RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
73 73 0 0 0 0 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8001ZOE ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKINFF00:30:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7147LUCIA MALHOTRA MALLABIABACLUB NATACIO BARCELONAINFF00:30:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7133ALEXANDRA MEJIA GALLEGOC.N. TARRACOINFF00:30:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7144GAELLE CARRASCO PELLETIAC.N. MATAROINFF00:31:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7128IRIA ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:32:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7150JULIA OLIVERAS SUBIRANAC.A. IGUALADAINFF00:32:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7115CRISTINA ALEJANDRO TABOADC.E. SISTRELLSINFF00:32:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7129NINA ROIG AGEA INDEPENDIENTEINFF00:32:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 8002ALBA BERMEJO ZEVALLOSTRANSTRIATLONINFF00:32:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7153BLANCA RODRIGUEZ BORRALLOGAVA TRIATLOINFF00:32:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 8004ESTEL LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:34:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 7166CARLA MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:34:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 8009FIONA PARERA PALMIERICLUB NATACIO BARCELONAINFF00:35:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7138MIRIAM GARCIA MARTINL3SCOLA SANT JUSTINFF00:35:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 8011DAFNE VIDAL RAMOSTRICBM-CALELLAINFF00:35:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7116MARTINA YAGÜE MIRAPEIXC.E. SISTRELLSINFF00:35:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 7152SIRA MARTIN CILLEROSC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:36:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 7145ALICIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:36:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 7103ALBA AZAÑON ANDRESC.E. SISTRELLSINFF00:37:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 7121CARLA PEREZ LLORENSTEAM TRIRELAYINFF00:38:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 7141JULIA FIBLA GARCIAC.N. MATAROINFF00:38:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 7101AINHOA FERNANDEZ MATILLAC.E. RAYOTEAMINFF00:39:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 7120MAR ORTEGA WULFFTRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:40:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 7131JULIA DORCA CUADRADOC.N. MATAROINFF00:41:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 7113MARTINA GONZALEZ SANCHEZTEAM TRIRELAYINFF00:42:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 7169BERTA GARCIA PASCUALC.N. MATAROINFF00:42:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 7162AINA GARCIA MOLINAC.E.E. SANT GERVASIINFF00:43:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 7143MARIA CULEBRAS POLOC.N. MATAROINFF00:45:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 7122MIRIAM PERDIGO PIZZORNOTRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:59:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00






NP 7146LUCIA ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONINFF
NP 7154ANA SANCHEZ GARCIAC.E. CERDANYOLA A.T.INFF
NP 7161RUTH ROMERO PRIETOC.E.E. SANT GERVASIINFF
NP 7127MARIA POMES GARCIAC.A. IGUALADAINFF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32