RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM01:13:41200:09:17100:45:4426.2400:55:01100:18:400:00:000:00:00
2 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSSUB23M01:16:12600:10:31000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 427SEBASTIÀ CATLLÀ FERNANDEZP.C. BONAVISTAV1M01:17:311000:10:54200:45:5526.1300:56:49600:20:420:00:000:00:00
4 346XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:19:362700:12:07300:46:3525.7600:58:42800:20:540:00:000:00:00
5 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:19:42800:10:461200:50:0823.9401:00:54200:18:480:00:000:00:00
6 222ALBERT ROVIRA CENARCERRR IGUALADAABM01:20:211300:11:01500:47:4725.1100:58:481200:21:330:00:000:00:00
7 1482TIAGO MACARA COUTINHOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:21:04100:09:14900:49:3124.2300:58:452400:22:190:00:000:00:00
8 2217NIL MASNOU NOGUEC.N. VIC-ETBJNM01:21:491600:11:081300:50:1423.8901:01:22300:20:270:00:000:00:00
9 1573JORDI VILÀ RODRIGOGAVA TRIATLOABM01:22:11700:10:421100:50:0823.9401:00:501000:21:210:00:000:00:00
10 1752CARLES PRAT ARANDACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:23:272900:12:11600:48:3924.6701:00:503100:22:370:00:000:00:00
11 5011JOAN CUCURELL RAVETLLAT LLICÈNCIA DE DIAABM01:23:391700:11:251400:50:1523.8801:01:402000:21:590:00:000:00:00
12 1458JAVIER GONZALO GARCIACERDANYOLA CHABM01:24:012000:11:491700:50:4923.6101:02:381100:21:230:00:000:00:00
13 2936FERNANDO DIETSCHECLUB TRIATLO BLANESABM01:24:121100:10:552200:51:3123.2901:02:261600:21:460:00:000:00:00
14 1112JOSE MARIA RODRIGUEZ CARMC. TRI. CINGLES DE BERTIV1M01:24:252500:12:04700:48:5524.5301:00:593800:23:260:00:000:00:00
15 138MARIUS BLANCH PLANASC.N. VIC-ETBV1M01:24:251800:11:361900:51:1323.4301:02:491400:21:360:00:000:00:00
16 5023GUILLEM CAPDEVILA VIZCAINLLICÈNCIA DE DIAABM01:24:523300:12:161500:50:2323.8201:02:392200:22:130:00:000:00:00
17 6010ADRIA TOUS RODRIGUEZLLICÈNCIA DE DIAABM01:25:077700:14:52400:47:0525.4901:01:573500:23:100:00:000:00:00
18 398ARNAU BELLAPART LAS HERASC.N. VIC-ETBABM01:25:24400:10:243300:53:5222.2801:04:16900:21:080:00:000:00:00
19 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:25:309400:15:57800:48:5724.5101:04:54500:20:360:00:000:00:00
20 154JORDI ALCUBIERRE ROCAC.N. VIC-ETBABM01:25:522600:12:051800:51:1323.4301:03:182900:22:340:00:000:00:00
21 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM01:26:194600:12:492900:52:4722.7301:05:36700:20:430:00:000:00:00
22 5039BORJA ÁLVAREZ CARRASCOLLICÈNCIA DE DIASUB23M01:26:323700:12:262000:51:1323.4301:03:393400:22:530:00:000:00:00
23 5032JORDI BADIA SOLERFEECV1M01:26:504400:12:452700:52:0523.0401:04:502100:22:000:00:000:00:00
24 3447FERRAN BALCELLS PICARTC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:26:551500:11:082300:51:3323.2801:02:414500:24:140:00:000:00:00
25 2409MARC CUADRENCH FRANCOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESSUB23M01:27:261400:11:053000:52:5922.6501:04:043700:23:220:00:000:00:00
26 1798FERRAN BOFILL BARGUÑOC.E.T. DISTANCEABM01:27:435100:13:072500:51:4623.1801:04:533300:22:500:00:000:00:00
27 1719RAUL CASAÑAS GUALLARORBEA K.K.ABM01:27:478800:15:41000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
28 5037AARON HILLLLICÈNCIA DE DIAABM01:28:028100:15:051600:50:2823.7801:05:332500:22:290:00:000:00:00
29 1192GERARD COLORADO BLASCOC. TRI. GRANOLLERSSUB23M01:28:034100:12:341000:49:5824.0201:02:325600:25:310:00:000:00:00
30 424ORIOL BUCH BAUTISTAC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:28:496100:13:413100:53:1922.5101:07:001700:21:490:00:000:00:00
31 149ENRIC SALVANS MORATOC.N. VIC-ETBABM01:28:592400:12:023500:54:2722.0401:06:292700:22:300:00:000:00:00
32 4102DAVID GUTIERREZ CAMARAC.N. VIC-ETBABM01:29:015700:13:232600:51:5623.1101:05:194000:23:420:00:000:00:00
33 218CARLOS ANTONES POYCLUB NATACIÓ SITGESABM01:29:061200:10:574300:56:3421.2101:07:311300:21:350:00:000:00:00
34 2887ADAM FELIU PELACHC.N. OLOTABM01:30:11500:10:254200:56:3321.2201:06:583600:23:130:00:000:00:00
35 1425SERGIO FERRIZ CASTAÑOC.N. MANRESAABM01:30:342800:12:093700:54:4221.9401:06:514100:23:430:00:000:00:00
36 334PAU DAVI ROCAINDEPENDIENTEABM01:30:373600:12:264000:56:1721.3201:08:431900:21:540:00:000:00:00
37 3123ELIAS LINARES NARANJOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:30:444800:13:003200:53:3722.3801:06:374300:24:070:00:000:00:00
38 5031FERNANDO JAVIER POGGILLICÈNCIA DE DIAABM01:31:073400:12:213400:53:5722.2401:06:185200:24:490:00:000:00:00
39 738JOSEP SOLE VALLDAURAC.N. MANRESAV1M01:31:202300:12:023600:54:3821.9601:06:405000:24:400:00:000:00:00
40 2444GONZALO MUÑOZ DOMINGOCLUB NATACIO RUBIABM01:33:074300:12:444500:56:5021.1101:09:343900:23:330:00:000:00:00
41 3337JORDI FLOTATS CASASNATS SPORT SAV1M01:33:245500:13:195000:57:3520.8401:10:542600:22:300:00:000:00:00
42 3420SEBASTIA MONCUSI RODRIGUETRITEAM GIRONAABM01:34:503500:12:224100:56:2421.2801:08:466400:26:040:00:000:00:00
43 5021ALEX BAURIER CASANOVASLLICÈNCIA DE DIAABM01:34:502100:11:544600:57:0021.0501:08:546200:25:560:00:000:00:00
44 5026DANIEL ÁLVAREZ DE LA CRUZLLICÈNCIA DE DIAJNM01:34:518300:15:265100:58:5220.3901:14:18400:20:330:00:000:00:00
45 1065JOAN TANTIÑA HIJANOC.N. VIC-ETBABM01:35:041900:11:414700:57:0321.0301:08:446600:26:200:00:000:00:00
46 474EMILI LLOPART CODINAGAVA TRIATLOV2M01:35:156000:13:354900:57:2520.9001:11:004600:24:150:00:000:00:00
47 5015DANI HERNANDEZ MATALLICÈNCIA DE DIAABM01:35:359100:15:552400:51:3523.2601:07:308400:28:050:00:000:00:00
48 2445JOSE RAMON RIBES GUTIERRECLUB NATACIO RUBIV1M01:35:464500:12:464800:57:1820.9401:10:045800:25:420:00:000:00:00
49 2382DAVID RODRIGUEZ PAVONC.N. OLOTABM01:35:47300:09:305401:00:5519.7001:10:255500:25:220:00:000:00:00
50 6012EDUARD BARCELONA / MURCIALLICÈNCIA DE DIASUB23M01:36:279300:15:56000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
51 1268ALBERT GIL MARTINEZC.N. MOLINS DE REIABM01:36:333900:12:294400:56:3821.1901:09:077800:27:260:00:000:00:00
52 6011EDUARD TARRATS PONSLLICÈNCIA DE DIAV1M01:36:57900:10:515201:00:1319.9301:11:046100:25:530:00:000:00:00
53 1039CARLES SABATER CASALSC.N. SABADELLV1M01:37:164200:12:365501:00:5719.6901:13:334200:23:430:00:000:00:00
54 4251JORDI CERVELLÓ ROCANADAPEDALEACORRE.COMABM01:37:315000:13:073900:56:0121.4201:09:088600:28:230:00:000:00:00
55 2119PAU GONZALEZ TORINDEPENDENTABM01:37:553100:12:136501:03:5018.8001:16:031800:21:520:00:000:00:00
56 3039JORDI PEY PASCUALTRIATLO VILANOVAABM01:39:283200:12:156001:02:1019.3001:14:255300:25:030:00:000:00:00
57 2413JUAN JOSE POVEDA URBANOCLUB NATACIÓ SITGESV1M01:40:027500:14:465301:00:2819.8501:15:145100:24:480:00:000:00:00
58 2787DAVID ALANIS ADARVECLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:40:314000:12:347101:05:2218.3601:17:563000:22:350:00:000:00:00
59 518AMADEU BOSCH BRILLASCLUB ATLETISME SANT BOIABM01:40:5210000:17:125801:01:2719.5301:18:392300:22:130:00:000:00:00
60 5042GONZALO SANCHISLLICÈNCIA DE DIAV1M01:41:342200:12:016101:02:1519.2801:14:167600:27:180:00:000:00:00
61 6007MIQUEL GAMELL I MOYALLICÈNCIA DE DIAV1M01:41:425900:13:275601:01:1119.6101:14:387200:27:040:00:000:00:00
62 2781TONI ALONSO SOLISC. TRI. GRANOLLERSABM01:43:137100:14:296201:02:5619.0701:17:255900:25:480:00:000:00:00
63 779JOSEP CAMPRUBI GODAYOLCLUB NATACIÓ SITGESV1M01:43:375200:13:116701:04:1718.6701:17:286500:26:090:00:000:00:00
64 5014TOMAS PARADINAS SALSONLLICÈNCIA DE DIAABM01:43:519000:15:555701:01:2319.5501:17:186700:26:330:00:000:00:00
65 4201TONI SANCHEZ COLETOINDEPENDIENTEABM01:44:367900:14:586601:04:0518.7301:19:035700:25:330:00:000:00:00
66 4200NACHO CAMPO PARRILLAINDEPENDIENTEABM01:45:256900:14:237801:06:2918.0501:20:524800:24:330:00:000:00:00
67 982JOSEP ANTONI HIGUERAS LEOC. ATLETIC PALAFRUGELLV1M01:45:487600:14:525901:01:5219.4001:16:448800:29:040:00:000:00:00
68 5041RAUL PATARRO BLANCOLLICÈNCIA DE DIAABM01:46:057800:14:566901:05:0618.4301:20:026300:26:030:00:000:00:00
69 5027ALEJO GARRIGA DEFOINLLICÈNCIA DE DIAABM01:46:155800:13:267001:05:1618.3901:18:427900:27:330:00:000:00:00
70 4151RAUL PEREZ GARRIDOINDEPENDIENTEABM01:46:158900:15:496401:03:1418.9801:19:037300:27:120:00:000:00:00
71 5030EDUARD VINYETS MORALLLICÈNCIA DE DIAABM01:46:505600:13:227501:05:4018.2701:19:028200:27:480:00:000:00:00
72 5034ARNAU ROVIRA RAVETLLATLLICÈNCIA DE DIASUB23M01:47:346300:13:527401:05:4018.2701:19:328300:28:020:00:000:00:00
73 3180JORGE JORDANA SALAZARINDEPENDIENTEV1M01:48:178500:15:307201:05:2318.3501:20:537700:27:240:00:000:00:00
74 4391ORIOL ARDEVOL BOSCHC.N. MANRESAABM01:48:236400:13:588101:07:3617.7501:21:347100:26:490:00:000:00:00
75 3942MIQUEL BALLARIN LAPIEDRACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:48:276800:14:178001:06:5417.9401:21:117400:27:160:00:000:00:00
76 1652JUAN CARLOS MARTINEZ GUERC.N. MANRESAV1M01:48:378000:14:598301:09:0217.3801:24:014900:24:360:00:000:00:00
77 5018RAMON RIVEROLA SABATELLICÈNCIA DE DIAV1M01:48:558400:15:287901:06:5417.9401:22:226800:26:330:00:000:00:00
78 2988ROMÀ OLIVER SUSTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:49:109500:16:027701:06:2818.0501:22:306900:26:400:00:000:00:00
79 6006JOSE MARIA GARCIA SANCHEZLLICÈNCIA DE DIAABM01:49:2210300:18:576301:03:0719.0101:22:047500:27:180:00:000:00:00
80 433ALBERT CUATRECASAS FREIXAC.E. PICORNELLV1M01:52:486600:14:009201:16:0615.7701:30:063200:22:420:00:000:00:00
81 5029MANU RÓDENAS ARANALLICÈNCIA DE DIAABM01:53:396700:14:048201:08:5817.4001:23:029500:30:370:00:000:00:00
82 902JUAN LUIS MONTILLA AREVALC.N. MOLINS DE REIABM01:54:088700:15:388601:12:4016.5101:28:186000:25:500:00:000:00:00
83 4827ROBERT FABRA GILABERTSPINNINGDELBUENO.COMABM01:55:008200:15:228401:09:2017.3101:24:429400:30:180:00:000:00:00
84 6008IVAN RODENAS GONZALEZFEECABM01:55:2310500:20:487601:06:1918.0901:27:078500:28:160:00:000:00:00
85 1116ENRIC PEREZ MUÑOZTRIATLO JOVENT 79V2M01:56:5110100:17:468801:14:3816.0801:32:244700:24:270:00:000:00:00
86 5024FRANCISCO JAVIER BETETA PLLICÈNCIA DE DIASUB23M01:57:2310400:20:408901:15:0615.9801:35:461500:21:370:00:000:00:00
87 4971ALBERT CAMPS OLLER C.E.T. DISTANCESUB23M01:57:347000:14:259101:15:3315.8801:29:588100:27:360:00:000:00:00
88 4974RUBÉN BONET ROMEROC.E.T. DISTANCEV1M01:58:183800:12:278501:12:3416.5401:25:0110000:33:170:00:000:00:00
89 5038SERGI DOMENECH ALVAROLLICÈNCIA DE DIAV1M01:59:357300:14:428701:12:5416.4601:27:369800:31:590:00:000:00:00
90 6009FERNANDO ALMIRALLLLICÈNCIA DE DIAABM01:59:476500:14:009401:16:5515.6001:30:558700:28:520:00:000:00:00
91 5035ARNAU BASSAS FUSTÉLLICÈNCIA DE DIAABM02:00:385300:13:129601:17:4315.4401:30:559200:29:430:00:000:00:00
92 1053ALFONS MARTINEZ VALLSC.N. MANRESAABM02:01:225400:13:139701:18:1415.3401:31:279300:29:550:00:000:00:00
93 5019SERGI ESPINOSA BORONATLLICÈNCIA DE DIAABM02:01:409900:17:069001:15:1915.9301:32:258900:29:150:00:000:00:00
94 4162ALBERT GARCIA GISBERTCLUB TRIATLO SABADELLABM02:01:568600:15:349301:16:4515.6401:32:199100:29:370:00:000:00:00
95 5012ALBERT LOPEZ SAEZ LLICÈNCIA DE DIAV1M02:04:257400:14:439801:18:1715.3301:33:009600:31:250:00:000:00:00
96 6016MARC CABALLÉ VAN MOLLLICÈNCIA DE DIAV1M02:06:217200:14:3910001:19:3215.0901:34:119900:32:100:00:000:00:00
97 3990SALVADOR ROS AGUSTÍINDEPENDIENTEV1M02:06:2210700:21:189501:17:2915.4901:38:478000:27:350:00:000:00:00
98 5040OCTAVIO NAVARRO RAMIREZLLICÈNCIA DE DIAABM02:07:199600:16:0310101:21:4614.6801:37:499000:29:300:00:000:00:00
99 6005FREDDY FREIXAS RICARTLLICÈNCIA DE DIAV1M02:10:116200:13:5110201:22:4314.5101:36:3410100:33:370:00:000:00:00
100 5016FRANCESC SANS PI GIBERTLLICÈNCIA DE DIAV1M02:13:259800:16:439901:19:2915.1001:36:1210400:37:130:00:000:00:00
101 5020JOSEP M. GAY VIDALLLICÈNCIA DE DIAV1M02:25:5010600:21:1310301:28:1513.6001:49:2810300:36:220:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32