RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 7 21 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3899PAU BARTOLÓ ROCACLUB TRIATLO LLUÇANESABM02:14:28700:27:10101:30:4613.8801:57:56500:16:320:00:000:00:00
2 753XAVIER TORRADES SABATAC.N.REUS PLOMS-ABM02:16:34200:26:02401:34:2513.3502:00:27400:16:070:00:000:00:00
3 692EDUARD QUERALT RADUAC.N.REUS PLOMS-ABM02:16:49300:26:03501:34:4013.3102:00:43300:16:060:00:000:00:00
4 3895XAVIER MADRONA VILÀCLUB TRIATLO LLUÇANESABM02:21:082100:28:29301:34:2313.3502:02:521600:18:160:00:000:00:00
5 1685ENRIC VIÑAS FONTTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:21:372500:28:50201:33:4513.4402:02:353000:19:020:00:000:00:00
6 2526DAVID ADAN FREIXESC. E. PEDALA.CAT  BALAGUESUB23M02:22:482000:28:27701:36:3913.0402:05:061100:17:420:00:000:00:00
7 3765IVAN MENCHON VELASCOC. E. PEDALA.CAT  BALAGUESUB23M02:22:56800:27:13801:37:2612.9302:04:391700:18:170:00:000:00:00
8 346XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M02:23:091600:27:56601:36:3213.0502:04:282500:18:410:00:000:00:00
9 294MARCEL GUAL ANDUJARC. TRI. GRANOLLERSABM02:23:24900:27:161001:38:3212.7902:05:481000:17:360:00:000:00:00
10 703FRANCESC JOVE RIARTC. E. PEDALA.CAT  BALAGUEABM02:23:33500:26:391501:40:5112.4902:07:30200:16:030:00:000:00:00
11 454JORDI SANCHEZ PADILLAC.N.REUS PLOMS-ABM02:24:21400:26:391701:41:4012.3902:08:19100:16:020:00:000:00:00
12 861DANIEL SAGRERA VULARTLA SALLE TRIATLOABM02:25:271500:27:491101:39:0712.7102:06:562100:18:310:00:000:00:00
13 2527JOSEP MIQUEL SALVADÓ RODRC. E. PEDALA.CAT  BALAGUEABM02:26:422900:29:07901:38:2112.8102:07:283300:19:140:00:000:00:00
14 2557ALFREDO GRACIA LANAUC. E. PEDALA.CAT  BALAGUEABM02:27:371000:27:172101:42:3212.2902:09:491200:17:480:00:000:00:00
15 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM02:27:463400:29:281401:40:0312.5902:09:311500:18:150:00:000:00:00
16 631CARLOS LUIS PERELLOC.N.PRAT-TRIATLO-ABM02:28:061700:28:161901:42:1912.3102:10:35900:17:310:00:000:00:00
17 1469MARC SOLE  AMETLLERC. TRI. GRANOLLERSABM02:28:52600:26:522701:45:1511.9702:12:07600:16:450:00:000:00:00
18 3866JOSE MIGUEL DIAZ BUTRONCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:29:091100:27:211801:42:0812.3402:09:294500:19:400:00:000:00:00
19 1263MOISÈS GANGOLELLS SOLÀLA SALLE TRIATLOV1M02:29:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
20 2188XEVI VILA CODINACLUB TRIATLO LLUÇANESV1M02:29:324900:30:231301:40:0012.6002:10:233200:19:090:00:000:00:00
21 2455XAVIER JOVE RIARTC. E. PEDALA.CAT  BALAGUEJNM02:29:551800:28:252201:42:3612.2802:11:012800:18:540:00:000:00:00
22 3739ANGEL MACIAS SANCHEZUNIO CICLISTA LES FRANQUEABM02:30:174100:29:481601:41:2112.4302:11:093100:19:080:00:000:00:00
23 5016XAVI ROCA CANALSFEECABM02:31:327600:32:101201:39:4312.6402:11:534400:19:390:00:000:00:00
24 783JOAQUIM SALMERON VAQUERAC.N.PRAT-TRIATLO-V1M02:32:102800:29:052301:44:3112.0602:13:362200:18:340:00:000:00:00
25 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:32:131200:27:212901:45:2711.9502:12:483800:19:250:00:000:00:00
26 1302RUBEN CAMINAL SALLENTC.E. SERRADELLS TRIATLOV1M02:33:013500:29:372501:44:4512.0302:14:222300:18:390:00:000:00:00
27 3773JOAQUIM SANCHEZ FRIGOLACLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:33:313300:29:272801:45:1811.9702:14:452700:18:460:00:000:00:00
28 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CERRR IGUALADAABM02:33:462200:28:403101:46:2711.8402:15:072400:18:390:00:000:00:00
29 418RAMON VILA MORACLUB TRIATL0 L'''' EIX DEV1M02:33:595200:30:262401:44:3312.0502:14:592900:19:000:00:000:00:00
30 3079ANGEL PAVON GARCÍALA SALLE TRIATLOV1M02:36:314200:29:492001:42:3112.2902:12:209700:24:110:00:000:00:00
31 4041ENRIC VIDAL LLORACHLLICENCIA DE DIAABM02:37:336700:31:502601:45:0112.0002:16:515800:20:420:00:000:00:00
32 3299MANEL TORRES VELASCOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:38:001900:28:254301:52:4411.1802:21:09700:16:510:00:000:00:00
33 235CARLOS ANDUJAR ALMANSAUNIO CICLISTA LES FRANQUEV1M02:38:011400:27:483301:47:3611.7102:15:248200:22:370:00:000:00:00
34 148JORDI COMADEVALL PLANASCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:38:214500:30:143401:47:3911.7002:17:535600:20:280:00:000:00:00
35 217RAIMON CORRALES OROBITGINDEPENDIENTEABM02:39:535100:30:243601:48:1011.6502:18:346900:21:190:00:000:00:00
36 5010JOSEP PERMAÑÉ SABATÉSFEECV1M02:40:265700:31:093201:46:3111.8302:17:408400:22:460:00:000:00:00
37 4043SERGI PUJABET SOLANICHLLICENCIA DE DIAABM02:40:397800:32:453001:45:5111.9002:18:367700:22:030:00:000:00:00
38 3870RICARD COSTA PUIGPELATC.N.MANRESA-ABM02:40:464000:29:434401:52:4411.1802:22:271900:18:190:00:000:00:00
39 996SANTI RIBOT TERRICABRASC. TRI. GRANOLLERSV1M02:41:084600:30:143801:51:2211.3102:21:363900:19:320:00:000:00:00
40 162MARTÍ JUST CALDERERCLUB TRIATL0 L'''' EIX DEABM02:41:264300:29:574501:52:4411.1802:22:412600:18:450:00:000:00:00
41 2630ROBERT ALCANTARA MARTICAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:41:356000:31:233901:51:4311.2802:23:062000:18:290:00:000:00:00
42 585ABEL MORA LIZANACLUB TRIATL0 L'''' EIX DEABM02:41:538500:33:033501:47:5911.6702:21:026100:20:510:00:000:00:00
43 652JORGE LOPEZ CALATRAVACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:42:176100:31:263701:50:4011.3902:22:065200:20:110:00:000:00:00
44 4040MARC CIRERA CASELLASFEECABM02:42:435800:31:184001:51:5011.2702:23:084100:19:350:00:000:00:00
45 2844CARLOS FERNANDEZ DOBARROC.E. SERRADELLS TRIATLOABM02:43:143600:29:384801:54:1711.0302:23:553600:19:190:00:000:00:00
46 5019LUIS MARIANO FERNANDEZ BELLICENCIA DE DIAABM02:43:457300:31:594101:51:5511.2602:23:544700:19:510:00:000:00:00
47 4038MARTI SEUBA MACIAFEECABM02:44:416300:31:404601:53:0611.1402:24:464800:19:550:00:000:00:00
48 4042JOSE MARIA CARTAÑA PUJOLFEECV1M02:44:493800:29:415001:54:3810.9902:24:195700:20:300:00:000:00:00
49 5012DANI QUEROL DUARTLLICENCIA DE DIAABM02:45:105300:30:444901:54:2011.0202:25:045100:20:060:00:000:00:00
50 4014CARLOS ESTOPA RIBALTAFEECABM02:46:035400:30:465101:55:4110.8902:26:274200:19:360:00:000:00:00
51 3785MARC MARIN GINESTAINDEPENDIENTEABM02:46:472400:28:495401:57:4010.7102:26:295400:20:180:00:000:00:00
52 3736DAVID MENDEZ DURANC.E. SERRADELLS TRIATLOABM02:47:091300:27:256202:01:5610.3302:29:211300:17:480:00:000:00:00
53 3767PAU FIGUERAS VIÑALSCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:47:533200:29:235701:59:1610.5602:28:393400:19:140:00:000:00:00
54 4020NICOLAS DOMINGUEZ GARCIAAGBSABM02:48:00100:25:266802:04:2010.1302:29:461400:18:140:00:000:00:00
55 5014TONI TARROCH ALVAREZFEECABM02:48:008300:33:014701:53:2111.1202:26:227300:21:380:00:000:00:00
56 4023DAVID SAUREU ANGUITALLICENCIA DE DIAABM02:49:146500:31:465301:56:0510.8502:27:517100:21:230:00:000:00:00
57 1628JULIO RAMONET CARRILLOC. E. PEDALA.CAT  BALAGUEABM02:49:555900:31:235601:58:5910.5902:30:224000:19:330:00:000:00:00
58 5017JOSE DIAZ BAUTISTAFEECABM02:49:565000:30:245201:55:5510.8702:26:199500:23:370:00:000:00:00
59 380DAVID LUIS PERELLÓTRIATLO OLESA-ABM02:51:054400:29:586502:02:5010.2602:32:481800:18:170:00:000:00:00
60 3649DAMIÀ VERICAT QUEROLCLUB E. INEF LLEIDAABM02:51:434800:30:176302:02:0110.3302:32:183700:19:250:00:000:00:00
61 338JUAN JOSE ALBALADEJO CABRCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:52:596400:31:455802:00:1510.4802:32:006300:20:590:00:000:00:00
62 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIÓ SITGESV1M02:53:146900:31:566002:01:2710.3702:33:234600:19:510:00:000:00:00
63 2543BERNAT PLA PRATC.A.IGUALADA-ABM02:54:177100:31:586402:02:1810.3002:34:165000:20:010:00:000:00:00
64 3872XAVI BATCHELLI DARNESCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:56:006600:31:476602:03:5310.1702:35:405500:20:200:00:000:00:00
65 4035JUAN ALCAZAR EGEAFEECV1M02:56:248900:33:245902:00:2010.4702:33:448300:22:400:00:000:00:00
66 3848ALEJANDRO ASENSIO FLORESC.A. RIBAGORÇANAV1M02:56:363900:29:427402:06:539.9302:36:354900:20:010:00:000:00:00
67 4036VÍCTOR PANYELLA I BASSÓLLICENCIA DE DIAV1M02:57:565600:31:077502:07:349.8802:38:413500:19:150:00:000:00:00
68 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A.IGUALADA-V2M02:58:107400:31:596702:03:5610.1702:35:557800:22:150:00:000:00:00
69 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATL0 L'''' EIX DEABM02:58:258800:33:216102:01:3010.3702:34:519400:23:340:00:000:00:00
70 5007JOSE MANUEL MARTINEZ VICEAGBSABM02:58:432300:28:467702:09:439.7102:38:295300:20:140:00:000:00:00
71 2412OSCAR GILABERT ESCOLARCLUB NATACIÓ SITGESABM03:00:165500:31:046902:04:3210.1202:35:3610100:24:400:00:000:00:00
72 4018ALBERT CABRERALLICENCIA DE DIAABM03:00:468200:32:577202:05:3410.0302:38:317900:22:150:00:000:00:00
73 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM03:03:033700:29:398502:12:329.5102:42:116200:20:520:00:000:00:00
74 2605GABRIEL PUIG ROMAGOSAC.N.PRAT-TRIATLO-V1M03:03:118100:32:567802:10:379.6502:43:334300:19:380:00:000:00:00
75 4033FRANCESC XAVIER SUBIRANAFEECV2M03:03:139900:35:207002:04:3910.1102:39:598900:23:140:00:000:00:00
76 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLACLUB NATACIÓ SITGESSUB23M03:04:1110300:35:557102:04:5710.0802:40:529100:23:190:00:000:00:00
77 1506DAVID LOPEZ PIÑOLCLUB NATACIÓ SITGESV1M03:06:008600:33:128302:11:389.5702:44:506600:21:100:00:000:00:00
78 4037JOAN BARDAJI OLIVERLLICENCIA DE DIAABM03:06:589300:34:138002:11:129.6002:45:257200:21:330:00:000:00:00
79 4024EDUARDO REVILLAS INFANTEAGBSABM03:06:594700:30:168802:14:539.3402:45:097500:21:500:00:000:00:00
80 1163AGUSTI VICTOR CASTANCLUB TRIATLÓ LLEIDA - EKKV1M03:08:456800:31:529102:15:379.2902:47:296700:21:160:00:000:00:00
81 456JOSE LUIS BALLESTER CANTOLA SALLE TRIATLOV1M03:09:129500:34:208202:11:359.5802:45:559000:23:170:00:000:00:00
82 3875FREDERIC RABASA REGUANTC.E. SERRADELLS TRIATLOABM03:09:217000:31:578902:14:549.3402:46:518100:22:300:00:000:00:00
83 679MIGUEL ANGEL MASANA CURTOINDEPENDIENTEABM03:09:559800:34:568602:13:079.4702:48:037600:21:520:00:000:00:00
84 5013VICTOR CABALLERO CASTILLOFEECABM03:10:189400:34:137902:11:079.6102:45:2010600:24:580:00:000:00:00
85 1430FRANCICO MUÑOZ RETAMALCLUB ATLETISME VILAFRANCAV2M03:10:469600:34:298102:11:229.5902:45:5110400:24:550:00:000:00:00
86 3874MARC SUROS ORTEGAUNIO CICLISTA LES FRANQUEABM03:11:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
87 386RAFAEL RUIZ DELGADOCLUB CICLISTA REPUBLIK BIV1M03:12:0610700:36:398402:11:579.5502:48:369200:23:300:00:000:00:00
88 3844JAVIER OLIVA RODRÍGUEZC.A. RIBAGORÇANAABM03:13:243100:29:129202:15:519.2702:45:0311600:28:210:00:000:00:00
89 5008RUBEN CASTELLANOS PÉREZFEECABM03:14:0710400:35:568702:13:429.4202:49:389900:24:290:00:000:00:00
90 3781MIQUEL FERNANDEZINDEPENDIENTEV2M03:15:1311900:39:167602:09:139.7502:48:2911000:26:440:00:000:00:00
91 4016IVÁN VIGIL PÉREZAGBSABM03:16:518400:33:029602:23:028.8102:56:045900:20:470:00:000:00:00
92 3182ANTONI ISASI-ISASMENDIC.E.T. DISTANCEV2M03:21:0910100:35:379502:20:488.9502:56:2510200:24:440:00:000:00:00
93 699CARLOS CIERCO GARRIDOC.A. RIBAGORÇANAABM03:21:573000:29:1210302:31:428.3103:00:546400:21:030:00:000:00:00
94 974JOAN-CARLES BALLESTER CANLA SALLE TRIATLOV1M03:26:3910800:36:559702:23:408.7703:00:3510900:26:040:00:000:00:00
95 4017CARLES SILVA BLANCHLLICENCIA DE DIAABM03:27:4610900:36:559902:25:438.6503:02:3810700:25:080:00:000:00:00
96 5011EMILIANO PARDO CESPEDESFEECV1M03:28:036200:31:3810402:31:538.3003:03:3110000:24:320:00:000:00:00
97 4046XAVIER VILÀ PUIGLLICENCIA DE DIAABM03:28:469000:33:3110202:28:068.5103:01:3711300:27:090:00:000:00:00
98 4012SERGI ESCRIU MATEULLICENCIA DE DIAABM03:29:599100:33:4410502:33:028.2303:06:468800:23:130:00:000:00:00
99 4022DAVID NAVARRA ESPIGARESLLICENCIA DE DIAABM03:30:352700:28:5710602:34:078.1803:03:0411500:27:310:00:000:00:00
100 4015FERNANDO SEGOVIA URDAPILLAGBSABM03:32:037500:32:0210702:37:098.0203:09:118500:22:520:00:000:00:00
101 749FRANCESC RODON CASAMITJANSBRABM03:36:4811400:38:249802:25:008.6903:03:2411900:33:240:00:000:00:00
102 2888ISAAC MARTÍNEZ GUIRADOCLUB TRIATL0 L'''''''' EIABM03:37:192600:28:5211802:51:037.3703:19:55800:17:240:00:000:00:00
103 4030NOEL DIAZ FERNANDEZAGBSABM03:38:408000:32:5311302:42:177.7603:15:109300:23:300:00:000:00:00
104 1015IÑAKI RUBIOC.E. SERRADELLS TRIATLOABM03:39:3510200:35:4110902:39:297.9003:15:109800:24:250:00:000:00:00
105 3760ALBERT BARRIENTOS I VILARINDEPENDIENTEABM03:41:099700:34:5511402:42:187.7603:17:139600:23:560:00:000:00:00
106 4047JOSEP DOLCET BORRÀSLLICENCIA DE DIAABM03:43:3010600:36:2811102:40:047.8703:16:3211100:26:580:00:000:00:00
107 2041RICARD CESARI GÓMEZ-ESCALCLUB VO2SUB23M03:44:0511200:37:4110802:37:328.0003:15:1311700:28:520:00:000:00:00
108 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV2M03:45:2311600:38:3611002:39:417.8903:18:1711200:27:060:00:000:00:00
109 4019ALBERTO VERDUGO YAÑEZFEECABM03:47:5411800:38:4611602:46:147.5803:25:008600:22:540:00:000:00:00
110 5018VICTOR ROMANO RODRÍGUEZFEECV1M03:49:0511700:38:3911502:43:117.7203:21:5011400:27:150:00:000:00:00
111 4026JOSE MARTINEZ TORTOLAAGBSABM03:54:097900:32:4912003:00:007.0003:32:497000:21:200:00:000:00:00
112 3820EMILIO LINCOLN VILAPLANALA SALLE TRIATLOABM04:04:3312000:40:4011702:46:577.5503:27:3712000:36:560:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32