RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
216 201 196 5 0 6 34 3 14 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4574ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM TRIRELAYABF01:46:1610600:28:246601:06:3630.6301:35:004800:11:1600:00:4600:00:49
2 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:50:5413400:29:409901:09:5629.1701:39:365000:11:1800:00:5100:00:43
3 2927IVANA PERALTA LUCCHINIC.N. MATAROABF01:51:3114400:30:109501:09:2129.4201:39:318900:12:0000:00:4400:00:40
4 4928YOLANDA CASTILLEJO CASANOCLUB TRIATLO ANDORRAABF01:54:4910900:28:2914401:15:2327.0601:43:523100:10:5700:01:1600:01:10
5 4932SABINA ORTEGA COSCULLUELACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:55:1415900:31:0712201:11:3928.4701:42:4611400:12:2800:01:0000:01:02
6 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:55:1815800:31:0211901:11:3028.5301:42:3213400:12:4600:00:5500:00:52
7 2943MARIA HERNANDEZ CONTIJOCHCLUB TRIATLO PROSANSUB23F01:58:3916500:31:1714101:14:5527.2301:46:1211200:12:2700:00:4600:00:45
8 4709PAULA LOPEZ CASTILLOCLUB TRIATLO CORNELLAABF02:00:3115100:30:2615501:17:1926.3801:47:4513500:12:4600:00:5200:00:49
9 5094MARI CARMEN BALLESTEROS PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F02:02:1818800:35:1713301:13:1627.8401:48:3316100:13:4500:01:0600:00:58
10 3206NURIA DUCH TURMOCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1F02:03:2217200:31:4615901:18:5425.8601:50:4012900:12:4200:00:5500:00:50
11 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF02:06:4917000:31:3217301:22:1024.8301:53:4214600:13:0700:01:0800:01:12
12 5049LAURA SOTO OLIVERAS C.A. LES TORTUGUESV1F02:07:2018300:33:5916401:19:2925.6701:53:2816500:13:5200:00:5200:00:58
13 4033NIKNAZ FAZELI HOKMABADCLUB TRIATLO SABADELLABF02:08:4218400:34:0616601:20:0625.4701:54:1217700:14:3000:01:0000:01:04
14 7005LETICIA MENENDEZ LOPEZINDEPENDENTV1F02:12:3318200:33:4618401:24:5724.0101:58:4316400:13:5000:01:1100:01:09
15 3967MARIA CASTAÑEDA LOPEZC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F02:12:3518600:34:1217801:23:4624.3501:57:5818300:14:3700:01:2400:01:08
16 4940ELENA ROS RIERACLUB TRIATLO ARENYSABF02:16:1319000:35:3818601:25:3023.8602:01:0818700:15:0500:01:4400:01:17
17 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLV1F02:16:2119200:36:2618201:24:2724.1602:00:5319000:15:2800:01:1300:01:18
18 7006EROLA MADRIGALLLICENCIA DE DIAABF02:16:4118900:35:3018701:26:5623.4702:02:2617300:14:1500:00:0000:00:00
19 5129JANA HROMCOVA BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F02:16:5919300:37:0218501:25:2123.9002:02:2318100:14:3600:00:5700:00:37
20 4823LAURA FRAILE MARTINEZCLUB TRIATLO ARENYSABF02:18:2219100:35:5718901:27:3823.2802:03:3518500:14:4700:01:3600:01:23
21 4457ISABEL SANSA ALCANTARAW3TRIBCNV2F02:18:5918500:34:1219101:30:3922.5002:04:5117000:14:0800:01:1100:00:55


NF 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:00:00000:35:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0400:00:00




NP 4646MERITXELL FERNÁNDEZ PARRABSOLUT SPORTABF
NP 8012SUSANA NAVARRO YUSTELLICENCIA DE DIAV1F
NP 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32