RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 7 34 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2491ALEIX FABREGAS  GRAÑONC.T.S.J. ABADESSESABM01:31:24200:21:41700:57:2835.5001:19:09100:12:150:00:000:00:00
2 2700LEÓN MARTÍN DRAJERC.T. RUNNERSWORLD TARRAGOABM01:31:27700:21:43100:57:2135.5701:19:04200:12:230:00:000:00:00
3 692EDUARD QUERALT RADUAC.N. REUS PLOMSABM01:31:31300:21:41300:57:2435.5401:19:05300:12:260:00:000:00:00
4 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM01:31:53500:21:42400:57:2435.5401:19:06500:12:470:00:000:00:00
5 147JOAN FREIXA MARCELÓCERRR IGUALADAABM01:31:57600:21:42500:57:2535.5301:19:07600:12:500:00:000:00:00
6 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:32:15800:21:44600:57:2835.5001:19:12900:13:030:00:000:00:00
7 1595JOSEP VILADOMS BELLARTC.N. REUS PLOMSV1M01:33:10400:21:42200:57:2335.5501:19:054000:14:050:00:000:00:00
8 4371DAVID CALDERON CARMONAC.N. MATAROABM01:33:40100:21:391300:58:5534.6301:20:341100:13:060:00:000:00:00
9 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.N. REUS PLOMSABM01:34:06000:00:00000:00:000.0001:21:20400:12:460:00:000:00:00
10 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM01:34:251000:22:071600:59:1734.4101:21:24800:13:010:00:000:00:00
11 3069ALBERT CAMPS SERRAC.T.S.J. ABADESSESABM01:34:26900:22:022000:59:2734.3101:21:29700:12:570:00:000:00:00
12 2823ANTONI CARULLA ABADALC.N. REUS PLOMSABM01:34:301100:22:171500:59:0834.5001:21:251000:13:050:00:000:00:00
13 436JORDI BONET NIETOC. TRI. GRANOLLERSABM01:34:421300:22:351200:58:5034.6701:21:251500:13:170:00:000:00:00
14 224ALBERT SOLEY CASTELLSC. TRI. GRANOLLERSABM01:34:431700:22:46900:58:3634.8101:21:221600:13:210:00:000:00:00
15 3645MARTI LAZARO CORDEROCLUB E. INEF LLEIDASUB23M01:34:461200:22:171400:59:0434.5401:21:211700:13:250:00:000:00:00
16 849CRISTIAN FERNÁNDEZ DOMÍNGCERDANYOLA CHABM01:35:071800:22:461000:58:3834.7901:21:242200:13:430:00:000:00:00
17 2728SANTI PELLEJERO GACIACLUB VO2ABM01:36:024000:23:33800:57:5235.2501:21:256400:14:370:00:000:00:00
18 2534MIKI MARZO TORRESC.T.S.J. ABADESSESABM01:36:271900:22:473701:00:3133.7101:23:181200:13:090:00:000:00:00
19 294MARCEL GUAL ANDUJARC. TRI. GRANOLLERSABM01:36:282300:23:072901:00:0733.9301:23:141300:13:140:00:000:00:00
20 993CARLES LERIN MARTINC.D. FASTTRIATLONV2M01:36:401600:22:453901:00:3833.6401:23:231400:13:170:00:000:00:00
21 1542RAMON ZAPATA MAURIC.E. PICORNELLABM01:36:531400:22:384101:00:4733.5601:23:251800:13:280:00:000:00:00
22 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:37:052700:23:103301:00:2033.8101:23:302000:13:350:00:000:00:00
23 1390ALBERT LOPEZ MUÑOZTRITEAM GIRONAABM01:37:083400:23:172601:00:0433.9601:23:212300:13:470:00:000:00:00
24 2453OSCAR MARTINEZ LARIOSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:37:102600:23:093001:00:1333.8801:23:222400:13:480:00:000:00:00
25 2312JOSEBA ARANA ESCALADAEZKERRALDEA TRIATLOI TALDABM01:37:193900:23:312500:59:5534.0501:23:263000:13:530:00:000:00:00
26 1697ALEIX ROQUE GOMEZC.T.S.J. ABADESSESABM01:37:224400:23:352200:59:4334.1601:23:183900:14:040:00:000:00:00
27 2548ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:37:262000:22:493801:00:3833.6401:23:273500:13:590:00:000:00:00
28 156BLAI SANCHEZ PERONAC.N. MATAROJNM01:37:282500:23:093101:00:1533.8601:23:243800:14:040:00:000:00:00
29 776MARC REAL GARCÍATRITEAM GIRONAABM01:37:306000:24:051800:59:2334.3501:23:283600:14:020:00:000:00:00
30 1211ISIDRE GUIXA MARTICERRR IGUALADAV1M01:37:313500:23:182701:00:0633.9401:23:244200:14:070:00:000:00:00
31 282LLUIS LOPEZ CUADRADASC.N. MATAROV1M01:37:354500:23:412400:59:5534.0501:23:363300:13:590:00:000:00:00
32 3424VÍCTOR PÉREZ FARGACLUB VO2ABM01:37:363300:23:173601:00:3033.7201:23:472600:13:490:00:000:00:00
33 383SERGIO GARCIA RODRIGUEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:37:435200:23:532100:59:3434.2501:23:274600:14:160:00:000:00:00
34 5025IGOR JAUREGI MUTUBERRIAHONDARRIBIKO TRIATLOI ELKABM01:37:515800:24:041900:59:2434.3401:23:285100:14:230:00:000:00:00
35 1410ALEXANDRE SANS VEGATRITEAM GIRONAABM01:37:565500:24:011700:59:1734.4101:23:186600:14:380:00:000:00:00
36 2149DANIEL THOMPSONGAVA TRIATLOABM01:38:104900:23:492300:59:4534.1401:23:346300:14:360:00:000:00:00
37 421OSCAR RODRIGUEZ JIMENEZC.N. CATALUNYASUB23M01:38:248200:24:381100:58:4434.7301:23:229400:15:020:00:000:00:00
38 3707ROMAN KESSLERINDEPENDIENTEABM01:39:156500:24:114901:01:2333.2301:25:342100:13:410:00:000:00:00
39 1766JOSE GOMEZ GARCIAKOMANDO 226 ERSABM01:39:214300:23:354701:01:1433.3201:24:495800:14:320:00:000:00:00
40 3299MANEL TORRES VELASCOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:39:285300:23:545001:01:3133.1601:25:253700:14:030:00:000:00:00
41 573PERE ALBACETE GALLARTCLUB NATACIO CENTELLESABM01:39:374800:23:445201:01:4433.0501:25:284300:14:090:00:000:00:00
42 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:39:533700:23:225301:02:0432.8701:25:265200:14:270:00:000:00:00
43 986JORDI ESCLUSA PRAT C.T.S.J. ABADESSESABM01:40:139500:24:534001:00:4033.6301:25:337000:14:400:00:000:00:00
44 803XAVIER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM01:40:172900:23:115501:02:1932.7401:25:307700:14:470:00:000:00:00
45 268DAVID VILANA RIERAC.N. MATAROV1M01:40:176100:24:084801:01:2333.2301:25:317600:14:460:00:000:00:00
46 4744JOSEP RUBIO VIDALC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM01:40:188500:24:404301:00:5933.4501:25:396800:14:390:00:000:00:00
47 2798FRANCESC MOLAS TARRESCLUB ATLETIC TORELLO-TRIAABM01:40:193000:23:136201:03:1532.2501:26:282900:13:510:00:000:00:00
48 1371ALBERT ERENA CABARROCASTRITEAM GIRONAABM01:40:228000:24:374501:01:0433.4101:25:417100:14:410:00:000:00:00
49 2860ROMAN DEL OLMO MUÑOZC.T. RUNNERSWORLD TARRAGOABM01:40:242400:23:096801:03:2532.1701:26:342800:13:500:00:000:00:00
50 750ANDRES JOSE SUAREZ GALLOC.N. CATALUNYAABM01:40:377300:24:304201:00:4933.5401:25:1911100:15:180:00:000:00:00
51 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM01:40:427500:24:334401:01:0033.4401:25:3310100:15:090:00:000:00:00
52 3003ALEX PLA LORENTETRITEAM GIRONAABM01:40:459700:24:583501:00:2933.7301:25:2711400:15:180:00:000:00:00
53 3052JORDI ROYES YUBEROTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:40:465900:24:055401:02:1132.8101:26:165700:14:300:00:000:00:00
54 4475POL GIMENO FONQUERNIEC.N. CATALUNYAJNM01:40:4910300:25:053201:00:1633.8501:25:2112500:15:280:00:000:00:00
55 1765ORIOL JOSEP LÓPEZ MARQUEZCLUB TRIATLO MIOSTAFABM01:41:053200:23:146401:03:1932.2201:26:335900:14:320:00:000:00:00
56 3680ALBERT JUNCOSA DEL LLANOC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEABM01:41:214600:23:427201:03:4432.0101:27:263100:13:550:00:000:00:00
57 714SANTI SANCHEZ ALMAZANTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:41:318700:24:455101:01:4033.0801:26:259700:15:060:00:000:00:00
58 989ROGER SEGUÍ SARDÀTRITEAM GIRONAABM01:41:371500:22:429501:04:5631.4201:27:383400:13:590:00:000:00:00
59 169DANI JUAN SALLESTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:41:4411100:25:164601:01:1033.3501:26:2611200:15:180:00:000:00:00
60 2206CARLOS LOPEZ HERNANDOC.D. FASTTRIATLONABM01:41:483600:23:219001:04:3731.5701:27:582700:13:500:00:000:00:00
61 2852RAFAEL BETHENCOURTTRIATLO JOVENT 79ABM01:41:483800:23:238701:04:2731.6501:27:503200:13:580:00:000:00:00
62 739JORDI AGRAMUNT LUZÓNC.N. SABADELLABM01:41:576700:24:136901:03:3032.1301:27:434400:14:140:00:000:00:00
63 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM01:41:586900:24:155801:03:1032.3001:27:256000:14:330:00:000:00:00
64 1030JORDI VILA MORACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:42:115400:23:587101:03:3832.0601:27:366200:14:350:00:000:00:00
65 3903MARC CIRERA CASELLASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:42:1214300:26:112801:00:0633.9401:26:1715600:15:550:00:000:00:00
66 651JUAN VALSERA  ROBLESCLUB CICLISTA BANYOLESABM01:42:212800:23:1110401:05:3931.0701:28:501900:13:310:00:000:00:00
67 675JAUME ANGULO PUERTAB-B TRIATLÓ L´AMETLLA V.ABM01:42:246300:24:106701:03:2432.1801:27:348200:14:500:00:000:00:00
68 172XAVIER MARTIN ENSENYATC.E. PICORNELLABM01:42:287800:24:366001:03:1332.2701:27:496900:14:390:00:000:00:00
69 3949ADRIÀ BRUNET PORTETTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMSUB23M01:42:3313300:25:513401:00:2533.7701:26:1616500:16:170:00:000:00:00
70 3076DAVID GIL MOLDESCLUB ATLETISME SANT BOIABM01:42:342100:22:5610801:05:5030.9901:28:462500:13:480:00:000:00:00
71 2193FERRAN BOSCH MASOLIVERC.N. OLOTABM01:42:354100:23:338101:04:1031.7901:27:438500:14:520:00:000:00:00
72 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAABM01:42:527200:24:247501:03:4931.9701:28:136700:14:390:00:000:00:00
73 3181JAMES MCKENNAC.N. PRAT-TRIATLOABM01:42:574200:23:3410001:05:1731.2501:28:514100:14:060:00:000:00:00
74 2375JOEL FARRÀ CALVETC.E. INEF LLEIDAABM01:43:075600:24:028601:04:2231.6901:28:247300:14:430:00:000:00:00
75 4389MIGUEL ÁNGEL SÁNCHEZ ALIAC.N. MANRESAABM01:43:115700:24:039201:04:4031.5501:28:435400:14:280:00:000:00:00
76 1498OCTAVI MARTI DIAZC.E. PICORNELLABM01:43:127600:24:348001:04:1031.7901:28:445600:14:280:00:000:00:00
77 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAININDEPENDIENTEABM01:43:147700:24:358201:04:1131.7801:28:465500:14:280:00:000:00:00
78 2749XAVIER ANTEQUERA SÀNCHEZCLUB VO2V1M01:43:1612300:25:326301:03:1632.2401:28:485300:14:280:00:000:00:00
79 2947MARCOS RASTRILLA ANTÓNCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:43:257100:24:208401:04:2131.7001:28:417400:14:440:00:000:00:00
80 5008ÁNGEL HILARIO MORALESLLICENCIA DE DIAABM01:43:276800:24:148901:04:3531.5901:28:496500:14:380:00:000:00:00
81 4289LLUIS SIMÓN BENETCERRR IGUALADAABM01:43:319300:24:517601:03:5831.8901:28:497200:14:420:00:000:00:00
82 368MIQUEL MORALES ROLDANCERDANYOLA CHABM01:43:388300:24:397901:04:0931.8001:28:488100:14:500:00:000:00:00
83 3776MARC SERRAT BARCELOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:43:4212200:25:325901:03:1132.2901:28:439100:14:590:00:000:00:00
84 2914MARC MONTESINOS MARTINEZC. TRI. GRANOLLERSABM01:43:5713400:25:545601:02:5332.4401:28:4710200:15:100:00:000:00:00
85 2962LUIS JAVIER SANCHEZ RAJACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:44:0011400:25:177001:03:3532.0801:28:5210000:15:080:00:000:00:00
86 3894MARC CASANOVA SOLÀCLUB NATACIO CENTELLESSUB23M01:44:077900:24:368501:04:2131.7001:28:5710300:15:100:00:000:00:00
87 4686FERRAN FRANQUESA SENTIASC.N. VIC-ETBV1M01:44:1010200:25:057301:03:4731.9801:28:5211300:15:180:00:000:00:00
88 3921XAVIER CLERIES VILAMAJORCLUB TRIATLO BLANESABM01:44:1212500:25:345701:03:0432.3501:28:3813200:15:340:00:000:00:00
89 2796JOAN ESCARRABILL TIÓCLUB ATLETIC TORELLO-TRIAABM01:44:168900:24:478301:04:1631.7401:29:0310400:15:130:00:000:00:00
90 3770FRANCISCO LINARES DIAZCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:44:188400:24:407701:04:0131.8701:28:4113500:15:370:00:000:00:00
91 2756ABRAHAM SANCHEZ LAFUENTECLUB VO2ABM01:44:3812600:25:346101:03:1432.2601:28:4814800:15:500:00:000:00:00
92 833DANIEL CAMPOS HUERTASCERDANYOLA CHABM01:44:433100:23:1411201:06:1530.7901:29:2910500:15:140:00:000:00:00
93 574RAUL DEL CITTADINOC.T. RUNNERSWORLD TARRAGOABM01:45:067000:24:1911501:06:2430.7201:30:435000:14:230:00:000:00:00
94 980ALBERTO RODRIGUEZ ESPINOSC. TRI. GRANOLLERSABM01:45:167400:24:3311401:06:2330.7301:30:564800:14:200:00:000:00:00
95 2244MARC MAJOS CULLELLC.N. CATALUNYAABM01:45:2613000:25:427801:04:0131.8701:29:4314000:15:430:00:000:00:00
96 4164MARC CAMARA OLIVACLUB ATLETIC TORELLO-TRIAABM01:45:289100:24:4810601:05:4531.0301:30:338800:14:550:00:000:00:00
97 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:45:309900:25:0411101:06:1130.8201:31:154500:14:150:00:000:00:00
98 3489IVAN ALEGRE SANCHEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:45:3312800:25:379101:04:4031.5501:30:1710900:15:160:00:000:00:00
99 836RAÚL CAROZ SEGURACERDANYOLA CHV1M01:45:3812900:25:416601:03:2132.2001:29:0218100:16:360:00:000:00:00
100 1760JOAN NEBLEZA MIRABENTCLUB NATACIO SITGESABM01:45:434700:23:4313601:07:1230.3601:30:557800:14:480:00:000:00:00
101 1769DANIEL SANCHEZ-ULLOA LASACEMEV1M01:45:516600:24:1113201:07:0630.4001:31:176100:14:340:00:000:00:00
102 4342JAUME GONZALEZ INSENSÉC. TRI. GRANOLLERSABM01:46:0110700:25:0911001:05:5830.9201:31:078600:14:540:00:000:00:00
103 4767PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDIENTEABM01:46:055000:23:5213801:07:1830.3101:31:108700:14:550:00:000:00:00
104 3485MARC VILAREGUT I SOLERCLUB ATLETIC TORELLO-TRIAABM01:46:0910600:25:0810301:05:3231.1301:30:4012900:15:290:00:000:00:00
105 1160DANIEL ESCOLÀ GARCIAC.N. MANRESAABM01:46:1012100:25:3110701:05:4831.0001:31:198300:14:510:00:000:00:00
106 6015SERGI PUIGMAL OROZCOLLICENCIA DE DIAABM01:46:1911700:25:258801:04:3531.5901:30:0016600:16:190:00:000:00:00
107 3877ANDREU GARCIA QUINTANILLACLUB NATACIO CENTELLESABM01:46:208100:24:3712301:06:4430.5701:31:219000:14:590:00:000:00:00
108 2877FERRAN NAVARRO RAMIREZCLUB VO2ABM01:46:2413100:25:449901:05:1531.2601:30:5912200:15:250:00:000:00:00
109 2748CARLES MOLINER VILLAGRASACLUB VO2ABM01:46:2414700:26:149301:04:4731.4901:31:0112000:15:230:00:000:00:00
110 1479DANIEL ALARCÓN VILAC. TRI. GRANOLLERSABM01:46:3111500:25:2110901:05:5430.9601:31:1510800:15:160:00:000:00:00
111 4697JORDI AUBERT RIBASC.N. OLOTABM01:46:339000:24:4712701:06:5530.4901:31:428400:14:510:00:000:00:00
112 2176DAVID ALARCON VILARDELLC. TRI. GRANOLLERSABM01:46:4113700:25:559601:05:0031.3801:30:5514400:15:460:00:000:00:00
113 4645JAVIER CASTELLANO MANCHAC.D. FASTTRIATLONABM01:46:5113200:25:459801:05:1431.2701:30:5915200:15:520:00:000:00:00
114 3072ANDREA TUFARELLICLUB NATACIO SITGESV2M01:46:545100:23:5315201:08:1629.8801:32:097500:14:450:00:000:00:00
115 655XAVIER MARTINEZ MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:47:0313600:25:5510101:05:2131.2201:31:1614500:15:470:00:000:00:00
116 168FRANK JIMENEZ ALVAREZTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:47:0520600:27:486501:03:2032.2101:31:0815900:15:570:00:000:00:00
117 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUICLUB VO2ABM01:47:3112400:25:3312001:06:3730.6201:32:1011700:15:210:00:000:00:00
118 3946RICARD ESTRADA GILCLUB ATLETISME SANT BOIABM01:47:348600:24:4314201:07:3130.2101:32:1411600:15:200:00:000:00:00
119 3627JORDI TRAPÉ PÈREZC.N. REUS PLOMSJNM01:47:392200:23:0616201:09:0029.5701:32:0613100:15:330:00:000:00:00
120 2187ISMAEL MARTINEZ PONTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:47:4111000:25:1611701:06:3130.6701:31:4715400:15:540:00:000:00:00
121 4713SILVERIO ANIBAL VAZQUEZ LC.D. FASTTRIATLONABM01:47:5210100:25:0413701:07:1430.3401:32:1813300:15:340:00:000:00:00
122 2216RAUL PEREZ MARTINEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:48:0010500:25:0713501:07:1230.3601:32:1913600:15:410:00:000:00:00
123 3775MARC CASADEVALL GAYACLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:48:0616000:26:3011801:06:3430.6501:33:049500:15:020:00:000:00:00
124 393ORIOL FARRE VILAINDEPENDIENTEABM01:48:1013500:25:5511601:06:3030.6801:32:2514300:15:450:00:000:00:00
125 892ALBERT PUJOL MARAGALLU.C. SANT CUGATV2M01:48:1915900:26:2711901:06:3530.6401:33:0211000:15:170:00:000:00:00
126 3363DAN COSTA CAPDEVILAC. TRI. GRANOLLERSABM01:48:2415400:26:2112201:06:4030.6001:33:0112100:15:230:00:000:00:00
127 3926RUBEN SERNA APARICIOC.D. FASTTRIATLONABM01:48:3114100:26:0413401:07:1230.3601:33:1610700:15:150:00:000:00:00
128 3247XAVIER COROMINAS ABRILSBRABM01:48:4510000:25:0415101:08:1329.9001:33:1712600:15:280:00:000:00:00
129 4155ALEX SIRERA PEREZC.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M01:48:4712000:25:3014601:07:4830.0901:33:1812800:15:290:00:000:00:00
130 3218SERGI RIBA MASSANAKOMANDO 226 ERSABM01:48:4811800:25:2814101:07:2530.2601:32:5315700:15:550:00:000:00:00
131 2685JOSEP MARTI ARRIBASCERRR IGUALADAV1M01:48:4815600:26:2112401:06:4530.5601:33:0613800:15:420:00:000:00:00
132 162MARTÍ JUST CALDERERCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:48:4916800:26:4412101:06:3830.6201:33:2212400:15:270:00:000:00:00
133 3057HECTOR CANOVAS GARCIACLUB NATACIO BARCELONAJNM01:48:5411600:25:2214401:07:4130.1401:33:0314900:15:510:00:000:00:00
134 4478GERARD TORRENS CASALSCLUB TRIATLO BERGAABM01:49:1519500:27:297401:03:4831.9701:31:1725900:17:580:00:000:00:00
135 766JAUME PONS ALCANTARAINDEPENDIENTEABM01:49:1915300:26:2013301:07:1030.3701:33:3014700:15:490:00:000:00:00
136 2490XAVIER COLOMER  BASSAGANYC.T.S.J. ABADESSESABM01:49:3013900:25:5814301:07:3330.2001:33:3116200:15:590:00:000:00:00
137 4390MIQUEL PUY ALMAGROC.N. MANRESAABM01:49:3310800:25:1517101:09:2929.3601:34:447900:14:490:00:000:00:00
138 239JOSEP MARTI COROMINASC. TRI. GRANOLLERSABM01:49:359600:24:5817301:09:3229.3401:34:309600:15:050:00:000:00:00
139 1287JORDI MIRO I PEREZC. TRI. GRANOLLERSV1M01:49:4114200:26:0812901:06:5730.4701:33:0518200:16:360:00:000:00:00
140 517MARTÍ CUADRAS BALCELLSCERRR IGUALADAV1M01:49:5019200:27:2410501:05:3931.0701:33:0319100:16:470:00:000:00:00
141 4379CARLES ARISA GONZALEZC.E. PICORNELLABM01:49:518800:24:4618801:10:1629.0301:35:028000:14:490:00:000:00:00
142 4683JESUS GONZALEZ FARRESINDEPENDIENTEV1M01:50:0517700:26:5511301:06:1830.7701:33:1319700:16:520:00:000:00:00
143 4278JORDI GARCIA BANALC.T.S.J. ABADESSESV2M01:50:1218700:27:1110201:05:3031.1501:32:4122900:17:310:00:000:00:00
144 4807EDGAR MANZANO PERARNAUCLUB TRIATLO BERGAABM01:50:1516500:26:3914001:07:2030.3001:33:5916300:16:160:00:000:00:00
145 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRI. GRANOLLERSABM01:50:216200:24:0821301:11:5528.3701:36:034700:14:180:00:000:00:00
146 2155EDUARD SADURNI DE LA TORRINDEPENDIENTEABM01:50:2817000:26:4714501:07:4330.1301:34:3016100:15:580:00:000:00:00
147 3685VICTOR RODRÍGUEZ ORTIZC. TRI. GRANOLLERSSUB23M01:50:439200:24:5119601:10:3728.8901:35:2810600:15:150:00:000:00:00
148 4125FRANCISCO JOSÉ FERNANDEZ CLUB MEDINA TRIATLOABM01:50:4421400:27:599401:04:5431.4301:32:5325300:17:510:00:000:00:00
149 4380JORDI ARISA GONZALEZC.E. PICORNELLABM01:50:4410400:25:0717501:09:4529.2501:34:5215300:15:520:00:000:00:00
150 1373JAVIER PEREZ DELGADOTRITEAM GIRONAABM01:50:5618800:27:1213901:07:1830.3101:34:3017700:16:260:00:000:00:00
151 3908JAUME BARBANY MERCADÉB-B TRIATLÓ L´AMETLLA V.V1M01:50:5817400:26:5012501:06:4830.5401:33:3822000:17:200:00:000:00:00
152 6016JOSE GOMEZ DIAZLLICENCIA DE DIAABM01:50:5811300:25:1718001:09:5629.1701:35:1314200:15:450:00:000:00:00
153 706XAVIER CODÓ GRASAC. TRI. GRANOLLERSV1M01:50:5911900:25:2918401:10:0529.1101:35:3412300:15:250:00:000:00:00
154 1228AURELI PEREZ RUIZC. TRI. GRANOLLERSV2M01:51:059800:25:0120301:11:0428.7101:36:059300:15:000:00:000:00:00
155 2402CARLES HERNANDEZ RODRIGOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:51:1120700:27:5013001:07:0230.4301:34:5216800:16:190:00:000:00:00
156 2283IBAN MARTINEZ PORRASTRIATLO BAIX MONTSENYV1M01:51:1816300:26:3516401:09:0829.5101:35:4313400:15:350:00:000:00:00
157 3376LINO LOPEZ DOSOUTOINDEPENDIENTEABM01:51:3413800:25:5619701:10:3828.8801:36:349200:15:000:00:000:00:00
158 540JOAN JUNCAROL REGUANTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:51:3821200:27:5315501:08:2329.8301:36:1611900:15:220:00:000:00:00
159 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV2M01:51:4714800:26:1516501:09:0829.5101:35:2317500:16:240:00:000:00:00
160 2713ALBERT ORMAD RUSINESCLUB ESPORTIU TRIENJOY RAV1M01:51:4817600:26:5315601:08:3529.7401:35:2816900:16:200:00:000:00:00
161 767MANUEL FERNANDEZ BOTELLOI3 TRIATHLONV1M01:51:5017100:26:4715301:08:1729.8801:35:0418800:16:460:00:000:00:00
162 3033ABRAHAM NORIEGA PUJOLINDEPENDIENTEABM01:52:1410900:25:1517201:09:3129.3501:34:4622700:17:280:00:000:00:00
163 3388LUIS FERNÁNDEZ GAMARRAINDEPENDIENTEV1M01:52:1517200:26:4717701:09:5529.1801:36:4213000:15:330:00:000:00:00
164 1357LUIS NUÑEZ PINEDATRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:52:1718200:27:0317901:09:5629.1701:36:5911500:15:180:00:000:00:00
165 4214EDUARD TORRES ROSINDEPENDIENTEV1M01:52:1822600:28:1515901:08:4229.6901:36:5711800:15:210:00:000:00:00
166 2957GUILLEM PEREDA GIJÓNCLUB TRIATLO SABADELLJNM01:52:259400:24:5122301:12:2828.1501:37:199800:15:060:00:000:00:00
167 6012CARLES TABERNE TABERNELLICENCIA DE DIAABM01:52:2711200:25:1722201:12:1228.2501:37:298900:14:580:00:000:00:00
168 3922ALBERT RUIZ RODRIGUEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:52:2912700:25:3519201:10:3128.9301:36:0617400:16:230:00:000:00:00
169 439DAVID CACERES GARCIASECCIO TRIATLO PIRIABM01:52:3422800:28:1915401:08:2329.8301:36:4215100:15:520:00:000:00:00
170 4500FREDERIC CORDERAS IBARZKOMANDO 226 ERSABM01:52:3619000:27:2216101:08:5329.6201:36:1517200:16:210:00:000:00:00
171 4314IVAN CORDON OCHOACERRR IGUALADAABM01:52:3721100:27:5212801:06:5630.4801:34:4825100:17:490:00:000:00:00
172 2231IKER FERNANDEZ IZAGUIRREINDEPENDIENTEABM01:52:4614600:26:1320801:11:2728.5501:37:409900:15:060:00:000:00:00
173 4701LLUÍS SALLENT COSTAINDEPENDIENTEV1M01:52:5619400:27:2815001:08:0829.9401:35:3621900:17:200:00:000:00:00
174 4499JAVIER BERNAL ESCOLARSBRABM01:53:0414500:26:1118101:09:5729.1601:36:0819900:16:560:00:000:00:00
175 3677JOAN GIL ARNAUTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:53:1721000:27:5116601:09:0929.5001:37:0016400:16:170:00:000:00:00
176 2114SEABASTIÀ JUSTÍCIA RECIOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:53:2015200:26:2018901:10:1629.0301:36:3618400:16:440:00:000:00:00
177 2742IVAN ROVIRA DOÑATECLUB VO2ABM01:53:2122400:28:1315701:08:3629.7401:36:4917900:16:320:00:000:00:00
178 4725ISAIAS ARMERO CARRASCOCLUB ESPORTIU TRIENJOY RAABM01:53:2626100:29:1612601:06:5330.5001:36:0921400:17:170:00:000:00:00
179 1006JORDI COMAS VILALTACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:53:2825100:29:0214801:08:0030.0001:37:0217600:16:260:00:000:00:00
180 163ANDREU ANGLES RUIZTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:53:5220100:27:4516901:09:1529.4601:37:0019300:16:520:00:000:00:00
181 629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUDC.N. MANRESAV1M01:54:0414900:26:1716001:08:4329.6901:35:0029900:19:040:00:000:00:00
182 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:54:1824700:28:5314901:08:0129.9901:36:5422300:17:240:00:000:00:00
183 2874ANTONIO LOPEZ DE PABLO FECERDANYOLA CHV2M01:54:2619100:27:2317401:09:3429.3201:36:5722800:17:290:00:000:00:00
184 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:54:3420000:27:4517001:09:1629.4501:37:0123200:17:330:00:000:00:00
185 5022JORDI FABREGA SIMOLLICENCIA DE DIAABM01:54:4016600:26:4121401:12:0328.3101:38:4415800:15:560:00:000:00:00
186 4698SERGIO MORAL LOPEZC.E. PICORNELLABM01:54:4315000:26:1722501:12:3428.1101:38:5115000:15:520:00:000:00:00
187 3750DANIEL AUTET GUBIERASTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:54:5125500:29:0714701:07:5130.0701:36:5825400:17:530:00:000:00:00
188 773CARLOS HUERTAS NADALTRITEAM GIRONAABM01:55:0215100:26:1820601:11:2128.5901:37:3922200:17:230:00:000:00:00
189 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:55:0818500:27:0920401:11:0828.6801:38:1719200:16:510:00:000:00:00
190 915JOSEP MARIA MORENO FURNERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:55:1421900:28:0619401:10:3328.9201:38:3918000:16:350:00:000:00:00
191 4195DAVID PASTOR CAMPANOCEMEABM01:55:2218000:26:5916301:09:0829.5101:36:0730500:19:150:00:000:00:00
192 4490IGNASI FREIXA FURIOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:55:3417500:26:5120701:11:2628.5601:38:1721500:17:170:00:000:00:00
193 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:55:3921600:28:0320001:10:4428.8401:38:4719400:16:520:00:000:00:00
194 2392DAVID GARCIA MANZANERATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:55:4622500:28:1419901:10:4028.8701:38:5419500:16:520:00:000:00:00
195 4510BORJA HOMS RIERABARCELONA DRAGONS TRIATHLABM01:55:4918400:27:0922601:12:4228.0601:39:5116000:15:580:00:000:00:00
196 2781TONI ALONSO SOLISC. TRI. GRANOLLERSABM01:55:4924800:28:5616801:09:1229.4801:38:0824000:17:410:00:000:00:00
197 4183MARTÍ LOPEZ VILASBRABM01:55:5719300:27:2521201:11:3928.4701:39:0419800:16:530:00:000:00:00
198 1520VICENÇ CLARENA RIERAC.N. SABADELLABM01:56:0522100:28:0821101:11:3828.4801:39:4616700:16:190:00:000:00:00
199 2416JOHN CUMMINSINDEPENDIENTEV1M01:56:1823000:28:2218301:10:0129.1401:38:2325600:17:550:00:000:00:00
200 3906ORIOL PONS BONJORNC.T.S.J. ABADESSESABM01:56:2323700:28:3418601:10:1129.0701:38:4523800:17:380:00:000:00:00
201 5007PELAYO CORONADO BLASCOLLICENCIA DE DIAABM01:56:3924300:28:4619001:10:1629.0301:39:0223600:17:370:00:000:00:00
202 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:56:4519800:27:3720101:10:5128.7901:38:2827500:18:170:00:000:00:00
203 2322SERGI TOUS OLLÉC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEJNM01:57:1620500:27:4721801:12:0528.3001:39:5222400:17:240:00:000:00:00
204 2008DAVID SANDOVAL CUENCAC. TRI. GRANOLLERSV1M01:57:2429300:30:0716701:09:1229.4801:39:1926000:18:050:00:000:00:00
205 6017RICARD GARCIA ORCERALLICENCIA DE DIAABM01:57:4719900:27:3822801:13:1027.8801:40:4820100:16:590:00:000:00:00
206 4311JORDI AMOROS CATALANASS CICLISTA PARETSV1M01:57:5621800:28:0422101:12:0928.2701:40:1324100:17:430:00:000:00:00
207 2716SERGI GORDON NAVARROCLUB TRIATLO SABADELLABM01:58:1027000:29:2819501:10:3728.8901:40:0526100:18:050:00:000:00:00
208 4763ANTONIO JIMÉNEZ CUMPLIDOINDEPENDIENTEABM01:58:2024500:28:5120901:11:3228.5201:40:2325800:17:570:00:000:00:00
209 5004ORIOL REVENTÓS GABARNETLLICENCIA DE DIAABM01:58:2824400:28:4718501:10:0929.0801:38:5631600:19:320:00:000:00:00
210 5006JOSEP CAÑADELL YETANOLLICENCIA DE DIAABM01:58:2815500:26:2123201:13:4327.6701:40:0427700:18:240:00:000:00:00
211 3136JOAN CARLES GONZALEZ BLAZTRITEAM GIRONAABM01:58:5526500:29:2119301:10:3128.9301:39:5229700:19:030:00:000:00:00
212 5011XAVIER GÓMEZ CATOTLLICENCIA DE DIAABM01:59:0020200:27:4523401:13:4927.6401:41:3422500:17:260:00:000:00:00
213 4360JORDI VAZQUEZ ANGULOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:59:0522300:28:1022901:13:2427.7901:41:3423000:17:310:00:000:00:00
214 563JOSEP RAMON COSTA COSTACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:59:1021300:27:5823001:13:3927.7001:41:3723100:17:330:00:000:00:00
215 4363RUBEN TOLEDANO MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:59:3216100:26:3427001:17:1726.4001:43:5113700:15:410:00:000:00:00
216 3749ORIOL GONZALEZ MISERACHSINDEPENDIENTEABM01:59:3323400:28:2823501:13:5927.5701:42:2720700:17:060:00:000:00:00
217 3927ROBERTO MORGADOC.D. FASTTRIATLONABM01:59:4018300:27:0924701:15:1327.1201:42:2221700:17:180:00:000:00:00
218 2861RICARDO MONASTERIO VIVESC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEV1M01:59:4517900:26:5825401:15:4926.9101:42:4720000:16:580:00:000:00:00
219 1504RICARD TORRES PUIGHERMANAINDEPENDIENTEABM01:59:4829000:30:0321001:11:3328.5101:41:3626800:18:120:00:000:00:00
220 4762RAFAEL NAVARRO ÁLVAREZINDEPENDIENTEV1M01:59:4925300:29:0422401:12:2828.1501:41:3227300:18:170:00:000:00:00
221 3976LUIS VILLALBA BARTOLOZZIINDEPENDIENTEABM02:00:1019600:27:3026601:16:5226.5401:44:2214600:15:480:00:000:00:00
222 1168MARIANO MENDEZ CABRASC.N. MANRESAV2M02:00:2122900:28:2023701:14:2127.4401:42:4123900:17:400:00:000:00:00
223 1355XAVIER GARCIA TOSCASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:00:3525700:29:1024001:14:4027.3201:43:5018700:16:450:00:000:00:00
224 5023XAVIER VILA CASTAÑÉLLICENCIA DE DIAABM02:00:3923500:28:3023801:14:2227.4301:42:5224400:17:470:00:000:00:00
225 4620CRISTIAN MONTERO CLOPESCLUB TRITRAININGABM02:00:4129900:30:2121701:12:0528.3001:42:2627100:18:150:00:000:00:00
226 6013RAFAEL CATALAN CARRETEROLLICENCIA DE DIAV1M02:00:4414000:26:0128901:18:2226.0301:44:2317000:16:210:00:000:00:00
227 5015ALBERT LLANOSLLICENCIA DE DIASUB23M02:00:4515800:26:2427801:17:4226.2501:44:0618300:16:390:00:000:00:00
228 5014EDU LOPEZLLICENCIA DE DIAABM02:00:4528100:29:4722001:12:0928.2701:41:5629100:18:490:00:000:00:00
229 1452HECTOR CORTES GUILLENCLUB ESPORTIU TRIENJOY RAABM02:00:4720400:27:4725301:15:4326.9401:43:3021600:17:170:00:000:00:00
230 2870FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCERDANYOLA CHV1M02:00:5526800:29:2423301:13:4727.6501:43:1124200:17:440:00:000:00:00
231 1455ALEJANDRO MARTINEZ RODRIGCERDANYOLA CHABM02:00:5928000:29:4523101:13:3927.7001:43:2423400:17:350:00:000:00:00
232 3956ALFRED AGUILAR COLLADOCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV1M02:01:0024600:28:5324301:14:5927.2101:43:5221000:17:080:00:000:00:00
233 6007DANIEL MARTÍNEZ LORENTELLICENCIA DE DIAABM02:01:1015700:26:2229001:18:2626.0101:44:4817300:16:220:00:000:00:00
234 1568MIQUEL FORNS FUSTECLUB NATACIÓ SITGESV1M02:01:2918100:27:0325901:16:2926.6701:43:3225700:17:570:00:000:00:00
235 746SERGIO SORIANO CRESPOSBRABM02:01:3822000:28:0625701:16:2426.7001:44:3020900:17:080:00:000:00:00
236 4546SERGI MOLERO CALVOINDEPENDIENTEABM02:01:3820800:27:5025501:16:0026.8401:43:5024600:17:480:00:000:00:00
237 4180JORDI PRADELLS GEREZSBRABM02:01:4620300:27:4624901:15:2127.0701:43:0728900:18:390:00:000:00:00
238 1567JOAQUIN JOSE CARRILLO RECC. TRI. GRANOLLERSABM02:02:0229500:30:1021601:12:0528.3001:42:1532600:19:470:00:000:00:00
239 5009EDUARD FIGUERAS MUNDÓLLICENCIA DE DIAABM02:02:2518900:27:1927701:17:3926.2701:44:5822600:17:270:00:000:00:00
240 1285TONI MABRAS LLORETC.A. IGUALADAABM02:02:2626400:29:1924201:14:5127.2501:44:1027200:18:160:00:000:00:00
241 2881JAVIER QUINTANA APARICIOC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEV1M02:02:2727300:29:3625001:15:3726.9801:45:1321200:17:140:00:000:00:00
242 4644JOSEP GARCÉS GÓMEZB-B TRIATLO L´AMETLLA V.ABM02:02:3032000:31:1224101:14:4827.2701:46:0017800:16:300:00:000:00:00
243 3719ILDEFONS TERUEL SANCHEZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV2M02:02:3119700:27:3030001:19:1725.7301:46:4714100:15:440:00:000:00:00
244 4822AGUSTÍN FLÓREZ SUÁREZINDEPENDIENTEV1M02:02:3225000:29:0125801:16:2726.6801:45:2820500:17:040:00:000:00:00
245 6019SANTI JIMÉNEZ PALAULLICENCIA DE DIASUB23M02:02:4623900:28:3724601:15:0927.1501:43:4629400:19:000:00:000:00:00
246 4232JORGE GOMEZ ABELLAINDEPENDIENTEABM02:02:5425800:29:1225601:16:0426.8201:45:1623700:17:380:00:000:00:00
247 4187DAVID CARDONA MERCADÉC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEABM02:03:0723600:28:3127201:17:3226.3101:46:0320400:17:040:00:000:00:00
248 4150HECTOR HERRERO FRANCOINDEPENDIENTEABM02:03:0824900:28:5925201:15:4326.9401:44:4227900:18:260:00:000:00:00
249 5003ALEXIS SEGARRA URIOSLLICENCIA DE DIAABM02:03:1225400:29:0426901:17:1626.4001:46:2019600:16:520:00:000:00:00
250 3784BORJA FERNANDEZ RIERATRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:03:2123100:28:2528701:18:1126.0901:46:3618600:16:450:00:000:00:00
251 1071TONI GRACIA MARTÍNC.D. FASTTRIATLONV2M02:03:3618600:27:0929401:18:5325.8601:46:0223300:17:340:00:000:00:00
252 2806DIEGO DE LA TORRE MORALESTRIATLO BAIX MONTSENYABM02:03:4028600:29:5724501:15:0627.1601:45:0328600:18:370:00:000:00:00
253 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:04:3022200:28:1026401:16:4526.5801:44:5532000:19:350:00:000:00:00
254 3832ANDRÉS JIMÉNEZ VERAC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM02:04:3623200:28:2627901:17:4326.2501:46:0928000:18:270:00:000:00:00
255 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M02:04:3730000:30:2725101:15:3726.9801:46:0428200:18:330:00:000:00:00
256 4712OSCAR VALENTIN GARCIAINDEPENDIENTEABM02:05:0127400:29:3726801:17:0926.4401:46:4627000:18:150:00:000:00:00
257 2384RAUL CANO VILATEAM CALELLA TRIATHLONABM02:05:0523800:28:3628301:17:5326.1901:46:2928500:18:360:00:000:00:00
258 2336ROBERT TRENCH I GARCÍATRIATLO JOVENT 79V1M02:05:1427100:29:2827401:17:3726.2801:47:0526300:18:090:00:000:00:00
259 4152ELOI MARTINEZ SADURNIINDEPENDIENTEABM02:05:3126300:29:1928801:18:1826.0501:47:3725500:17:540:00:000:00:00
260 2484DAVID PARDO ESTADELLAC.D. FASTTRIATLONV1M02:05:3626200:29:1628101:17:4626.2301:47:0228300:18:340:00:000:00:00
261 2519DAVID ROMANCE VILARDELLINDEPENDIENTEV1M02:05:4425200:29:0329101:18:3025.9901:47:3326600:18:110:00:000:00:00
262 4184MIQUEL NICOLAU CARBONELLSBRV1M02:05:4929600:30:1528001:17:4326.2501:47:5825200:17:510:00:000:00:00
263 4381GUSTAVO RODRIGUEZ DOMINGUINDEPENDIENTEV1M02:06:1429200:30:0427601:17:3726.2801:47:4128100:18:330:00:000:00:00
264 2866JORGE MEILANC.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M02:06:1428700:29:5927501:17:3726.2801:47:3628800:18:380:00:000:00:00
265 1741ALEX AMORES RUIZC. TRI. GRANOLLERSABM02:06:4216400:26:3832201:22:5724.5901:49:3520800:17:070:00:000:00:00
266 3907CINTO TORTAJADAB-B TRIATLÓ L´AMETLLA V.V1M02:07:0233500:31:4326701:17:0826.4501:48:5126700:18:110:00:000:00:00
267 3317FRANCESC SALA SABRAZESINDEPENDIENTEV1M02:07:1132300:31:1726301:16:4226.6001:47:5930300:19:120:00:000:00:00
268 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:07:2328900:30:0328401:17:5326.1901:47:5631400:19:270:00:000:00:00
269 2753JOSE JOAQUIN GÜELL TRIGUECLUB VO2V1M02:07:2631800:31:0926001:16:3126.6601:47:4032500:19:460:00:000:00:00
270 3491XAVIER RIBERA SABATÉCLUB TRITRAININGABM02:07:3229400:30:0829801:19:1125.7601:49:1926900:18:130:00:000:00:00
271 2664DAVID OTAL DE SANROMÀC. TRI. GRANOLLERSABM02:07:4316900:26:4630701:20:4925.2401:47:3533300:20:080:00:000:00:00
272 4640MANEL DÍAZ LÓPEZCLUB TRITRAININGV1M02:07:4628200:29:4730201:19:3825.6201:49:2527600:18:210:00:000:00:00
273 1594JAVIER BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:07:4830700:30:3328201:17:5026.2101:48:2331100:19:250:00:000:00:00
274 2160OMAR CASADO I TAHIRICLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:07:5227500:29:3729301:18:4125.9301:48:1831800:19:340:00:000:00:00
275 6008PABLO MONTILLA IGLESIASLLICENCIA DE DIAABM02:07:5730200:30:2730301:19:4225.6001:50:0924800:17:480:00:000:00:00
276 4669FERNANDO MANIEGA LEGARDAINDEPENDIENTEV1M02:07:5830100:30:2726101:16:3626.6301:47:0334200:20:550:00:000:00:00
277 3714CARLOS SANFELIPE ALCARAZJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM02:08:1625900:29:1230901:21:1625.1001:50:2824700:17:480:00:000:00:00
278 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M02:09:3532900:31:3029201:18:3525.9601:50:0531500:19:300:00:000:00:00
279 5010ABEL LÓPEZ . COSTALLICENCIA DE DIAABM02:09:4432400:31:1729501:19:0625.7901:50:2330900:19:210:00:000:00:00
280 4151RAUL PEREZ GARRIDOINDEPENDIENTEABM02:09:5630300:30:2831601:22:1024.8301:52:3821800:17:180:00:000:00:00
281 2956JAUME VALLS BORRÀSCLUB NATACIO VALLDOREIXV1M02:10:0427800:29:4231801:22:3524.7001:52:1724500:17:470:00:000:00:00
282 4629JAUME CAÑAS BERNABEUINDEPENDIENTEABM02:10:3130800:30:4030601:20:4625.2601:51:2630000:19:050:00:000:00:00
283 4171FERNANDO VELASCO MORCILLCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV2M02:10:4927700:29:3931101:21:2725.0501:51:0632400:19:430:00:000:00:00
284 4174RAMON LOPEZ HURTADOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:10:4927600:29:3931201:21:3525.0101:51:1432100:19:350:00:000:00:00
285 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANTRIATLO OLESAV2M02:11:1830400:30:2932101:22:4324.6601:53:1226200:18:060:00:000:00:00
286 4813JOFRE OBRADOR RIERAINDEPENDIENTEABM02:11:2231400:30:5527101:17:2826.3301:48:2335300:22:590:00:000:00:00
287 2737ALVAR PELLEJERO MONELLSCLUB VO2ABM02:11:2526000:29:1433001:24:5024.0501:54:0422100:17:210:00:000:00:00
288 2832ISMAEL VILLAR EGUSKIZAKRONOS TRIATLÓV1M02:11:2831000:30:4531001:21:2625.0501:52:1130600:19:170:00:000:00:00
289 4162ALBERT GARCIA GISBERTCLUB TRIATLO SABADELLABM02:11:3332100:31:1230801:20:5525.2101:52:0731200:19:260:00:000:00:00
290 2819JORDI CLARET PRIMSBRV2M02:11:3429800:30:1831701:22:1424.8101:52:3229600:19:020:00:000:00:00
291 6011GERARD ROS ARAGÓLLICENCIA DE DIAABM02:11:3933000:31:3231501:21:5824.8901:53:3026400:18:090:00:000:00:00
292 2366ALEX CASAUS CARMONACLUB ESPORTIU TRIENJOY RAABM02:11:5528300:29:4932801:24:1724.2001:54:0625000:17:490:00:000:00:00
293 841ALEJANDRO ENRIQUE ARRIBASCERDANYOLA CHABM02:12:0631500:31:0431401:21:5824.8901:53:0229800:19:040:00:000:00:00
294 3815MARC SERRA MARIMÓNGAVA TRIATLOABM02:13:0828400:29:5232601:24:1024.2401:54:0230100:19:060:00:000:00:00
295 5002SERGIO CASTELLOTE CALEROLLICENCIA DE DIAABM02:13:5033300:31:4031301:21:3824.9901:53:1833900:20:320:00:000:00:00
296 4304MANUEL MONTES MESACERDANYOLA CHABM02:14:0127900:29:4533301:25:1623.9201:55:0129500:19:000:00:000:00:00
297 5001LAMOTTE MARKLLICENCIA DE DIAV1M02:14:2332200:31:1632401:23:4324.3701:54:5931000:19:240:00:000:00:00
298 3999PERE MUNNE VENTURATRIATLO BAIX MONTSENYV1M02:14:3634600:33:4929901:19:1525.7401:53:0434600:21:320:00:000:00:00
299 2050JESÚS MARTÍNEZ CARRERACERDANYOLA CHABM02:15:1628500:29:5633401:25:1723.9201:55:1333200:20:030:00:000:00:00
300 2691MANUEL PEINADO CASTILLOC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEV1M02:15:3530900:30:4133101:24:5224.0401:55:3333000:20:020:00:000:00:00
301 5018ENRIC FERRER SAULEDALLICENCIA DE DIAABM02:16:1034200:33:2032001:22:4124.6701:56:0133400:20:090:00:000:00:00
302 5012XAVIER QUESADA FARRERONSLLICENCIA DE DIAABM02:16:4329700:30:1733501:26:0123.7201:56:1833600:20:250:00:000:00:00
303 5019NIL LLORENS GIBERTLLICENCIA DE DIASUB23M02:17:0433400:31:4132501:23:4424.3601:55:2534900:21:390:00:000:00:00
304 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGABM02:18:2031900:31:1134101:27:4323.2601:58:5431300:19:260:00:000:00:00
305 4734CRISTIAN ROBLES ORTIZC.E. PICORNELLABM02:18:4632700:31:2334201:27:4523.2501:59:0832200:19:380:00:000:00:00
306 2012ÓSCAR MORENO MELERGAVA TRIATLOABM02:20:1734000:32:5933801:26:4323.5201:59:4234000:20:350:00:000:00:00
307 6014MIGUEL ÁNGEL NAVIO CANOLLICENCIA DE DIAABM02:21:4333100:31:3234301:28:0923.1401:59:4135100:22:020:00:000:00:00
308 3764GREGORIO FERRER ARGELICHC. TRI. GRANOLLERSV2M02:21:5134700:33:5533601:26:2423.6102:00:1934700:21:320:00:000:00:00
309 956FRANCISCO JAVIER DÍAZ-GONCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:31:1435400:36:3934701:33:4521.7602:10:2434100:20:500:00:000:00:00
310 5013FERRAN CARMONA DÍEZLLICENCIA DE DIASUB23M02:38:0734900:34:5635101:38:1620.7602:13:1235400:24:550:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32