RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:43:23200:18:59101:10:4916.9501:29:48200:13:350:00:000:00:00
2 2437EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZCERRR IGUALADASUB23M01:46:19600:19:48201:12:0016.6701:31:48900:14:310:00:000:00:00
3 753XAVIER TORRADES SABATAC.N.REUS PLOMS-ABM01:47:45300:19:12801:15:0415.9901:34:16100:13:290:00:000:00:00
4 692EDUARD QUERALT RADUAC.N.REUS PLOMS-ABM01:48:28100:18:59000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 224ALBERT SOLEY CASTELLSC. TRI. GRANOLLERSABM01:48:59800:20:02401:13:4616.2701:33:482000:15:110:00:000:00:00
6 3899PAU BARTOLÓ ROCACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:49:201300:20:19601:14:0716.1901:34:261600:14:540:00:000:00:00
7 424ORIOL BUCH BAUTISTAC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:49:271500:20:31501:13:5716.2301:34:281800:14:590:00:000:00:00
8 3069ALBERT CAMPS SERRAMON BIKE & RUN TRICBMABM01:49:47400:19:20901:15:1415.9501:34:342100:15:130:00:000:00:00
9 1641ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:50:532100:20:51701:14:3616.0901:35:272500:15:260:00:000:00:00
10 294MARCEL GUAL ANDUJARC. TRI. GRANOLLERSABM01:51:391000:20:041701:17:0515.5701:37:09800:14:300:00:000:00:00
11 436JORDI BONET NIETOC. TRI. GRANOLLERSABM01:51:51900:20:041601:16:5515.6001:36:591400:14:520:00:000:00:00
12 3895XAVIER MADRONA VILÀCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:52:422200:20:561001:15:3815.8701:36:345300:16:080:00:000:00:00
13 346XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:53:042500:20:591801:17:4415.4401:38:43600:14:210:00:000:00:00
14 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:53:161600:20:322001:17:5015.4201:38:221500:14:540:00:000:00:00
15 1586RAFAEL PARÉS TEIXIDOC.N.REUS PLOMS-ABM01:53:26700:19:482401:19:2715.1001:39:15400:14:110:00:000:00:00
16 277JAUME CARO MAÑOSAC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:53:274400:21:361201:16:1215.7501:37:483200:15:390:00:000:00:00
17 1650DAVID MOLINERO NAVIOCLUB TRIATLO BLANESABM01:54:081800:20:342201:18:1615.3301:38:502300:15:180:00:000:00:00
18 3836FRANCISCO LOPEZ EGEAC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:54:2310200:23:03301:13:2316.3501:36:2611300:17:570:00:000:00:00
19 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N.REUS PLOMS-ABM01:54:294900:21:481501:16:3415.6701:38:225100:16:070:00:000:00:00
20 3902XAVI ROCA CANALSMON BIKE & RUN TRICBMABM01:54:306800:22:141401:16:2715.7001:38:413500:15:490:00:000:00:00
21 904CRISTIAN COFINÉ GARCIAC.N.PRAT-TRIATLO-SUB23M01:54:354600:21:381301:16:2115.7201:37:597200:16:360:00:000:00:00
22 2534MIKI MARZO TORRESC.T.S.J.ABADESSESABM01:54:471200:20:182601:19:4215.0601:40:001200:14:470:00:000:00:00
23 3762SANTI SEGÚ POMBOUNIO CICLISTA LES FRANQUEABM01:55:185100:21:521101:15:4715.8301:37:3910600:17:390:00:000:00:00
24 3741IVAN ACOSTA SEGOVIAUNIO CICLISTA LES FRANQUEABM01:55:314200:21:331901:17:5015.4201:39:235400:16:080:00:000:00:00
25 790ANDRES BARBERO SANCHEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:55:422400:20:582501:19:3015.0901:40:282200:15:140:00:000:00:00
26 5020EDU FILBA DEVESA LLICENCIA DE DIAABM01:56:245000:21:512101:18:1015.3501:40:016200:16:230:00:000:00:00
27 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:56:352300:20:573001:20:3114.9001:41:281900:15:070:00:000:00:00
28 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:56:533900:21:292701:19:4915.0301:41:183000:15:350:00:000:00:00
29 4035VICTOR PEREZ VAZQUEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:57:343400:21:242901:20:1214.9601:41:364600:15:580:00:000:00:00
30 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:57:403700:21:262801:20:0314.9901:41:295700:16:110:00:000:00:00
31 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:57:561100:20:184201:23:3114.3701:43:49300:14:070:00:000:00:00
32 2188XEVI VILA CODINACLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:58:178200:22:312301:19:1715.1401:41:486900:16:290:00:000:00:00
33 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:58:421900:20:494101:23:2814.3801:44:17700:14:250:00:000:00:00
34 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:58:532900:21:073601:22:2614.5601:43:332400:15:200:00:000:00:00
35 2466JUAN MANUEL PERSONAL FERNC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:59:104000:21:323201:21:4814.6701:43:203900:15:500:00:000:00:00
36 3739ANGEL MACIAS SANCHEZUNIO CICLISTA LES FRANQUEABM01:59:226100:22:063101:21:2114.7501:43:274300:15:550:00:000:00:00
37 3746ORIOL AGUILERA AGUSTIUNIO CICLISTA LES FRANQUESUB23M01:59:312800:21:063501:22:1214.6001:43:185800:16:130:00:000:00:00
38 462FERNANDO LÓPEZ ALCARAZMON BIKE & RUN TRICBMABM01:59:333100:21:104001:22:5214.4801:44:022800:15:310:00:000:00:00
39 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CERRR IGUALADAABM01:59:454500:21:363701:22:3614.5301:44:122900:15:330:00:000:00:00
40 4023CARLES JUANUIX VILARDELLFEECABM02:00:177300:22:213301:22:0414.6201:44:254200:15:520:00:000:00:00
41 2515ARNAU GRIFOLL BRAVOC.N. VIC-ETBABM02:00:371400:20:224501:24:2514.2201:44:473700:15:500:00:000:00:00
42 3742MARC MARTIUNIO CICLISTA LES FRANQUEV1M02:00:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
43 417CARLES CASERO ROCACLUB TRIATLO BLANESABM02:01:04500:19:416001:26:5013.8201:46:311000:14:330:00:000:00:00
44 235CARLOS ANDUJAR ALMANSAUNIO CICLISTA LES FRANQUEV1M02:01:092700:21:064801:25:0614.1001:46:121700:14:570:00:000:00:00
45 3773JOAQUIM SANCHEZ FRIGOLACLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:01:257000:22:143901:22:4014.5201:44:547000:16:310:00:000:00:00
46 1069JAVIER SIERRA SILESSBRV1M02:01:465500:21:555001:25:3614.0201:47:31500:14:150:00:000:00:00
47 3800BERNAT POU AREGALLTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:01:5610800:23:133401:22:0714.6101:45:207100:16:360:00:000:00:00
48 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM02:02:033600:21:25000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
49 1378JAUME SALVADOR LOPEZCLUB TRIATLO BLANESABM02:02:093500:21:254701:24:5814.1201:46:233400:15:460:00:000:00:00
50 2470XAVIER DURAN JUVINYAC.N.TERRASSA-CICLES MORENV1M02:02:147900:22:264301:23:5814.2901:46:243800:15:500:00:000:00:00
51 3299MANEL TORRES VELASCOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:02:193300:21:185401:26:2813.8801:47:461100:14:330:00:000:00:00
52 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOC ATLETICA CORBERAV1M02:03:023800:21:265101:25:4613.9901:47:124100:15:500:00:000:00:00
53 2025JORDI UREÑA LARAC.N.TERRASSA-CICLES MORENABM02:03:143000:21:09000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
54 2548ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLABM02:03:202000:20:515701:26:3913.8501:47:304000:15:500:00:000:00:00
55 2642JORDI BONILLA GONZALEZINDEPENDIENTEV1M02:03:331700:20:346101:26:5213.8101:47:265200:16:070:00:000:00:00
56 357ALBERTO HUERTAS SOBERNILCLUB MEDINA TRIATLOABM02:04:005400:21:545201:25:5013.9801:47:445900:16:160:00:000:00:00
57 4040SERGI LOPEZ JIMENEZ LLICENCIA DE DIAABM02:04:058900:22:484401:24:2114.2301:47:098200:16:560:00:000:00:00
58 1093JOAQUIM REIXACH BAOSC. TRI. GRANOLLERSABM02:04:137400:22:224901:25:2614.0501:47:486500:16:250:00:000:00:00
59 783JOAQUIM SALMERON VAQUERAC.N.PRAT-TRIATLO-V1M02:04:214300:21:345801:26:4913.8201:48:234500:15:580:00:000:00:00
60 2038ANDREU CATLLÀ SANTCLIMENTCLUB TRIATL0 L'''' EIX DEV1M02:04:405700:21:595601:26:3713.8501:48:364800:16:040:00:000:00:00
61 996SANTI RIBOT TERRICABRASC. TRI. GRANOLLERSV1M02:04:546300:22:085901:26:4913.8201:48:574400:15:570:00:000:00:00
62 1226MARCOS ROMERO CRIADOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:05:1016100:25:033801:22:3814.5201:47:419800:17:290:00:000:00:00
63 3449DAVID GUINART NARVAEZC.N.TERRASSA-CICLES MORENABM02:05:287800:22:256201:26:5313.8101:49:185500:16:100:00:000:00:00
64 1775RUBEN ALBACETE RODRIGUEZCLUB NATACIO CALDESABM02:06:0810700:23:125501:26:3313.8601:49:456300:16:230:00:000:00:00
65 5017ANDREU DE JUAN BARDÉSLLICENCIA DE DIAABM02:06:215300:21:536901:28:3913.5401:50:323600:15:490:00:000:00:00
66 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M02:06:239400:22:586301:27:0013.7901:49:586600:16:250:00:000:00:00
67 3828DANIEL CANO MARÍNC.E. TRIBIKE CABRILSABM02:06:556200:22:077001:28:4613.5201:50:534700:16:020:00:000:00:00
68 585ABEL MORA LIZANACLUB TRIATL0 L'''' EIX DEABM02:07:0915600:24:494601:24:4814.1501:49:379900:17:320:00:000:00:00
69 3767PAU FIGUERAS VIÑALSCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:07:355600:21:587901:30:1013.3101:52:082600:15:270:00:000:00:00
70 1211ISIDRE GUIXA MARTICERRR IGUALADAV1M02:07:554100:21:338001:30:1713.2901:51:504900:16:050:00:000:00:00
71 364CARLES LOPEZ FERNANDEZC.N.PRAT-TRIATLO-ABM02:08:032600:21:049101:32:0913.0201:53:131300:14:500:00:000:00:00
72 5014LLUÍS BAIXÉS PEREALLICENCIA DE DIASUB23M02:08:139700:23:016601:28:0013.6401:51:018900:17:120:00:000:00:00
73 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROC. TRI. GRANOLLERSV1M02:08:197100:22:216801:28:3013.5601:50:519700:17:280:00:000:00:00
74 811MIQUEL COMELLA OLIVECLUB NATACIO CALDESV1M02:08:3311200:23:197101:29:0413.4701:52:235600:16:100:00:000:00:00
75 3903MARC CIRERA CASELLASCLUB TRIATL0 L'' EIX DE NABM02:08:4110000:23:026701:28:2713.5701:51:299000:17:120:00:000:00:00
76 2724MANEL ARNAU CROSASB-B TRIATLÓ L´AMETLLA V.ABM02:08:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
77 658ISMAEL AYESTARAN VELAZQUEC.N.TERRASSA-CICLES MORENABM02:08:538300:22:318401:30:4313.2301:53:143100:15:390:00:000:00:00
78 3253PEDRO BORDONAU NAVARROSBRV1M02:09:017600:22:247601:29:5713.3401:52:217400:16:400:00:000:00:00
79 3730ANTONIO ESPINOLA HINOJOSACLUB MEDINA TRIATLOABM02:09:0313400:24:186401:27:1213.7601:51:3010000:17:330:00:000:00:00
80 3894MARC CASANOVA SOLÀCLUB NATACIO CENTELLESSUB23M02:09:057500:22:236501:27:4113.6901:50:0414400:19:010:00:000:00:00
81 148JORDI COMADEVALL PLANASCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:09:159100:22:547301:29:2613.4201:52:208100:16:550:00:000:00:00
82 2490XAVIER COLOMER  BASSAGANYC.T.S.J.ABADESSESABM02:09:219500:22:597201:29:1813.4401:52:178800:17:040:00:000:00:00
83 2394JESUS TORRES PEREZC. TRI. GRANOLLERSABM02:09:274800:21:488601:31:1913.1401:53:076000:16:200:00:000:00:00
84 541FRANCESC PRAT VICENSCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:09:406700:22:138901:31:5813.0501:54:112700:15:290:00:000:00:00
85 3876ISMAEL LOPEZ VALLECLUB MEDINA TRIATLOJNM02:09:4215800:24:525301:26:1313.9201:51:0513000:18:370:00:000:00:00
86 633ALBERT FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBABM02:09:468400:22:377801:30:0913.3101:52:468500:17:000:00:000:00:00
87 2612ABEL ALMODOVAR MORALESSOC ATLETICA CORBERAABM02:10:018100:22:307501:29:4413.3701:52:1411000:17:470:00:000:00:00
88 2501JULIO MONGE VIZMANOSCLUB MEDINA TRIATLOV1M02:10:1811100:23:187701:29:5813.3401:53:168600:17:020:00:000:00:00
89 3123ELIAS LINARES NARANJOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:10:367200:22:218301:30:4113.2301:53:0210300:17:340:00:000:00:00
90 2630ROBERT ALCANTARA MARTICAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:10:509800:23:018701:31:2313.1301:54:246700:16:260:00:000:00:00
91 1287JORDI MIRO I PEREZC. TRI. GRANOLLERSV1M02:11:168000:22:299001:32:0213.0401:54:317700:16:450:00:000:00:00
92 1128BERNARDO GONZALEZ MARTÍNEVILADECANS TRIATLOV1M02:11:355200:21:529701:33:1912.8601:55:116400:16:240:00:000:00:00
93 652JORGE LOPEZ CALATRAVACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:11:3712000:23:318501:30:4513.2201:54:169300:17:210:00:000:00:00
94 200JOSEP ANTONI GARCIA MARTÍCLUB TRIATL0 L'''' EIX DEV1M02:11:3711300:23:228101:30:1713.2901:53:3911400:17:580:00:000:00:00
95 4052MARC CAMARA OLIVALLICENCIA DE DIAABM02:11:578800:22:489301:32:1513.0101:55:038000:16:540:00:000:00:00
96 2378DANIEL LAFORET LOPEZC.N.TERRASSA-CICLES MORENABM02:12:1115000:24:30000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
97 1556TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:12:259300:22:579201:32:1113.0201:55:089200:17:170:00:000:00:00
98 3908JAUME BARBANY MERCADÉB-B TRIATLÓ L´AMETLLA V.V1M02:12:27000:00:00000:00:000.0001:54:4210900:17:450:00:000:00:00
99 3943JORDI JANSANA URGELLESSOC ATLETICA CORBERAABM02:12:4711000:23:17000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
100 4044JOSE LUIS VALERO NAVAZOFEECABM02:12:4711700:23:288801:31:4013.0901:55:0810700:17:390:00:000:00:00
101 709GERMA BARROSO PUJOLINDEPENDIENTEABM02:13:346500:22:129401:32:1913.0001:54:3114600:19:030:00:000:00:00
102 1760JOAN NEBLEZA MIRABENTCLUB NATACIÓ SITGESABM02:13:398600:22:42000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
103 4033FERNANDO PALO LOPEZFEECABM02:13:4416400:25:177401:29:4213.3801:54:5913600:18:450:00:000:00:00
104 3904MARC CASTRO MORALESC.N. VIC-ETBABM02:13:499600:23:0010101:34:2712.7101:57:276100:16:220:00:000:00:00
105 4043OSCAR RAGA SANSLLICENCIA DE DIAABM02:14:364700:21:4510701:35:5212.5201:57:378400:16:590:00:000:00:00
106 4025JONATHAN ARRUFAT MAYALLICENCIA DE DIAABM02:14:4114700:24:279501:32:5912.9101:57:269100:17:150:00:000:00:00
107 369FRANCISCO SORIANO MARTINEUNIO CICLISTA LES FRANQUEABM02:15:0110500:23:089801:33:4612.8001:56:5411900:18:070:00:000:00:00
108 217RAIMON CORRALES OROBITGINDEPENDIENTEABM02:15:026400:22:0911201:36:4712.4001:58:565000:16:060:00:000:00:00
109 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAININDEPENDIENTEABM02:15:195900:22:0411601:37:3212.3001:59:363300:15:430:00:000:00:00
110 3944VICTOR PANYELLA BASSÓC.T.S.J.ABADESSESV1M02:15:1910900:23:1510601:35:3612.5501:58:516800:16:280:00:000:00:00
111 615TONI MIRO MARCOC.N.TERRASSA-CICLES MORENV1M02:15:359000:22:519901:34:0112.7601:56:5213400:18:430:00:000:00:00
112 4058RUBEN SANCHEZ NACIMIENTOLLICENCIA DE DIAABM02:16:1813600:24:21000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
113 2412OSCAR GILABERT ESCOLARCLUB NATACIÓ SITGESABM02:16:198700:22:43000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
114 2135CARLES HEREDIA ESPAÑAC. TRI. GRANOLLERSABM02:16:2411800:23:2911001:36:1612.4701:59:457300:16:390:00:000:00:00
115 4053XAVIER DÍAZ NIETOLLICENCIA DE DIAV1M02:16:3116600:25:219601:33:1912.8601:58:4011200:17:510:00:000:00:00
116 4034JOSE ANTONIO SANTOS SALAZLLICENCIA DE DIAV1M02:16:3610400:23:0610801:35:5512.5101:59:0110400:17:350:00:000:00:00
117 5011JORDI MAYOR HIDALGOFEECV1M02:16:5313200:24:0510201:34:3712.6801:58:4212100:18:110:00:000:00:00
118 3878ANTONI NICUESA CASTAÑOCLUB NATACIO CENTELLESABM02:17:2411900:23:3010001:34:2212.7201:57:5215800:19:320:00:000:00:00
119 1060JAVIER LORENTE SANCHEZCLUB ATLETISME SANT BOIABM02:17:2714600:24:2710401:34:4912.6601:59:1612000:18:110:00:000:00:00
120 700JAN SALAS ALCALDEINDEPENDIENTEV1M02:17:3412200:23:3811501:36:5812.3802:00:368300:16:580:00:000:00:00
121 5010ALBERTO VIZUETELLICENCIA DE DIAABM02:17:4311400:23:2511701:37:3212.3002:00:577800:16:460:00:000:00:00
122 2778DAVID DE LA CUEVACLUB MEDINA TRIATLOABM02:17:4510600:23:1011101:36:3012.4401:59:4011600:18:050:00:000:00:00
123 4021ALEJANDRO DIAZ FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM02:18:0013500:24:1910501:35:3512.5501:59:5411700:18:060:00:000:00:00
124 3809PEDRO GOMEZ LOPEZTRIATLO BAIX MONTSENYV1M02:18:5212500:23:4710301:34:4012.6801:58:2716700:20:250:00:000:00:00
125 4038RAMON MELERO PONSETILLICENCIA DE DIAABM02:19:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
126 829SALVADOR LABARIAS VICENTEINDEPENDIENTEV1M02:19:2911500:23:2612101:38:4012.1602:02:069500:17:230:00:000:00:00
127 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOC ATLETICA CORBERAV1M02:20:0112700:23:56000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
128 2748CARLES MOLINER VILLAGRASACLUB VO2ABM02:20:1813700:24:2111901:38:1412.2202:02:3510800:17:430:00:000:00:00
129 3433ALBERTO BLANCO MOSCOSOCLUB TRIBANDA TRIATLOSUB23M02:20:305800:22:0113001:40:5511.8902:02:5610200:17:340:00:000:00:00
130 4036PABLO LOPEZ BAENALLICENCIA DE DIAABM02:20:3312100:23:3112601:39:4112.0402:03:129400:17:210:00:000:00:00
131 4024DOMENEC MASPONS GUARDIALLICENCIA DE DIAABM02:20:4115100:24:40000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
132 1523RAMON ESCARRE VILACLUB CUBE SPORTS MANRESAV1M02:21:3212600:23:5412401:39:0112.1202:02:5512900:18:370:00:000:00:00
133 3937MIGUEL ÁNGEL VIECO MARTÍNC.N.PRAT-TRIATLO-ABM02:22:5113800:24:2212201:38:4312.1602:03:0516000:19:460:00:000:00:00
134 4057CARLES SALA BLANCHLLICENCIA DE DIAABM02:23:0219100:27:0011301:36:5012.3902:03:5014900:19:120:00:000:00:00
135 338JUAN JOSE ALBALADEJO CABRCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:23:2112800:23:5712901:40:5411.8902:04:5112800:18:300:00:000:00:00
136 4037JESUS SUAREZ MORCILLOLLICENCIA DE DIAABM02:23:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
137 3877ANDREU GARCIA QUINTANILLACLUB NATACIO CENTELLESABM02:23:4210100:23:0214001:43:0711.6402:06:0910100:17:330:00:000:00:00
138 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZC.N.PRAT-TRIATLO-ABM02:24:0117500:25:4112501:39:0712.1102:04:4815000:19:130:00:000:00:00
139 859CARLES PLATA MARTINEZINDEPENDIENTEABM02:24:066000:22:0514301:44:0011.5402:06:0511500:18:010:00:000:00:00
140 3831RAFA CEREZUELA LORENZOUNIO CICLISTA LES FRANQUEABM02:24:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
141 4042RAFAEL NAVARRO ÁLVAREZLLICENCIA DE DIAV1M02:24:30000:00:00000:00:000.0002:03:2717500:21:030:00:000:00:00
142 4048ANTONIO JIMÉNEZ CUMPLIDOLLICENCIA DE DIAABM02:24:3218000:25:5411801:37:4312.2802:03:3717200:20:550:00:000:00:00
143 3734VÍCTOR APARICIO PALOMARC.N.PRAT-TRIATLO-ABM02:24:5512400:23:4713101:41:1511.8502:05:0216200:19:530:00:000:00:00
144 4039FRANCESC SALVADOR NAVARROLLICENCIA DE DIAV1M02:24:5610300:23:0414801:45:0911.4102:08:137600:16:430:00:000:00:00
145 2140JORDI MAIQUES DERNC.N.TERRASSA-CICLES MORENV1M02:25:3813300:24:1413701:42:4511.6802:06:5913100:18:390:00:000:00:00
146 4014JORDI PUIG ROCALLICENCIA DE DIAABM02:26:1815400:24:4712801:40:3411.9302:05:2117300:20:570:00:000:00:00
147 4030PEP VINYALS DURANFEECV1M02:26:2414100:24:2314201:43:5411.5502:08:1711800:18:070:00:000:00:00
148 818ANTONI JOAN HUMBERTCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV2M02:26:3117700:25:4313301:41:2411.8302:07:0715500:19:240:00:000:00:00
149 694ALBERTO SANCHEZ DIAZC.N.PRAT-TRIATLO-ABM02:26:346900:22:14000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
150 609PEDRO CARMONA FERNÁNDEZCLUB NATACIO RUBIABM02:26:3818500:26:2512301:38:5012.1402:05:1517900:21:230:00:000:00:00
151 2605GABRIEL PUIG ROMAGOSAC.N.PRAT-TRIATLO-V1M02:26:4613900:24:2214701:44:5911.4302:09:219600:17:250:00:000:00:00
152 1537JOSE MANUEL RIO DEIROSC.N.TERRASSA-CICLES MORENV1M02:27:0716200:25:0813801:42:5111.6702:07:5914800:19:080:00:000:00:00
153 4027JORGE TARRAGÓ SCHERKLLICENCIA DE DIASUB23M02:27:123200:21:1215001:45:1111.4102:06:2316900:20:490:00:000:00:00
154 1430FRANCISCO MUÑOZ RETAMALCLUB ATLETISME VILAFRANCAV2M02:27:2217900:25:5113601:42:3511.7002:08:2614300:18:560:00:000:00:00
155 1619CESAR LOPEZ RODRIGUEZC.N.SABADELL-JNM02:27:3016700:25:2314101:43:4011.5802:09:0312700:18:270:00:000:00:00
156 4031CARLOS ALCAIDE CORVOFEECSUB23M02:27:3719000:26:5913201:41:1911.8402:08:1815300:19:190:00:000:00:00
157 3930JORDI AVILÉS TRABALÓNSBRABM02:27:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
158 3834CRISTIAN FARRÉS GRAUUNIO CICLISTA LES FRANQUEABM02:27:4013100:24:0314601:44:4111.4602:08:4414100:18:560:00:000:00:00
159 5006RAUL MUÑOZ HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:27:488500:22:3915901:48:1611.0802:10:557900:16:530:00:000:00:00
160 5018SERGIO SANCHEZ MERCADERLLICENCIA DE DIAV1M02:28:0717600:25:4213901:43:0211.6502:08:4415400:19:230:00:000:00:00
161 5019MIGUEL ANGEL SERRANO MARTFEECABM02:29:3016300:25:1515101:45:1311.4102:10:2814500:19:020:00:000:00:00
162 1237TONI MARTINEZ MARCOSC.N.PRAT-TRIATLO-ABM02:29:3012300:23:4315601:47:2611.1702:11:0912300:18:210:00:000:00:00
163 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFC.N.PRAT-TRIATLO-V2M02:29:3415700:24:5015501:46:3211.2602:11:2212200:18:120:00:000:00:00
164 679MIGUEL ANGEL MASANA CURTOINDEPENDIENTEABM02:29:5017800:25:4614901:45:1111.4102:10:5714000:18:530:00:000:00:00
165 4026IBAN MONTES ESTEVELLICENCIA DE DIAABM02:30:2819800:27:2113401:42:1611.7302:09:3717000:20:510:00:000:00:00
166 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUIINDEPENDIENTEABM02:31:037700:22:2417401:51:3710.7502:14:018700:17:020:00:000:00:00
167 1425SERGIO FERRIZ CASTAÑOC.N.MANRESA-ABM02:31:129200:22:5515401:45:3511.3702:08:3018900:22:420:00:000:00:00
168 3269LLUÍS BUSCÀ PORRASLA SALLE TRIATLOABM02:31:3616800:25:2414401:44:2211.5002:09:4618100:21:500:00:000:00:00
169 2782GABRIEL PASCUAL GONZÁLEZINDEPENDIENTEABM02:32:3517000:25:3015301:45:2511.3802:10:5518000:21:400:00:000:00:00
170 4032FRANCISCO JAVIER SANTOS SLLICENCIA DE DIAV1M02:32:4216500:25:20000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
171 1593DANIEL PEDREIRA AGUILARINDEPENDIENTEABM02:32:5112900:23:5816501:50:1110.8902:14:0913300:18:420:00:000:00:00
172 386RAFAEL RUIZ DELGADOCLUB CICLISTA REPUBLIK BIV1M02:33:1119200:27:0215701:47:3011.1602:14:3213200:18:390:00:000:00:00
173 5012LUCAS TEJADA DOMINGUEZLLICENCIA DE DIAABM02:33:196600:22:1317801:53:2910.5702:15:4210500:17:370:00:000:00:00
174 3835SANTOS ROMAGOSA BOFILLLA SALLE TRIATLOJNM02:33:3514400:24:2614501:44:2311.5002:08:4919600:24:460:00:000:00:00
175 3268JAVIER BADIA RABASSALA SALLE TRIATLOABM02:34:3414000:24:2316001:48:5811.0102:13:2117700:21:130:00:000:00:00
176 5008CARLES FLAMARIQUE FERRERLLICENCIA DE DIAV1M02:35:0518100:25:5716301:49:0910.9902:15:0616400:19:590:00:000:00:00
177 1389RAUL LOPEZ DOMINGOCLUB MEDINA TRIATLOABM02:36:1315900:25:0117501:51:4010.7502:16:4115700:19:320:00:000:00:00
178 4060IGNASI GOL GILILLICENCIA DE DIAV1M02:36:1419300:27:0316201:49:0311.0002:16:0616500:20:080:00:000:00:00
179 3823ALBERTO ANGEL BERROCALINDEPENDIENTEABM02:36:1614500:24:2617701:53:2510.5802:17:5112500:18:250:00:000:00:00
180 3907CINTO TORTAJADAB-B TRIATLÓ L´AMETLLA V.V1M02:36:3119600:27:0616401:49:5710.9102:17:0315600:19:280:00:000:00:00
181 2445JOSE RAMON RIBES GUTIERRECLUB NATACIO RUBIV1M02:37:2018700:26:3717101:51:0410.8002:17:4115900:19:390:00:000:00:00
182 155VICTOR SORRIBES ORTINCLUB NATACIO RUBIABM02:38:2018800:26:5516601:50:2410.8702:17:1917400:21:010:00:000:00:00
183 3830MIGUEL ANGEL GORDILLO BENC. TRI. GRANOLLERSSUB23M02:38:2211600:23:2716801:50:3710.8502:14:0419300:24:180:00:000:00:00
184 3801JORGE SUFUENTES PEREZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:38:3420300:27:4616701:50:2410.8702:18:1016600:20:240:00:000:00:00
185 4016JORGE PALAULLICENCIA DE DIAV1M02:39:0621000:28:3415801:48:1211.0902:16:4618600:22:200:00:000:00:00
186 1507ELOI SOLA LAGARESCLUB VO2ABM02:39:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
187 4041MARC NAVARRO CIURANSLLICENCIA DE DIAABM02:39:1019500:27:04000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
188 4056FRANCESC RUBIO VÁZQUEZLLICENCIA DE DIAV1M02:39:1220200:27:4516101:48:5911.0102:16:4418800:22:280:00:000:00:00
189 4045JACINT HUMET POUSFEECABM02:39:3319700:27:0917301:51:3010.7602:18:3917100:20:540:00:000:00:00
190 4046MIQUEL HERNANDEZ JAPONLLICENCIA DE DIAABM02:41:0321600:31:0417001:50:5510.8202:21:5914700:19:040:00:000:00:00
191 4020SERGI ESCRIU MATEULLICENCIA DE DIAABM02:41:3115300:24:4418501:57:5510.1802:22:3913900:18:520:00:000:00:00
192 2767ALEJANDRO CARCELER LANASPCLUB NATACIÓ SITGESABM02:42:1720600:27:5916901:50:5510.8202:18:5419100:23:230:00:000:00:00
193 373DANIEL CHARLES QUINTANILLC.N.TERRASSA-CICLES MORENABM02:42:5214300:24:2618801:59:4210.0302:24:0813500:18:440:00:000:00:00
194 3819JOSE ANTONIO RUIZ MALDONAUNIO CICLISTA LES FRANQUEABM02:43:1613000:23:5818201:57:2310.2202:21:2118200:21:550:00:000:00:00
195 5016SERGI MAÑOSA DIVISÓNLLICENCIA DE DIAABM02:44:1414900:24:2818601:58:2810.1302:22:5617800:21:180:00:000:00:00
196 3833EMILIO GONZALEZ MORENOVILADECANS TRIATLOV1M02:44:5017400:25:3818901:59:5810.0002:25:3615100:19:140:00:000:00:00
197 4054SANTIAGO MADUELL CREUSFEECV1M02:45:1120400:27:4717901:54:3510.4702:22:2219000:22:490:00:000:00:00
198 211VICTOR BRANKO PIEDRA DURACLUB TRIATLO SABADELLABM02:45:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
199 5013ALESSANDRO VIRGILILLICENCIA DE DIAABM02:45:5214200:24:2519002:01:419.8602:26:0616100:19:460:00:000:00:00
200 5015CARLES GUILERA VILADOMIULLICENCIA DE DIAV1M02:46:2620500:27:5118301:57:2410.2202:25:1517600:21:110:00:000:00:00
201 5005EDUARD MOLINS COLOMLLICENCIA DE DIAV1M02:48:4120800:28:1518001:57:0010.2602:25:1519200:23:260:00:000:00:00
202 4022SANTOS ROMAGOSA LLOVETLLICENCIA DE DIAV1M02:49:0521400:29:3718101:57:0710.2502:26:4418700:22:210:00:000:00:00
203 779JOSEP CAMPRUBI GODAYOLCLUB NATACIÓ SITGESV1M02:49:0815200:24:4319102:02:189.8102:27:0118500:22:070:00:000:00:00
204 4019ORIOL GIRBAULLICENCIA DE DIAABM02:49:1921900:32:3817201:51:2010.7802:23:5819700:25:210:00:000:00:00
205 4013ALBERT RAMONEDA POGORSCHELLICENCIA DE DIASUB23M02:49:4818400:26:1019302:04:209.6502:30:3015200:19:180:00:000:00:00
206 4049FERNANDO GUERRERO MANSOFEECV1M02:51:1520100:27:3519202:03:469.7002:31:2116300:19:540:00:000:00:00
207 2269MANEL COLL FREIXANETINDEPENDIENTEV2M02:53:5319400:27:0418401:57:3210.2102:24:3620800:29:170:00:000:00:00
208 4012XAVIER RAFART CANOLLICENCIA DE DIAV1M02:56:3917100:25:32000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
209 2635JAVIER GUERRERO PALACIOSSECCIO TRIATLO PIRIABM02:57:3916900:25:2819802:10:159.2102:35:4318400:21:560:00:000:00:00
210 4011JOSE MONCAYO ILLERALLICENCIA DE DIAV1M03:01:5521500:29:5319402:05:569.5302:35:4919900:26:060:00:000:00:00
211 2443HECTOR SUAREZ CASEROCLUB NATACIO RUBIABM03:03:5517300:25:3820002:16:228.8002:42:0018300:21:550:00:000:00:00
212 2706JORDI ESTRADA TANYÀC.N. VIC-ETBJNM03:04:2420900:28:1619702:09:239.2702:37:3920100:26:450:00:000:00:00
213 4017FERNANDO PINOSLLICENCIA DE DIAV1M03:04:4019900:27:2419602:08:399.3302:36:0320600:28:370:00:000:00:00
214 396SERGIO DÁVILA CÓZARCLUB NATACIO RUBIABM03:05:1614800:24:2719902:12:569.0302:37:2320500:27:530:00:000:00:00
215 971EDUARD ESPRIU FULLÀC.N.CATALUNYA-V2M03:05:3722100:33:4219502:07:339.4102:41:1519400:24:220:00:000:00:00
216 4047JOSEP Mª GUILERA VILADOMILLICENCIA DE DIAV1M03:12:3021100:29:3120102:17:008.7602:46:3119800:25:590:00:000:00:00
217 4055OSMAN ROMA BOUJLOUDLLICENCIA DE DIAABM03:16:3417200:25:3820202:17:298.7302:43:0720900:33:270:00:000:00:00
218 4051ANTONI VIDAL SANTACREULLICENCIA DE DIAABM03:16:4422000:33:2220402:18:398.6502:52:0119500:24:430:00:000:00:00
219 4059DAVID OLMEDO RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM03:18:4321200:29:3120802:49:127.0903:18:43000:00:000:00:000:00:00
220 972JESUS LUIS ANDREU ESCARTIC.N.CATALUNYA-V2M03:20:1722200:35:3020302:18:228.6702:53:5220000:26:250:00:000:00:00
221 3793JUAN CARLOS GONZALEZ ESTECLUB MINDUNDIS TEAMV1M03:39:2921800:31:4720602:40:147.4903:12:0120400:27:280:00:000:00:00
222 3829EDGAR VIDAL BAIGOLINDEPENDIENTEABM03:45:4620700:28:0820702:48:277.1203:16:3520700:29:110:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32