROEN VAN KEMPENLLICENCIA DE DIAG35-39M00:46:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
486 3743JAVIER NICOLAS GARCIACLUB MINDUNDIS TEAMG45-49M00:46:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
487 5159EDU DOMENECHLLICENCIA DE DIAG40-44M00:46:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
488 1253JORDI OLIVERAS AMATC.A. XALOCG50-54M00:46:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
489 509LLUIS REMON CASTELLANOSC.N. MOLINS DE REIG40-44M00:46:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
490 6063XAVIER PEREZ DAVILALLICENCIA DE DIAG40-44M00:47:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
491 2810DANIEL ALONSO PEREZINDEPENDENTG30-34M00:47:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
492 5259DAVID MARTINEZ RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAG20-24M00:47:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
493 3805JOAN DE LA TORRE JIMENEZASS CICLISTA PARETSG20-24M00:47:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
494 6027JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAG40-44M00:47:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
495 6022MIQUEL FIGAROLA GAROLERALLICENCIA DE DIAG35-39M00:47:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
496 3793JUAN CARLOS GONZALEZ ESTECLUB MINDUNDIS TEAMG40-44M00:47:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
497 5034COLIN EARLLLICENCIA DE DIAG45-49M00:48:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
498 6052DAVID MORELL I BLANCOLLICENCIA DE DIAG45-49M00:48:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
499 5177ERIC CORNES MARAGLIANOLLICENCIA DE DIAG25-29M00:48:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
500 5217PAU COSIALLS GUILLENLLICENCIA DE DIAG20-24M00:48:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
501 5056JESUS GONZALEZ-TARRIO MORLLICENCIA DE DIAG45-49M00:49:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
502 5092JACOBO MORA DÍAZ DE RÁBAGLLICENCIA DE DIAG35-39M00:49:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
503 1214DANI NAFRÍA CORTADELLASC.D. FASTTRIATLONG20-24M00:49:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
504 1778ALBERT GARRIGA CANALSINDEPENDENTG30-34M00:49:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
505 6133ISMAEL HERRERA GARCIALLICENCIA DE DIAG30-34M00:49:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
506 4855JOAN SALADA RUBIOC.N. MANRESAG25-29M00:50:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
507 5022JO GASCOIGNELLICENCIA DE DIAG45-49M00:51:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
508 4521JOAN PERE ROVIRA FERRÁNDIC.N. MANRESAG40-44M00:52:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32