RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
340 316 291 18 7 3000 90 20 17 17

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1960IVET FARRIOLS ARIMONTU.C. SANT CUGATABF04:51:042800:45:0912202:36:4634.4503:21:558701:29:0900:02:0100:00:56
2 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF04:53:2814700:55:038402:32:3735.3803:27:405101:25:4800:02:2500:00:55
3 8035GEMMA HERNANDEZ ANDOAINUROLA TRAITLOI KLUBAV1F05:00:286500:48:2918102:44:4832.7703:33:176601:27:1100:01:4400:01:16
4 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF05:03:154400:47:3114302:39:5033.7903:27:2115801:35:5400:01:3900:01:02
5 4095EMANUELA VENTURELLIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF05:03:2314800:55:168102:32:2735.4203:27:4315401:35:4000:02:3600:00:56
6 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF05:03:487400:49:3519202:46:1532.4803:35:507501:27:5800:01:5500:01:35
7 1955ISABEL GÓMEZ FARGASCAMBRILS CLUB TRIATLOABF05:05:167300:49:3117302:43:5232.9503:33:2311301:31:5300:02:3900:00:57
8 8044INDRE BARKUTE BFIT IBIZA TRIATLÓNABF05:06:2512200:53:3815902:41:3333.4303:35:1110301:31:1400:02:3800:01:49
9 4022ALESSIA BERTOLINOTRIATHLON VILARENC AQUA CV1F05:08:4514300:54:4516302:42:2733.2403:37:1210601:31:3300:03:2800:01:30
10 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF05:10:2313800:54:3411702:36:2034.5403:30:5418401:39:2900:01:4300:01:09
11 8021MILOS MALLOL SOLERGETXO TRIATLOI TALDEAABF05:11:4715300:55:4319002:45:5732.5403:41:409301:30:0700:02:1300:01:06
12 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF05:16:0213400:54:2724502:56:2330.6203:50:504501:25:1200:02:0000:01:20
13 3515MIREIA GARCIA SANCHEZPRAT TRIATLO 1994ABF05:17:51700:43:0624802:56:4630.5503:39:5217401:37:5900:02:3200:01:25
14 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F05:19:5216700:56:1716702:43:2033.0603:39:3719501:40:1500:02:0100:01:29
15 8005SANDRA CASTELLANAS SANSLLICENCIA DE DIAABF05:31:4518600:57:3624702:56:3630.5803:54:1217101:37:3300:03:1800:01:34
16 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZC.E. RAYOTEAMSUB23F05:35:488200:49:5724402:55:3330.7603:45:3024601:50:1800:02:3500:01:33
17 6072PATRICIA ORTEGA RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABF05:36:5422101:01:2221402:48:5931.9603:50:2123101:46:3300:04:3100:02:03
18 3521MONICA CRISOL SALASU.C. SANT CUGATABF05:42:0312700:54:0128003:11:2328.2204:05:2416501:36:3900:02:1800:00:00
19 6062MIRIAM CATALÁN GILC.E. RAYOTEAMABF05:45:0515800:55:5624902:57:1130.4803:53:0725401:51:5800:02:0700:01:19
20 3580ANA HERNANDEZ ROLDANC.E. RAYOTEAMABF05:46:0227801:08:4718802:45:5032.5603:54:3725201:51:2500:02:4000:00:51
21 1904DANIELA GOMIS PÉREZC.E. RAYOTEAMABF05:57:2525701:04:2025202:58:2130.2804:02:4126001:54:4400:02:4400:01:29
22 5021ANNA RIART MIQUELCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F06:01:0323001:02:0527703:09:0128.5704:11:0624301:49:5700:04:0100:02:09
23 6088MIREIA LAPEÑA CALABUYC.E. RAYOTEAMABF06:13:1125601:04:1828203:14:2127.7804:18:3925901:54:3200:02:1800:01:01
24 4008MIRIAM COMAS SERRATTGCBINNABF06:15:0425001:03:5428103:11:4328.1704:15:3727101:59:2700:02:4300:01:30
25 3465MARTA MARI FERNANDEZC.E. MASQUES ST ANDREUABF06:32:1415700:55:5228903:36:0324.9904:31:5527202:00:1900:04:2100:01:54


NF 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:00:00000:55:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2600:00:00




NP 6219MIRIAM EGIDO BAYODCLUB TRIATLÓ ATLESV1F
NP 6294MIRIAM ROMERO CASTROTRIATLO JOVENT 79V1F
NP 7023SIRA ANGULO JOVELLICENCIA DE DIAABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32