RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
147 112 110 2 0 2 1000 2 26 24

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF00:35:493600:09:23600:17:053512.2000:26:282200:09:2100:00:0000:00:00
2 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF00:37:394900:09:441500:18:033324.1000:27:474000:09:5200:00:0000:00:00
3 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F00:37:593800:09:242200:18:413211.4200:28:054200:09:5400:00:0000:00:00
4 4862MARGAUX ORTEGA SARMIENTOPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:38:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1988BELEN HIDALGO VALLSC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:39:017000:10:241700:18:143290.6800:28:385500:10:2300:00:0000:00:00
6 4698PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLSUB23F00:39:176000:09:592100:18:363225.8100:28:356100:10:4200:00:0000:00:00
7 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF00:39:424800:09:434000:19:573007.5200:29:404800:10:0200:00:0000:00:00
8 5485GEMMA GREGORIS DEL SAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F00:40:034600:09:394700:20:352914.9800:30:143800:09:4900:00:0000:00:00
9 4751LUCIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF00:40:126900:10:241900:18:263254.9700:28:508000:11:2200:00:0000:00:00
10 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOPRAT TRIATLO 1994ABF00:40:256100:10:023400:19:343066.4400:29:366500:10:4900:00:0000:00:00
11 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:40:434000:09:266400:21:312788.5400:30:573600:09:4600:00:0000:00:00
12 89EMMANUELLE GRANDINC.E. CERDANYOLA A.T.ABF00:42:027500:10:454300:20:072982.6000:30:527700:11:1000:00:0000:00:00
13 5356BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:43:086800:10:226500:21:512746.0000:32:137000:10:5500:00:0000:00:00
14 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F00:43:247900:10:576300:21:302790.7000:32:277200:10:5700:00:0000:00:00
15 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:43:348300:11:036000:21:132827.9700:32:167800:11:1800:00:0000:00:00
16 3869MARIA JESUS SANTOS BLANCHGOO SPORT CLUBV2F00:44:209000:11:196100:21:162821.3200:32:359000:11:4500:00:0000:00:00
17 5362MERCE FEU MARTITRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF00:44:377600:10:517100:22:272672.6100:33:187900:11:1900:00:0000:00:00
18 5258SARA LATORRE NAVARROC.N. BADALONASUB23F00:44:489400:12:023800:19:513022.6700:31:539800:12:5500:00:0000:00:00
19 475PAULA MALLADO DIEGUEZC.N. BADALONACDF00:44:489300:11:594600:20:292929.2100:32:289400:12:2000:00:0000:00:00
20 5335SUSANA BARRIS ROCACLUB TRIATLO BLANESV1F00:45:258900:11:196800:22:082710.8400:33:279100:11:5800:00:0000:00:00
21 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F00:45:319200:11:546600:22:032721.0900:33:578800:11:3400:00:0000:00:00
22 7001MIRIAM ZAMORA CASTILLOLLICENCIA DE DIASUB23F00:45:578400:11:037900:23:452526.3200:34:487600:11:0900:00:0000:00:00
23 3537ALBA AMAT FERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23F00:46:158500:11:067500:22:592610.5900:34:059200:12:1000:00:0000:00:00
24 3487MERITXELL LARRED FERRASC.E. CERDANYOLA A.T.ABF00:46:378600:11:078100:23:592501.7400:35:068500:11:3100:00:0000:00:00
25 5074ARACELI DE LA VEGA DOMINGCLUB NATACIO SITGESV1F00:51:049800:12:578700:24:562406.4200:37:5310000:13:1100:00:0000:00:00
26 5383MARTA PLANA GOMEZC.N. BADALONASUB23F00:52:2110000:13:178200:24:032494.8000:37:2010600:15:0100:00:0000:00:00
27 8005LAURA LÓPEZ GUARDADOLLICENCIA DE DIASUB23F00:52:339100:11:219800:28:402093.0200:40:019500:12:3200:00:0000:00:00
28 6092MERITXELL NOGUERA OTEROCLUB NATACIO SITGESV1F00:53:559900:12:579500:28:202117.6500:41:179700:12:3800:00:0000:00:00
29 8010YOLANDA TUDELA TUDELA LLICENCIA DE DIAV1F00:55:249700:12:4210000:29:302033.9000:42:1210100:13:1200:00:0000:00:00
30 5489SILVIA CARBONELL NAVARROCLUB NATACIO SITGESV1F01:00:019600:12:3310100:34:271741.6500:47:009900:13:0100:00:0000:00:00
31 5212MONTSE SABATER BAUDETCLUB TRIATLO MALGRATV1F01:05:0010500:14:2310300:35:401682.2400:50:0310500:14:5700:00:0000:00:00


NF 7006ANNA TORRENT LATORRELLICENCIA DE DIACDF00:00:00000:11:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:00:00000:10:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB ESPORTIU Z5ABF
NP 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF
NP 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F
NP 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL3SCOLA SANT JUSTCDF
NP 4664BRENDA TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF
NP 2285EMMA MIRABET GUILLENTRIATLO L´HOSPITALETV1F
NP 5091MIREIA GOTZENS VIVESC.N. BADALONACDF
NP 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF
NP 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF
NP 7002JIMENA PEREZ BLANCOLLICENCIA DE DIASUB23F
NP 7003MIREIA BELMONTE GARCIALLICENCIA DE DIAABF
NP 7007ANDREA BOSCH RUIZLLICENCIA DE DIAJNF
NP 8014ANA NAVARRO CANTOSLLICENCIA DE DIAABF
NP 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTJNF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32