RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
329 320 9 0 750 24 5 28 26

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:21:282400:10:354400:48:2129.7800:58:564200:22:3200:00:4500:00:33
2 59MARTA ROMANCE OMSINDEPENDIENTEJNF01:24:575900:11:487400:50:4028.4201:02:283900:22:2900:00:5800:00:27
3 77TXELL JARQUE PUJALSC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:26:416900:11:577900:50:4728.3601:02:447500:23:5700:00:5800:00:35
4 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLSUB23F01:27:432600:10:389200:51:5327.7501:02:3111300:25:1200:00:5200:00:27
5 7021ANGHARAD LLEWELLYNLLICENCIA DE DIAABF01:29:13700:09:4310900:52:4827.2701:02:3115900:26:4200:00:5400:00:34
6 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF01:29:426700:11:567800:50:4728.3601:02:4317100:26:5900:00:5400:00:38
7 2627MARINA BURGAYA NOGALES C.E. KATOA BARCELONAABF01:30:1714800:13:4011800:53:1927.0101:06:595700:23:1800:00:5600:00:37
8 1863BARBARA RUBIO FORCADAC.E. KATOA BARCELONAABF01:32:3715400:13:4612200:53:3526.8701:07:2111400:25:1600:01:1800:00:46
9 8045ANGELA GALLENLLICENCIA DE DIAABF01:35:0315100:13:4513400:54:2226.4901:08:0716800:26:5600:01:4000:00:45
10 6080JUDIT UGAS MERINOASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:35:5117100:14:1312500:53:4726.7701:08:0020000:27:5100:01:0000:00:43
11 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F01:35:5614500:13:3913500:54:3426.3901:08:1319500:27:4300:01:1000:00:49
12 3959ANNABEL NAVIO ROBLESCLUB NATACIO BANYOLESABF01:36:054600:11:1017400:57:1625.1501:08:2619200:27:3900:01:1200:01:07
13 3219SUSAGNA RODRIGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF01:37:4412700:13:1018000:57:4724.9201:10:5716600:26:4700:01:4500:00:42
14 6066MARIA FONTANALS I COLLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:38:359100:12:3119100:58:2324.6601:10:5419400:27:4100:01:1800:00:39
15 6244ESTHER DOMINGO NIETOC.N. SABADELLV1F01:40:4122900:15:4817200:57:0125.2601:12:4920100:27:5200:01:3200:00:46
16 1858ANNA POBLET CASANOVASCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1F01:43:0516500:14:0522201:00:4623.7001:14:5121000:28:1400:01:4400:01:12
17 5457BELEN SALOMONI SCHWABC.E. RAYOTEAMABF01:43:4113900:13:3421701:00:3123.8001:14:0523200:29:3600:01:0200:00:39
18 5335SUSANA BARRIS ROCACLUB TRIATLO BLANESV1F01:45:4113600:13:2824501:03:1422.7701:16:4222000:28:5900:01:2400:01:26
19 3117CECILIA ANDION RODRIGUEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:45:4426500:16:5923301:02:0423.2001:19:0315800:26:4100:01:5800:01:00
20 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:46:3616700:14:0725401:04:1222.4301:18:1921200:28:1700:01:2400:01:16
21 6043ALICIA CONDE LOPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:46:5626800:17:0123701:02:2823.0501:19:2918700:27:2700:01:1800:00:57
22 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:47:2918000:14:3322901:01:3423.3901:16:0726700:31:2200:01:1800:01:31
23 17JESSICA BRILLAS FERNANDEZC.N. MATAROSUB23F01:47:358800:12:2924401:03:0622.8201:15:3528100:32:0000:01:0600:00:40
24 3321VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F01:48:3125000:16:3021101:00:0923.9401:16:3927600:31:5200:01:3900:01:14
25 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:48:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 7014MARINA CASALS GODAYOLLLICENCIA DE DIAJNF01:49:1429300:18:1425601:04:2122.3801:22:3515600:26:3900:01:3100:01:32
27 3107ELISABETH VINE FABRECLUB NATACIO BANYOLESCDF01:49:227400:11:5924801:03:1922.7401:15:1830600:34:0400:01:0700:00:59
28 5132MARIA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F01:50:1428700:17:4224901:03:2122.7301:21:0322700:29:1100:01:5100:01:58
29 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:50:5114200:13:3727501:06:1921.7101:19:5625800:30:5500:01:4300:00:53
30 1941CRISTINA MARTINEZ RUBIOTGCBINNABF01:50:5818300:14:3626201:05:0622.1201:19:4226600:31:1600:01:2800:00:41
31 5462MARIA BERTRAN SANOUASSOCIACIO ATLETICA XAFATCDF01:51:4111000:12:5328601:08:0221.1701:20:5525500:30:4600:01:1600:01:30
32 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:51:4627600:17:1225901:04:4622.2301:21:5823500:29:4800:02:2300:01:08
33 5159SORAYA CLARO BRAVOCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:52:0112200:13:0827901:06:4621.5701:19:5428400:32:0700:01:3100:00:51
34 5134MONTSERRAT DOMINGUEZ CUAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F01:52:0522600:15:4427301:06:0421.8001:21:4824300:30:1700:01:4700:00:52
35 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:52:3425700:16:4327001:05:5321.8601:22:3623900:29:5800:02:1100:01:48
36 7052LIDIA CLARO BRAVOLLICENCIA DE DIAABF01:53:056500:11:5530001:10:3620.4001:22:3125300:30:3400:02:1200:01:26
37 7049GEMMA CARRETERO VERDAGUERLLICENCIA DE DIAABF01:54:2214900:13:4129801:09:5020.6201:23:3125600:30:5100:02:2700:02:01
38 5128IRENE SANCHIS GARCIAC.T. ATENEU LES BASESJNF01:54:3019200:14:5128401:07:5621.2001:22:4727400:31:4300:01:3900:00:56
39 7002NADJA AKOPIANLLICENCIA DE DIAV1F01:54:3830400:19:2526501:05:2022.0401:24:4523700:29:5300:02:5400:01:42
40 8026PRUNELLE CHASSOTLLICENCIA DE DIAABF01:54:4829900:18:2829601:09:4720.6401:28:1515100:26:3300:02:0800:01:01
41 8004EVA MARIA ELVIRA ARIASLLICENCIA DE DIAABF01:57:1123200:15:5330301:10:4520.3501:26:3825200:30:3300:03:4900:01:45
42 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:58:3525200:16:3428801:08:1121.1201:24:4530300:33:5000:01:3700:00:59
43 3491KATHARINE JEFFERIESC.E. KATOA BARCELONAABF01:59:3521400:15:3131001:13:4219.5401:29:1324800:30:2200:01:5500:01:11
44 5025ROCIO TORRE RUIZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F02:00:1628000:17:2629301:09:2120.7601:26:4730000:33:2900:02:4300:01:26
45 8037VIRGINIA POMARLLICENCIA DE DIAV1F02:03:2728900:17:4930701:12:3819.8301:30:2729700:33:0000:02:1300:01:27
46 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F02:03:5530000:18:3730901:13:2919.6001:32:0627500:31:4900:02:0000:01:03
47 7041ELIZAVETA RYABOVALLICENCIA DE DIASUB23F02:04:4422700:15:4529401:09:3420.7001:25:1931700:39:2500:02:1900:01:32
48 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:04:5626700:16:5931601:16:0518.9301:33:0427700:31:5200:02:0200:01:16
49 3846SVETLANA DROZDOVSKAYAINDEPENDIENTEV2F02:07:2229200:18:0729201:09:1920.7701:27:2631800:39:5600:02:5700:02:11
50 7054MARIA DEL MAR JOSEPH GARCLLICENCIA DE DIAABF02:11:2031900:23:2131401:14:2919.3301:37:5030100:33:3000:02:3900:02:50
51 7032HELENA NAYA SAGRISTALLICENCIA DE DIAABF02:16:3030200:19:0431901:18:4418.2901:37:4831600:38:4200:03:0200:01:21


NF 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:00:00000:11:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1600:00:00




NP 4419VERONICA JUANOLA MESEGUERC. TRIATLO MONTORNESABF
NP 7047NATALIA GARCIA BARRIUSOLLICENCIA DE DIAABF
NP 8012LAURA MARTIN CAPITANLLICENCIA DE DIAABF
NP 6034ANNA VALLVERDU CORTADAPRAT TRIATLO 1994SUB23F
NP 4853ANNA LAREDO QUESADAC.N. SABADELLABF
NP 4932SABINA ORTEGA COSCULLUELACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF
NP 5270NURIA MORENO MESACLUB ATLETIC TORELLO - TRV2F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32