RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
117 112 107 5 0 2 1000 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3975LAIA RIUDAVETS VICTORYPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:42:594000:09:371400:22:572614.3800:32:343500:10:2500:00:0000:00:00
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF00:43:354700:09:431100:22:482631.5800:32:315600:11:0400:00:0000:00:00
3 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F00:43:543600:09:292600:23:432529.8700:33:124200:10:4200:00:0000:00:00
4 1988BELEN HIDALGO VALLSC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:44:407200:10:311700:23:112588.0700:33:425200:10:5800:00:0000:00:00
5 1894SARA CARMONA HERNANDOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:44:455900:10:032500:23:322549.5800:33:355900:11:1000:00:0000:00:00
6 6254JUDIT IBARRA CAZORLAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:45:326600:10:182100:23:212569.5900:33:397500:11:5300:00:0000:00:00
7 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:45:554300:09:404600:25:552315.1100:35:353200:10:2000:00:0000:00:00
8 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOPRAT TRIATLO 1994ABF00:46:495500:10:003900:25:032395.2100:35:037200:11:4600:00:0000:00:00
9 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F00:47:067700:10:453700:24:572404.8100:35:426600:11:2400:00:0000:00:00
10 89EMMANUELLE GRANDINC.E. CERDANYOLA A.T.ABF00:47:117800:11:003500:24:492417.7300:35:496300:11:2200:00:0000:00:00
11 5079ESTHER MARTINEZ GARCIACLUB ESPORTIU Z5ABF00:47:489800:11:591800:23:122586.2100:35:118600:12:3700:00:0000:00:00
12 7072ITZIAR AMAIA ORTEGALLICENCIA DE DIAABF00:48:548100:11:173600:24:542409.6400:36:119000:12:4300:00:0000:00:00
13 5356BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:49:347300:10:356200:27:172199.1400:37:527000:11:4200:00:0000:00:00
14 5258SARA LATORRE NAVARROC.N. BADALONASUB23F00:50:4510000:12:044400:25:452330.1000:37:499500:12:5600:00:0000:00:00
15 475PAULA MALLADO DIEGUEZC.N. BADALONACDF00:50:458400:11:275100:26:222275.6000:37:499400:12:5600:00:0000:00:00
16 5104DESIREE VIDAL COMASC.N. BADALONAABF00:52:356100:10:068700:31:321902.7500:41:385000:10:5700:00:0000:00:00
17 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F00:52:488900:11:387000:28:552074.9300:40:338000:12:1500:00:0000:00:00
18 3793CLARA FONTGIVELL VILELLAFLOR DE TRIATLOABF00:53:148300:11:227800:30:021997.7800:41:247400:11:5000:00:0000:00:00
19 6057LAURA MERCEDES LUETICH FCCT SALOU COSTA DAURADAV2F00:53:479300:11:427500:29:352028.1700:41:178200:12:3000:00:0000:00:00
20 3537ALBA AMAT FERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23F00:53:558600:11:337900:30:021997.7800:41:358100:12:2000:00:0000:00:00
21 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F00:54:279100:11:398000:30:121986.7500:41:518500:12:3600:00:0000:00:00
22 7073MIRIAM ZAMORA CASTILLOLLICENCIA DE DIASUB23F00:55:008700:11:378500:30:421954.4000:42:198900:12:4100:00:0000:00:00
23 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:55:445700:10:028900:34:561717.5600:44:584500:10:4600:00:0000:00:00
24 4196ANNA BONET ORDERIZCCT SALOU COSTA DAURADAABF00:55:449400:11:478600:30:541941.7500:42:419600:13:0300:00:0000:00:00
25 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF00:56:029900:12:038200:30:151983.4700:42:1810200:13:4400:00:0000:00:00
26 4282LAIA SABATE MARQUEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1F00:57:227000:10:289100:35:501674.4200:46:185500:11:0400:00:0000:00:00
27 2887MONICA DOMINGUEZ HERNANDECLUB ESPORTIU Z5V1F01:01:159000:11:389400:36:321642.3400:48:109700:13:0500:00:0000:00:00
28 6092MERITXELL NOGUERA OTEROCLUB NATACIO SITGESV1F01:02:3010500:13:189000:35:331687.7600:48:5110000:13:3900:00:0000:00:00
29 8005YOLANDA TUDELA TUDELA LLICENCIA DE DIAV1F01:04:1110300:12:489600:37:551582.4200:50:439900:13:2800:00:0000:00:00
30 1970NURIA LOZADA ESPITRANSTRIATLONV2F01:04:509600:11:509900:40:221486.3700:52:128800:12:3800:00:0000:00:00
31 5489SILVIA CARBONELL NAVARROCLUB NATACIO SITGESV1F01:10:4310100:12:2110400:44:421342.2800:57:0310100:13:4000:00:0000:00:00
32 5212MONTSE SABATER BAUDETCLUB TRIATLO MALGRATV1F01:12:1510600:14:2210200:42:301411.7600:56:5210500:15:2300:00:0000:00:00
33 6262REBECCA ROHDECLUB NATACIO SITGESV1F01:13:2310400:13:1710500:45:401313.8700:58:5710400:14:2600:00:0000:00:00


NF 4445ANDREA SANCHEZ CELADACLUB NATACIO RUBIABF00:00:00000:13:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF
NP 5074ARACELI DE LA VEGA DOMINGCLUB NATACIO SITGESV1F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32