RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
92 83 80 0 3 750 20 5 18 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:18:126400:16:23500:41:5628.6200:58:191000:19:5300:00:0000:00:00
2 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF01:18:595100:00:012800:57:3120.8600:57:321700:21:2700:00:0000:00:00
3 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:19:585400:13:461000:43:4927.3900:57:352500:22:2300:00:0000:00:00
4 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZCERDANYOLA CHSUB23F01:28:46200:00:014201:05:1218.4001:05:133400:23:3300:00:0000:00:00
5 6065ZAIDA JURADO SANCHEZC. TRIATLO MONTORNESABF01:30:312100:00:014501:05:2618.3401:05:274500:25:0400:00:0000:00:00
6 6073VICTORIA LEON RODRIGUEZC.N. VIC-ETBV1F01:33:323700:00:015701:10:2417.0501:10:253200:23:0700:00:0000:00:00
7 2729ITZEL MUSTÉ DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:33:595900:16:151300:49:4824.1001:06:036800:27:5600:00:0000:00:00
8 6251MONTSERRAT ESTANY DE POUPC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F01:34:151100:00:016501:12:5716.4501:12:581400:21:1700:00:0000:00:00
9 7036GISELA SANZ ADELLC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV1F01:36:412500:00:015501:10:0417.1301:10:055700:26:3600:00:0000:00:00
10 2237MARTA MIRON MARTINEZC.N. MATAROABF01:37:012600:00:016301:11:3616.7601:11:375000:25:2400:00:0000:00:00
11 3740ANA LOPEZ BARRERACLUB TRIATLO CORNELLAABF01:38:084300:00:015901:10:2717.0301:10:286500:27:4000:00:0000:00:00
12 1943ALBA GRACIA PAÑELLACLUB NATACIO SITGESABF01:38:08700:00:015801:10:2517.0401:10:266700:27:4200:00:0000:00:00
13 8040EUGÈNIA NAVARRO ER-RAJYLLICENCIA DE DIAABF01:39:447500:23:001700:51:2023.3801:14:204900:25:2400:00:0000:00:00
14 7033NADEZHDA DROZDOVSKAYALLICENCIA DE DIAABF01:40:39800:00:016401:12:3316.5401:12:346900:28:0500:00:0000:00:00
15 8025MARIA RICART FONTLLICENCIA DE DIAJNF01:43:251200:00:017601:18:2315.3101:18:244300:25:0100:00:0000:00:00
16 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:43:576200:16:203300:59:0720.3001:15:277000:28:3000:00:0000:00:00
17 7030NURIA LOPEZ MATONSLLICENCIA DE DIAV1F01:44:007600:23:552100:53:2522.4601:17:205800:26:4000:00:0000:00:00
18 7023MAI LY MIFFRELLICENCIA DE DIAABF01:44:307400:21:262500:55:4921.5001:17:156200:27:1500:00:0000:00:00
19 7035NURIA HERNANDO BARTRALLICENCIA DE DIAV2F01:45:057100:19:593500:59:4520.0801:19:444800:25:2100:00:0000:00:00
20 7028JOANNA KAJCALLICENCIA DE DIAABF01:45:143900:00:017101:14:3916.0801:14:407500:30:3400:00:0000:00:00
21 8042ROSA RUIZLLICENCIA DE DIAV1F01:45:317200:20:472400:54:3721.9701:15:247400:30:0700:00:0000:00:00
22 3165MONTSE SUBIRANA CODINAC.N. VIC-ETBV2F01:46:595200:00:017301:17:1315.5401:17:147300:29:4500:00:0000:00:00
23 6064LORENA RODRIGUEZ ESCOBARC. TRIATLO MONTORNESJNF01:48:10500:00:017001:14:3816.0801:14:397900:33:3100:00:0000:00:00
24 3846SVETLANA DROZDOVSKAYAINDEPENDENTV2F01:49:551000:00:017401:17:1515.5301:17:167800:32:3900:00:0000:00:00
25 6158PAULA BALCARCE VARGASC.N. MATAROABF01:54:335000:00:017901:25:1714.0701:25:187100:29:1500:00:0000:00:00
26 8026MARTA FORN OSORIOLLICENCIA DE DIAV2F02:10:027700:24:274901:06:5417.9401:31:218000:38:4100:00:0000:00:00




DQ 7026LAIA RAGUÉS PUJOLLLICENCIA DE DIAABF00:00:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NP 3857MATILDE ESTEVES-GARCIA BIC.E.E. SANT GERVASIABF
NP 3938CHARI GONZÁLEZ CORTÉSINDEPENDENTV2F
NP 4098ÀNGELS PRAT MÉNDEZT3R TRIATLOSUB23F
NP 8031MARTA GALAN NAVARRETELLICENCIA DE DIAV1F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32