RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
496 393 372 17 4 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 106ANNA GODOY CONTRERASINDEPENDIENTEABF01:00:496300:18:136800:33:5033.6900:52:032200:08:4600:00:0000:00:43
2 2724HELENA MORAGAS MOLINAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:01:1210000:18:515800:33:1734.2500:52:084400:09:0400:00:0000:00:46
3 59MARTA ROMANCE OMSASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:01:4112000:19:075100:32:5434.6500:52:019800:09:4000:00:0000:00:41
4 4574ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:02:2611900:19:067000:33:5233.6600:52:587200:09:2800:00:0000:00:44
5 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:04:2212600:19:1112900:35:5231.7800:55:036100:09:1900:00:0000:00:54
6 5148AÏDA SOLA HERNANDEZC.A. IGUALADAABF01:05:1016500:19:5811600:35:2732.1600:55:2510300:09:4500:00:0000:00:42
7 5119OLGA PONS BOSCHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:05:3516800:20:1710800:35:1932.2800:55:3612200:09:5900:00:4600:00:58
8 1894SARA CARMONA HERNANDOCLUB ESPORTIU Z5ABF01:05:3518100:20:319900:34:5732.6200:55:2813400:10:0700:00:4600:00:46
9 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:05:5018000:20:309800:34:5532.6500:55:2516300:10:2500:00:5800:00:47
10 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF01:05:5218400:20:3210500:35:0832.4500:55:4014200:10:1200:00:4900:01:00
11 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:06:2015200:19:4515300:36:3231.2000:56:1712600:10:0300:00:0000:00:52
12 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL3SCOLA SANT JUSTCDF01:07:2919900:20:4613800:36:0331.6200:56:4918100:10:4000:00:3800:00:52
13 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF01:08:0311000:18:5820400:39:1229.0800:58:1011400:09:5300:00:0000:00:45
14 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:08:1821700:21:1013100:35:5331.7700:57:0323600:11:1500:00:4800:01:00
15 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF01:08:5816300:19:5718800:38:2229.7100:58:1917900:10:3900:00:0000:00:48
16 3053LAURENCE PRIGENTCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F01:10:4521100:20:5919300:38:3929.5000:59:3822100:11:0700:00:4400:01:05
17 2673ARIADNA GONZALEZ FUSTERC.N. BADALONAABF01:10:4928100:22:5013700:36:0231.6400:58:5228600:11:5700:01:3600:01:35
18 4295GEMMA ANGUERA SARRETCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:12:1629200:23:0717700:37:5130.1201:00:5824100:11:1800:00:5100:00:59
19 4093EVA PEREZ DEL RIOTRANSTRIATLONV1F01:12:2822200:21:1623400:40:2728.1801:01:4318800:10:4500:00:5200:00:57
20 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF01:12:3118300:20:3125300:41:4427.3201:02:1515100:10:1600:00:4800:01:05
21 4664BRENDA TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:13:0922100:21:1521500:39:3528.8001:00:5030100:12:1900:01:0500:01:45
22 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:13:4720500:20:5325900:41:5427.2101:02:4720800:11:0000:01:1300:01:21
23 4588MARTA LLAMAS LUCEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:14:1524700:22:0523900:40:4627.9601:02:5125100:11:2400:01:1700:01:28
24 3047AÏNA GÜELL LLURBACAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:14:1731300:24:0519600:38:5229.3301:02:5724500:11:2000:01:1500:00:56
25 6141SERENA SERRA MASOTRANSTRIATLONABF01:14:3223800:21:5325000:41:3127.4601:03:2422300:11:0800:00:4800:01:09
26 3295MARIA ARGUIMBAU ANGLADAASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:14:4129300:23:0822300:40:0928.3901:03:1725000:11:2400:00:4800:01:05
27 6145SANDRA DENISE JONES RODRITRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F01:14:5428400:22:5723000:40:1828.2901:03:1527000:11:3900:01:2300:01:23
28 8027JUDIT JANER HIDALGOASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23F01:14:5630900:23:4320800:39:1629.0301:02:5928700:11:5700:00:4800:01:04
29 2334PATRICIA PERPINYA COMPTECAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:15:0825900:22:2524800:41:1427.6501:03:3925600:11:2900:02:0000:01:12
30 3501MIRIAM CODINA CASTILLOC.N. BADALONAV1F01:15:2425700:22:2426200:42:0327.1101:04:2720400:10:5700:01:1500:00:58
31 3753MARIA JOSÉ MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:16:1728900:23:0524900:41:1727.6101:04:2228400:11:5500:00:5100:00:56
32 4601ASUNCION BOSCA NAVARROCLUB NATACIO SITGESABF01:16:3432300:25:0018600:38:1629.7901:03:1632800:13:1800:01:3800:01:56
33 3293AIDA APARISI MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:17:0726700:22:3328100:43:2226.2901:05:5523000:11:1200:01:1700:01:28
34 4412MARIA MARCO TERRAESCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:17:1530700:23:3025400:41:4427.3201:05:1428900:12:0100:00:5900:01:11
35 6073VICTORIA LEON RODRIGUEZC.N. VIC-ETBV1F01:17:2630000:23:1527600:43:0226.4901:06:1722400:11:0900:01:2200:01:05
36 2324SARA ARGERICH BERGADÀTRIATLO LHOSPITALETABF01:17:3631200:23:5726000:41:5727.1801:05:5427300:11:4200:01:2100:01:33
37 2227LAIA NAVARRO ANGULOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F01:17:3928600:23:0028200:43:2526.2601:06:2523200:11:1400:00:5900:01:16
38 3726JULIA LLONCH ABELLAC. TRIATLO MONTORNESABF01:18:0225500:22:2330100:44:3425.5801:06:5721700:11:0500:01:2800:02:11
39 5104DESIREE VIDAL COMASC.N. BADALONAABF01:18:1228300:22:5528400:43:2726.2401:06:2228000:11:5000:00:5500:00:47
40 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:18:1726000:22:2629900:44:2025.7101:06:4625900:11:3100:01:2300:01:17
41 2150EULALIA CALVERAS AUGETGCBINNV2F01:18:4721300:21:0028900:43:3426.1701:04:3434800:14:1300:01:1800:02:09
42 6163PATRICIA CAPAPEY MAGAÑACLUB NATACIO SITGESABF01:19:1326900:22:3430200:44:3425.5801:07:0829100:12:0500:01:1900:01:24
43 6187MARINA LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:19:2928800:23:0429800:44:1125.8001:07:1529700:12:1400:00:5000:01:30
44 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:19:3628200:22:5230700:45:0725.2701:07:5926700:11:3700:00:4900:01:15
45 4560SHANIA LOPEZ JIMENEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDF01:20:0022900:21:3931700:46:2624.5501:08:0528500:11:5500:01:1100:02:18
46 4609CRISTINA TABAS JUANC.A. IGUALADAABF01:20:5525800:22:2532600:47:0224.2401:09:2725400:11:2800:01:2800:01:42
47 4591TATIANA SERRANO CORADOCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:21:2332500:25:0129500:43:5825.9301:08:5930300:12:2400:01:3700:01:18
48 4612ANNIA CASTILLO NIELLTGCBINNABF01:21:5534000:26:1126900:42:4126.7101:08:5232300:13:0300:01:4600:01:21
49 2818ROSA MARIA ABAD SEGURACLUB TRIATLO MALGRATABF01:22:2531000:23:5032500:46:5924.2601:10:4926400:11:3600:01:3000:01:37
50 2871MARTA PASCASIO ROURAC. TRIATLO MONTORNESV1F01:22:5831700:24:3131200:45:4324.9401:10:1431700:12:4400:01:1500:01:46
51 6092MERITXELL NOGUERA OTEROCLUB NATACIO SITGESV1F01:23:3333100:25:1631100:45:3724.9901:10:5331400:12:4000:01:3800:01:33
52 3740ANA LOPEZ BARRERACLUB TRIATLO CORNELLAABF01:23:5435000:26:5229400:43:5725.9401:10:4932500:13:0500:01:1700:02:22
53 4660QUERALT PINYOL BROSC.N. VIC-ETBV1F01:24:2432700:25:0731600:46:1224.6801:11:1932400:13:0500:01:1200:01:13
54 6262REBECCA ROHDECLUB NATACIO SITGESV1F01:24:3936000:27:4728300:43:2626.2501:11:1333000:13:2600:01:2600:01:01
55 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL3SCOLA SANT JUSTCDF01:24:4136100:28:0327200:42:5426.5701:10:5733700:13:4400:00:5500:00:53
56 5666SILVIA GILES MARTÍNCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:24:5732900:25:0932700:47:2024.0801:12:2930600:12:2800:01:0400:01:13
57 4582SOFIA YAN BALLESTEROS CASC.E. CERDANYOLA A.T.CDF01:26:0732600:25:0332900:47:3623.9501:12:3933300:13:2800:01:1700:01:50
58 3107ELISABETH VINE FABRECLUB NATACIO BANYOLESCDF01:26:2934700:26:3331800:46:2924.5201:13:0233100:13:2700:01:0600:01:02
59 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:26:2935200:27:0430000:44:3425.5801:11:3835400:14:5100:01:3900:01:32
60 4050YASMINA ZVERC.E.E. SANT GERVASIABF01:26:3133500:25:3732200:46:4724.3701:12:2434600:14:0700:02:0200:01:37
61 4163AÏNARA SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:26:5831400:24:1033300:48:5623.3001:13:0634000:13:5200:01:1300:02:31
62 7085ANGELINA DIAZ GONGORALLICENCIA DE DIAV1F01:26:5831600:24:2634100:49:4522.9101:14:1131900:12:4700:01:4300:01:52
63 2930JUDITH DIAZ BATLLETRANSTRIATLONV1F01:27:0432000:24:4033700:49:1623.1401:13:5632600:13:0800:01:1300:01:24
64 3799TEIA MANTE SOLACLUB NATACIO BANYOLESSUB23F01:28:0631100:23:5734400:50:2022.6501:14:1733800:13:4900:02:2700:03:25
65 4158ANABEL PRIETO BONILLAC. TRIATLO MONTORNESABF01:28:4033000:25:1334700:50:5822.3701:16:1130700:12:2900:01:3400:01:37
66 4087JACQUELINE CAMOS WIEWELTGCBINNV1F01:28:5534300:26:2133400:49:0423.2301:15:2533400:13:3000:01:3000:01:41
67 3816FEDERICA RIAL GIRIBALDITRANSTRIATLONCDF01:29:4834600:26:3333800:49:1723.1301:15:5034500:13:5800:01:0200:01:14
68 7088JULIA TUDOSE TUDOSELLICENCIA DE DIAABF01:31:1335500:27:2234000:49:2623.0601:16:4835100:14:2500:02:1100:01:56
69 4272ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F01:31:5834100:26:1435100:51:5021.9901:18:0434200:13:5400:01:2300:01:44
70 4554IRENE RAMOSC.E.E. SANT GERVASIV1F01:33:4134900:26:5235300:52:3621.6701:19:2834900:14:1300:01:4400:02:05
71 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:33:5334800:26:5135400:53:2821.3201:20:1933500:13:3400:02:1200:01:52
72 3165MONTSE SUBIRANA CODINAC.N. VIC-ETBV2F01:34:3436300:28:3134800:51:1122.2701:19:4235500:14:5200:00:5600:01:03
73 3814CRISTINA PRADOS RUIZC.N. BADALONAABF01:35:3336500:30:5333200:48:4923.3501:19:4235900:15:5100:01:3300:01:56
74 4419VERONICA JUANOLA MESEGUERC. TRIATLO MONTORNESABF01:36:5536600:30:5334600:50:4022.5001:21:3335700:15:2200:01:3500:01:56
75 2211ANA CLAROS GARCÍAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:37:4735600:27:2335700:56:3120.1701:23:5434100:13:5300:02:1200:03:48
76 4014CARLOTA CABALLERO DOMINGUTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF01:47:4136800:33:2635800:58:5819.3301:32:2435600:15:1700:00:5900:01:29
77 4677ALBA TRULLOLS MALDONADOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:49:4336700:31:4936001:01:3418.5201:33:2336000:16:2000:01:5000:01:29


NF 6231MONTSERRAT VELA ROLDANC.T. PARETS DEL VALLESABF00:00:00000:23:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2323CASSANDRA LOPEZ ZAPATAC.T. PARETS DEL VALLESABF00:00:00000:25:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3550MIRIAM MUÑOZ JUNYENTCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F00:00:00000:26:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5600:00:00
NF 4570NEREA CORONADO COMINOC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:00:00000:22:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2800:00:00




NP 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F
NP 5094MARI CARMEN BALLESTEROS PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F
NP 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCAMBRILS CLUB TRIATLOABF
NP 6072PATRICIA ORTEGA RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABF
NP 6099LORENA CARREÑO NAVARROC.E.E. SANT GERVASIABF
NP 7080MARTA RAMOSLLICENCIA DE DIAABF
NP 7081ANA THIELENLLICENCIA DE DIAABF
NP 7091MIRIAM GONZÀLEZ GARCIALLICENCIA DE DIAV1F
NP 2927IVANA PERALTA LUCCHINIC.N. MATAROABF
NP 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF
NP 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF
NP 4247EMMA COTONAT DONATFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF
NP 4521NURIA TIJERO GONZALEZCLUB TRIATLO BLANESV1F
NP 4535CAROLINA GARCIA GUZMANCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F
NP 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F
NP 1943ALBA GRACIA PAÑELLACLUB NATACIO SITGESABF
NP 4567MARTA VIDAL DIZACLUB TRIATLO VALLIRANAABF
NP 4009NATALIA MINGORANCE MBANG TRIATHLON VILARENC AQUA CCDF
NP 3403JULIA NIETO ALONSOC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF
NP 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF
NP 92EVA DONAT VEIGAINDEPENDIENTEV2F
NP 148NURIA NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDF
NP 4045IRENE RODRIGUEZ GUELLTEAM CALELLA TRIATHLONABF
NP 4068MARIA ROPERO ROMEROC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF
NP 4399CARMEN PEÑA SALCEDOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF
NP 4457ISABEL SANSA ALCANTARAW3TRIBCNV2F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32