RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 5 24 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5003JON ERGUIN DORRONSOROTRIGOI T.T.ABM01:29:071000:22:40100:52:0327.6701:14:43900:14:240:00:000:00:00
2 5001ENDIKA GARZIA EIZAGIRRELAGUNAK-SALTOKI TRIKIDEAKABM01:31:11500:21:50500:55:3725.8901:17:27400:13:440:00:000:00:00
3 2491ALEIX FABREGAS  GRAÑONC.T.S.J.ABADESSESABM01:31:46700:22:10300:55:0326.1601:17:131100:14:330:00:000:00:00
4 692EDUARD QUERALT RADUAC.N.REUS PLOMS-ABM01:31:59300:21:401300:56:5525.3001:18:35100:13:240:00:000:00:00
5 4043JULEN LARRUCEA LOROÑOURDAITRI T.T.ABM01:32:04100:21:361100:56:5225.3201:18:28200:13:360:00:000:00:00
6 5002LUIS MARIA URIZAR OTAMENDTRIGOI T.T.V1M01:32:442200:23:38200:54:0326.6401:17:411800:15:030:00:000:00:00
7 753XAVIER TORRADES SABATAC.N.REUS PLOMS-ABM01:33:50600:21:561700:57:3225.0301:19:28800:14:220:00:000:00:00
8 1250JAUME CONSOLA CLAVECERRR IGUALADAABM01:34:04400:21:432200:58:2624.6401:20:09600:13:550:00:000:00:00
9 2075SERGI RODRIGUEZ BATISTACERRR IGUALADAABM01:34:21200:21:362800:59:0324.3901:20:39300:13:420:00:000:00:00
10 424ORIOL BUCH BAUTISTAC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:34:291700:23:16800:56:1925.5701:19:351600:14:540:00:000:00:00
11 3897JORDI URÓ MOMPELCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:34:34800:22:162300:58:3024.6201:20:46500:13:480:00:000:00:00
12 606PAU ZAMORA PEREZC.E.T. DISTANCEABM01:34:531200:23:00900:56:3625.4401:19:362200:15:170:00:000:00:00
13 4044ENEKO GURRUTXAGA UGARTELLICENCIA DE DIAABM01:35:382500:23:52700:56:1425.6101:20:062900:15:320:00:000:00:00
14 2526DAVID ADAN FREIXESC. E. PEDALA.CAT  BALAGUESUB23M01:36:142300:23:401500:57:0525.2301:20:452600:15:290:00:000:00:00
15 2455XAVIER JOVE RIARTC. E. PEDALA.CAT  BALAGUEJNM01:36:141600:23:131800:57:3425.0101:20:472500:15:270:00:000:00:00
16 3765IVAN MENCHON VELASCOC. E. PEDALA.CAT  BALAGUESUB23M01:36:141400:23:041900:57:4624.9301:20:502300:15:240:00:000:00:00
17 294MARCEL GUAL ANDUJARC. TRI. GRANOLLERSABM01:36:201300:23:032600:58:4424.5201:21:471200:14:330:00:000:00:00
18 346XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:36:351900:23:292400:58:3124.6101:22:001300:14:350:00:000:00:00
19 703FRANCESC JOVE RIARTC. E. PEDALA.CAT  BALAGUEABM01:36:361500:23:122900:59:1324.3201:22:25700:14:110:00:000:00:00
20 454JORDI SANCHEZ PADILLAC.N.REUS PLOMS-ABM01:36:452400:23:462100:58:2224.6701:22:081400:14:370:00:000:00:00
21 4058RUBEN LEON BLAZQUEZLLICENCIA DE DIAABM01:36:483100:24:091000:56:4525.3701:20:544100:15:540:00:000:00:00
22 4049JOSE XABIER UGARTE CANOANTXINTXIKA TRIATLOI TALDV1M01:37:034500:24:481600:57:1125.1801:21:591900:15:040:00:000:00:00
23 1469MARC SOLE  AMETLLERC. TRI. GRANOLLERSABM01:37:22900:22:203401:00:0623.9601:22:261700:14:560:00:000:00:00
24 3895XAVIER MADRONA VILÀCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:492100:23:372000:58:1824.7001:21:554200:15:540:00:000:00:00
25 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:554300:24:471400:57:0425.2301:21:514900:16:040:00:000:00:00
26 277JAUME CARO MAÑOSAC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:38:035000:25:021200:56:5325.3101:21:555400:16:080:00:000:00:00
27 3902XAVI ROCA CANALSMON BIKE & RUN TRICBMABM01:38:267400:25:49600:56:0225.7001:21:517000:16:350:00:000:00:00
28 776MARC REAL GARCÍATRITEAM GIRONAABM01:38:423400:24:212700:58:5124.4701:23:122800:15:300:00:000:00:00
29 3836FRANCISCO LOPEZ EGEAC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:39:069500:26:24400:55:3025.9501:21:549800:17:120:00:000:00:00
30 861DANIEL SAGRERA VULARTLA SALLE TRIATLOABM01:39:211800:23:184101:00:5023.6701:24:082000:15:130:00:000:00:00
31 2515ARNAU GRIFOLL BRAVOC.N. VIC-ETBABM01:39:332000:23:363901:00:3223.7901:24:082400:15:250:00:000:00:00
32 1202ABEL GANGOLELLS SOLÀLA SALLE TRIATLOV1M01:40:093700:24:273200:59:4124.1301:24:084600:16:010:00:000:00:00
33 1263MOISÈS GANGOLELLS SOLÀLA SALLE TRIATLOV1M01:40:113600:24:263100:59:4124.1301:24:075000:16:040:00:000:00:00
34 378MARCEL CARRERAS SOLERC.E.T. DISTANCEABM01:40:195300:25:043300:59:4324.1101:24:473000:15:320:00:000:00:00
35 4050LIHER ETXEBERRIA ARTOLATOLOSALDEKO T.T.ABM01:40:523500:24:253801:00:2623.8301:24:514500:16:010:00:000:00:00
36 1049ORIOL DALMAU ROSETCERRR IGUALADAABM01:41:141100:22:576801:02:4022.9801:25:373200:15:370:00:000:00:00
37 2466JUAN MANUEL PERSONAL FERNC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:41:255500:25:113501:00:1423.9101:25:254400:16:000:00:000:00:00
38 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CERRR IGUALADAABM01:41:274100:24:434401:00:5523.6401:25:383700:15:490:00:000:00:00
39 4048MIKEL SAN JUAN ESPINOSALLICENCIA DE DIAABM01:41:358300:26:033000:59:1524.3001:25:185900:16:170:00:000:00:00
40 3893NIL COROMINAS PERAIRECLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:41:373000:24:04000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
41 1245SALVI VIDAL BERENGUERLA SALLE TRIATLOABM01:42:074700:24:544701:01:2323.4601:26:173900:15:500:00:000:00:00
42 1302RUBEN CAMINAL SALLENTC.E. SERRADELLS TRIATLOV1M01:42:095200:25:035001:01:3723.3701:26:402700:15:290:00:000:00:00
43 2844CARLOS FERNANDEZ DOBARROC.E. SERRADELLS TRIATLOABM01:42:235100:25:035101:01:4123.3501:26:443300:15:390:00:000:00:00
44 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOC ATLETICA CORBERAV1M01:42:254600:24:495501:01:5923.2301:26:483100:15:370:00:000:00:00
45 4052MIQUEL GONZÀLEZ JOFRALLICENCIA DE DIAABM01:42:267000:25:434201:00:5423.6501:26:373600:15:490:00:000:00:00
46 418RAMON VILA MORACLUB TRIATL0 L'''' EIX DEV1M01:42:378100:25:573701:00:1823.8801:26:156500:16:220:00:000:00:00
47 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N.REUS PLOMS-ABM01:42:488000:25:532500:58:3324.5901:24:2613300:18:220:00:000:00:00
48 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:42:574000:24:406501:02:2323.0801:27:034300:15:540:00:000:00:00
49 411RAMON BORRELL DANIELLA SALLE TRIATLOV1M01:43:045600:25:174301:00:5423.6501:26:118400:16:530:00:000:00:00
50 2527JOSEP MIQUEL SALVADÓ RODRC. E. PEDALA.CAT  BALAGUEABM01:43:236700:25:384901:01:3723.3701:27:155300:16:080:00:000:00:00
51 3433ALBERTO BLANCO MOSCOSOCLUB TRIBANDA TRIATLOSUB23M01:43:466500:25:364601:01:2023.4801:26:568100:16:500:00:000:00:00
52 3299MANEL TORRES VELASCOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:43:584900:25:018001:04:2722.3401:29:281000:14:300:00:000:00:00
53 996SANTI RIBOT TERRICABRASC. TRI. GRANOLLERSV1M01:44:026900:25:426101:02:0823.1801:27:505600:16:120:00:000:00:00
54 4041ENRIC VIDAL LLORACHLLICENCIA DE DIAABM01:44:037200:25:485201:01:5323.2701:27:416300:16:220:00:000:00:00
55 4030RICARD VILLARROYA TORÁNLLICENCIA DE DIASUB23M01:44:075800:25:215301:01:5523.2601:27:168200:16:510:00:000:00:00
56 438JOAN SOLE CANALCLUB TRIATL0 L'''' EIX DEABM01:44:2410800:27:024001:00:3623.7601:27:387700:16:460:00:000:00:00
57 2038ANDREU CATLLÀ SANTCLIMENTCLUB TRIATL0 L'''' EIX DEV1M01:44:267600:25:516401:02:1923.1101:28:105800:16:160:00:000:00:00
58 148JORDI COMADEVALL PLANASCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:44:298500:26:116001:02:0723.1801:28:185500:16:110:00:000:00:00
59 4025RICARD QUIROGA RIUFEECABM01:44:306000:25:246601:02:2323.0801:27:477400:16:430:00:000:00:00
60 853MANOLO GONZALEZ CUEVASCLUB NATACIO RUBIV1M01:44:389800:26:354501:01:1123.5401:27:468300:16:520:00:000:00:00
61 811MIQUEL COMELLA OLIVECLUB NATACIO CALDESV1M01:44:569600:26:304801:01:3323.4001:28:038500:16:530:00:000:00:00
62 3003ALEX PLA LORENTETRITEAM GIRONAABM01:44:577800:25:526301:02:1123.1601:28:038600:16:540:00:000:00:00
63 3773JOAQUIM SANCHEZ FRIGOLACLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:45:028900:26:135801:02:0623.1901:28:197500:16:430:00:000:00:00
64 2612ABEL ALMODOVAR MORALESSOC ATLETICA CORBERAABM01:45:087700:25:525401:01:5623.2501:27:4810400:17:200:00:000:00:00
65 217RAIMON CORRALES OROBITGINDEPENDENTABM01:45:266800:25:396701:02:3623.0001:28:159700:17:110:00:000:00:00
66 3768JORDI MARTINEZ SANTIAGOC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:45:336100:25:257601:04:0122.4901:29:265100:16:070:00:000:00:00
67 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROC. TRI. GRANOLLERSV1M01:46:0110400:26:505901:02:0723.1801:28:579200:17:040:00:000:00:00
68 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEABM01:46:126300:25:298101:04:3522.3001:30:045200:16:080:00:000:00:00
69 4028MARTI SEUBA MACIAFEECABM01:46:1610000:26:377101:03:1722.7501:29:546400:16:220:00:000:00:00
70 3079ANGEL PAVON GARCÍALA SALLE TRIATLOV1M01:46:209300:26:206901:02:4522.9501:29:0510000:17:150:00:000:00:00
71 1246ALBERT JORBA LÓPEZC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:46:2812200:27:375601:02:0223.2101:29:397900:16:490:00:000:00:00
72 1260NICOLAS LOPEZ CLARAMUNTCLUB NATACIO RUBISUB23M01:46:316600:25:367201:03:4122.6101:29:179900:17:140:00:000:00:00
73 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:46:4012300:27:385701:02:0423.2001:29:428800:16:580:00:000:00:00
74 1030JORDI VILA MORACLUB TRIATL0 L'''' EIX DEABM01:46:492800:24:0410201:06:4121.5901:30:454800:16:040:00:000:00:00
75 5013JORDI EUDAL MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM01:46:4910300:26:497301:03:4322.6001:30:326000:16:170:00:000:00:00
76 3894MARC CASANOVA SOLÀCLUB NATACIO CENTELLESSUB23M01:46:538200:26:017801:04:2222.3701:30:236800:16:300:00:000:00:00
77 1241JAUME SABATÉ SASPLUGASLA SALLE TRIATLOABM01:47:027300:25:487901:04:2422.3601:30:128000:16:500:00:000:00:00
78 1598FERRAN VINYALS CORNELLAC.N.MANRESA-V1M01:47:0813000:27:586201:02:0923.1701:30:079000:17:010:00:000:00:00
79 3955OSCAR RAGA SANSC.N. VIC-ETBABM01:47:216200:25:269001:05:3421.9601:31:006200:16:210:00:000:00:00
80 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC. E. TRIATHLONBCN PROBIKABM01:47:394800:24:5710401:06:5321.5301:31:503800:15:490:00:000:00:00
81 633ALBERT FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBABM01:47:419200:26:197701:04:0222.4901:30:2110300:17:200:00:000:00:00
82 1239PAU PUIG VARGASLA SALLE TRIATLOABM01:47:487100:25:478401:04:5722.1701:30:449300:17:040:00:000:00:00
83 1112JOSE MARIA RODRIGUEZ CARMC.TRIATLO CINGLES DE BERTV1M01:48:0512100:27:363601:00:1623.8901:27:5217300:20:130:00:000:00:00
84 652JORGE LOPEZ CALATRAVACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:48:0811100:27:097001:03:1722.7501:30:2611400:17:420:00:000:00:00
85 3944VICTOR PANYELLA BASSÓC.T.S.J.ABADESSESV1M01:48:209100:26:188901:05:2222.0301:31:407200:16:400:00:000:00:00
86 2630ROBERT ALCANTARA MARTICAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:48:269900:26:368801:05:1022.1001:31:467300:16:400:00:000:00:00
87 587SERGI CINCA MORROSCLUB TRIATLO L'' EIX DE NABM01:48:342700:23:5812201:08:5020.9201:32:483500:15:460:00:000:00:00
88 2153JORDI RIERA POLCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:48:374200:24:4410601:07:2121.3801:32:056900:16:320:00:000:00:00
89 4057SERGI PUJABET SOLANICHLLICENCIA DE DIAABM01:48:4811600:27:167401:03:5822.5101:31:1410900:17:340:00:000:00:00
90 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIÓ SITGESV1M01:48:5311300:27:118201:04:4522.2401:31:568700:16:570:00:000:00:00
91 3828DANIEL CANO MARÍNC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:49:005900:25:2310501:07:0021.4901:32:237100:16:370:00:000:00:00
92 3826CESAR FERREIRA CAMPOSC.E. SERRADELLS TRIATLOV1M01:49:135700:25:1810901:07:2921.3401:32:476700:16:260:00:000:00:00
93 1062CÉSAR THOVAR PÉREZINDEPENDENTV1M01:49:223300:24:1313201:09:2520.7401:33:383400:15:440:00:000:00:00
94 3903MARC CIRERA CASELLASCLUB TRIATL0 L'' EIX DE NABM01:49:268700:26:129201:05:4221.9201:31:5410800:17:320:00:000:00:00
95 1760JOAN NEBLEZA MIRABENTCLUB NATACIÓ SITGESABM01:49:277500:25:4910101:06:4021.6001:32:298900:16:580:00:000:00:00
96 4053ANDREU CANOVAS TUBAULLICENCIA DE DIAABM01:49:2811700:27:178301:04:5222.2001:32:0910200:17:190:00:000:00:00
97 4019ORIOL ALSINAFEECABM01:49:299000:26:179901:06:1021.7601:32:279100:17:020:00:000:00:00
98 225XAVI ARENES SERRAB-B TRIATLÓ L´AMETLLA V.V1M01:49:4810700:26:548501:05:0622.1201:32:0011800:17:480:00:000:00:00
99 3076DAVID GIL MOLDESCLUB ATLETISME SANT BOIABM01:49:524400:24:47000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
100 1198ALBERT BARRACHINA MORENOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:49:568600:26:1111101:07:4221.2701:33:534700:16:030:00:000:00:00
101 3943JORDI JANSANA URGELLESSOC ATLETICA CORBERAABM01:50:0611500:27:169101:05:4121.9201:32:579500:17:090:00:000:00:00
102 546ANTONIO MARTINEZ SANCHEZC.A.IGUALADA-V1M01:50:232600:23:5813801:10:1220.5101:34:105700:16:130:00:000:00:00
103 5014ALBERT MOLINER AVELLANEDALLICENCIA DE DIAV1M01:50:303200:24:1114701:11:0420.2601:35:152100:15:150:00:000:00:00
104 4034DAVID CAMPRUBI CALDERERFEECV1M01:50:3715800:28:557501:04:0022.5001:32:5511200:17:420:00:000:00:00
105 3644MIQUEL SOLE VIVESC. E. TRIATHLONBCN PROBIKABM01:50:402900:24:0414301:10:4620.3501:34:504000:15:500:00:000:00:00
106 1753ADRIA REDORTA VIVESCLUB CUBE SPORTS MANRESASUB23M01:50:556400:25:3010701:07:2121.3801:32:5112600:18:040:00:000:00:00
107 3447FERRAN BALCELLS PICARTC.N.TERRASSA-CICLES MORENSUB23M01:51:0714600:28:288601:05:0822.1101:33:3610700:17:310:00:000:00:00
108 200JOSEP ANTONI GARCIA MARTÍCLUB TRIATL0 L'''' EIX DEV1M01:51:1110900:27:069701:05:5921.8201:33:0512700:18:060:00:000:00:00
109 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M01:51:175400:25:0813601:09:5020.6201:34:586100:16:190:00:000:00:00
110 4036JORDI RAFART RIBERAFEECABM01:51:2711000:27:0710301:06:4221.5901:33:4911000:17:380:00:000:00:00
111 3808MARTÍN TORRES GALVÁNC. E. TRIATHLONBCN PROBIKV1M01:51:388800:26:1211201:07:4421.2601:33:5611300:17:420:00:000:00:00
112 3906ORIOL PONS BONJORNC.T.S.J.ABADESSESABM01:51:5912600:27:549601:05:5321.8601:33:4712900:18:120:00:000:00:00
113 1517MARC MARTINEZ MIRALLESLA SALLE TRIATLOSUB23M01:52:033800:24:3215701:12:4219.8101:37:141500:14:490:00:000:00:00
114 2412OSCAR GILABERT ESCOLARCLUB NATACIÓ SITGESABM01:52:108400:26:0611301:08:0121.1701:34:0712400:18:030:00:000:00:00
115 569JUAN JOSE DAVILA JIMENEZCLUB NATACIO SANT SADURNIV1M01:52:1712900:27:589301:05:4321.9101:33:4113800:18:360:00:000:00:00
116 829SALVADOR LABARIAS VICENTEINDEPENDENTV1M01:52:5110500:26:5113001:09:1620.7901:36:077600:16:440:00:000:00:00
117 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOC ATLETICA CORBERAV1M01:52:5313100:28:029401:05:4921.8801:33:5115500:19:020:00:000:00:00
118 3735JESUS MOLINO ANDREINDEPENDENTABM01:53:0111200:27:1012701:09:0420.8501:36:147800:16:470:00:000:00:00
119 3877ANDREU GARCIA QUINTANILLACLUB NATACIO CENTELLESABM01:53:3711800:27:2312301:08:5720.8801:36:2010100:17:170:00:000:00:00
120 338JUAN JOSE ALBALADEJO CABRCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:53:5710600:26:5312101:08:4920.9301:35:4213000:18:150:00:000:00:00
121 3978MARC MUNTADA TRASERRACLUB TRIATLO BERGAABM01:54:1615700:28:5510001:06:2721.6701:35:2215000:18:540:00:000:00:00
122 4042MARC SUBIRANA COSTAFEECABM01:54:4310200:26:3914401:10:5420.3101:37:339600:17:100:00:000:00:00
123 2610FERNANDO DEL CORRAL REYLA SALLE TRIATLOABM01:54:567900:25:5314201:10:4620.3501:36:3913100:18:170:00:000:00:00
124 3901IGNASI LAMARCA FLINCHLA SALLE TRIATLOV1M01:54:5613500:28:1111501:08:0621.1501:36:1714100:18:390:00:000:00:00
125 4026CARLES JUNYENT TORRASLLICENCIA DE DIAABM01:54:5911400:27:1412901:09:0920.8201:36:2313700:18:360:00:000:00:00
126 3878ANTONI NICUESA CASTAÑOCLUB NATACIO CENTELLESABM01:55:0413800:28:1512001:08:4520.9501:37:0012500:18:040:00:000:00:00
127 1628JULIO RAMONET CARRILLOC. E. PEDALA.CAT  BALAGUEABM01:55:0512800:27:5713101:09:2120.7601:37:1811700:17:470:00:000:00:00
128 4031XAVIER SOLER MENDEZLLICENCIA DE DIAABM01:55:0615200:28:4211801:08:2121.0701:37:0312300:18:030:00:000:00:00
129 4047ENEKO MUJIKA IRAOLALLICENCIA DE DIAABM01:55:2114200:28:2112601:09:0420.8501:37:2512100:17:560:00:000:00:00
130 4020JORGE CUELLAR BARREIRALLICENCIA DE DIASUB23M01:55:2911900:27:2512801:09:0820.8301:36:3315100:18:560:00:000:00:00
131 5011JORDI MAYOR HIDALGOFEECV1M01:55:3313600:28:1311901:08:2321.0601:36:3615200:18:570:00:000:00:00
132 1430FRANCISCO MUÑOZ RETAMALCLUB ATLETISME VILAFRANCAV2M01:55:4815400:28:5011701:08:1221.1101:37:0214600:18:460:00:000:00:00
133 162MARTÍ JUST CALDERERCLUB TRIATL0 L'''' EIX DEABM01:56:0210100:26:3712501:09:0320.8501:35:4017600:20:220:00:000:00:00
134 3946RICARD ESTRADA GILCLUB ATLETISME SANT BOIABM01:56:1012500:27:4814601:10:5820.2901:38:4610500:17:240:00:000:00:00
135 1258ALBERT JIMÉNEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M01:56:3615000:28:3411001:07:3621.3001:36:1017800:20:260:00:000:00:00
136 742JORDI COSTA SUBIRANAC.A.IGUALADA-ABM01:57:1114900:28:3013501:09:4820.6301:38:1814800:18:530:00:000:00:00
137 4027MANEL VIVANCOS GONZALEZFEECV2M01:57:3016200:29:2413401:09:3620.6901:39:0013500:18:300:00:000:00:00
138 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A.IGUALADA-V2M01:57:5612700:27:5714901:11:2020.1901:39:1714000:18:390:00:000:00:00
139 4021SERGIO IDIGORA MORENO LLICENCIA DE DIAABM01:57:5813400:28:1115101:11:3920.1001:39:5012800:18:080:00:000:00:00
140 3977XAVIER ARRANZ RABATCLUB TRIATLO BERGASUB23M01:58:0215900:28:5611401:08:0221.1701:36:5818800:21:040:00:000:00:00
141 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFC.N.PRAT-TRIATLO-V2M01:58:0612400:27:4615501:12:2819.8701:40:1411900:17:520:00:000:00:00
142 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLACLUB NATACIÓ SITGESSUB23M01:59:0716300:29:3213901:10:2420.4501:39:5615700:19:110:00:000:00:00
143 1340ALEX ALDOMA BRUFAUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:59:2814700:28:2915401:12:1519.9301:40:4414500:18:440:00:000:00:00
144 1522DAVID BOIX LOPEZCLUB TRIATL0 L'''' EIX DEV1M01:59:3215100:28:3615601:12:3919.8201:41:1513200:18:170:00:000:00:00
145 2856ERIC CINCA CARRILLOLA SALLE TRIATLOSUB23M01:59:4513700:28:1414801:11:1820.2001:39:3217400:20:130:00:000:00:00
146 1306FRODE HUSE GJENDEMC.E.T DISTANCEV1M01:59:5716900:30:0414001:10:2920.4301:40:3316100:19:240:00:000:00:00
147 2782GABRIEL PASCUAL GONZÁLEZINDEPENDENTABM02:00:1815300:28:4814101:10:4320.3601:39:3118100:20:470:00:000:00:00
148 2462ALBERT BOTET CORTÉSLA SALLE TRIATLOABM02:00:2016000:29:0615001:11:2920.1401:40:3516600:19:450:00:000:00:00
149 456JOSE LUIS BALLESTER CANTOLA SALLE TRIATLOV1M02:00:2016700:29:4515301:12:0519.9801:41:5013400:18:300:00:000:00:00
150 5010ROGER PEREZ SOLERFEECABM02:01:1914300:28:2217101:15:0219.1901:43:2412000:17:550:00:000:00:00
151 4056FRANCESC XAVIER SUBIRANAFEECV2M02:02:0617900:30:5614501:10:5420.3101:41:5017500:20:160:00:000:00:00
152 1006JORDI COMAS VILALTACLUB TRIATL0 L'''' EIX DEV1M02:03:1817200:30:2616101:13:5019.5001:44:1615400:19:020:00:000:00:00
153 4017TONI CABRERA ORTEGAFEECV1M02:03:2717600:30:4016301:13:5319.4901:44:3314900:18:540:00:000:00:00
154 4013PAU VENTURA SELLÉSLLICENCIA DE DIASUB23M02:03:3518700:31:2516601:14:2419.3501:45:4911600:17:460:00:000:00:00
155 4033JOSEP CORONADO GONFAUSLLICENCIA DE DIAABM02:03:3616500:29:3916801:14:2819.3401:44:0716200:19:290:00:000:00:00
156 3919SERGI ESCRIU MATEUINDEPENDENTABM02:04:3815500:28:5018001:17:0818.6701:45:5814200:18:400:00:000:00:00
157 4029ALBERT PARRALLICENCIA DE DIAABM02:04:4018600:31:1416701:14:2719.3401:45:4115300:18:590:00:000:00:00
158 4015JUAN SOLER ESPARBEFEECV1M02:04:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
159 155VICTOR SORRIBES ORTINCLUB NATACIO RUBIABM02:04:4917500:30:3917001:14:5819.2101:45:3715800:19:120:00:000:00:00
160 2410SERGI MEDINA GARCIAC.E. SERRADELLS TRIATLOABM02:04:5412000:27:3518401:18:3018.3401:46:0514700:18:490:00:000:00:00
161 679MIGUEL ANGEL MASANA CURTOINDEPENDENTABM02:05:1618400:31:1116401:13:5519.4801:45:0617100:20:100:00:000:00:00
162 1355XAVIER GARCIA TOSCASCLUB TRIATL0 L'''' EIX DEABM02:05:2316400:29:3417401:15:4119.0301:45:1516800:20:080:00:000:00:00
163 3998JOAN GAMISANS NOGUERACLUB TRIATLO L'' EIX DE NV2M02:05:3620500:32:4415201:12:0219.9901:44:4618300:20:500:00:000:00:00
164 1205JOSEP QUEVEDO REYESCLUB TRIATLO BERGAV1M02:05:3717700:30:5015901:13:0919.6901:43:5919500:21:380:00:000:00:00
165 3136JOAN CARLES GONZALEZ BLAZTRITEAM GIRONAABM02:05:4718000:30:5616501:13:5719.4701:44:5318500:20:540:00:000:00:00
166 4024XAVIER CASANOVA CANALSLLICENCIA DE DIAABM02:05:5713200:28:0618301:18:0818.4301:46:1416500:19:430:00:000:00:00
167 5012JOSEP MARIA MISSE CORTINALLICENCIA DE DIAABM02:06:0516600:29:4318101:17:3918.5401:47:2214400:18:430:00:000:00:00
168 1770SERGI ALTARRIBA NIEVESCLUB TRIATL0 L'''' EIX DEJNM02:06:123900:24:3718801:19:1818.1601:43:5520500:22:170:00:000:00:00
169 3057HECTOR CANOVAS GARCIACLUB NATACIO BARCELONAJNM02:06:1614100:28:2018901:19:1818.1601:47:3813900:18:380:00:000:00:00
170 779JOSEP CAMPRUBI GODAYOLCLUB NATACIÓ SITGESV1M02:06:3515600:28:5218701:19:0018.2301:47:5214300:18:430:00:000:00:00
171 5005TONI ARGELICH CABALLERIALLICENCIA DE DIAV1M02:06:5319900:32:2816001:13:4719.5201:46:1517900:20:380:00:000:00:00
172 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIABM02:07:3716100:29:1313301:09:3120.7101:38:4421800:28:530:00:000:00:00
173 3791JORDI ORELLANA MONTALBÁNCLUB NATACIO RUBIABM02:07:4413900:28:1619501:20:5717.7901:49:1313600:18:310:00:000:00:00
174 780JOAN PONCE SUAREZCLUB TRIATL0 L'''' EIX DEV1M02:08:0118200:31:0017201:15:0319.1901:46:0320100:21:580:00:000:00:00
175 2706JORDI ESTRADA TANYÀC.N. VIC-ETBJNM02:09:4920000:32:2917301:15:2919.0801:47:5820000:21:510:00:000:00:00
176 2041RICARD CESARI GÓMEZ-ESCALCLUB VO2SUB23M02:09:4920200:32:3916901:14:5419.2301:47:3320300:22:160:00:000:00:00
177 3182ANTONI ISASI-ISASMENDIC.E.T. DISTANCEV2M02:10:2421500:35:0316201:13:5119.5001:48:5419200:21:300:00:000:00:00
178 2445JOSE RAMON RIBES GUTIERRECLUB NATACIO RUBIV1M02:10:4218300:31:0919101:19:2518.1301:50:3416900:20:080:00:000:00:00
179 4037JORDI CARDEÑES CUCURULLSLLICENCIA DE DIAABM02:11:1219600:32:1817901:16:2218.8601:48:4020600:22:320:00:000:00:00
180 2126JOSE LUIS LOPEZ PINEDOCLUB NATACIO RUBIV1M02:11:1619200:32:1018501:18:4218.3001:50:5217700:20:240:00:000:00:00
181 2767ALEJANDRO CARCELER LANASPCLUB NATACIÓ SITGESABM02:11:5320900:33:1218201:17:4218.5301:50:5418600:20:590:00:000:00:00
182 1168MARIANO MENDEZ CABRASC.N.MANRESA-V2M02:11:5619000:31:2918601:18:5518.2501:50:2419300:21:320:00:000:00:00
183 4039CARLES BRAUT TEIXIDOFEECV1M02:12:0919100:31:3319401:20:2617.9001:51:5917200:20:100:00:000:00:00
184 2443HECTOR SUAREZ CASEROCLUB NATACIO RUBIABM02:14:3616800:29:5719801:23:4617.1901:53:4318400:20:530:00:000:00:00
185 2847PABLO TAPIA SOLERC.E. SERRADELLS TRIATLOV1M02:14:5320700:32:5519301:20:1817.9301:53:1319600:21:400:00:000:00:00
186 1252ALFREDO JULIÀ GUILERAC.E.T. DISTANCEV1M02:15:2717400:30:3820101:24:0117.1401:54:3918200:20:480:00:000:00:00
187 5008VICTOR ROMANO RODRIGUEZFEECV1M02:16:0121000:33:3919201:20:0917.9701:53:4820200:22:130:00:000:00:00
188 1053ALFONS MARTINEZ VALLSC.N.MANRESA-ABM02:17:3620800:33:0419701:22:5517.3701:55:5919400:21:370:00:000:00:00
189 4032JOSEP PERE COSTA CANTOLLICENCIA DE DIAABM02:18:2120100:32:2920301:24:5116.9701:57:2018700:21:010:00:000:00:00
190 3900LUIS DIAZ LOPEZSOC ATLETICA CORBERAABM02:19:2019300:32:1020701:25:5616.7601:58:0619000:21:140:00:000:00:00
191 4011HILARIO CANALES MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM02:19:3117300:30:3621001:27:3016.4601:58:0619100:21:250:00:000:00:00
192 3957CHRISTOPHE LE GRIX DE LA C.N.MANRESA-V1M02:19:3420400:32:4319901:23:5017.1801:56:3320900:23:010:00:000:00:00
193 4018SERGI CEBRIÀ BATALLERLLICENCIA DE DIASUB23M02:21:0319500:32:1721101:27:4216.4201:59:5918900:21:040:00:000:00:00
194 3909JESÚS MARTÍN MALLOR VIZCALA SALLE TRIATLOV1M02:21:3019800:32:2220801:26:2016.6801:58:4220700:22:480:00:000:00:00
195 5007IÑAKI ELIZONDO GOMISFEECABM02:23:0421400:34:4720501:25:2716.8502:00:1420800:22:500:00:000:00:00
196 1029RAMON LUIS GOMEZ PLANASCLUB TRIATL0 L'''' EIX DEABM02:25:4119400:32:1220001:23:5217.1701:56:0421900:29:370:00:000:00:00
197 4014PERE MIQUEL PARÉS CASANOVLLICENCIA DE DIAV1M02:25:4222200:37:2520401:25:0716.9202:02:3221100:23:100:00:000:00:00
198 171JOAN SOLER CINCACLUB TRIATLO L'' EIX DE NABM02:25:4317100:30:1220601:25:5116.7701:56:0322000:29:400:00:000:00:00
199 3820EMILIO LINCOLN VILAPLANALA SALLE TRIATLOABM02:27:2422100:35:4720901:27:2516.4702:03:1221300:24:120:00:000:00:00
200 4054JOAN PEDREIRA ALVAREZFEECV1M02:29:2022000:35:2021301:32:1615.6102:07:3619800:21:440:00:000:00:00
201 3695J. MANUEL TORRALBA SALADEC.N.SABADELL-ABM02:38:2121300:34:3221801:39:3514.4602:14:0721400:24:140:00:000:00:00
202 564JUAN BORRELL MARTINCLUB TRIATL0 L'''' EIX DEV1M02:41:2821700:35:0622001:42:0314.1102:17:0921500:24:190:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32