Menu
Skip to content
ZONA FEDERATS
ZONA CLUBS
Federació Catalana de Triatló
Menu
LA FEDERACIÓ
CIRCULARS
NORMATIVA I REGLAMENT
JUNTA DIRECTIVA
LLICÈNCIES
LLICÈNCIES
ASSEGURANCES
CALENDARI
CALENDARI GENERAL
CALENDARI PROVES OFICIALS
CALENDARI PROVES POPULARS FCTRI
CALENDARI ALTRES PROVES POPULARS
RANQUING
RANQUING ACTUAL
RANQUING 2023
RANQUING 2022
RANQUING 2021
RANQUING 2019-2020
RANQUING 2018-2019
RANQUING 2017-2018
RANQUING 2016-2017
RANQUING 2015-2016
RANQUING 2014-2015
RANQUING 2013-2014
RANQUING 2012-2013
RANQUING 2011-2012
CLUBS
PROVES INFANTILS
NOTÍCIES
PROMOCIÓ I TECNIFICACIÓ
ENLLAÇOS
CONTACTE
RESULTATS
»
30/06/2019 - II AQUA- FASTTRIATLON CANAL OLÍMPIC DE CATALUNYA
Exportar Excel
INSCRITS
PRESENTATS
ACABEN
RETIRATS
DESQUALIFICATS
DIST. TRAM 1
DIST. TRAM 2
DIST. TRAM 3
TEMP. EXT
TEMP. AIGUA
95
82
80
0
2
1000
5000
0
0
0
CLASSIFICACIÓ
MASCULÍ
FEMENÍ
CATEGORIES
CLUBS (MASCULINA)
CLUBS (FEMENINA)
INDIVIDUALS
GRUPS D'EDAT
LLOC
DORSAL
NOM
CLUB
CAT.
T.META
| P.
Tram 1 |
| P.
Tram 2 |
Km/h
TEMPS
| P.
Tram 3 |
PARC_1
PARC_2
1
40
ANNA FLAQUER PORTI
FASTTRIATLON CLUB NATACI
ABF
00:33:55
12
00:13:23
0
00:00:00
0.00
00:00:00
0
00:00:00
00:00:00
00:00:00
2
1833
CLARA AULINAS PRAT
CLUB NATACIO OLOT
JNF
00:34:56
6
00:13:06
0
00:00:00
0.00
00:00:00
0
00:00:00
00:00:00
00:00:00
3
5118
EVA LEDESMA CALVET
CLUB ESPORTIU TRI 4.40
ABF
00:35:03
23
00:15:01
0
00:00:00
0.00
00:00:00
0
00:00:00
00:00:00
00:00:00
4
148
NURIA NOGUERA SALMERON
CLUB NATACIO MANRESA
CDF
00:36:40
22
00:14:55
0
00:00:00
0.00
00:00:00
0
00:00:00
00:00:00
00:00:00
5
4698
PAULA GUERRERO RUSIÑOL
C.N. SABADELL
SUB23F
00:37:03
16
00:14:16
0
00:00:00
0.00
00:00:00
0
00:00:00
00:00:00
00:00:00
6
5297
ARIADNA ARISÓ VILANOVA
FASTTRIATLON CLUB NATACI
SUB23F
00:37:08
13
00:13:42
0
00:00:00
0.00
00:00:00
0
00:00:00
00:00:00
00:00:00
7
2229
MARTA MARTIN-MORA
FASTTRIATLON CLUB NATACI
SUB23F
00:39:43
26
00:15:15
0
00:00:00
0.00
00:00:00
0
00:00:00
00:00:00
00:00:00
8
6110
CLARA PESO DOMINGUEZ
FASTTRIATLON CLUB NATACI
JNF
00:41:03
21
00:14:36
0
00:00:00
0.00
00:00:00
0
00:00:00
00:00:00
00:00:00
9
475
PAULA MALLADO DIEGUEZ
C.N. BADALONA
CDF
00:41:58
25
00:15:04
0
00:00:00
0.00
00:00:00
0
00:00:00
00:00:00
00:00:00
10
5335
SUSANA BARRIS ROCA
CLUB TRIATLO BLANES
V1F
00:43:06
45
00:17:23
0
00:00:00
0.00
00:00:00
0
00:00:00
00:00:00
00:00:00
11
5356
BLANCA SANROMA DALMAU
CLUB TRIATLO GRANOLLERS
ABF
00:43:51
47
00:17:57
0
00:00:00
0.00
00:00:00
0
00:00:00
00:00:00
00:00:00
12
4768
LAURA PAYA RINCON
C.N. SABADELL
V1F
00:44:26
42
00:16:54
0
00:00:00
0.00
00:00:00
0
00:00:00
00:00:00
00:00:00
13
8012
ANA CANTALLOPS BALCELLS
LLICENCIA DE DIA
JNF
00:44:31
51
00:18:34
0
00:00:00
0.00
00:00:00
0
00:00:00
00:00:00
00:00:00
14
5134
MONTSERRAT DOMINGUEZ CUA
FASTTRIATLON CLUB NATACI
V2F
00:45:32
55
00:19:37
0
00:00:00
0.00
00:00:00
0
00:00:00
00:00:00
00:00:00
15
5460
SILVIA RIAL VILAR
FASTTRIATLON CLUB NATACI
ABF
00:46:55
53
00:18:42
0
00:00:00
0.00
00:00:00
0
00:00:00
00:00:00
00:00:00
16
31
MONTSE CUEVAS CASTILLO
CLUB TRIATLO GRANOLLERS
V3F
00:48:30
60
00:20:52
0
00:00:00
0.00
00:00:00
0
00:00:00
00:00:00
00:00:00
17
1950
BEA RODRIGUEZ RODRIGUEZ
ASS ESPORTIVA ROCKETS
ABF
00:49:15
73
00:24:03
0
00:00:00
0.00
00:00:00
0
00:00:00
00:00:00
00:00:00
18
5129
JANA HROMCOVA BIELA
CLUB TRIATLO SABADELL
V2F
00:52:56
78
00:25:53
0
00:00:00
0.00
00:00:00
0
00:00:00
00:00:00
00:00:00
19
8010
YOLANDA TUDELA TUDELA
LLICENCIA DE DIA
V1F
00:53:07
66
00:22:08
0
00:00:00
0.00
00:00:00
0
00:00:00
00:00:00
00:00:00
20
8008
RAQUEL TORRES LLARIO
LLICENCIA DE DIA
ABF
00:55:20
68
00:22:23
0
00:00:00
0.00
00:00:00
0
00:00:00
00:00:00
00:00:00
NP
5036
HELENA FERNÁNDEZ LAGO
CLUB ESPORTIU TRI 4.40
ABF
NP
7139
JUDITH ALONSO SOSA
LLICENCIA DE DIA
ABF