RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
184 176 171 5 0 5 20 2 16 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:51:148500:23:154301:14:4816.0401:38:037500:13:1100:00:4600:00:46
2 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAV1F01:54:3610200:23:525801:17:1115.5501:41:039300:13:3300:00:4800:00:46
3 2534SILVIA ROURA PEREZPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:00:0510900:24:037601:21:1714.7601:45:2012500:14:4500:00:5000:00:38
4 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:00:2511300:24:158301:22:5614.4701:47:117700:13:1400:00:4800:00:42
5 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF02:10:5210400:23:5411901:33:3912.8101:57:338100:13:1900:01:0100:00:39
6 7010MAR SOLER PUIGLLICENCIA DE DIASUB23F02:12:2813400:25:3911201:31:3313.1101:57:1213600:15:1600:01:4100:01:19
7 6115MARINA MARTINEZ RASCONC.E. CERDANYOLA A.T.ABF02:15:4314100:26:1212601:35:1312.6002:01:2511100:14:1800:01:2600:01:01
8 7013LAURA BALETA FARRERASFEECABF02:16:3914300:26:2112401:34:4212.6702:01:0314300:15:3600:01:1200:00:55
9 4368GEORGINA GABARRO MORENTEC.A. IGUALADAABF02:17:2912900:25:1313701:38:0512.2302:03:1810900:14:1100:01:2400:00:59
10 2641ANNA BAREA GARCIACLUB TRIATLO LLUÇANESABF02:17:5315000:27:0912201:34:0612.7502:01:1514800:16:3800:00:5300:00:55
11 4263SONIA QUIROGA PADILLACLUB ESPORTIU Z5ABF02:20:2315300:27:4412701:35:1412.6002:02:5815500:17:2500:01:1400:01:04
12 90MARINA ALCARAZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABF02:21:0013100:25:2214201:40:5411.8902:06:1612400:14:4400:01:0600:01:07
13 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF02:21:4516500:30:1312001:33:4012.8102:03:5316200:17:5200:01:3800:01:47
14 6191MERCHE COMINO CASADOC.E. CERDANYOLA A.T.V1F02:25:2414700:26:4014701:43:1011.6302:09:5014200:15:3400:01:1600:00:56
15 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM TRIRELAYABF02:27:3316900:31:4513501:37:4912.2702:09:3416300:17:5900:00:4600:00:58
16 1933ISABEL GANDIA MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5V3F02:28:2916200:29:1014601:43:0511.6402:12:1514600:16:1400:01:4100:01:17
17 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF02:28:5016300:29:1614801:43:1311.6302:12:2914700:16:2100:01:0000:00:45
18 7011CRISTINA INIESTA PEREZFEECABF02:29:5815700:28:1815001:44:0211.5302:12:2015900:17:3800:01:2300:01:19
19 1817LOLA BRUSAU ALOSC.A. IGUALADAV2F02:32:0612300:24:5316201:52:2210.6802:17:1512800:14:5100:01:2800:01:16
20 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F02:35:3913900:26:0016401:54:3710.4702:20:3713300:15:0200:00:5400:00:58
21 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994ABF02:38:3416700:30:3515601:49:4710.9302:20:2216400:18:1200:01:0300:01:09
22 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTCLUB TRIATLO MALGRATV1F02:43:4816400:30:0816501:55:5110.3602:25:5916100:17:4900:01:5000:01:06
23 1921MONTSERRAT PEREZ AYALAC.E. CERDANYOLA A.T.V2F02:44:1615600:28:0316802:00:339.9502:28:3614400:15:4000:02:0000:01:26
24 6247EVELYN MARTIN PEREZPRAT TRIATLO 1994V1F02:49:0417000:33:0816601:57:3610.2002:30:4416500:18:2000:01:3200:01:01
25 4272ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F03:21:1316000:28:5217002:34:547.7503:03:4615600:17:2700:01:4300:01:14


NF 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF00:00:00000:25:42002:10:059.2202:35:47000:00:0000:01:0100:01:02




FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32