RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 750 24 4 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 447ERIK DIAZ MARTINC.N. REUS PLOMSABM01:41:123700:12:21101:13:4319.5301:26:04100:15:080:00:000:00:00
2 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM01:49:28100:08:23501:25:3116.8401:33:54200:15:340:00:000:00:00
3 5081DANIEL TERRISSE PUIGFEECABM01:50:291500:11:11201:23:0817.3201:34:19600:16:100:00:000:00:00
4 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSSUB23M01:50:46400:09:53401:24:4416.9901:34:37500:16:090:00:000:00:00
5 2411ROGER SERRANO SALGADOCERRR IGUALADASUB23M01:50:55200:08:24701:26:0016.7401:34:24900:16:310:00:000:00:00
6 427SEBASTIÀ CATLLÀ FERNANDEZP.C. BONAVISTAV1M01:51:001000:10:18301:24:4416.9901:35:02400:15:580:00:000:00:00
7 218CARLOS ANTONES POYCLUB NATACIÓ SITGESABM01:52:52600:10:06601:25:5216.7701:35:581400:16:540:00:000:00:00
8 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:55:24500:10:03901:27:4016.4301:37:431600:17:410:00:000:00:00
9 1250JAUME CONSOLA CLAVECERRR IGUALADAABM01:55:242700:11:381101:28:0516.3501:39:43300:15:410:00:000:00:00
10 1482TIAGO MACARA COUTINHOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:56:36300:08:261501:31:3415.7301:40:001100:16:360:00:000:00:00
11 2528MARC UTGES RIBALTAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:56:511200:10:59801:27:3016.4601:38:292000:18:220:00:000:00:00
12 1752CARLES PRAT ARANDACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:57:041100:10:561301:28:4616.2201:39:421500:17:220:00:000:00:00
13 2527JOSEP MIQUEL SALVADÓ RODRC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:57:231800:11:201001:27:4216.4201:39:021900:18:210:00:000:00:00
14 1622XAVIER BOSCH ESTEVEZC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:57:50700:10:091201:28:0816.3401:38:173300:19:330:00:000:00:00
15 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. MANRESAABM01:59:16800:10:101601:32:2615.5801:42:361200:16:400:00:000:00:00
16 2119PAU GONZALEZ TORINDEPENDIENTEABM01:59:203100:11:431401:31:0215.8201:42:451000:16:350:00:000:00:00
17 203ISAAC DUARTE MARTINEZCERRR IGUALADAABM02:00:111300:11:011701:32:5315.5001:43:54700:16:170:00:000:00:00
18 346XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M02:00:581400:11:041801:33:0715.4601:44:111300:16:470:00:000:00:00
19 709GERMA BARROSO PUJOLINDEPENDIENTEABM02:04:221900:11:221901:33:5815.3201:45:202500:19:020:00:000:00:00
20 380DAVID LUIS PERELLÓTRIATLO OLESAABM02:05:083800:12:302001:34:3015.2401:47:001800:18:080:00:000:00:00
21 244JOSE ANTONIO PEREZ MARINC. TRI. GRANOLLERSV1M02:06:493300:11:472301:35:5515.0101:47:422700:19:070:00:000:00:00
22 4203MIQUEL MATEU FONTOVAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM02:07:091700:11:192401:36:2914.9201:47:482900:19:210:00:000:00:00
23 2852RAFAEL BETHENCOURTTRIATLO JOVENT 79ABM02:09:562100:11:253001:42:0414.1101:53:29800:16:270:00:000:00:00
24 811MIQUEL COMELLA OLIVECLUB NATACIO CALDESV1M02:12:424100:12:432601:40:5214.2801:53:352600:19:070:00:000:00:00
25 1336FABIAN ENRIQUE BRITO MELOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM02:13:113000:11:412801:41:3614.1701:53:173600:19:540:00:000:00:00
26 2704CARLOS SISCART GONZALEZINDEPENDIENTEV1M02:13:562300:11:293401:43:4013.8901:55:092300:18:470:00:000:00:00
27 913MARC CODINA PRATSC.A. IGUALADASUB23M02:14:542600:11:353301:43:2813.9201:55:033500:19:510:00:000:00:00
28 6016LUIS MARIANO FERNANDEZ BEFEECABM02:15:054900:13:133101:42:2114.0701:55:343200:19:310:00:000:00:00
29 6010DANI QUEROL DUARTLLICENCIA DE DIAABM02:15:204800:13:103201:42:4414.0201:55:543100:19:260:00:000:00:00
30 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:15:302200:11:273601:44:0813.8301:55:353700:19:550:00:000:00:00
31 4102DAVID GUTIERREZ CAMARAC.N. VIC-ETBABM02:15:404700:13:082701:41:2614.2001:54:344400:21:060:00:000:00:00
32 6006SERGI PUIGFEL MORENOLLICENCIA DE DIAABM02:16:138000:19:172501:37:3314.7601:56:503000:19:230:00:000:00:00
33 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLACLUB NATACIÓ SITGESSUB23M02:16:182900:11:413801:45:5313.6001:57:342200:18:440:00:000:00:00
34 3856DANIEL FERNANDEZ FERNANDECLUB TRIATLÓ LLEIDA - EKKABM02:17:285500:13:442901:41:5714.1201:55:414800:21:470:00:000:00:00
35 3353SERGI SANCHEZ GRAUINDEPENDIENTEV1M02:18:012000:11:244101:46:4013.5001:58:043800:19:570:00:000:00:00
36 4405OSCAR BARTOLOMÉ LAFUENTEU.C. SANT CUGATV1M02:19:42900:10:134501:50:2213.0502:00:352800:19:070:00:000:00:00
37 1771GUILLERMO SUSIN CANALCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:20:145000:13:183701:45:4913.6101:59:074500:21:070:00:000:00:00
38 5075JOSE LUIS HERRERO BULLICHLLICENCIA DE DIAABM02:20:354000:12:313501:43:4913.8701:56:206400:24:150:00:000:00:00
39 1628JULIO RAMONET CARRILLOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM02:21:146200:14:353901:45:5513.6002:00:304200:20:440:00:000:00:00
40 968JOAN JOFRESA BARBANYCLUB NATACIO CALDESV2M02:22:243400:11:504701:51:0112.9702:02:513400:19:330:00:000:00:00
41 2605GABRIEL PUIG ROMAGOSAC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:22:514200:12:474401:49:3313.1402:02:204000:20:310:00:000:00:00
42 5076TOMAS CANTONS TRIBOLLICENCIA DE DIAABM02:23:454300:12:504201:49:2013.1702:02:104700:21:350:00:000:00:00
43 783JOAQUIM SALMERON VAQUERAC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:25:117300:16:144601:50:4912.9902:07:031700:18:080:00:000:00:00
44 738JOSEP SOLE VALLDAURAC.N. MANRESAV1M02:25:572800:11:394801:51:1012.9502:02:495800:23:080:00:000:00:00
45 5083JUAN RAMON NOVIALS FLORENLLICENCIA DE DIAABM02:27:195400:13:344901:51:2612.9202:05:005400:22:190:00:000:00:00
46 5066JOAN TERMENS CANALSLLICENCIA DE DIAABM02:27:366000:14:185001:51:2612.9202:05:445000:21:520:00:000:00:00
47 5067TONI PARROT PLENSLLICENCIA DE DIAABM02:31:424600:13:025201:55:2112.4802:08:235900:23:190:00:000:00:00
48 2426JOSE MARTINEZ MENDEZINDEPENDIENTEABM02:31:542400:11:335301:55:3612.4602:07:096800:24:450:00:000:00:00
49 2296IGNASI PIJUAN CANALSCLUB TRIATLÓ LLEIDA - EKKV1M02:33:008400:21:484301:49:2213.1702:11:104900:21:500:00:000:00:00
50 5073OSCAR IGLESIAS CLOTASLLICENCIA DE DIAV1M02:33:445300:13:285401:55:4912.4302:09:176600:24:270:00:000:00:00
51 5070ANDRÉS PARGAÑA QUERENCIASLLICENCIA DE DIAABM02:33:535700:13:545801:59:0312.1002:12:574300:20:560:00:000:00:00
52 6012CARLES GREGORI SALSELLICENCIA DE DIAV1M02:34:007200:16:015501:56:0212.4102:12:035200:21:570:00:000:00:00
53 5072LLUÍS BALCELLS I ARGEMÍLLICENCIA DE DIAV1M02:35:327100:15:345101:53:1112.7202:08:457700:26:470:00:000:00:00
54 5079XAVIER LARRULL FORCATFEECV1M02:35:546600:14:425701:58:5012.1202:13:325500:22:220:00:000:00:00
55 2413JUAN JOSE POVEDA URBANOCLUB NATACIÓ SITGESV1M02:37:025600:13:495902:00:2611.9602:14:155600:22:470:00:000:00:00
56 5071JAUME ALTIMIRASLLICENCIA DE DIAV1M02:38:145200:13:255601:57:0512.3002:10:308100:27:440:00:000:00:00
57 551GERARD GARCIA PUIGPELATC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM02:39:075900:14:126002:00:5111.9202:15:036200:24:040:00:000:00:00
58 6004DANIEL TAMARGO FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:39:146800:14:476502:04:1911.5802:19:063900:20:080:00:000:00:00
59 6015JOAQUIN MARCO SOLERLLICENCIA DE DIAABM02:39:407400:16:406102:00:5711.9102:17:375300:22:030:00:000:00:00
60 341ÀNGEL VIDAL I BOLDÚCLUB TRIATLO LLEIDA - EKKV1M02:39:447500:16:466602:04:2411.5802:21:102100:18:340:00:000:00:00
61 4654DAVID CAUBET ELFAC.E. SERRADELLS TRIATLOABM02:40:553600:12:026302:03:1911.6802:15:217200:25:340:00:000:00:00
62 5064CARLES MASNOU MORENOLLICENCIA DE DIASUB23M02:41:286300:14:366202:01:3511.8402:16:117100:25:170:00:000:00:00
63 951JOAN BENACH VALLVERDUTRIATLO JOVENT 79V2M02:44:262500:11:347102:09:0111.1602:20:356100:23:510:00:000:00:00
64 4700JOAN JORDI CLOP MANUELC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM02:45:255800:14:017302:09:2911.1202:23:305100:21:550:00:000:00:00
65 963ANTONI TEJEDOR GONZALEZTRIATLO OLESAV1M02:45:293500:11:557602:10:4411.0102:22:395700:22:500:00:000:00:00
66 5061ALEJANDRO RODRIGUEZ GARCILLICENCIA DE DIAABM02:46:136700:14:446702:05:1311.5002:19:577500:26:160:00:000:00:00
67 6011MANEL VIOLA SANTALLUSIALLICENCIA DE DIAV1M02:46:133900:12:316802:07:1111.3202:19:427600:26:310:00:000:00:00
68 5063JUNIO GULINELLILLICENCIA DE DIAABM02:46:351600:11:156902:08:3111.2002:19:467800:26:490:00:000:00:00
69 4295CARLOS MORATA NUÑEZINDEPENDIENTEABM02:47:497700:18:006402:03:4811.6302:21:487400:26:010:00:000:00:00
70 5080GERARD VILÀ ALBIOL LLICENCIA DE DIAABM02:49:066900:15:037502:10:3111.0302:25:346000:23:320:00:000:00:00
71 3231LAUREANO TINOCO GÓMEZINDEPENDIENTEABM02:49:385100:13:247402:10:1511.0602:23:397300:25:590:00:000:00:00
72 6001ALBERT MARTINEZ COMELLASIBERIAV1M02:51:236100:14:207702:12:1710.8902:26:376900:24:460:00:000:00:00
73 6007JOSEP ROCA CENTELLASLLICENCIA DE DIAV1M02:54:057000:15:297902:14:3110.7002:30:006300:24:050:00:000:00:00
74 6009IVAN RODENAS GONZALEZFEECABM02:54:438200:20:587002:08:5311.1702:29:517000:24:520:00:000:00:00
75 2767ALEJANDRO CARCELER LANASPCLUB NATACIÓ SITGESABM02:54:448300:21:087202:09:0311.1602:30:116700:24:330:00:000:00:00
76 5077SALVADOR SALVANY SOLSONALLICENCIA DE DIAV2M02:59:137900:19:107802:12:2110.8802:31:318000:27:420:00:000:00:00
77 971EDUARD ESPRIU FULLÀC.N. CATALUNYAV2M02:59:206500:14:408202:17:0510.5002:31:457900:27:350:00:000:00:00
78 5074ISMAEL GARCIA MOSCOSOLLICENCIA DE DIASUB23M03:00:567600:16:548002:15:1110.6502:32:058200:28:510:00:000:00:00
79 1652JUAN CARLOS MARTINEZ GUERC.N. MANRESAV1M03:07:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
80 5068ERNEST BOSCH VILASECALLICENCIA DE DIAABM03:07:588100:20:498102:17:0010.5102:37:498300:30:090:00:000:00:00
81 5084ALBERT SANS BONVEHÍLLICENCIA DE DIAABM03:10:386400:14:398302:19:3610.3202:34:158400:36:230:00:000:00:00
82 4151RAUL PEREZ GARRIDOINDEPENDIENTEABM03:13:527800:18:498402:30:379.5602:49:266500:24:260:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32