RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
491 428 415 9 4 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF00:59:522300:11:537600:36:2932.8900:48:222600:11:3000:00:5100:00:34
2 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF01:00:101500:11:059800:37:1932.1600:48:244000:11:4600:00:5200:00:32
3 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTCDF01:00:541700:11:299000:36:5432.5200:48:238000:12:3100:00:4800:00:34
4 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:01:271900:11:418400:36:4432.6700:48:2510900:13:0200:00:4900:00:34
5 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F01:02:304800:12:5810100:37:3731.9000:50:354500:11:5500:00:5100:00:35
6 2724HELENA MORAGAS MOLINAL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:02:583600:12:2210900:38:0731.4800:50:297600:12:2900:00:4700:00:32
7 3753MARIA JOSÉ MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:06:442400:11:5416900:40:4129.5000:52:3517400:14:0900:00:5800:00:35
8 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF01:07:102600:12:0522300:42:3728.1600:54:427400:12:2800:01:0200:00:31
9 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:07:204400:12:3817200:40:4329.4700:53:2116100:13:5900:00:4900:00:35
10 148NURIA NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDF01:08:026100:13:2819600:41:3828.8200:55:0610600:12:5600:00:5900:00:35
11 649ANNA MORALES VILAMAJOCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:08:556600:13:4219400:41:3328.8800:55:1514800:13:4000:01:1000:00:43
12 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF01:09:1617500:16:5011300:38:2231.2800:55:1216600:14:0400:01:0400:00:50
13 3096LAURA MUNNÉ MASC.E.T. DISTANCESUB23F01:09:1613100:15:2214600:39:5030.1300:55:1216800:14:0400:01:2900:00:47
14 2729ITZEL MUSTÉ DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:10:375300:13:1619300:41:2928.9300:54:4529400:15:5200:00:5400:00:40
15 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZC.E. RAYOTEAMSUB23F01:10:509100:14:2320100:41:5328.6500:56:1620800:14:3400:01:0700:00:49
16 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZCERDANYOLA CHSUB23F01:12:1712900:15:1323100:43:0227.8900:58:1516400:14:0200:01:4000:00:44
17 2324SARA ARGERICH BERGADÀTRIATLO L´HOSPITALETABF01:13:1020100:17:1720800:42:0928.4700:59:2615000:13:4400:02:0800:00:51
18 6260PEPA GARCÍA TAPIASC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F01:14:0018600:16:5622000:42:3328.2000:59:2920300:14:3100:01:2500:00:56
19 5192ANDREA MEDRANO VICENTEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:15:3024100:18:5020000:41:4828.7101:00:3823100:14:5200:01:1400:00:47
20 3511CHARI GONZÁLEZ CORTÉSINDEPENDENTV2F01:15:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 6181EVA BUSQUETS BOSCHCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDF01:16:5222200:18:1125600:43:5027.3801:02:0123000:14:5100:01:4800:00:47
22 3857MATILDE ESTEVES-GARCIA BIC.E.E. SANT GERVASIABF01:17:2831300:20:2022100:42:3328.2001:02:5321200:14:3500:01:2700:00:51
23 3789ANA GÓMEZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:17:3624700:19:0323600:43:1227.7801:02:1525800:15:2100:01:4100:01:02
24 3644TAMARA CORDOBA LUNAC.E. RAYOTEAMABF01:18:4527800:19:4825700:43:5227.3601:03:4024700:15:0500:01:3900:00:51
25 4JOANA CRUZ GALLARDOCLUB ESPORTIU Z5V1F01:18:4827200:19:4524500:43:2527.6401:03:1027500:15:3800:01:1800:00:51
26 1558LAURA GALÁN ABREGOCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABF01:18:5232200:20:3127000:44:3326.9401:05:0415300:13:4800:01:3900:00:40
27 5016BRITTA HENSELERC.N. REUS PLOMSV2F01:19:0836700:22:2416500:40:2929.6401:02:5331300:16:1500:01:3000:00:52
28 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:19:2921000:17:4119800:41:4128.7900:59:2238700:20:0700:01:1900:00:49
29 6073VICTORIA LEON RODRIGUEZC.N. VIC-ETBV1F01:19:3426400:19:3729900:45:4726.2101:05:2417700:14:1000:01:4500:01:02
30 6160EVA FONTCUBERTA MARTÍNEZCLUB TRIATLO BLANESV1F01:19:4828200:19:5025900:43:5627.3101:03:4630500:16:0200:01:2900:01:13
31 8060VANESSA GUIRADO ROMEROLLICENCIA DE DIAABF01:20:0830500:20:1330300:45:5726.1201:06:1016000:13:5800:02:2300:01:30
32 2887MÓNICA DOMINGUEZ HERNÁNDECLUB ESPORTIU Z5V1F01:20:3327600:19:4628600:45:1526.5201:05:0126600:15:3200:01:3200:01:02
33 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:20:5730600:20:1426500:44:2027.0701:04:3431800:16:2300:01:1200:00:50
34 8042SONIA MATAS MOYALLICENCIA DE DIAABF01:21:2534400:21:2227400:44:4926.7801:06:1125400:15:1400:01:4500:01:32
35 1941CRISTINA MARTINEZ RUBIOC.N. VIC-ETBABF01:21:2823600:18:4632800:47:1425.4101:06:0026400:15:2800:01:2400:01:08
36 3852CRSITINA SANCHEZ PEINADOC.E.E. SANT GERVASIABF01:21:3226200:19:3131700:46:3425.7701:06:0526300:15:2700:02:1700:01:07
37 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F01:22:0229600:19:5930400:46:0726.0201:06:0629800:15:5600:02:0900:01:25
38 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:22:0911600:14:5738200:51:1323.4301:06:1030200:15:5900:01:4300:00:52
39 7157GISELA SANZ ADELLC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV1F01:22:2423200:18:4133200:47:1925.3601:06:0031900:16:2400:01:4900:01:05
40 1624VANESSA ARRIBAS VALENCIACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:22:4322800:18:3432600:47:0725.4701:05:4133800:17:0200:02:2600:01:13
41 3901JENNY SANCHEZ DIAZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F01:22:4926000:19:2933600:47:3825.1901:07:0728100:15:4200:01:5200:01:22
42 7150NATALIA GARCÍA BARRIUSOLLICENCIA DE DIAABF01:23:1722000:18:0336800:50:1623.8701:08:1923900:14:5800:02:3700:01:09
43 8098PAULINE AIT-CHADILLICENCIA DE DIAABF01:23:2031000:20:1631000:46:1425.9601:06:3033000:16:5000:02:2200:01:27
44 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:23:2230700:20:1432200:46:5125.6101:07:0531500:16:1700:01:2900:01:02
45 8051LLMARIA RODRÍGUEZ ARIASLLICENCIA DE DIAV1F01:23:2331400:20:2132900:47:1425.4101:07:3528700:15:4800:02:5400:01:27
46 6154MARIA SANCHEZ CORTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:23:3327300:19:4635000:48:3324.7201:08:1925300:15:1400:02:1700:01:30
47 5186CRISTINA SÁNCHEZ FERNÁNDEINDEPENDENTABF01:23:3929800:20:0231200:46:2225.8801:06:2434500:17:1500:01:4900:01:13
48 2718ALICIA RODRÍGUEZ MARCOSTRICBM-CALELLAV1F01:23:5831600:20:2233400:47:2525.3101:07:4731100:16:1100:01:5800:00:58
49 7114NADEZHDA DROZDOVSKAYALLICENCIA DE DIAABF01:24:4337100:22:2928400:45:1026.5701:07:3934000:17:0400:01:4900:00:59
50 6225ANNA SALVADOR GAZQUEZINDEPENDENTV1F01:24:4428700:19:5535500:49:0824.4201:09:0328000:15:4100:02:1000:01:08
51 8074RAQUEL DOPICO FERNÁNDEZ LLICENCIA DE DIAV1F01:24:5327100:19:4435800:49:2524.2801:09:0928200:15:4400:02:5300:00:55
52 2547YAIZA RUIZ GROSGOO SPORT CLUBCDF01:25:1325600:19:2231800:46:4025.7101:06:0237500:19:1100:01:5100:01:10
53 3403JÚLIA NIETO ALONSOC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF01:25:4928500:19:5333700:47:4325.1501:07:3636000:18:1300:01:4900:01:44
54 3165MONTSE SUBIRANA CODINAC.N. VIC-ETBV2F01:26:0926600:19:3735400:49:0424.4601:08:4135000:17:2800:01:3500:01:09
55 5187MARTA COLODRÓN BELÍOINDEPENDENTV1F01:27:0729300:19:5730200:45:5726.1201:05:5439600:21:1300:01:5500:01:05
56 6251MONTSERRAT ESTANY DE POUPC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F01:27:1823400:18:4240800:56:3521.2101:15:174900:12:0100:02:4800:01:22
57 8087JORDINA ESTEVE ESTEVELLICENCIA DE DIAABF01:27:3530800:20:1536700:50:1023.9201:10:2534200:17:1000:02:0600:01:13
58 8088VIRGINIA SÁNCHEZ ALBARRÁNLLICENCIA DE DIAABF01:27:4732700:20:3736500:49:4824.1001:10:2534700:17:2200:02:0400:01:22
59 5041ALBA SANCHEZ NAVASCLUB TRIATLO SABADELLABF01:27:5536800:22:2536200:49:4524.1201:12:1028600:15:4500:01:4400:01:00
60 3420ELISABET NAVARRO MALOTRIATLO L´HOSPITALETABF01:28:1421300:17:4539700:53:1922.5101:11:0434300:17:1000:02:3000:01:23
61 8010MARISA RUIZ MARTOSLLICENCIA DE DIAV1F01:28:4440100:25:1435600:49:0924.4201:14:2319100:14:2100:02:1400:01:00
62 8095ROSA RUIZLLICENCIA DE DIAV1F01:29:4930900:20:1538400:51:1723.4001:11:3236200:18:1700:01:5900:01:13
63 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV2F01:31:5637300:22:3038800:52:0423.0501:14:3434800:17:2200:02:2800:00:58
64 7112ELIZAVETA RYABOVALLICENCIA DE DIASUB23F01:32:3130400:20:1238500:51:1723.4001:11:2939400:21:0200:03:2300:01:59
65 8102VIVIANA IGLESIAS SAENZLLICENCIA DE DIAV2F01:32:5038500:23:3838300:51:1523.4101:14:5335500:17:5700:03:4800:01:53
66 1538ANABEL MARTÍNEZ MARTÍNEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:34:3540000:25:0340000:53:5922.2301:19:0226800:15:3300:02:4200:01:25
67 8038DOLORS DOT BACHLLICENCIA DE DIAV2F01:34:3940200:25:2637800:50:5723.5501:16:2336100:18:1600:03:2600:01:38
68 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:34:4034200:21:1839900:53:4722.3101:15:0538000:19:3500:02:3900:01:34
69 7118LARA ARTERO BELTRANLLICENCIA DE DIAABF01:34:5928800:19:5536000:49:4024.1601:09:3540900:25:2400:02:4600:01:36
70 6105AFRICA AYLLON GARROCHOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F01:35:0636900:22:2639800:53:3622.3901:16:0237400:19:0400:02:3600:01:57
71 3846SVETLANA DROZDOVSKAYAINDEPENDENTV2F01:36:0140800:27:5734300:48:0424.9701:16:0138600:20:0000:02:4200:01:42
72 7136LOES DEKKERSLLICENCIA DE DIAABF01:43:2440700:27:5040200:54:4621.9101:22:3639300:20:4800:02:1800:01:03
73 8077RAQUEL GARCIA MONTEROLLICENCIA DE DIAV1F01:50:2831200:20:1941201:04:4718.5201:25:0640800:25:2200:01:4800:01:39
74 8023MARTA FORNLLICENCIA DE DIAV2F01:50:3138600:23:4141000:58:4720.4101:22:2841100:28:0300:05:0100:01:28






NP 8106SONIA ALVAREZLLICENCIA DE DIAABF
NP 6230ROSER SOLA ARMADASTRIACTIVA L AMETLLA DEL VCDF
NP 7107MIREIA FORMATGÉ LÓPEZLLICENCIA DE DIASUB23F
NP 7123CRISTINA BOLUDA MASLLICENCIA DE DIAV1F
NP 7125CIARA KAVANAGHLLICENCIA DE DIAABF
NP 8003SHEILA PUIGVERT FREDERSDOLLICENCIA DE DIAABF
NP 8035ROSA JIMÉNEZ MOLINA LLICENCIA DE DIAV1F
NP 8054GLORIA MARINLLICENCIA DE DIAV1F
NP 3279LAURA SILGADO MORAC.T. PARETS DEL VALLESABF
NP 3305MARIA ROCAFIGUERA BOYC.N. VIC-ETBABF
NP 3489ANDREA CARROGGIOINDEPENDENTABF
NP 3533LIDIA EXTREMERA RUIZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32