RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
245 222 219 1 2 2 1000 2 26 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF00:34:512900:09:121800:15:313866.8100:24:433600:10:0800:00:0000:00:00
2 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTCDF00:35:075200:09:511000:14:394095.5600:24:306500:10:3700:00:0000:00:00
3 2724HELENA MORAGAS MOLINAL´3SCOLA SANT JUSTCDF00:35:144000:09:332100:15:403829.7900:25:133100:10:0100:00:0000:00:00
4 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:35:234600:09:451300:15:103956.0400:24:555600:10:2800:00:0000:00:00
5 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF00:37:485000:09:496300:17:443383.4600:27:334700:10:1500:00:0000:00:00
6 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF00:38:2010400:10:423900:16:413596.4000:27:238700:10:5700:00:0000:00:00
7 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF00:38:388100:10:253500:16:343621.7300:26:5912600:11:3900:00:0000:00:00
8 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOPRAT TRIATLO 1994ABF00:38:497200:10:174900:17:133485.0000:27:3010400:11:1900:00:0000:00:00
9 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB ESPORTIU Z5ABF00:39:138900:10:334400:16:563543.3100:27:2913300:11:4400:00:0000:00:00
10 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:39:3114200:11:332300:15:543773.5800:27:2715000:12:0400:00:0000:00:00
11 7043NÚRIA ANDÓN MAÑEROLLICENCIA DE DIASUB23F00:39:319300:10:365200:17:243448.2800:28:0012100:11:3100:00:0000:00:00
12 148NURIA NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDF00:39:4910900:10:515900:17:383402.6500:28:2910900:11:2000:00:0000:00:00
13 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF00:39:574300:09:4210300:19:273084.8300:29:097900:10:4800:00:0000:00:00
14 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF00:40:007700:10:239000:18:503185.8400:29:137500:10:4700:00:0000:00:00
15 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF00:40:1111900:11:003400:16:313632.6900:27:3116800:12:4000:00:0000:00:00
16 3869MARIA JESUS SANTOS BLANCHINDEPENDENTV1F00:40:2715500:11:513600:16:353618.0900:28:2614600:12:0100:00:0000:00:00
17 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZCERDANYOLA CHSUB23F00:41:2412500:11:058100:18:313240.3200:29:3613600:11:4800:00:0000:00:00
18 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F00:42:0115000:11:419200:18:523180.2100:30:3311600:11:2800:00:0000:00:00
19 3521MONICA CRISOL SALASU.C. SANT CUGATABF00:42:0410300:10:4210900:19:563010.0300:30:3811300:11:2600:00:0000:00:00
20 6277ARANZAZU DE LAMO VALVERDEGAVA TRIATLOABF00:42:1013100:11:1610600:19:413048.2600:30:579900:11:1300:00:0000:00:00
21 1923CAROL MALDONADO BASCONESCERRR IGUALADAV1F00:42:2615100:11:448900:18:413211.4200:30:2514700:12:0100:00:0000:00:00
22 3872GEORGINA DELGADO NOECERDANYOLA CHABF00:42:2614000:11:2810400:19:273084.8300:30:5512000:11:3100:00:0000:00:00
23 3952JÚLIA GARCIA SERRAC.N. BADALONACDF00:42:4017000:12:295100:17:243448.2800:29:5317200:12:4700:00:0000:00:00
24 8007BERTA ROMERA VAZQUEZLLICENCIA DE DIAV1F00:42:5013900:11:269900:19:163114.1900:30:4215300:12:0800:00:0000:00:00
25 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F00:43:0911200:10:5412600:20:532873.1000:31:4711100:11:2200:00:0000:00:00
26 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF00:43:3013400:11:2011400:20:072982.6000:31:2714900:12:0300:00:0000:00:00
27 6251MONTSERRAT ESTANY DE POUPC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F00:44:0312300:11:0515900:22:492629.6600:33:543700:10:0900:00:0000:00:00
28 475PAULA MALLADO DIÉGUEZC.N. SABADELLCDF00:44:1617900:12:546000:17:393399.4300:30:3318700:13:4300:00:0000:00:00
29 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF00:44:2810700:10:4515100:22:262674.5900:33:1110300:11:1700:00:0000:00:00
30 6057LAURA MERCEDES LUETICH FCAMBRILS CLUB TRIATLOV2F00:44:3216200:12:1111100:19:573007.5200:32:0816200:12:2400:00:0000:00:00
31 3793CLARA FONTGIVELL VILELLACAMBRILS CLUB TRIATLOABF00:44:4917200:12:3011200:19:583005.0100:32:2815900:12:2100:00:0000:00:00
32 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF00:44:587300:10:1917500:23:422531.6500:34:018500:10:5700:00:0000:00:00
33 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV1F00:45:0316600:12:2611000:19:563010.0300:32:2216900:12:4100:00:0000:00:00
34 6181EVA BUSQUETS BOSCHCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDF00:45:5515600:11:5213500:21:212810.3000:33:1317000:12:4200:00:0000:00:00
35 7052CARMEN BUENO PUERTASLLICENCIA DE DIAABF00:46:3315200:11:4418000:23:502517.4800:35:348800:10:5900:00:0000:00:00
36 3949MAR FONT DEL POZOC.N. SABADELLCDF00:46:3914600:11:3814300:22:112704.7300:33:4917300:12:5000:00:0000:00:00
37 1830MARIONA ESCAÑO FERRANTC.N. REUS PLOMSCDF00:47:2516700:12:2612300:20:462889.2500:33:1219900:14:1300:00:0000:00:00
38 7042BLANCA SANROMA DALMAULLICENCIA DE DIAABF00:47:4217700:12:4414700:22:202686.5700:35:0416700:12:3800:00:0000:00:00
39 6239BLANCA REVUELTA LOPEZ-COC.N. REUS PLOMSJNF00:47:5116900:12:2813200:21:182816.9000:33:4619500:14:0500:00:0000:00:00
40 8003LAURA ESTHER RÍOS TORQUETLLICENCIA DE DIAV1F00:47:5815800:12:0317100:23:342545.9700:35:3716000:12:2100:00:0000:00:00
41 8024VERÒNICA MELEROLLICENCIA DE DIAABF00:47:5916100:12:0817300:23:382538.7900:35:4615400:12:1300:00:0000:00:00
42 3019MARTA GAGO GONZÁLEZC.N. BADALONACDF00:48:1220000:14:157900:18:233263.8300:32:3820900:15:3400:00:0000:00:00
43 3893RAQUEL SANTAMARIA GARCIAC.N. BADALONAV1F00:48:4417600:12:4116300:22:582612.4800:35:3917600:13:0500:00:0000:00:00
44 6086PATRICIA TORRES MILLACERDANYOLA CHABF00:48:4819000:13:3713700:21:452758.6200:35:2218200:13:2600:00:0000:00:00
45 3938YOLANDA VALLE MORENOC.N. BADALONAV1F00:50:0616000:12:0719300:25:352345.2800:37:4216300:12:2400:00:0000:00:00
46 8005MIRIAM JUÁREZLLICENCIA DE DIAV1F00:50:1614800:11:4020100:26:572226.3500:38:3712500:11:3900:00:0000:00:00
47 1970NURIA LOZADA ESPITRANSTRIATLONV2F00:50:2417300:12:3519600:25:532318.0900:38:2814500:11:5600:00:0000:00:00
48 2887MÓNICA DOMINGUEZ HERNÁNDECLUB ESPORTIU Z5V1F00:50:3018200:12:5918300:24:212464.0700:37:2017800:13:1000:00:0000:00:00
49 3898ADRIANA QUINTANILLA NISTAPRAT TRIATLO 1994ABF00:50:3619100:13:4013800:21:492750.1900:35:2920600:15:0700:00:0000:00:00
50 3263MARI CARMEN CAPARROS ROMAITRIATLETES SOLIDARISV1F00:50:5716400:12:2319800:26:132288.6200:38:3615800:12:2100:00:0000:00:00
51 8032JESSICA BELTRAN RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABF00:51:0418700:13:1917200:23:352544.1700:36:5419700:14:1000:00:0000:00:00
52 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV3F00:51:1019900:14:1216400:23:052599.2800:37:1719200:13:5300:00:0000:00:00
53 2211ANA CLAROS GARCÍAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F00:51:3719700:14:0717900:23:482521.0100:37:5518600:13:4200:00:0000:00:00
54 3487MERITXELL LARRED FERRASCERDANYOLA CHABF00:51:5518800:13:2618100:24:012498.2700:37:2720200:14:2800:00:0000:00:00
55 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F00:52:0518900:13:3518500:24:342442.3300:38:0919300:13:5600:00:0000:00:00
56 8037ALBA NAVASQUILLO LÓPEZLLICENCIA DE DIAABF00:52:0919500:13:5819100:25:132379.3800:39:1117500:12:5800:00:0000:00:00
57 8019MONTSE PERDIGUERO FABRÉLLICENCIA DE DIAABF00:52:1020600:14:2816500:23:072595.5300:37:3520400:14:3500:00:0000:00:00
58 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:52:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
59 1306MARTA GUILLÉN CAMPOSGOO SPORT CLUBABF00:52:3720100:14:1615700:22:442639.3000:37:0021100:15:3700:00:0000:00:00
60 3332VERÓNICA OLLÉ SESÉTRANSTRIATLONV1F00:53:0418600:13:1920000:26:372254.2300:39:5617700:13:0800:00:0000:00:00
61 7038NURIA SOMELLICENCIA DE DIAV1F00:56:1521500:16:032400:15:553769.6300:31:5821500:24:1700:00:0000:00:00
62 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV2F00:56:1620500:14:2520600:28:252111.4400:42:5018100:13:2600:00:0000:00:00
63 8018PILAR LUNAROLLICENCIA DE DIAABF00:56:4020700:14:3120500:28:062135.2300:42:3719400:14:0300:00:0000:00:00
64 8020MONTSERRAT SAFONT CASASLLICENCIA DE DIAV2F00:56:4421300:15:587500:18:213269.7500:34:1921300:22:2500:00:0000:00:00
65 7046ESTER LOPEZ TORROJALLICENCIA DE DIAV1F00:57:5816500:12:2521300:31:281906.7800:43:5319600:14:0500:00:0000:00:00
66 7036JASMINA ZVERLLICENCIA DE DIAABF00:59:5618500:13:1621400:32:071868.1900:45:2320300:14:3300:00:0000:00:00
67 8031MONTSERRAT GALLARDO PASTLLICENCIA DE DIAV2F01:02:2820200:14:2221500:32:301846.1500:46:5221000:15:3600:00:0000:00:00
68 7035HELENA NEBOT GARCIALLICENCIA DE DIASUB23F01:02:2921200:15:0821000:30:081991.1500:45:1621200:17:1300:00:0000:00:00




DQ 3136MÍRIAM ARUMÍ DE DIOSC.E. MEDITERRANIV1F00:46:17000:12:25000:22:232680.5700:34:48000:11:2900:00:0000:00:00


NP 749MARIONA SOLER CAIRÓGOO SPORT CLUBV1F
NP 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF
NP 3892ESMERALDA ZARAGOZA SAEZPRAT TRIATLO 1994V1F
NP 7050RAQUEL MARTIN MATALLICENCIA DE DIAV1F
NP 8010YOLANDA TUDELA TUDELALLICENCIA DE DIAV1F
NP 2346CARLA ALEMANY PÉREZC.A. IGUALADACDF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32