RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 6 20 4 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2437EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZCERRR IGUALADASUB23M01:30:57200:22:31100:52:3322.8401:15:04900:15:530:00:000:00:00
2 1586RAFAEL PARÉS TEIXIDOC.N.REUS PLOMS-ABM01:32:26400:22:32700:55:2221.6701:17:54100:14:320:00:000:00:00
3 692EDUARD QUERALT RADUAC.N.REUS PLOMS-ABM01:32:59100:22:15900:55:4021.5601:17:55300:15:040:00:000:00:00
4 427SEBASTIÀ CATLLÀ FERNANDEZP. C. BONAVISTAV1M01:33:24700:23:16300:54:5421.8601:18:10400:15:140:00:000:00:00
5 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N.REUS PLOMS-SUB23M01:34:47500:22:48500:55:0621.7801:17:543000:16:530:00:000:00:00
6 1469MARC SOLE  AMETLLERC. TRI. GRANOLLERSABM01:34:50300:22:321300:57:2920.8801:20:01200:14:490:00:000:00:00
7 1650DAVID MOLINERO NAVIOCLUB TRIATLO BLANESABM01:35:22800:23:22800:55:3121.6201:18:531900:16:290:00:000:00:00
8 424ORIOL BUCH BAUTISTAC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:35:341600:24:00400:54:5821.8301:18:582300:16:360:00:000:00:00
9 294MARCEL GUAL ANDUJARC. TRI. GRANOLLERSABM01:35:46600:23:131100:56:3421.2101:19:471100:15:590:00:000:00:00
10 346XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:36:15900:23:271200:56:4221.1601:20:091300:16:060:00:000:00:00
11 3762SANTI SEGÚ POMBOUNIO CICLISTA LES FRANQUEABM01:37:134200:25:28200:54:0122.2201:19:295500:17:440:00:000:00:00
12 631CARLOS LUIS PERELLOC.N.PRAT-TRIATLO-ABM01:38:131400:23:591800:58:5920.3401:22:58500:15:150:00:000:00:00
13 3746ORIOL AGUILERA AGUSTIUNIO CICLISTA LES FRANQUESUB23M01:38:272300:24:411400:57:5020.7501:22:311000:15:560:00:000:00:00
14 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N.REUS PLOMS-ABM01:39:155400:25:51600:55:1721.7101:21:085800:18:070:00:000:00:00
15 2025JORDI UREÑA LARAC.N.TERRASSA-CICLES MORENABM01:39:412100:24:272100:59:2620.1901:23:53700:15:480:00:000:00:00
16 776MARC REAL GARCÍATRITEAM GIRONAABM01:40:161800:24:172000:59:2320.2101:23:402400:16:360:00:000:00:00
17 790ANDRES BARBERO SANCHEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:40:271900:24:181700:58:5520.3701:23:134100:17:140:00:000:00:00
18 3765IVAN MENCHON VELASCOC. E. PEDALA.CAT  BALAGUESUB23M01:40:471200:23:402501:00:0419.9801:23:443400:17:030:00:000:00:00
19 2527JOSEP MIQUEL SALVADÓ RODRC. E. PEDALA.CAT  BALAGUEABM01:40:483900:25:181600:58:4120.4501:23:592800:16:490:00:000:00:00
20 216MIQUEL NAVARRO SANCHEZC.N.TERRASSA-CICLES MORENABM01:40:512600:24:472300:59:4520.0801:24:321500:16:190:00:000:00:00
21 3741IVAN ACOSTA SEGOVIAUNIO CICLISTA LES FRANQUEABM01:42:054400:25:281500:58:1420.6101:23:426300:18:230:00:000:00:00
22 4050XAVI ROCA CANALSFEECABM01:42:227000:26:291000:55:4821.5101:22:1711000:20:050:00:000:00:00
23 5018CRISTIAN PEREZ LATRILLALLICENCIA DE DIAABM01:42:234600:25:292400:59:5820.0101:25:273100:16:560:00:000:00:00
24 411RAMON BORRELL DANIELLA SALLE TRIATLOV1M01:42:254300:25:282200:59:4020.1101:25:084300:17:170:00:000:00:00
25 5030MIQUEL GENOLLÀ SUBIRATSFEECV2M01:42:323500:25:092601:00:2719.8501:25:363200:16:560:00:000:00:00
26 3299MANEL TORRES VELASCOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:42:411500:24:004401:03:1618.9701:27:16600:15:250:00:000:00:00
27 1245SALVI VIDAL BERENGUERLA SALLE TRIATLOABM01:42:522700:24:493001:01:0619.6401:25:553300:16:570:00:000:00:00
28 694ALBERTO SANCHEZ DIAZC.N.PRAT-TRIATLO-ABM01:43:243100:24:533701:02:2419.2301:27:171400:16:070:00:000:00:00
29 1697ALEIX ROQUE GOMEZC.T.S.J.ABADESSESABM01:43:281100:23:344901:03:5218.7901:27:261200:16:020:00:000:00:00
30 1069JAVIER SIERRA SILESSBRV1M01:43:324900:25:432901:01:0319.6601:26:462700:16:460:00:000:00:00
31 2470XAVIER DURAN JUVINYAC.N.TERRASSA-CICLES MORENV1M01:43:364800:25:412701:00:4219.7701:26:233900:17:130:00:000:00:00
32 3731MIQUEL USTRELL TERUELC.N.REUS PLOMS-V1M01:43:401300:23:494501:03:2718.9101:27:161800:16:240:00:000:00:00
33 3079ANGEL PAVON GARCÍALA SALLE TRIATLOV1M01:43:506000:26:011900:59:0720.3001:25:087000:18:420:00:000:00:00
34 1203XAVIER GARCIA MONELLC.E. TERRASSASPORTS V2M01:44:203400:25:083901:02:3119.1901:27:392500:16:410:00:000:00:00
35 148JORDI COMADEVALL PLANASCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:44:235300:25:492801:00:5719.6901:26:465400:17:370:00:000:00:00
36 357ALBERTO HUERTAS SOBERNILCLUB MEDINA TRIATLOABM01:44:323000:24:523601:02:2419.2301:27:164200:17:160:00:000:00:00
37 783JOAQUIM SALMERON VAQUERAC.N.PRAT-TRIATLO-V1M01:44:454700:25:403301:01:4419.4401:27:244500:17:210:00:000:00:00
38 2038ANDREU CATLLÀ SANTCLIMENTCLUB TRIATL0 L'''' EIX DEV1M01:44:475100:25:453501:02:1719.2701:28:022600:16:450:00:000:00:00
39 153JOSEP MARIA ALSINA COSTAINDEPENDENTV1M01:44:552400:24:454801:03:4618.8201:28:311700:16:240:00:000:00:00
40 1152RAMON FARGUES GIMENOC. E. PEDALA.CAT  BALAGUEV1M01:45:042500:24:464301:03:1318.9801:27:593500:17:050:00:000:00:00
41 996SANTI RIBOT TERRICABRASC. TRI. GRANOLLERSV1M01:45:225600:25:553401:02:0519.3301:28:004700:17:220:00:000:00:00
42 3123ELIAS LINARES NARANJOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:45:274500:25:294001:02:4419.1301:28:134000:17:140:00:000:00:00
43 3739ANGEL MACIAS SANCHEZUNIO CICLISTA LES FRANQUEABM01:45:556200:26:053201:01:3719.4801:27:426000:18:130:00:000:00:00
44 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEABM01:46:022800:24:505301:04:3918.5601:29:292200:16:330:00:000:00:00
45 2466JUAN MANUEL PERSONAL FERNC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:46:135000:25:443101:01:3319.5001:27:177800:18:560:00:000:00:00
46 161LLUÍS AMAT TARDIUINDEPENDENTV2M01:46:226900:26:293801:02:2719.2201:28:564800:17:260:00:000:00:00
47 5034MARC MUÑOZ PINA LLICENCIA DE DIAABM01:46:293800:25:155101:04:0718.7201:29:223600:17:070:00:000:00:00
48 1093JOAQUIM REIXACH BAOSC. TRI. GRANOLLERSABM01:47:335200:25:484601:03:2718.9101:29:156100:18:180:00:000:00:00
49 3449DAVID GUINART NARVAEZC.N.TERRASSA-CICLES MORENABM01:47:486800:26:275001:03:5318.7801:30:204900:17:280:00:000:00:00
50 3767PAU FIGUERAS VIÑALSCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:47:543700:25:105701:05:3218.3101:30:423800:17:120:00:000:00:00
51 2778DAVID DE LA CUEVACLUB MEDINA TRIATLOABM01:48:117100:26:304701:03:4218.8401:30:125600:17:590:00:000:00:00
52 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CERRR IGUALADAABM01:48:172900:24:526001:06:3518.0201:31:272900:16:500:00:000:00:00
53 3732MARC REYNÉS MOLISTC.N.REUS PLOMS-ABM01:48:517300:26:354101:02:4919.1001:29:249000:19:270:00:000:00:00
54 3433ALBERTO BLANCO MOSCOSOCLUB TRIBANDA TRIATLOSUB23M01:49:018700:27:314201:02:5519.0701:30:266900:18:350:00:000:00:00
55 5017KILIAN GARCÍA JAMINLLICENCIA DE DIAABM01:49:427700:26:495201:04:2418.6301:31:136500:18:290:00:000:00:00
56 541FRANCESC PRAT VICENSCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:50:036500:26:246401:07:0617.8801:33:302100:16:330:00:000:00:00
57 1239PAU PUIG VARGASLA SALLE TRIATLOABM01:50:054000:25:216601:07:2217.8101:32:434600:17:220:00:000:00:00
58 1556TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:50:255700:25:565801:06:1718.1001:32:135900:18:120:00:000:00:00
59 569JUAN JOSE DAVILA JIMENEZCLUB NATACIO SANT SADURNIV1M01:50:307400:26:415501:04:5118.5001:31:327900:18:580:00:000:00:00
60 3759MANUEL CARRIÓN RUBIOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:50:368400:27:095401:04:4518.5301:31:547100:18:420:00:000:00:00
61 3755JAN SALAS ALCALDEINDEPENDENTV1M01:51:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
62 652JORGE LOPEZ CALATRAVACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:51:158800:27:325601:04:5718.4801:32:297300:18:460:00:000:00:00
63 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAININDEPENDENTABM01:52:123300:25:088201:10:3417.0101:35:422000:16:300:00:000:00:00
64 5005MIGUEL ANGEL MARTINEZ CARFEECABM01:52:135800:25:576701:07:3317.7601:33:307200:18:430:00:000:00:00
65 4030JOSE SORIANO MENDEZLLICENCIA DE DIAABM01:52:227900:26:536801:07:5317.6801:34:465300:17:360:00:000:00:00
66 3747RAFAEL RUIZ PEREZUNIO CICLISTA LES FRANQUEV1M01:52:323200:24:578001:10:0017.1401:34:575200:17:350:00:000:00:00
67 615TONI MIRO MARCOC.N.TERRASSA-CICLES MORENV1M01:52:516600:26:246201:06:5617.9301:33:209200:19:310:00:000:00:00
68 3740GERARD BARBANY I DURANUNIO CICLISTA LES FRANQUESUB23M01:53:057200:26:316101:06:5517.9301:33:269600:19:390:00:000:00:00
69 829SALVADOR LABARIAS VICENTEINDEPENDENTV1M01:53:145500:25:546901:07:5917.6501:33:538800:19:210:00:000:00:00
70 5025XAVIER SALVADOR GARCIAFEECV1M01:53:343600:25:097601:09:1817.3201:34:278200:19:070:00:000:00:00
71 442EDUARD TARRE FREIXASC.T.S.J.ABADESSESV1M01:53:436700:26:257201:08:1917.5701:34:448000:18:590:00:000:00:00
72 5023JORGE MARTÍN UBRICFEECABM01:54:012200:24:348301:10:5416.9301:35:286800:18:330:00:000:00:00
73 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIÓ BANYOLESV1M01:54:084100:25:278501:11:3216.7801:36:593700:17:090:00:000:00:00
74 4048VÍCTOR PANYELLA I BASSÓLLICENCIA DE DIAV1M01:54:447500:26:477901:09:5417.1701:36:415700:18:030:00:000:00:00
75 338JUAN JOSE ALBALADEJO CABRCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:54:517800:26:507501:08:5317.4201:35:438300:19:080:00:000:00:00
76 633ALBERT FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBABM01:55:028300:27:086501:07:2017.8201:34:2812400:20:340:00:000:00:00
77 4059DANIEL PEREZ MUÑOZLLICENCIA DE DIAV1M01:55:268200:27:067101:08:1417.5901:35:2011100:20:060:00:000:00:00
78 1226MARCOS ROMERO CRIADOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:56:4614500:29:536301:07:0017.9101:36:5310400:19:530:00:000:00:00
79 2687CRISTIAN NAVARRO ARENASCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:57:206400:26:178601:12:0816.6401:38:257700:18:550:00:000:00:00
80 5016SEVER PÉREZ LLOPARTLLICENCIA DE DIAV1M01:58:047600:26:489101:13:4116.2901:40:295100:17:350:00:000:00:00
81 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A.IGUALADA-V2M01:58:238600:27:298401:11:0416.8901:38:3310000:19:500:00:000:00:00
82 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZC.N.PRAT-TRIATLO-ABM01:59:3813800:29:317801:09:5117.1801:39:2211700:20:160:00:000:00:00
83 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLACLUB NATACIÓ SITGESSUB23M01:59:5814000:29:407701:09:4417.2101:39:2412300:20:340:00:000:00:00
84 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUIINDEPENDENTABM02:00:016100:26:0311001:16:4015.6501:42:434400:17:180:00:000:00:00
85 609PEDRO CARMONA FERNÁNDEZCLUB NATACIO RUBIABM02:01:1914900:30:027401:08:5217.4201:38:5415900:22:250:00:000:00:00
86 4044ANTONI BORDANOBA OLLERLLICENCIA DE DIAV1M02:01:4215900:30:137001:08:0217.6401:38:1517100:23:270:00:000:00:00
87 4023DAVID PUIG MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M02:01:5111600:28:348801:12:4816.4801:41:2212200:20:290:00:000:00:00
88 1149LLUIS RUIZ PIC.N.MANRESA-ABM02:02:0218100:32:047301:08:2617.5401:40:3014300:21:320:00:000:00:00
89 3730ANTONIO ESPINOLA HINOJOSACLUB MEDINA TRIATLOABM02:02:129800:27:589601:14:1216.1701:42:1010600:20:020:00:000:00:00
90 1258ALBERT JIMÉNEZ ESTRADAINDEPENDENTV1M02:02:1710300:28:089201:13:4216.2801:41:5011900:20:270:00:000:00:00
91 3756DAVID MURILLO ARANDAC. E. TRIATHLONBCN PROBIKABM02:02:2312700:29:079401:13:4316.2801:42:509400:19:330:00:000:00:00
92 2605GABRIEL PUIG ROMAGOSAC.N.PRAT-TRIATLO-V1M02:02:498900:27:3611101:16:4315.6401:44:196600:18:300:00:000:00:00
93 2140JORDI MAIQUES DERNC.N.TERRASSA-CICLES MORENV1M02:03:0613100:29:139501:13:4516.2701:42:5811500:20:080:00:000:00:00
94 1537JOSE MANUEL RIO DEIROSC.N.TERRASSA-CICLES MORENV1M02:03:0613400:29:179301:13:4316.2801:43:0011200:20:060:00:000:00:00
95 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSINDEPENDENTV1M02:03:096300:26:0912401:19:2715.1001:45:365000:17:330:00:000:00:00
96 1060JAVIER LORENTE SANCHEZCLUB ATLETISME SANT BOIABM02:03:129500:27:5410401:15:4115.8601:43:359500:19:370:00:000:00:00
97 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLAINDEPENDENTV1M02:03:258500:27:2111201:16:5215.6101:44:138400:19:120:00:000:00:00
98 5027FRANCISCO JOSÉ FERNANDEZ LLICENCIA DE DIAABM02:03:3411400:28:3310201:15:0016.0001:43:3310500:20:010:00:000:00:00
99 5014JORDI MAYOR HIDALGOFEECV1M02:03:3810000:27:5910501:15:4715.8301:43:4610100:19:520:00:000:00:00
100 5012RICARD MIQUEL FERRANFEECV1M02:03:429700:27:5710701:16:0515.7701:44:029700:19:400:00:000:00:00
101 2008DAVID SANDOVAL CUENCAC. TRI. GRANOLLERSV1M02:03:4510500:28:1310601:15:4815.8301:44:019900:19:440:00:000:00:00
102 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:04:0915800:30:139801:14:2516.1301:44:389100:19:310:00:000:00:00
103 4042ISMAEL LÓPEZ VALLELLICENCIA DE DIAJNM02:04:2012800:29:098101:10:2517.0401:39:3418500:24:460:00:000:00:00
104 4028SALVADOR URRACA CONTRERASLLICENCIA DE DIAABM02:04:3114700:30:008701:12:4616.4901:42:4614600:21:450:00:000:00:00
105 1598FERRAN VINYALS CORNELLAC.N.MANRESA-V1M02:04:3810900:28:1511701:17:5215.4101:46:076700:18:310:00:000:00:00
106 751XAVI ALMELA MARTINEZINDEPENDENTABM02:04:409100:27:4211501:17:3615.4601:45:188900:19:220:00:000:00:00
107 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIÓ SITGESV1M02:04:549300:27:4911601:17:5115.4101:45:408500:19:140:00:000:00:00
108 4052ISMAEL LOPEZ VEGALLICENCIA DE DIAABM02:04:589400:27:5310801:16:1215.7501:44:0513000:20:530:00:000:00:00
109 679MIGUEL ANGEL MASANA CURTOINDEPENDENTABM02:04:5915300:30:069901:14:2516.1301:44:3112100:20:280:00:000:00:00
110 2462ALBERT BOTET CORTÉSLA SALLE TRIATLOABM02:06:2015200:30:0510101:14:5116.0301:44:5614000:21:240:00:000:00:00
111 2782GABRIEL PASCUAL GONZÁLEZINDEPENDENTABM02:06:3314600:29:589701:14:1416.1701:44:1215700:22:210:00:000:00:00
112 5010XAVI FONT MUNILLLLICENCIA DE DIAV1M02:06:389000:27:3912501:19:3915.0701:47:188700:19:200:00:000:00:00
113 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATL0 L'''' EIX DEABM02:06:4211800:28:4210901:16:3715.6601:45:1913800:21:230:00:000:00:00
114 4062JORDI LOZANO NIETOLLICENCIA DE DIAABM02:06:5616200:30:2410301:15:3215.8901:45:5613300:21:000:00:000:00:00
115 251SERGI SAMPERE GIMENEZINDEPENDENTV2M02:07:0714100:29:4512001:18:3615.2701:48:217400:18:460:00:000:00:00
116 5024IVAN SALVADOR GARCIALLICENCIA DE DIAV1M02:07:2112200:28:5111301:17:2515.5001:46:1613500:21:050:00:000:00:00
117 2793GERARD RAMS GUERREROCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:07:2317000:30:5910001:14:3116.1001:45:3014800:21:530:00:000:00:00
118 742JORDI COSTA SUBIRANAC.A.IGUALADA-ABM02:07:4411100:28:1612901:21:0514.8001:49:216400:18:230:00:000:00:00
119 3182ANTONI ISASI-ISASMENDIC.E.T. DISTANCEV2M02:07:5915000:30:0411401:17:3015.4801:47:3411800:20:250:00:000:00:00
120 4018MARC JOVER COLOMELLICENCIA DE DIAV1M02:08:1613200:29:1511901:18:2515.3001:47:4012500:20:360:00:000:00:00
121 5019CARLES MOIX CAMPDELACREULLICENCIA DE DIAV1M02:08:3912900:29:1212101:18:4115.2501:47:5312700:20:460:00:000:00:00
122 1506DAVID LOPEZ PIÑOLCLUB NATACIÓ SITGESV1M02:09:0911000:28:1513301:21:2114.7501:49:369300:19:330:00:000:00:00
123 4017ISRAEL LOPEZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM02:09:1916100:30:2211801:18:0015.3801:48:2213100:20:570:00:000:00:00
124 3761SERGI CANET CASASC.N.TERRASSA-CICLES MORENABM02:09:2811300:28:2212301:19:1515.1401:47:3714700:21:510:00:000:00:00
125 5011DANIEL LOPEZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM02:09:3010400:28:0914401:22:3314.5401:50:427500:18:480:00:000:00:00
126 4058TONI MARTINEZ MARCOSFEECABM02:09:339200:27:4413901:21:5614.6501:49:4010300:19:530:00:000:00:00
127 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIABM02:10:0313500:29:1812201:18:4215.2501:48:0015000:22:030:00:000:00:00
128 989ROGER SEGUÍ SARDÀTRITEAM GIRONAABM02:10:071000:23:3117701:30:1613.2901:53:471600:16:200:00:000:00:00
129 352ISMAEL VICENTE JOYERAC. TRI. GRANOLLERSABM02:10:2110600:28:1313101:21:0714.7901:49:2013400:21:010:00:000:00:00
130 2523RUBEN NAVARRO GARCIACLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:10:2313000:29:1213001:21:0614.8001:50:1810900:20:050:00:000:00:00
131 217RAIMON CORRALES OROBITGINDEPENDENTABM02:10:398000:26:5415901:25:2514.0501:52:196200:18:200:00:000:00:00
132 2243LUIS DE PABLO LOPEZC.E.T DISTANCEABM02:10:5115500:30:0912701:20:0414.9901:50:1312600:20:380:00:000:00:00
133 4024JOSEP VINYALS DURANFEECV1M02:11:0210700:28:1414501:22:4314.5101:50:5710800:20:050:00:000:00:00
134 2932LLUIS QUEMADA MASANAINDEPENDENTABM02:11:0710800:28:1414701:23:4814.3201:52:028100:19:050:00:000:00:00
135 491FERRAN ROS RAMENTOLC.E. TRIBIKE CABRILSABM02:11:201700:24:0418101:31:2613.1201:55:30800:15:500:00:000:00:00
136 5032MIGUEL ANGEL SERRANO MARTFEECABM02:11:5712400:28:5814001:22:0014.6301:50:5813200:20:590:00:000:00:00
137 396SERGIO DÁVILA CÓZARCLUB NATACIO RUBIABM02:13:0511700:28:3814901:24:1214.2501:52:5011600:20:150:00:000:00:00
138 3760ALBERT BARRIENTOS I VILARINDEPENDENTABM02:13:2013900:29:3913501:21:2614.7401:51:0515400:22:150:00:000:00:00
139 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A.IGUALADA-ABM02:13:2710100:28:0615301:24:3414.1901:52:4012800:20:470:00:000:00:00
140 3749ORIOL GONZALEZ MISERACHSINDEPENDENTABM02:13:3213600:29:2014801:24:0514.2701:53:2511400:20:070:00:000:00:00
141 2204ALEXANDRE CATALA I GARCIACLUB NATACIÓ SITGESV1M02:13:3814800:30:0113201:21:1314.7801:51:1415800:22:240:00:000:00:00
142 4027OSCAR QUEMADA MASANALLICENCIA DE DIAABM02:13:4015100:30:0414101:22:0114.6301:52:0514400:21:350:00:000:00:00
143 4043ENRIC GRAU ESCARTINLLICENCIA DE DIAABM02:13:4216800:30:4713601:21:3214.7201:52:1913900:21:230:00:000:00:00
144 4034TONI PEREZ GUILLENLLICENCIA DE DIAV1M02:13:5314300:29:5113401:21:2514.7401:51:1616200:22:370:00:000:00:00
145 532CARLES BOU MIRÓC.T.S.J.ABADESSESV1M02:14:2417100:31:0513801:21:5114.6601:52:5614100:21:280:00:000:00:00
146 3734VÍCTOR APARICIO PALOMARC.N.PRAT-TRIATLO-ABM02:14:499600:27:5615201:24:2514.2201:52:2116000:22:280:00:000:00:00
147 4053LLORENÇ ANDREU I BARRACHILLICENCIA DE DIAABM02:16:4510200:28:0716601:27:2513.7301:55:3213700:21:130:00:000:00:00
148 400ESTEBAN BAFALLUY SOBRINOC.E.PICORNELL-V1M02:17:395900:25:5817601:30:0513.3201:56:0314500:21:360:00:000:00:00
149 1340ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB ATLETISME SANT BOIV2M02:18:0311200:28:2116901:28:1413.6001:56:3514200:21:280:00:000:00:00
150 5020CESAR GARCIA GARCIALLICENCIA DE DIAV1M02:18:4412300:28:5216401:26:2513.8901:55:1717000:23:270:00:000:00:00
151 2445JOSE RAMON RIBES GUTIERRECLUB NATACIO RUBIV1M02:18:5117700:31:5115101:24:1314.2501:56:0416500:22:470:00:000:00:00
152 4019JESUS MACÍA RAMÍREZFEECABM02:19:0617800:31:5615801:25:1614.0701:57:1214900:21:540:00:000:00:00
153 3782DAVID LEMOS ARIZAINDEPENDENTABM02:19:118100:26:5518601:32:5912.9101:59:548600:19:170:00:000:00:00
154 3753CESAR RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:19:4012500:29:0116101:26:0413.9401:55:0518000:24:350:00:000:00:00
155 749FRANCESC RODON CASAMITJANSBRABM02:19:5718200:32:0615001:24:1314.2501:56:1917300:23:380:00:000:00:00
156 2767ALEJANDRO CARCELER LANASPCLUB NATACIÓ SITGESABM02:20:0018500:32:5214601:23:4014.3401:56:3217200:23:280:00:000:00:00
157 4060JOAN PALACIN MARTINEZFEECABM02:20:0312600:29:0417301:28:4613.5201:57:5015300:22:130:00:000:00:00
158 4056MIQUEL AGUILERA I CASTELLLLICENCIA DE DIAV1M02:20:0313700:29:2616501:27:2013.7401:56:4616900:23:170:00:000:00:00
159 4039ÒSCAR GARCÍA PAREDESLLICENCIA DE DIAABM02:20:3712100:28:5016201:26:2013.9001:55:1019200:25:270:00:000:00:00
160 4020OSCAR GINER LOPEZFEECABM02:20:4217300:31:0816301:26:2213.8901:57:3016700:23:120:00:000:00:00
161 5007FERRAN RIVERA ROSADOLLICENCIA DE DIASUB23M02:21:0116700:30:3814201:22:1514.5901:52:5320000:28:080:00:000:00:00
162 2385DANIEL MONTESINOS PEREZC.N. SANT ANDREUJNM02:21:3914400:29:5217501:29:2613.4201:59:1815600:22:210:00:000:00:00
163 5015CARLOS ORDEN PEREZLLICENCIA DE DIAV1M02:21:4516600:30:3615601:25:0314.1101:55:3919400:26:060:00:000:00:00
164 4057IGNASI FREIXA FURIOLLICENCIA DE DIAABM02:21:4913300:29:1617201:28:3113.5601:57:4717500:24:020:00:000:00:00
165 4033FÉLIX MARÍN RUBIOFEECABM02:22:0019600:33:4415701:25:1514.0801:58:5916600:23:010:00:000:00:00
166 5026JOSE JORDANA SALAZARLLICENCIA DE DIAV1M02:22:0519300:33:1815501:24:4014.1701:57:5817600:24:070:00:000:00:00
167 5009TONI RUBIO RAMIREZFEECABM02:22:2217400:31:1516701:27:2813.7201:58:4317400:23:390:00:000:00:00
168 3764GREGORIO FERRER ARGELICHC. TRI. GRANOLLERSV2M02:22:3620100:35:1414301:22:3214.5401:57:4618700:24:500:00:000:00:00
169 2889CARLOS DE PABLO LOPEZC.E.T DISTANCEABM02:23:469900:27:5818501:32:3312.9702:00:3116800:23:150:00:000:00:00
170 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:24:2718000:31:5616801:27:4813.6701:59:4418300:24:430:00:000:00:00
171 1626ANDREU BARTUI CASANOVAC.TRIATLO CINGLES DE BERTV1M02:25:0712000:28:4919901:37:2912.3102:06:187600:18:490:00:000:00:00
172 1088DAVID BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:26:1916400:30:2819001:33:2112.8502:03:4916100:22:300:00:000:00:00
173 5029CONRAD AUBACH FUENTESLLICENCIA DE DIAABM02:27:0219000:33:0518401:31:5313.0602:04:5815100:22:040:00:000:00:00
174 4012MARC RIGUILLO BUTJOSALLICENCIA DE DIAABM02:28:4116000:30:1919201:33:4112.8102:04:0018200:24:410:00:000:00:00
175 4041MARC MIRANDA BUXONATLLICENCIA DE DIAJNM02:29:2619500:33:4117001:28:1613.6002:01:5719700:27:290:00:000:00:00
176 2441LLUIS GARCIA PAREDESCLUB NATACIO RUBIABM02:29:4617600:31:4017101:28:2013.5802:00:0020600:29:460:00:000:00:00
177 4025MARC PICAZOS SERRAJÒRDIALLICENCIA DE DIAJNM02:30:2614200:29:5017401:29:2313.4301:59:1320900:31:130:00:000:00:00
178 4029PEDRO RUIZ MESEGUERFEECV1M02:31:1419400:33:2118701:33:0812.8802:06:2918400:24:450:00:000:00:00
179 971EDUARD ESPRIU FULLÀC.N.CATALUNYA-V2M02:31:2521200:39:5916001:26:0113.9502:06:0019000:25:250:00:000:00:00
180 4051DAVID GONZALEZ HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:32:2319200:33:1819401:34:5312.6502:08:1117700:24:120:00:000:00:00
181 4047ROC BARCELO CARRERASFEECV1M02:33:1120300:35:1718901:33:1512.8702:08:3218100:24:390:00:000:00:00
182 4055SANTI AMATLLICENCIA DE DIAV1M02:33:1320400:35:1819101:33:2312.8502:08:4117900:24:320:00:000:00:00
183 4045DAVID ESTAPÉ GALIANALLICENCIA DE DIAJNM02:33:1616900:30:5419601:36:0112.5002:06:5519500:26:210:00:000:00:00
184 4032ADRIÀ RAYO MONGELLICENCIA DE DIAJNM02:33:1615400:30:0720201:38:0812.2302:08:1518800:25:010:00:000:00:00
185 2516JORDI DE LA FUENTE ESCAYOC.N.MANRESA-V1M02:34:2220700:37:1918201:31:3813.1002:08:5719100:25:250:00:000:00:00
186 3075MANEL GUTIÉRREZ RODRÍGUEGAVA TRIATLOV1M02:34:2615600:30:0920801:44:1111.5202:14:2011300:20:060:00:000:00:00
187 4026JORGE TARRAGO SCHERKLLICENCIA DE DIASUB23M02:35:422000:24:2621101:51:2410.7702:15:5010200:19:520:00:000:00:00
188 5022JORDI ARMENGOL VILANOVALLICENCIA DE DIAABM02:37:2119800:33:4719501:35:5412.5102:09:4119900:27:400:00:000:00:00
189 4046JOAN RICO BURRELFEECV1M02:37:2820900:37:4419301:34:0012.7702:11:4419300:25:440:00:000:00:00
190 191ENRIC PESO RUIZC.N.CATALUNYA-V1M02:37:3620500:35:2117901:31:0113.1802:06:2221000:31:140:00:000:00:00
191 4035EDUARDO COLMENARES ZAPATLLICENCIA DE DIAV1M02:38:1520200:35:1619701:36:0812.4802:11:2419600:26:510:00:000:00:00
192 4063EDUARDO JUNYENTLLICENCIA DE DIAABM02:38:2016300:30:2520501:39:4012.0402:10:0520100:28:150:00:000:00:00
193 4021TONI FRANCO MATENCIOLLICENCIA DE DIAV1M02:38:4618400:32:2120001:37:3212.3002:09:5320400:28:530:00:000:00:00
194 4038PABLO PRIETO VILLUENDASLLICENCIA DE DIAABM02:39:0918600:32:5218801:33:1212.8802:06:0421100:33:050:00:000:00:00
195 972JESUS LUIS ANDREU ESCARTIC.N.CATALUNYA-V2M02:39:3821100:39:5017801:30:4813.2202:10:3820500:29:000:00:000:00:00
196 5006SERGI REBOREDO MANZANARELLICENCIA DE DIAV1M02:40:1719700:33:4620601:42:0111.7602:15:4717800:24:300:00:000:00:00
197 5008IVAN MATAMOROS MOLINALLICENCIA DE DIASUB23M02:40:1818300:32:0720301:39:3812.0402:11:4520200:28:330:00:000:00:00
198 2616JOSE MANUEL SÁNCHEZ LÓPEZEUROPA SPORTS CENTREABM02:42:3417500:31:3420701:42:1611.7302:13:5020300:28:440:00:000:00:00
199 5021DANIEL CAPARRÓS SANTIAGOLLICENCIA DE DIAABM02:44:4121000:37:4919801:36:5012.3902:14:3920700:30:020:00:000:00:00
200 4031EDUARD PUIGARNAULLICENCIA DE DIAABM02:45:2018800:32:5921001:47:3411.1602:20:3318600:24:470:00:000:00:00
201 4022MIGUEL PERIAGO MOLINAFEECV1M02:45:2320600:36:4320101:37:3312.3002:14:1620800:31:070:00:000:00:00
202 4037ANTONI VIDAL SANTACREULLICENCIA DE DIAABM02:47:0020000:34:5320901:44:3711.4702:19:3019800:27:300:00:000:00:00
203 3793JUAN CARLOS GONZALEZ ESTECLUB MINDUNDIS TEAMV1M02:49:2220800:37:41000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
204 3743JAVIER NICOLAS GARCIACLUB MINDUNDIS TEAMV1M03:01:2821300:40:22000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32