RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
171 154 147 7 0 1500 38 10 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 127ESTER HERNANDEZ CASAHUGAC.N. REUS PLOMSV1F02:23:183900:26:497001:10:3232.3301:37:217000:45:5700:00:0000:00:00
2 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF02:31:597700:29:589801:16:4429.7101:46:426300:45:1700:00:0000:00:00
3 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF02:34:476700:29:1310101:17:3329.4001:46:469000:48:0100:00:0000:00:00
4 3219SUSAGNA RODRÍGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF02:38:448200:30:2410701:19:1628.7601:49:4010100:49:0400:00:0000:00:00
5 6111IRENE SANCHEZ ALBERTDIMENSION3 CLUB TRIATLOSUB23F02:41:288400:30:4513101:26:0526.4901:56:506000:44:3800:00:0000:00:00
6 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF02:42:5312900:37:2810901:19:5228.5501:57:206600:45:3300:00:0000:00:00
7 7085GABRIELA PAMIAS TRIEDOLLICENCIA DE DIAABF02:43:278500:30:5011701:21:1128.0801:52:0111500:51:2600:00:0000:00:00
8 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF02:43:339800:32:3612201:22:3427.6101:55:109300:48:2300:00:0000:00:00
9 4085NOELIA GONZALEZ PEREZCLUB TRIATLO SABADELLABF02:49:593800:26:4812901:25:3126.6601:52:1913100:57:4000:00:0000:00:00
10 7081IRIS VISIO SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABF02:52:084700:27:2813401:29:0625.5901:56:3412600:55:3400:00:0000:00:00
11 5151MARTA PRADO LUQUEC.A. IGUALADAV1F03:03:3114000:39:2813801:33:0624.4902:12:3410900:50:5700:00:0000:00:00
12 5086SUSANNE MARTINEZ GARCIAGOO SPORT CLUBV1F03:05:2311100:33:5513901:34:0624.2302:08:0113000:57:2200:00:0000:00:00
13 6160EVA FONTCUBERTA MARTÍNEZCLUB TRIATLO BLANESV1F03:08:2511900:34:3113501:31:0825.0202:05:3913801:02:4600:00:0000:00:00
14 749MARIONA SOLER CAIRÓGOO SPORT CLUBV1F03:09:5014200:42:2414201:38:5623.0502:21:209500:48:3000:00:0000:00:00
15 3846SVETLANA DROZDOVSKAYAINDEPENDENTV2F03:18:3413900:39:2313301:28:2725.7802:07:5014401:10:4400:00:0000:00:00
16 7091ELIZAVETA RYABOVALLICENCIA DE DIASUB23F03:26:5813000:37:3114301:39:2422.9402:16:5514301:10:0300:00:0000:00:00
17 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F03:57:4313300:38:0214501:56:4619.5302:34:4814501:22:5500:00:0000:00:00






NP 5016BRITTA HENSELERC.N. REUS PLOMSV2F
NP 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZC.E. RAYOTEAMSUB23F
NP 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32