RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2437EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZCERRR IGUALADASUB23M01:29:59300:17:53101:00:5319.7101:18:46700:11:130:00:000:00:00
2 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:30:18100:17:51201:01:3319.5001:19:24300:10:540:00:000:00:00
3 606PAU ZAMORA PEREZC.E.T. DISTANCEABM01:31:411000:18:47301:01:3519.4901:20:221000:11:190:00:000:00:00
4 2491ALEIX FABREGAS  GRAÑONC.T.S.J.ABADESSESABM01:32:27500:18:21401:02:5119.0901:21:12900:11:150:00:000:00:00
5 147JOAN FREIXA MARCELÓCERRR IGUALADAABM01:33:30400:18:18501:03:5818.7601:22:16800:11:140:00:000:00:00
6 2455XAVIER JOVE RIARTC. E. PEDALA.CAT  BALAGUEJNM01:34:47900:18:41601:05:0618.4301:23:47500:11:000:00:000:00:00
7 224ALBERT SOLEY CASTELLSC. TRI. GRANOLLERSABM01:35:43800:18:40701:05:3518.3001:24:151500:11:280:00:000:00:00
8 424ORIOL BUCH BAUTISTAC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:36:531800:19:38801:05:4318.2601:25:211800:11:320:00:000:00:00
9 753XAVIER TORRADES SABATAC.N.REUS PLOMS-ABM01:37:401300:18:571101:07:4717.7001:26:44400:10:560:00:000:00:00
10 692EDUARD QUERALT RADUAC.N.REUS PLOMS-ABM01:38:17700:18:351701:08:3617.4901:27:11600:11:060:00:000:00:00
11 3069ALBERT CAMPS SERRAC.T.S.J. ABADESSESABM01:38:171100:18:501301:08:0517.6301:26:551200:11:220:00:000:00:00
12 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N.REUS PLOMS-SUB23M01:38:531400:19:001601:08:2517.5401:27:251600:11:280:00:000:00:00
13 2075SERGI RODRIGUEZ BATISTACERRR IGUALADAABM01:38:57200:17:521901:10:1817.0701:28:10200:10:470:00:000:00:00
14 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N.REUS PLOMS-ABM01:39:363000:20:101001:06:5117.9501:27:015100:12:350:00:000:00:00
15 3895XAVIER MADRONA VILÀCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:40:112300:19:511501:08:1817.5701:28:093100:12:020:00:000:00:00
16 5056ENRIC BAU COSTALLICENCIA DE DIAABM01:40:242800:20:011201:08:0317.6301:28:043900:12:200:00:000:00:00
17 2909JOSEP CHAVARRIA BALMANYAC.N.REUS PLOMS-ABM01:40:316700:21:30901:06:1818.1001:27:485800:12:430:00:000:00:00
18 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:40:533200:20:121401:08:1317.5901:28:254600:12:280:00:000:00:00
19 346XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:42:081600:19:052401:11:0416.8901:30:092700:11:590:00:000:00:00
20 2466JUAN MANUEL PERSONAL FERNC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:42:493100:20:122001:10:3716.9901:30:493000:12:000:00:000:00:00
21 4288XAVIER SOLA BARCELOC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:42:493400:20:212101:10:4316.9701:31:042300:11:450:00:000:00:00
22 3899PAU BARTOLÓ ROCACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:42:592200:19:502301:10:5416.9301:30:443700:12:150:00:000:00:00
23 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:43:072400:19:522501:11:1516.8401:31:072900:12:000:00:000:00:00
24 1685ENRIC VIÑAS FONTTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:43:203300:20:181801:09:5117.1801:30:097500:13:110:00:000:00:00
25 378MARCEL CARRERAS SOLERC.E.T. DISTANCEABM01:43:343500:20:252601:11:1616.8401:31:412600:11:530:00:000:00:00
26 776MARC REAL GARCÍATRITEAM GIRONAABM01:43:472900:20:022701:11:4016.7401:31:423200:12:050:00:000:00:00
27 3894MARC CASANOVA SOLÀCLUB NATACIO CENTELLESSUB23M01:44:032500:19:542801:12:0416.6501:31:583300:12:050:00:000:00:00
28 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:44:154300:20:462201:10:5116.9401:31:375400:12:380:00:000:00:00
29 3645MARTI LAZARO CORDEROCLUB E. INEF LLEIDASUB23M01:44:262000:19:473101:13:0116.4301:32:482000:11:380:00:000:00:00
30 3741IVAN ACOSTA SEGOVIAUNIO CICLISTA LES FRANQUEABM01:45:051900:19:393201:13:0816.4101:32:473800:12:180:00:000:00:00
31 5048ARITZ ZUÑIGAFEECABM01:45:254800:20:573001:12:4616.4901:33:432200:11:420:00:000:00:00
32 3893NIL COROMINAS PERAIRECLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:45:311200:18:513601:14:1016.1801:33:014700:12:300:00:000:00:00
33 144XAVIER GARCIA CARABÍC.E.T. DISTANCEABM01:46:052700:19:593401:14:0016.2201:33:593400:12:060:00:000:00:00
34 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CERRR IGUALADAABM01:46:333700:20:333301:13:3416.3101:34:074100:12:260:00:000:00:00
35 2188XEVI VILA CODINACLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:46:525700:21:152901:12:4016.5101:33:556500:12:570:00:000:00:00
36 3897JORDI URÓ MOMPELCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:47:04600:18:344101:17:0915.5501:35:431100:11:210:00:000:00:00
37 3949ADRIÀ BRUNET PORTETTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMSUB23M01:47:484500:20:503501:14:0916.1801:34:595900:12:490:00:000:00:00
38 294MARCEL GUAL ANDUJARC. TRI. GRANOLLERSABM01:49:062100:19:494701:17:4615.4301:37:351700:11:310:00:000:00:00
39 3746ORIOL AGUILERA AGUSTIUNIO CICLISTA LES FRANQUESUB23M01:50:172600:19:554801:17:4915.4201:37:445000:12:330:00:000:00:00
40 217RAIMON CORRALES OROBITGINDEPENDENTABM01:50:445600:21:123901:16:3915.6601:37:516200:12:530:00:000:00:00
41 1250JAUME CONSOLA CLAVECERRR IGUALADAABM01:50:441500:19:045401:19:1215.1501:38:164500:12:280:00:000:00:00
42 6005MARC GUTÉS LOPEZFEECABM01:50:458300:21:553701:15:3215.8901:37:277700:13:180:00:000:00:00
43 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:50:474700:20:555001:18:1315.3401:39:082100:11:390:00:000:00:00
44 3767PAU FIGUERAS VIÑALSCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:50:484200:20:454901:18:0315.3701:38:482800:12:000:00:000:00:00
45 5055EDUARD CABARROCAS ILLAFEECV1M01:50:576300:21:263801:16:3715.6601:38:036300:12:540:00:000:00:00
46 5064FERRAN FRANQUESA SENTIASLLICENCIA DE DIAV1M01:51:175200:21:094001:16:4215.6501:37:518000:13:260:00:000:00:00
47 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZBIK3FISHABM01:51:253800:20:385301:18:5915.1901:39:372400:11:480:00:000:00:00
48 2038ANDREU CATLLÀ SANTCLIMENTCLUB TRIATLO L'' EIX DE NV1M01:51:317700:21:414501:17:1215.5401:38:535300:12:380:00:000:00:00
49 5037ALBERT PUIGORIOL CASASLLICENCIA DE DIAABM01:51:406600:21:285201:18:4515.2401:40:131400:11:270:00:000:00:00
50 3299MANEL TORRES VELASCOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:51:424100:20:435501:19:3315.0801:40:161300:11:260:00:000:00:00
51 5034OSCAR ARROYO FEIXASFEECSUB23M01:51:443900:20:395101:18:3815.2601:39:174300:12:270:00:000:00:00
52 5061GERARD COLOMER MOLISTLLICENCIA DE DIASUB23M01:51:485300:21:104201:17:1115.5501:38:218100:13:270:00:000:00:00
53 1469MARC SOLE  AMETLLERC. TRI. GRANOLLERSABM01:51:491700:19:366101:20:3714.8901:40:131900:11:360:00:000:00:00
54 418RAMON VILA MORACLUB TRIATLO L'' EIX DE NV1M01:51:517500:21:404401:17:1115.5501:38:516800:13:000:00:000:00:00
55 5057JORDI TIO MITJAVILALLICENCIA DE DIAV1M01:52:229300:22:124301:17:1115.5501:39:236700:12:590:00:000:00:00
56 3903MARC CIRERA CASELLASCLUB TRIATLO L'' EIX DE NABM01:52:507600:21:404601:17:2615.5001:39:069000:13:440:00:000:00:00
57 2642JORDI BONILLA GONZALEZINDEPENDENTV1M01:53:413600:20:286201:20:4714.8501:41:154200:12:260:00:000:00:00
58 3773JOAQUIM SANCHEZ FRIGOLACLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:54:338100:21:465801:20:0614.9801:41:525600:12:410:00:000:00:00
59 5018JUAN JOSE TORRES MONREALFEECABM01:54:385800:21:166401:21:3114.7201:42:472500:11:510:00:000:00:00
60 225XAVI ARENES SERRAB-B TRIATLÓ L´AMETLLA V.V1M01:54:526900:21:325901:20:2714.9201:41:596100:12:530:00:000:00:00
61 552CARLOS SANTASUSANA BAYONAC.N.REUS PLOMS-ABM01:55:155400:21:116601:21:5214.6601:43:033600:12:120:00:000:00:00
62 1709MIQUEL GENOLLÀ SUBIRATSINDEPENDENTV2M01:55:174900:20:586301:21:0514.8001:42:037600:13:140:00:000:00:00
63 5020MARTI SEUBA MACIAFEECABM01:55:189800:22:196001:20:3314.9001:42:524000:12:260:00:000:00:00
64 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:55:186200:21:255601:19:5415.0201:41:1910000:13:590:00:000:00:00
65 5053XAVI PASCUAL NARANJOFEECABM01:56:105000:21:026801:22:2814.5501:43:305500:12:400:00:000:00:00
66 4108RICARD VILLARROYA TORÁNCLUB TRIATLO BERGASUB23M01:56:274400:20:495701:19:5515.0201:40:4414300:15:430:00:000:00:00
67 709GERMA BARROSO PUJOLINDEPENDENTABM01:56:475100:21:076701:22:0714.6101:43:148400:13:330:00:000:00:00
68 2630ROBERT ALCANTARA MARTICAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:57:539900:22:216901:22:3114.5401:44:527100:13:010:00:000:00:00
69 2763TONI RUIZ CANEDOINDEPENDENTABM01:57:596000:21:207501:23:5714.2901:45:175700:12:420:00:000:00:00
70 3872XAVI BATCHELLI DARNESCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:58:217800:21:427401:23:3914.3501:45:217000:13:000:00:000:00:00
71 4102DAVID GUTIERREZ CAMARAC.N. VIC-ETBABM01:58:459600:22:177101:22:3814.5201:44:559300:13:500:00:000:00:00
72 360MARC ALCANTARA MARTICAMBRILS CLUB TRIATLOSUB23M01:58:5710900:23:237001:22:3814.5201:46:016400:12:560:00:000:00:00
73 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAINDEPENDENTABM01:59:055900:21:187701:25:2014.0601:46:384400:12:270:00:000:00:00
74 5050MARC VILASECA PUIGLLICENCIA DE DIAABM01:59:168700:22:017201:23:2114.4001:45:229600:13:540:00:000:00:00
75 5033IBAN LÓPEZ CASACUBERTAFEECABM01:59:379100:22:08000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
76 5046JORDI YLLA PARAREDALLICENCIA DE DIAABM02:00:008900:22:067301:23:2114.4001:45:2711200:14:330:00:000:00:00
77 2482ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M02:00:239700:22:187601:24:2114.2301:46:398900:13:440:00:000:00:00
78 5021ALFONS MORCILLO VALEROLLICENCIA DE DIAABM02:00:297100:21:347901:25:2714.0401:47:018300:13:280:00:000:00:00
79 5068GIL PARRAMON CAPDEVILALLICENCIA DE DIAABM02:01:0611400:23:326501:21:4514.6801:45:1714500:15:490:00:000:00:00
80 4392OSCAR RECUENCO SALAC.N. MANRESAABM02:02:057900:21:438301:26:2513.8901:48:089700:13:570:00:000:00:00
81 3878ANTONI NICUESA CASTAÑOCLUB NATACIO CENTELLESABM02:02:107300:21:388001:26:0213.9501:47:4011100:14:300:00:000:00:00
82 2914MARC MONTESINOS MARTINEZC. TRI. GRANOLLERSABM02:02:177000:21:328701:27:0213.7901:48:348800:13:430:00:000:00:00
83 1007ENRIC SERRA PRUNESC.N.MANRESA-JNM02:02:196800:21:319301:28:1813.5901:49:494800:12:300:00:000:00:00
84 1019JOSE PALMA FEBLESC.N.MANRESA-ABM02:02:358800:22:018601:26:4813.8201:48:499100:13:460:00:000:00:00
85 652JORGE LOPEZ CALATRAVACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:02:4210000:22:238101:26:1113.9201:48:3410400:14:080:00:000:00:00
86 5076ROGER PEIXO FITEFEECABM02:03:2510600:23:087801:25:2714.0401:48:3512200:14:500:00:000:00:00
87 5042DAVID OCHOA JUFRELLICENCIA DE DIAABM02:03:5811200:23:298401:26:3813.8501:50:079400:13:510:00:000:00:00
88 3735JESUS MOLINO ANDREINDEPENDENTABM02:04:029200:22:109601:28:3313.5501:50:437800:13:190:00:000:00:00
89 4261ANDREU CANOVAS TUBAUCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:04:428600:22:019801:28:4313.5301:50:449800:13:580:00:000:00:00
90 5072TONI GRANEROFEECV1M02:04:5711800:23:408501:26:3813.8501:50:1811500:14:390:00:000:00:00
91 2135CARLES HEREDIA ESPAÑAC. TRI. GRANOLLERSABM02:05:049000:22:0710201:29:4613.3701:51:537400:13:110:00:000:00:00
92 200JOSEP ANTONI GARCIA MARTÍCLUB TRIATLO L'' EIX DE NV1M02:05:2011500:23:368801:27:3213.7101:51:0810600:14:120:00:000:00:00
93 5073ANGELO CORONADO JIMENEZLLICENCIA DE DIAABM02:05:3210800:23:199001:27:5713.6401:51:1610700:14:160:00:000:00:00
94 1728JORDI NAVARRO DARNESCLUB VO2ABM02:05:338400:21:5610601:31:2913.1201:53:253500:12:080:00:000:00:00
95 5039LLUIS TORROELLA PARERALLICENCIA DE DIAABM02:05:348000:21:4410001:29:1213.4501:50:5611400:14:380:00:000:00:00
96 3877ANDREU GARCIA QUINTANILLACLUB NATACIO CENTELLESABM02:05:416100:21:2410401:31:1513.1501:52:397200:13:020:00:000:00:00
97 4405OSCAR BARTOLOMÉ LAFUENTEU.C. SANT CUGATV1M02:05:487200:21:3410801:31:3913.0901:53:135200:12:350:00:000:00:00
98 5019MANEL VIVANCOS GONZALEZFEECV2M02:06:0511000:23:239201:28:1713.5901:51:4011000:14:250:00:000:00:00
99 1430FRANCISCO MUÑOZ RETAMALCLUB ATLETISME VILAFRANCAV2M02:06:3711600:23:379901:28:5713.4901:52:3410200:14:030:00:000:00:00
100 613RAUL GARCIA MOLINAC.N.TERRASSA-CICLES MORENABM02:06:5612300:23:4910101:29:2613.4201:53:158700:13:410:00:000:00:00
101 5022OSCAR PRERA BELLIDOFEECABM02:07:1212100:23:449401:28:2013.5801:52:0412800:15:080:00:000:00:00
102 5060RAUL SAYAGO VILLARRAZOLLICENCIA DE DIAABM02:07:185500:21:1110901:32:1913.0001:53:309200:13:480:00:000:00:00
103 1258ALBERT JIMÉNEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M02:07:3513000:23:599701:28:3413.5501:52:3312500:15:020:00:000:00:00
104 4477POL GIMENO FONQUERNIEC.N.CATALUNYA-JNM02:08:0910100:22:4210301:30:4213.2301:53:2412000:14:450:00:000:00:00
105 194DANIEL TUDELA MARTINEZC.T.S.J.ABADESSESV1M02:08:518500:21:5811301:33:3212.8301:55:307900:13:210:00:000:00:00
106 786JEAN PIERRE BAURIER CASANINDEPENDENTV1M02:08:584000:20:4012101:34:5112.6501:55:318200:13:270:00:000:00:00
107 4478GERARD TORRENS CASALSCLUB TRIATLO BERGAABM02:09:3414400:25:069501:28:2413.5701:53:3015300:16:040:00:000:00:00
108 5049RAMON RIERA TATCHÉFEECABM02:10:2010200:22:4910701:31:3413.1101:54:2315100:15:570:00:000:00:00
109 3919SERGI ESCRIU MATEUINDEPENDENTABM02:10:3110500:23:0211601:33:5512.7801:56:578500:13:340:00:000:00:00
110 5044FRAN CARRERA LLORETLLICENCIA DE DIAABM02:11:3812500:23:5211101:33:0212.9001:56:5411900:14:440:00:000:00:00
111 1306FRODE HUSE GJENDEMC.E.T DISTANCEV1M02:11:5513500:24:3011001:32:4212.9401:57:1211700:14:430:00:000:00:00
112 5077ANTONIO GONZALEZ LEONLLICENCIA DE DIAABM02:12:1112200:23:4811901:34:2412.7101:58:129900:13:590:00:000:00:00
113 6008JOSE MIGUEL SANCHEZ UROZFEECABM02:12:1212400:23:5011801:34:2112.7201:58:1110100:14:010:00:000:00:00
114 5015GERARD ROCA ESTEBANLLICENCIA DE DIAABM02:13:1412000:23:4411501:33:5012.7901:57:3414000:15:400:00:000:00:00
115 5027FRANCESC XAVIER SUBIRANAFEECV2M02:13:3113900:24:4511201:33:2212.8501:58:0713200:15:240:00:000:00:00
116 5070DAVID ROMA BARBEROLLICENCIA DE DIAABM02:13:4311300:23:3111401:33:3812.8201:57:0915600:16:340:00:000:00:00
117 6009XAVIER MARTINLLICENCIA DE DIAABM02:14:1810300:22:4913001:37:3512.3002:00:249500:13:540:00:000:00:00
118 5029GERARD PARÉS ROURALLICENCIA DE DIASUB23M02:14:4512800:23:5612301:34:5712.6401:58:5315000:15:520:00:000:00:00
119 5067JAUME MUNTADA SANTLLICENCIA DE DIAABM02:14:5815500:25:3211701:34:1812.7301:59:5012700:15:080:00:000:00:00
120 5028PERE JOSEP PIÑOL ZAPLANALLICENCIA DE DIAABM02:15:4114200:24:4812401:35:0412.6201:59:5214600:15:490:00:000:00:00
121 5040ENRIC POU TERRICABRASLLICENCIA DE DIAABM02:15:4413100:24:0412501:36:0112.5002:00:0513900:15:390:00:000:00:00
122 5038MARTI ILLAMOLA CAÑISALLICENCIA DE DIASUB23M02:15:4713200:24:1212201:34:5212.6501:59:0415800:16:430:00:000:00:00
123 5031ENRIC MARTINEZ LARALLICENCIA DE DIAV1M02:16:0811100:23:2813201:37:5312.2602:01:2112100:14:470:00:000:00:00
124 5075CARLOS NAVAS YAGUEFEECV1M02:16:4711700:23:3813501:39:2812.0602:03:068600:13:410:00:000:00:00
125 3286ORIOL GARROTE MARTINEZC.E.T DISTANCEABM02:17:0213600:24:4013101:37:3912.2902:02:1911800:14:430:00:000:00:00
126 5016CARLES ORÓ ARÁNFEECSUB23M02:17:0514100:24:4712601:36:3412.4302:01:2114400:15:440:00:000:00:00
127 5012ALBERT MORATO RAMONLLICENCIA DE DIAV1M02:17:1614700:25:2212001:34:4812.6602:00:1016600:17:060:00:000:00:00
128 5036XAVIER PUIGDOMÈNECH I FERLLICENCIA DE DIAV1M02:17:276500:21:2714301:43:0911.6302:04:366000:12:510:00:000:00:00
129 3740GERARD BARBANY I DURANUNIO CICLISTA LES FRANQUESUB23M02:17:414600:20:5214601:43:4511.5702:04:377300:13:040:00:000:00:00
130 162MARTÍ JUST CALDERERCLUB TRIATLO L'' EIX DE NABM02:17:497400:21:3914401:43:1011.6302:04:496900:13:000:00:000:00:00
131 679MIGUEL ANGEL MASANA CURTOC.N. VILAFRANCAABM02:18:4113300:24:1313701:40:1911.9602:04:3210500:14:090:00:000:00:00
132 996SANTI RIBOT TERRICABRASC. TRI. GRANOLLERSV1M02:18:426400:21:2614801:44:1811.5102:05:446600:12:580:00:000:00:00
133 5017GERARD RUBIO DEL OLMOLLICENCIA DE DIAJNM02:18:4610700:23:1113301:38:0412.2402:01:1516800:17:310:00:000:00:00
134 148JORDI COMADEVALL PLANASCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:20:358200:21:4814901:44:2511.4902:06:1310900:14:220:00:000:00:00
135 5023JESÚS COMA FELIULLICENCIA DE DIAABM02:20:5116000:26:1013401:38:2212.2002:04:3215400:16:190:00:000:00:00
136 2605GABRIEL PUIG ROMAGOSAC.N.PRAT-TRIATLO-V1M02:21:0615800:26:0313601:40:0611.9902:06:0912300:14:570:00:000:00:00
137 4139VICTOR JULIO CARTESC.E.T. DISTANCEABM02:22:3115000:25:2414201:42:2911.7102:07:5311300:14:380:00:000:00:00
138 3447FERRAN BALCELLS PICARTC.N.TERRASSA-CICLES MORENSUB23M02:23:3316200:26:2212701:36:5012.3902:03:1217800:20:210:00:000:00:00
139 2021ENRIC DE LLORENS VALERIC.N.TERRASSA-CICLES MORENABM02:23:339400:22:1413801:41:0811.8702:03:2217700:20:110:00:000:00:00
140 5071JOAN TRAVER ESCUINLLICENCIA DE DIAABM02:23:3413400:24:1414501:43:3011.5902:07:4414700:15:500:00:000:00:00
141 3395JOAN NICOLAU COLERAC.E.T DISTANCEABM02:24:5415900:26:0713901:41:4811.7902:07:5516300:16:590:00:000:00:00
142 5035CARLOS ALCAIDE CORVOFEECSUB23M02:26:0816900:27:4214001:42:0211.7602:09:4415500:16:240:00:000:00:00
143 262JOSEP MARIA MORERA INGLESCLUB NATACIO BARCELONAV2M02:26:4916400:26:5914701:44:0911.5202:11:0814100:15:410:00:000:00:00
144 4412VICTOR PERAIRE POUSC.N. SANT ANDREUJNM02:28:0712600:23:5315101:47:2711.1702:11:2015900:16:470:00:000:00:00
145 3117DANIEL MAGRIÑA PASCALCLUB TRIATLO RUNNERSWORLDABM02:28:3414300:24:5215401:48:1711.0802:13:0913300:15:250:00:000:00:00
146 5030PEP CASILLAS AUMEDESLLICENCIA DE DIAABM02:28:3811900:23:4315701:50:3410.8502:14:1710800:14:210:00:000:00:00
147 5013FRANCESC JIMÉNEZ CORTACANLLICENCIA DE DIAABM02:29:5514800:25:2215301:47:3311.1602:12:5516400:17:000:00:000:00:00
148 5025CARLES MASNOU MORENOLLICENCIA DE DIASUB23M02:30:1115400:25:3115001:46:1511.2902:11:4617300:18:250:00:000:00:00
149 5045PAU MARTÍ LLICENCIA DE DIAABM02:30:1712700:23:5415801:50:5610.8202:14:5013400:15:270:00:000:00:00
150 1168MARIANO MENDEZ CABRASC.N.MANRESA-V2M02:30:3514500:25:0915601:50:1710.8802:15:2612900:15:090:00:000:00:00
151 3182ANTONI ISASI-ISASMENDIC.E.T. DISTANCEV2M02:31:4917300:28:2215201:47:2911.1602:15:5115200:15:580:00:000:00:00
152 1399JOSÉ MÉNDEZ SÁNCHEZCLUB NATACIO RUBIV1M02:32:5616100:26:1315501:49:2910.9602:15:4216700:17:140:00:000:00:00
153 4394SERGI VILCHEZ MUDARRAC.N. MANRESAABM02:36:0310400:23:0016301:57:3310.2102:20:3313600:15:300:00:000:00:00
154 5024JORDI TORRENTS TANYÀLLICENCIA DE DIAABM02:36:2913700:24:4216001:52:2810.6702:17:1017600:19:190:00:000:00:00
155 5043ORIOL GIRBAULLICENCIA DE DIAABM02:40:4717900:31:1316701:59:5510.0102:31:08100:09:390:00:000:00:00
156 1340ALEX ALDOMA BRUFAUSOC ATLETICA CORBERAV2M02:41:4312900:23:5817002:02:269.8002:26:2413100:15:190:00:000:00:00
157 5065LLUIS COLILLAS SANCHEZFEECABM02:43:0717200:27:5516401:58:1610.1502:26:1116100:16:560:00:000:00:00
158 4151RAUL PEREZ GARRIDOINDEPENDENTABM02:43:2316800:27:3716501:58:4210.1102:26:1916500:17:040:00:000:00:00
159 4464JORDI FONTSECA SAÑEC.N. VIC-ETBABM02:44:0516600:27:3516902:00:559.9202:28:3013800:15:350:00:000:00:00
160 1252ALFREDO JULIÀ GUILERAC.E.T. DISTANCEV1M02:44:5615200:25:2717102:04:119.6602:29:3813000:15:180:00:000:00:00
161 5041PAU COMA ROURAFEECABM02:45:3516700:27:3616802:00:269.9602:28:0216900:17:330:00:000:00:00
162 3930JORDI AVILÉS TRABALÓNSBRABM02:47:4817600:28:5216601:59:5010.0102:28:4217400:19:060:00:000:00:00
163 749FRANCESC RODON CASAMITJANSBRABM02:48:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
164 5069JOAN CARLES MARTINEZ JULILLICENCIA DE DIAV1M02:48:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
165 4200NACHO CAMPO PARRILLAINDEPENDENTABM02:53:2415600:25:5317602:11:399.1202:37:3214800:15:520:00:000:00:00
166 4201TONI SANCHEZ COLETOINDEPENDENTABM02:53:2515700:25:5417702:11:399.1202:37:3314900:15:520:00:000:00:00
167 6007LLUIS DUOCASTELLA SELVASLLICENCIA DE DIAABM02:57:0218000:31:1817302:06:349.4802:37:5217500:19:100:00:000:00:00
168 5058CARLES SALA GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M02:59:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
169 5047MARC VILÀ MUNSLLICENCIA DE DIASUB23M03:12:0217800:29:4017802:18:558.6402:48:3517900:23:270:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32