RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
237 220 192 23 5 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:57:432600:28:045101:17:3215.4801:45:361200:12:0700:00:4200:00:33
2 5775SANDRA SANTANYES MURILLOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F02:06:4511900:33:285201:17:5515.4001:51:2312000:15:2200:01:0000:00:45
3 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:11:2211700:33:257501:23:1014.4301:56:3510000:14:4700:00:4900:00:44
4 2641ANNA BAREA GARCIACLUB TRIATLO LLUÇANESABF02:18:2714200:34:349601:28:2913.5602:03:0312100:15:2400:00:5500:00:55
5 4263SONIA QUIROGA PADILLACLUB ESPORTIU Z5ABF02:19:4816200:36:439301:27:1713.7502:04:0013100:15:4800:00:5200:00:51
6 4368GEORGINA GABARRO MORENTEC.A. IGUALADAABF02:23:509900:32:0312201:37:1012.3502:09:139500:14:3700:01:0400:00:53
7 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF02:30:1913700:34:2213701:40:0112.0002:14:2314000:15:5600:00:4900:00:46
8 5632MERITXELL FREIXES RIBALTAC.A. IGUALADAABF02:33:2317900:38:3912001:36:5812.3802:15:3717600:17:4600:01:0800:01:06
9 5789CRISTINA BRU CLOTETC.A. IGUALADASUB23F02:38:2318600:39:4614501:41:3011.8202:21:1615800:17:0700:00:4700:00:47
10 3974MAR FRANCO PEÑUELACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:39:1618700:39:5013101:38:4112.1602:18:3118700:20:4500:01:2800:01:33
11 5817ROSA REQUENA LLONGUERASPRAT TRIATLO 1994V1F02:39:3917800:38:3915301:43:4311.5702:22:2216500:17:1700:01:0600:01:09
12 7124MERITXELL SABATE SUBIRANALLICENCIA DE DIAABF02:40:0718200:39:0015101:43:3411.5902:22:3417200:17:3300:01:1400:01:07
13 3219SUSAGNA RODRIGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF02:45:1515900:36:0317901:53:4310.5502:29:4612400:15:2900:00:5100:00:35
14 1933ISABEL GANDIA MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5V3F02:45:2818900:40:3916801:47:3311.1602:28:1216300:17:1600:02:0000:01:30
15 1817LOLA BRUSAU ALOSC.A. IGUALADAV2F02:51:3915100:35:2718801:59:1610.0602:34:4315100:16:5600:01:3500:01:29
16 5805MARIA VICTORIA LÓPEZ ARROCLUB ESPORTIU Z5V1F02:53:0316900:37:4918901:59:2510.0502:37:1413300:15:4900:01:3100:01:02


NF 90MARINA ALCARAZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABF00:00:00000:35:21001:50:0810.9002:25:29000:00:0000:00:4300:00:39
NF 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F00:00:00000:42:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0700:00:00
NF 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTTEAM TRIRELAYV1F00:00:00000:43:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2000:00:00
NF 8007ROSALIA DIAZ ANDUJARLLICENCIA DE DIAV1F00:00:00000:52:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4900:00:00
NF 6272MARTA PLANELLAS BACHSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F00:00:00000:42:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0400:00:00
NF 4940ELENA ROS RIERATEAM TRIRELAYABF00:00:00000:43:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2400:00:00
NF 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM TRIRELAYABF00:00:00000:43:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4000:00:00




NP 6145SANDRA DENISE JONES RODRITRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32