RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
301 193 190 2 1 750 18 5 13 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLSUB23F00:30:561100:10:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTJNF00:31:281500:10:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 2724HELENA MORAGAS MOLINAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:31:572600:11:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF00:32:504100:12:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 148NURIA NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDF00:33:393400:11:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB NATACIO MINORISAJNF00:34:203000:11:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 1839JULIA RAJA GUBAUC.N. MATAROJNF00:34:427700:13:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 5290PRAGNYA MOHANCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF00:34:466900:13:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL3SCOLA SANT JUSTCDF00:35:444800:12:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF00:35:587000:13:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 4664BRENDA TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:36:128900:13:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 51NURIA GARCIA GINJAUMEC.E. KATOA BARCELONAABF00:36:148200:13:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:36:147200:13:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 2927IVANA PERALTA LUCCHINIC.N. MATAROABF00:36:4312400:15:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 5036HELENA FERNÁNDEZ LAGOCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF00:37:198000:13:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 649ANNA MORALES VILAMAJOASS ESPORTIVA ROCKETSJNF00:37:387400:13:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 5288MARINA LUQUE MARTINEZC.A. XALOCABF00:38:039500:14:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:39:4716300:18:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 3793CLARA FONTGIVELL VILELLAFLOR DE TRIATLOABF00:40:3712000:14:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 7103CELIA MENCIA BANZOLLICENCIA DE DIAABF00:40:5418900:30:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 1941CRISTINA MARTINEZ RUBIOTGCBINNABF00:41:0713200:16:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F00:41:3210300:14:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 5015SILVIA BACH LOPEZSBR OPEN TEAMV1F00:42:2610600:14:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 6272MARTA PLANELLAS BACHSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F00:43:5815600:17:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 3913ALBA MARIA RODRIGUEZ MARTCLUB ESPORTIU Z5ABF00:44:2215000:17:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 5132MARIA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F00:44:2516400:18:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F00:45:0217400:19:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 7113RAQUEL SERRABELLA QUINTANLLICENCIA DE DIAABF00:45:4416200:17:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 4163AÏNARA SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:46:0214800:16:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 4677ALBA TRULLOLS MALDONADOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:47:1215900:17:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F00:47:1318000:19:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 7110FOUTEL FRÉDÉRIQUELLICENCIA DE DIAV1F00:50:5018300:20:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 7108MARIA ZAMBRANO OLIVALLICENCIA DE DIAABF00:52:3817900:19:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 7109MILLIEN CÉCILELLICENCIA DE DIAV1F00:58:2618700:26:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 7115SALLES MARIE-PIERRE LLICENCIA DE DIAV1F01:01:0019000:31:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00






NP 5134MONTSERRAT DOMINGUEZ CUAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F
NP 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL3SCOLA SANT JUSTCDF
NP 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF
NP 6254JUDIT IBARRA CAZORLAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF
NP 3107ELISABETH VINE FABRECLUB NATACIO BANYOLESCDF
NP 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF
NP 7105IRENE LÓPEZ MANUELGD PRESUNTOS TRIATLETASSUB23F
NP 7107MARY SKELCHERLLICENCIA DE DIAV2F
NP 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F
NP 27ELIA IBARRA CAZORLAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF
NP 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV2F
NP 5297ARIADNA ARISÓ VILANOVAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F
NP 1893ANGELS BOSCH CAMPRECIOSCEMEV2F
NP 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F
NP 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF
NP 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEC.E. KATOA BARCELONAJNF
NP 4141ARIADNA LOPEZ ESTEVEL3SCOLA SANT JUSTCDF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32