RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
109 100 97 3 0 1500 40 10 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF02:19:425900:27:392601:10:3933.9701:38:184100:41:2400:00:0000:00:00
2 47MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F02:21:332500:00:017101:38:1124.4401:38:125400:43:2100:00:0000:00:00
3 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:21:446000:27:402501:10:3234.0301:38:125600:43:3200:00:0000:00:00
4 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF02:22:516100:27:412701:10:3933.9701:38:206100:44:3100:00:0000:00:00
5 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F02:23:587100:31:282901:11:4733.4301:43:153700:40:4300:00:0000:00:00
6 77TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTSUB23F02:25:29500:00:017701:44:3322.9601:44:344000:40:5500:00:0000:00:00
7 5119OLGA PONS BOSCHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:26:117900:34:292301:09:5434.3301:44:234400:41:4800:00:0000:00:00
8 6034ANNA VALLVERDÚ CORTADACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F02:27:261200:00:017501:44:0123.0701:44:025500:43:2400:00:0000:00:00
9 1955ISABEL GÓMEZ FARGASCAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:28:507500:32:173101:12:0333.3101:44:206000:44:3000:00:0000:00:00
10 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF02:30:038200:35:252401:10:1234.1901:45:375900:44:2600:00:0000:00:00
11 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:30:387600:32:213001:11:5933.3401:44:206800:46:1800:00:0000:00:00
12 4038JUDIT ZARAGOZA RODRIGUEZC.N. MATAROABF02:31:411000:00:017801:45:0822.8301:45:097000:46:3200:00:0000:00:00
13 1894SARA CARMONA HERNANDOCLUB ESPORTIU Z5ABF02:32:296900:30:533201:12:2833.1201:43:217700:49:0800:00:0000:00:00
14 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF02:33:123500:00:017901:48:5322.0401:48:545800:44:1800:00:0000:00:00
15 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF02:34:148300:36:043401:12:5732.9001:49:016500:45:1300:00:0000:00:00
16 2927IVANA PERALTA LUCCHINIC.N. MATAROABF02:35:194500:00:018101:49:1421.9701:49:156700:46:0400:00:0000:00:00
17 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:35:378700:37:372801:11:3633.5201:49:136900:46:2400:00:0000:00:00
18 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F02:35:592100:00:018001:48:5822.0301:48:597100:47:0000:00:0000:00:00
19 3219SUSAGNA RODRÍGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF02:36:328100:35:213601:13:4332.5601:49:047300:47:2800:00:0000:00:00
20 3096LAURA MUNNÉ MASC.E.T. DISTANCESUB23F02:40:363700:00:018301:50:3821.6901:50:398100:49:5700:00:0000:00:00
21 3047AÏNA GÜELL LLURBACAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:40:502400:00:018201:49:4721.8601:49:488500:51:0200:00:0000:00:00
22 1863BARBARA RUBIO FORCADAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:41:184700:00:018401:52:1021.4001:52:117600:49:0700:00:0000:00:00
23 1835ANA MARÍA OTERO PIÑEIROABSOLUT SPORTABF02:42:559000:40:204101:19:1830.2601:59:385100:43:1700:00:0000:00:00
24 5121MARTA BURGUES ROSC.E. KATOA BARCELONAABF02:43:033400:00:019002:00:0020.0002:00:015000:43:0200:00:0000:00:00
25 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:44:234200:00:018601:54:3520.9501:54:368000:49:4700:00:0000:00:00
26 5038ADELAIDA CABO PAVIAC.A. LES TORTUGUESV1F02:44:289200:42:553301:12:5332.9301:55:487500:48:4000:00:0000:00:00
27 3517CRISTINA SOLÉ MARCÉ TRIDIRABF02:44:469100:41:124001:18:5730.4002:00:096200:44:3700:00:0000:00:00
28 3731MARIA BOIX FRIASC.E. KATOA BARCELONAABF02:46:41600:00:018501:54:2520.9801:54:268700:52:1500:00:0000:00:00
29 3CARMINA CANDELLERO RAIMONC.E. VILA OLIMPICAABF02:48:308600:37:334501:22:2829.1002:00:017400:48:2900:00:0000:00:00
30 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZC.E. RAYOTEAMSUB23F02:48:531800:00:018701:55:4520.7301:55:468800:53:0700:00:0000:00:00
31 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F02:49:072300:00:018901:59:5320.0201:59:547800:49:1300:00:0000:00:00
32 6266LUCÍA CORDOBA MIÑANAC.E. RAYOTEAMABF02:50:34400:00:018801:58:5620.1801:58:578600:51:3700:00:0000:00:00
33 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTESCLUB TRIATLÓ ATLESV1F02:52:478000:34:414201:19:5030.0601:54:319500:58:1600:00:0000:00:00
34 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF02:53:199500:49:013901:18:5630.4102:07:576600:45:2200:00:0000:00:00
35 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:55:428500:36:584601:23:3528.7102:00:339200:55:0900:00:0000:00:00
36 2227LAIA NAVARRO ANGULOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F02:56:168900:39:444301:20:2629.8402:00:109300:56:0600:00:0000:00:00
37 3580ANA HERNANDEZ ROLDANC.E. RAYOTEAMABF02:59:021400:00:019102:08:0118.7502:08:028400:51:0000:00:0000:00:00
38 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF03:00:284400:00:019202:10:4418.3602:10:457900:49:4300:00:0000:00:00
39 6138SARA DELPUEYO CASANOVAC.E. RAYOTEAMABF03:05:242800:00:019302:11:2018.2702:11:219000:54:0300:00:0000:00:00
40 6133ESTER DE LA FUENTE ALMEIDC.E. VILA OLIMPICAV1F03:09:403100:00:019402:14:4017.8202:14:419100:54:5900:00:0000:00:00
41 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F03:20:431100:00:019502:22:4316.8202:22:449400:57:5900:00:0000:00:00


NF 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:00:00000:35:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5021ANNA RIART MIQUELCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F00:00:00000:44:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF
NP 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF
NP 2402LAURA SITJÀ XIVILLÉC.E. KATOA BARCELONAABF
NP 3934CAROLINA SANCHEZ BERCLUB TRIATLO PROSANABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32