RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
87 270 266 3 1 5 20 2 16 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4574ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:05:5010700:18:1812200:39:1230.6100:57:308100:08:2000:00:4200:00:45
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:06:5610900:18:2313600:40:1329.8400:58:368200:08:2000:00:4000:00:38
3 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:07:4214400:18:5712800:39:3930.2600:58:3614700:09:0600:00:3700:00:39
4 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:08:3613400:18:4315700:41:3128.9001:00:148300:08:2200:00:4200:00:40
5 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF01:08:4714900:19:0715100:41:1029.1501:00:179200:08:3000:00:3900:00:43
6 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:08:4815900:19:2114700:40:5429.3401:00:1510100:08:3300:00:4400:00:41
7 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:08:5115100:19:0715200:41:1229.1301:00:199500:08:3200:00:4800:00:46
8 1863BARBARA RUBIO FORCADAC.E. KATOA BARCELONAABF01:08:52000:00:00000:00:000.0001:00:1610700:08:3600:00:0000:00:45
9 1894SARA CARMONA HERNANDOCLUB ESPORTIU Z5ABF01:09:0516600:19:3214500:40:3929.5201:00:1113300:08:5400:00:3700:00:39
10 1984NATALIA RODRIGUEZ GRAGERAC.N. MATAROV1F01:10:0416000:19:2116500:42:0028.5701:01:2111400:08:4300:00:3900:00:46
11 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:10:1015000:19:0716800:42:2428.3001:01:3111100:08:3900:00:5000:00:53
12 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:10:1717300:19:4516000:41:3728.8301:01:2213400:08:5500:00:4000:00:45
13 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F01:11:5618100:20:0517400:42:3828.1501:02:4316300:09:1300:00:4100:00:42
14 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF01:12:4218200:20:0518300:43:2527.6401:03:3016100:09:1200:00:4900:00:48
15 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF01:13:0920100:21:2215500:41:2628.9601:02:4821400:10:2100:00:4100:00:48
16 5148AÏDA SOLA HERNANDEZC.A. IGUALADAABF01:13:3417200:19:4319100:44:4026.8701:04:2315800:09:1100:00:4000:00:48
17 7004JENNY ARASIL GARCIALLICENCIA DE DIAABF01:14:2818000:20:0319000:44:3926.8801:04:4219400:09:4600:00:0000:00:00
18 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL3SCOLA SANT JUSTCDF01:14:3520200:21:2618400:43:3827.5001:05:0418700:09:3100:00:3300:00:40
19 51NURIA GARCIA GINJAUMEC.E. KATOA BARCELONAABF01:14:4018800:20:3019300:44:4426.8301:05:1418100:09:2600:00:4700:00:48
20 4284LAURA GARCIA VILACLUB NATACIO BANYOLESABF01:15:2319600:20:5918800:44:2227.0501:05:2120500:10:0200:00:5800:00:56
21 2150EULALIA CALVERAS AUGETGCBINNV2F01:15:4719000:20:3020500:46:1125.9801:06:4114800:09:0600:00:5900:01:00
22 3045JASMINA LOPEZ CARMONAC.E. KATOA BARCELONAABF01:16:0018900:20:3020200:46:0426.0501:06:3418000:09:2600:00:4200:00:44
23 4588MARTA LLAMAS LUCEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:16:5620600:21:3520000:45:3426.3401:07:0919600:09:4700:00:4800:00:55
24 2376ELECTRA GARCIA MARGALEFCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:17:1621500:22:1819200:44:4026.8701:06:5821300:10:1800:00:3800:00:49
25 90MARINA ALCARAZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABF01:18:2821400:22:0321200:46:3925.7201:08:4219500:09:4600:01:1000:00:57
26 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:19:3021000:21:4721600:47:5425.0501:09:4119800:09:4900:01:0600:01:00
27 5192ANDREA MEDRANO VICENTEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:19:4622600:22:5921000:46:3625.7501:09:3520900:10:1100:00:5100:00:55
28 6057LAURA MERCEDES LUETICH FCAMBRILS CLUB TRIATLOV2F01:20:0822800:23:0820300:46:0626.0301:09:1423200:10:5400:00:4300:00:57
29 4412MARIA MARCO TERRAESCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:20:5821700:22:3221400:47:3525.2201:10:0722900:10:5100:00:5700:01:05
30 1866ANTONIA CANO ALARCONC.E. RAYOTEAMV1F01:21:3922400:22:4422000:48:1624.8601:11:0022200:10:3900:01:0200:01:02
31 3726JULIA LLONCH ABELLAC. TRIATLO MONTORNESABF01:21:4320900:21:4423200:50:3223.7501:12:1618200:09:2700:01:0100:00:53
32 5108MARIA ESPINOSA DEL ALBACLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:22:3221900:22:3422700:49:1324.3801:11:4722400:10:4500:00:5700:00:48
33 4992LAURA BENEJAM BOUTINTGCBINNABF01:22:3523100:23:1822600:49:0224.4701:12:2021200:10:1500:00:5500:00:52
34 4076GEMMA BADIA PRATC.N. MATAROABF01:23:2522200:22:3923000:49:5024.0801:12:2923500:10:5600:00:5600:01:01
35 6284OLGA PORRO MARTORELLTGCBINNABF01:24:0824100:24:2322400:48:4824.5901:13:1123700:10:5700:01:0200:00:56
36 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:24:5721100:21:5124300:52:5522.6801:14:4620800:10:1100:00:3900:00:51
37 5003IVETTE ABASCAL CAMBRASTGCBINNABF01:25:1523200:23:2223400:50:5923.5401:14:2123100:10:5400:00:5800:01:10
38 4660QURALT PINYOL BROSC.N. VIC-ETBV1F01:25:5523800:24:1222900:49:4124.1501:13:5325700:12:0200:00:5900:00:49
39 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:26:2423600:23:4923700:51:2023.3801:15:0924400:11:1500:01:1800:01:24
40 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:28:5623400:23:3625000:54:3122.0101:18:0722800:10:4900:01:0900:02:31
41 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:29:1424500:24:5524200:52:5422.6801:17:4924600:11:2500:00:5800:00:51
42 5008CRISTINA MAS ARRIBASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:30:3624700:25:0024700:53:4022.3601:18:4025500:11:5600:01:3000:01:37
43 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:30:5125500:26:5323600:51:1623.4101:18:0926100:12:4200:01:1500:01:19
44 4050YASMINA ZVERC.E.E. SANT GERVASIABF01:31:1624800:25:2224900:54:0822.1701:19:3025000:11:4600:01:2400:01:28
45 4267SANDRA PARRA PÉREZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:32:0025600:26:5824100:52:1422.9701:19:1226200:12:4800:01:0900:01:35
46 4399CARMEN PEÑA SALCEDOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF01:32:1325000:25:4025100:54:3721.9701:20:1725600:11:5600:01:1900:01:21
47 1281ESTEFANIA DOMÍNGUEZ RÚIZCLUB NATACIO BARCELONAABF01:32:3822000:22:3425600:59:0120.3301:21:3524000:11:0300:01:0700:01:03
48 6158PAULA BALCARCE VARGASC.N. MATAROABF01:33:2724900:25:3725300:55:4521.5201:21:2225900:12:0500:01:2300:01:20
49 4991MARTA LOZANO CALVOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF01:35:1923500:23:3825701:01:1819.5801:24:5621500:10:2300:01:1900:01:10
50 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL3SCOLA SANT JUSTCDF01:35:2225700:27:4624800:53:4222.3501:21:2826400:13:5400:00:4600:00:47
51 6151CLARA RUIZ RADIGALESC.A. IGUALADAV1F01:38:0325200:26:2125500:57:4620.7701:24:0726500:13:5600:01:1200:01:19




DQ 4421ESTEL MORERA ROSELLTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF01:19:34000:21:05000:47:4325.1501:08:48000:10:4600:01:2700:01:15


NP 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF
NP 1839JULIA RAJA GUBAUC.N. MATAROJNF
NP 2371LAURA MUÑOZ BRAVOCLUB NATACIO BANYOLESABF
NP 2927IVANA PERALTA LUCCHINIC.N. MATAROABF
NP 3580ANA HERNANDEZ ROLDANC.E. RAYOTEAMABF
NP 3959ANNABEL NAVIO ROBLESCLUB NATACIO BANYOLESABF
NP 4141ARIADNA LOPEZ ESTEVEL3SCOLA SANT JUSTCDF
NP 4664BRENDA TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF
NP 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32